P.C.Roberts: Americký styl – profit je víc než zdraví

imagesLék remdesivir získal úřední oprávnění od amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), ale Světová zdravotnická organizace (WHO), jej označila za neúčinný. Už od vypuknutí pandémie, způsobené Covidem-19, prokázaly desítky nových studií účinnost hydroxychlorochinu a jeho prvního bratránka chlorochinu proti Covidu-19. Tyto studie proběhly v Číně, Francii, Saudské Arábii, Itálii, Indii, New Yorku a Michiganu. Důkazy prospěšnosti hydroxychlorochinu pro pacienty Covidem-19 nakažené však narazily. Představovaly totiž existenciální hrozbu pro léky proti téže nemoci, vyráběné firmou Gilead.

Podle federálního zákona léčba novým lékem nemůže získat úřední oprávnění, jestliže FDA už předtím poskytl toto oprávnění jinému léku proti téže nemoci. Takže: Kdyby byl býval hydroxychlorochin uznán jako lék proti Covidu-19 účinný, Gilead a další společnosti, vyrábějící léky a vakcíny proti Covidu-19, by už pro své výrobky úřední oprávnění FDA získat nemohly. A nemohly by si tudíž přijít ani na své miliardové zisky z jejich prodeje.

Jak v časopise OmniJournal napsal Dr. James Todaro: Pravděpodobně žádná společnost nezískala z blokace hydroxchlorochinu tolik, jako Gilead.

Webový panel amerického Národního ústavu zdraví NIH-COVID stále ještě lékařům doporučuje podávání remdesiviru některým z hospitalizovaných pacientů. Od počátku pandémie 81 procent lidí, kteří za tímto panelem stojí, bralo od Gileadu peníze. Až do nynějška, pochopitelně, panel NIH-COVID nová data WHO o neúčinnosti remdesiviru nezveřejnil.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/10/24/profit-before-health-is-the-american-way/
5 Komentářů k P.C.Roberts: Americký styl – profit je víc než zdraví

 1. Jana napsal:

  Gilead spoluvlastnil snad i Rumsfeld. Ještě ho vlastní? Jsou někde vlastníci zveřejněni?

  Gilead... ten název také něco asi znamená...

 2. .lak napsal:

  Prý jsou lidé s intelektem 20. minut denně na výši a tak to tak berte. Jako začarovaný život, zneuznaní géniové. Mne pitomé provokace nevadí, pokud nejsou vyvyšováním a zvyšováním ceny tržníků. S následky okolí "lokavých.
  Z ae :lol:
  Co dodat
  Polemiky vám rád “šlaknu

  • .lak napsal:

   Zase to střihlo na smajl

   a dorazím že /muži co zírají na kozi/ prima muly opačného zaměření škodičů či depopulace jen jejich výsluní a to zdůrazňuji omezení životů okolí vniveč rádoby jejich zoo jakkoliv nemusí. Ale jsou v merku a tam jim mocenská korupce a arogance organizovaného násilí arogance fakt přes míru jakékoliv slušnosti a moci v rámci jejich nemorálních zisků vadí ukrutně jak v mučírně a věřte že jsou schopní bojovat jako budulínci o poslední váš volný žvanec postižením. Ano i trpících aby okolí nemělo. Má a pláčí, vzteky. To je jejich motor. Apel u posedlých deviantů je prostě blbost. Nedat jim možnost panovat je o výroku třeba i sporného Ainsteina, dejte 50. nejbohatších rodin pod kontrolu a uvidíte že žádné války, krize a bída nebude. Nejvíc je bolí když je pošlete tam kam patří, no ano tvořiče h…n do pr… Vlastně zneužívají povolné “ovečky ke stříhání, nejenom.
   https://uloz.to/file/535rIZAaCEIR/muzi-co-ziraji-na-kozi-2009-cz-avi

   0 OdpovězUpravŘíj 27, 2020 4:02
   mantid
   Návštěvník
   mantid
   A k tradiční gestapo policii se zhurta a ochotně přidávají gestapo lékaři. Doufám, že se nepřidají i hasiči – hořet mi střecha a přijít hasič s nosovrtochem, že bez testu mi to nemůže uhasit, tak bych měl asi problém.

   Poslechl jsem si záznam celý, nesmírně emočně vyčerpávající, vůbec tu zkušenost rodičce nezávidím. Samotná skutečnost, že policie odmítla hovor s právničkou je o všem vypovídající, ale ten personál, co do rodičky hučel ty jejich fašistický dogmata pokaždé, když nebyla na telefonu ta právnička, prasata!

   Ten Matovič, to musí být dobrá zrůdička, měl se narodit kolem roku 1890, se svými sadistickými sklony by lépe zapadl, jen by musel víc na západ.

   Za to JUDr. Adriana Krajníková správně hustá, i způsob, jakým klientku dokázala uklidnit a vrátit “nohama na zem” je rozhodně perfektní profesionální práce. Bohužel si proti sobě poštvala zrovna toho lehce labilního pochcánka s narcistickými sklony Matoviče a všechny jeho věrné nohsledy, kterých, jak se ukazuje, není vůbec málo.

   Od AE rozhodně kvalitní novinářská práce, všem těm slouhům od Novinek, Seznamů apod. musí být až stydno, když za tu svou almužnu musí každý den lhát, lhát, lhát.

   2 OdpovězŘíj 27, 2020 2:13
   Co dodat
   Návštěvník
   Co dodat
   Postřeh, fakt potřebují statistiku promoření? Leda ikon relikvií a ví to i nejblbější ajťák. Zástupný vir, ano. Nemá tam v programu idiotský sajrajt v řešení co dělat. Ale s logikou má problém mnoho lidí a prioritně sviňodebilí kromě smítek popeláři s uklízečkani (ti tak blbí byrokraticky nejsou) třeba vytahané svetry a rakety či kravaty politiků. Kurva :-))) Vyjádil jsem se na koukolíka že je to neúnavný drezér psů a jistě tedy se dá těžko něco dělat s nízkým povědomím chápání obecně. Když nebude vládnout intelektuální elita tak to bude třeba butopýrova většina fekální pornografie.

   0OdpovězUpravŘíj 27, 2020 4:15

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!