Vakcínu proti COVID-19 má každý člověk doma

cesnek-p-1-thumbHlavním nebezpečím viru COVID-19 je, že především ovlivňuje imunitní systém. A teprve potom, na druhém místě, ovlivňuje plicní tkáň. Časové
zpoždění mezi těmito dvěma vlnami útoku je přesně to, čemu říkáme „inkubační doba". Často používáme slova jako „silná" nebo „slabá" imunita.
Pokusím se vysvětlit mechanismus působení viru COVID-19 na lidské tělo nejjednodušším a nejdostupnějším způsobem ve formátu diplomové práce.


80% celého imunitního systému je koncentrováno ve sliznicích a submukózních vrstvách tenkého střeva ve formě lymfoidní tkáně a jejích akumulací - Peyerových náplastí.

Lymfatická tkáň produkuje protilátky (lymfocyty T-, B-, G- atd.), jakož i různé typy imunoglobulinů. Protilátky lymfatickým systémem vstupují do dolní duté žíly, srdce a po průchodu plicním oběhem vstupují do systémového oběhu a jsou přenášeny po celém těle. Posiluje se tedy imunita tkáně, včetně vlastní tkáňové imunity plicní tkáně. COVID-19, smíchaný s jídlem během jídla, vstupuje do střev a začíná ničit lymfoidní tkáň. Výsledkem je, že postižená lymfoidní tkáň přestává produkovat lymfocyty a imunoglobuliny. Tím je zničen imunitní systém a v důsledku toho je imunita tkání v plicích výrazně oslabena. Od tohoto okamžiku začíná druhá vlna útoku koronavirů na již nechráněnou plicní tkáň, která se projevuje těžkou pneumonií, která končí smrtí.

V současné době jsou všechna protiepidemická opatření zaměřena na zabránění vstupu koronaviru do plic, což je v zásadě extrémně nákladné
a prakticky neúčinné. A všechna terapeutická opatření jsou zaměřena pouze na boj proti komplikacím, e formě pneumonie. Je třeba si uvědomit, že COVID-19 je hrozbou po mnoho let a desetiletí. To, co dnes máme, je jen první vlna pandemie. A takových vln bude mnoho. Současně jsou všechna preventivní a terapeutická opatření zaměřena na koronaviry lokalizované v plicích, zatímco se neprovádí žádný vliv na střevní koronavirus. Jinými slovy, „vozík je umístěn před koně."

Existuje mnoho přírodních produktů, které mají nejen baktericidní vlastnosti, ale také přímo ovlivňují viry a zabíjejí je. Nejúčinnější v tomto ohledu je ČESNEK. A pokud vypijete denně 2/3 sklenice česnekové vody, pak okamžitě (!) vstoupí do tenkého střeva a začne okamžitě (!) zabíjet COVID-19!

Tím je dosaženo následujících efektů: - „zabitý" COVID-19 přestává ničit lymfoidní tkáň tenkého střeva. Výsledkem je, že lymfoidní tkáň nadále funguje správně, tj. produkují protilátky a imunoglobuliny; - poškozený imunitní systém se rychle zotavuje a posiluje, což vede k významnému zvýšení imunity tkáně v plicní tkáni. Nepřekonatelná bariéra vzniká pro COVID-19, ale také pro mikroby (stafylokoky atd.) A houby, které také představují významné nebezpečí v případě koronavirové pneumonie; - pod vlivem „česnekové vody" se v tenkém střevě odehrává velmi zajímavý sled událostí. „Zabitý" a oslabený „česnekovou vodou" COVID-19 není nic jiného než přírodní vakcína, přirozeně se formovaly uvnitř lidského těla. Jak víte, vytvoření umělé vakcíny vyžaduje vysoce vybavenou a velmi nákladnou laboratoř a práci vysoce kvalifikovaného personálu. Práce na vytvoření umělé vakcíny pokračují po dobu 6-9 měsíců, a průmyslová výroba je nákladná a časově náročná.

Po užití „česnekové vody" se v tenkém střevě vytvoří přírodní vakcína za 30-40 minut a zcela zdarma; - přírodní vakcína začíná aktivně vytvářet specifickou imunitu proti COVID-19. Řetěz ničivých patologických jevů v lidském těle způsobených COVID-19 je tedy přerušen a zničen na samém začátku a nemá pokračování. Tělo nejpřirozenějším způsobem abych tak řekl, plánovaně, bojuje a poráží COVID-19. Současně je zcela vyloučen nouzový a stresující způsob boje z těla, a plánovaným způsobem působí proti viru. Výsledkem je, že vzniklá epidemie se zastaví během několika dní. Užívání „česnekové vody" jako protiepidemický protokol může být použit do jednoho dne v celé zemi u celé populace. Základní patogenní morfologický substrát úplně zmizí za jeden nebo dva dny.

Způsob přípravy „česnekové vody" je extrémně jednoduchý:

1. Jeden (!) Oloupaný stroužek česneku se rozřízne na polovinu v příčném směru, vloží se do čajové konvice z porcelánového litru a
naplní se vodou při pokojové teplotě. To se děje ráno.

2. Večer je „česneková voda" připravena k použití. Musíte konzumovat 2/3 sklenice 3-4 hodiny po posledním jídle, v noci, před spaním.

3. Následujícího dne bude třeba postup přípravy „česnekové vody" opakovat s čerstvým stroužkem česneku.

4. Pokračujte v užívání česnekové vody po dobu jednoho měsíce. Během této doby bude vytvořena specifická imunita proti COVID-19.

Přečtěte si více o fungování lidského imunitního systému zde R. M. Khaitov, B. V. Pinegin. (A toto je člověk, který napsal první nebo jednu z prvních učebnic imunologie)

Shukhrat KHALILOV (kandidát lékařských věd)
4 Komentářů k Vakcínu proti COVID-19 má každý člověk doma

 1. Ctenar napsal:

  Ale prosimvas, zadny Covid preci neexistuje. Vzdyt to psal ten nas Spasitel Marny-Koukal na tadescu, a kdyz,tak Covid se urodi z 5G vysilacu, z těch mikrovln přeci. No ne? :) :) :) :) :)
  Ale Trump nas vsechny zachrani,tak neutracejte penize za čínský česnek a radeji za ty prachy kupte zlato,stribro,hlinik,pisek. To je přeci mnohem zdravější,chutnější,poživatelnější. A hlavně seďte doma,nic nedělejte,nikam nechoďte, protože armada shaef bude zatykat satanisty,tak at jim nestojite v ceste... :) :) :) :) :)

 2. frco napsal:

  Napsal jsem komentář - a ten někam zmizel - škoda, mnoho lidí by zmoudřelo - znova ho už psát nebudu

 3. Pritel napsal:

  Jo a ten česnek, to stačí žrát syrové k jídlu jako přílohu, vylouhuje se to v báchoru samo. Z huby to smrdí stejně.

 4. Pritel napsal:

  Tak nevím prej jsem to už odeslal, to je divné... znovu: Dopici už aj s těmi komentáři. Jak napíšu něco co má smysl, tak se to ztratí. Prej nesprávná kapša a text v hajzlu. S tím něco udělejte, abych to furt kopíroval před odesláním a zkoušel to 10x.
  Tak snad projde toto: K Renému Koukalovi: 2012 mu nevyšlo (osud.cz), tak to zkouší s Trumpetou a emzákama na tadescu. Neříkám, že by se bývalý majitel bordelu nemohl změnit, ale čekat od žida pomoc, to je jiná pohádka. Pár miliardářů znám, ale ani jeden z nich by nehrábl pro nemajetného gojíma ani prstem. Naopak, ještě se podívají, jaké máš boty, jestli by nešly prodat. Jestli příjde nějaká pomoc, tak z ruska, ostatně jako vždy v his-tórii. I v tom proklínaném 68mém nás uchránili před bordelem "demokracií" na 30 let. A kam jsme to dotáhli, vidí každý. Státní majetek rozkraden, důchodci počítají a obracejí každou korunu 2x (tedy ti co nekradli), morální hodnoty v prdeli (když vidím ty rozmazlené parchanty, dal bych jim facku, ale to se nesmí), každý hrabe na clastním písečku ale to nevidí, že ten hrad je z písku a zboří ho i moucha. No prostě Trumpeta nás nespasí, Putin nemá nástupce a nechá nás v tom se vymáchat. Kdyby chtěl, uvolní patenty na volnou energii, ale co pak s těmi mrdači koz z pouště, kdyby neprodávali uhlovodíky, co pak s nimi? Mě se z krve špatně nedělá, já se ubrání, i svoji rodinu. Ale kdo z těch "panelákových" na to bude mít koule? LGBT? To těžko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!