Mozaika se skládá…

maxresdefaultCelý svět čeká na výsledek amerických prezidentských voleb. Proč? Někteří si myslí, že J. Biden bude přívětivější a vstřícnější prezident (než D. Trump). Jiní zase očekávají, že zachová vedoucí úlohu USA ve světě, kterou Trump výrazně oslabil. Další naopak očekávají, že D. Trump (pokud znovu usedne v Bílém domě) dokončí své dílo a splní i sliby, na které ještě nedošlo. Co je však v pozadí toho urputného a fakticky bezskrupulózního souboje, který Ameriku rozdělil vejpůl?

V některých alterativních médiích problesklo několik střípků, které dávají tušit, že pozadí amerických voleb je mnohem hlubší a mnohem více provázané s dalšími procesy ve světě. Zmiňme jen ty nejvíce viditelné – epidemie koronaviru, výpadek světové ekonomiky na ni navázaný, „hnutí“ BLM, New Green Deal a na něj napojenou (a dnes už téměř zapomenutou) Grétu, výbuchy politické nestability na Kavkaze a ve střední Asii.

Kde začít?

Na úvod si připomeňme dva výroky:

„Není důležité, kdo a jak volí, ale kdo sčítá hlasy.“ (J.V. Stalin?)

„Věřím jen těm statistikám, které jsem sám zfalšoval.“ (W. Churchil?)

K pochopení současné situace se musíme vrátit o několik let zpět. Když D. Trump překvapivě vyhrál americké prezidentské volby v r. 2016, byl celý svět a Amerika především v šoku. Jeho protivníci se zapřisáhli, že něco podobného se nesmí opakovat a podřídili tomu veškeré své konání po následující čtyři roky. Na jedné straně mu házeli klacky pod nohy vždy a všude, kde se dalo, na druhé straně se připravovali na to, jak zabránit Trumpovi v opakovaném vítězství volbách v r.2020. Za každou cenu.

A tak se zrodil plán, založený na realizaci odpovědí na několik jednoduchých otázek.

Jak zabránit D. Trumpovi ve vítězství ve volbách?

Zmanipulováním voleb.

Jak zmanipulovat volby?

Korespondenčním hlasováním.

Jako dosáhnout vysokého podílu korespondenčních hlasů?

Zavřít lidi doma.

Jak zavřít lidi doma?

Epidemií koronaviru.

Proto byl v americké vojenské laboratoři “vypěstován“ umělý virus koronaviru s vysokou nakažlivostí a nízkou úmrtností a tajně přenesen do Číny (na vojenské sportovní hry) do Wu-chanu. Wu-chan je významné vědecké, technologické a průmyslové středisko se styky do celého svět (mimo jiné také do Itálie a tamního průmyslového centra – Milána). Navíc se zde nachází rovněž biochemická laboratoř, takže není problém „únik“ koronaviru svést na ni. Z Wu-chanu se virus rozšířil do celé Číny a následně do celého světa. S vědomím nízké úrovně amerického zdravotnictví nechali především demokratičtí guvernéři jednotlivých států virus nekontrolovatelně šířit. Účelu bylo dosaženo – byly vyhlášeny karantény, omezen pohyb osob a lidé zůstali doma. Korespondenční hlasování mohlo začít a výsledek se zdál být jasný.

Jenže – D. Trump není tak hloupý, jak si „deep state“ myslel, a nechal tajně hlasovací lístky pro korespondenční hlasování označit vodoznakem, který při běžném pohledu není vidět. Při kontrole a přepočítávání hlasů však budou falešné hlasovací lístky jednoduchým způsobem odhaleny...

Jak tedy dopadnou americké prezidentské volby? To pravděpodobně rozhodnou soudy. Když k tomu přidáme ještě volební účast v rozpětí 100 – 120% (včetně dávno mrtvých voličů) v minimálně 6 – 8 státech, máme se příštích pár týdnů na co těšit.

Někde jsem četl názor, že po těchto volbách se USA – Spojené státy americké přejmenují na USB – Spojené státy banánové...

A jak to všechno souvisí s Evropou a Českou republikou?

První dvě vlny koronaviru citelně oslabily zejména evropskou a americkou ekonomiku. Podle hesla „Krize je vynikající příležitost (obchodní, investiční, aj.)“, světové banky a korporace už čekají. Podle dalšího hesla „Vyrob problém a pak nabídni řešení“ se připravují na další zvýšení svých zisků. Někdo přece musí nahradit produkci tisíců zkrachovalých živnostníků a malých firem, nebo ne?

Co se týče imigrace, je i zde pojítko jasné. V USA+EU žije sice jen 10% světové populace, ale těch 10% lidí produkuje 25% odpadů a spotřebovává 50% planetárních zdrojů. To není dlouhodobě udržitelné. Závěr? Je třeba světovou populaci (a tu euroatlantickou v první řadě) zredukovat. Jak? Smísením s africkým (v USA s jihoamerickým), méně vyspělým a náročným etnikem, vytvořením smíšené nahnědlé rasy, která bude pracovat za nízké mzdy a žít v jednoduchých podmínkách.

Proč?

Aby pro horních 10 milionů zůstal zachován jejich životní standard bez toho, že za 30, 50, 100 let dojde ke zhroucení civilizace z důvodu vyčepání zdrojů vody, potravin, energií, nerostů atd.

Proto také zvýšený důraz na '“Nový zelený úděl“, protože alternativní zdroje „utáhnou“ spotřebu energie pro 500 milionů , ale ne pro 8 miliard.

Proto také 5G sítě, aby systém měl kontrolu nad každým jednotlivcem, aby nemohl ze systému uniknout a začít pracovat jen pro sebe.

A proto to všechno dohromady, aby svět byl jednou provždy jejich a nikdo takový, jako Trump, Putin, Asad nebo Český Honza neměl zbytečně nepříjemné otázky...
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!