Zaplaťte válečné reparace Řecku a neposilujte tureckou vojenskou mašinérii!

123004878_1169215586852284_913900920840041585_oPředseda představenstva řecké stavební firmy Michaniki Dr. Prodromos Emfietzoglou napsal otevřený dopis Angele Merkelové. Připomíná jí současné spojenectví s Tureckem, které ohrožuje jeho sousedy zejména vojenskými akcemi a nerespektuje mezinárodní dohody.
Přímo ji vyzývá: „Zaplaťte své dluhy v Řecku a neposilujte tureckou válečnou mašinérii!“ Připomíná, že Německo nezaplatilo Řecku válečné reparace, ani vynucenou "půjčku" z období okupace Řecka.

Dále připomíná, že Ankara je zodpovědná za tisíce zločinů proti Kurdům a Arménům a v současné době se merkelovské Německo chová nezákonně proti členskému státu EU.
K tomu lze dodat, že Německo vnutilo předminulé vládě obrovské půjčky zejména na nákup vojenské techniky včetně plavidel. Exekutor - převážně německé banky - způsobily hospodářský kolaps Řecka se současným nesplatitelným zadlužením země, nuceným prodejem národního bohatství a obrovskou nezaměstnaností zejména mladých lidí.
Německo je 150 let spojencem Turecka a současné merkelovské Německo navazuje na tuto tradici a řecké ostrovy, v jejichž blízkosti jsou podmořská ložiska uhlovodíků, německá diplomacie označuje jako "sporná území".Jeden komentář na Zaplaťte válečné reparace Řecku a neposilujte tureckou vojenskou mašinérii!

  1. Helda napsal:

    Demisi vlády a czexit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!