Rusvesna: Přehled zpráv – 4.11.2020

apokalipsis_gorit_statuya_svobody1; Volby v USA: V New Yorku hlasují „mrtvé duše“. Volební komise informuje, že se zabývá vyšetřováním těchto incidentů.
2; Poslanci vyzvali soudce ukrajinského soudu, aby odstoupili. Informovala o tom zástupkyně šéfa frakce strany Sluha národa Jevtenija Kravčuk.
3; Jsou připraveni přejít k rozhodným opatřením. V Nejvyšší radě informovali, jak budou bojovat proti Ústavnímu soudu. Informuje šéf frakce Sluha národa Davaid Arachamija.
4; Ani se o to nepokoušejte! Policie New Yorku slíbila nekompromisní postup proti provokatérům a rabujícím zlodějům.
5; Nechutný plátek Charlie Hebdo si dělá legraci z řezání hlav Francouzům.
6; Noví barbaři: Co bude s Evropou. Civilizace má pouze dvě možnosti. Jedna z nich je nechat se nahradit novými barbary.
7; Turecko otvírá nové fronty a začíná se zaměřovat na Rusko. S Erdoganem je nebezpečné mít jakékoli kšefty. Turecký prezident má pocit, že odpovídá jen sám sobě a nikoli svým voličům, natož světové veřejnosti.
8; USA jsou na hranici grandiózního rozkolu. Trump je připraven zpochybnit výsledky voleb. Trump znovu napadl zastavení sčítání hlasů.
9; Ukrajinská armáda si sama likviduje vojenskou techniku v Donbasu. Vojáci utíkají ze zóny operace ATO.
10; Podivný výbuch rakety u Boeingu MH17. Van de Beek poukázal na podivná fakta v případu. Vzniká pocit, že vyšetřován se dostalo do slepé uličky, a přitom na mnoho sporných momentů vůbec nebylo vzato v potaz.
11; Hongkong,který utrpěl v důsledku velkých nepokojů, hledá východisko a dává příklad Bělorusku. Šéfka Hongkongu Kerry Lam zahájila 3. listopadu návštěvu Pekingu.
12; Na prahu vojenského konfliktu. Turecko proti Řecku. Řecko v podstatě nemá jak čelit zdivočelým Osmanům.
13; Další útok USA na „Severní proud – 2“. Evropský partner Gazpromu kašle na ultimáta Spojených států. Spojené státy pokračují v nevybíravém tlaku na evropské společnosti spolupracující s Ruskem.
14; Polsku se vrací jeho vměšování do vnitřních věcí Běloruska. Polsku hrozí státní převrat. Ulice ovládl LGBT-majdan. Proběhla další noc masových protestů v Polsku proti kriminalizaci potratů. Protesty trvají už téměř dva týdny.
15; USA se rozhodly vytlačit ruskou vojenskou flotilu z Východního Středomoří. Kypr se dostal pod velký tlak Spojených států. Americká elita pokračuje v diktování podmínek existence div ne každého státu na světě.
16; Rusko získalo třetího velkého spojence. Vedle armády a námořní flotily jsou to nadzvukové zbraně a raketové dělostřelectvo.
17; Turecko místo Islámského státu. Člen NATO rozpoutal rozsáhlou islamistickou válku v Evropě. Oproti těm předchozím je tu kvalitativní rozdíl: Teroristé mají svého patrona.
18; Dlouho očekávané rozhodnutí. Rusko dostalo šanci vyhrát případ kolem MH17. V Nizozemsku bylo konečně schválilo rozhodnutí vzít v potaz důkazy poskytnuté ruskou stranou.
19; Turecko-ázerbajdžánské síly se dostaly do léčky u města Šuši. Informuje o tom tisková mluvčí arménských ozbrojených sil.
20; U voleb prezidenta USA ve Washingtonu byly povoleny halucinogenní houby.Ukrajina má vzor pro otázky legalizace marihuany.
21; Jsme připraveni zastavit válku v Karabachu, říká Alijev pro italský list La Repubblica. Jen co arménské síly zahájí stahování.
22; Ázerbajdžánský jehovista ve Lvovské oblasti nelidsky zavraždil stařenku ze sousedství. Na policii říkají, že podobnou ukrutnost ještě neviděli.
23; Výsledky jsou fenomenální! Trump po celou dobu sčítání hlasů hýřil optimismem.
24; Koronavirus v Rusku: Blíží se dosažení nové psychologické hranice. Čísla jsou čím dál varovnější. V příštích dnech může přibýt až 20 tisíc nových případů za den.
25; Devadesátiminutová operace mozku. Legenda fotbalu Diego Maradona (60 let) absolvoval naléhavou operaci.
26; Do Senátu USA byl zvolen transgender. Stalo se tak poprvé v historii USA.
27; Zelenského bývalý spojenec obvinil prezidenta z trestného činu. Léčit nemoc zastřelením není řešení, komentoval prezidentův postoj k Ústavnímu soudu Andrej Bogdan.
28; Putin se pokouší v Bělorusku realizovat nezdařený donbaský scénář, říká Kurt Volker. Bývalý zvláštní představitel USA na Ukrajině Kurt Volker se vyjádřil k událostem v Bělorusku.
29; V Rusku navrhují, aby byly omezeny bankovní převody pro důchodce. Částka, kterou by byla omezena výše bankovních převodů je poměrně nízká.
30; Pravděpodobný výsledek amerických voleb je ten nejhorší ze všech možných, říká předseda výboru Státní dumy pro vzdělání a vědu. Výsledek bude těsný a prohrávající strana ho automaticky napadne, což spustí lavinu nepokojů.
31; Kravčuk oznámil, k čemu Putin potřebuje Ukrajinu. Rusko chce obnovit svůj vliv v Evropě na úrovni SSSR, což bez ukrajinského území nepůjde.
32; Na pozicích ukrajinské námořní pěchoty v Donbasu se ozývají podivné výbuchy. Upřesňují se vzniklé ztráty.
33; Na podstatně menší Ukrajině umírá na koronavirus od začátku října stejně lidí jako ve velkém Rusku.
34; Nacista a vrah italského novináře Markiv byl propuštěn z italského vězení a vrátil se na Ukrajinu. Tři roky věznění v Itálii mu dali cennou zkušenost.
35; Porošenko se cítí být stále ještě prezidentem Ukrajiny a pořádá mezinárodní setkání. Zelenskij komentoval podivné chování svého předchůdce.
36; Karabašská armáda provádí po ázerebajdžánském neúspěchu speciální operace. Dnes se proslýchá, že se ázerbajdžánským vojskům podařilo přerušit provoz na strategické silnici Goris – Stěpanakert.
37; Na Ukrajině zahájili třídění pacientů s kornavirem Jde o zmenšení seznamu kritérií, podle kterých se stanoví nutnost hospitalizace nemocného.
38; Plavidla schopná dostavět „Severní proud – 2“ vyplula z Kaliningradu přes Baltské moře k německým břehům.
39; Štáb okupantů oznámil dohodu na třech nových bodech odpoutání znesvářených stran v Donbasu. Informuje o tom tisková služba OOS (ATO). Zkratku OOS interpretují v Donbasu jako „Operace okupačních sil“.
40; Německé ministerstvo obrany očekává v USA krizi. Podle slov Annegret Kramp-Karrenbauer boj mezi kandidáty, který byl veden „všemi prostředky“, bude mít ještě pokračování.
41; V USA neznámí pachatelé s nožem zaútočili na lidi u Bílého domu. Ve Spojených státech začala povolební éra. Nová realita rozhodně nebude klidná.
42; V Amerických volbách zvítězil nebožtík. V Severní Dakotě zemřel na koronavirus představitel Republikánské strany David Andal. Není vyloučeno, že budou muset být provedeny mimořádné volby.
43; To je velmi podivné! Trump panikaří kvůli prudké změně při sčítání hlasů ve volbách.
44; V USA se rozhořely protesty. Policie masově zatýká. V Seattlu, Los Angeles a Portlandu zadrželi policisté desítky lidí.
45; Operace v Karabachu: Byly zveřejněny záběry z likvidace turecko-ázerbajdžánských sil.
46; Případ MH17: Obhajoba chce vyslechnout Avakova a Geraščenka. Advokáti také požadují provedení výslechu Vladimira Cemacha jako svědka.
47; Trumpův štáb požaduje přepočet hlasů ve státě Wiskonsin.
48; Německý politik vyzval Evropu, aby se emancipovala od USA. Nezávisle na tom, kdo na příští čtyři roky obsadí Bílý dům, se musí Evropa postarat o svou emancipaci, prohlásil bavorský premiér Markus Söder nacházející se na oficiální návštěvě v Praze.
49; Lukašenko požádal Putina, aby mu prodal ropné naleziště v Rusku. Otázka bude projednána během nejbližších rozhovorů.
50; Zpravodajství z voleb v USA: Afroameričan se v přímém přenosu šklebil za ukrajinským redaktorem a vydával opičí zvuky. Po internetu koluje video s reportáží novináře jedné z ukrajinských televizních stanic.
51; Nejsou to žádní troškaři... V Michiganu přihodili Bidenovi 138 tisíc hlasů navíc. Během sčítání hlasů v prezidentských volbách ve státě Michigan došlo k nevídané události: Bidenův zisk poskočil o 138 tisíc hlasů, zatímco za stejnou dobu Trumpovi nepřibyl ani jediný hlas. Je to množství,které může rozhodnout o výsledku nejen v daném státě.
52; Ochraňte volby! Trump i Biden zahájili peněžní sbírky pro své vítězství. Biden oznámil vytvoření fondu na ochranu voleb. Spolu s tím Trumpův štáb oznámil peněžní sbírku pro „ochranu poctivosti výsledků“.
53; Autobus s 26 cestujícími naboural ve Velikém Novgorodě do budovy univerzity. Nejméně dvě osoby zahynuly.
54; Trumpův štáb si postěžoval na demokraty, kteří ukrývají volební lístky. Ve štábu prohlásili, že zástupci Demokratické strany utajují proceduru zpracování hlasovacích lístků.

Překlady můžete podpořit na účtu číslo:63127359/0800
Pro zahraničí (Slovensko):
IBAN: CZ69 0800 0000 0000 6312 7359
BIC (Swift): GIBACZPX
Pro snazší identifikaci platby uveďte prosím slovo "Svodka".

Za Vaše finanční příspěvky předem srdečně děkuji

B.W.

Zdroj: https://rusvesna.su/news/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!