PRYMULOVA „POLSKÁ“ KREV aneb Globální komedie

three_seas_initiative-3siOtázka diskutéra:
5.10. jsi na svou FB zeď napsal toto:
"To znamená, že se ČR oficiálně přidává k Nové hedvábné stezce. A co to přinese v následujících dnech? Že je zde jistá možnost, že se statistika nemoci C19 začne "poněkud měnit" a katastrofické scénáře nebudou naplněny." Psal jsi to z toho důvodu, že naše vláda odsouhlasila peníze na výstavbu kanálu D-O-L, který vlastně vytvoří, ten v poslední době často zmiňovaný, globální projekt Trojmoří. Nejsem u tebe zvyklý na to, že by tvé predikce nevyšly, ale jak je vidět, tak došlo k lockdownu a ještě se přitvrdilo a každý den nás straší dalšími rekordy v počtu nakažených...
Má odpověď:

Napsal jsem, že je zde "jistá možnost" a tím jsem myslel, že bude globální řízení uspokojeno tímto naším krokem, který jasně říká, že do daného projektu chceme patřit. Jenže jemu to zatím (!!!) nestačilo a hlavně - ne každý procese se dá ihned zastavit, musí mít "dojezd".
Před několika dny se totiž v estonském Talinnu konal další summit Trojmoří a na něm USA přislíbily, že dají miliardu dolarů tomuto společenství, ale až když dají ostatní členové na hromádku další miliardy. Svůj díl již dali vloni Polsko a Rumunsko. Proč právě tyto dvě země? Polsko má být "lídrem" (zcela loutkovým) tohoto společenství, které navazuje na projekt Pilsudského zvaný Mezimoří. Mimochodem Pilsudský byl znám svým nacionalismem a svou fanatickou nenávistí vůči Rusku a také Československu! A proč Rumunsko? V té zemi je prezidentem Klaus Johannis, tedy Němec z liberální strany. Dokážete si představit v jakém stavu musí být země, která předá svou vládu do rukou osobě, která je z jiného kulturního okruhu a je z menšiny, která má zastoupení 0,3% a přesto vyhraje volby? Jinak zaplatili již svůj podíl i další země (Maďaři, Bulhaři, Litva...atd). Dvě země zatím ne. ČESKO a SLOVENSKO. Země kde probíhá lockdown (to co se děje na Slovensku tak asi nenazývají, ale je to to samé). Je možné, že lockdown, tedy umělé izolování země s tímto může souviset? Co myslíte? </p>
<div style=6 Komentářů k PRYMULOVA „POLSKÁ“ KREV aneb Globální komedie

 1. asyle napsal:

  A sakra...
  Dohledáno, bod 13 a 14.
  Díky moc za info! Teď dává smysl vše.
  Moje chyba, že poslední dobou Pjakina nesleduji. Myslet na jeho slova a víc si hlídat co se v oblasti 3seas děje, nemusela bych být překvapena. Palec hore, konečně konstruktivní příspěvek.

 2. Mirec napsal:

  ad: "Je možné, že lockdown, tedy umělé izolování země s tímto může souviset?"
  Mne by sa viacej pacilo, keby sa zo strany CR/SR jednalo o sabotaz tohoto chazarskeho projektu. Zanik nasich statov pre projekt velkeho rakusko-uhorska je otrasna idea.
  Matovis nie nadarmo, nedavno blamazou zosmiesnil Madarsko publikovanim inej vlajky ...

 3. jfdg napsal:

  https://t.me/casusbellilive/14314
  https://t.me/casusbellilive/14315
  v italii policajti odmitli zakrocit vuci demonstrantum a odesli

 4. Karlos napsal:

  Babiš ( kůň globalistů podobně jako Zeman nebo Trump) to přece řekl jasně:” Máme pouze jeden pokus.” Co to znamená? Nutno mít stále. na zřeteli: nutnost opatření není zapříčiněna “pandemií”, ale je to přesně naopak. Causa covid je strategie v zájmu celkové koncepce. A ta tkví ve třech silových globálních vektorech: prudké snížení spotřeby jakýchkoliv zdrojů, úplná kontrola řízení států a snížení populační exploze. O tom nakonec mluví i poslední výroční zpráva Římského klubu (“Come on!”). Ty tři vektory mají zasáhnout jednotlivé regiony různým způsobem. Úkolem Babiše je zachránit průmysl v ČR pro účely globalistů (nikoliv v zájmu obyvatel). Musí.vzniknout mocenský blok střední Evropy ( který paradoxně globalisté sami zničili v druhé třicetileté válce 1914 - 1944), protože západní Evropa je na odpis. Pokud má být Česko použitelné pro nová centra koncentrace globálního řízení, má projít testem ( v předstihu) a má na to jeden pokus. Jen tak na okraj: Pokud nevyjde projekt Tria mare, dá se to samozřejmě udělat i jinak...

  • asyle napsal:

   Díky za přínosný komentář.
   Mohl by jste být, pokud je to možné, ještě konkrétnější, například ohledně kontroly nad státy? Předpokládám, že plánované očkování s tím také souvisí, ať již bude lidí zabíjet nebo jen způsobovat neplodnost.
   Bylo by krásné, kdyby byli tihle šmejdi trochu spravedlivý (trpká ironie), skoro nejim, takže i málo vyměšuji, vody máme málo, topím jen na antizámraz. Rozmnožovat se nehodlám. Kdyby mě mohli laskavě vynechat z těch buzeraci (opět ironie, nečekám, že by byla spravedlnost), potřebuju jen chodit do přírody a přežít své psy.
   Očkování nesmím, mám zákaz od lékaře. Tak snad se v tomto životě třeba ještě projdu od domu dál než 500m. Už ten Rusin zas vyhrožuje.
   Kolik čechů mohou potřebovat na běh průmyslu v ČR? Pokud nějaké...
   Budete hodný, když se trochu rozepíšete, některým, jako mně, to déle trvá, než si dají věci dohromady. Každopádně uznávám, že na three seas jsem zapomněla jak na smrt.
   Zajímalo by mě, zda ty kšefty s vakcinami a testy souvisí s plány globalistu nebo jde o akce deepstatu v jednotlivých zemích. Přeci jen, polívčičku si prihreje rád každý. Děkuji a přeji konstruktivní mysl a zdraví.

 5. Louis napsal:

  Projektem Trojmori si globaliste chteji staty pojistit a zabetonovat je ve sfere sveho vlivu. Nam to vubec nic neprinese krome dalsich zavazku a buzeraci, kdyz se budeme cukat. A stejne si ten vstup do spolku budeme platit a jeho vydaje taky. Nestaci, ze mame misto armady na nasi ochranu expedicni sbor bojujici vsude ve svete za cizi zajmy a za nase penize? Synergiemi se nas snazi lepe svazat a zdimat!
  Projekt odmitnout, slouzi k separaci vlivu Ruska na Evropu v zajmu USA. Cas neni pro kordony v cizim zajmu, ale pro samostatnost statu ve spolku jako V4, kde nam zadny zidak nebude poroucet co smime a co ne. Polske vedeni akceptovat jako rusofobni silence a ritolezce USA? Zblaznili jste se?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!