Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 09.11.2020

pjakin2017

Ruský analytik ve svém pravidelném pořadu odpovídá na otázku, proč sám Joe Biden uznal volební vítězství Donalda Trumpa a jak ho až média donutila prohlásit se za vítěze voleb. Volby 2020 v USA a volební podvody jako proces likvidace americké globální hegemonie.
41 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 09.11.2020

 1. Jéňa napsal:

  Volby USA jsou hlavním obsahem pořadu. Ale ve vydání je o trošinku více, viz. obsahová chronometráž (časomíra):

  00:01:17
  O prezidentských volbách v USA. Proč Biden nespěchal prohlásit za vítěze. O tvrdé konfrontaci stranoviků a globální "elity" v USA. Možné varianty vývoje ve světě v případě vítězství Trumpa či Bidena.

  00:57:59
  O důvodech schůzky Čubajse (neformálního vůdce podsvětí v Rusku) s velvyslanci pěti zemí. Západ potřebuje Rusko, aby Bidenovi zajistil stabilitu.

  01:00:27
  Co znamená zatčení Hashima Thaçiho. S čím souvisí nárůst islámského terorismu v Evropě. K čemu vznikl pseudo-stát Kosovo. Studujte KOB a DOTU.

  Zdoj: https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-9-noyabrya-2020-g + přepis v textové formě (rusky) doplněný odvolávkami, tzn. linky-zdroji k popisovaným částím tématu.

 2. Jéňa napsal:

  @ "Reakce Íránu pokračuje:  http://www.nwoo.org/2020/11/12/sudety-2020-v-arcachu-pokracuje-etnicke-cisteni/#comment-2164872
  ...ano, pokračuje, a bude...Írán má pro tentokrát v plánu jednání.
  Zaríf navštíví Moskvu a Baku: http://www.nwoo.org/2020/11/12/sudety-2020-v-arcachu-pokracuje-etnicke-cisteni/#comment-2164965

  Zaríf asi není v Moskvě žádoucí nyní, v tento čas.
  Mohammad je odsunut na jindy, Zarífova návštěva v Moskvě a Baku byla odložena - nehodí se (Kremlu).

  Návštěva íránského ministra zahraničí Mohammada Džaváda Zarífa v Ázerbájdžánu a Rusku se měla uskutečnit ve dnech 23.-24. Oznámil to v sobotu mluvčí íránského ministerstva zahraničí Saeed Khatibzaede, informuje agentura TASS.
  - - -
  Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov uspořádal v sobotu v Jerevanu své první osobní setkání s novým arménským ministrem zahraničí Aurou Aivazianovou. Oznámila to oficiální zástupkyně ruského MID Maria Zacharovová, informuje agentura TASS.

  Šojgu přijíždí do Baku.
  Ruský ministr obrany Sergej Šojgu dorazil do Baku, RIA Novosti píší tuhle zprávu.
  Dříve v sobotu navštívil Jerevan, kde vedl rozhovory se svým arménským protějškem a premiérem Nikolou Pašinjanem.

  Do Baku dorazila ruská meziministerská delegace, která zahrnuje také ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova...již dříve dorazil také ruský ministr obrany Sergej Šojgu.
  https://moscow-baku.ru/news/politics/rossiyskaya_delegatsiya_pribyla_v_baku/

 3. Pozorovatelka napsal:

  A opět slepota světu vládne. Naprosto zásadní dnešní zprávy si takřka nikdo nevšímá:
  "Fantastická dohoda.‘ Británie podepsala obchodní smlouvu s Kanadou o vzájemných vztazích po brexitu"
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/velka-britanie-londyn-kanada-brexit-boris-johnson-justin-trudeau-obchodni-dohoda_2011211844_gak

  Momentálně nevidím lepší vysvětlení, než je tento titulek:
  "Symboly Kanady a USA - Potáplice prorazila orlovi bělohlavému srdce zobákem."

  K němu ovšem přidejme obrázek, který výstižně říká, že když potáplici obrátíme, tak uvidíme britskou královnu
  https://kob-forum.eu/wp-content/uploads/2020/11/image-1.png

  aneb Symbolika kolem nás
  https://kob-forum.eu/analyza/symbolika-kolem-nas/

  A to jen jen střípek toho, co za sebe vidím. Průšvih je, že mnozí si myslí, že Česka se to netýká - óch, jak móóc se to právě v těchto dnech týká... Ale jak píšu v úvodu - slepota světu vládne....

  • Pozorovatelka napsal:

   V odkazu na článek "Symbolika kolem nás" je i tento text:

   "Články s čísly 11 a 22 jako by lákaly k pečlivější analýze textu. Čísla 11:22 lze vysvětlit různými způsoby. Nejjednodušším příkladem je fotbal. 11 je počet hráčů. Není-li řeč o nás, ale o někom jiném, je řeč o „protihráčích“. Číslo 22 představuje celkový počet hráčů na hřišti, a ti hrají podle něčích pravidel. Někdo je musel pozvat, posekat trávník, rozsvítit a také musel pozvat diváky a prodat jim lístky. Pod číslem 22 vystupuje organizátor hry."

   Sorry jako, ale při vší úctě k autorovi, ani on symboliku čísel 11 a 22 nepochopil. Kdyby ji totiž pochopil, věděl by, o čem je náš současný rok 2020

   • Jéňa napsal:

    A tohle...toto je také tak trochu symbolické, ale trochu odjinud, a především jiné rovině :-o
    Takhle se diskutuje na OM https://outsidermedia.cz/v-v-pjakin-otazky-a-odpovedi-ze-dne-16-11-2020/#comment-101333 pod přeloženým Pjakinem.

    Ty bláho, to se jen tak nevidí, to je tedy fest matroš v úrovni podúrovňové. :-)

    • Pozorovatelka napsal:

     Kdysi běžela na internetu hláška: "Hlasuj, toto je kvalitní komentář"
     Informace znamenají moc - opakuje dokola Pjakin. Informační hodnota odkazovaného "komentáře" nepotřebuje další komentář... Smutné ovšem je, že ten autor se pasoval do role velitele tamějších diskusí a dokonce se pyšní tím, kolik jiných diskutérů už zlikvidoval. Ale každému soudnému člověku stačí porovnat si videa Pjakina a videa té MINIaTURY (O srovnávání práce paní Ireny a té MINIaTURY nemluvě....) Naštěstí se k Pjakinovi dá diskutovat i jinde...

   • Maroš napsal:

    Dobrý a hlavne aktuálny vstup - ďakujem!

    • Pozorovatelka napsal:

     @Maroš
     Jestli Váš komentář byl reakcí na mě (tak jsem to pochopila), tak k číslům 11 a 22, a tedy k roku 2020, mám rozepsaný článek, jen prozatím jsem jej ještě nezvládla dokončit.

     A ta "Británie-Kanada" mi do toho zapadá stejně, jako "Británie-Katar", o čemž jsem (s použitím informací od skvělé Terezy Spencerové- budiž ji země lehká) psala zde
     https://aeronet.cz/news/akce-katar-a-je-to-aneb-jak-donald-trump-splnil-dalsi-ukol-gp-a-to-mozna-dvema-mouchami-jednou-ranou/
     V tom článku je m.j. i tento odkaz
     https://www.independent.co.uk/news/business/news/qatar-invest-ps5-billion-uk-infrastructure-transport-property-digital-three-years-brexit-eu-divorce-british-economy-a7652451.html

     K tomu je hodná pozornosti i tato informace:
     https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/asie-a-oceanie/katar-koupi-od-britske-zbrojovky-24-letadel-za-6-8-miliardy-eur_458342.html?showTab=diskutovane

     Podstatné v tom je, že Trump Katar (zemi s největší britskou leteckou základnou na Blízkém východě) převedl na stranu Íránu. No, a teď tady máme tu dohodu Británie-Kanada...

     • Maroš napsal:

      Pozorovatelka - bolo by dobré rozobrať celý "masonic club" - Naše ímja Legion! Táto pliaga je všade! Momentálne pozorujem zoskupovanie sa "charty spravodlivých právnikov" - čo je Protokolárna iniciatíva sionu. Tieto skupiny treba zadefinovať!

      • Maroš napsal:

       Dvojité satanistické „prerieknutie“ masóna Pellegriniho o „testovaní“ – očkovaní!
       https://www.youtube.com/watch?v=QqSqkItASeM&t=5m30s

       • Maroš napsal:

        Biznis s vakcínami nemá ako prioritu finančný zisk! Prioritou je exekúcia – depopulácia! Akurát, že si to majú ľudia zaplatiť zo svojho – aj keď je to z verejných štátnych prostriedkov! Dobrovoľná vakcinácia je analogicky to isté, ako súhlas, že z vás potom môžu urobiť mydlo – „aby to bolo efektívne“! Nikto za to nebude niesť zodpovednosť! Uzákonenie exutanázie je „etický“ medzistupeň! Nikto, kto má vážne zdravotné problémy sa z podstaty veci nerozhoduje slobodne, že chce „radšej prísť o život ako sa trápiť“ /Jean/! Pre zdravých je tu teda dôstojná možnosť ak prísť o život v boji za život a slobodu. „Keď už sme tie zvieratá“!

        Každé zviera, ktorému iné zviera – predátor, či človek aj s nesmrtiacim zámerom – skráti únikovú vzdialenosť – sa otočí a zaútočí! Aj Owertonovo okno – salámová metóda /Matovičov salám párky/ je postupné skracovanie únikovej vzdialenosti. Otázka – koľko ešte a kedy prejdeme do protiútoku?!

        https://www.infovojna.sk/article/nad-prisiel-so-sialenou-predstavou-testovania-od-dveri-k-dveram

        Takéto plošné nezákonné porušenie domovej slobody by v USA okamžite spustilo občiansku vojnu!

        Argumentovať Arabskými Emirátmi – to je občianskoprávny nonsens – my nie sme PODDANÍ žiadneho šejka doboha! Tu aspoň vidíte, aké školenia absolvovali Kaliňák aj s Ficom pri svojej návšteve Emirátov. Už som spomínal, že NWO neomarxisti sú aj medzi moslimami – ak je neomarxistom posledný Habsburg – môže ním byť aj člen arabskej kráľovskej rodiny.

        Treba dávať veľký pozor na „Ficovo“ referendum na vyhlásenie predčasných volieb do konca júna 2021 – dovtedy sme v pi.i! To je len hra na zdržovanie – potrebujeme mohutné nátlakové akcie na okamžité odvolanie „Matovičovej“ – Čaputovej vlády! Teraz k podstate!

        1/ Obrana štátu vychádza z obrany rodiny – z obrany vlasti! Z obrany každého domu – z obrany domova! Tomuto ku.va vojaci nerozumejú?! Tomuto nerozumie „právnička p-Rezidentka?!

        2/ Ten, kto chce v našom štáte zrušiť inštitút nedotknuteľnosti domova – domovú slobodu – jednoznačne likviduje podstatu obrany štátu! Lebo načo majú ľudia brániť štát v ktorom nemajú zaručenú domovú slobodu?! Toto je útok proti ľudu tejto krajiny! Toto je pokus o vlastizradu! HRDELNÝ ZLOČIN!

        Som za obnovenie trestu smrti – seriem na „referendum“, s ktorým si vytrú prdel! A nespoliehajte sa, že v tomto fašizme vám nevykopnú dvere bez súdneho príkazu! Ǎ žiaden fašizmus ani diktatúru nie je možné povaliť pokojnou „demokratickou“ cestou!

        Neskutočne sa hanbím za našu „profesionálnu“ armádu! Vy – ako ste tam – nás nikdy chrániť nebudete! Ste žolďáci NWO! A budete sa zrejme POSLUŠNE podieľať na genocíde vlastného národa! Je najvyšší čas požiadať Ruskú federáciu o preventívnu intervenciu na zabránenie procesom úplného rozvratu slovenského národa, anarchii riadenej z najvyšších miest a krviprelievaniu.
        -------------------
        Prevzatý komentár:

        puhdys
        25/11/2020 at 16:41

        Aj pre žoldákov je naplánované čosi ako plánované zastarávanie, a to tak, že čoskoro (vidíme všade likvidačné tempo voči ľuďom), ak teda poslušne sadnú na lep prísľubom satano-odpadlíkov – konštruktérov NWO.

        „V blízké době podle Nového Světového Pořádku (New World Order – NWO) má byt armáda a policie nahrazena stroji. 5G je zbraň, páteřní síť Internetu věcí, která slouží ke sledování, kontrole, ovládání lidí bez potřeby policie, nebo armády.

        NWO počítá se stávají policií, armádou jen na začátku, v COVID vlně, která je začátek transhumanismu. Chcete to? Podle nového světového řádu armáda, policie má v první vlně potlačit veřejnost, nepokoje. V další vlně bude také zacílena policie a armáda. V této vlně policisté, vojáci podle tohoto plánu mají odcházet na nucené karantény, do ošetřoven … Tím dojde k redukci ozbrojených, národních složek. Může dojít ke snižování stavů. V tuto dobu vstoupí globalisté, nový světový řád s návrhem, že je potřeba doplnit armádu a policii stroji, protože ozbrojené složky nejsou schopny plnit svoji úlohu a jsou zastaralé.“

        Tiež tam spomínajú Emiráty, Dubaj… https://stop5g.cz/policie-armada-ma-byt-nahrazena-stroji-se-zneuzitou-nwo-umelou-inteligenci-boston-dynamics-fedor-hlavni-inspektor-detektivu-v-nemecku-jsem-vlastenec-ne-idiot/

        puhdys
        25/11/2020 at 16:18

        Potrebujú si splniť ďalšiu úlohu – mať každého Slováka zacieleného aj pre 5G?
        https://stop5g.cz/5g-nepotrebuje-cip-biokodovana-dna-rezonancni-frekvence-k-ovladani-jedince-v-matrixu-amazon-blackops-kontrola-mysli-google-kvantovy-superpocitac/
        Samozrejme, že jún 2021 je termín už stratených…

        Doplnenie textu:
        "Nezáleží na tom, kde jste v zemi, když Vám zavolám, Váš telefon zazvoní. To je přesně to samé, když mám Vaše bio kódované informace o Vašem bio kódu, Vaši DNA třeba z podvodného testu na COVID, nebo vzorek DNA co se bere hned dětem po narození, což je velmi nebezpečné … Pak Odešlu Vaše bio kódované informace do všech věží, ať jste kdekoli, že Vás najdu a zaměřím. Bio frekvenční rezonance je jedinečná pro každého jednotlivce, stejně jako Váš otisk prstu, nebo Vaše DNA. Každý člověk má individuální DNA na různé bio rezonanci.

        Cherol Welsh (mindjustice.org). – Vědci z Ruska přišli na to, jak biokódovat tyto mikrovlnky, aby mohli zaútočit na konkrétního jednotlivce (Psychotronic Weapons and the Security of Russia, Lopatin 1999). Jakmile mají Váši DNA, vezmou DNA a vloží Váši DNA kód do kvantového superpočítače. V tomto superpočítači provozují algoritmy, které biokódují elektromagnetické přenosy. Takže pak bio rezonují s Vašim tělem. Jakmile to udělají, pak tento signál mohou přenášet ze satelitů, telekomunikačních věží, letadel nebo jakýmkoliv jiným způsobem. A tento signál ovlivní jenom Vás. Když půjdu do městské lokace a budu testovat prostředí, můžu vidět pravděpodobně kdekoli od 30 do 60 aktivních Wi-Fi přístupových bodů. Jste nasyceni mikrovlnným zářením, to vše je na 2,4 GHz – Matrix … Deborah Tavares (stopthecrome.net) – Lidský genom projekt byl prováděn v laboratoři Lawrence Berkeley National Lab, Sledovali lidi v laboratoři podle elektromagnetické frekvence vyzařované DNA jednotlivce. DNA v každém živém tvoru má jedinečnou frekvenci a signál. To je to co používají, na to se zaměřují, to vyzbrojují k úplnému Vašemu ovládání. Když identifikují Váš DNA otisk, pak Vás sledují 24 hodin."

        Z kampane za vakcináciu:
        "Chcú robiť z ľudí pokusných králikov? Na vedľajšie účinky si máme počkať rok, dva"

        He! "Riziko naočkovania Covidu 19 tam nieje!" Satanista opäť hovorí pravdu - akurát nehovorí, čo za BIOSENZORICKÉ svinstvo tam vôbec JE!
        https://www.youtube.com/watch?v=R3GWhKJ2nl0

        https://www.hlavnespravy.sk/kto-sa-odvazi-krajci-chce-do-konca-roka-zaockovat-proti-koronavirusu-150-tisic-ludi/2359948

        Odpor na úrovni obce! /Detto VZN stop 5 G!/
        "V obci Zborov (okres Bardejov) testovali už štyrikrát a ich náklady sú približne 11 000€. Peniaze sa im však štát ešte neposlal.

        Starosta sa teda rozhodol vzbúriť a na decembrové celoplošné testovanie, ktoré by malo začať od Mikuláša neposkytne ani priestory ani pomoc obce.

        „Pokým nezaplatia čo majú, tak ako nespolupracujeme,” tvrdí starosta a dodáva, že sa do ďalšieho kola testovaní zapájať nebudú a neposkytnú ani priestory."
        https://www.infovojna.sk/article/video-starosta-v-zborove-odmieta-poskytnut-priestory-pre-testovanie-pokial-stat-nesplati-dlhy

  • Jéňa napsal:

   @ "Fantastická dohoda.‘ Británie podepsala obchodní smlouvu s Kanadou o vzájemných vztazích po brexitu"

   Británie nikam nemizí , říkal onehdy VVPj - tím myslel dle mého britské globální „elity“.
   Britské ostrovy se ale (z)mění, podmínky pro obyvatelstvo hlavně myšleno, říkám si.
   Její formátování na královské „Petriho misce“ již probíhá, píše se zde Sudety 2020 – v Arcachu pokračuje etnické čištění | NWOO.ORG například .
   Také asi platí, co již zaznělo: „jiní se při loučení s neúspěšnou americkou demokracií naopak setkávají nebo alespoň snaží setkat. Zřejmě každý podle svých subjektivních cílů, že ano, jak se říká - očividně využívají objektivní situaci.“ ...někde tady P.C.Roberts: Ukradené volby? | NWOO.ORG spolu s tímto: „Kanada bude asi od nynějška velice často v informačním záběru médií...“

   Ve Vámi avízovaném článku, Pozorovatelko, to jest - fantastické dohody se píše, že v říjnu Británie podepsala obdobnou smlouvu s Japonskem, která do značné míry zachovává dosavadní obchodní vztahy mezi oběma zeměmi...atd.
   Což si také, v rámci a tak dále, spojuji též s čtyřkolkou QUAD, jak jsem o ní psal tu Po azerském sestřelení ruského vrtulníku Mi-24 v Arménii došlo v Moskvě k dohodě o zastavení palby v Arcachu a nástupu ruské armády jako mírových jednotek | NWOO.ORG
   v souvislosti okolo oříšků Británie a doplňoval potom níže tohle to: „Vlastně Japonsko je po II. světové drsně pod vlivem USA, takže Čtyřkolka je pod Británií sakum pikum...“
   Vypadá to jako by si Británie nechávala na Čtyřkolku nasednout Kanadu.
   Ale ta Kanada má mnohem více souvislostí v globále, jak je známo. Hraje velkou roli při perestrojce USA – nyní, v průběhu, a potom.

 4. Jéňa napsal:

  @ Kissinger znovu na scéně a s ním Biden

  Tentokrát v podání P. Akopova - v jeho článku:

  Kissinger znovu na scéně: Protřelý kmet oroduje za transatlantickou jednotu. Plácání Bidena po ramenou. Jak podpořit "fejkového" prezidenta? Válka s Čínou by byla katastrofa. Ospalý Joe profesora nepochopí https://www.protiproud.cz/politika/5456-kissinger-znovu-na-scene-protrely-kmet-oroduje-za-transatlantickou-jednotu-placani-bidena-po-ramenou-jak-podporit-fejkoveho-prezidenta-valka-s-cinou-by-byla-katastrofa-ospaly-joe-profesora-nepochopi.htm
  Petr Akopov komentuje poslední vyjádření Henry Kissingera ke geopolitickému postavení USA ve světě a soudí, že Biden profesora nepochopí, i kdyby nakrásně zasedl do prezidentského křesla.

  Shrnuje ve svém vidění předchozí vystoupení Kissingera pro Die Welt, Le Figaro (převzalo), též vyjádření H. K. před několika týdny ve Welt am Sonntag a v New Yorku přes The Economic Club of New York  .Vše ve spojitosti s Bidenem a také s Čínou, o čemž se psalo nyní zde http://www.nwoo.org/2020/11/19/biden-nebo-trump/#comment-2164873 ...a předtím zrovna tak.
  Historik a žurnalista Akopov má „rady“ a vyjádření Henryho Kissingera z poslední doby (nejenom) pěkně shrnuté v jednom článku, který vyšel včera na Protiproudu.

  • pv napsal:

   Prosím tě, proč se pořád hrabeš v tom, co kdo říká a dokonce i roky zpátky, přestože na vlastní oči vidíš jak rychle funguje přeběhlictví, jestli ti to slovo vůbec něco říká..

   Odkazy jsou na hovno, zapoj mozek a diskutuj, pak teprv přestaneš být za blba.

   Klidně se vsadím, že zdejší diskutér proud toho nepřečetl tolik jako ty, ale padají z něj logické a chytré úvahy, což se o tobě říct nedá. Nehraj si na něco co nejsi a neodkopávej od sebe svědomí. Proud ho má a nemá problém uznat, když se zmýlí. Ty ano. Tím se zbytečně shazuješ a je to škoda.

 5. Jéňa napsal:

  @ "Symbolika kolem nás"

  Putin řekl, kdy pogratuluje zvolenému prezidentovi USA k vítězství

  Ruský prezident Vladimir Putin vysvětlil, proč neblahopřeje demokratickému kandidátovi Josephu Bidenu k jeho vítězství ve volbách. Podle Putina je nutné počkat na právní potvrzení výsledků hlasování a zpoždění gratulací nezhorší již tak špatné vztahy mezi Moskvou a Washingtonem.

  "Je to zcela zřejmé - je to jasné pro každého na světě, zdá se mi, že pro Američany je to jasné: ve volebním systému USA jsou problémy. Je nutné tam něco změnit, není to nutné - to není naše věc. Jedná se o věc samotného amerického lidu a jeho zástupců v parlamentu, věc prezidenta, amerického lidu, pokud jsou spokojeni - no, proboha,“ řekl Putin podle agentury TASS.
  https://vz.ru/news/2020/11/22/1071813.html

  V neděli 22.11.2020

 6. Jéňa napsal:

  Hra "Sarkozyho" pokračuje...

  Macron dal ultimátum muslimským vůdcům Francie.
  Na splnění jeho požadavků mají 15 dní.
  https://www.mk.ru/politics/2020/11/20/makron-vydvinul-ultimatum-musulmanskim-lideram-francii.html

 7. Pozorovatelka napsal:

  Přelomová tajná(?)schůzka - Netanjahu v Saúdské Arábii, zúčastnil se i Pompeo
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/izrael-pompeo-premier-netanjahu-saudska-arabie-korunni-princ-muhammad-bin-salman.A201123_112421_zahranicni_jhr

  "Tajná" s otazníkem, protože moc dobře to dnes popsal David Borek
  https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/220411058271123
  kde m.j. zdůraznil velmi významnou věc, která mě od začátku na amerických volbách zajímá: Biden chce navázat na Obamu a tedy obnovit jadernou dohodu s Íránem "5+1", z které USA za Trumpa odstoupily.

  Schůzka by se dala vyhodnotit tak, že Pompeo je člověkem globalizace ala "Pax Americana" (byť je Trumpem dle mého jen trpěný, protože neocony nelze odstavit jedním tahem), ale Biden je plánem na obnovení dohody s Íránem člověkem těch globalistů, kteří si Pax Americana už nepřejí.

  Proto si pořád myslím, že těch 72% amerických židů, kteří volili Bidena
  http://www.christnet.eu/zpravy/30330/vetsina_americkych_zidu_volila_bidena_izraelsky_poslanec_to_ma_za_zradu.url
  bude své volby brzy litovat.

  • Pozorovatelka napsal:

   Čímž vůbec nechci říct, že Biden má vítězství jisté - tomu prozatím pořád odmítám uvěřit. A pořád čekám na 5.12., že v ten den se něco přihodí.

   • Jéňa napsal:

    @ "A pořád čekám na 5.12., že v ten den se něco přihodí..."

    Možná bych měl tip ke sledovačce k 5.12. 2020.

    S malým "t" (dál se uvidí) - žádné vnitřní informace - právě naopak, otevřené zdroje. Ale znovu přes Trumpa, samo sebou, stejně tak, jako když se ve středu 5.12. léta páně 2017 Trump pokoušel převracet desetiletí americké politiky na BV, tenkrát ve vyhlášení USA o uznání, přes svůj projev, jak je známo.
    Asi by se chystané mělo dostat do zorného úhlu (avšak nejenom tohoto) při sledování USA, proto informuji k 5.12. něco málo - jen heslovitě:

    Prezident Donald Trump ve čtvrtek řekl, že odcestuje do Gorgie, aby podpořil kandidáty republikánského Senátu před volbami. Gorgia pořádá rozhodovací volby pro obě křesla amerického Senátu (5. ledna 2021). Pokud se některý z úřadujících republikánů (Kelly Loeffler a David Perdue) udrží na svých místech, strana si udrží většinu kontroly v komoře.

    Tiskový mluvčí Bílého domu Judd Deere uvedl, že prezidentova návštěva je naplánována na sobotu 5. prosince 2020.

    „Možná půjdu dvakrát,"
    řekl Trump v jednu chvíli a poznamenal, že by to rád udělal na stadionu, „ale kvůli Covidovi to nejde." Tato hláška se objevila bezprostředně po jeho telefonátu s vojáky - události, kterou američtí prezidenti tradičně používají k posílení morálky členů služby. Dodal, že země si vede velmi dobře. Je to nejvyšší čest mého života sloužit jako váš vrchní velitel.
    Trump hovořil se šesti jednotkami zastupujícími každou americkou vojenskou větev, včetně kosmických sil, které podle něj mají v jeho srdci „zvláštní místo".

    „Děkuji vám všem, máte velký Den díkůvzdání a nejezte příliš mnoho krůt,“ řekl, když hovor zakončoval.
    https://edition.cnn.com/2020/11/26/politics/trump-thanksgiving-call-georgia-election/index.html

 8. Pozorovatelka napsal:

  @pv
  Odpověděl jste si sám - státní elita USA je PRODUKTEM globalistů. A to není to samé, jako být globalista. Po určitý čas to byl nástroj globalistů, ten čas už ale vypršel. Americký policajt světa a k tomu hlavní vyžírač planetárních zdrojů, které si globální elity chtějí zachovat pro sebe, končí. A Biden na tom nic nezmění - nemluvě o tom, že vyhráno pořád nemá.

  Sekyra se otupila, jak to krásně popsal Pjakin, a říká se tomu také konec sionismu, jak to prosazuje i Kissinger

  https://www.darkmoon.me/uploads/quote-in-10-years-there-will-be-no-more-israel-henry-a-kissinger-65-36-96-768x361.jpg

  A jak je to popsáno v článku, o čem má být třetí světová:
  "Třetí světová válka musí být podnícena využitím rozdílů způsobených agenty Illuminátů mezi politickými sionisty a vůdci islámského světa. Válku bude nutné vést tak, aby se Islám (muslimský arabský svět) a politický sionismus
  vzájemně zničily."
  http://www.nwoo.org/2013/01/04/jak-byly-naplanovany-tri-svetove-valky-aby-pomohly-nastoleni-noveho-svetoveho-radu/

  Jak ale pokračuje Pjakin, i tupá sekera se dá ještě použít, což ovšem velmi dobře ví Putin, proto velmi čekám na datum 5.12. (nemusí se nic stát, ale pokud se v ten den stane, tak to bude dost důležité)

  • pv napsal:

   Výborně, Pozorovatelko. Děkuji za odpověď a za shodu, krůček dopředu.

   Globalisti se rozhodli pro jinou taktiku a dosadili Trumpa, ten je taktéž produktem globalistů. Souhlas?

   Pokud ano, vyvstává otázka, proč ten Trump nevysušil bažinu za 4 roky ani v nejmenším. Mám na to svou odpověď, ale počkám co dozvím od Vás.

   Pak postoupíme k bodu Izrael a Rusko atd, ale postupně. Třetí světová válka nebude, protože není nutná, ale k tomu se dostaneme, pokud vydržíte diskutovat.

  • Jéňa napsal:

   @Si Ťin-pching blahopřeje Bidenovi

   ...synchronizovaně s ním Trump gratuluje Flynnovi.
   Generál Michael T. Flynn dostal plnou milost. Gratulujeme!

   Krocan ušetřen
   Dow Jones rekordní
   Flynn dostal milost
   Administrativa se převádí
   ...opravdu fantastický Den díkůvzdání!

   Sleepy Joe je spokojeně ukolébán ve snění o šípkově růžovo bílém domě, který je možno lehce otočiti v zámek jinačí, taky pro něj slušivý, zámek vězeňský.

   https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3231796-trump-omilostnil-sveho-exporadce-michaela-flynna-ktereho-vyslychala-fbi

   • Pozorovatelka napsal:

    @ "Trump omilostnil svého exporadce M. Flynna" -
    tu informaci jsem také zaregistrovala, protože si pamatuji, jakými fofry musel Trump Flynna zrušit a jak tak učinil především na radu S. Bannona (tehdy ještě rovněž svého poradce).

    Hlavním trnem v oku tehdy byly kontakty Flynna s Ruskem, obzvláště jeho účast na slavnostní večeři k výročí vzniku RT v Moskvě v prosinci 2015 - viz obrázek, kde Flynn sedí vedle Putina (z druhé strany vedle Cyrila Svobody!):

    https://pbs.twimg.com/media/ESeLuf9XQAA6zqm?format=jpg&name=4096x4096

    Otázka ovšem je, co tím omilostněním chce Trump sdělit - je to vzkaz neoconům anebo globalistům? Flynn si totiž dle mého nad sebou podepsal ortel na dvě strany: před neocony kontakty s Ruskem, před globalisty ale tím, že tvrdě zastával protiíránskou politiku. Takový postoj nepřijalo Rusko, pro globalisty je však také nepřijatelné, aby někdo zastával politiku proruskou a současně protiíránskou. I proto dle mého byl Flynn odepsán den předtím, než se měl Trump sejít s Netanjahuem - byly obavy, že by ruské informace o Íránu mohl předat Izraeli.

    Nemyslím si, že Flynn své protiíránské postoje změnil, proto je otázka, co Trump omilostněním Flynna sleduje a kam tím míří. A jako první názor mě prozatím napadá, že to může být vzkaz Bidenovi, který po vzoru Obamy chce obnovit tu jadernou dohodu s Íránem, od které USA za Trumpa odstoupil. A že to může být vzkaz i těm 72% židů, kteří volili Bidena.

    Odkaz na obrázek výše je z článku z roku 2017: "Proč musel rezignovat M. Flynn", kde jsem o tom psala podrobněji
    https://aeronet.cz/news/proc-musel-rezignovat-m-flynn/

    • Jéňa napsal:

     @ „...co tím omilostněním chce Trump sdělit - je to vzkaz neoconům anebo globalistům?“

     Asi - asi, se jedná o sdělení určené neoconům (stranovikům) v plánu globalistů = Trumpa.
     Přes Bidena, bidenovce – myslím si nyní.

     Sleepy Joe (bidenovci) je spokojeně ukolébán (jak už víme) - to je jedna rovina, přesně tak - jak se zpívá..."To se schválně dětem říká, aby s důvěrou šly spát, klidně spát."

     Na konci funkčního období prezidenti většinou udělují omilstnění, že ano. :-)
     A proto Bidene pozor!

     "Nesmíš věřit pohádkám"...Trump klame tělem spolu s globalisty.
     Joe!
     "Nevěř pohádkám, žádný princ už není, musíš tam jít sám" ... (k šípku).

     A potom zde je ještě velké pozdvižení a protesty v táboře Bidena a neokonů. Tak to je asi ta druhá rovina k vyhlášení Flynnova omilostnění, kterou v tom vidím (zatím).
     Zkrátka se provádí očividně chirurgický řez v horizontálním směru oddělujíce navzájem stranoviky a globalisty. Ne řez vertikalni oddělujíce od sebe demokraty a republikány (viz. VVPj).
     To se nám to bude následně začišťovat....šmik – šmik...globalčici se s tím prý nepářou.

     Psalo se přeci o 3 hlavních faktorech naplnění voleb USA: Izolace, Posílení, Začištění.
     A také o tom, že "Americké volby jsou o Číně" _ "Řekni, že to tak není, Steve."
     Tak omilostnění Flynna patří do kolonky „Začištění“ a ještě se přitom ukolébávává Sleepy Joe a časem se zřejmě objeví více dalších souvislostí.
     Tolik prozatím k dněšním Rozděleným státům americkým https://media.tehrantimes.com/d/t/2020/11/10/4/3598338.jpg

 9. Jéňa napsal:

  @J.K.
  Děkuji Vám za radu a výpomoc.
  Problém byl v prohížeči. Změna byla řešením.

  @P.
  Rád sdílím informace - zase už :-)

 10. Jéňa napsal:

  @ Biden: "USA jsou připraveny zaujmout roli globálního lídra"

  Pepe hlásí kontra:

  „Drak letí, orel havaruje na geoekonomických vrcholcích“

  Ano, tak zní karbanický flek Pepeho Escobara přes titulek jeho nejnovějšího článku, v němž popsal aktivity Číny z posledních dnů, tedy to, co „Mistr Sun“ - chystá, radí, informuje.

  Čtyři geoekonomické summity stlačené v jednom týdnu vyprávějí příběh o tom, jak si stojíme v těchto svrchovaně dystopických časech.
  (Virtuálnímu) podpisu RCEP ve Vietnamu následovalo stejně virtuální setkání BRICS pořádané Moskvou, setkání APEC pořádané Malajsií a G20 minulý víkend pořádané Saúdskou Arábií.

  Na summitu G20 prezident Si Ťin-pching nepromarnil šanci – po RCEP, BRICS a APEC – znovu zdůraznit čínské priority: multilateralismus, podporu reformy WTO, bohatou mezinárodní spolupráci v oblasti výzkumu a výroby očkovacích látek. Atd. A mnohem více...jak je uvedeno zde
  https://www.unz.com/pescobar/dragon-flies-eagle-crashes-at-geoeconomic-summits/

 11. Jéňa napsal:

  @ "Macron dal ultimátum"

  A stále dělá problémy.
  Francouzský prezident Emmanuel Macron otevřeně obvinil Rusko a Turecko z podkopávání pozice Paříže na africkém kontinentu v rámci určité protifrancouzské strategické linie. Podívejte se na text a celý mapový materiál v článku nazvaném:

  "Proč Francie viní Rusko a Turecko za své problémy v Africe"
  od Borise Rožina autora blogu Colonel Cassad.

  https://riafan.ru/1341222-pochemu-franciya-obvinyaet-rossiyu-i-turciyu-v-svoikh-problemakh-v-afrike

  • Jéňa napsal:

   @ "Macron dal ultimátum" + "A stále dělá problémy"

   Macron je v presu, zdá se mi, ze dvou stran je řízený a k tomu z povícero klanových skupin tuplem k tomu tlačený. Plus to jeho ego ještě k tomu - zkrátka Emmanuel. Ani VVPj ho radši nerozebíral – motýla jednoho. Samozřejmě, že pak Macron poletuje všude možně, tam kam ho kdo postrčí.
   A aktuální současné dění kolem Izraele není vyjímkou.
   Kolem Izraele a souvislostí provázaných v teritoriu kolem geopolitické točky Jerusaléma konkétněji. Proto nyní nemůže v aktualitách také chybět Libanon. Tož, připomeňme si let Emmanuela do Bejrútu v nových pohledech - návazných a propojených - viz:

   Libanonský premiér se snaží vytvořit kabinet uprostřed hospodářské krize.
   Libanonská politická elita ještě nevytvořily vládu navzdory naléhavosti, neboť země sklouzává dále do hospodářského kolapsu.
   Zdá se, že postoje Francie, Spojených států a dalších zemí k libanonské vládnoucí třídě se zintenzivňují poté, co tato nedokázala sestavit vládu, která by zemi vytrhla z hluboké ekonomické krize.
   Patrick Durel, poradce Macrona pro záležitosti Středního východu a severní Afriky, navštívil 12. listopadu Libanon a uskutečnil řadu setkání s úředníky a vedoucími osmi parlamentních bloků, včetně zástupců Hizballáhu.
   Durel jasně uvedl, že zatímco Francie zůstává odhodlána: „nebudeme je zachraňovat, pokud nebudou provedeny reformy,“ uvedla agentura Reuters.

   Po výbuchu přístavu v Bejrútu 4. srpna navštívil Libanon francouzský prezident Emmanuel Macron a slíbil politické elitě, že sestaví nezávislou vládu, která dosáhne nezbytných reforem, které se nazývají „francouzská iniciativa“. Nic z toho se však nestalo a žádná vláda nebyla sestavena poté, co byla předchozí vláda po explozi přístavu donucena rezignovat.
   https://www.al-monitor.com/pulse/originals/2020/11/lebanon-government-formation-stall-french-initiative.html

   Francie se připravuje na mezinárodní konferenci o Libanonu ...volá:
   PAŘÍŽ, 27. 11. Francouzské úřady hodlají 2. prosince uspořádat konferenci, na jejímž základě budou s cílem získat pomoc Libanonu, informovala agentura Reuters s odvoláním na tiskovou službu francouzského prezidenta Emmanuela Macrona.
   Očekává se, že konference se bude konat ve spolupráci s OSN. Zároveň zdroje agentury tvrdí, že mezinárodní společenství nechce přímo pomáhat libanonským orgánům. :-)
   https://regnum.ru/news/polit/3126384.html

   Tolik malinko jen letem světem na křídlech motýlích, pro tentokrát francouzsko-islámských motyl-emanuel-1494--mm1024x768.jpg (1024×758) (koukalek.cz) aspoň prozatím.

 12. Jéňa napsal:

  @ "...obnovit jadernou dohodu s Íránem. + 72% amerických židů volilo Bidena. + http://www.nwoo.org/2020/11/21/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-09-11-2020/#comment-2165092 "

  TEHERÁN – Vysoce postavený íránský expert specializující se na jaderné technologie byl v pátek odpoledne zavražděn při teroristickém útoku.

  Nová agentura Fars uvedla, že expert byl v jeho koloně zavražděn teroristy.

  Teroristé odpálili pickup - sedan Nissanu - naložený výbušninami na cestě vozu přepravujícího Fakhrizadeha a poté začali střílet na jeho auto a ostrahu.

  Írán považuje Izrael za teroristický čin odpovědný.

  Ministr zahraničí Mohammad Javad Zarif vyzval mezinárodní společenství, zejména Evropskou unii, aby odsoudila tento ohavný zločin a postupovala podle „hanebných dvojitých standardů“.

  "Teroristé dnes zavraždili významného íránského vědce." Tato zbabělost - s vážnými náznaky izraelské role - ukazuje zoufalé válečné obžaloby pachatelů, “tweetoval Zarif.

  "Írán vyzývá mezinárodní komunitu - a zejména EU -, aby ukončily své hanebné dvojí standardy a odsoudily tento čin státního teroru," poznamenal ministr zahraničí.

  Fars také uvedl, že při ozbrojeném střetu byli zabiti tři až čtyři teroristé.

  Fakhrizadeh byl jediný vědec, jehož jméno zmínil izraelský premiér Benjamin Netanjahu.

  Izraelská média oznámila, že plán atentátu loni selhal. Tvrdili také, že jméno Fakhrizadeh bylo zveřejněno izraelské špionážní agentuře Mossad prostřednictvím OSN.

  Podrobnosti o incidentu nejsou dosud jasné.
  https://www.tehrantimes.com/news/455124/Iranian-nuclear-expert-assassinated-in-terrorist-attack

  https://vz.ru/news/2020/11/27/1072819.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!