Proč byl zásah Policie ČR na demonstraci v Praze 18.10.2020 sehranou provokací a divadlem

jcjk

Ihned poté, co se nám podařilo odejít ze Staroměstského náměstí jsme s Jirkou Černohorským v autě natočili půlhodinový komentář o tom, co jsme viděli a zažili a co si o tom myslíme. Ten nejdůležitější závěr z celé akce je ve skrze pozitivní a takovýto: Díky nepokrytému podílu Policie ČR na rozpoutaném násilí uviděla obrovská spousta lidí v přímém přenosu, jak jsou média a naše vláda prolhaní a jak likvidují občanské svobody v této zemi. Politici, vláda i policie, jakožto represivní nástroj zničili další obrovskou část důvěry občanů a zatloukli další obrovský hřebík do rakve své politické kariéry. Další velká část občanů se přesvědčila o tom, že současný politický systém, který není ničím jiným, než maskovanou diktaturou, je třeba odmítnout jako celek a že je nezbytné postavit náš stát znovu od základů podle našich vlastních pravidel.

Toto video má na Facebooku už cca 50.000 shlédnutí. Šiřte, sdílejte!
10 Komentářů k Proč byl zásah Policie ČR na demonstraci v Praze 18.10.2020 sehranou provokací a divadlem

 1. František K. napsal:

  Vážení,moc Vám děkuji za Vaše informace z událostí na Staroměstském náměstí, myslím si, že to vše je bohužel jen začátek a přijdou represe a větší zastrašování a manipulace. Přeji všem, odvahu a vnitřní klid, je nás hodně a proto se nás tolik bojí, vše je a bude v našich rukách pokud se dokážeme spojit a držet při sobě. Zdraví Vás a vše dobré přeje Franta.

 2. Vaska napsal:

  vzpomeňte si na České Budějovice roku 2013 - tam taky řádili stbácký provokatéři a vše zametli pod koberec a při tom to je trestné a zákon něco takového přímo zakazuje

 3. Jiří Nekolný napsal:

  "je nezbytné postavit náš stát znovu od základů podle našich vlastních pravidel". Zapoměli jste napsat, jaká jsou ta pravidla, ať se můžeme připravit. Mesiášů je všude plno, v tom autě jsou hned dva, u nás v hospodě u každého stolu několik. Běžte do politiky, přesvědčte lidi a pak si to dělejte podle svých pravidel. Včera to, kdo chtěl, viděl, 200 lidí se chtělo prát a dalších 1800 tam pobíhalo s mobily a sbírali si materiál pro své soc. sítě a teď sledují počet lajků. Sami jste konspirátoři.

  • admin napsal:

   Zapomněl jste sám přemýšlet o tom, jaká pravidla byste chtěl. Jaká pravidla si my vytvoříme a prosadíme, taková budou. Buďto se budete na jejich tvorbě sám podílet a nebo to někdo udělá za vás, tak jako to za nás udělali jiní s naší současnou ústavou v letech 1990, resp 1992.
   Žádní mesiáši tentokrát nejsou a nebudou. Co si my neuděláme, nebude.

   • proud napsal:

    Velice presne napsany! Jen jeste dodam ze je potreba hodne dobre rozvazit jak a za jakejch okolnosti a podminek..........

  • proud napsal:

   Franta ti to nahore jako prvni napsal celkem presne,jestli vazne potrebujes podrobnejsi navod,pak se na to radeji vyser a skoc si k psychiatrovi,ovcane Nekolny ;-)

 4. black napsal:

  tak to bude chtít uspořádat další protesty, už teď jsem tam jak na koni

 5. Rex napsal:

  Tahle provokace jednoznačně nažene politicky negramotný dav do náruče promigrantských stran. Protože ti to s námi myslí "upřímně ".

 6. 9 napsal:

  co máte pořád s tou provokací? prostě reakci lidí co si nenechaj srát na hlavu, thats it

 7. Jaris napsal:

  Jiri Nekolny
  Nikdo s protestujicich se prat nechtel. Slo o poklidnou demonstraci proti vladnim nesmyslnym zakonum. Zadny koronavirus neexistuje, jen mam dojem, ze se vsechny ostatni nemoci na Covid-19 prejmenovaly. Prolhana media,pokrivena vlada, jsemzid Zeman a cast zdravotniku a doktoru lze,az to jiskri. Jedni jsou podplaceni a druzi se boji o zamestnani, jelikoz je tizi dluhy a ucty.
  Ten, kdo se mel rvat, byli provokateri od policie a kuklaci. Bylo to tak degeneratem Hambackem naplanovano. Je to odpad naroda, zradci a parchanti, kteri se nehodi na nic jineho, jen delat problemy a svadet to na jine. Hnus fialovy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!