Testování na koronu obsahuje koronu – tajný útok proti nám

testI sám vynálezce PCR testu Kary Mullis řekl, že tento test „nikomu neřekne, jestli je nemocný nebo ne“ a přesto se pořád dál testuje a testuje. Je to opravdu zajímavé. Proč – při všech dnešních znalostech – je používáno něco, co spolehlivě nefunguje? Něco, co má v sobě zabudovanou 80% chybu? Pak pro to musí být nějaký jiný důvod nebo záměr a korona je pouhá záminka k jeho docílení. Na svou obhajobu, když někteří tvrdili, že test je zneužíván, vynálezce testu řekl: „Nemyslím, že je možné PCR test zneužít. To, co vyhodnocuje, jsou ty správné výsledky, ale tady ještě záleží na tom, jak si je vysvětlujeme. Je opravdu možno v někom najít tento virus za použití PCR testu, protože pokud je prováděn správně, pak mohou najít cokoliv chtějí a v každém z nás.“

To samozřejmě nesvědčí o spolehlivosti a využitelnosti tohoto testu a nejspíš se dá říct to stejné i o testech jiných. Když nikdo ještě dodnes nedokázal korona virus izolovat a představit ho vědeckému světu, jak by ho asi mohli v někom zjistit? Vždyť ani neví co hledají, jak to vypadá a co je to zač.

Je podezřelé, že lidé, kteří jsou tomuto testu podrobeni, většinou onemocní. Takže – čím více testování, tím více nemocných. Což dává pouze jednu logickou možnost, že zmíněný test tyto nemoci způsobuje.

Jako na příklad Dr. Potužník, který napsal svůj příběh na blog.idnes. On a jeho manželka testovali jako negativní, zatím co obě dcery byly pozitivní. Přesto, všichni onemocněli. Pochopitelně, protože ten test je ta nemoc. Anebo – lépe řečeno, ten test je to očkování, jehož boční účinky jsou ona zmíněná nemoc, proti které má účinkovat.

Jak říká bitchute video, nové očkování je jiné než ty předešlé. Zde je snaha naočkovat pouze plán ve formě tak zvaného virového RNA, což je genetický materiál viru a tento už doručí informaci pro nárůst proteinu a jiných součástí viru samotného do našeho DNA. Takový druh očkování nemůže být dodáván injekčně, ale musí být dopraven na patřičná místa pomocí nosního hlenu. Je to pochopitelné, protože to je také místo, kde všechna tato onemocnění začínají.

Jenže při tomto způsobu očkování, kdy strčí člověkovi tyčinku až málem do mozku, mohou provádět cokoliv. Je jisté, že tak daleko umístěná očkovací látka, na tyčince obsažená, se ven nedostane. Určitě je také možné tímto způsobem člověkovi vsadit přímo do mozku čip a ani o tom nebude vědět. Prostě, je zde příliš mnoho možností a důvěřivost se většinou nevyplácí.

Takový způsob očkování není nic nového; je to známo již delší dobu. Procedura je stejná jako u testování, takže pacient si myslí, že jde na test a zatím je očkován. Proto tolik záporných reakcí, onemocnění a jiných potíží, protože tato očkování nejsou patřičně zkoumána co do bezpečnosti, nejsou podrobena testům a ti, kteří se nechají očkovat slouží ve skutečnosti jako pokusní králíci. Opodstatněním pro toto tvrzení je rovněž to, že naši manipulátoři by spolehlivě nezavedli pandemii, kdyby už neměli očkování proti ní vyvinuto.

Takže – nenechte se testovat. Ten test je ta nemoc! Proto takový nárůst případů Covidu. Chřipka, ať by byla jakákoliv, by už dávno měla po sezóně a Covid-19 měl po sezóně v půli května 2020.

Očkování do nosu potvrzuje i vědecký výzkum a zprávy o něm sepsané:

 • Hydrogelové nanočástice a nanokomposity pro nosní doručení léku/očkování, 2016

  S. Salatin, J. Barar, M. Barzegar-Jatali, K. Adibkia

 • Nanočástice pro očkování nosem, 2008

  Noemi Csaba, Marcos Garcie-Fuentes, Maria Jose Alonso

 • Současné možnosti a budoucí překážky ve věci nosní administrace očkování, 2016

  Helmy Yusuf, Vicky Kett

 • Nanočástice jako nositelé pro nosem dodávaná očkování, 2005

  Magnus Kōping-Hōggård, Alejandro Sánchez, María José Alonso

 • Administrace očkování nosem, 2017

  M. Ramvikas, K.S. Jaganathan

Jak již bylo psáno v mém starším článku „Co dalšího na nás chystá Bill Gates, když očkování spolehlivě nefunguje,“ toto nové očkování má kromě očkovací látky obsahovat ještě enzym Luciferáse, který má světelné vlastnosti, takže s použitím patřičného skeneru je možno přečíst digitální informace, které v sobě očkování obsahuje i přes pokožku. Další přísada je hydrogel, který vyvinula americká DARPA, což je vojenské Oddělení obrany v Pentagonu. Hydrogel je nanotechnologie, jsou to miniaturní, mikroskopičtí roboti, kteří mohou ledacos složit dohromady, ale i rozdělat a přeměnit na různé jiné věci. Mají rovněž schopnost spojit se na dálku s mobilními telefony nebo počítači a předávat informace o zdravotním stavu člověka někam jinam, neznámo kam.

Tato technologie je patentována, takže není jisté, jestli se očkovaní lidé nestávají majetkem majitele patentu, neboli jeho otroci. Pokud by to byla pravda, tak na ně může tento majitel uplatňovat nárok i soudně, protože pomocí přídavné technologie, doručené ve formě očkování, došlo ke změně jejich DNA, které přestalo být výhradně lidské. Takže i oni sami jsou patentovatelní.

Jak Moderna, tak AstraZeneca, které tato očkování jako jedni z mnoha firem vyrábějí, mají značné potíže s jejich testováním. V prvním kole měli 80% záporných reakcí a ve druhém jich bylo 100%. Tyto reakce byly jednak příznaky chřipky samotné, horečky, kašel, ale i vážnější nemoci, jako je transversní myelitida (zánět páteře) a neurologické problémy s tímto spojené.

Zrovna v současné době očkování proti obrně způsobilo v Čadu a v Sudánu epidemii obrny, že dokonce i OSN musela přiznat, že je to skandál, když očkování způsobuje přesně to, proti čemu je podáváno. A protože očkování dostaly hlavně děti, velké množství z nich je dnes paralyzováno. Ovšem na tom není nic nového, před časem provedli něco podobného v Pakistánu, v Afganistánu a v Iránu, v centrální Asii, v Etiopii a jinde. Věřím, že je zbytečné připomínat, že hlavním dobrodincem, který toto očkování chudákům lidem doručil byl Bill Gates.

Takže dnes se Afrika právem ptá, jestli po takových zkušenostech je vůbec možno věřit očkování proti koronavirové chřipce.

Vyskytlo se i několik informátorů, kteří hlásili, že i v civilizovaném světě se dějí kvůli očkování příšerné nepravosti. Mnohým pacientům v nemocnicích jsou tajně naordinována očkování. Dr. William Thompson odhalil lži a podvody ohledně očkování v CDC (Centrum pro kontrolu nemocí v Americe), kde byl zaměstnán. A zdravotní sestra Michelle Rowton vypovídala o každodenním ublížení na těle, které povinné očkování způsobuje novorozeným dětem.

Při přijímání do nemocnice jsou pacienti tázáni jestli dostali ta určitá očkování a když odpoví záporně, počítač jim okamžitě tato očkování naordinuje. Nemocnice nechají pacienty podepsat souhlas s procedurami, kde nepoužívají slovo „očkování,“ ale nahrazují je slovem jiným, jako na příklad „biologika.“ Pacienti podepisují a vůbec nevědí k čemu tím dávají souhlas. Tak na příklad s očkováním proti chřipce – kdyby lidé věděli, že toto očkování má pouze 23% účinnost, málokdo by se asi nechal očkovat.

Sám globalista Elon Musk, když se ho ptali, jestli se nechá očkovat tak řekl, že ne, ani on, ani jeho rodina. „A co zaměstnanci, nebojíte se že začnou na koronu umírat?“ ptal se ho reportér. „Každý jednou zemře,“ prohlásil Musk.

Jeho továrna byla plně funkční po celou dobu nucené karantény. Nevypadá to, že by jeho zaměstnanci trpěli nějakou neobyčejnou nákazou.

„Gates se o mně vyjádřil, že nevím co dělám,“ řekl Musk, „ale – ten hlupák, vždyť my ve skutečnosti vyrábíme očkovací zařízení, do kterého on sám investoval peníze.“

Takže: PROČ? Proč ta neuvěřitelná snaha nás všecky očkovat? Je za tím snaha o naše dobro, nebo o naše zničení?

Odpověď se nabízí sama: předně je to snaha vydělat na nás co nejvíc peněz, než nás odrovnají, abychom jim nezvyšovali množství CO2 ve vzduchu, nevytvářeli ozonovou díru, neujídali z jejich stolu, nekonkurovali jejich zdegenerovaným a vymytým mozkům, nespotřebovávali přírodní zdroje (protože ty jsou všecky jejich), nevlastnili žádné peníze (i peníze jsou všecky jejich), nevlastnili domy a jiné nemovitosti (to také patří všecko jim) a tak dále.

 

Je vůbec možno rozeznat Covid-19 chřipku, které se všichni tolik bojí?

Není to úplně snadné. On totiž Covid velice připomíná běžné nachlazení, nebo každou jinou chřipku. Takže vyhodnotit že skutečně někdo má koronu je skoro nemožné. Hlavní příznaky těchto nemocí jsou:

Nachlazení: únava, kašel, ztráta čichu a chuti, bolesti v těle, angína, někdy horečka, rýma.

Chřipka: únava, kašel, ztráta čichu a chuti, bolesti v těle, někdy angína, horečka, někdy rýma.

Koronavirus: únava, kašel, ztráta čichu a chuti, bolesti v těle, někdy angina, horečka, někdy rýma.

Ale tady vám musím napsat moji vlastní zkušenost. Na Vánoce 2018 nám dala jedna známá vánoční cukroví v krásném balení, jako dárek. Protože toho bylo moc, tak jsem půlku dala příbuzným a půlku jsem nechala. Snědla jsem pouhých pár kousků, když jsem nadobro ztratila chuť, zatímco ostatní členové rodiny byli v pořádku. Moji příbuzní, kteří si vzali tu druhou půlku na tom byli mnohem hůře. Starší žena dostala srdeční záchvat a musela volat pohotovost. Stejně tak se vedlo mému 40letému synovci, který se kvůli vynechávání srdce málem udusil. Oba byli později v pořádku, žádné jiné příznaky neměli.

Celé 2 měsíce jsem pak neměla chuť. Každé jídlo chutnalo stejně, asi jako nadrcená křída. Jedla jsem tuto křídu k snídani, k obědu a k večeři celé ty 2 měsíce a ke konci už jsem opravdu ztrácela zájem o jakékoliv jídlo. Kromě ztráty chuti jsem ale neměla nejmenší příznaky nachlazení, nebo chřipky, nebo čehokoliv jiného. Teprve po 2 měsících se mi chuť pomalu vrátila.

Co to bylo? Kdoví. Říkají, že ztráta chuti a srdeční potíže jsou příznakem korony. Takže pak to byla korona, ale už v r. 2018!
29 Komentářů k Testování na koronu obsahuje koronu – tajný útok proti nám

 1. asyle napsal:

  Mohu potvrdit čtyři případy lidí, všechno důchodci, kteří po testu (negativním) v poměrně krátké době onemocněli. Další test samozřejmě pozitivní. Jeden z nich těžký průběh, dnes již ok. Všichni z nich od jara omezili kontakty na minimum, dva dokonce úplně a nevycházeli ani na nákupy. Takže možnost nakažení se z venku minimální. Víceméně hysterici, co se "protestovali" až ke c. o. V .i du.

  • Maroš napsal:

   asyle - vidím to takto:
   1/ V žiadnom prípade sa nenechať dobrovoľne testovať - nech ma tam odnesú v klepetách! Keď potom ochoriem - záleží na inkubačnej dobe - podať trestné oznámenie na konkrétnych ľudí a žalobu na štát - aj keď sa zbavujú zodpovednosti novelou zákona. A požiadať ruskú ambasádu o pomoc!

   Česká verzia žiadosti o ochranu – zatiaľ neviem dohľadať slovenskú…
   https://app.box.com/s/edegmslq6zw5lasc3skkxidp7iqeuh37

   Prebehla Jalta 2 a RF je ako nástupnícka krajina ZSSR ako víťaznej mocnosti WW2 opäť navonok neformálnym /opravte ma/ správcom tohto územia – myslite si o tom, čo chcete. Nemecko patrí pod jurisdikciu USA! Medzi povinnosti správy víťaznej mocnosti patrí aj dohľad nad možným hrubým porušovaním zákonnosti a ľudských práv. Chce to vhodného mediátora – aby sa nemuselo ísť cez ich ambasádu. A nebojte sa, že nesledujú stupňujúcu sa situáciu u nás!

   Čo sa týka mňa a všetkých ostatných vojakov v zálohe – tých ročníkov, ktoré mali vo vojenskej prísahe zakotvenú klauzulu o spojenectve so ZSSR – pripomínam – že ak je Ruská federácia právnym nástupcom ZSSR po jeho rozpade – tento záväzok spojenectva je v platnosti – dokiaľ mi staršie zálohy – nevymrieme. Otázka – a chcete vymrieť? Lebo vlastizradcov Slovenska tento náš prísažný záväzok slovenských a českých armádnych záloh voči ZSSR – RF – desí! Aj preto zredukovali armádu na čo najnižšie stavy, aby zlikvidovali naše vojenské tradície a našu vojenskú pamäť! Takže sa chlapi – preberte!

   Ist Deutschland von SHAEF übernommen? – YouTube
   [Prehľadávať doménu http://www.youtube.com/watch?v=9SyyhCKQDQg%5D https://www.youtube.com/watch?v=9SyyhCKQDQg
   Weiß, was uns altern lässt und was uns jung hält | Altersforscher Prof. Sven Voelpel | SWR1 Leute – Duration: 32:21. SWR1 Leute 1,164,507 views

   Aby sme mohli porovnať, čo z toho sa stalo – Blog.Pravda.sk
   [Prehľadávať doménu malinova.blog.pravda.sk/2020/05/01/aby-sme-mohli-porovnat-co-z-toho-sa-stalo/] https://malinova.blog.pravda.sk/2020/05/01/aby-sme-mohli-porovnat-co-z-toho-sa-stalo/
   celé divadlo, a můžeme také u této příležitosti říci KOMEDIA MAGNÁ, probíhá neustále podle not, které byly někomu vyraženy z ruky (deep state) a převzaty vojsky SHAEF. Po celém Německu jsou vidět americké vojenské vozy a nikdo ze zabedněných ovcí vlastně nechápe, co se děje.
   http://www.ruskydom.sk/ORuskejfederacii

   2/ Pre prípad násilného odvlečenia, alebo termínového donútenia k testu - vysoká pokuta a pod. - aspoň pár dní pred - najlepšie týždeň sa ládovať denne aspoň jedným balíčkom mletej kurkumy spolu s čiernym korením - koľko ho človek znesie - to korenie pomáha zvýšiť účinnosť kurkumy o 80 %. Lebo keďže plánujú genocídu - zdravie má prioritu pred právnickými ťahanicami. No a potom sa treba zradikalizovať...
   Poznámka - niekedy treba nechať trestný čin dokonať - aby existoval jednoznačný dôkaz!

 2. Jan napsal:

  Testovaci PCR sady z USA byly kontaminovane virem. Johnson odmitnul prijmout 750 tisic sad ze stejneho duvodu.
  Jestlize vam hluboko do nosu zavedou tycinkou poradnou davku viru , muze to vyvolat bourlivou imunni reakci organismu, ktera je nebezpecna.
  Vsimnete si, ze nikdo tyto PCR testovaci sady nezkousi, zda nejsou kontaminovane. Mohou byt a nakazi pak vsechny testovane osoby.
  Mimo toho stale vice lidi si po testu stezuje na bolest hlavy vyvolanou poraneni, tkani, ochranujicich mozek. Nenechte si nic strkat do nosu. Stejny test muze byt proveden z plivance.
  K cemu tato pandemie je a byla vyvolana?
  https://www.youtube.com/watch?v=74YjKQszaBc&feature=youtu.be

 3. Maroš napsal:

  Podľa jednej nemenovanej lekárky - to tzv. celoplošné testovanie je údajne zber našej DNA - hľadanie tzv. "Božieho" génu - špeciálnej chromozómovej sekvencie, ktorá má veľký význam pre elity!
  Takže to, že to hľadajú práve na Slovensku - nie je náhoda!

  "Porovnávacie štúdiá výsledkov zo Slovenska s nálezmi v iných krajinách Európy ukázali, že k slovenskej etnickej dlhovekosti majú v Európe pomerne blízko len Welšania. Výskum vo Welse ukázal, že až 70% súčasných Welšanov má gény svojich predkov, ktorí žili vo Welse už 4 000 rokov pred Kristom."
  REPLAY - "k slovenskej etnickej dlhovekosti majú v Európe pomerne blízko len " !!!
  http://www.chelemendik.sk/Slovaci_su_tu_uz_8000_rokov_184448121.html

  Takže im "Nasrať!"

  "Pretestovanie Slovákov by malo prebiehať takým istým systémom ako pri voľbách. V približne 5997 volebných okrskoch sa vytvoria odberné miesta. V každom bude asi sedem ľudí, a to policajti, príslušník ozbrojených síl, miestnej štátnej správy a zdravotníci, vysvetlil premiér. Ľudia by mali na odberné miesto prísť s občianskym preukazom. Obyvatelia, ktorí žijú mimo svojho trvalého pobytu, môžu prísť na testovanie na najbližšie odberné miesto, nemusia sa presúvať do svojho bydliska. Premiér podotkol, že tam budú dopísaní do odberových zoznamov. Ľudia by mali byť otestovaní podľa Matoviča počas dvoch víkendov. Matovič tvrdí, že testovať by sa malo v časových rozvrhoch podľa abecedného poradia obyvateľov. Malo by sa tak predísť zhromažďovaniu sa ľudí na jednom mieste. “Testovanie bude bezplatné,” dodal. Zatiaľ nevedel povedať, či bude povinné alebo dobrovoľné. Matovič uviedol, že podľa predbežných názorov pediatrov by sa deti do desať rokov nemuseli testovať.

  Testovať sa bude pomocou antigénových testov, ktoré štátne hmotné rezervy objednali v objeme 13 miliónov kusov. Antigénové testy zachytia infekčných ľudí, podotkol predseda vlády. Testy budú podľa premiéra stáť v priemere asi štyri eurá bez DPH za kus. “Boli tri víťazné firmy a najnižšia cena bola 3,90 eura a najvyššia 4,45 eura. Stredná cena od firmy, z ktorej je najviac testov nakúpených, je 3,95 eura,” uviedol premiér. Výhodou testu podľa Matoviča je, že sa vie veľmi rýchlo vyhodnotiť. Výsledky by mali byť známe zhruba do 15 minút. “Hlavné pretestovanie prebehne takto za dva týždne počas soboty a nedele (31. 10. – 1. 11.). Tento najbližší víkend (24. – 25. 10.) by sme chceli spustiť pilotný projekt a pretestovať najkrízovejšie okresy, ktoré na Slovensku máme, presne takým istým spôsobom, ako to bude prebiehať na celom Slovensku,” uviedol Matovič. Mali by to byť okresy Tvrdošín, Námestovo a Dolný Kubín. Ak budú interné kapacity stačiť, pôjde aj o okres Bardejov.

  Matovič nechce zažiť situáciu, že sa budú stavať poľné nemocnice a bude sa rozhodovať o tom, kto má alebo nemá ísť do nemocnice. “Ak toto zvládneme, môžeme byť vzorom pre celý svet,” povedal premiér. Viac informácií bude podľa neho známych v nedeľu 18. októbra, kedy sa mimoriadne zíde vláda.
  Pripustil demisiu

  Premiér Igor Matovič (OĽANO) pripúšťa svoju demisiu, ak sa avizovaný plán plošného testovania obyvateľov krajiny v súvislosti s novým koronavírusom neuskutoční. “Som ochotný od toho upustiť, ale zároveň zvolím demisiu,” povedal premiér. Považuje to za jediný spôsob, ako sa môže zastaviť krivka za situácie, keď kľúčový koaličný partner verejne spochybňuje ochranné opatrenia.

  “Obávam sa, že súčasné ochranné opatrenia tým pádom fungovať nebudú. Takéto pretestovanie nám v žiadnom prípade nemôže ublížiť, môže nám len a len pomôcť,” uviedol premiér. Ako doplnil, ak by chcel na neho niekto vyvinúť tlak, možno aj z koalície, že sa touto cestou nepôjde a “budeme tu horko-ťažko dolovať chorých ľudí cez PCR testy”, tak on sa pod to nepodpíše.
  Koaliční partneri to hodnotia ako dobrý krok

  Celoplošné testovanie obyvateľov na ochorenie COVID-19 je správny krok. Tvrdí to minister hospodárstva a líder SaS Richard Sulík na sociálnej sieti. Šéfka rezortu informatizácie Veronika Remišová (Za ľudí) hovorí, že okolo celoplošného pretestovania sú otvorené otázky, o riešení ktorých bude hovoriť s partnermi na vláde. “Testy sú kúpené, na Dušičky pretestujeme všetkých obyvateľov a budeme vedieť, kto je a kto nie je nakazený. Potom je to na zodpovednosti infikovaných, aby dodržali karanténu,” povedal Sulík. Zároveň ľudí poprosil, aby sa testovania zúčastnili."
  https://glob.zoznam.sk/matovic-pripravil-celoplosne-testovanie-slovenska-prebehne-uz-coskoro/

 4. Maroš napsal:

  "Houston - máte problém!"
  KAŽDÉ JEDNO BALENIE TESTU MUSÍ MAŤ PRÍBALOVÝ LETÁČIK A VYHLÁSENIE O ZHODE! Tak, ako každé balenie lieku! A spotrebiteľ som ja - nie policajt, vojak, atd.!
  https://europa.eu/youreurope/business/product-requirements/labels-markings/ce-marking/index_sk.htm

  "Aktivity spojené s prechodom na nové nariadenie budú prebiehať počas 3 rokov od konečného vydania novej direktívy. Predpokladaným termínom ukončenia prechodového obdobia je apríl 2020. V prípade IVDR sa prechodové obdobie predĺži na 5 rokov.

  Certifikáty vydané podľa súčasnej legislatívy MDD budú platné počas obmedzeného obdobia, kedy bude umožnené ich použitie a predaj produktu na trhu. Existujúce certifikáty už nebudú počas tohto obdobia predlžované.

  Zmeny v smerniciach sú často chápané iba ako revízia požiadaviek, avšak teraz ide o úplne nové nariadenie.

  Požiadavky a základný koncept existujúcich MDD a IVDD v novej smernici zostávajú zachované, ale dochádza tu k významným zmenám a navýšeniu požiadaviek. Sú tu požiadavky na výrobcu, ktoré musia byť splnené ešte pred požiadaním o certifikáciu MDR alebo IVDR.

  Po zavedení požiadaviek do procesov spoločnosti vykoná Notifikovaná osoba v spoločnosti nový certifikačný audit. Certifikačný proces sa začne novou žiadosťou o certifikáciu produktu a výsledný, novo vydaný certifikát bude s platnosťou až 5 rokov. Proces pristúpenia k certifikácii bude zahŕňať posúdenie technickej dokumentácie (trieda IIa a IIb), hodnotenie dizajnu (trieda III), hodnotenie zhody systému riadenia a záverom fyzický audit v spoločnosti, pri ktorom budú zmeny v požiadavkách overené. Ak výrobca vykonáva a zabezpečuje dôležité úkony mimo spoločnosti, alebo má kľúčových dodávateľov, audit by tu mal prebehnúť pred finálnym schválením a vydaním certifikátu.

  V prípade diagnostických zdravotnikých prípravkov In vitro, je potrebné zdôrazniť, že požiadavky na dohľad Notifikovanej osoby sú výrazne vyššie ako pri súčasnej smernice o IVD."
  https://www.dnvgl.sk/services/nova-smernica-eu-pre-zdravotnicke-prostriedky-sprisnuje-poziadavky-91516

  Takže sa vráťme k tomu výberovému konaniu debilov!
  REPLAY - "Testovať sa bude pomocou antigénových testov, ktoré štátne hmotné rezervy objednali v objeme 13 miliónov kusov. Antigénové testy zachytia infekčných ľudí, podotkol predseda vlády. Testy budú podľa premiéra stáť v priemere asi štyri eurá bez DPH za kus. “Boli tri víťazné firmy a najnižšia cena bola 3,90 eura a najvyššia 4,45 eura. Stredná cena od firmy, z ktorej je najviac testov nakúpených, je 3,95 eura,” uviedol premiér. Výhodou testu podľa Matoviča je, že sa vie veľmi rýchlo vyhodnotiť. Výsledky by mali byť známe zhruba do 15 minút."

  Polopate - neexistuje, aby mi niekto vrazil do nosa dve vatové tyčinky bez toho, aby mi nenechal ku tomu obal s certifikáciou a príbalový letáčik - vyhlásenie o zhode! Neexistuje bez toho!!! Má to každý test - napr. testy moču! A máte čo robiť, aby ste to prečítali a správne pochopili!
  Lenže lenže - keď oštiavate papierik, tak to nenarušuje vaši telesnú integritu! Nikto vám ho nestrká nikam!

  • Maroš napsal:

   Ty kokso! Ty kokso!

   "Koronavírus: Firma, ktorá dodá 10 miliónov testov, už nemá nedoplatky
   Nedoplatky voči Sociálnej poisťovni doplatila spoločnosť Eurolab Lambda pred podpisom zmluvy, tvrdí šéf štátnych rezerv Ján Rudolf.

   Šéf Správy štátnych hmotných rezerv Ján Rudolf dnes odmietol podoozrenia, že štát uzavrel zmluvu na nákup antigénových testov s firmou, ktorá má podlžnosti voči Sociálnej poisťovni.

   V relácii TA3 v politike vyhlásil, že pred podpisom zmluvy dal skontrolovať všetky tri firmy, od od ktorých štát nakúpil spolu 13 miliónov testov.
   https://www.aktuality.sk/clanok/831650/koronavirus-firma-ktora-doda-10-milionov-testov-uz-nema-nedoplatky/

   Tak keď títo majú na testy predmetný certifikát CE o bezpečnosti a zhode - tak ja zožeriem Matovičov Pavlínkyn ko.ot!

   • Maroš napsal:

    Eurolab Lambda a.s.
    T. Milkina 2
    917 01 Trnava
    https://www.azet.sk/firma/14589/eurolab-lambda-a-s/
    https://www.finstat.sk/35869429
    "Dlh 17 285,46 € 12.10.2020 ... Dlh sociálneho poistenia zo zoznamu Sociálnej poisťovne http://www.socpoist.sk
    Pozastavenie sledovania daňových dlhov
    Finančná správa na základe zákona č. 67/2020 Z. z. o niektorých opatreniach vo finančnej oblasti v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVID-19 („lex korona“) neaktualizuje zverejnený zoznam daňových dlžníkov. Posledné stavy nedoplatkov sú k 29.2.2020, a takto ostanú až do ukončenia opatrení. Cieľom je zabrániť potenciálnym negatívnym dôsledkom na niektorých daňovníkov, ktorí by v dôsledku neaktuálneho stavu mohli mať problémy pre získanie dotácie, úveru, štátnych príspevkov a pod. "
    https://www.finstat.sk/35869429/dlhy_nedoplatky

    Čiže - laboratórne "EU" krysy z Trnav"i" mali v čase korona konjunktúry také problémy, že ich z nich zachraňuje Matovičov obetný baránok zo štátnych hmotných rezerv - áno?! A kvôli tomu sa my máme pod Matovičovými hrozbami unúvať na miestne úrady - aby nám vypatlali mozog "certifikovanými" tyčinkami jeho nie korupčných kamarátov - na vypatlávanie mozgov - aby tieto ku.vy preprali štátne peniaze! A stále tu niekto bude tvrdiť, že ich netreba obesiť! Áno?!

    • Maroš napsal:

     Pozor, pozor, pozor!

     Základná otázka - čo myslíte - kto vyrobil tieto shit testy, ktoré má dodať MATOVIČOVI firma Eurolab Lambda z Trnavy?! Odkiaľ budú?! Za koľko a od koho ich lacno nakúpili vo veľkom, a s obrovskou maržou ich predajú štátu? Vy by ste vyrobili 10 miliónov testov v situácii - keď máte dlžoby voči Sociálnej poisťovni, a že zákazku nedostanete? ???

     Jáj - žeby vám kamarát Matovič ten kšeft sľúbil /a vy mu veríte, že/, takže ste si požičali na výrobu, patentovanie!!!, certifikáciu, balenie, atď a ešte na dlh voči SP - aby ste vyhrali tender?! Hovno! Je to vyradený shit - možno ten, ktorý odmietol Johnson pre Veľkú Britániu z USA! Pozrite sa pekne, ako sa prebaľovali milióny čínskych nábojov /akože ruských/ do albánskych kalašnikovov pre Taliban - v USA záujme!
     https://www.freefilm.to/film/vojnovi-psi

     Ukážte mi tu aktualizovanú výrobu čo len jedného testu na Covid 19 doboha! A nepresvedčíte ma - keďže ide o transparentnosť za desiatky miliónov eur - že váš sku.vený administrátor webu ešte nemal čas aktualizovať vašu webstránku!

     JE TO MEGA PODVOD! BERTE ICH A OBESTE ICH DOBOHA!
     http://eurolambda.sk/uvod-produkty

     • proud napsal:

      Kdyz zapomenu na financni tanecky a mocensky zajmy kolem celyho ekonomickyho covidu,tedy i jakovakcin,dam ti jednu zakladni otazku,aby ses neunavoval sahodlouhym omilanim drbu:-)))).Muze vubec existovat vakcina na covid a kdyz,muze bejt jina nez na chripku kdy se ockuje proti uz dvakrat davno zmutovanymu viru,uz tedy neexistujicimu a tedy uplne na hovno? ................ ani vlastne nemusis odpovidat,kazdej normalni clovek uz ted onu spravnou odpoved zna :-))))))))))))

 5. Maroš napsal:

  KONŠKOLÁK...

  "Šéf štátnych hmotných rezerv Ján Rudolf k antigénovým testom: „Stojím si za tým, že tieto testy spĺňajú všetky parametre, a verejné obstarávanie bolo zákonné.“"
  https://dennikn.sk/minuta/2094473/
  https://www.reserves.gov.sk/index.php/o-nas/organizacia/predseda/

  • Maroš napsal:

   ZHRNUTIE:

   1/ Firma Eurolab Lambda z Trnavy, ktorá pred pár dňami získala tender na dodávku 10 miliónov kusov antigénových testov na koronavírus - podľa ich webových stránok, počas celého trvania koronakrízy nevyrobila ani jediný test!
   2/ Firma Eurolab Lambda vyrovnala dlh vyše 17 tisíc eur voči Sociálnej poisťovni pár dní pred získaním tendra - aby ho mohla získať minimálne kvôli nulovým dlhom voči štátu.
   3/ Matovič na začiatku korona "Krízy" - podvodu - odinštaloval šéfa Štátnych hmotných rezerv a nahradil ho svojím konškolákom z Katedry menežmentu - Jánom Rudolfom.
   4/ Ján Rudolf prehlásil pred médiami, že "že tieto testy spĺňajú všetky parametre, a verejné obstarávanie bolo zákonné".

   Keďže médiá zámerne kladú nesprávne otázky, tak otázka pre orgány činné v trestnom konaní:
   a/ Eurolab Lambda, ktorá má dodať 10 miliónov testov na plošné testovanie obyvateľstva Slovenska - tieto testy aj vyrába?!
   b/ Ak ich vyrába - získala aj patentovú autorizáciu a katalógovú sekvenciu génu vírusu - teda patentovanú? Alebo - získala izolát celého vírusu Covid 19 - povedzme z chorých pacientov?!
   c/ Eurolab Lambda - ak vyrába testy - získala aj certifikát bezpečnosti CE? Vyhotovila aj schválené vyhlásenie o zhode?
   A kedy toto cvšetko stihla, keď ešte pred pár dňami nevedeli, že tento tender dostane?
   d/ Takže existuje dôvodné podozrenie, že Eurolab Lambda len sprostredkuje nákup týchto antigénových testov NEZNÁMEHO PÔVODU, a teda s vysokou pravdepodobnosťou môže ísť o vyradené a kontaminované testy, resp. v Európe NECERTIFIKOVANÉ TESTY!
   e/ A tomuto Ján Rudolf hovorí zákonné verejné obstarávanie?!
   f/ Chcete sa nechať testovať testami neznámeho pôvodu, aby Matovičovi kamaráti mohli zarobiť desiatky miliónov eur?! Ste úplní idioti?

   Poznámka - tie ďalšie 3 milióny testov zaobstarávané inými firmami sú len krovie na prikrytie tohto tendra. Urobte si aktuálny PrintScreen
   http://eurolambda.sk/uvod-produkty

   Áno - niektoré trestné činy treba nechať dokonať!

   • Maroš napsal:

    He he! Pre všetkých "jednoduchých"!

    "„Idiot a hajzel. Postaviť k múru a zastreliť!“, komentoval premiér Matovič vystúpenie exministra Žigu počas sledovania diskusnej relácie"

    "Snažím sa na FB nepísať o práci a dlho som zvažoval, či dnešný zážitok vôbec zverejniť, ale napokon som sa rozhodol, že si ho nenechám pre seba. Dnešok mal byť taký klasický deň nedeľných diskusných relácií v televízii. Tentoraz v Markíze, Na telo Peter Žiga vs Eduard Heger. Tvrdá, slušná debata, ale to čo sa udialo počas jej trvania v zákulisí, som ešte nezažil. O nevšedný zážitok sa postaral predseda vlády Igor Matovič, ktorý čakal ako ďalší hosť.

    Po začiatku relácie prišiel do priestoru, kde hostia na obrazovke bežne sledujú jej priebeh. Keď Peter Žiga v relácii povedal: „Za celoplošným testovaním môže byť aj odvedenie pozornosti od nevydarenej pomoci ľuďom a premiérove PR.“

    Matovič vykríkol: „Idiot, je to idiot, hajzel jeden.“ Obrátil sa na mňa: „Vy ste tu s ním? Odkážte mu, že je idiot.“

    Nervózne sa začal prechádzať pred réžiou a po slovách Petra Žigu z TV, ktorými spochybnil dostatočnú účinnosť plánovaných testov (urobil to pred časom sám Igor Matovič a potvrdili opakovane vedci), nasledoval ďalší výkrik: „Že sa nehanbí šíriť také kotlebovské reči,“ a pritvrdil: „Postaviť k múru a zastreliť!“"
    https://www.infovojna.sk/article/idiot-a-hajzel-postavit-k-muru-a-zastrelit-komentoval-premier-matovic-vystupenie-exministra-zigu-pocas-sledovania-diskusnej-relacie

    Takže - "OBESIŤ" - lebo škoda guľky!

 6. Maroš napsal:

  Odporúčam vypočuť si
  "Dopoludnie na Infovojne s Adrianom
  19.10.2020
  1. Agentúrky aktuálne
  2. Čriepky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom Lichtnerom
  Hosť: Ing. Peter Švec, plk. gen. št. v.v."
  https://www.infovojna.sk/archiv/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom

  Kopa ďalších info aj ku potlačenému a aj provokovanému protestu - projektily polície, čo znamená nezmyselne nasadenie 60% armády bez vedomia prezidentky. Porušovanie ústavných práv aj za núdzového stavu. Nenechať sa vyprovokovať k výnimočnému stavu. TESTY AKO ZÁSAH DO INTEGRITY A HROMADNÝ ZBER DNA NÁRODA! MUSÍME TO ZASTAVIŤ!
  https://www.infovojna.sk/archiv/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom

 7. Rouška napsal:

  Jo asi tak. hlavně aby byly všude roušky. Nic jiného než roušky se neřeší :/

  • proud napsal:

   Trefnej postreh,otazka zni: procpak jim tolik zalezi na rouskach,dokonce vic jak na stitech,nebo plastovejch,tech hadrovejch kde se vsechno svinstvo hromadi........??? ;-)

  • Maroš napsal:

   Rouška - celý problém má viacero vrstiev - od genocídy, NWO kontroly populácie až po - zahladenie stôp po pôvodcoch cyklického krachu ekonomiky, ktorý im produkuje zisky a prelieva majetok. Volá sa to behaviorálna ekonomika trhu - reaktívna psychológia účastníkov trhu. Takže z pohľadu PSY OP - aký behaviorálny efekt má konkrétne plošné testovanie na Covid 19 - zaklínadlo trhu?

   1/ Treba si naštudovať tzv. Milton Friedmanove monetárne pravidlá trhu /Václacv Klaus - likvidátor českej ekonomiky - pomocou lži o neviditeľnej ruke trhu - v podstate darwinistická ekonomika bezuhľadnej konkurencie - židovina/.

   Milton Friedman v 70-80-tych rokoch minulého storočia analyzoval tzv.Vietnamský syndróm. Vietnamský syndróm je reakcia na burze akcií vojensko-priemyslového komplexu - na odpor verejnosti proti vojne vo Vietname. Keďže vojna vo Vietname "zamestnávala" kopu ľudí vo výrobe zbraní a spol. - USA verejnosť si sama zlikvidovala zdroje obživy. Nastala obrovská nezamestnanosť. To, čo Friedman objavil, bol mechanizmus reakcií na burze, t. j., že ak došlo k poklesu ceny akcií na hodnotu blízkej 80% ceny - nastala panika a hromadný výpredaj a ceny akcií klesali prudko dolu. Toto využili žraloci na ich skupovanie a ovládnutie tohoto odvetvia. Takýmto spôsobom zbohatol Soros, a takýmto spôsobom ovládol Rotschield Londýnsku burzu a celé anglické hospodárstvo, keď jeho agenti vypustili nepravdivú informáciu /vďaka telegrafu/, že Briti prehrali s Francúzmi pri Trafalgare a Francúzi vtrhnú do Anglicka a ovládnu hospodárstvo. Podotýkam, že vtedy džentlmeni držali slovo - a keď sľúbili, že predali - tak predali, aj keď sa situ zmenila a Rotschielld, aj keď nemal kapitál - postupne získaval prostriedky, pretože už získal prísľub istiny. Dodnes banky "vyrábajú" peniaze vďaka prísľubu splácania dlhu!

   Odbočím - Friedmanove pravidlá sú podobné tzv. Paretovým pravidlám - ide o zadefinovanie vzťahov v podobe tzv. magických čísiel - 80 ku 20, napr. že 20% zákazníkov nám prináša 80% zisku, že 80% špiny sa nachádza na 20% plochy, že 80% ľudí nereaguje a 20% ľudí je aktívnych, atď. Pre nás je podstatné, že od rozdelenia republiky, ministerstvá práce robili všetko preto, aby na trhu práce bolo aspoň 20% nezamestnaných, teda, aby existovala panika na trhu práce a cena práce - podľa Friedmanových burzových pravidiel - bola čo najnižšia. Ale nemáme čas, tak späť ku podvodu Covid 19, ktorý má zakryť jednak zrútenie sa svetovej ekonomiky "z dôvodu pandémie" a umožniť svetovým žralokom - ZOŽRAŤ CELÉ NÁRODY - CELÉ ŠTÁTY!!! Ako prvé je na rane Slovensko! Je to sociálny experiment s komoditou - štát-národ!

   2/ Ak ste si nevšimli - prebehli a stále prebiehajú agendy sebapoškodzovania v rúznych vrstvách, úrovniach /pre jednoduchých - drogy, debilizácia školstva napr./ spoločnosti. Na Slovensku konkrétne prebieha agenda Hate Slovakia - nenávidím, že som Slovák, Slovenka, nenávidím Slovensko, lebo...- chudoba, primitivizmus, mafia, korupcia, atď., nedostatok povedomia o svojej histórii, kultúre atď. Čiže - "nie sme schopní sa spravovať - musí prísť nový Samo" - z vonku samozrejme. Skrátim.

   3/ Matovič a celá jeho banda, sú nástrojom nadnárodného riadenia na uskutočnenie sociálneho experimentu - ako nie vláda, ale ako si ľudia sami svojou idiociou zlikvidujú svoju krajinu - ktorú potom ako handru ovládnu - Rotschieldovci /Soros/ tak, ako už predtým - podvodom s panikou - ovládli Veľkú Britániu! Ak už je jasné, že podvodom Covid 19 a podvodnými testami naň dokážu vyfabrikovať 10% "nakazených" - je jasné, že ak sa obyvateľstvo dobrovoľne zúčastní plošného testovania - ľudia si sami vyhlásia svoj lockdown - a nemusí ho vyhlasovať táto podvodnícka podliacka vláda! Ekonomika a jej výkon - a rating krajiny sa zrúti pod 80% - a ďalej to už poznáte! O to drahšie peniaze na jej obnovu!

   Teraz nejde - aj keď ide - len o nejakých dôchodcov, ktorí akože pozitívne testovaní budú musieť zostať doma a spoliehať sa na nákupy a služby od ľudí v okolí - teraz ide o tých, ktorí pracujú a nebudú môcť - a ktorí pracujú v kolektívoch - a zlikvidujú si následnou karanténou aj vlastné firmy, prevádzky! Ľudia si sami zlikvidujú ekonomiku vlastného štátu! No a potom samozrejme prídu o strechu nad hlavou - lebo neplatené hypotéky. A budú sa musieť znovu zadĺžiť, aby prežili. A teraz si predstavte, že ľudia medzičasom vytvorili sieť rôznych prevádzok a služieb, ktoré niekto skúpi za facku /Steinhubelov mafiánsky poskok Kollár postavil svoj vlastný hotel?/! A matovičovci, sulíkovci, kollárovci a investori Syndikátu za ich chrbtom tak ovládnu krajinu! S rehotom!

   Už teraz je jasné, že za firmou Eurolab Lambda sú ľudia blízki Matovičovej manželke Pavlínke a Sulíkovi - ktorý sa tvári, že je Matovičov oponent. Hovno! Je to spiknutie sociopatov, zločincov, ktorí chcú zmanipulovať národ k ekonomickej samovražde, aby tieto zku.vené biele goliere mali čisté ruky!

   Plošné testovanie proti "Covid 19" je podvod Matovičovej vlády a navádzanie obyvateľstva Slovenskej republiky na SELF LOCKDOWN! Každý starosta či primátor, ktorý toto vo svoje správe pripustí, si plošným testovaním zlikviduje svoju dedinu, svoje mesto na "dobrovoľný" HLADOVÝ koncentrák!

   Odporúčam pozrieť film
   https://www.freefilm.to/film/stavka-na-neistotu

   • Maroš napsal:

    Dôležitá poznámka ku tomu Vietnamskému syndrómu.

    Vďaka jeho analýze vzniklo mediálne odvetvie PUBLIC RELATIONS = PR = RIADENÉ vzťahy s verejnosťou!
    Aby sa situ s VS neopakovala – vláda manipulovala verejnosťou prostredníctvom PR napríklad Vojnu v zálive, vojnu v Iraku, bombardovanie Juhoslávie – akože vojna v priamom prenose – cez CNN /nástroj Deep State, BBC patrí Globalistom/.

    Takže ľudkovia – to tzv. „informovanie“ verejnosti pomocou mainstreamovách médií nie je nič iné ako PR – riadené vzťahy s verejnosťou! Preto Matelko Psychopatovič poriada svoje Plačovky a riadi štát cez ten podrbaný Facebook!

    A keďže som tu /k "Nikitovi SS"/ už spomínal vysoko pravdepodobnú možnosť, že voľby už boli zmanipulované PODPRAHOVOU DIGITÁLNOU TECHNOLÓGIOU – položte si otázku, ako je v tomto bezpečné rozhodovanie sa občanov počas referenda – a momentálne aktuálne – „slobodným a dobrovoľným“ prístupom k celoplošnému testovaniu. Táto otázka smeruje k SIS, vojenskému spravodajstvu, k vojenskej kontrarozviedke! Audiovizuálne médiá sú povinné archivovať svoje produkty pokiaľ viem len 1 mesiac od odvysielania. Takže záznamy, záznamy, analýzy, analýzy a EMG monitoring podprahových vysielačov v krajských mestách. Na strechy vysokých budov sa dá umiestniť hocičo na „šeptandu“.

 8. Maroš napsal:

  "Desať bodov norimberského kódexu

  Dobrovoľný súhlas ľudskej osoby je absolútne nevyhnutný. To znamená, že dotknutá osoba musí byť právne spôsobilá dať súhlas. Musí byť v postavení, v ktorom má moc vykonávať slobodné rozhodnutia, a to bez ovplyvňovania akýmkoľvek násilím, podvodom, klamstvom/zavádzaním, hrozbami, preháňaním, či inou skrytou/záludnou podobou obmedzovania alebo donucovania. Musí tiež mať dostatočné poznanie a pochopenie podstaty predmetnej záležitosti, čo jej umožní učiniť informované a zasvätené rozhodnutie. To si vyžaduje, aby bol účastník pokusu pred prijatím súhlasného rozhodnutia oboznámený s povahou, trvaním a účelom pokusu, so spôsobmi a prostriedkami, ktoré majú byť v pokuse použité, so všetkými nepríjemnosťami a nebezpečenstvami, ktoré možno odôvodnene očakávať, ako aj s účinkami na svoje zdravie alebo osobnosť, ktoré možno nastanú kvôli jeho účasti na tomto pokuse.
  Povinnosť a zodpovednosť presvedčiť sa o tejto akosti súhlasu s účasťou na pokuse leží na pleciach každého jednotlivca, ktorý daný pokus navrhuje, riadi alebo sa na ňom podieľa. Je to osobná povinnosť a zodpovednosť, ktorú nemožno beztrestne preniesť na iného.
  Pokus musí byť navrhnutý tak, aby priniesol pre dobro spoločnosti plodné výsledky, ktoré nemožno získať inými spôsobmi či prostriedkami a ktoré nie sú vo svojej podstate náhodné či nepotrebné.
  Pokus musí byť založený na výsledkoch pokusov na zvieratách i na poznaní prirodzeného priebehu danej choroby či iného skúmaného problému a musí byť navrhnutý tak, aby očakávané výsledky ospravedlňovali vykonanie tohto pokusu.
  Pokus musí byť vykonaný tak, aby sa predišlo všetkému zbytočnému telesnému či duševnému utrpeniu a poškodeniu zdravia.
  Nesmie byť vykonaný taký pokus, u ktorého je vopred známy dôvod domnievať sa, že môže spôsobiť smrť alebo zdravotné postihnutie, snáď s výnimkou prípadov, v ktorých účastníkmi pokusu sú samotní lekári, ktorí pokus vykonávajú.
  Stupeň rizika, podstupovaného účastníkmi pokusu, nesmie nikdy prekročiť stupeň rizika, vyplývajúci z humanitárnej dôležitosti problému, ktorý má tento pokus vyriešiť.
  Musí byť vykonaná primeraná príprava a poskytnuté náležité vybavenie na ochranu účastníkov pokusu aj pred málo pravdepodobnými poškodeniami zdravia, zdravotnými postihnutiami či úmrtím.
  Pokus smú vykonávať len vedecky vzdelané osoby. Počas všetkých stupňov pokusu sa od ľudí, vykonávajúcich pokus alebo zapojených do pokusu, musí vyžadovať najvyšší stupeň zručnosti, skúsenosti a starostlivosti.
  Počas pokusu musí mať účastník pokusu slobodu ukončiť svoju účasť na pokuse, ak sa dostal do takého telesného alebo duševného stavu, v ktorom sa mu pokračovanie v účasti na pokuse javí ako nemožné.
  Príslušný vedec musí byť pripravený prerušiť prebiehajúci pokus v ktoromkoľvek stupni, ak má dobrý dôvod (použijúc svoju dobrú vieru, vynikajúce zručnosti/skúsenosti a starostlivé zváženie, ktoré sa od neho požadujú) domnievať sa, že pokračovanie v pokuse pravdepodobne spôsobí poškodenie zdravia, zdravotné postihnutie alebo smrť účastníkovi pokusu."
  https://sk.wikipedia.org/wiki/Norimbersk%C3%BD_k%C3%B3dex

 9. Maroš napsal:

  1/ Mám prakticky z prvej ruky, ako po roku 1989 zbohatol podnikateľ Majský – pôvodným menom Marhuľa.
  Majský založil firmu, ktorá mala doviezť do vtedajšej republiky – v USA vyraďované zastarávané PC. Isto – pre naše štátne a verejné úrady to bol technologický skok /aj keď vlády po tom zdržiavali internetizáciu – aby ľudia nepresedlali z TV k PC a aby neboli príliš rozhľadení.

  Majský na tento kšeft nemal ani fuka! VŠETKY PLATBY ZA TENTO DOVOZ GARANTOVAL VTEDAJŠÍ ÚRAD VLÁDY – ktorý bol pred politickým rozsypaním, takže peniaze sa míňali potokmi! Z tých obrovských odmien – aj radovým zamestnancom – aby držali huby – by sa vám ešte dnes pretáčali panenky!

  A máme to tu zase!

  2/ Podľa už mediálnych info – firma Eurolab Lambda – tá, ktorá nemala pol roka na platby Sociálnej poisťovni – vykešovala 17 tisíc pred podpisom zmluvy.

  Otázka – myslíte si, že jej nejaká banka požičala tých 42 miliónov na nákup pochybných testov – údajne z Juznej Kórei – alebo to opäť vykešuje – ako za Majského – Matovičov úrad vlády!

  Aj keby toto bola súkromná investícia ľudí za „Pavlínkou a Sulíkom“ – toto nikto nerobí zadarmo!
  Otázka na Richarda Sulíka – odborníka na obchod so štátom – to si Riško nevedel objednať tie testy v tej Kórei sám, pretože neovládaš kórejsky?! Ale veď choď do Samsungu a tam si tlmočníka nájdeš!

  Toto bol posledný váš kšeft v tejto zostave! „Nedotknuteľní“. Len tak som si spomenul na tiež „nedotknuteľného“ Duckého.
  V kauze sa symbolicky mihlo známe meno – Kalašnikov.
  https://nastope.sk/2019/05/06/vrazda-exministra-duckeho-ukrajinci-omietli-stihat-olega-kalasnikova-spis-nam-vratili/

  3/ Otázka – vieme názov tej Kórejskej firmy? No lebo tu ide o zdravie ľudí a navyše sme v EU – a existujú nejaké pravidlá!

 10. Maroš napsal:

  Otázka - viete prečo pri irelevantných testoch na "Covid 19" pchajú ľuďom tie zasraté tyčinky s nanotechnológiami rovno do Jacobsona?

  "Jacobsonov orgán (ďalej len ako JO, inak tiež Vomeronazálny orgán ) je prídavný čuchový orgán, nachádzajúci sa v oblasti medzi ústnym podnebím a nosovou dutinou. U človeka je zarastený v kosti s krásnym slovenským názvom – čerieslo. Nachádzajú sa v ňom receptory pre špecifické veľké molekuly, hlavne feromóny. Feromóny sú molekuly, ktorými prebieha chemická signalizácia medzi jedincami toho istého druhu a informácia v nich obsiahnutá ovplyvňuje správanie alebo fyziológiu prijímateľa."
  https://paulech.blog.sme.sk/c/354157/jacobsonov-organ-a-chemia-milencov.html

 11. Maroš napsal:

  He! Strojový preklad - ale pochopí aj hlúpy!

  "DOH: Juhokórejský test na antigén COVID-19 zlyhá v miestnom hodnotení

  MANILA, Filipíny - Antigénna súprava vyrobená juhokórejskou spoločnosťou - zaradená do zoznamu Svetovej zdravotníckej organizácie pre núdzové použitie - neprešla hodnotením miestnych vedcov, informovalo v stredu ministerstvo zdravotníctva.

  Zástupkyňa DOH Maria Rosario Vergeire uviedla, že súprava na testovanie antigénu od spoločnosti SD Biosensor nespĺňala požadované štandardy diagnostického výkonu.

  Na základe overenia Výskumným ústavom pre tropickú medicínu priniesla testovacia súprava z Južnej Kórey iba 71% citlivosť. WHO odporučila, aby súpravy na testovanie antigénu museli mať 80% citlivosť.

  Citlivosť meria, ako často test správne prinesie pozitívny výsledok u ľudí, ktorí majú ochorenie, na ktoré sa testuje, v tomto prípade koronavírusové ochorenie.
  Len na „núdzové použitie“

  Vergeire uviedol, že DOH teraz koordinuje s WHO, keďže zdravotnícka agentúra OSN zaradila SD Biosensor medzi „produkty núdzového použitia“ pre testovanie COVID-19.

  "Neprešiel miestnou validáciou citlivosti, ale bol schválený WHO ako produkt na núdzové použitie," uviedol Vergeire vo filipínčine.

  Súprava na testovanie antigénu SB Biosensor patrí medzi 120 miliónov testovacích súprav na báze antigénu, ktoré budú dostupné pre krajiny s nízkym a stredným príjmom.

  Antigénové testy rýchlo detegujú fragmenty bielkovín nachádzajúcich sa na vírusu alebo vo vnútri vírusu testovaním vzoriek odobratých z nosovej dutiny pomocou tampónov.

  Aj keď testy na antigén môžu poskytnúť výsledky v priebehu niekoľkých minút, tento typ testovania nemusí odhaliť všetky aktívne infekcie, pretože nie je taký citlivý ako testovanie pomocou reverznej transkripčnej polymerázovej reťazovej reakcie (RT-PCR) - „zlatý štandard“ pri testovaní na koronavírusy.

  DOH vykonáva pilotnú štúdiu o použití skríningu antigénov v Baguio City s cieľom znovuotvoriť turistický priemysel v krajine."
  https://www.philstar.com/headlines/2020/09/14/2046258/doh-south-korean-covid-19-antigen-test-fails-local-evaluation

  Takže - čím sme bližšie ku Kórei - tým sme bližšie ku Gatesovi a k bráne do Pekla!

  "Gates tvrdí, že kórejská firma by mohla do júna vyrobiť 200 miliónov vakcín

  SK Bioscience , juhokórejská farmaceutická spoločnosť podporovaná Billom Gatesom, môže byť schopná vyrobiť 200 miliónov súprav s vakcínami proti koronavírusu do budúceho júna, spoluzakladateľ spoločnosti Microsoft Corp. v liste juhokórejskému prezidentovi Moon Jae-inovi.

  Gates sa snaží úzko spolupracovať s Južnou Kóreou, uviedla v nedeľu prezidentská kancelária v Soule s odvolaním sa na list z 20. júla, bez bližšieho vysvetlenia. Nadácia amerického miliardára dala v máji spoločnosti SK Bioscience 3,6 milióna dolárov na urýchlenie vývoja vakcín Covid-19. Okrem práce na vlastných kandidátoch na vakcíny je spoločnosť tiež jedným zo zmluvných výrobcov, ktorých výroba očkovacej látky využíva spoločnosť AstraZeneca Plc . Spoločnosť v pondelok odmietla ďalšie komentáre.

  Vakcína Astrazeneca, vyvinutá na Oxfordskej univerzite, je v tretej a poslednej fáze testovania na ľuďoch a je jednou z popredných priečok v globálnych pretekoch imunizácie.

  Akcie spoločnosti SK Chemicals, ktorá vlastní 98% -ný podiel v spoločnosti SK Bioscience, vyskočili v pondelok až o 25% v súvislosti so správou o kapacite spoločnosti na výrobu vakcín.

  Po celom svete sa vyvíjajú stovky vakcín na imunizáciu proti Covid-19, pretože je čoraz jasnejšie, že krajiny nemôžu bezpečne znovu otvoriť svoje ekonomiky a bez nich sa vrátiť do normálneho života. Niekoľko vakcín, vrátane vakcíny Astrazeneca-Oxford a dve z Číny, je v záverečnej fáze testovania, čo zvyšuje nádej, že do konca roka bude k dispozícii dávka ."
  https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-07-26/bill-gates-says-korean-firm-could-make-200m-vaccines-by-june

 12. Jane K. napsal:

  Několik poznámek: (1) reverzná transkripčná polymerázová reťazová reakcia (RT-PCR) NENÍ "zlatý standard" při testování na koronu. Zlatý standard nebyl nikdy ustanoven, protože se ještě nikomu nepodařilo isolovat tento virus. (2) Očkování AstraZeneca testy byly už 2x přerušeny, protože mají podstatné vedlejší účinky u 80% lidí v první fázi a u 100% ve druhé fázi. Jednoduše řečeno, očkování produkuje tu chřipku, proti které bylo vyrobeno. (3) Testování na antigenay není na nic. Je to stejný nesmysl jako RT-PCR test, který je úplně na nic. Někteří lidé antigeny nemají a přesto jsou odolní. A ti co mají antigeny je zítra mít nemusí. (4) Když někoho dnes otestují, to neznamená, že zítra nemůže mít koronu. Je to celé nesmysl a vyhazování peněz naveliko. To se farmaceutické firmy smějí jak krásně nás obalamutily.

  Řekla bych, každý člověk musí sám vědět jestli mu něco je, nebo ne. A když mu nic není, tak proč by se nechával testovat? A když mu ně co je, ten test ho neuzdraví.

  • Maroš napsal:

   Takže lietadlo s tým bordelom už je na Slovensku – a bolo by načim vedieť, ako sa ten bordel volá – či?
   No a tiež je načim vedieť – ako tiekli geršle! Nech je zločin dokonaný!

   Dokonalý príklad „opičej labky“!

   V Indonézii odchytávajú opičky, ktoré potom cvičia – takým spôsobom, že do ťažkej vydlabanej tekvice vyvŕtajú dierku, cez ktorú dokáže prestrčiť malá opička labku. Tekvicu najprv naplnia varenou ryžou a neuzavrú ju – aby opice navnadili. Potom ich odplašia a tekvicu uzavrú. Opička príde a strčí do diery labku a naberie si ryžu. Lenže labku zavretú v päsť nedokáže z diery vytiahnuť. A ryžu ani zaboha nepustí. A tak chytená na vlastnú chamtivosť skončí v zajatí. Ako tá opičia chamtivá banda okolo Eurolab Lambda. Ešte sa to aj rymuje.

   Čo sa týka účasti zložiek na testovaní - policajti vojaci to dostanú rozkazom - zdravotníci - dobrovoľníci údajne dostanú za každú testovanú osobu 20 euro /nepotvrdené/.

  • Maroš napsal:

   Zoznam známych SCHVÁLENÝCH antigénových testov - plus BEZPEČNOSTNÉ LISTY!

   https://cz.vwr.com/store/category/antigenove-protilatkove-testy/8671014
   https://cz.vwr.com/store/search/searchMSDS.jsp?tabId=msdsSearch
   https://cz.vwr.com/store/product?keyword=Covid%2019

   "JUDr. Krajníková: Testovanie ľudí je podvod v mene štátu. Ide o marketing na predaj tovaru, ktorým sú ľudia
   22.10.2020 | 11:39
   Nie je žiadny právny akt na povinné testovanie a právne neexistujú žiadne "sankcie" za odmietnutie objednaného testovania, upozornila advokátka JUDr. Adriana Krajníková.

   0940 682 016 "NCZI: Dobry den. Vasa POZIADAVKA o vysetrenie na COVID-19 bola zaregistrovana. O jej spracovani Vas budeme informovat." ... tak znela SMS správa, ktorú z Národného centra zdravotníckych informácií obdržal klient advokátky Adriany Krajníkovej. Tá v tejto súvislosti upozornila, že správy o falošných "objednávkach" prichádzajú z úradov verejného zdravotníctva, resp. v "kooperácii" s nimi a na číslo odosielateľa SMS správy sa nedá spätne dovolať.

   „Následne za odmietnutie OBJEDNÁVKY idú SANKCIE v podobe karantény, výpovede z práce, nevpustenia detí do školy,“ uviedla JUDr. Krajníková na sociálnej sieti."

   "Toto šialenstvo má svoju "scénu", kde vám niekto zavolá, alebo vám príde sms-ka, že VY STE SI OBJEDNALI TESTOVANIE, a máte sa tak podrobiť odberu svojho biologického materiálu.

   De facto žiadna povinnosť, ale podvod, ako vás vylákať na odber už zakúpeným "produktom" štátom, o ktoré testovanie ste vy ale nežiadali, a ktorá vaša "objednávka" sa vám podsúva ako "povinnosť", ktoré odopretie OBJEDNÁVKY je "sankcionované" karanténou, odopretím vstupu do práce, do školy, výpoveďou...

   Podvod ako s hrncami, ktoré ste si síce nikdy neobjednali, ale dostali ste výzvu o zaplatenie pod vyhrážkou sankcie úrokov z omeškania !!! Toto je dnes Slovensko pod vedením okultného zboru Matoviča a "odborným" dohľadom p. Čaputovej. Skutočne som "pyšná" na kolegyňu, o pánovi je škoda strácať už čas...

   Ak by to teda bola povinnosť, teda nariadenie, muselo by existovať písomné NARIADENIE, s poukazom na zákonné ustanovenie. Nič tu však nie je, iba podvod na základe vašej "OBJEDNÁVKY", ako vás vylákať na odber vášho biologického materiálu, na ktorých odberoch sa UŽ točí "obchod" zakúpených produktov. Takto ale chod právneho štátu nefunguje. (čl. 1 ods. 1, 2, 3 Ústavy SR).

   Nazvem to psychologická operácia Covid-19. Marketing na predaj tovaru. Tovarom ste vy. Už som na inom mieste povedala, - všímajte si prosím zmluvy, ktoré za VÁS a VAŠE peniaze, a na VAŠU škodu (aj na zdraví), uzatvára štát."

   "To, že Matovič, alebo ktokoľvek z jeho "okolia" povie čokoľvek v "televízore" (psychologická operácia), to nie je zákonom uložená povinnosť. To, že sa vyhráža obmedzením zdravotnej starostlivosti, alebo jej znížením oproti doterajšej, to je TRESTNÝ ČIN VYHRÁŽOK !!! A za krízovej situácie...

   Ani platenie dane sa "neukladá" vyhlásením ministra financií v "televízore", alebo telefonátom pani z daňového úradu, ale doručením vám platobného výmeru, s poukazom na tam označené zákonné ustanovenia vyrubenia dane. Ale ak ešte viac rozohráme "hru na rúška", aj výrub dane cez "rozhlas" príde.

   Na to, aby ste mali niečo OSOBNE vykonať, musí existovať právny titul, NIE "ONI POVEDALI", označený zákonnými ustanoveniami, voči ktorému titulu je vždy opravný prostriedok, príp. vždy existuje právna obrana. Navyše "povinnosť" niečo vykonať so svojim telom bez opory v zákone je už smer → genocída...! Plošné "testovanie", kedy "niekto" zakúpil testovacie "produkty" na "desaťročia" dopredu, NEEXISTUJE.

   Článok 2, ods. 2, 3 Ústavy SR. POVINNOSTI SA UKLADAJÚ IBA NA ZÁKLADE ZÁKONA. Zatiaľ také povinnosti nie sú. Ale ak PORIADNE rozohráme "hru na rúška", aj toto príde. ....Zvážte najbližiše, koho si volíte...

   Na povinné NARIADENÉ testovanie musí existovať NARIADENIE (ani sedliacka logika nepustí, či..?). Nie že "bolo povedané". Ide o odber biologického materiálu, na ktorý úkon je nevyhnutný právny titul, ktorý musí byť vyhlásený (doručený) zákonom predpísaným spôsobom. A nič také tu dnes nie je. Až bude, potom sa vyjadrím a uvediem právne stanovisko k tomu NIEČOMU. Zatiaľ NIČ nie je. A silne pochybujem, že NIEČO také, PRÁVNE relevantné aj bude. Už teraz dávam stručne do povedomia, že pri odbere biologického materiálu ide o lekársky výkon, podmienený vašim INFORMOVANÝM SÚHLASOM. MôžEte ho aj ODOPRIEŤ a výkon sa nekoná... Bodka !

   RADA: Odmietajte všetky výzvy a ukladané podmienky, ktoré od Vás niekto vyžaduje bez právneho podkladu, s odôvodnením že "to musíte", lebo "to bolo povedané", dokonca Matovič to povedal a pod.. Ak Vám bude uložená sankcia, pracovné napomenutie, pokuty, nevpustenie do školy a pod., zašlite mi podklady. Budeme to právne riešiť s náhradou škody voči tomu, kto vám ju spôsobil. Začnite sa prosím správať PRÁVNE ZODPOVEDNE. To znamená aj odmietať právne nezmysly. A vtedy vám budem vedieť pomôcť. Neviem však pomôcť vtedy, ak niekto plní "pokyny", lebo "bolo povedané"

   Ku každej vám ukladanej "požiadavke", teda povinnosti a sankcii, žiadajte si "papier". Či vás chcú testovať, alebo vás nepustia do práce, alebo vám deti odmietnu vpustiť do školy, či čokoľvek...

   Žiadajte si "PAPIER". Neklaďte IM otázky, prečo nemôžte ísť do práce, alebo prečo deti nemôžu do školy, alebo prečo musím testovať..., ale žiadajte ICH o PAPIER ! Ak môžte, situáciu o odopretí podkladu k ukladaniu povinnosti, alebo odopieraniu práv si nahrajte, natočte. A tieto podklady mi potom s opisom skutkovej situácie zašlite na e-mail. Predmet správy výstižne označte."
   https://www.infovojna.sk/article/judr-krajnikova-testovanie-ludi-je-podvod-v-mene-statu-ide-o-marketing-na-predaj-tovaru-ktorym-su-ludia

   Z diskusie na Infovojne:

   "meno mesto
   2020-10-22 11:28:02

   Testy sú zadarmo, mali byť zlikvidované, lebo sú infikované. Ich nákup bol utajovaný, aby ľudia nestihli zistiť o aké testy ide. Je to nosné očkovanie od Gatesa.

   Lycian Apollo
   2020-10-22 11:51:02

   Pokus Británie rozbehnúť masové testovanie na koronavírus utrpel ranu po tom, čo sa zistilo, že kľúčové komponenty objednané zo zahraničia sú kontaminované koronavírusom
   http://www.telegraph.co.uk

   Po prepuknutí škandálu ich vraj stiahli s obehu.
   meno mesto
   2020-10-22 11:54:59

   A k tomu tu mal svietiť článok. Očkovanie oravcov začína zajtra!!!!!!"

   • Maroš napsal:

    Kontaktné údaje JUDr. Adriana Krajníková - komerčný právnik
    0903 602 240
    krajada@gmail.com

    • Maroš napsal:

     B 'Nay B 'Rith - Daňo, Harabín, Krajníková. Ide o to, že existujú reálne riešenia problémov - nie však z ich rúk. Stále platí - "Nikdy neľutuj právnika!" A stále platí, že žiaden právnik neodinštaluje fašizmus!

     Cez Gmail určite nie!

 13. proud napsal:

  Poslal jsem Pry-moulovi email,aby vedel ze vime a doslo mu ze neujde spravedlnosti spolu s ostatnima vlastizradcema!:

  https://www.biosferaklub.info/viac-ako-40-000-odbornikov-zdravotnictva-vystupuju-proti-izolacii-kvoli-covid-19/ , uz ani nepisu ze zdravim,protoze zradcum ceskyho naroda nepreju ani zdravi,ani nic dobryho! Kdyz ses neucil ve skole od skutecnejch kapacit,zkus to alespon dnes,nez celej narod uplne polozis,pokud uz neni prilis pozde a prave ono polozeni jsi nedostal rozkazem s ostatnima siozidama a zradils mou zemi !!!

  • Maroš napsal:

   Celé toto koronadivadlo začína mať spoločný pozitívny efekt - že spája národ proti spoločnému globálnemu sionboľševickému nepriateľovi!

 14. Maroš napsal:

  Keďže Matovičova vláda odmieta zverejniť subjekt výrobcu /údajne kórejských/ testov - porušuje týmto zákon! A stačí im poslať na krk obyčajnú SOI - Slovenskú obchodnú inšpekciu! SPOTREBITEĽ SOM JA - nie testovacia komisia!

  56/2018 Z.z. - Zákon o posudzovaní zhody výrobku ...
  [Prehľadávať doménu http://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2018/56/20180401 https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2018/56/20180401
  Vyhlásenie o zhode obsahuje náležitosti uvedené v postupoch posudzovania zhody ustanovených technickým predpisom z oblasti posudzovania zhody a je pravidelne aktualizované. Vyhlásenie o zhode pre určený výrobok, ktorý sa sprístupňuje na trhu v Slovenskej republike, sa vyhotovuje v štátnom jazyku alebo sa do štátneho jazyka ...

  Testy môžu byť jednak infikované /kto urobil atestáciu dovezených testov doboha!/, jednak nespoľahlivé!
  https://www.telegraph.co.uk/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!