Sázky na Trumpa jsou stále nadějné

935542-trump-bidenDnes si málokdo ze seniorů, kteří přežívají v třetí miliardě vteřin, což znamená v přepočtu na roky někde okolo osmdesáti, jen matně vzpomíná na protektorátní plakáty s krvavým pařátem a textem: „Zachvátí-li tě, zahyneš!“ Bylo to varování evropským státům před komunismem a výzva k podpoře tažení Hitlera na východ. Bolševik Stalin útok na Rusko za cenu obrovských obětí odrazil a osvobodil Evropu od germánského fašismu, což v roce 1945 završil dobytím Berlína, přesto komunismus Evropu nezachvátil a ta byla pod dohledem vítězů naporcována. Některé státy se ocitly ve sféře vlivu Sovětského Svazu až do roku 1989 a jejich pokusy vymanit se ze jha pekelného socialismu byly neúspěšné. Maďarsko (1956), ČSSR (1968). Vzpoura Maďarů byla krvavě potlačena, kdežto ta v rodné zemi Švejků proběhla vcelku mírumilovně. Jak by ne, když několik vládních činitelů požádalo Moskvu o bratrskou pomoc. Vpád vojsk států Varšavského uskupení proběhl bleskově a Západ jen bezradně přihlížel. Několik politiků bylo odvlečeno do Moskvy, kde po několikadenním školení z marxismu-leninismu všichni až na Kriegla dohodu o trvalém pobytu Rusů na našem území podepsali. Odpor národa během počátečních dnů bratrské okupace vysublimoval odstraňováním čísel domů a tabulek s názvy ulic. Prezidenta Svobodu nahradil Slovák Husák a bylo vymalováno. Chameleoni, kteří před invazí masově vraceli legitimace KSČ, nyní na kolenou prosili o jejich navrácení. Nastala éra normalizace, jinými slovy, čistky. Z asistentů na univerzitách a VS se přes noc stávali vedoucí kateder, z renomovaných odborníků a docentů „přednášející“. Pogrom v podnicích a úřadech byl obrazně řečeno téměř „robespierrský“, i když bez guillotin. Ředitelé a náměstci, kteří nechytili přílivovou vlnu, byli degradováni na vrátné a noční hlídače. První svobodné volby v roce 1968 byly odloženy a uskutečnily se až roku 1971. Během té oddechové pauzy se řada propagátorů „socialismu s lidskou tváří“ z politického pogromu nejen otřepala, ale podobně jako ta ještěrka v pralese nahodila rudou barvu. Prý byli pomýlení. Nicméně za krátkou dobu se prodrali zpět, ojediněle si i polepšili. Autor společenské procesy v raném věku ignoroval, ale po přečtení bible a I. dílu Marxova Kapitálu si uvědomil, že se od sebe ani moc neliší: „ Lze v nich najít, čemu chcete věřit! “ Stal se náboženským/politickým ateistou a nevěří ničemu, především opěvovaným „demokraciím“. Stalin údajně prohlásil, že volby vyhrávají ti, co přepočítávají volební hlasy. Absolutní pravdivost jeho geniálního výroku v těchto dnes potvrzují prezidentské volby v US.

Od vraždy Kennedyho (1963) se na postech amerických prezidentů střídali v podstatě jen zločinci, jak otevřeně prohlašuje filosof a lingvista, devadesátiletý profesor Noam Chomsky. Mírnější hodnocení zasluhuje pouze Jimmy Carter (97) a současný prezident „stabilní genius“, který sice většinu svých předvolebních slibů nenaplnil, ale nevyvolal žádný otevřený konflikt jako jeho předchůdci, jmenovitě Barry Soetoro, alias Barack Hussein Obama, první černoch v historii USA, kterého sionistická loby navrhla na NCM, kterou obdržel ještě před nástupem do úřadu. S odkazy na „plandemii“ většina států s demokratickými guvernéry podpořila hlasování korespondenčními lístky, což Trump tvrdošíjně odmítal, protože Stalinovo moudro pochopil. Nicméně sebestředný Donald se především věnoval předvolebním vystoupením ve velkých městech, kterých se účastnili desetitisíce lidí v kontrastu s mítinky na parkovištích dementního soupeře Bidena, na nichž kromě ochranky, volebního štábu a pár náhodných zvědavců nikdo nebyl. Přesto „fake média“ ABC, CNN, FOX a NBCN Američanům neúnavně každých pár hodin předkládala výsledky volebních preferencí obou kandidátů v jednotlivých státech. Joe káčera drtil podobně jako Hillary v roce 2016. Volby skončily patem, jak měl říci šachista Zeman. Ten naopak neuváženě dementnímu Bidenovi blahopřál k zvolení jako Guidovi na Kubě. Co ho k tomu „faux pas“ přivedlo, je nepochopitelné. Že by altruismus k politikovi, který bez dopingu neví, kdo je a kde je? A kdyby někdy přijel do ČR, tak partie šachu v Lánech je nereálná. Jako vhodnější alternativa se nabízí spíše posezení na „Havlově lavičce“ na Petříně a krmení holubů. Pro případ kdyby něco, nebo i tak, Fořt aus Austria (83) a Kissinger (96) jim poradí. Přece je nenechají tápat.

Covid-19 mutoval a převážně napadá mozky imunologů. Ti semknuti v šiku horují za očkování proti čínskému viru, což finančně dotuje Bill a Belinda Gatesovi. Údajně počet pozitivně testovaných na C-19 dosahuje v některých státech (Amerika, Anglie, Itálie a Španělsko) astronomických hodnot. Kupodivu počet úmrtí C-19 k počtu obyvatel osciluje kolem 0,07 %, což odporuje všem definicím o epidemii-pandemii. To platí nejen pro ČR, ale i pro většinu států světa. Podobně, bez ohledu na lokalitu státu, v každém z nich umírá ročně jedno procento populace přirozeně, tedy věkem, vlivem expandující obezity, hypertenze, přežírání a nedostatkem pohybu. Stupidní „primitivně-mulovská“ opatření (roušky, zákazy vycházení a shromažďování, utrum všech sportovních a kulturních aktivit a uzavření hospod) jsou horší než protektorát. Za německé okupace Holandska museli „van Goghové“ z oken odstranit záclony a rolety, aby projíždějící německé hlídky měli jistotu, že se tam neschází odpůrci Wehrmachtu a nekují pikle. „Jedlíci brambor“ tuto praktiku prý dodržují i dnes, protože zjistili, že záclony jsou zbytečné. V Böhmen und Mähren se naopak proti Niederlande museli večer stahovat rolety, aby svazy v noci přelétajících amerických bombardérů neuvolnily svůj náklad nad územím, které ani dnes nejsou schopni nalézt na mapě. V nepříznivých ročních obdobích evropské státy se pravidelně potýkaly s nárůstem, někdy i epidemií chřipky. Influenza se nám tento rok nějak záhadně vyhnula, asi po dohodě Gatese, Fauciho a špenátového Primitivního-muly, kteří propagují globální očkovaní neověřenými vakcínami firem, v nichž jsou finančně zaháčkováni. Pochopitelně jde o konspirační teorii, i když Čína a Rusko vakcínu s 90% účinností proti C-19 vyvinuly. Kdo by věřil těm báchorkám prezidenta miliardového národa a Putinovi.

Prozatím je Trump prezidentem USA a do inaugurace v lednu 2021 s tím nikdo nic nenadělá. V sedmi státech probíhají přepočty volebních hlasů a kontroly S/W počítačů, nařízené generálním prokurátorem. No uvidíme. Mluvčí Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosi (80) si už brousí své implantáty na prezidenta v tom vakuu, které nastane, když mandát Trumpa nebude prodloužen na další čtyři roky. Dle „objektivního“ názoru veřejnosti jsou v politice ženy mnohem úspěšnější než muži, takže se nabízí vtíravá myšlenka k vytvoření historického „triumvirátu“ jako v epoše před Kristem. Tentokrát by se o trůn ucházela trojice dementních stařen Pelosi (80), Finstein (87) a balkánská řeznice Madlénka (82). Ta když si nebude vědět rady, může zavolat Šiklové (90), no a v krajním případě krasavici inteligentní, senátorce Němcové. Až se „stabilní genius“ v lednu vrátí do Bílého domu a následně udělí Assangeovi a Snowdenovi milost, dostane zaslouženě Nobelovu cenu míru. No a v neužívaných prostorách svého sídla by mohl zřídit „kafilerii“ s exkluzivní čekárnou, kde by si výše zmíněné dámy s pořadovými čísly do pece ještě naposledy pokecaly. A jako tradičně… „Howning“.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!