Jsme částí přetrvávajícího hitlerovského bažení po ruském bohatství

images (2)Žijeme v tom a vidíme to všude kolem sebe. Ruská vakcína proti Covidu nás nezajímá, protože si ji nemůžeme koupit, i kdyby nás přežívala už jen hrstka a šlo o jedinou účinnou vakcína na světě. Protože ta vakcína je, jak už řečeno, ruská.  Co k té a k té události řekl Putin, se z našich médií nedovíte, protože Putin je Rus.  Naše média, zvláště pak ČT a zdánlivě snad i my všichni, se v těchto dnech svíjíme blahem nad volební porážkou prezidenta, který jediný v americké historii nevedl žádnou válku, a po případném svém znovuzvolení byl rozhodnut normalizovat vztahy s Ruskem, skoncovat s vládou vojenskobezpečnostního komplexu nad USA a ještě výrazněji než dosud pokračovat se stahováním amerických vojáků ze zahraničí zpět do USA.


Nu a se stejným blahem v duši se zdánlivě my všichni radujeme i z toho, že s nadcházející americkou vládou Demokratů přijde pravý opak toho všeho: Že boj proti Rusku se přitvrdí, že vojenskobezpečnostní komplex USA nebude hubnout, ale vzkvétat, že se ve světě znovu rozhoří války, že ještě rozhodněji než dříve též my Češi podpoříme všechny západní protiruské akce, včetně protestního protivládního hnutí v Bělorusku, protože hned poté, co jeho současná vláda padne ( přispěli jsme k té snaze darem 1o milionů korun běloruské opozici i my), napochodují pluky NATO na území Běloruska, odkud to budou mít do ruského Charkova jen pár kilometrů.

A budeme, stejně jak jsme to činili už i v případě Ukrajiny, dovážet z Běloruska k nám na léčbu jen ty v potyčkách zraněné, kteří stáli na straně proti Rusku. Nemluvíme a nebudeme už nikdy mluvit o Krymu, ale jen o Krymu Ruskem protiprávně anektovaném, a nesmí u nás existovat jediné oficiální médium, které by se odvážilo zveřejnit v minulosti i dnes platnou krymskou ústavu, v níž je uvedeno právo krymských obyvatel rozhodovat svou volbou o tom, ke kterému státu chtějí patřit.

Budeme i nadále, třebaže nás nikdo neohrožuje, za pohádkové ceny dovážet z USA pro nás nepotřebný zbraňový šrot, a nehneme ani brvou, když např. za každý z 12 vrtulníků, které příští rok z USA přebereme, zaplatíme 1,16 miliardy korun, což představuje např. více než čtvrtinu všech výdajů plánovaných na provoz a rozvoj města Ostravy příští rok. Pravda, budou nám ty vrtulníky k ničemu, ale proč bychom neudělali lidem z vojenskobezpečnostního komplexu USA radost.

Dostavbu jaderné elektrárny v Dukovanech bude zcela jistě provádět firma americká, třebaže to bude znamenat tvorbu kočkopsa, protože půjde o roubování technologie americké na technologii sovětskou – a to se všemi bezpečnostními riziky, které s sebou toto řešení nese (o horentně zvýšené ceně ani nemluvě). Požádat ovšem o pomoc ruský Rosatom nepřipadá v úvahu - ten je ruský.

Můžeme takto pokračovat dál a dál a s úžasem si uvědomovat, do jaké obludnosti expandoval euroatlantický oficiální protiruský sentiment též u nás, můžeme rozvažovat i nad tím, odkud se vzal a z jakých zdrojů je ten sentiment napájen, ale kápnout na to není pro pamětníka zas až tak moc složité. A to když si vzpomene třeba na rozhlasový projev ministra propagandy J. Goebbelse pronesený 22. června 1941, to je v den napadení SSSR nacistickým Německem.

Jakže to Goebbels tehdy řekl?: „Tohle není válka za žezlo a trůn. Tohle je válka za pšenici, železo, rudy, uhlí a suroviny, tohle je válka za bohatší stůl pro německého dělníka“.

Přečtěte si ten výrok ještě jednou a dejte si jej do spojitosti s dvěma výroky zahraniční ministryně USA v letech 1997-2001 Madeleine Albrightové.

Ten první zněl: Rusko má příliš mnoho nerostného bohatství – a to není spravedlivé“.

A výrok druhý?: „V Rusku se nalézá příliš mnoho bohatství pro jednu zemi“.

Takže to je ten důvod! Tehdy za rajchu, stejně jako dnes.
23 Komentářů k Jsme částí přetrvávajícího hitlerovského bažení po ruském bohatství

 1. Jéňa napsal:

  "Rusko má příliš mnoho nerostného bohatství – a to není spravedlivé“.
  „V Rusku se nalézá příliš mnoho bohatství pro jednu zemi“.
  Madeleine Albright.

  Krvavá Madla je vysloužilá harpyje z hnízda jestřábic okolo dosud aktivní Hillary Clinton.
  Přes Joe Bidena je skupině monster dodávána nová krev ve formě Kamaly Harris.
  Více zde, viz. http://www.nwoo.org/2020/11/05/p-c-roberts-ukradene-volby/#comment-2164118

 2. Jéňa napsal:

  @ "Přes Joe Bidena je skupině monster dodávána nová krev ve formě Kamaly Harris."

  Aktuální pohyb politických figurek USA (s přívěšky harpyjí, jestřábů a ostatních postaviček klanově korporátních klanů) jenž jsou nyní (v dnešních dnech) děleny ostrým řezem v horizontálním směru na globalisty a stranoviky, jak včera definoval VVPj.
  Tedy ne příčně ve směru vertikálním, jenž je rozděluje na republikány a demokraty, ale vodorovně, kupodivu celkem rychle co do faktů, přináší Seznam. Hleďme zde https://www.seznamzpravy.cz/clanek/povolebni-sachy-v-usa-na-ministerstvu-spravedlnosti-padaji-rezignace-128902#dop_ab_variant=0&dop_req_id=6cdqVRGtbze-202011101143&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
  Seznam sleduje pohyb figurek, možná také ví proč, může se hodit býti v předstihu...

  • proud napsal:

   Jo no,seznam.cz se uspesne radi k nejvetsim vlastizradnejm siocurakum!!! Aspon vim co ses zac a ted uz se mnou i vsichni ostatni tady!

  • Jéňa napsal:

   Americký ministr zahraničí Michael Pompeo řekl, že má v úmyslu cestovat v pátek do Gruzie, Turecka, Francie, Izraele, Spojených arabských emirátů a Saúdské Arábie.

   "Jedu na výlet znovu v pátek tento týden. Tentokrát do Francie, Turecka, Gruzie, Izraele, Kataru, Spojených arabských emirátů a Saúdské Arábie," cituje ho agentura TASS.

 3. benmil napsal:

  Charkov je zatím ještě stále ukrajinský.

 4. Pozorovatelka napsal:

  11.11.v 11. hodin:
  "Před sto lety se Evropa změnila na “předtím a potom”: 11.11. v 11. hodin skončila v roce 1918 první světová válka. V Evropě vznikly nové státy a nové národy (ovšem pouze v té východní). Tandem “Francie-Německo” vs. Rusko."
  Obrázek nepotřebuje komentář
  https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/stop_alliance_between_russia_and_germany_youtube-2.png

  https://aeronet.cz/news/pred-sto-lety-se-evropa-zmenila-na-predtim-a-potom-11-11-v-11-hodin-skoncila-v-roce-1918-prvni-svetova-valka-v-evrope-vznikly-nove-staty-a-nove-narody-ovsem-pouze-v-te-vychodni-tandem-fra/

  Polsko dnes slaví, my máme svátek válečných veteránů, o první světové, která je v naší době tolik aktuální (přepisování hranic, nové národy, Balkán, obnova Rakousko-Uherska) -nic!

 5. proud napsal:

  Chod do pici,pjakinova sizidokurvo!

 6. Pritel napsal:

  Tyvole to jsou mi reakce, dpč, kua, dvka atd... Došel mi rum, grog bez rumu je jako zemljanka bez oken :D

 7. Pritel napsal:

  AŤ si trolí, volí voli? Kdo ví. Tento týden jsem nakoupil žitnou mouku, v krbu se dá péct chleba, jen nejde regulovat teplotu. Pytel brambor také vydrží, křen se dá kopat i zmrzlý, slepici na vývar šlohnu sousedovi, a až dojdou kočky, pořád mám ještě psa. I nějakou vrš bych hodil do vody, kdyby nám tu řeku někdo neotrávil ciankály, 2x po sobě. Tak hraboši budou muset stačit.

  • proud napsal:

   Dej na Jenu,ten si mysli ze pomuzou miliardari a hlavne zrejme doufa ze za penize koupi i to co se nevyrobilo a nevyrobi,protoze corona........vocas nastrcenej!!! :-))))))))))))))))))))))))

 8. Jéňa napsal:

  Tluče bubeníček tluče na buben
  a svolává hochy - hoši pojďte ven!

  Hola hola hej - nikdo nemeškej:

  Nobelova cena míru udělená Světovému potravinovému programu
  https://russian.rt.com/world/news/790908-nobelevskaya-premiya-mira

  Americké ministerstvo zemědělství zvyšuje prognózy pro ruskou sklizeň pšenice a vývoz v letech 2020-2021.
  Nový odhad plodin činí 83,5 milionu tun https://tass.ru/ekonomika/9968299

  • Jéňa napsal:

   Ať je slunko nebo mraky,
   zahrajem si na vojáky,
   hola hola hej - nikdo nemeškej.

   Tluče bubeníček.

 9. Jéňa napsal:

  @ "Mlčí Rusko, Čína se taky nevyjadřuje, vyhodnocuje si tento postup listonoš, mudrlant jeden" ...psalo se zde na webu nedávno
  http://www.nwoo.org/2020/11/05/p-c-roberts-ukradene-volby/#comment-2164030

  POSTman Igor Ivanovič nese nové zprávy a získal novou mapu, aktuální pracovní mapu voleb v USA, je to neověřená funglovka https://hvylya.net/crops/268c7e/834x0/1/0/2020/11/11/ZZPWI92iAgpRRONOPAyezGlyAl82krlZrmrxvTOd.jpeg

  Říká se prý v jú-es-ej, že falšování výsledků jejich prezidentských voleb již bylo prokázáno v sedmi amerických státech.
  Informuje tak agentura Telegram-channel Bloomberg.
  https://news.hvylya.net/219192-v-ssha-falsifikaciyu-vyborov-dokazali-uzhe-v-7-shtatah-smi

 10. Jéňa napsal:

  Náš populární přispěvatel, federální pošťák, rodák z vesnice Prostokvašino, má plnou hlavu nových zpráv. Přeplněnou jak jeho pracovní brašna.

  Nyní narychlo z obsahu jen toto:
  Pennsylvanie má v kauze silnou roli - přes poštu, jak jinak.
  https://thefederalist.com/2020/11/12/pennsylvania-mail-in-ballot-snafu-is-ripe-for-the-u-s-supreme-court-to-intervene/
  Pennsylvánské poštovní tajné hlasování Snafu je připraveno zasáhnout u Nejvyššího soudu USA
  Nejvyšší soud pravděpodobně zváží nakládání s e-mailovými hlasovacími lístky v Pensylvánii a navzdory tvrzení expertů o opaku jsou v sázce vážné ústavní problémy.

  Pečkin vyhodnotil pří běhání s obsílkami, že republikánští právníci nejsou žádné "Béčka" - mají plán a strategii
  https://media.mehrnews.com/d/2019/08/20/4/3212632.jpg a navíc je prý s odchodem americké demokracie docela prča
  https://aftershock.news/sites/desktop.aftershock.news/files/u17605/123.jpg
  Tedy jak pro koho, že ano...

 11. Jéňa napsal:

  Volby v USA (nejenom)

  V čase od 1. minuty v podání V. V. Pjakina z 9.11.2020 v délce 60 minut s českým překladem v titulcích od Ireny Aneri:

  Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 09.11.2020 Titulky CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=8EMl9K7PUmA

  • Jéňa napsal:

   V. M. Zaznobin: proč jsou do Trumpa vkládány takové naděje
   (3.1.2017, video v délce 9')
   https://www.youtube.com/watch?v=PF0dShPS4_4

  • proud napsal:

   Lidi,nenechte se oblbovat pohadkama siozida pjakina,nastrcenyho do Ruska ovladanyho GP,kterej vymyslel KSB i zpusob jak ho dostat mezi lidi,aby to vypadalo jakoze alternativa ! Napadlo me hned jak s nim zacali,ze jsou to idioti z toho potapanyho webu siozidovskejch propagandistu a pomatenejch fanatiku od potapla s nickem "Hox" !!! Dejte kazdej na svou hlavu a intuici a nenechte si vylejvat hlavy temahle debilama nade mnou,spis jednim idiotem co sem leze pod x nickama a povida si sam se sebou!

 12. Jéňa napsal:

  Proč jsou do Trumpa vkládány takové naděje?

  Protože Trump je prostě síla!
  "Šedý vlk" v prominentním postavení běsných USA. Alfa divoké smečky na jejich teritoriu.
  Jedinečná země, USA, zase jednou http://www.nwoo.org/2020/11/12/sudety-2020-v-arcachu-pokracuje-etnicke-cisteni/#comment-2164406

 13. pv napsal:

  Trump je herec, a ne síla! Měl 4 roky na to, aby splnil své předvolební kecy. Takže oslavuješ mluvku proč? Že se ti líbí eho kecy? To je málo, hochu.

  Umíš anglicky? Tak si počti jeho twitter, a hlavně dozadu, sleduji ho leta. A naslouchej těm, co v USA žijí, ne těm, co tam byli na dovolené.

 14. Jéňa napsal:

  @ "Patří do klubka harpyjí, které se v demokratické straně nacházejí. Mezi harpyje patří Hillary Clinton , Susan Rice a patřily k nim Samantha Power, Madeleine Albright."
  ...psalo se zde
  http://www.nwoo.org/2020/11/05/p-c-roberts-ukradene-volby/#comment-2164118
  - - -
  Plukovník Cassad přidává další tahy štětcem v obrázku malovaných stvůr.
  Doplňuje informace s obrázky o staronová harpyji Susan Rice.
  Je zřejmě v hledáčku jako šéfka ministerstva zahraničí pro Biden-Harris monstrum, viz. více zde: https://colonelcassad.livejournal.com/6326841.html
  S pomstou opět také přichází na scénu super harpyje Hillary Clinton, možná jako velvyslankyně USA v Radě bezpečnosti OSN, chce ji tam vidět Biden (pokud vyhraje), informuje plukovník.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!