Jak bych jako ministr zdravotnictví řešil situaci s koronavirem

minzdrJe evidentní, že lékaři u nás a pravděpodobně ve většině světa nevědí, jak léčit pacienty s příznaky, které má údajně na svědomí koronavirus.
Je vysoce pravděpodobné, že drtivá většina lékařů u nás i ve světě, neprovádí žádné studie o tom, jak lidi s těmito příznaky léčit a postupují v těchto případech bez přemýšlení mechanicky dle instrukcí zločinecké zkorumpované organizace WHO, která je sponzorovaná farmaceutickými korporacemi a psychopaty typu Bill Gates. Instrukce od WHO tedy z podstaty nemohou být určeny k léčení této nemoci.
Co tedy dělat?
1) Přehodnotit paradigma pohledu na člověka. Dnešní převládající světonázor, na kterém je postaveno i současné lékařství, je tvrdě materialistický. To však neodpovídá skutečnosti. Člověk je tvor duchovní podstaty. Základem veškerého bytí a života je duch/vědomí, nikoliv hmota. Materialistický světonázor má historicky velmi krátké trvání - cca 1 - 2 století.

2) Do hledání léčby pacientů s diagnostikovaným COVID-19 je nutné zapojit všechny známé disciplíny celostního lékařství: Homeopatii, ayurvédu, čínskou medicínu, bylinkářství, irisdiagnostiku, úspěšné léčitele, psychosomatiku a další. I tyto disciplíny fungují přísně vědecky, pokud se dělají poctivě. Protože jsou však často velmi účinné a řeší příčinu nemoci, nikoliv pouze příznaky, lobby farmaceutických korporací je postavilo mimo oficiální vědu, aby nepřišli o kšeft. Farmaceutické korporace potřebují nemocnou populaci, nikoliv zdravou.

3) Je nutné najít jinou metodu testování, než jsou současné PCR testy, které jsou pro svou naprostou nespolehlivost výsměchem zdravému rozumu.

4) Za spolupráce lékařů a alternativních léčitelů by byly otestovány všechny metody, které slibují pozitivní efekt. Mimo metod uvedených v bodu 2 by šlo např. o CDS/MMS, koloidní stříbro a zlato, radiofrekvenční léčbu.

5) Pokud by žádné z výše uvedených metod nenašly spolehlivou cestu k léčení pacientů s dýchacími potížemi, začaly by se provádět studie se všemi léky, které se již v jiných zemích ukázaly jako příznivě ovlivňující vývoj onemocnění.
Můžete si být 100% jisti, že touto cestou bychom se problému koronaviru zbavili velmi rychle. Zdravotnictví by se vzpamatovalo a veškerá omezení by mohla být zrušena.

Co jste ochotni udělat pro to, aby mohlo jít české zdravotnictví touto cestou?
4 Komentářů k Jak bych jako ministr zdravotnictví řešil situaci s koronavirem

 1. Eva napsal:

  Myslím, že by úplně stačilo přestat lidi testovat na covid 19. Nemocných a mrtvých by bylo stejně jako vloni, důchodci z nemocnic by směli být propuštěni do domovů pro seniory, roušky by nosil pouze personál v nemocnici, jinak jen lidé uzkostni (strach o sebe) či nachlazení (ochrana druhých)...a byl by klid.

 2. proud napsal:

  Vycerpavajici,bravo,nemam co dodat :-). Snad jen ze:........porad je to "jen" mutujici chripka,nic vic,nic min.Casty myti rukou pomaha rozhodne mnohem vic nez rousky co jenom skodej! Co se tejka zakazu vychazeni,polibte mi prdel!!! Nejsem ve valecnym stavu a nehodlam vam delat debila!!!

 3. jaroušek napsal:

  zdravim.
  Moje kamarádka pracuje jako zdravotní sestra v nemocnici a na začátku září dostali rozkaz všechny případy úmrtí( i zpětně ) přehodnotit jako smrt na covid-19. Je k zamyšlení, z jakého důvodu chtějí ty "statistiky" posunout úplně jinam..

  ..mimochodem, vláda odmítá pomoc našeho( rozuměj českého ) biotronika Tomáše Pfeiffera..

  Lidičky držte se, hlavu hrdě vzhůru :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!