Bidenův volební podvod, krok za krokem

_114935605_usvoterfraudFiladelfie ve státě Pennsylvania byla klíčovým místem, kde se mělo rozhodnout o výsledku letošních prezidentských voleb. Filadelfie má v souvislosti s volebními podvody špatnou pověst, v minulosti zde například byly započítány volební lístky ze sousedního města Camden ve státě New Jersey, ležícího přes řeku. V minulosti tam byly započítávány hlasy zesnulých a neexistujících osob. Korespondenční hlasování má i podle NYT největší náchylnost k volebním podvodům.
V této Filadelfii došlo k tomu, že se 4. listopadu ve 3 hodiny ráno objevilo 120 tisíc volebních lístků navíc pro Joe Bidena. Nikdo neviděl, jak se tam dostaly, protože do volební komise nebyl vpuštěn nikdo z Republikánské strany. Vše probíhalo v režii komisařů nominovaných za Demokratickou stranu. Když se tam chtěli zástupci Republikánů dostat, nebylo jim to dovoleno, mohli volební místnost sledovat z deseti metrů. V řadě volebních místností volební komise zabednila okna dřevotřískovými deskami, aby nebylo okny vidět dovnitř, co se tam děje. Tím byl ale hrubě porušen volební zákon spojených států a volby v těchto státech by se měly zneplatnit a konat znovu. Stejně jako se konaly znovu druhé kolo prezidentských voleb Van der Bellen vs. Hofer v roce 2016 v Rakousku, když vyšlo najevo, že se manipulovalo s desítkami tisíc hlasů. Nechám vás hádat v prospěch koho bylo v rakouských volbách manipulováno. Volební komise má u všech korespondenčních hlasů zkontrolovat, zda byly podepsány a zda prošly poštovním úřadem. Namísto toho prostě naskočilo hausnumero ve prospěch Bidena a nikdo původ a pravost těchto korespondenčních hlasů nemohl ověřit.

Stejná situace nastala v Arizoně, v Nevadě a v Detroitu, stát Michiganu. Tedy ve všech státech, které měly rozhodnout do té doby nerozhodný volební prezidentský duel. Ptám se, zda nebude zapotřebí do USA posílat volební pozorovatele z Mexika nebo Kanady, pokud by měly volby napříště probíhat regulerním způsobem. Protože něco tak neuvěřitelného, se neodehrávalo ani na Krymu během referenda o připojení k Ruské federaci. Informace pocházejí od bývalého starosty Rudi Giulianiho, který ve Philadelphii podal trestní oznámení na volební komise. Informace o dění v ostatních státech získal od bývalého kongresmana Sweeneyho, který za Republikány tyto státy navštívil. Toto co vám popisuji, to nejsou jednotlivé lapsy, dílčí selhání. To je organizovaná úsilí o podvodné zvrácení výsledku voleb. Největší demokracie světa nám právě dala lekci, jak to nemá vypadat a pachateli jsou progresivní levice. Která láká voliče na vizi spojení a sjednocení všech lidí, ve skutečnosti však kráčí směrem k totalitě a nesvobodě.

Mimochodem, když v Demokratické straně probíhaly primární volby o prezidentskou nominaci, bylo z korespondenčního hlasování vyřazeno 40% lístků jako neplatných. Mohl to být způsob jak vyřadit Bernieho Sanderse, každopádně, když má Demokratická strana ošéfovat své hlasování, tak jsou lístky kontrolovány jeden po druhém. V prezidentských volbách je však nesmí kontrolovat nikdo. Dokonce je to tak, že všechny ty stovky tisíc korespondenčních hlasů, které se zčistajasna objevily ve tři hodiny ráno, anulují hlasy stovek tisíc republikánských voličů a berou smysl jejich volební účasti. Dokonce i Česká televize vyjádřila údiv, jak je možné že korespondenční hlasy vycházely v poměru 17:1 ve prospěch Joe Bidena.
Toto je, přátelé, zločin, za který by měl jít někdo sedět a prezidentské volby se ve sporných státech konat znovu. O čemž by měl rozhodnout devět soudců Nejvyššího soudu Spojených států, kteří jediní mají právo rušit neústavní akty státní moci. Tři z nich byli jmenováni Trumpem v uplynulém volebním období, nepokládám proto za zcela jisté, že by nejvyšší soud tyto podvodné volby určitě anuloval.

Jedním z předpokladů pro takový chaos ve volebním systému je mobilita obyvatel Spojených států, kteří se stěhují za prací podstatně častěji než Evropané. Tím může docházet k duplicitním záznamům ve volebních seznamech na federální úrovni. Studie republikánské agentury Judicial Watch udělala v září šetření, ze kterého vyplynulo, že v mnoha státech unie je počet registrovaných voličů běžně o deset patnáct procent vyšší, než jaký je skutečný počet žijících voličů. Prostě bordel k pohledání. V těchto volbách se však přihodilo něco co překonává naší představivost, totiž že počet vhozených lístků byl mnohdy vyšší než počet existujících voličů. Pro náš Čechy, kteří jsme rádi za volební účast 35% je něco nepředstavitelného, aby k volbám dorazilo 100% obyvatel, natož pak 120%
9 Komentářů k Bidenův volební podvod, krok za krokem

 1. Prodost napsal:

  Vzpomeňte si, jak to bylo s TOP09 při posledních parlamentních volbách. Myslím, že přesně podle vzoru a nápovědy velkého bratra. Nejprve na hodinu vypadl server a pak už nikdo jiný než TOP09 hlas nedostal. Mám dokonce za to, že někde musela být i 300% volební účast. P.S. To by tak bylo, aby naši osvědčení kádři nebyli ve sněmovně!

 2. weissbach napsal:

  Nenazval bych ten článek tak zavádějícím způsobem. Vždyť ten chlap je rád když si zorganizuje zajít na záchod. Ten podvod zorganizovaly síly za ním.

 3. Petr64 napsal:

  A zasa ľavica. Progresívna. Potom bude agresívna. A demokrati majú ako symbol kosák a kladivo? Či somára? A somárom je každy, kto tomu verí, že toto je ľavica.
  Nepredstaviteľné. Obama, Clintonovci, krvavá Madla, Biden ... ľavičiari. A určite boli aj za mladí členmi SZM, ktorý má v USA bohatú históriu.
  A že som od nich nepočul spievať Internaciónalu a budovateľské piesne. A na večné časy a nikdy inak ...
  Som ja trotel, alebo sa to tu okolo mňa všetko a všetci načisto zbláznili? Ten, a opravte ma ak sa mýlim, socializmus, pre ktorý je hlavnou ideou ľavicovosť vládol a vládne v USA? Aj za Clintona, či Obamu? Alebo za vlády ktoréhokoľvek demokrata?
  Alebo je to to typické, čím sa vyznačuje kapitalizmus. Urvi si čo môžeš a účel svätí prostriedky.

 4. Vincent napsal:

  Píšete:
  "Protože něco tak neuvěřitelného, se neodehrávalo ani na Krymu během referenda o připojení k Ruské federaci."

  Co neuvěřitelného se prosím odehrávalo při referendu na Krymu? Nějak mi to uniká.

  • benmil napsal:

   Úplně první zprávy tehdy hlásaly, že pro připojení k RF hlasovalo 120 % (nebo tak nějak). Později to opravili na cca. 97. Je pravděpodobné, že i tam byly volby zfalšovány, nicméně přítomná komise OBSE je označila za regulérní.

 5. Dont Judasme napsal:

  Tak ted uz vim, co to znamena : "naletět židovi"

 6. proud napsal:

  " Pro náš Čechy, kteří jsme rádi za volební účast 35% je něco nepředstavitelného, aby k volbám dorazilo 100% obyvatel, natož pak 120% "...............asi jsem spatnej matematik,ale co se tejka onech 120%,rad bych vedel kde by se vzaly,kdyz uplne vsichni clenove naroda vcetne,tedy od deti,po penzisty znamenaji 100%!!! K volebni ucasti vubec,paklize cokoliv zvoli mensi cast volebschopny populace,pak to nemuze bejt platny,paklize to nezvolilo minimalne 51% z ni bez ohledu k jaky strane se hlasi nebo nehlasi.Uz jen tim jsou volby pouhym oblbovacim povlem i kdybych odhlizel nevim jak od ostatnich volebnich svinstev!!! A nehlede na to ze vsechno ukazuje,ze GP ma srdecne ukradeny koho si kdo zvoli,protoze si kazdyho pote prijde zpracovat extra!Takze nejde o toho koho si zvolime,ale o to,ze si vubec nekoho zvolime a tim ho predhodime GP ke zpracovani...........!!! Reseni se tim padem pak uz nabizi samo,pravda? ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!