Na Ukrajině rozhodnuto u budování vojenských základen

123138210_1171170289990147_2435876034393626519_oUkrajina plánuje vybudovat dvě vojenské základny na pobřeží Černého a Azovského moře. Ukrajina sama však na takové projekty nemá peníze. Mají stát 55 miliard $. Předpokládá se, že budou financovány USA a Spojeným královstvím. Také obsluha vojenských technologií bude zahraniční. Tak nějak podobně si zřejmě představuje předsedkyně TOP09 Markéta Pekarová Adamová "opětování solidarity projevené NATO" zapůjčením až 300 zdravotníků, kteří nebudou podléhat našim zákonům.
Není sice pravděpodobné, že by Ukrajina byla v dohledné době přijata do NATO, ale infrastruktura už se buduje a tím se může zvýšit naděje na přijetí. Je pravděpodobné, že právě toto stálo za utajovanou schůzkou prezidenta Zelenského v centrále britské tajné služby.

Zelenský vystoupil ve Verchovní radě (parlament) a oznámil tam vojenskou pomoc USA a Spojeného království na "posílení vojenského námořnictva Ukrajiny". Současně oznámil spolupráci s Tureckem při stavbě plavidel, dronů a protiletecké obrany. Podrobnosti vláda neoznámila.

Na Ukrajině existuje prozatím jeden projekt bojového křižníku, který je však pozastaven, protože na něj nejsou peníze. Oznámení projektu je také součástí PR před nastávajícími komunálními volbami. Po volbách lze předpokládat rozpočtové úpravy ve prospěch vojenských kapitol. Veškeré vojenské objekty a jejich vybavení budou konstruovány podle standardů NATO. Počítá se s nákupem britských lodí. Ukrajina má platit za práci zahraničních techniků.

Završení ukrajinské demokracie, suverenity a lidských práv se blíží podobně jako se vyvinulo v Kosovu, kde po bombardování Srbska v roce 1999 USA postavily obrovskou vojenskou základnu. Dolary investované do Majdanu se zúročují.

Zelenský je původním povoláním komik. Další militarizace černomořské oblasti žádná legrace nebude.
Jeden komentář na Na Ukrajině rozhodnuto u budování vojenských základen

 1. Jéňa napsal:

  Tak to je dvojka, ta píše!
  Zelenskij byl komik, teď je maňáskem.
  Článek napsala loutka v cizím žoldu a komikem se stala při jeho umístění na sklo.
  Že prý: Ukrajina...a další militarizace č.m. pobřeží..!
  Mám dost, dikobraz hadra!
  100 bodov - vtipnější vyhrává.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!