Celý svět mlčky přihlíží genocidě Arménů v Náhorním Karabachu

121802410_1158671477906695_4840456511194987209_oÁzerbajdžán obsazuje v Náhorním Karabachu jednu vesnici za druhou, a teď i město Hadrut. Oslavná videa všude. Poté, co se dělo v Afrínu a Rojavě, už jsem si nedělal iluze o pomoci tzv. Západu, ale ani Ruska. A to, co se stalo v obou enklávách v Sýrii, se vesele děje i v Náhorním Karabachu, odkud budou záhy vyhnáni lidé, jejichž předkové tam žili po tisíce let.
Od Západu jsem nic nečekal. Ve jménu pragmatických vztahů s Tureckem obětuje Rusko spojence a nechá si natahat džihádisty na Kavkaz. Přitom by Vladimír Putin mohl celou tu špinavou válku zastavit jedním rázným telefonátem do Baku. Kdokoli se upíná k tomu, že z Ruska by mohla přijít jakákoli pomoc, probuďte se!

Jako v severní Sýrii - bude se jednat tak dlouho, dokud Erdogan nedosáhne svého. A od zločinů proti lidskosti se odvrátíme. Kurdové - prosím, může se říkat, že doplatili na to, že vsadili na Američany. Co komu udělali Arméni, že je možné beztrestně pokračovat v jejich genocidě?

Kam vkročila noha Turků či jejich spojenců, následovaly vždy jen etnické čistky, vraždění, loupení, znásilňování.

Muslimské a turkické národy se spojily proti národům křesťanským, které se spojit nedokážou.
5 Komentářů k Celý svět mlčky přihlíží genocidě Arménů v Náhorním Karabachu

 1. Jéňa napsal:

  Citace z článku:
  "Přitom by Vladimír Putin mohl celou tu špinavou válku zastavit jedním rázným telefonátem do Baku. Kdokoli se upíná k tomu, že z Ruska by mohla přijít jakákoli pomoc, probuďte se!"

  Probudit by se měl MUDr. Ivan David především a HNED! Mezinárodní a nadnárodní politika v souvislostech a vazbách doktorovi očividně nic neříkají. O globální politice a procesech řízení zřejmě neslyšel, znalosti nula - a pak se divíme, že je to zde samý polithňup. Polithňupa jsem si vypůjčil od VVPj, protože to sedí. Ach jo, to je materiál. Pro začátek by snad mohl (doktor) porozumět tomuto, sdělenému oficiálně, než bude apelovat a psát dle zadání, jak vidno z absence pochopení o co vlastně jde a v globále běží. Zde začít, pochopit a ZAPAMATOVAT (stačí hlavní body-osnovu):

  "O urovnání konfliktu v Náhorním Karabachu"
  z briefingu oficiálního zástupce ruského ministerstva zahraničí M. V. Zacharovové, Moskva, 15. října 2020: :(citace)
  Ráda bych vám připomněla, že ve dnech 9. – 10. října se z iniciativy ruského prezidenta Vladimira Putina uskutečnily v Moskvě jednání za účasti ministrů zahraničí Ruska, Arménie a Ázerbájdžánu formou konzultací. Trvali téměř 11 hodin. Mimo jiné diskutovali o mechanismu monitorování příměří, který stanoví druhý odstavec prohlášení přijatého na konci zasedání.
  Během dnů, které uběhly od jednání, proběhla řada telefonických kontaktů mezi ruským vedením a partnery v Baku a Jerevanu na úrovni prezidentů, ministrů zahraničních věcí, ministerstva obrany atd.
  Naším hlavním poselstvím je, že je nutné okamžitě zorganizovat setkání v duchu armády a dohodnout se na mechanismu monitorování příměří. Dovolte mi připomenout, že včera ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov toto téma podrobně popsal v rozhovoru se třemi ruskými rozhlasovými stanicemi. Přepis je zveřejněn na webových stránkách ruského ministerstva zahraničí. Pokud víme, taková práce dosud nebyla provedena. Doufáme v co nejrychlejší spuštění takového mechanismu.
  Pokud jde o vyhlídky na politické urovnání, vycházíme ze skutečnosti, že je to možné a nutné. Návrhy, které vypracovali a nadále zpracovávají spolupředsedové Minské skupiny OBSE, zůstávají na jednacím stole. Jejich obsah je známý: jedná se o postupné, postupné osvobozování příslušných regionů při dodržení bezpečnostních záruk a zajištění spolehlivého spojení mezi Arménií a Karabachem před stanovením jeho konečného stavu.
  - pokračování -

  • Jéňa napsal:

   - pokračování -
   V odpovědi na vaši otázku bych ráda poznamenala, že z každé strany bylo učiněno obrovské množství prohlášení. Mnoho z nich je emotivních. Můžete to pochopit, ale měli byste si vždy položit otázku, zda dosáhnou konkrétního cíle. Ráda bych ještě jednou zdůraznila, že v tuto chvíli jde o úplné zastavení krveprolití, zastavení palby a přechod k procesu vyjednávání. V tomto ohledu jsme opakovaně vyzývali každého, kdo je tak či onak spojen s touto situací - samotné strany a osoby, které se považují za oprávněné být spolupachateli v procesu normalizace situace -, aby učinily vše pro to, aby všechna tvrzení nebyla pouze ověřena, ale aby sloužila k dosažení cílů o kterých jsem mluvila. Všichni jsou jmenováni a ruské vedení je stále dokola opakuje, a zvláště upozorňuji, byly znovu potvrzeny mnoha světovými vůdci, vedoucími světových organizací.
   Zdroj: https://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/-/asset_publisher/cKNonkJE02Bw/content/id/4390936#20
   PS
   Jestli si někdo předpokládá, že Putin jedná podle jak si nějaký doktor myslí („jeden rázný telefon do Baku“ a co mu v rámci propagandy natlačily klanově korporátní skupiny v EU do hlavy, tak se šeredně mýlí. Protože Putin (Rusko) má svoji taktiku a strategii v rámci koncepce (spravedlivé a mírové) jak postupovat a zavádět ji proti nepřátelům (často debilům), i když je nazývá partnery...holt tak to chodí v diplomacii, obzvláště ruské.
   Ale za dveřmi, za zavřenýni dveřmi v soukromí – to by stálo za to slyšet nějakou rozpravku :-)

 2. Jéňa napsal:

  Znovu k onomu "fascinujícímu"..., jak by řekla Tereza Spencerová, viz. citace z článku:
  "Přitom by Vladimír Putin mohl celou tu špinavou válku zastavit jedním rázným telefonátem do Baku. Kdokoli se upíná k tomu, že z Ruska by mohla přijít jakákoli pomoc, probuďte se!"
  ...a k sebe probuzení pro příště, než bude "radit Rusku" a Putinovi, tak by bylo vhodné znát oficiální postoj Ruska, Ten bývá sdělován zde https://www.mid.ru/ru/home a aktuální problémy které "trápí" jsou vypsány a zodpovězeny z pozice MID Ruska (podle mého azimutu) např. tady http://www.nwoo.org/2020/10/16/rusvesna-prehled-zprav-15-10-2020/#comment-2162738

 3. Jozef napsal:

  "Kurdové - prosím, může se říkat, že doplatili na to, že vsadili na Američany. Co komu udělali Arméni, že je možné beztrestně pokračovat v jejich genocidě?" - Pán doktor nemá zrejme o dejinách Arménov a Azerov ani páru. Mal by sa preto venovať radšej niečomu užitočnému z pozície svojho vzdelania, a nie sa účastniť rozdúchavania nenávisti medzi cudzími národmi.

 4. Pepe napsal:

  Už to až do očí bije, jak pan David každým článkem na obhajobu Arménů útočí proti Rusku. A útočí i proti Izraeli. A obojím tak plní notičky EU.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!