JEŠTĚ JEDNOU K 17.11. – Podporiť túto demonštráciu, alebo nie?

pjimage-2020-11-11T144944.387Vieme, že demonštrácia v Bratislave 17.11. može prerásť do niečoho, čo sa bez obetí nezaobíde. Preto sme doteraz na týchto a spolupracujúcich stránkach (napr. oracleho blog) striktne odmietali podporiť túto demonštráciu účasťou. No, tým, že sa hodlajú zúčastniť aj čelní predstavitelia opozície (10.11. zazneli prvé informácie o tom, že sa hodlajú zúčastniť aj predstavitelia SMERu, SNS a ĽSNS), tento protest nadobúda úplne iný charakter.
Preto som sa na 17.11. pozrel z iného uhla pohľadu, a to konkrétne takto:

„Ak ľudia túto vládu nechceli (ale im ju zahraničie cez sfalšované voľby nanútilo) a po Matovičovom polročnom terorizovaní už isto nechcú, ako inak demokraticky prejaviť svoju voľu, nesúhlas s fašizmom, a ako inak prejaviť podporu pronárodným politikom?

SNP začalo signálom “Začnite s vysťahovaním!”. Fico oznámil, že budú odvolávať vládu, že majú 26 smeráckych podpisov a potrebujú celkovo 30…
…SNP I začalo kvoli tomu, že Nemci sa netajili s plánom obsadenia Slovenska. Podobne sa terajší fašisti netaja s obsadením Slovenska, t.j. úplne demontovať hoc i len zdanlivú demokraciu a zaviesť otvorený fašizmus. Chystá sa likvidácia opozičných politikov – ich zatýkanie. To preto už nemožu bojovať len v parlamente, ale musia vyvolať celonárodný protest. Pridá sa celé Slovensko? Do Povstania išli chlapi so zbraňami a vedeli, že sa bude zomierať. Teraz sa ide do Povstania bez pušiek, no riziko umierania tu je. Preto len chlapi do ulíc, ženy a deti musia zostať doma. Ako sa pridajú aj dochodcovia – tiež dobre – malé deti už nevychovavajú. Kto má odvahu, nech ide do ulíc.

To je moj názor. Iná príležitosť prejaviť odpor už nebude, resp. už nebude vrcholových politikov, ktorí by to viedli. Už to zostane len na národ bez opory o riadiace kádre.

Netvrdím, že mám pravdu, ale takto som to vnímal včera (10.11: večer), a takto to vnímam aj dnes (11.11. ráno).”

Ako vidíte, potreboval som sa na to vyspať, či náhodou do rána nezmením názor. Nezmenil som, no napriek tomu mi na tom niečo nesedelo, preto som tam napísal: “Netvrdím, že mám pravdu…” a poslal pár kolegom na posúdenie. Prišli dve kladné súhlasné odpovede, jedna skôr neutrálna.
No, napriek tomu som sa s tým nevedel vnútorne stotožniť. Stále mi nesedela ani forma, ani dátum, nejako mi to evokovalo ten nešťastný zásah partizánskeho veliteľa Jegorova v Ružomberku, čo vyvolalo predčasné vypuknutie povstania so všetkými z toho vyplývajúcimi negatívnymi dôsledkami.

Poprosil som o Rozlíšenie. A ono večer skutočne prišlo. Skoro celý deň som nemal čas na počítač, bol som na čerstvom vzduchu a prvú vec, ktorú som večer otvoril, bola Ficova večerná tlačovka o referende a 17.11. Pozorne som si ju vypočul a to Rozlíšenie prišlo skrze ňu a následne do toho zapadli aj drobné prechodzie kamienky mozaiky.

ROZLÍŠENIE: podstatou je rozlíšiť dve matrice. Áno, dve. SNP a 17. November.

Matrica 17. Novembra bola založená v roku 1989. Je to deštruktívna matrica, matrica rozpadu. 17.11.1989 poslala vládna moc ČSSR na demonštrantov policajné zásahové a poriadkové jednotky. To následne vyvolalo ešte väčší odpor obyvateľstva PROTI vtedajšej vládnej moci. Výsledkom bol rozpad bývalého Československa a celková deštrukcia, jak Českej, tak aj Slovenskej republiky, kde to smeruje už k otvorenému, neskrývanému fašizmu a pošliapávaniu nielen práv, ale aj ľudskej dôstojnosti človeka. Toto sme chceli? Isto nie, no privolali.

Matovičova vláda sa plne vpísala do matrice 17. Novembra, jak použitím násilia proti demonštrantom 17.10. v Bratislave (navyše aj symbolicky: to malé decko, zásahom vodného dela zmietnuté z pliec rodiča, je symbolom zmietnutia budúcnosti Slovenska), tak aj vyhrážkou opätovného použitia policajného násilia so zlovestnou Matovičovou vyhrážkou, že “to vyčistia od podlahy” – zničia Slovensko do základov.

Plánované demonštrácie Ultras Slovanu a ďalších organizátorov sú tiež PROTI aktuálnej vláde – tak ako aj v 1989. Energetické nabíjanie tejto deštrukčnej matrice skrze PROTIvládne emócie a heslá bude tiež zabezpečené, treba rátať aj s nejakou “sakrálnou obeťou” ala student Šmíd. Čím masovejšia a PROTIvládne emotívnejšie bude naladená táto demonštrácia, tým deštrukčnejší vplyv na Slovensko bude mať.

SMER nepodporí tieto PROTIvládne demonštrácie – to Fico jasne viackrát zdôraznil na včerajšej tlačovke. Proces, ktorý nemožno zastaviť sa dá ovládnuť, ak sa mu postavíš do čela. V tomto prípade to neplatí, lebo len mu pridáš na deštrukčnej sile váhou svojej energie a energie svojich sympatizantov a navyše keď Blaha tiež vyzýva na PROTEST, to jest vpisuje sa do tejto matrice. Tomuto procesu sa neslobodno postaviť do čela, tento proces treba prekryť iným procesom. Preto SMER bude mať VLASTNÚ AKCIU!!! Neviem, či mu to pošepkala Prozreteľnosť, alebo niekto, kto dokáže analyzovať matrice – neviem. Tak či tak, toto je návod, ako eliminovať, resp. zabrzdiť až vykoľajiť už rozbehnutý vlak rozpadu Slovenska skrze deštrukčnú matricu 17. Novembra.

Komu záleží na existencii Slovenska ako jeho domoviny, tak nech sa zúčastní a podporí akcie, ktorú bude organizovať SMER. Táto akcia musí energeticky prehlušiť deštrukčnú energiu 17. Novembra. No, musí to byť akcia nie PROTI (Blaha, nie PROTEST, okamžite s tým k 17.11. prestaň!), ale konštruktívno-konštrukčne “ZA” – “ZA SOCIÁLNE A PRÁVNE SPRAVODLIVÝ SLOVENSKÝ ŠTÁT!” Žiadne PROTIvládne heslá, ale heslá a transparenty “ZA”. Za to, čo chceme, nie proti tomu, čo nechceme, lebo to dopadne ešte horšie, než na Ukrajine.

Tí, ktorí SMER nemusia “lebofico”, tak skrze ostatné skupiny, ale jedine za podmienky, že to budú demonštrácie, nie protest, ale DEMONŠTRÁCIE “ZA”. “ZA SOCIÁLNE A PRÁVNE SPRAVODLIVÝ SLOVENSKÝ ŠTÁT!” Ak by sa to zvrhlo na PROTI, okamžite odísť!

A predovšetkým pokojne! Nenechať sa vyprovokovať k potýčkam s políciou. Okamžite identtifikovať a eliminovať provokatérov a ich filmovať a okamžite zverejňovať na sociálnych sieťach a zasielať právnikom. Mať pod kontrolou okolité budovy, predovšetkým strechy. Podozrivo otvorené a odomknuté východy na strechy okamžite uzamknúť a privolať policajtov s udaním podozrenia na prítomnosť ostreľovačov.

Tí, čo nechcú a nemôžu riskovať, môžu svoju podporu zachovaniu Slovenska demonštrovať “jarnou” akciou: nech z každého domu, bytu, kancelárie, auta zneje Slovenská hymna v plnom znení.

V tomto znení: https://www.youtube.com/watch?v=FfUWm5bXG6A

A prečo práve v tomto? Lebo to má srdce a patričný pozitívny emočný náboj. A prečo Metalinda? Lebo: https://www.youtube.com/watch?v=-9owV-eOJNM

“Nedáme si ju, tú našu krajinu, v boji, bratia, zvíťazíme! Nedáme si ju, tú našu krajinu, Boh nám žehnaj, pokým tu sme!”

Pomôž si človeče, aj Pán Boh ti pomôže! A ako si pomôcť, aby Boh pomohol a nám v tom boji žehnal?

 

REFERENDUM!

Teraz krátko k matrici SNP. V poslednej dobe sme si všimli, ako túto matricu sa snaží ovládnuť Matovičova vláda. (viď. ich priblblé poznámky na tlačovkách v súvislosti s plošným testovaním). No, oni nemôžu ovládnuť to, čoho sú len čiastkovou súčasťou, do čoho sa vpísali na strane nepriateľov SNP a odkazu SNP, a navyše, keď sa ešte aj vpísali do matrice Slovenského štátu. Matovič bol možnože s určitého právneho uhla pohľadu (nulitnosť a ničotnosť) “Tisom” len do konca prvej jarnej vlny “pandémie”. Touto druhou vlnou, tým, čo stvára, a obdivom NSDAP sa však stal čistým fašistom.

REFERENDUM je SNP. Je to presne taká nekrvavá forma Slovenského Národného Povstania o akej od jari rozprávame. Povstanie nie na krvavej 6. Priorite, ale na vyšších prioritách. Včera som v krátkosti na stránke na to referendum reagoval touto poznámkou: “A kto bude sčítavať hlasy v referende? Už to má ošetrené, alebo pojde následne žaloba na ÚS s podobným úspechom ako Harabinove žaloby?” – možno áno, možno nie. SNP bolo potlačené, referendum môže byť zmarené, sfalšované…

A? Do jari aj tak bolo celé Slovensko slobodné.

Podstatné je zúčastniť sa referenda. O to viac, ak bude celonárodné. V Rakúsku to volajú Volksbefragung – OPÝTANIE SA ĽUDU. Tak ĽUD ODPOVEDZ, VYJADRI TO, ČO CHCEŠ!!!

P.S. Ďalším faktom, potvrdzujúcim deštruktívnosť matrice 17. novembra, je to, čo tu niekto uviedol ohľadom presunu výroby Zetor Crystal na Slovensko pred koncom ČSSR a teraz presun Superbu… Takže to vychádza.

 
20 Komentářů k JEŠTĚ JEDNOU K 17.11. – Podporiť túto demonštráciu, alebo nie?

 1. Eschatolog napsal:

  tento blábol jen ilustruje bídu fekvideku

  • Maroš napsal:

   Ja k tomu len stručne:
   1/ "Tá" hymna = transvesty satanistický afektovaný grc! A žiadne zastavme ICH - ale zastavme SA /v duchu, s víziou/ - veď sa oni stratia - už ich nieto - vízia - nie fyzická krvavá, sakrálna akcia malého národa - vy kurvy! Možno ak by nás bolo 30 miliónov - aby potom zostalo aspoň 10.
   2/ Symbolizmus = satanizmus, slobodomurárstvo. Prečo teda symbolicky 17.11.2020 - a nie HOCIKEDY - AKO GENERÁLNY ŠTRAJK?! Voľno - sviatok - je riadiaci nástroj štátu alebo cirkvi. Je to voľno psovi. Ten, kto ho pustí z vôdzky - ho ovláda "ilúziou" slobody, resp. mu umožní vykonať si konečne potrebu. 17.11. mu umožní sa vykričať.
   3/ Ak sa podarí počas núdzového stavu vyvolať krvavé násilie, prípadne drancovanie či poškodzovanie majetku - je to dôvod k vyhláseniu výnimočného stavu! A teraz pozor!
   4/ Podľa publikácie Martina Herzána "Totalitní světovláda" - v Kanade boli v 80-tych rokoch v konkrétnom meste vyvolané extrémne nepokoje EMG technológiou - podprahovou technológiou, v podstate EMG zbraňami. Na Slovensku boli tieto vysielače /Towercom - "Signál, ktorý preniká všade!"/ použité vyše týždňa v hlavnom meste a v krajských mestách v lete v roku 2006 - s hudobnými hypmotickými slučkami od Bee Gees "How deep is your love" a od Twins - "Pred polnocou" - takže máme to "doma" - a kto vie, čo všetko je na strechách činžiakov, že.
   5/ Som presvedčený, že táto podprahová uličná EMG technológia plus podprahová technológia audiovizuálneho digitálneho formátu - televízia, rozhlas - bola použitá pri volebnom podvode! Plus zneužitie IT - známe "preklápacie" programy sčítavania hlasov. Počas volieb došlo k vyprovokovanému incidentu, kvôli ktorému bolo sčítavanie "prerušené" na 2 hodiny. A Matovič pretláča digitálne voľby - prečo!
   6/ Prečo nie protest o 10,00 - keď je svetlo a všetko a všetkých je vidieť? O 16,00 je už zima - plus vodné delá. ???
   7/ Prečo protest nie pred Matovičovym domom v Trnave?!
   8/ Prečo protest v deň voľna pred prázdnym úradom vlády?!
   9/ Prečo na obrovskom nekrytom Hodžovom námestí = byť "na odstrel"?!
   10/ Prečo z toho niektorí politici vycúvali na poslednú chvíľu?
   10/ Pjakin 3.11.2020 povedal, že protesty sú organizované globalistami /system bŕzd a protiváh/, pretože Deep State prepískol Timing Covid PSY OP - a ľudstvo sa prebudilo predčasne! Teraz bude problém s depopulačnou čipovacou vakcínou a kontrolou ľudstva umelou inteligenciou - takže KROK SPÄŤ! A štafetu liberálnych fašistov do NWO preberajú sociálni demokrati /Ficov Smer, Pellegriniho Hlas, a rád by sa pridal aj vyautovaný Marček s Hlas ľudu - rovnaký had ako sion Kňažko - ten sa vyfarbil úplne!/ - aby situáciu NORMALIZOVALI! Owertonovo okno prebehlo, sociálny experiment prebehol. Začína nové časovanie a nové Owertonovo okno.
   11/ Lóža B'Nay B'Rith - je s produktom Martina Daňa - Harabínom a "Chartou čestných právnikov" vo vyčkávacej pozícii.

   Ešte poznámka - Pjakin poznamenal, že národ potrebuje k samostatnému prežitiu 10 miliónov obyvateľov. Rozdelenie ČSFR na zhruba 10 ČR a 5 SR je zjavný sociálny experiment NWO! Prognóza pre Slovensko v roku 2100 je 2 a pol milióna! Čiže depopulácia! "Kambodžský" sociálny experiment - Matovič satanista ako "slovenský" Pol Pot!
   Takže žiaden prrispatý felvidék - likvidácia národa a zber jeho DNA, ktorý tu je už 8 tisíc rokov minimálne. SLOVÁKOM IDE O ŽIVOT!

   "Slovákom nedávno genetici potvrdili, že sú rekordérmi etnickej dlhovekosti a autenticity. Zistili, že vyše 80% dnešnej populácie Slovenska zdedilo gény po svojich predkoch, ktorí žili v strednej Európe už pred 8 000 rokmi, teda v mladšej dobe kamennej - v neolite. Pravdu možno potláčať, ale nie zničiť (Veritas premitur, non opprimitur - Titus Livius, Seneca ml. a ďalší)."
   "Porovnávacie štúdiá výsledkov zo Slovenska s nálezmi v iných krajinách Európy ukázali, že k slovenskej etnickej dlhovekosti majú v Európe pomerne blízko len Welšania. Výskum vo Welse ukázal, že až 70% súčasných Welšanov má gény svojich predkov, ktorí žili vo Welse už 4 000 rokov pred Kristom."
   http://www.chelemendik.sk/Slovaci_su_tu_uz_8000_rokov_184448121.html

   "Slovenský Matovič s dalšími satanisty vedoucími současné Slovensko dělají satanistický znak, Havlovo zednářské véčko!"
   https://petrabostlova.wordpress.com/2020/11/02/socialni-inzenyrstvi-matovice-nad-celym-narodem-zkratka-jede-soucasne-slovensko-jako-socialni-laborator-pro-cely-svet-je-na-case-rict-dost/

   • Maroš napsal:

    "Rozhorčená Slovenka sa dotazovala policajtov na dôvody uzatvorenia verejnej komunikácie. Policajti nevedeli vysvetliť z akého dôvodu uzatvorili verejnú komunikáciu na ulici, kde býva Matovič. Polícia sa tak rozhodla v deň masových protestov proti Matovičovej vláde, ktoré sa 17. novembra 2020 konali po celom Slovensku. Žena vo videu apelovala na policajtov, aby sa nezastávali „zločinca“ Matoviča, na ktorého sa valí z každého kúta Slovenska množstvo trestných oznámení v súvislosti s nezákonnosťami páchaných jeho vládou."
    "V podvečer sa pred premiérovým domom rozhoreli sviečky, z kahancov ľudia vytvorili nápis “HROBÁR”. V okolí domu v tom čase bola úplna tma, vypnuté bolo aj pouličné osvetlenie. "
    https://www.infovojna.sk/article/video-policia-uzatvorila-ulicu-kde-byva-matovic-a-na-pristupove-cesty-umiestnila-ocelove-zabrany

    Z komentárov
    Chu Yo
    2020-11-17 23:43:10

    "Covidizace je systematický proces postupných, nejprve dobrovolných, později podmiňovaných, a nakonec mandatorních omezení občanských práv a svobod, a to na základě záminky péče o zdraví obyvatelstva nadřazeného svobodám jedince. Pozor, už zde vůbec nemluvíme o Covid-19, protože proces covidizace směřuje k tomu, že k omezování občanských práv a svobod bude možné použít v blízké době jakoukoliv nakažlivou nemoc, jakýkoliv virus, jakoukoliv bakterii, jakoukoliv chemickou nebo biologickou látku."

    Chu Yo
    2020-11-17 23:44:37

    Streľba do ľudí pred úradom vlády:
    Policajti pred Úradom vlády strieľali úplne z blízka do ľudí ! "To, čo robíte Strieľate do ľudí!"
    2 898 zhliadnutí
    •17. 11. 2020
    https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=JZHIRKZXaB8&app=desktop

    "VIDEO: Tisícky ľudí protestovali proti Matovičovej vláde a nezmyselným korona-opatreniam. Námestia ovládli ľudia ničiaci odkaz Novembra, reagoval od reality odtrhnutý premiér"
    https://www.infovojna.sk/article/video-tisicky-ludi-protestovali-proti-matovicovej-vlade-a-nezmyselnym-korona-opatreniam-namestia-ovladli-ludia-niciaci-odkaz-novembra-reagoval-premier

 2. proud napsal:

  Neznam situaci na Slovensku tak,abych si delal nazor,natoz abych polemizoval,priznam se ze me deni tam ani nejak extra moc nezajima(i kdyz by nejspis melo,asi jako nevdecni Cesi uz nejspis nezajimaj Rusko,co za ne krvacelo),ale co autor pise o matricich znamena,ze to neni zadnej vul a vi o cem toci.

 3. Novapalo napsal:

  Samozrejme, že voľby boli sfalšované. Od pádu Mečiara boli všetky voľby na Slovensku sfalšované. A tie predchádzajú dve boli sfalšované pre Fica.... USA ambasáda s Bruselom a ESET-om, ktorí falšovali voľby na Slovensku, teraz Fica hodili cez palubu a nasadili Matoviča. Preto bol Fico v noci po voľbách taký vykoľajený! Pochopil, že ho hodili cez palubu a stále nevie, čo má teraz robiť. Všetky voľby sú v EU falšované, naivní demokrati... Študujte Kysuckého knihu Obroda Slovanov,a nie Pjakina. Vedomosti do Pjakina Vám nijako zvlášť nepomôžu. Ale praktické chápanie reality od Kysuckého.... nič podobné Kysuckého knihám neexistuje!

  • proud napsal:

   A co takhle pouzivat vlastni hlavu ve spojeni se studiem reality,ty vemeno skocny????!!!!! Tahni s kysuckyho debilem do riti k vam do ciganskejch kotaru!!! Ses uplne stejenej jako kreteni co sem tahaj siozida pjakina,jen s kysuckym,ovsem tobe to zrejme nikdy nedojde..............

 4. weissbach napsal:

  Evidentně je v plánu destabilizace, která ospravedlní další formu násilí a větší utažení oprátky.

  • weissbach napsal:

   A vítězem ve skoku na špek se stává....
   Nemůžu se ubránit dojmu, že iniciace těchto mikrorevolucí odsouzených k nezdaru má jediný smysl: Potlačit a ukázat těm budoucím, že nemá smysl se ani pokoušet.
   Nemělo by se alespoň vědět co potom? Když se řekne A, mělo by být i nějaké B.

   • proud napsal:

    Me to spis pripomina tanecky kolem vyprovokovani onoho anarchismu,jak je v planu na zlatou miliardu a nastoleni konecnyho NWO,tedy zlaty miliardy,kdy se pocka az si to vyridime mezi sebou a budeme chcipat hladem,zrat se navzajem,kdy prijde armada a za slib poslusnosti,zavreni do lagru(bezpeci) a prace za jidlo a vodu nas "osvobodi tim ze zavede svuj "rad a poradek(NWO)"!!!

 5. orinoko napsal:

  Tak prý si tu vespolek vážite pozorovaTELKY. Ona jinde vystupuje genderově jinak. Tam má péro.
  Dáváte jí samé lajky a sdílíte s ní prý její informace. Tož , jen tak dál.

  • proud napsal:

   A to ti nakukal kdo :-)))))))))))))),davno jsme ji(ho) prokoukli... ;-)

  • John_Pitralon napsal:

   Tady chcíp PES orinoko
   už přet půl rokem
   Teď to jede všechno na Termitišti kde sou chleb-íčky, švedskej stůl s Gretou a Abbou plus kafe a tady sem chodí na sucho jen pár poSSledných co se daj spočítat na °prstech

 6. argentaurum napsal:

  kto zhltol udičku skorumpovaných médií o "kriminalite" vlády Roberta Fica a Smer-u si musí položiť otázku,ako prišiel k myšlienke,že najlepšia vláda od r.1989 je zločinecký klan..Odpoveď-stal sa obeťou odborníkov na antikampane,ktorých je v USA,Izraeli,V.Británii aj inde ako maku.Západ netúži po sebestačnej a sebavedomej krajine,ale po otrokoch,ktorí sa za kostičku zhupnú na štyri a budú olizovať páničkovi topánky a zadok.R.Fico dokázal Slovensko zveľadiť a nad očakávania dokonca zlepšiť sociálnu situáciu-kolaborantom a záškodníkom zostala jediná karta-antikampaň prostredníctvom médií,v ktorej toĺko omieľali kriminalitu a zločinnosť,že ju občan začal brať reálne na vedomie,hoci šlo podvod.Kaliňák s Gašparom sa "dopustili" zločinu,keď podpísali celoeurópsky dokument o tom,že mimovládky sú BEZPEČNOSTNÝM rizikom,preto začala ich kriminalizácia až dosiahla obludné rozmery.Občas sam mal pocit,že občania už už vyvrátia oči a začnú mechanicky odriekavať mantry že SMER je zlý,Fico je zločinec a treba zvoliť kohokoľvek iného,len nie Fica.Takto jednoducho vás občania opinkali,ide o osvedčený scenár,kedy ľud z nenávisťou odvrhne serióznu vládu na základe ohováračskej antikampane a následne si ľud kľudne dosadí do vlády zločincov(Kollár),neschopných hrabivých idiotov(vite koho tým myslím),či dokonca zlomyseľných záškodníkov,nenávidiacich Slovensko od svojho vzniku.Gratulujem k precitnutiu,lusknite prstami a prebuďte sa..

  • argentaurum napsal:

   a k demonštrácii-vysvetlil som vám,ako ste si s nadšením podpílili pod sebou konár.Ohlušujúcou antikampaňou ľudia do seba nasávali nenávisť voči Smer-u už zapnutímn rádia,či televízie natoľko,že dokázali od volieb odradiť veľké množstvo voličov Smer-u,čo prinieslo vládu ozajstných zločincov.Ak si niekto myslí,že naozajstní zločinci budú rešpektovať ústavu,zákonnosť,referendum či protesty,potom je naivnejší,než najnaivnejši volič Igora-magora.Začnite od podlahy a to rozhodným a nekompromisným postojom-ignoráciou rozkazov a občianskou neposlušnosťou-volá sa to pasívna rezistencia.Aktívnym odporom riskujete nielen zranenia,ale aj poťahovačky so zákonom,SKUTOĆNÍ zločinci sa totiž ničoho z repertoáru represií neštítia!

 7. argentaurum napsal:

  Kto nechápe a neie je schopný sa poučiť z minulosti,je odkázaný padať znova a znova na hubu.Matríc tu ani nie je treba,občan to predsa poznal už pred voľbami.Prečo zavadzal juesej a EU Mečiar?Pretože chcel stabilné Slovensko s hospodárstvom,ako za socializmu-sebestačnosť,dokonca suverenitu.Ako sa ho zbavili?Istý Tóth,určite zhodou okolností tá istá osoba ako dnes v procese s Kočnerom tvrdil,že gangstra Remiáša nechala popraviť SIS na popud Mečiara.Médiá,ktoré vychvaľovali kolaborantov a predajcov SK majetku Dzurindu a Mikloša pľuli oheň a síru ako za Mečiara,tak aj dnes-Fico si dovolil nesúhlasiť s páničkom.A občan,ktorý znovu a znovu hltá tú istú návnadu aj s navijakom je odkázaný padať na hubu vždy,keď počúva zapredané média so západnými vlastníkmi.Pokiaľ národ bude nadšene a zhypnotizovane počúvať nenávistnú a štvavú rétoriku médií,či ich "názory" a demagógie Havloobludária,dovtedy bude Slovensko ustavične padať a potkýnať sa.A nemýľte sa,nekazíte budúcnosť len sebe,ale aj svojim deťom a ďalším generáciám pre neschopnosť sebareflexie a pochopeniu procesov intríg,ktoré sú na vás používané é pre veľký úspech bez obmeny znovu a znovu.Snáď aspoň niektgo prečíta a pochopí...

  • proud napsal:

   Mas na mysli onu vymyslenou minulost,ze? Pak ses stejne blbej jako Jena s Pozorovatelkou,nejspis budes ze stejnyho siozidovskyho hnizda?.............

 8. no one napsal:

  Palec nahoru za to, že se tento příspěvek, o němž vím primárně z FB, dostal i sem! Přestože si myslím, že aktuální situace je taková, že není v zájmu, aby se na Slovensku zopakoval scénář z Ukrajiny, tak je moc dobře, že se šíří takové informační pole (a že se Fico - jediný politik s konceptuálními schopnostmi na Slovensku - nevzdává i přesto, že se na něj chystají zakleknout).
  A k dnešnímu dni už jen zmíním tyto dva texty:
  https://www.instagram.com/p/B4-WYiHAV8K/
  https://www.instagram.com/p/B_fgK2_JIg4/

 9. Vaska napsal:

  co za sračku do nás chtěj dostat - https://rumble.com/embed/v8jqxv/?pub=4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!