Co na nás chystá Čína, přesně podle Rockefellerova plánu

 

Covid-19-coronavirus-New-World-OrderŽe celý skandál s koronavirem byl naplánován, o tom je snad už zbytečné psát, protože touto dobou to už nejspíš každý ví. Tisíce lékařů, biochemiků a jiných vědeckých a zdravotních pracovníků nám o tom podali nesčíslné důkazy. Protesty proti násilným opatřením vzrůstají po celém světě a korona plándemie je veřejně odhalována jako kriminální čin, jako celosvětový zločin, jako útok proti lidem za účelem nastolení Nového světového řádu, což je řád diktatury a násilí.

Nejen že byl Covid-19 pečlivě naplánován a – mimochodem – někteří říkají, že ten název je kódovaný a údajně znamená „Certificate of Vaccine ID by AI“ (Potvrzení o očkovacím ID umělou inteligencí, neboli Artificial Intelligence). Jak to, že AI? Jednička je první písmeno v abecedě a deváté písmeno je I (anglická abeceda nemá ch).

Tento plán na způsobení celosvětové pandemie byl připravován hezkých pár let. Již dávno byly podány patenty všelikého druhu:

 • Patent US-7279-327 Vlastnictví všech práv na tuto nemoc (2007);
 • Patent US-7220-852 Právo na virus sám (2007);
 • Patent US-7776-521 Právo na jeho zjištění (2010).

Dále existují patenty na vypátrání viru pomocí mobilu, jsou záznamy o tom, že Dr. Fauci platil laboratoř ve Wuhanu, která virus vyráběla. Anthony Fauci, Ralph Baric a CDC (Center pro kontrolu nemocí) byli ti hlavní, kteří s celou záležitostí začali. Chtěli mít dokonalou kontrolu nad virem, takže ho nechali patentovat. Protože ale není možno patentovat přirozenou látku, kterou vytvořila příroda, už to je důkaz, že koronavirus je umělý a byl vyvinut v laboratoři.

 

Jenže – jestli byl tento virus uměle vyroben, tak je to těžké provinění proti mezinárodním biologickým a chemickým smlouvám a zákonům.

Snad z toho důvodu podalo CDC žádost na patentový úřad, aby jejich patenty byly drženy v tajnosti, jako privátní. Takto měli kontrolu nad tím, kdyby někdo chtěl začít do těchto záležitostí pátrat a tím je připravit o očekávaný zisk. A zisk to měl být podstatný, protože díky Bayh-Dole zákonu z r. 1979 mají vědci, jejichž výzkum byl financován daňovými poplatníky, plné právo ponechat si výtěžky z prodeje nově vynalezeného produktu. Což je doslova hanebné.

V r. 2013 byla vládní podpora na účely výzkumu pozastavena, což ale neznamená, že se přestalo na novém výzkumu pracovat. O dva roky později, když se situace přiostřila, začali Američané zadávat výzkum do zahraničí, v případě koronaviru, do Wuhanu. WHO (Světová organizace pro zdraví) jim byla v tomto jaksi nápomocná, protože neustále vydávala protichůdné zprávy, přesně podle toho, jak jim to Komunistická strana Číny přes jejich vedoucího Tedrose Ghebreyesuse diktovala. V r. 2017 novináři dokonce zjistili, že WHO utratí víc peněz za cestování než za výzkum léčby nemocí.

Italská státní media přinesla v r. 2015 zprávu o vývoji viru v Číně. Rockefellerova nadace vydala o této pandemii dokument již v r. 2010, pod názvem Scénáře pro budoucnost technologie a mezinárodní vývoj (Scenarios for the Future of Technology and International Development). President Ghany nás ve videu varoval a přesně popsal co se bude dít a co se opravdu, jako podle scénáře, děje.

Rockefellerova nadace vydala další 30-stránkový dokument o tom, jak testovat Covid-19 a tento plán je dnes rovněž přesně dodržován. Zajímavé je, že datum vydání mají psáno jako „Embargováno až do 12:01, 21. dubna 2020.“ To znamená, že to už dávno měli napsáno a jen čekali na správnou dobu, přesně podle předem vypracovaného plánu. A stejně tak podle jejich plánu postupuje celá světová plándemie.

A pak nám chtějí dát očkování, které změní naše DNA natolik, že přestaneme být lidé. Jak říká vyšetřující novinář Anthony Patch, který strávil dlouhá léta zkoumáním plánů na ovládání světa:

„Napřed bude vypuštěn umělý koronavirus. Následkem toho budou lidé požadovat očkování, aby je ochránilo. Toto očkování přidá každému další vrstvu DNA, takže se z člověka stane hybrid. Jejich DNA projde skoro okamžitě podstatnou genetickou změnou, která způsobí, že lidé ztratí schopnost myslet sami na svých a ani si nebudou vědomi toho, co se stalo. Takto budou snadněji ovladatelní. Stanou se otroky našich (zločinných) elit.“

Doktorka Carrie Madej, která již byla zmiňována v mých minulých článcích, toto potvrzuje. Přes 20 let ztrávila výzkumem DNA a očkování a dnes říká, že opravdu, od těchto nových očkování je očekáváno, že pře-programují naše vlastní DNA a udělají z nás hybridy. Zároveň nás napoji na umělou inteligenci (počítače) skrze digitální identifikační čip, což otevírá celou další škálu možností kontroly každého z nás.

 

Virus přišel z Číny – to taky víme!

limengČínská viroložka (na obrázku) Li-Meng Yan, která pracovala pro čínskou odnož WHO a také jako specialistka na virologii v Hong Kongské Škole veřejného zdraví musela zmizet do Ameriky, protože se bála o život. Byla totiž spoluautorkou dokumentu, který popisoval situaci s Covidem. Virus přišel opravdu z Číny a byl součástí obrovského vědeckého podvodu, uvaleného na svět, protože tento virus je biologická zbraň, vyvinutá čínskou komunistickou vládou.

Li-Meng říká, že „byly použity biologické znalosti a analyzy, které dokázaly, že SARS-CoV-2 byl uměle vyroben v laboratoři. Byl vyroben s použitím šablonovitého viru ZC45 / ZXC21, který vlastnily vojenské laboratoře, obhospodařované Čínskou komunistickou stranou.“

 

Koronavirus má nízkou smrtelnost u těch, které napadne. Ale to, že je nemožné ho zjistit a izolovat, z něho dělá ideální biozbraň, která je schopna zničit celou lidskou společnost. Komunistická Čína si je toho vědoma a proto zničili veškeré důkazy o výrobě, aby nevyšlo najevo, jakému protilidskému výzkumu se věnovali.

 

Čína je náš vzor

Jak říká David Icke, jestli chceme vědět co se na nás chystá, pak je dobré se podívat na Čínu, protože to, co je zaváděno tam, je zkušební provoz a to bude postupně přesunuto i k nám. Čína je digitální diktátorský systém, je to přechod do skutečného komunismu. Každý, kdo chce získat řidičský průkaz, musí poskytnout otisky prstů, nechat oskenovat svůj obličej, podstoupit zkoušku na DNA a poskytnout číslo mobilu za účelem sledování (tracking). Na ulicích v Číně je asi 200 milionů kamer, které neustále sledují všecky lidi a vyhodnocují jejich společenský status.

Společenský status je souhrn bodů, které člověk dostává za správné chování. Pro určení výše těchto bodů je přihlédnuto ke kriminálním záznamům, lékařským informacím a akademickým výsledkům. Také nakupování je hodnoceno a v samoobsluhách jsou všichni lidé monitorováni a sledováni co kupují. Koupit si alkohol znamená ztrátu několika bodů. Když někdo pozdě zaplatí splátku na půjčku, opět ztrácí body. Lidé jsou monitorováni i co do počtu kroků, které denně udělají.

Korupce je v Číně nevídaných rozměrů a všudypřítomná. Na příklad vyšetřující reportér, který objevil případ vydírání na vysokých místech, byl za to souzen a musel nejen vydat veřejnou omluvu, ale ještě zaplatit pokutu. Když na něm soud vymáhal další pokutu, novinář odmítl a kvůli tomu byl dán na černou listinu a jeho společenský status šel úplně dolů. Byl označen za nečestného, byl zadržen a uvězněn, aniž by proti němu bylo vznešeno obvinění. 70 krát za rok byl vyslýchán a bylo mu vyhrožováno co se stane, když nebude spolupracovat. Dnes nesmí cestovat a vztahují se na něho i jiná omezení. Stejně tak ale jsou na černé listině všichni ti, kteří dluží nějaké peníze.

kastarExtrémní případy tohoto sledování se vyskytují ve městě Kašgar, kde jsou násilím drženi Uighurové. Tato skupina lidí se proviňuje tím, že vyznává muslimskou víru. Jsou proti nim podnikány vrcholně nelidské akce; ženy jsou po druhém dítěti povinně sterilizovány, muži jsou často drženi v záchytných táborech (viz obrázek), kde musí 12 hodin denně studovat komunistickou propagandu. Při sebemenším podezření jsou občané voláni na policii, kde jim prvně vezmou vzorek krve, pak musí nahrát vzorek hlasu, nechat si vzít otisky prstů a nechat oskenovat obličej. Podle mnohých je Kaštar snad to největší otevřené vězení na světě.

 

A to je dnešní Čína. Nevýhodou Číňanů je, že nemají žádný styk s venkovním světem, takže si myslí, že takový systém sledování populace je správný.

 

Co my s tím máme společného?

To, že Komunistická strana Číny financuje a podporuje současné ničení, plundrování, rabování a žhářství v Americe už dnes také hodně lidí ví. Trevor Loudon, který se zabývá sledováním teroristických a jiných radikálních skupin a jejich vlivem na politické události, diskutoval podrobnosti tohoto spojení při rozhovoru s novinářem na videu, které bylo ihned censurou odstraněno. Organizace, které ovládají, platí a vedou BLM a Antifu jsou všechny čínského původu, založené na Marxistické ideologii a jejich cílem je odpor vůči presidentovi Trumpovi a nastolení komunismu v Americe a poté všude jinde na světě.

Freedom Road Socialist Organization (Socialistická organizace cesty ku svobodě) hodlá v Americe založit novou komunistickou stranu, přímo podle čínského vzoru. Někteří její vedoucí činitelé žijí ještě v Číně. Tato organizace naplánovala a provedla současné zločinné vzpoury v hlavních amerických městech. Když byl Donald Trump zvolen za presidenta, jejich politický tajemník prohlásil: „Teď budeme muset být čtyři roky v ulicích, abychom protestovali proti Trumpovi a dělali celou zemi neovladatelnou.“

O tom, že to čínští komunisté myslí vážně svědčí i přítomnost jejich vojsk v Kanadě. Desetitisíce vojáků už byly přesídleny do Vancouveru a na ostrov v jeho blízkosti. Stalo se tak na podkladě smlouvy, kterou podepsala čínská Národní osvobozující armáda (PLO, People's Liberation Army) s kanadským globalisticko-komunistickým Premiérem Justinem Trudeau koncem r. 2019. Podle této smlouvy mohou být čínské vojenské jednotky umístěny kdekoliv na kanadské půdě, aniž by jim k tomu místní úřady musely dát povolení, nebo i o nich vědět.

Podle místních pozorovatelů je velká část čínského vojska ubytována na Stanley parku, což je obrovský ostrov těsně vedle Vancouveru. Místní lidé už do parku nemohou, protože tento převzali čínští vojáci. Samozřejmě, z Kanady se tato vojska mohou poměrně snadno a nepozorovaně přesunout do Ameriky, v případě snahy o její převzetí. Běžně, čínští pašeráci cestují do Ameriky tajně skrze město Minneapolis, kde navíc už dnes není policie a dozor je zastáván Muslimy, kteří postupují podle Šarija zákona a jakýkoliv zločin na ne-muslimech pro ně není zločin, ale čestný čin.

Ale proč zrovna Čína se začala chovat jako globální policajt? Podle mého úsudku, globalisté už nechtějí aby Amerika vedla vojensky. I přitom, co se tato země navyváděla po celém světě, není pro ně dost krutá. Američtí vojáci, i když musí být z rozkazu vedení často nadrogováni, aby byli schopni vykonávat rozkazy, se často po návratu do civilu zhroutí, onemocní, propadnou psychickým poruchám, nebo si vezmou život. Proto chtějí dnes globalisté povýšit Čínu na světového drába, protože tam je možno najít všecky vojensky-potřebné vlastnosti i bez drog.

Čína by samozřejmě udělala nejlépe, kdyby se starala o své vlastní problémy a nezkoušela se rozpínat do celého světa. Jejich největší přehrada na světě, nazvaná Přehrada tří strží (Three Gorges Dam), jejíž stavba trvala 12 let a kvůli které musely být přesunuty miliony obyvatel, se pomalu bortí, viz obrázek níže. Údajně byly na její stavbu použity podřadné materiály, snad se i se vším příliš spěchalo a tehdejší chyby budou mít v budoucnu děsivé následky.

jangce

Přehrada je umístěna na veletoku Yangtze a kdyby nevydržela nápory vod, spláchla by s sebou obrovské množství měst a městeček, o milionech lidí ani nemluvě. 11-ti milionové město Wuhan je odtud vzdáleno jen asi 360 km a nejspíš i na soutoku s mořem se nacházející město Šanghaj by něco takového pocítilo. Již při záplavách, ke kterým došlo přede 2 měsíci, muselo být evakuováno 300,000 lidí.

Nic dobrého pro Ameriku

Je mnoho těch, kteří by Americe přáli, aby padla. Jaký následek by to ale mělo pro nás a pro celý svět? Jak říká již zmiňovaný Trevor Loudon, kdyby Amerika ztratila svoji ekonomickou pružnost, ztratila by současně i vojenskou moc. Pak by přestala být hlavní světovou silou a upadla by do podřadnosti. Jenže vesmír nesnáší vákuum. Brzy by se vyskytl někdo, kdo by zkoušel uchvátit toto prvenství ať už po dobrém, či po zlém.

Kdo by to asi byl, kdo by zaujal místo Ameriky? Když uvažujeme realisticky, tak by to bylo buď Rusko, nebo Čína, nebo možná spolek národů jako je Rusko, Čína, Irán, Severní Korea, Kuba, Venezuela, Nikaragua a Vietnam. Tento spolek by nebylo nutné vytvářet, protože už je na tom pracováno, což dosvědčuje málo známá organizace Šanghajská kooperativa (Shanghai Cooperation Organization). Byla založena v r. 2001 a je to ekonomické, politické a vojenské spojení, které vzniklo mezi Ruskem, Kazachstánem, Kyrgyzstánem, Tadžikistánem a Uzbekistánem. Jejich tak zvané „pozorovatelské“ státy jsou kromě jiných Irán, Indie, Pakistán, Mongolsko a Afganistám. A „partneři v diskuzi“ jsou Sri Lanka a Bělorusko.

Přidejte k tomu všechny nově-komunistické země jako jsou Jižní Afrika, Brazilie, Ekvádor, Argentina a většina mezinárodních Islámských teroristických zemí a máte nový vládnoucí blok, z něhož všichni jsou proti-Amerického smýšlení.

Turecko v Evropě by byl rovněž problém. Turecko má velmi silnou armádu, moderní zbraně a dalo by se říci, že je až po zuby ozbrojené. Kdyby Amerika projevila slabost, okamžitě by na ni zaútočili, protože je to militaristický národ, zvyklý využít slabosti protivníka.

Takže kdyby Amerika selhala, byla by to pouze otázka času, než by tyto země převzaly celý svět. Možná by si pak svá území rozdělili, takže by se mohlo stát, že by nám vládli a přikazovali Číňané. Nakonec – již v r. 2016 předala čínskému presidentovi pražská Premiérka Adriana Krnáčová v jakémsi nesmyslně nabubřelém gestu klíče od města a President Zeman s ním podepsal smlouvu o spolupráci. Takže se všichni tak zvaní nekomunisté podbízeli čistě komunistické, diktátorské zemi, která neuznává základní lidská práva a pro kterou lidský život nemá cenu. Ale mili zlatí, to nebyla žádná formalita, ani náhoda. V politice nejsou náhody; nikdy! Ne, to byl záměr. Tehdy nás všecky předali Číně. Už dopředu věděli, co přijde. A proto se máme i my v Praze a stejně tak v Dolní Lhotě nad Váhem a všude jinde čeho obávat.

Takže bych navrhovala koupit nějaké svíce a dát je do kostela s modlitbou za amerického presidenta Donalda Trumpa. Protože jestli on to nezvládne, tak nás bude čekat trpká budoucnost a budeme opravdu závidět těm mrtvým, jak se říká v Bibli.

 
16 Komentářů k Co na nás chystá Čína, přesně podle Rockefellerova plánu

 1. Louis napsal:

  Neoverena konspirace je to. Vir je umely a pracovaly na nem USA i Cina. Puvod je Fort Detrick, USA. Cinani si prece sami nezamori uzemi virem! US Army ho tam na armadni hry dovezla. USaci ovsem nemysleli, ze se jim to takhle vymkne z ruky a rozsiri se vsude ve svete. Chteli oslabit jenom Cinu, paralyzovat ji. Tohle co tady stoji je CIA lez a blabol.
  Prvoradym ukolem je zvladnout pandemii a pak zjistit, kdo ten virus vyvinul a rozsiril. Vyzadovat kompenzace za skody.

 2. jop napsal:

  základné vysvetlenie:

  Globálny Prediktor podla Pjakina, Globálne elity, nadnárodní bankstri, nadnárodní vlastníci bánk, to sú všetko rôzne názvy pre akcionárov FEDU.
  Baruch, Ročild, Rokefeler, Kun, Loeb ....do týchto rodín sa treba narodiť, títo ovládajú prachy na celej planéte, títo doláre vyrábajú v banke

  americké národné elity, resp. židovsko-americké elity, ktoré sa nenarodili do rodov Barucha alebo Ročilda, teda rôzni Clintoni, Bush, Kenedy, Gates (aj keď Gates už pracuje pre Globálnych), rôzni americkí oligarchovia, americký vojensko-priemyselný komplex a jeho miestni vlastníci, to nie sú Nadnárodní bankstri. Títo ovládajú NATO a ovládajú armádu.

  Celý boj o o tom, aby židovsko-americké národné elity stratili vojenskú moc, a aby prestali mocensky ohrozovať nadnárodných finančníkov ročildov akcionárov FEDU.

  USA znamená americké elity. Ak USA (židovsko-americké národné elity) stratia vojenský monopol, nadnárodné elity vyhrajú nad židovsko-americkými elitami a získajú tak úplnú moc nad planétou.

  Ruské oligarchické klany sú tiež protiváha proti židovsko-americkým elitám, teda Baruch a Ročild potrebujú ruské elity na čele s Putinom.

  Čína hrá tretie husle, ale čínski vrcholoví "komunisti" by sa tiež radi pridali k ročíldovmu a baruchovmu klanu.
  Ale ročild nemá záujem, aby sa jeho dcéra vydala za číňana a jeho vnučka mala šikmé oči.
  Baruch aj Ročild sú rasisti, oni majú záujem iba o seba, 8 miliárd otrokov je im k hovnu, a teda čínski "soudruzi" sú im k hovnu tiež.

 3. proud napsal:

  A ted si katastroficky prisadim ja,i kdyz ja to jako katastrofu az tak nevidim,dokud ji z toho lidstvo zase neudela,nebo nenecha udelat,jako u nas v 89 kdy svou budoucnost pustilo z ruky do ktery mu ji museli na chvili predat,aby mohli znicit republiku a narod,kdyz vubec ovcanstvo nevedelo,ze ji ma,ale bylo to tak nutny aby se hajzlove nepostavili zakonum Universa a tim se neznicili.Protoze korona at je cim je a od koho je,coz neni pro obycejnyho cloveka dulezity,neni niciva zdravotni pandemie,a nikdy ani nebyla a nemela bejt,jen pro ovcanstvo,ale je ekonomickou pandemii a NWO nastrojem,onim zacatkem "poradku z chaosu".Takze se chystejte na chaos,bude trvat jen kratce a snazte se v ty kratky dobe beztrestne znicit tolik plev na ktery jen dosahnete,protoze jinak budou ony nicit vas a vy uz se zase nebudete smet branit jako je to zatim jeste dnes! Opet dostaneme moznost vzit veci do vlastnich rukou a vzhledem k poctu blbejch ovcanu nam to zase vezmou a nacpou nas do fema lagru,tentokrat celosvetove.Pockaj az si sami vyridime nase ucty a pak nase pocty dorovnaji v poslednim kole anarchie na jejich pozadovanou miliardu a tim zakoncej svou touhu mit planetu a vsechny jeji krasy jen pro sebe a otroky co delaji za kus zvance a vody a praskaji se navzajem zavreny v lagrech aby nikde neprekazeli,ale starali se o sladkej zivot elit.A zase to samozrejme nevliknou ze dobrovolne,protoze ony zakony Universa,ktery jim prekazej porad,ale s tema jedinejma nikdy nic nenadelaji,srojej nade vsema a nade vsim.Ale zachazet s nima na rozdil od nas umej pro svou potrebu skvele.

 4. Jéňa napsal:

  Rychlý komentář k "Co na nás chystá Čína, přesně podle Rockefellerova plánu"

  Čína už má nachystáno, ale NE podle Rockefellerova plánu.
  "Rocky feller" je malá ryba, ta plave jen ve vymezeném kanále.

  Čína má "posvěcený" plán KSČ z Beidaihe z července 2020.
  Ten je připravený. Plán je v zájmu globalistů, v jejich koncepci a strategii řízenou přes globální politiku. S třemi běžícími základními globálními aspekty, těmi hlavními, o které nyní jde. Ve zkratce je naznačme jednoslovně Izolace, Posílení, Začištění.
  Tím je jasno a rozšíření v atributech si už každý znalejší doplní sám. Bavíme-li se o plánu, o konkrétním plánu, pak je tu plán z Beidaihe, skrytý (zatím) před veřejností a světem. Čínská veřejnost s ním bude seznámena první, a pak už to pofrčí okolo světa jak CORONA z Wuhanu.
  Plán v zájmu globalistů přichystalo nejužší centrum KSĆ, nazývané některými "Xi Jinpingova Sedmička". Patří tam např. náčelník štábu (prezidenta Xi) Ding Xuexiang, hlavní ideolog Wang Huning, no a zbytek https://aftershock.news/sites/default/files/u14395/1_65.jpg

  Vše připraveno ke startu a postupně testováno. Indicie jsou dostupné z médií.
  Čekáme jen na vyhlášení, asi premiérem Li Kche-čchiangem nebo Xi Jinpingem. A pak cirkus začne, a ne že ne! Páté plenární zasedání 19. ústředního výboru KSČ, se bude konat v Pekingu od 26. do 29. října. Některé další souvislosti z dřívějška jsou uvedeny také zde http://www.nwoo.org/2020/10/21/p-c-roberts-vojenskobezpecnostni-komplex-usa-nici-mir-i-americkou-ekonomiku/#comment-2163029
  Podívat se rovněž můžete na prezidentskou debatu s živou kontrolou faktů týmem expertů USA TODAY.
  Poslední prezidentská debata mezi prezidentem Donaldem Trumpem a demokratickým prezidentským kandidátem Joe Bidenem je dnes ve čtvrtek 22. října, v Nashvillu, Tennessee. Debatu bude moderovat Belmont University v Nashvillu a moderátorkou bude Kristen Welker z NBC News. https://eu.usatoday.com/in-depth/news/politics/elections/2020/09/27/debate-2020-watch-live-fact-check-trump-biden-pence-harris/3514707001/
  Přenos začne za 4 hodiny 23. října ve 3:00.

 5. Jéňa napsal:

  Na druhou stranu, ze strany odvrácené od USA jenž je nyní nad propastí https://media.tehrantimes.com/d/t/2020/10/20/4/3583640.jpg a kam by byli schopni stáhnout celý svět (v čemž jsou kadeti, jak je známo) - tudíž z obrácené pozice vůči USA, je také možno shlédnout video či text z "Valdaje", od Putina, jenž se snaží o opak, od Putina, který svět zachraňuje, ač je na to sám, v rámci Ruska a z hlediska globální politiky:

  Vladimir Putin v režimu videokonference se zúčastnil závěrečného plenárního zasedání XVII. výročního zasedání Mezinárodního diskusního klubu "Valdaj". Tématem letošního ročníku je
  "Poučení z "pandemie" a nová agenda: jak proměnit světovou krizi v příležitost pro svět".
  Setkání se tradičně zúčastnili politici, odborníci, novináři, veřejní činitelé z Ruska a dalších států. Moderátorem plenárního zasedání je vědecký ředitel Mezinárodního diskusního klubu "Valdaj" Fjodor Lukjanov. http://kremlin.ru/events/president/news/64261

 6. proud napsal:

  "Setkání se tradičně zúčastnili politici, odborníci, novináři, veřejní činitelé z Ruska a dalších států. ".............zase dalsi co chteji hnat stado,me zajima setkani kteryho se zucastni celej svet a zadnej zlodej nazejvajici sam sebe zastupitelem..........Protoze jinak to jede podle staryho systemu a co ten dokazal vsichni vidime.

  • Jéňa napsal:

   @ "me zajima setkani kteryho se zucastni celej svet"

   Putinovi z "Valdaje" naslouchá celý svět, proude, projeď si dnešní média (světová, NE naše zaprodaná).
   Vystup z osobního proudu a hledej jiný proud. Radit nebudu, to proudovi netřeba.

   • proud napsal:

    Pak vis o Putinovi hodne malo,jsi par let pozpatku! A mimochodem,je uplne jedno kdo vyhraje pretahovani GP a elit,pro obycejnyho cloveka,beres to tudiz stejne za spatnej konec,prestan spamovat a kdyz toho mas tolik,napis poradnej clanek a posli to Honzikovi k otisteni.......

    • Jéňa napsal:

     Zas radíš, proude, a přitom víš, že si jdu svou cestou - "Honzíkovou cestou"(psal jsem již).
     Dle situace a možností. Kapišto?
     Ne? Tak koukni:
     http://skrytapravda.cz/domaci/2977-honzikova-cesta-zlocin-cenzury-zachvatil-ceskou-republiku-i-v-detske-knize
     https://ct24.ceskatelevize.cz/sites/default/files/1625552-050_ukazky_z_knihy_pripadova_studie_o_honzikove_ceste.pdf
     "Honzíkova cesta: plamen cenzury i v dětské knize a já pláču. Je rok 2020!"

     • proud napsal:

      Jdes si "svou cestou" a jak je u cechacku uz zvykem,jdes bezohledne a sobecky,o tom ze poradne neumele nemluvim,to je jen tvoje vec.Prijdes mi jako jeden pubertak ze sousedstvi co se vzhlizi v hudebnich nastrojich a ted jsou to bici,trpej tim 3 ulice ale jeho aminka vsem tvrdi ze je to lepsi nez aby synacek fetoval a tak je to v poradku,na me je nastvana kdyz ji rikam ze se plete a ze neni v poradku ani fetovani,ale ani delani bordelu,at najde synackovi zkusebnu,ze mi nevadi ani on,ani jeho konicek,ale onen bordel pred kterym jednak nejde utyct a podruhy ,proc bysme vsichni kvuli nemu utikali???? A s tvym spamovanim je to uplne stejny,navic nehazes veci ze svy hlavy ale ovcansky opisujes a hazes odkazy,nic proti,ale ne formou spamu! Takze radim,ale snazim se ti pomoct nez dopadnes jako spameri pred tebou co jsou zabanovany,dekovat nemas za co a curacka si s tebou merit nehodlam,protoze vim svoje ;-)

      • proud napsal:

       "Tva cesta" opisovani me nejak zvlast nebere,kdyz nedokazes sam svou hlavou ono opsany rozvadet,tedy ovcan co spamuje nicim prinosnym !!! Na straseni lidi je tu x mainstreamu a covid,vysledky uz vidis,presto jedes podobne,tak jak jsem to nad tebou ukazal predpovedi mozny budoucnosti kdyz zustaneme ovcanama,ne ze bych cintal okolo kolem bez konkretnich nasledku na ktery se kazdej muze zacit pripravovat,nebo podnikat cokoliv abysme se tem spatnejm pokud mozno vyhli,nebo je aspon hodne otupili........

     • Jéňa napsal:

      Dnes v sobotu 24.10.2020 byl vynesen další moták.
      Ve 12:40:25 dorazila další smotaná zpráva.
      Tentokrát není zasílána tajně, ale je z otevřených informačních zdrojů - klasika, běžná praxe.
      Celkově ladí a zapadá do "Reportáže psané na oprátce - pod proudem", dnes je z Číny a potvrzuje dřívější, část napastuji sem:
      PEKING, říj. 24 (Xinhua) - Návrhy 14. čínského pětiletého plánu (2021–2025) na hospodářský a sociální rozvoj budou posouzeny během pátého plenárního zasedání 19. ústředního výboru Komunistické strany Číny tento měsíc.
      Při formulování 14. pětiletého plánu bude Čína více usilovat o vybudování nového modelu rozvoje, prohloubení reforem a otevírání a předcházení a zvládání hlavních rizik a výzev.
      Pětileté plány také hrají významnou roli při dosahování společného rozvoje a řešení globálních problémů.
      Po rozbalení http://www.xinhuanet.com/english/2020-10/24/c_139463936.htm si je možno přečíst více.

      • Jéňa napsal:

       Spojené státy nečekaně schválily prodej zbraní Tchaj-wanu :

       Večer 21. října americké ministerstvo zahraničí najednou schválilo prodej dvou typů zbraní Tchaj-wanu: mobilní více raketové systémy HIMARS a systémy balistických raket ATACMS, jakož i přesné útočné řízené střely SLAM-ER k zasažení cílů mimo zónu protivzdušné obrany a průzkumné senzory pro nový model stíhačky F -16 za celkovou částku přibližně 1,8113 miliardy $.
       Tuto zprávu potvrdilo také 22. října tchajwanské ministerstvo obrany. Úřad uvedl, že tato strana výzbroje pomůže Tchaj-wanu "posílit rozvoj asymetrických bojových schopností".

       Čína „uvězněná do jámy“ píše::
       Aktuální problém Tchaj-wanu se vyznačuje tím, že Spojené státy a Tchaj-wan vedou (utvářejí situaci) na Tchaj-wanu a my reagujeme pasivně. Proto jsme v pasivní obranné pozici a jen krok za krokem ustupujeme.
       Proč se toto děje? To má kořeny v naší velké strategii vůči USA: hledání kompromisu a udržení míru.
       Pokračujeme v úsilí o následující cíle: USA by neměly přerušovat vztahy s Čínou, Západ by neměl vést studenou válku proti Číně a neměl by Číně ukládat technologickou blokádu.
       Jakmile Spojené státy uviděly slabost velké čínské strategie, odvážně zaútočily na tchajwanskou otázku.
       Velká ruská strategie je opakem čínské: využívá maximální stupeň jaderného zastrašování ze strany USA a Západu a nestará se o hrozbu přerušení vztahů se Západem. Proto Rusko získalo Krym a Čína nemůže získat Tchaj-wan.
       Historie bezpočtukrát prokázala jednoduchou pravdu: Ti, kteří usilují o strategii kompromisu a míru, určitě ustoupí krok za krokem. https://inosmi.ru/politic/20201023/248384148.html

     • Jéňa napsal:

      Pompeo volal Lukašenkovi.
      Běloruský vůdce Alexandr Lukašenko vedl telefonické rozhovory s americkým ministrem zahraničí Mikem Pompeem, dialog proběhl z iniciativy americké strany.
      Lukašenko řekl Pompeovi, že Rusko je hlavním spojencem Minsku.
      "S odkazem na zahraničněpolitickou agendu (Lukašenko) zdůraznil, že hlavním spojencem je Rusko, a poznamenal, že podpora je v současné době poskytována. Zároveň bylo poznamenáno, že Rusko nezasahuje do vnitřních záležitostí Běloruska. Zároveň jsou země připraveny společně reagovat na vznikající vnější hrozby," citoval běloruský kanál ONT podrobnosti rozhovoru, informuje agentura RIA Novosti.
      Pompeo zase zdůraznil, že americká strana je i nadále oddána suverenitě a nezávislosti Běloruska.
      "Partneři diskutovali o situaci ve světě. Podle vzájemného názoru se po Pompeově únorové návštěvě Minsku situace dramaticky změnila a vznikly nové výzvy.
      - - -
      V Azovském moři na tankeru "General Asia Aslanov" pod ruskou vlajkou došlo k explozi, uvedl zdroj v záchranných službách.
      "V Azovském moři je ropný tanker "generál Azi Aslanov" pod ruskou vlajkou v nouzi.
      Podle našich údajů došlo na tankeru k výbuchu," řekl zdroj agentuře TASS.
      "Příčina se zjišťuje. Podle předběžné verze mohlo dojít k narušení bezpečnostní techniky nebo požáru. Samotný tanker byl prázdný, " řekl TASS.
      Tisková služba Rosmorrechflot objasnila, že tanker nyní pokračuje v boji o přežití.
      "Loď je v náručí osudu, na lodi se bojuje za zachování existence lodě." Ve 21.13 očekáváme příjezd záchranných lodí, “vysvětlilo oddělení.

 7. Marek napsal:

  Ale prosím pekne................. VÍRUSY AKO PRENÁŠAČE CHôROB NEEXISTUJÚ........... Dokonca ani CHRÍPKA nie je prenosná......... Aj keď nám satanistické médiá a satanistická veda tvrdí OPAK.
  Videá v češtine na túto tému sú tu........

  https://www.youtube.com/watch?v=E-HXd6xi5fo

  https://www.youtube.com/watch?v=9bS18_pDF1A

  • Jéňa napsal:

   Centrum Gamalei oznámilo datum konce "pandemie" korona viru:

   Virolog Gamaleiova centra, profesor Viktor Zuev, řekl, že situace s šířením korona viru by se mohla stabilizovat do příštího léta. Informovala o tom agentura RIA Novosti.
   "Myslím, že v červenci dojde k výraznému zlepšení," řekl parlamentnímu deníku.
   Jak vysvětlil vědec, pneumotropní viry, které zahrnují SARS-Cov-2, se "bojí" tepla.
   - - -
   Nezávislí pozorovatelé oznamují, že vrchol druhé vlny korony má datum 14.12.2020 po verifikaci a validaci obdržených dat, ve srovnání dřívějších dějinných událostí, vycházeje z profesních znalostí svého zaměření ověřených v praxí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!