SLOVENSKO A DALŠÍ POSTŘEHY

e154c17a-040d-4b9e-a17f-0f8bccf7dc59_phpjkjogiDovolím si na úvod citovat z této analýzy 
"Na Slovensku proběhlo celoplošné testování obyvatelstva na covid. Slovenská vláda si na pomoc přizvala i vojáky z Rakouska a Maďarska. Mnozí právníci se shodují v tom, že opatření, která vláda přijala, jsou v rozporu s ústavou i s lidskými právy. Premiér Matovič, který nedávno prohlásil, že jeho hnutí má ambici mít milión členů a překonat NSDAP, stranu jejímž lídrem byl Adolf Hitler, udělal ze Slovenska laboratoř a ze Slováků pokusné myši.
1) Je důležité vypíchnout ještě více to, jak komunikuje Matovič. Jeho zmínka o NSDAP a "legrace" s čipováním jen podtrhuje, že je to nepředstavitelný duševní mrzák par excellence, který již nyní ví, že si může dovolit naprosto cokoliv a projde mu to. V době "míru" by si takové chování rozmyslel, ale v době "koronavirové" může odložit masku a ukázat co je zač. Je to samozřejmě záměr. Celý procese je cíleně zaměřený na "vyšponování" sociálního tlaku, aby bylo jisté, kam až vlády mohou zajít a projde jim to. Právě proto byla vybrána maličká země, jejíž případný kolaps nepřinese z hlediska globální politiky větší problém. "Rakousko-Uherská" armáda na místě pouze monitoruje jak celý proces probíhá, aby měli jistotu, že "vazalové" poslouchají a plní úkoly zadání dle plánu.

Slovensko není jedinou zemí, která funguje jako "sociální experiment" co si lidé nechají líbit. Ve Švédsku se pokusili lidem vnutit "kulturní obohacení" a velmi zásadně islamizovali tamní zemi, což vedlo k obrovskému vzestup kriminální činnosti, boji gangů a obřímu množství znásilnění. Lidé ale mlčí, takže je vše "v pořádku". V Norsku se zase pokusili zjistit, jak budou lidé reagovat na odebírání dětí státem (Barnevernet), kdy nejsou děti odebírány na základě špatného fyzického a psychického zacházení, ale jakéhosi ideo-klíče. Pro zajímavost, ČR je o polovinu větší na počet obyvatel než Norsko a je zde odebráno na základě špatného zacházení rodiči o polovinu dětí méně, než v této severské zemi. Již před lety také došlo v UK k totálnímu vzestupu neomarxismu, kdy byli např. zrušeny Vánoce a byly nahrazeny Zimními prázdninami, začalo se i v institucích řešit "více pohlaví" atd. Všechny tyto procesy rozjet v jedné zemi by neprošlo, to by se veřejně hovořilo o nástupu fašismu, ale vyzkoušet si reakci obyvatelstva na velmi malých zemích okolo 5 až 10 mil. obyvatel a vždy jen s konkrétním procesem, je ideální.

2) Asi nemá smysl rozebírat, že otestovat celý stát pod pohrůžkou represí je naprosto fašistickou praktikou, která se nedá nijak ospravedlnit, protože to, že mi bylo zjištěno, že jsem negativní, již za 30 minut platit nemusí. Stejně tak je doslova legrační sledovat, jak kvůli 1% údajně nakažených vzal diktátor Matovič naše slovenské bratry "u držky" a dělá z nich nesvéprávné idioty. V SR není ani epidemie, natož pandemie. Mají tam totiž štěstí, že Bratislava, na rozdíl od Prahy, není okultním místem světového judaismu a proto jim tam nákaza nemusí řádit tak, jako u nás, kdy až dojemně kopírujeme situaci v Izraeli. Právě proto nám také stát Izrael "popřál" k 28.10. jako první a s dostatečným předstihem, kdy to prez. Zeman, sionista tělem i duší, hned inFormačně ozvučil a označil tuto zemi jako "věrného přítele". Stejně tak je dobré si všimnout, že při svém projevu zmínil britského hisTorika A. J. Toynbeeho, který nejvíce proslul větou "civilizace zanikají sebevraždou a nikoliv vraždou" a o kterém se říká, že byl hlavním nositelem a tvůrcem infopole, které mělo za výsledek rozpad britského imperialismu (!!!).

3) V JEDNOTĚ je sice síla, ale jen tehdy pokud je tato Jednota řízena!!! Lidé sice mohou mít společný názor - "vláda je proti-lidská, proti-národní, testování je nesmyslné a podpořené represemi a vydíráním", ale dokud nejsou řízeni pod nějakým konceptem jak danou "jednotu" dál propagovat (a nebo se na tom neshodnou), tak je to celé k ničemu a o skutečné "jednotě" nemůže být řeč. Všechny procesy, dějinné události, revoluce, revolty atd. byly vždy někým řízeny. Příklad: Pokud by J. Hus (a další kazatelé) nevytvořil v naší zemi informační základnu (vytvořil alternativní ideový koncept řízení vůči katolické církvi), tak by nikdy nebyl schopen J. Žižka vytvořit "jednotu bratrskou", byť měl na danou dobu neobyčejné řídící a strategické schopnosti! Proto volat po Jednotě bez řízení je zcela zbytečné. Hledejme lídry a ti se dají najít jen a pouze ve dvou rovinách! Do jakéhokoliv procesu, který jde proti davu a elitám jdou vždy z psychologického hlediska jen ty osoby, které nepotřebují sociální souhlas a nelpí na tradicích a pak lidé, kteří mají jiné znalosti/zkušenosti/výcvik než mají ostatní. Proto vám na ulici, když omdlíte za bílého dne, přijde pomoci dříve bezdomovec, "punkáč", pouliční rváč, prostě osoba z velmi nízké sociální "kasty", která kašle na to, že ostatní dělají, že vás raději nevidí a nebo voják, zdrav. sestra, mladý skaut, policista v civilu atd. Proto se "otěží" u nás chopil zkušený žoldák Žižka, v carském Rusku např. elitář z nejvyšší "kasty" Stolypin, v SSSR "dobrodruh" Stalin a nebo nyní školený agent Putin.

4) Že se v Evropě rozhořel boj o to, která země bude patřit pod Evropský chalífát a která bude časem pod Čínou asi nemá mnohým (znalejším) lidem smysl komentovat. Že je to boj velmi tvrdý značí i teroristický útok ve Vídni, který byl proveden v židovské čtvrti (kde proběhl naposledy teroristický útok palestinskými radikály v roce 1981) a na ulici Schwedenplatz (co jsme si výše psali o Švédsku?) a to 2.11. (neboli dvě jedenáctky). Jedna ze zajímavostí je, že střelec údajně použil munici, jak jinak, než ze Slovenska. Kdy zase někoho napadne, že problémem jako takovým jsou zbraně mezi obyvatelstvem?

5) Chcete-li rozdělit nějakou zemi, kterou máte zcela ve své moci, tak jí "zařídíte" naprosto těsné volby, kdy nebude nikdo pochybovat o tom, že je země na ostří čepele, že je rozseknuta ve dví. V posledních letech je doslova úsměvné, kolik takových voleb ve světě proběhlo, v Izraeli dokonce několikrát za sebou. (Všimněte si také, že když někde zvítězí osoba, která je z hlediska US státních elit, nebo GE, nepotřebná, tak jsou okamžitě volby označeny za "zmanipulované") O to legračnější je, že to žádnému statistikovi nepřijde divné, přitom je to z matematického hlediska absurdní. Takže kdo vyhraje v USA? Biden nebo Trump? V obou případech vyhrají Globální elity a stále bude platit to, co jsem napsal 7.10. "Pokud zvítězí Trump, tak bude dál politicky bojovat s neokony o každý centimetr a vše bude trvat dlouho. Pokud ovšem zvítězí Biden, tak mu tam GE vytvoří majdan jako z učebnice a USA jako Hegemon skončí mnohem dříve, ovšem na hromadě mrtvol. Otázkou je, nakolik mají GE potřebu to řešit na 6 prioritě, tedy té nejrychlejší a nebo na prvních třech, tedy naopak těch nejpomalejších. Jde tedy o to, nakolik jsou GE ve velké časové tísni. Poslední vývoj naznačuje, že času mnoho nemají..." V obou případech ovšem vyhrají stejné osoby - GE. A proč by to tam Biden neměl jednoduché? Protože je schopen dotlačit (spíše klanově-korporativní banda z které byl vygenerován) svět ke globální válečné katastrofě a tomu GE budou chtít zabránit všemi prostředky a to i těmi velmi radikálními.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!