BIDEN NEBO TRUMP?

im-211230Mediální svět se v současné době točí kolem dvou věcí - kolem koronakrize a kolem amerických prezidentských voleb. Jakby ne, když tyto volby ovlivňují dění na celém světě a koronavirus se stal nástrojem politického boje. Americká média prohlásila vítězem voleb Bidena, ale Trump a klany, které stojí za ním, ze všech sil bojují za zvrácení výsledku. Objevují se zprávy o falšování výsledků voleb, zprávy, že za Bidena hlasovali i "mrtví" občané, zprávy o tom, že volební software překlápěl volební hlasy z Trumpa na Bidena.

Zároveň se objevily zprávy, že Trump odvolal ministra obrany USA Espera, kterého nahradil Christopher Miller. Dále zprávy, že budou staženi vojáci z Iráku a Afghánistánu. Za Espera Pentagon opakovaně říkal, že Tálibán neplnil své závazky omezit násilí, a proto stahování odmítal. Zpráva o odvolání Espera se objevila 9.11. a ten samý den prezident Ázerbájdžánské republiky Alijev, premiér Arménské republiky Pašinjan a prezident Ruské federace podepsali prohlášení o úplném příměří a ukončení všech vojenských akcí v Náhorním Karabachu.

Jak tyto zprávy spolu souvisí:?

Vysvětlení podává analytik Pjakin, který naznačuje proč je z taktického hlediska výhodnější pro Rusko, aby v USA vyhrál prezidentské volby Biden. Globální zákulisí by muselo okamžitě likvidovat všechny podpindosníky ( proamerické loutky ) na celém světě, aby se zabránilo vypuknutí války. Jako příklad dává situaci v Náhorním Karabachu, kdy hrozilo, že tamní boje přerostou v globální konflikt ( souvislost i s teroristickým útokem ve Vídni ), čemuž bylo třeba zabránit. Proto byl vyvinut tlak na Pašinjana, aby podepsal uvedenou dohodu a do oblasti poté nastoupilo ruské vojsko. Výhra Bidena by vedla k narušení všech projektů globálních elit při přestavbě světa - vytvoření evropského islámského chalifátu, Trojmoří, vytvoření Velké Arménie,... Proto globální zákulisí dělá vše pro to, aby vítězem voleb byl Trump.

Odvolání amerického ministra obrany znamenalo okamžitou deaktivaci vojenského bloku USA před uskutečněním manévru Ruska v Náhorním Karabachu.

Na možnost světového konfliktu upozorňuje i kádr globálních elit Henry Kissinger. Kissinger poradil administrativě prezidentského kandidáta Joea Bidena, aby co nejdříve zlepšila vztahy s Čínou, jinak hrozí krize, která by mohla vyústit ve vojenský konflikt.

"Pokud nebude existovat žádný základ pro spolupráci, svět sklouzne do katastrofy srovnatelné s první světovou válkou."

A dodal, že vzhledem k moderní vojenské technologii by bylo mnohem obtížnější než dříve kontrolovat takovou krizi.

https://zakonvremeni.ru/news/13-3-/46837-kissindzher-posovetoval-administratsii-ssha-naladit-otnosheniya-s-kitaem.html

A co se děje u nás? Jak si vysvětlit gratulaci Bidenovi a další prohlášení prezidenta Zemana? Psala jsem jinde, že gratulace Zemana Bidenovi měla ironický nádech, v gratulaci bylo pozměněno jméno Bidena, oslovení "Vaše Excellence" místo "Vážený pane prezidente", které Zeman jinak využívá, znamenalo vyhnutí se přímého uznání Bidena za prezidenta. Téměř celá Evropa blahopřála Bidenovi, tak si prezident ani premiér nemohli dovolit jít proti proudu. Ale symbolicky naznačili, co si o Bidenovi myslí ( Babiš v trumpovské čepici ).

https://cnn.iprima.cz/gratulace-po-cesku-babis-blahopral-bidenovi-v-trumpovske-cepici-hrad-mu-spletl-jmeno-12883

Jak si ale vysvětlit Zemanovo vyjádření, že Donald Trump by to měl už vzdát a nebýt trapný? Přesněji Zeman řekl: "... samotného mě překvapilo, že vítěze voleb vyhlašovala média, a nikoli, jak je to například v kultivovanější zemi, tj. v České republice, volební komise. Dobře. Nicméně ať je volební legislativa jakákoli, je tam možné udělat určitý počet kroků, ať už jde o přesčítání hlasů tam, kde byl rozdíl minimální, anebo obrácení se na soud. Sám se domnívám, že by bylo daleko rozumnější to vzdát, nebýt trapný a umožnit novému prezidentovi, aby se ujal své funkce."

Je třeba se podívat na další vyjádření a na to, co se děje třeba kolem České televize a tajných služeb. Minulý týden byla na návrh Hany Lipovské nečekaně odvolána kompletní dozorčí komise Rady ČT.

Poté se 2 vrcholní představitelé Rady ČT rozhodli složit funkci předsedy a místopředsedy. Zeman prohlašuje, že Českou televizi pokládá za součást opozice, nikoli za vyváženou, objektivní a nestrannou veřejnoprávní televizi, že ředitel ČT by měl skončit. Dále prohlašuje, že předal Babišovi materiál týkající se šéfa Bezpečnostní informační služby Michala Koudelky, kterého několikrát odmítl povýšit. Ta zpráva ukazuje, že Koudelka není dobrý manažer.

https://www.lidovky.cz/domov/zeman-predal-babisovi-material-tykajici-se-sefa-bis-ma-ukazovat-ze-koudelka-neni-dobry-manazer.A201118_083716_ln_domov_liluj?

O čem vypovídají tyto zprávy? Že boj v USA, prohlášení médii Bidena prezidentem je využíváno k útoku na podpindosníky, liberály. Dokládají to i další Zemanovy výroky: "Když se nebudeme bránit tomu, že nám dvě husy počmárají pomník Winstona Churchilla nebo že pražský magistrát demontuje pomník maršála Koněva, osvoboditele Prahy i Osvětimi a nositele nejvyšší amerických, britských a dalších vyznamenání, tak nás ovládne Greta Thunbergová a další pubertální zjevy. Pubertou vůbec nemyslím věk, ale intelektuální kapacitu."

A v souvislosti s tím, že vítězství Bidena by znamenalo konec nebo odklonění projektu Trojmoří, posílení Ruska, odklon od evropského islámského chalifátu,... tak je s otazníkem, jestli Zeman prohlášením, že by to měl Trump vzdát, nevyjádřil názor právě k projektům GE.
30 Komentářů k BIDEN NEBO TRUMP?

 1. Jéňa napsal:

  @ citace z článku: "Zpráva o odvolání Espera se objevila 9.11. a ten samý den prezident Ázerbájdžánské republiky Alijev, premiér Arménské republiky Pašinjan a prezident Ruské federace podepsali prohlášení o úplném příměří a ukončení všech vojenských akcí v Náhorním Karabachu."
  - - -

  Zpráva o Esperovi se objevila už 5.11.2020.
  V jiné formulaci - rezignace.
  Ohledně Esperovy rezignace se čekalo následně na Trumpa.

  Trump hlásil vyhazov Espera už v červnu při protestech dle NBC.
  Takže je to zase trochu jinak a násilně se k datu 9.11.2020 "roubuje" Pjakin, aby „TO“ v praxi (v článku) sedělo, což je ale špatně - je to zavádějící, zkreslující skutečnost.

  Zde na webu NWOO se v diskuzi už psalo (o Esperově rezignaci) také již pár minut po půlnoci z 5.11. na 6.11.2020, jak víme, viz: http://www.nwoo.org/2020/11/05/p-c-roberts-ukradene-volby/#comment-2163877 a tam je také odkaz – link obsahující tuto informaci:
  „NEW YORK, 5. /TASS/. Americký ministr obrany Mark Esper připravil rezignační dopis z vlastní vůle. Informovala o tom ve čtvrtek televize NBC s odvoláním na tři zdroje z Pentagonu.“

 2. Jéňa napsal:

  @ citace z článku: „Kissinger poradil administrativě prezidentského kandidáta Joea Bidena, aby co nejdříve zlepšila vztahy s Čínou, jinak hrozí krize... -kráceno ...by bylo mnohem obtížnější než dříve kontrolovat takovou krizi.
  - - - -
  Zakonvremeni (link v článku) převzal zprávu od https://russian.rt.com/world/news/803747-kissindzher-baiden-kitai a „rt“ se odvolává na agenturu Bloomberg z New Economy Forum z 16.11.2020.

  V tom samém duchu jak k „administativě Bidena“, ale konkrétněji, s více podrobnostmi, ale hlavně už už o měsíc dříve, tedy v jiné spojitosti.
  To jest už v říjnu o tom mluvil Kissihger, viz: článek z 8. října 2020 „Kissinger vidí známky blížící se světové války:
  https://vz.ru/news/2020/10/8/1064407.html o kterém se psalo podrobněji zde http://www.nwoo.org/2020/10/07/trump-vs-binden-prast-jako-uhod/#comment-2162315 a také s dalšími tehdejšími souvislostmi + navazujícími.

 3. Jéňa napsal:

  @ "+ navazujícími"

  ...a hnedle potom k H.K.„Bývalý šéf amerického ministerstva zahraničí Henry Kissinger navrhl opakovat stejný trik s ČLR, jaký byl proveden se SSSR na konci 60. a na začátku 70. let“ https://vz.ru/news/2020/10/13/1065212.html se tu psalo v diskuzi 13. října, viz zde http://www.nwoo.org/2020/10/13/nova-kniha-philip-marshall-velky-podvod-11-zari-a-valka-proti-teroru/#comment-2162627 na téma - Velký podvod a velcí podvodníci. Jeden z opravdu "Velkých" podvodníků - .před volbami v USA.

  K mlčení Ruska a Číny se zatím nikdo nevyjádřil se svým názorem. Zatím se jen Pečkin snažil a dosti naznačil. Nu což, dále se prý uvidí, dle sizuace.

  Pošťák Pečkin nespěchá, nemá důvod.
  Čte noviny a NET, má informace a pěkně se mu skládají.
  Něco málo je zde http://www.nwoo.org/2020/11/05/p-c-roberts-ukradene-volby/#comment-2164030 prozatím.

 4. Jéňa napsal:

  @ "...a hnedle potom k H. K."

  13.11. dal rozhovoru Henriho Kissingera pro Die Welt.
  Hnedle ho přetisklo francouzské Le Figaro.
  O Bidenovi také H. K. něco prohodil:

  "Vážím si Joe Bidena jako člověka"...a ještě mnohem víc.

  K naleznutí tu http://www.nwoo.org/2020/11/12/rusvesna-prehled-zprav-11-11-2020/#comment-2164524
  Ale pozor na starého lišáka, dědečka hříbečka - ať je dobře pochopen. Nejde o to co říká, ano jde o to o čem mluví, ale hlavně, tedy zásadně jak to myslí...jak to myslí Henry Kissinger.
  V tom podstata. Porozumět mu.
  Třeba takový Zbigniew Brzezinski Henryho nepochopil nikdy. Brzezinski prostě nepochopil NIC, za celý život. Fakticky, prý to Kissinger pravil, opouštěje proslov Zbigniewa, znechucen - velmi.
  Léta na to že prý čekal, těšíc se na tuto chvíli, až to vydemonstruje, ozvučí! Tak nějak se to píše a občas někde říká, např. VVPj.

  A Pečkin, ten už má jasno, v onom zveřejněném - "Vážím si Joe Bidena jako člověka" (H. K.)...aspoň si to myslí - prozatím.

 5. Jéňa napsal:

  @ Zeman

  Tak to nevím. Přestávám Zemanovi rozumět. Z hlediska globální politiky myšleno. Fakt nevím...

  Už o jeho prohlášení píšou i ruská média:

  "Český prezident radí Trumpovi, aby se "vzdal" https://vz.ru/news/2020/11/20/1071496.html

  Velký ? je to pro mě.

  • Jéňa napsal:

   Za to toto, tohle info, na rozdíl od velkého ? sedí.
   Tato nová informace pasuje a zapadá jak ulitá: To tedy čumím.

   "Trumpův tým obviňuje Čínu z vměšování se do voleb v USA"

   Zástupci amerického prezidenta Donalda Trumpa vyjádřili přesvědčení v to, že Venezuela, Kuba a pravděpodobně Čína mají obrovský vliv v prezidentských volbách ve Spojených státech prostřednictvím "komunistických peněz". https://vz.ru/news/2020/11/19/1071491.html

   Čína-komunisti-money!...jsem zvědavý na pokračování - tedy jestli bude - co, jak, co Čína?

  • Jéňa napsal:

   Češi jsou velcí specialisté na kapitulaci.
   Vědí, jak se správně vzdát. = Názor z diskuze na ВЗГЛЯД-u.
   http://www.nwoo.org/2020/11/19/biden-nebo-trump/#comment-2164878

   Také takový Pohled to vrhá do světa, ruského světa.

 6. Jéňa napsal:

  Biden připustil možnost podat žalobu na Trumpovu administrativu

  Kandidát na prezidenta USA z Demokratické strany Joe Biden připustil možnost podání žaloby na správu Donalda Trumpa a Správu sdílených služeb USA v souvislosti s odmítnutím oznámit politika zvoleného americkým prezidentem.

  Biden označil za "zcela nezodpovědné" odmítnutí Trumpovy administrativy a Úřadu pro všeobecné služby USA prohlásit demokratického kandidáta za zvoleného amerického prezidenta, píše TASS. https://vz.ru/news/2020/11/20/1071497.html

 7. proud napsal:

  A spamujou...........a spamujou..........a spamujou..........

  • proud napsal:

   To je co siozidi umej,podobne jako zblbnout lidi strachem a hadrama na tlamach,stejne je i zaspamovat nesmyslama...........porad dokola,svyho neumej nic,nevymyslej,nemaji na to,jen panackujou jak panicek porouci :-)))))))))))))))

 8. pv napsal:

  U dementů nikdy nemůžeš rozumět ničemu. Sami si svou chorobu neuvědomují, stejně jako ty, jen se snaží být veledůležití, stejně jako ty tady na foru.

  Pořád sem taháš kraviny, které si každý přečte kdekoliv sám, nepotřebuje tě tady nikdo na tvé tuny zbytečných odkazů.

  Zeman je idiot prvního řádu, když si myslí, že si může dovolit vyzývat presidenta jiné země k odchodu, víc se už dement ani ztrapnit nemohl! V Rusku o něm píší i proto, že se totálně znemožnil, když Putinovi veřejně do kamer řekli, že by se novináři měli střílet.

  Vypadat jako on, tak už nelezu ani mezi lidi,, ovšem on se potřebuje zviditelňovat, stejně jako ty, pozorovatelko.

  • proud napsal:

   Jo,no...........navic nam to muze bejt celkem u prdele kterej,pro takovej pidinarod se stejne nic nezmeni........ledaze by byl casti velkyho celku,jenze rovnocennou,ne EU podvodu,ktera ho ma v riti,tak jako nas ma v riti USA............ZAVER???? Naprosto zbytecna starost a skoda mista i energie na celej ten dalekej bordel!

   • pv napsal:

    Jednoznačné. Výstižně řečeno. Pro nás se nic nemění ať je tam čert či ďábel, my máme před sebou boj o přežití v důsledku formování armády EU, pro kterou Zeman tolik horuje, hroucení ekonomik a krádež posledních lidských svobod přes změnu ústav!

    Jedná se konkrétně o dotknutelnost osoby, obydlí a majetku, vše odůvodňováno kovidovým podvodem. To potřebujeme řešit a ne cízí problémy.

    Na situaci v USA mám jeden názor: vždycky jsem lidem
    tam záviděl, že mají zbraně a mohou se kdykoliv bránit, jenže teď vidím, že jsou jim na nic, když se nechají vláčet divadlem politiků a za jejich divadla se půjdou bít, jsou to nastrčení herci, vládnou tam bankéři.

    Lidi tam žijí na dluhu, to je sebevražda.

    • proud napsal:

     Je to tam trosku slozitejsi,vim podle sebe na vlastni kuzi:-). A pro ostudu musim rict,ze mnohem lepsi jak tady! Takze kdo kritizuje USA,mel by se v prvni rade rozhlidnout doma u sebe! Ale to je vec jina,jak pisu,slozitejsi,zije se tam sice lip,ale na ukor celyho sveta. Armada je zoldacka,nikdo do ni nemusi,ze se necha chytit na pujcky a musi pak platit,nebo za nej plati armada uz je jen jeho blbost.Coz je zase komplikovany tim,ze nejen jeho,ale i vinou tech kdo ho to tak naucili a tak ho vychovali. Kdybych takhle pokracoval,dostanu se az k jadru pudla o kterym porad tocim a to je k ovcanum a stadum a obcanum a spolecnostem a vseho kolem toho,protoze to je zacatek i konec,jen si to uvedomit a podle toho se zaridit. Pak by zadna armada a zadnej otrokar proste nemeli sanci.

    • proud napsal:

     mno,a aby to tak udrzeli,proto nas siozidi rozdelujou ve vsem v cem je to mozny,proto nam spamujou nase diskuse a odvadeji nasi pozornost kamkoliv jinam,zavadeji ruzny pjakiny a podobny a hrajou si na jedny strane na cetniky a na druhy i na zlodeje,to stejny s prumyslem,kdy zamorujou z jedny strany zivotni prostredi a ze druhy kricej jak je to spatny,nebo nam cpou ruzny zvesti,pokud mozno nasiraci a devastacni,ubirajici nadeje,aby nas odvedli od vseho konstruktivniho a nechali nas zvatlat u piva a kvakat po demonstracich,aby mohli trenovat policajty,ale tak,aby nas nenapadlo,natoz aby jsme opravdu prikrocili ke smysluplnejm a planovanejm cinum pro nas,bez nich,a kdyz nahodou,pak s durazem na zachovani staryho systemu,kdy se snazej mezi nas dostat,podobne jako to udelali se siozidem havlem!Jako to delaji s poslancema a vubec clenama "vlady"!

    • Pozorovatelka napsal:

     "To potřebujeme řešit a ne cízí problémy."
     Proč se teda vyjadřujete pod článkem "Biden nebo Trump"? Článek má už téměř tisíc přečtení a Vy urážíte i jeho autorku - proč to vůbec čtete a proč nenapíšete vlastní článek podle Vašeho gusta?

 9. Pozorovatelka napsal:

  Články této autorky mám ráda a zcela závěrečná věta:
  "A v souvislosti s tím, že vítězství Bidena by znamenalo konec nebo odklonění projektu Trojmoří, posílení Ruska, odklon od evropského islámského chalifátu,... tak je s otazníkem, jestli Zeman prohlášením, že by to měl Trump vzdát, nevyjádřil názor právě k projektům GE" stojí za zamyšlení.

  Jen já s s tou větou mám jeden problém, o kterém jsem kdysi psala hned po zvolení Trumpa v listopadu 2016:
  "Clintonová: USA vs. globalisté a Rusko, Trump: Globalisté a USA vs. Rusko"
  https://aeronet.cz/news/clintonova-usa-vs-globaliste-a-rusko-trump-globaliste-a-usa-vs-rusko/

  O Rusko (ruské zdroje) totiž jde jak USA (Pax Americana), tak globalistům, proto nevěřím Bidenovi, člověku Clintonové a spol., ale nikdy jsem neoslavovala ani Trumpa (v jednom článku jsem napsala, že je to past na Rusko).

  Vítězství Bidena (pokud by se snad potvrdilo, čemuž pořád odmítám uvěřit), by totiž znamenalo další a další "mírumilovné vnášení americké demokracie" do celého světa a žití USA na úkor planetárních zdrojů světa, ruských obzvláště, protože tam je zdrojů nejvíce. Jenže to vylučuje (!), že projekt Trojmoří by za Bidena zmizel - právě naopak by byl zopakován stejně jako za 1. a 2. SV, po které se Spojené státy dostaly ze svých krizí právě díky válkám (shodou "náhod" (?) obě krize měly datum 24. říjen).

  Už dlouho opakuji, že pro Rusko je "prašť jako uhoď", jestli centrum světové moci bude v USA nebo v Číně, protože to hlavní, co se teď mezi sebou pere, je Pax Americana (Biden a spol) vs. globalisté (Trump), oběma přitom ale jde o ruské zdroje. Tady ale - jak se ukázalo právě v konfliktu o Karabach (a jak to moc dobře vysvětlil Pjakin) - naplno platí, že když se dva perou, třetí se směje. A to je to hlavní, z čeho se lze z momentálního stavu "Biden-Trump" radovat. Na druhé místo bych dala, že Biden je pro válku s Ruskem nastavený mnohem více, než Trump (viz jeho kontakty s Ukrajinou).

  Že chce obnovit jadernou dohodu s Íránem, kterou Trump zrušil, tak to není moc důvěryhodný postoj od člověka Clintonové, která v roce 2016 prohlašovala, že po svém případném zvolení hned zaútočí na Írán. Na druhou stranu to může být vysvětlení, proč Bidena jakožto člověka Clintonové volilo 72% amerických židů - což ovšem Izrael označil za zradu Trumpa
  http://www.christnet.eu/zpravy/30330/vetsina_americkych_zidu_volila_bidena_izraelsky_poslanec_to_ma_za_zradu.url

  Můj názor je částečně v komentáři zde
  http://www.nwoo.org/2020/11/12/sudety-2020-v-arcachu-pokracuje-etnicke-cisteni/#comment-2164865
  a z něj už zopakuji jen toto: "Když dva dělají totéž, není to vždy totéž". Pro lepší pochopení přeložím: Zachraňovat Izrael pro zájmy Pax Americana není totéž, jako jej zachraňovat před islámem - a myšleno íránským a tím tedy nikoliv tolik před islámským evropským kalifátem sunnitským (Turecko), jako před zcela konkrétním a přes Arménii naplánovaným evropským kalifátem šíitským (Írán).

  Turecko a Írán jsou ukázkou, jak se mezi sebou perou sunnité a šíité (obzvláště přes Sýrii), co je však spojuje, je nenávist k židům - a s nimi i ke křesťanům (Bible vs.Korán). Přesto je zde rozdíl - zájmem globalistů je, aby vítězem byl Írán (třetí džihád)

 10. Pozorovatelka napsal:

  Tady je informace, že Biden půjde vůči Íránu ve šlépějích Clintonové
  https://www.activistpost.com/2020/11/bidens-america-will-continue-pressure-on-iran.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+ActivistPost+%28Activist+Post%29

  (odkaz mám ze zdejších stránek z kolonky vpravo "ENG zprávy" a spoustu odkazů odsud jsem si už uložila)

  • no one napsal:

   Na základě Zemanových vyjádření a dění kolem ČT a BIS by se skutečně dalo domnívat, že s Trumpem už se nepočítá a že minimálně v Česku už se začalo se "začišťováním" podpindosníků. Já jsem ale k tomuto tématu vyjádřil svůj názor už jinde než pod článkem paní Janky, a sice po dnešním (teď už vlastně včerejším) článkem pana Nováka, který se spíš přiklání k alternativě Biden-Harris, s tím, že občanská válka v USA (6. priorita) bude pro odstavení od světové moci nejefektivnější a že ti, kteří věří Trumpovi, tak ve velké části případů (ne ve všech) činí na základě svých emocí a přání. To je na jednu stranu do jisté míry pravda, ale já jsem k tomu (zkráceně) napsal toto:

   "Ale netvrdím to na základně svých přání, ale na základě toho, že dvojice Biden-Harris (!) by z hlediska řízení neměla takřka žádnou logiku, tedy kromě té 6. priority. Přitom by globální zákulisí jednoduše muselo podpořit Rusko a Putina v jeho subjektnosti v globální politice a veškeré síly opřít o něj, a to udělat v žádném případě nechce, protože by to pořádně zkomplikovalo jejich plány globalizace, na kterých pracovali několik tisíc let. K tomu se domnívám, že i odstraňování neokonských loutek nástroji GP by nebylo všude tak snadné, jak se zdá být, protože pokud vím tak GP pracuje bezstrukturně (jeho řízení je tedy víc rozložené v čase), zatímco státní elita a podpindosníci mají všude své struktury, tzn. že můžou operativně zasáhnout, a tudíž se tak i poměrně efektivně bránit (a že podpindosníci toho pro svého páníčka budou ochotni udělat nemálo!). Neokoni dovedli svět na okraj propasti, přes dvojici Biden-Harris však hrozí, že svět nejen nad touto propastí zůstane, ale že se ledabyle bude procházet po jejím okraji. A když zahřmí, foukne silnější vítr nebo špatně našlápne, to ať už si každý domyslí sám. Pointa je v tom, že i horká občanská válka v USA se může zvrtnout a zažehnout požár i jinde, stejně jako podpinodsníci snažící se z posledních sil zachránit páníčka nebudou podchytitelní po celém světě."

   A dodám jen, že bych sám za sebe přece jen velmi uvítal, kdyby GP Rusku a Putinovi obzvláště rozvázal v boji s podpindosníky ruce a všemi možnými prostředky ho podpořil, přičemž on by to využil pro šíření ruského světa a ruské koncepce globalizace. Ale obávám se, že by došlo na slova Pjakina "Co na papíře rovinka, v praxi samá roklinka", tedy vysvětleno tak, že v praxi by po celém světě mohli podpindosníci ještě setsakramentsky zavařit (resp. že tam je to riziko, nejistota, nestabilita) a to proto, že jsou v početní převaze díky strukturnímu typu řízení a taky díky tomu, že jsou absolutně hloupí a nedovedou odhadnout následky svých činů.

 11. Jéňa napsal:

  @ no one "Já jsem ale k tomuto tématu vyjádřil svůj názor už jinde... ...článkem pana Nováka, který... ...do jisté míry pravda, ale já jsem k tomu (zkráceně) napsal toto: "Ale netvrdím..."

  Mám dotaz, no one, pro upřesnění, abych měl jasno, byl v obraze.

  Váš názor, uvedený a zmíněný ve výše uvedeném komentáři patří(il) pod tento článek pana Nováka? http://www.nwoo.org/2020/11/21/volby-v-usa/ pod tenhle? Tento konkrétně? (Předpokládám, že asi na jiné platformě, dedukuji facebook)

  Jen abych měl jasno, pro jednoznačnost, aby nevznikla mýlka. Díky za upřesnění.

 12. no one napsal:

  @Jéňa
  Ano přesně tak, jak říkáte. Bohužel jsem si nevšiml, že už se článek stihl zveřejnit i tady. Ten komentář jsem totiž psal už včera, jenže mi ho tu systém nevzal, tak jsem jej zkusil vložit ještě dneska a to už se povedlo.

  • Jéňa napsal:

   Jasný, v pohodě, vše jasno - díky.
   Více připíši později, dle času a dle situace - paka

   PS
   пока /paka/ = zatím (pozdrav)

   • no one napsal:

    Dobrá, dobrá. Jen vstoupím narychlo, právě teď na ČT v Událostech rychlá zpráva, že počet skleníkových plynů oproti minulému roku opět vzrostl. WHO (!) se k tomu vyjádřila tak, že očekávala spíše pokles vzhledem k restrikcím spojených s koronou.

    Pokud pominu to, že skleníkové plyny se vždy nerovnají emise a znečištění ovzduší, tak to vypadá, že nám WHO říká, že plán korona nevychází úplně podle plánu a dostatečný pokles spotřeby a znečišťování se nekoná. No jo, "ulitej start", tato slova charakterizují dopady a důsledky letošní korony opravdu velmi výstižně.

    • Pozorovatelka napsal:

     @no one
     To je moc dobrý postřeh, který mi zapadá do mého pohledu - a Vy jej znáte - "A vítězem korony se stává..." Více teď nebudu říkat, protože o tom má rozepsaný článek (už třetí rozepsaný, ale zatím pořád žádný dokončený, ale všechno má svůj čas), ale opakuji, že za mě to je výborný postřeh!

     A zapadá mi do toho i toto jednání senátu ČR před pár dny o odpadech:
     29.
     USNESENÍ SENÁTU
     z 2. schůze, konané dne 12. listopadu 2020
     k návrhu zákona, kterým se mění některé zákony v souvislosti s přijetím zákona
     o odpadech a zákona o výrobcích s ukončenou životností /senátní tisk č. 322/
     https://www.senat.cz/xqw/webdav/pssenat/original/96492/80954

     Před hlasováním tam zazněly komenty, jak Covid přispěl ke snížení produkce odpadu, ale realita je jiná: Jiné reportáže totiž říkají, že tím, že jsou lidé doma a mají čas, tak Sběrné dvory nestíhají. A tím, že obchody jsou zavřené, tak přibývá odpadu z balení z e-shopu.

     Vaše věta: "...že plán korona nevychází úplně podle plánu a dostatečný pokles spotřeby a znečišťování se nekoná", tak hlavně na tu reaguji a reaguji souhlasně.

 13. proud napsal:

  Me by pjakinovi dementi nejvic potesili,kdyby si svoje zvasty resili u "svojeho" clanku: "Otázka - Odpověď V.V. siodementa". ;-) a nespamovali ostatni prostor svoji pitomosti............diky.

  • Pozorovatelka napsal:

   Video Pjakina tady je a pokud Vám zdejší komentáře k Pjakinovi vadí, s reklamací se obraťte na provozovatele stránek, který Pjakina publikuje. A klidně to veďte až tak, aby zdejší stránky - na které mimochodem tak rád píšete - zrušil, protože Vy je přece nahradíte mnohem, mnohem lepšími... Ba co víc - budete ty svoje stránky zásobovat takovými články, že na nich bude návštěvnost i diskuse k nezvládání... Co Vám brání spojit se s MINIaTUROU z OM a informace od Pjakina nahradit jeho tvorbou a s informační "hodnotou" jeho videí?

   Nevyjadřujte se k tomu, co nechápete a už ani náhodou k tomu, co jiným něco dává mnohem více, než Vaše trapné a prázdné a jen plytce spamující plky o ničem - díky

   • proud napsal:

    Nez tvoje hlouposti,to skutecne radeji NIC! Ale staci kdyz si se svym sioidovstvym zalezes kam patris,jak jsem psal,pro kazdyho je tu neco,svy k svymu,tak tady neopruzuj a tahni si k nemu!

 14. proud napsal:

  "Joe Biden uznal volební vítězství Donalda Trumpa a jak ho až média donutila prohlásit se za vítěze voleb"................tak takovou debilitu muze opravdu pustit mezi lidi jen siozidovky KSB!!!!!!! Protoze kdyby byl kazdej politik takovy mehlo,ze by si s nim delal kdejakej car papiru,nebo polointeligentni moderatorska opice z tv co chce a vytirali si s nim zadek,uz by davno neexistovala ani politika,natoz politici,zvlast za ty prachy co si z nasich nechavaj!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!