PRŮBĚH COVIDOVÉ „PANDEMIE“ JAKO ŠANCE

Covid.19.image-for-blog--scaledZní to dost podivně, ale nejde o to, že by samotný covid byl pro nás nějakou šancí, jde o to, jak byla covidová „pandemie“ spuštěna a jak probíhá. Shrnu to, co řekl analytik Pjakin v posledním díle. Podle plánu globálních elit (GE) měl covid začít v Číně, kde prvním úkolem bylo přenastavit vnitřní trh výroby, trh odbytu ČLR, změnit postavení Číny ve světě a upustit světovou inflační bublinu. To mělo být přípravným momentem, ale samotná covidová hysterie měla začít až po opětovném zvolení Trumpa, až by se USA nacházely pod kontrolou. Co bylo hlavním cílem?
Covid měl nastolit rozdělení společnosti, snížit kulturní úroveň obyvatelstva, kultura se měla stát nedostupnou pro běžné obyvatelstvo ( pomineme, jak dnes vypadá kultura, jak je ovlivněna liberalismem ), zavřením škol snížit úroveň vzdělání, omezit cestování – to vše se mělo stát výsadou jen pro vyvolené. Celá masová hysterie kolem covidu měla srazit vzdělanostní a kulturní úroveň všeho obyvatelstva planety na úroveň STŘEDOVĚKU.
Nabízí se srovnání s projektem prerafaelistů – což byla skupina anglických malířů, ale i kritiků a básníků, působících v polovině 19. století, kteří se nechali inspirovat dřívějším uměním, především uměním středověku.

Při tom všem měla být zachována současná technologická úroveň, ale opět jen pro elity.

Zásahem státní elity USA ( neokonů ) do procesu vše nabralo jiný směr. Podobně jako u islamizace Evropy, což je plán globálních elit, který ale neokoni spustili PŘEDČASNĚ vyvoláním migrace, kterou hnali do extrému ( a díky tomu došlo i k "probuzení" mnoha lidí ), čímž narušili plány GE a GE tak byly nuceny migraci začít brzdit. Státní elita spustila covidovou "pandemii" po celém světě jako prostředek boje proti Trumpovi, aby nebyl znovu zvolen. Zároveň v Rusku využívají podpindosníci covidu v boji proti Putinovi, s cílem svrhnout ho. Podobná situace je u nás, kdy tzv. demoblok využívá covidu v boji proti vládě.

To, že proces covidové „pandemie“ probíhá jinak než bylo v plánu GE, je pro nás šancí. Systém není připraven na vzniklou situaci, a tak je globální zákulisí nuceno dohadovat se se správami zemí, je nuceno dosáhnout dohody s Putinem, protože na Rusku visí celá planeta, stabilita všech procesů na planetě a bez dohody s Putinem se to vše zhroutí. Globální zákulisí je nuceno covidovou hysterii brzdit, všude probíhá proticovidové protestní hnutí, ke kterému nemělo dojít, kdyby byly vyřešeny otázky znovuzvolení Trumpa, na povrch se dostávají informace o pozadí covidové pandemie.
3 Komentářů k PRŮBĚH COVIDOVÉ „PANDEMIE“ JAKO ŠANCE

 1. Josef napsal:

  A co umela inteligence a 5G? Jaký má Putin vztah k Elonu Muskovi a Jeffu Bezosovi?
  Dnes bylo opět zabelene nebe,umela oblačnost a to zdá se nikomu uz nevadi?

 2. asyle napsal:

  Nevím, ale GE musí být asi idioti, když jim ty plány tak často nevychází.
  Hlavně, že jich mají dost v zásobě.

 3. novapalo napsal:

  Ľutujem, ale Pjakin častokrát rozpráva zámerne nejasne a chybne. Hlavne v poslednom čase už som prestal počúvať jeho videá, pretože hovorí doslova niekedy úplné nezmysly. Koronavírus je akcia dohodnutá medzi Čínou a USA demokratmi. Čína je úhlavný nepriateľ Ruska a určite Čína nie je spojenec Ruska. Spojenec Ruska je Trump a ich spoločný nepriateľ sú USA demokrati, Čína a Brusel a EU. Preto aj Kysucký logicky dokazuje v knihe Obroda Slovanov, v Kapitole 43, že EU bude už skoro zlikvidovaná a rozdelená na dve časti medzi Rusko a USA. Aj Nemecko bude rozdelená na 3 štáty a Bavorsko a NDR spadne pod mocenské ovládanie Ruskom.
  Preto, čo som napísal, je aj tento článok omyl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!