Detaily dalšího postupu COVIDu-19 a Great Reset

 

greatresetPrávě pronikla do světa zpráva o zasedání kanadské Komise pro strategické plánování, která funguje v těsném spojení s kanceláří kanadského Premiéra. Jeden ze zúčastněných, který byl velmi znepokojen tím, co se projednávalo, se rozhodl vyjevit světu, co se chystá nejen na Kanaďany, ale i na všecky ostatní lidi. I když toto je levicová organizace, asi 30% zúčastněných mělo rovněž problém s tím, co jim bylo přednášeno, ale bylo jim řečeno, že nic z toho změnit nemohou a že to všecko se stane, přesně podle plánu. Při jednání bylo hovořeno o tom, že právě je připravována druhá vlna karantény a po ní přijde třetí. Toto způsobí ve světě katastrofální chudobu a hlad. Je to tak plánováno, protože tímto způsobem chtějí naši manipulátoři donutit lidstvo, aby přijalo jejich nové podmínky.

Přijde to postupně. Napřed budou stále zvyšovat testování a tím pádem bude narůstat počet infikovaných, protože testy už jsou upraveny na to, aby každý testoval jako pozitivní. Podle jiných jsou testy rovněž upraveny na to, aby každý onemocněl. Úmrtnost na Covid bude také stoupat, což bude manipulováno, jak to bylo manipulováno doposud. Vlády budou budovat prostory na isolování nemocných, neboli koncentrační tábory. I u nás se začínají budovat polní nemocnice, údajně pro nemocné s koronavirem, které existující nemocnice již nemohou pojmout. Aby ne, když s každým testem dostane člověk virus.

Druhá karanténa bude mnohem přísnější než ta první a měla by být zavedena někdy v listopadu a trvat až do ledna 2021. Opět na nás nanutí roušky a zákaz cestování. Postupně prohlásí, že Covid-19 zmutoval, anebo se přidá další infekce, kterou budou nazývat Covid-21. Toto bude spojeno s vyšší nakažlivostí a s ještě tužší 3. karanténou, což je očekáváno v únoru 2021. Zákaz cestování v té době bude platný i pro pohyby mezi městy a někde i ve městech samotných. Armáda zaujme strategická místa na cestách a bude všecky kontrolovat.

To povede k Velkému znovunastavení (Great Reset), které bude ve skutečnosti globální znovunastavení všech dluhů. Lidem po celém světě bude nabídnuto, že budou zbaveni veškerých dluhů jak osobních, tak hypoték, půjček na auta a na cokoliv jiného. Zároveň bude každému nabídnut základní minimální plat a to ať pracuje, či nepracuje. Tyto výdaje má hradit Mezinárodní finanční fond (International Monetary Fund). Také příspěvky v nezaměstnanosti budou změněny na základní minimální plat. Tento plat bude tak vysoký, aby člověk vyloženě nezemřel hladem a bude lidem vyplácen digitálně. Na oplátku se každý člověk musí zřeknout veškerého majetku, všeho co vlastní a to navždy. Jako další, musí přijmout Covid-19 a Covid-21 očkovací program a tím se nechat geneticky změnit na ne-člověka.

Ti, co s těmito podmínkami budou souhlasit, budou mít okamžitou volnost pohybu, bez roušek, bez jakýchkoliv zákazů. Zato ti, kteří toto nepřijmou, budou drženi v karanténě nekonečně. Což dokazuje, že když ti, co se upíšou budou moci existovat bez hader přes obliček a bez domácího vězení, že veškerá karanténa a roušky byly opravdu pouze na naše zotročení a celá epidemie byl nehorázný podvod, sprostý výmysl několika bohatých parazitů a manipulátorů na naše psychické a ekonomické zničení.

Jak začne očkovací program, mnoho lidí bude nemocných a hodně jich bude umírat, protože očkování bude nebezpečné. Toto bude všecko považováno za „třetí vlnu chřipky.“ Vlády proto nařídí další karanténu, která je plánována na 2. čtvrtletí 2021. V té době dojde k celosvětovému kolapsu zásobování, nebude dostatek potravin, hodně lidí skončí na ulici, protesty nebudou brát konce, ekonomická nerovnováha bude ohrožovat celé národy. Mnohé tyto taktiky už byly celosvětově vyzkoušeny letos, při první karanténě.

Ti, kteří se nepodřídí povinnému očkování, budou ještě více persekuování a budou vyhlášeni za nebezpečné pro společnost a za nepřátele lidstva. Postupně budou převedeni do koncentračních táborů smrti a jejich majetek bude zabaven.

Takže to je výhled do budoucna. Když se zamyslíte, určitě si vzpomente na rozhovor Davida Icke, který měl s Brianem Rose, kde Icke předpovídal přesně všecky tyto věci, tak, jak jsou zde vyjmenovány. Říkal tehdy, že jestli se nepostavíme rezolutně na odpor, tak že toto se stane. Ovšem my (a celý svět s námi) jsme s protestem váhali příliš dlouho a teď to tady máme, plán přesně podle Rockefellerovy nadace, jak nám ho přednesl ve videu President Ghany.

Dnes již mnohem více lidí chápe, že Covid-19 nebyla zdravotní kalamita, ale byla to politická a ekonomická kalamita – byla to zkouška naší poslušnosti a ovladatelnosti. Byla to rovněž generální zkouška na naše vyhlazení. Tím, že budou zničeny naše potravinové reservy a naše produce-schopnost, spějeme úspěšně ke globálnímu hladu, utrpení a vymírání celosvětové populace. Někteří si budou myslet, že na tohle všecko vyzrají, když půjdou s globalistickým plánem a nechají se očkovat, ale to nemusí být vůbec pravda, protože očkování nejen že bude způsobovat neplodnost, ale také nemoci na urychlení smrti, pokud ne přímo konec.

Očkování bude údajně vybaveno novými biologickými zbraněmi ve formě virových infekcí, aby zaručily pokračování „epidemie.“ Rovněž má způsobovat vysokou úmrtnost a přehnanou citlivost na jakékoliv budoucí infekce, které budou pro očkovaného člověka smrtelné. Ovšem lidé nebudou hned padat na zem jako mouchy a umírat. Ne, to by odradilo ty, kteří se očkovat chtějí nechat, ale ještě se na ně nedostalo. Naopak, bude se zprvu zdát, že všichni očkovaní jsou v naprostém pořádku a to až do té doby, než přijde další epidemie, kdy dojde k úmrtnosti až 75% z nich.

Takže – ať tak či onak, dopadneme všichni stejně.

To všecko povede jen k dalším karanténám a k lékařskému terorizmu. Vlády si na základě toho, co se bude dít samy přidělí moc násilím uzavírat lidí do koncentračních táborů, unášet děti i dospělé a po libosti je usmrcovat.

Situace s Koronou ve skutečnosti vytvořila z celého světa globální vězení, kde na nás mohou vypouštět jakékoliv viry si usmyslí a nutit nás do nesmyslných opatření proti nim. A to všecko kvůli tomu, aby globalisté mohli snížit celosvětovou populaci o asi 94% (takže zůstane jen 6%). Považují lidstvo za zbytečné jedlíky, kteří jim ujídají z jejich vlastního stolu a neustále se bojí, že na ně zbyde něčeho málo, že budou mít málo bohatství, málo území, málo diamantů, málo benzínu, málo všeho, protože my jim z tohoto všeho, co považují za své vlastní, ubíráme.

Dnes už všichni ví, že karanténa je na nic a přesto je dále používána. Stejně tak všichni ví, že roušky a distancování nepomáhají co by se za nehet vlezlo a přesto jsou na nás nanucovány. To znamená, že ten záměr je jiný než zdravotní. Ten záměr je ponížit nás, zdecimovat nás na úroveň ubohého lidského červa, který nemá žádná práva, který nesmí mít ani žádné nároky a všecko co smí je poslouchat diktát shora. Ty masky nám přece jasně říkají: „držte hubu!“

A technokratičtí giganti už jásají, jak začnou blokovat všechna videa a všechny zprávy, které se týkají odporu proti očkování, anebo cokoliv, co by odhalovalo pravý důvod pro karanténu a ostatní útoky proti nám. Budou naopak propagovat všecko to, co tyhle zvrácené metody glorifikuje a vyzdvihuje jako lidstvo-spasitelné. V Australii to už všecko vyzkoušeli, včetně uzavírání lidí do koncentračních táborů, policejní brutalitu vůči nevinným občanům, zákazy a příkazy všeho druhu a s překvapením zjistili, že lidé se tomu absolutně nevzpírají, ba naopak, souhlasí se vším, co je na ně uvaleno. A to dobře vědí, že jsou určeni k likvidaci. Kanada prý je na tom obdobně.

Zato v Americe, tam vznikají oázy odporu. Lidé kupují zbraně, munici a zásoby potravin a připravují se na odvetu. To je důvod, proč globalisté chtějí za každou cenu odstranit presidenta Trumpa, protože on je ta poslední (a možná jediná) překážka jejich plánu. Trumpovi stoupenci jsou ze stejného důvodu persekuováni, ponižováni, biti i na veřejnosti a dokonce i beztrestně vražděni bandami BLM, Antify a ostatních gangsterů. Ale nejen Amerika, i v některých jiných zemích vzrůstá podstatný odpor.

gretschen

Ale i politikové se veřejně přidávají k Trumpově opozici. Guvernérka státu Michigan Greta Whitmer (na obrázku – říká si „Gretschen,“ což je zdrobnělina, je to směšné) během svého rozhovoru s televizní stanicí NBC zjevně inzerovala nenávist, nebo i hrozbu vůči presidentovi. Diváci tento signál ihned rozpoznali a považovali ho za výzvu k zavraždění presidenta. Všimněte si na obrázku červeně zakroužkovaných čísel. Jsou to čísla 86 a 45. Číslo 86 je zkratka pro vraždu (u obchodního zboží to znamená vyřazení) a č. 45 znamená 45tého presidenta, což je Trump. Toto přišlo pouhých pár týdnů poté, co někdo poslal Trumpovi balíček, nasycený ricinem.

Říká se, že globalisté jednají podle příkazů, které jim dávají jejich nadřízení, což jsou tvorové z jiného rozměru a nejsou lidského či zemského původu. Různí lidé je popisují různě. Někteří je mají za démony, jiní za mimozemšťany, další je považují za draky a reptiliány. Všecko to jaksi podivně souvisí s tím, že zrovna oznámili vědci z CERNu ve Švýcarsku, že se jim brzy podaří pomocí jejich Hadron collideru navázat spojení s paralelním světem, neboli otevřít bránu do pekla. O tom už bylo psáno v mém minulém článku, „Apokalypsa právě začína a co znamenají tři dny temna.“

Cokoliv je to za tvory, kteří uplatňují takový vliv na poblázněné globalisty, tyto bytosti opravdu zkoušejí vyhubit lidstvo pomocí psychického nátlaku nedostatku a karantén a pomoci fyzického nátlaku medikální sebevraždy očkováním. A protože by bylo obtížné lidi donutit, aby dobrovolně odešli ze světa, globalisté zkoušejí nastavit situaci tak, aby lidstvo prosilo a žadonilo o očkování, které bude smrtelné. Je zcela možné, že náš souhlas, naši prosbu k tomu nutně potřebují a že jinak by něco takového ani podniknout nemohli.

Možná namítnete, že nás mohou všecky zbombardovat nukleárními zbraněmi a svět bude prázdný. Jenže zde je předpokládáno, že tyto bytosti nechtějí zároveň s námi zničit celou Zemi, protože tento ekologický systém z nějakého důvodu potřebují. Proto také přišli s 4G a 5G mikrovlnnou energií, která – kdyby byla spuštěna naplno – usmaží celá města za pár minut, zatím co domy, cesty a všecko ostatní zůstane neporušené. Možná i to je součást jejich plánu.

Existuje názor, že snaha o vylidnění planety je založena na strachu, že lidstvo jen kvůli tomu, že existuje, zničí biosféru pomocí zamoření země, radiace, plastiků, chemického a nukleárního odpadu, ale i vzpourami, válkami, požáry, chaosem, lidskými pocity zoufalství a strachu, a tak dále. Jenomže – to není lidstvo, které tyto věci produkuje, či způsobuje. Ne, to nejsou lidé, kteří takto zamořují planetu, ale jsou to vlády samy, plus velké nadnárodní korporace, které dovolují, aby tak škodlivý průmysl existoval a nenechají nás v klidu žít své životy. Takže problém tohoto druhu by se měl řešit jinak, než vyhubením lidstva. Zároveň to ukazuje na to, že to není ten správný a obhajitelný důvod.

Ale protože pozemské důvody pro takové šílenství snad ani nemohou existovat, zkusíme se uchýlit k biblickému vysvětlení. Už kdysi dávno vznikl spor mezi anděly. Anděl Lucifer, což je nositel světla, chtěl vládnout stejně jako Bůh a protivil se mu. Proto byl Lucifer svržen s nebe spolu s jeho stoupenci. Bůh, protože je velice mírumilovný a láskyplný, nechtěl tuto skupinu vzbouřenců přímo zatratit a proto s nimi vyjednával o nápravě. Lucifer tvrdil, že lidstvo je možno ovládat jen pomocí příkazů a rozkazů, diktátu a teroru. Bůh s ním nesouhlasil, ale přesto dal Luciferovi možnost dokázat, že má pravdu. Dal mu k dispozici celé lidstvo, kterému Lucifer mohl vládnout až do určité doby. Kdyby ale do té doby nedokázal, že jeho názory jsou ty správné, propadl by peklu na věčnost.

Mnozí mají za to, že tato doba se teď blíží ke konci. Proto pekelné síly vyvinuly veškerou snahu na to, aby nás totálně zotročily, za účelem vlády nad námi. Lidstvo se jim ale stále vymyká, není snadné je ovládnout i přes všecky úpadkové a ponižující metody, které byly doposud použity. Proto se pekelníci rozhodli, že lidstvo, které Bůh nesmírně miluje a které je jeho pýchou, zničí. Asi mu to chtějí udělat naschvál.

Jestli se to povede – kdoví. Zde záleží i na nás, jak se zachováme. Není očekáváno, že se budeme bouřit, nebo všecko ničit a vyhrožovat ještě větší spouští, jako to dělá BLM a Antifa a jim podobí. Ne, zde je naopak potřeba vrátit se ke svému původu a začít být opět lidmi. Začít být lidští. To předpokládá vidět druhé lidi jako sobě rovné a ne jako „ty blbce tam z druhé ulice“ a také chápat druhé lidi i s jejich chybami, tak jak jsou a nesoudit je. Brát to, jako že ty chyby jsou jejich úděl a my do toho nemáme co rýpat. To jsou pouze malé ukázky. Vcelku to chce změnit náš vztah k tomuto světu a jeho obyvatelům a také sami k sobě. Pomáhat si, mít trpělivost jeden s druhým a umět odpouštět přestupky jak druhým, tak i sobě.

Představte si válku. Letadla létají, bomby padají, tanky střílejí, vojáci běhají sem a tam, všude plno mrtvých. Vy sedíte v díře v zemi, kterou jste si vlastníma rukama vyhrabali a máte šílený strach a cítíte se nesmírně opuštěni. A najednou se k vám připlíží váš soused, který o vás nedávno prohlásil, že jste osel. Jaký vztah asi k němu budete mít? Nejspíš budete bez sebe radostí, že máte společníka v utrpení. No a stejný vztah byste k němu měli mít i bez té války.

V Bibli se dokonce říká, „milujte své nepřátele ...“ Co by se asi stalo, kdybychom všichni začali myslet na své otrokáře s opravdovou láskou? Co kdybychom jim namísto proklínání začali přát krásný a spokojený život? Co kdyby za ně v kostelích začali sloužit mše a všichni přítomní by orodovali za jejich dobro? Aha, co když právě kvůli tomu, aby k něčemu takovému nedošlo, jsou všecky kostely zavřeny? Takže se budeme k tomu účelu muset tajně scházet v lesích a v jeskyních, jako to dělali první křesťané?

Jordan Maxwell říká, že tento svět byl převzat spirituální mocí, které my nerozumíme. Je to temná moc, zlá a zákeřná, která chce zkolektizovat všechny lidi do jednoho shluku, pod jednu vládu, s jedním náboženstvím, všichni se stejně vymytými mozky. Pak se staneme jedním tvorem a oni si s námi mohou dělat co chtějí.

Jejich plán postupu je oznamován slovy a symboly, které my nechápeme. Na příklad socha Svobody, myslíme si že je to žena, znamení volnosti a zatím je to muž a je zde aby soudil celé lidstvo. A Amerika skuteční soudí celý svět. Ta pochodeň, kterou drží, je Prometheova pochodeň; je to oheň, který byl ukraden Bohům. Vztyčují nám symboly své moci všude kam se člověk podívá (všecky pyramidy a falické symboly, jako třeba „orloj“ na náměstí v Brně) a my jim svým souhlasem s tímto počínáním dáváme souhlas i s jich nadvládou. S oblibou používají opaky. Když řeknou, že něco je bílé, můžete věřit, že je to černé. Takto informují jeden druhého, přímo před námi, aniž by používali nějaké šifry, nebo museli něco vysvětlovat, či omlouvat. Při divadelní produkci teroristických akcí s krizovými herci zanechávají všude, kam kamera dohlédne, boty – to je jejich podpis, tím hlásí všem svým druhům po celém světě, že je to jejich další, úspěšně provedená věc.

Chtějí tento svět zahltit temnotou ve formě neslušnosti, vulgarity, nemravnosti, drog, zločinu, nenávisti, strachu a všech jiných zrůdných vlivů. A pak, až bude všecko úplně zničeno, tak z prachu tohoto světa chtějí vybudovat svět nový a krásný, přímo podle báje o ptákovi Fénixovi, který shořel a proměnil se v popel a pak ze svého vlastního popela se znovu zrodil a vzlétl k oblakům.

 
17 Komentářů k Detaily dalšího postupu COVIDu-19 a Great Reset

 1. argentaurum napsal:

  Veľký globálny reset prostredníctvom "nového vírusu" je opreácia,ktorá poskytuje vykonávateľom-jednotlivým vládam výbornú zámienku,aby sa občan nemohol proti "opatreniam" vzbúriť(veď ochrana zdravia,ehm).S tým súhlasím,hoci nesúhlasím so zadávateľom,žiadni jašteri,ani mimozemské entity.Ide o prastarú šľachtu,ktorá z moci a peňazí zdegenerovala natoľko,že už to naozaj nie sú ľudia,totiž byť človekom znamená mať ľudské vlastnosti,ktoré oni stratili.Sami sa označujú za nadľudí,za čosi "iné",či dokonca za potomkov egyptských vládcov,práve preto odvodzujú,že tí prišli "odinakiaľ".Stačí si spomenúť na Junckera a jeho vyjadrenie o tom,že sa stretol s "mimozemšťanmi",nie nešlo o delírium,ale práve o stretnutie s neľuďmi.Táto akcia je naozaj smerovaná k tomu,aby plošne skolabovali štáty dominovým efektom a kedže finančno-kreditný sytém ovládajú a riadia práve tí "mimozemšťania",stanú sa neobmedzenými vládcami a určovateľmi práve oni bez rizika,že stratia riadenie.Je to práve o tom,že sa vládnuca elita bojí o to,že v tejto kritickej chvíli stratia riadenie a zároveň chcú zaviesť autoritatívnu vládu,resp.zaviesť despotizmus a totalitu,aká ešte nebola.Problémom je,že sa im to aj tak rozpadne,totiž ľudia nemienia znášať otroctvo a feudalizmus donekonečna,vzbura je istejšia než to,že zajtra zapadne slnko.Už prehrali,ale tento pokus a experiment chcú doviesť do konca,predsa len,čo keby sa im to podarí..Chcú byť navrachole,ale to donekonečna nejde a vedia to aj sami.

  • proud napsal:

   Ovsem zakroky policie,tedy lidi placenejch lidma proti nim samejm ukazujou na neco jinyho...............

   • argentaurum napsal:

    Aj policajti sú ľudia a majú rodiny,ver že nik so svedomím sa nebude dlhodobo podieľať na svinstvách proti vlastným.Ide o to,že raz sa aj represívne orgány vzbúria proti vrchnosti,nik nechce žiť v totalite a beznádeji donekonečna.Moc musí brať ohľad na ľudskosť a ak ho neberie,vzbura je iba otázkou času.

    • toja napsal:

     ne, dnes už skoro na všech důležitých funkcích jsou zaměstnáváni záměrně především podřadní psychopati, dobří a inteligentní lidé se od nich odvracejí, viz důkaz je třeba velmi nízká úroveň "novinářů" na ČT, takže vždy se najde někdo, kdo bude dělat špinavou práci

 2. juro napsal:

  Otazka znie ci existuje cesta von z tohto sialeneho, blazniveho negativneho stavu.
  Ano, odpovede na tisice otazok a ako z toho von najdete v Novom Zjaveni Pana Jezisa Krista.
  Kto su pseudotvorcovia..(v clanku nazvani reptiliani a ako s nimi jednat..)
  Kto si ty a preco si tu..
  Nemiestat so ziadnou cirkvou, nabozenstvom, nenechal na nich ani jeden vlas suchy.
  Negativny stav musi na kratku dobu zvitazit na tejto planete, ale vy sa toho nemusite zucastnit.
  Takze sup sup, Nove Zjavenie je Vam k dispozicii.

  A este Vam tu pastnem Vvýber z dialógu 105 – str.50/2:
  Aké sú metódy, pomocou ktorých dokáže a môže sentientná mysel dospiet k zisteniu, či niečo je alebo nie je pravda, alebo či to je alebo nie je tak?
  V závislosti od pozície a umiestnenia sentientnej mysle v štrukturálnom rámci Stvorenia alebo pseudo-stvorenia je úplne prvá metóda zakorenená v schopnosti sentientnej mysle byt logická, analytická, intelektuálna a vlastniť rozumové nadanie. Na základe uvažovania, logiky, analýzy a intelektuálneho rozlišovania môže sentientná mysel dospieť k syntéze skúmaných faktorov a učiniť ohľadom nich správne závery. Táto dôležitá schopnosť sentientnej mysle pramení z Mojej Absolútnej Vonkajšej Mysle, ktorú Som preniesol na všetky sentientné entity, aby boli schopné dospieť k správnym záverom ohľadom čohokoľvek vôbec prostredníctvom svojej vlastnej vonkajšej mysle. Tu je v hre súvztažný faktor. Ako vieš, vonkajšia myseľ akejkoľvek sentientnej mysle je v súvztažnej pozícii k Mojej Absolútnej Vonkajšej Sentientnej Mysli. Tá Myseľ generuje štrukturálnu integritu Môjho Stvorenia a všetkých jeho sentientných entít. Prírodná štrukturálna integrita pozostáva z logiky, rozumu, intelektu, racionality, analýzy a syntézy. V tomto zmysle môžete povedat, že zo štrukturálneho hľadiska, ako funguje Moja Absolútna Vonkajšia Sentientná Myseľ,Ja som Absolútna Logika, Rozum, Racionalita, Intelekt, Analýza a Syntéza v absolútnom zmysle.

  • proud napsal:

   Na co to delat jednoduse,kdyz to jde slozite,na co se ridit vlastni hlavou,kdyz tady je stadni novej zakon,starej zakon,zlatej a kulatej a hranatej co te od tvy vlastni mysle,rozhodnuti a zodpovednosti "zachranujou",odvadej a delaj z tebe stadniho ovcana co pujde becet k nejaky elite,at svetsky,nebo cirkevni,aby ho ona vytahla z bryndy a kolo se opet uzavira, a cpe te do otroctvi,ze?????? Tim cirkevnim to zacalo a zase ti ho cpou........

 3. proud napsal:

  Chovejme se jako Prymulaaaaaaaa :-))))))))))))))))))))))) ;-) , toe prece judrmudrpudrrrrrr,ten musi vedet,kdyz nas oblbuje a sam si jede po svym,ze je celej covid pitomost ;-). Ted by se mel celej narod na to kasparstvi vykaslat a poslat je vsechny do riti,ma jedinecnou moznost!!! Ted je moznost povstat a vzit si vsechno zpatky a snazit se eliminovat skody,vsichni spolu a ve vlastni,spolecny vlade!!!

 4. Monika Ikema napsal:

  Nechápu co to tam máte za vládu u všech lidi vyvolávat pouze strach a lži ! Jak je možné že máte za den přes 1.000 případu nákažených když 25-30 milionové Tokio má pouze 180-200 lidí ? Čím vás to krmí za žvásty a kde vůbec mohou ty lidi pochytat a udělat zkoušky ? Pochybuje že jsou před nemocnicémi fronty kolem dokola ! VJaponsku se nenosí roušky pouze ochrané plastické průhledné štíty kde můžete normálně dýchat školní děti chodí ale bez roušek stejně není možné v metrů něco kontrolovat !Letadla dnes lítají do Větnamu na Taiwan a Shanghai od 9.11budou lety do Singapuru a Koree pouze ale na72 hodin většinou firmy pracovně! Sport kluby jsou zde otevřené 24hodin sauny aplavecke stadionyfunguji normálně také

 5. to je tedy napsal:

  Ptákovina! Kdo je autor?

 6. Monika Ikema napsal:

  Zravím kouzelný dědečku také ráda vidím ! Včera byli otevřeny sportovní stadiony a byli jsme se podívat s mužem na zápasu fotky i videa s basketbalu jsou na moji FB stránce ! Nevěřící Tomášové se můžou jít podívat jak jsou narvané sportovní stadiony a od 9. 11 otevřeny i lety Singapur a Korea pouze na 72 hodin ale OTEVŘENY !

 7. Louis napsal:

  Ten popsany plan globalistu a elit, ktere nam vladnou je pro nekoho, kdo o tom slysi poprve, neuveritelny.
  Ovsem ta pandemie do toho scenare zapada presne jako do puzzle.
  Musime zvratit kriterium pro dalsi opatreni spocivajici na pouhem poctu nove nakazenych, nemajicich priznaky, ci jenom slabe priznaky nemoci. Kriteriem musi byt smrtnost a pri ni je pocet zemrelych na COVID nizsi jak pri sezonalni chripce.
  Test PCR musi byt nahrazen, protoze neindikuje virus, ale pritomnost RNA z nejakeho viru. COVID-19 virus nebyl stale jeste izolovan a prokazan! Test neni spolehlivy a strkani spejli do krku a do nosu muze kontaminovanymi sadami rust pandemie podporovat.
  Alternativni test je tudiz nutny a opatreni podle vyvoje smrtnosti take.
  Podivejte se na statistiky vyvoje pandemie ve svete a v jednotlivych zemich na
  worldometer.info
  nebo Googlujte
  corona
  Ty statistiky vas pouci vic jak 10 Breefingu vlady.

 8. Amram napsal:

  Amramova vize

  I saw Watchers in my vision, the dream-vision. Two men were fighting over me...holding a great contest over me. I asked them, 'Who are you, that you are thus empowered over me?' They answered, 'We have been empowered and rule over all mankind.' They said to me, 'Which of us do you choose to rule you?' I raised my eyes and looked. One of them was terrifying in his appearance, like a serpent, his cloak, many-colored yet very dark....And I looked again, and in his appearance, his visage like a viper....I replied to him, 'This Watcher, who is he?' He answered, 'This Watcher...his three names are Belial and Prince of Darkness and King of Evil.' I said (to the other Watcher), 'My lord, what dominion (have you?)' He answered, 'You saw (the viper), and he is empowered over all Darkness, while I (am empowered over all Light.)...My three names are Michael, Prince of Light and King of Righteousness.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Amram#In_rabbinical_and_apocryphal_literature

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!