Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 09.11.2020

pjakin2017

Ruský analytik ve svém pravidelném pořadu odpovídá na otázku, proč sám Joe Biden uznal volební vítězství Donalda Trumpa a jak ho až média donutila prohlásit se za vítěze voleb. Volby 2020 v USA a volební podvody jako proces likvidace americké globální hegemonie.
34 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 09.11.2020

 1. Jéňa napsal:

  Volby USA jsou hlavním obsahem pořadu. Ale ve vydání je o trošinku více, viz. obsahová chronometráž (časomíra):

  00:01:17
  O prezidentských volbách v USA. Proč Biden nespěchal prohlásit za vítěze. O tvrdé konfrontaci stranoviků a globální "elity" v USA. Možné varianty vývoje ve světě v případě vítězství Trumpa či Bidena.

  00:57:59
  O důvodech schůzky Čubajse (neformálního vůdce podsvětí v Rusku) s velvyslanci pěti zemí. Západ potřebuje Rusko, aby Bidenovi zajistil stabilitu.

  01:00:27
  Co znamená zatčení Hashima Thaçiho. S čím souvisí nárůst islámského terorismu v Evropě. K čemu vznikl pseudo-stát Kosovo. Studujte KOB a DOTU.

  Zdoj: https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-9-noyabrya-2020-g + přepis v textové formě (rusky) doplněný odvolávkami, tzn. linky-zdroji k popisovaným částím tématu.

 2. Jéňa napsal:

  @ "Reakce Íránu pokračuje:  http://www.nwoo.org/2020/11/12/sudety-2020-v-arcachu-pokracuje-etnicke-cisteni/#comment-2164872
  ...ano, pokračuje, a bude...Írán má pro tentokrát v plánu jednání.
  Zaríf navštíví Moskvu a Baku: http://www.nwoo.org/2020/11/12/sudety-2020-v-arcachu-pokracuje-etnicke-cisteni/#comment-2164965

  Zaríf asi není v Moskvě žádoucí nyní, v tento čas.
  Mohammad je odsunut na jindy, Zarífova návštěva v Moskvě a Baku byla odložena - nehodí se (Kremlu).

  Návštěva íránského ministra zahraničí Mohammada Džaváda Zarífa v Ázerbájdžánu a Rusku se měla uskutečnit ve dnech 23.-24. Oznámil to v sobotu mluvčí íránského ministerstva zahraničí Saeed Khatibzaede, informuje agentura TASS.
  - - -
  Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov uspořádal v sobotu v Jerevanu své první osobní setkání s novým arménským ministrem zahraničí Aurou Aivazianovou. Oznámila to oficiální zástupkyně ruského MID Maria Zacharovová, informuje agentura TASS.

  Šojgu přijíždí do Baku.
  Ruský ministr obrany Sergej Šojgu dorazil do Baku, RIA Novosti píší tuhle zprávu.
  Dříve v sobotu navštívil Jerevan, kde vedl rozhovory se svým arménským protějškem a premiérem Nikolou Pašinjanem.

  Do Baku dorazila ruská meziministerská delegace, která zahrnuje také ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova...již dříve dorazil také ruský ministr obrany Sergej Šojgu.
  https://moscow-baku.ru/news/politics/rossiyskaya_delegatsiya_pribyla_v_baku/

 3. Pozorovatelka napsal:

  A opět slepota světu vládne. Naprosto zásadní dnešní zprávy si takřka nikdo nevšímá:
  "Fantastická dohoda.‘ Británie podepsala obchodní smlouvu s Kanadou o vzájemných vztazích po brexitu"
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/velka-britanie-londyn-kanada-brexit-boris-johnson-justin-trudeau-obchodni-dohoda_2011211844_gak

  Momentálně nevidím lepší vysvětlení, než je tento titulek:
  "Symboly Kanady a USA - Potáplice prorazila orlovi bělohlavému srdce zobákem."

  K němu ovšem přidejme obrázek, který výstižně říká, že když potáplici obrátíme, tak uvidíme britskou královnu
  https://kob-forum.eu/wp-content/uploads/2020/11/image-1.png

  aneb Symbolika kolem nás
  https://kob-forum.eu/analyza/symbolika-kolem-nas/

  A to jen jen střípek toho, co za sebe vidím. Průšvih je, že mnozí si myslí, že Česka se to netýká - óch, jak móóc se to právě v těchto dnech týká... Ale jak píšu v úvodu - slepota světu vládne....

  • Pozorovatelka napsal:

   V odkazu na článek "Symbolika kolem nás" je i tento text:

   "Články s čísly 11 a 22 jako by lákaly k pečlivější analýze textu. Čísla 11:22 lze vysvětlit různými způsoby. Nejjednodušším příkladem je fotbal. 11 je počet hráčů. Není-li řeč o nás, ale o někom jiném, je řeč o „protihráčích“. Číslo 22 představuje celkový počet hráčů na hřišti, a ti hrají podle něčích pravidel. Někdo je musel pozvat, posekat trávník, rozsvítit a také musel pozvat diváky a prodat jim lístky. Pod číslem 22 vystupuje organizátor hry."

   Sorry jako, ale při vší úctě k autorovi, ani on symboliku čísel 11 a 22 nepochopil. Kdyby ji totiž pochopil, věděl by, o čem je náš současný rok 2020

  • Jéňa napsal:

   @ "Fantastická dohoda.‘ Británie podepsala obchodní smlouvu s Kanadou o vzájemných vztazích po brexitu"

   Británie nikam nemizí , říkal onehdy VVPj - tím myslel dle mého britské globální „elity“.
   Britské ostrovy se ale (z)mění, podmínky pro obyvatelstvo hlavně myšleno, říkám si.
   Její formátování na královské „Petriho misce“ již probíhá, píše se zde Sudety 2020 – v Arcachu pokračuje etnické čištění | NWOO.ORG například .
   Také asi platí, co již zaznělo: „jiní se při loučení s neúspěšnou americkou demokracií naopak setkávají nebo alespoň snaží setkat. Zřejmě každý podle svých subjektivních cílů, že ano, jak se říká - očividně využívají objektivní situaci.“ ...někde tady P.C.Roberts: Ukradené volby? | NWOO.ORG spolu s tímto: „Kanada bude asi od nynějška velice často v informačním záběru médií...“

   Ve Vámi avízovaném článku, Pozorovatelko, to jest - fantastické dohody se píše, že v říjnu Británie podepsala obdobnou smlouvu s Japonskem, která do značné míry zachovává dosavadní obchodní vztahy mezi oběma zeměmi...atd.
   Což si také, v rámci a tak dále, spojuji též s čtyřkolkou QUAD, jak jsem o ní psal tu Po azerském sestřelení ruského vrtulníku Mi-24 v Arménii došlo v Moskvě k dohodě o zastavení palby v Arcachu a nástupu ruské armády jako mírových jednotek | NWOO.ORG
   v souvislosti okolo oříšků Británie a doplňoval potom níže tohle to: „Vlastně Japonsko je po II. světové drsně pod vlivem USA, takže Čtyřkolka je pod Británií sakum pikum...“
   Vypadá to jako by si Británie nechávala na Čtyřkolku nasednout Kanadu.
   Ale ta Kanada má mnohem více souvislostí v globále, jak je známo. Hraje velkou roli při perestrojce USA – nyní, v průběhu, a potom.

 4. Jéňa napsal:

  @ Kissinger znovu na scéně a s ním Biden

  Tentokrát v podání P. Akopova - v jeho článku:

  Kissinger znovu na scéně: Protřelý kmet oroduje za transatlantickou jednotu. Plácání Bidena po ramenou. Jak podpořit "fejkového" prezidenta? Válka s Čínou by byla katastrofa. Ospalý Joe profesora nepochopí https://www.protiproud.cz/politika/5456-kissinger-znovu-na-scene-protrely-kmet-oroduje-za-transatlantickou-jednotu-placani-bidena-po-ramenou-jak-podporit-fejkoveho-prezidenta-valka-s-cinou-by-byla-katastrofa-ospaly-joe-profesora-nepochopi.htm
  Petr Akopov komentuje poslední vyjádření Henry Kissingera ke geopolitickému postavení USA ve světě a soudí, že Biden profesora nepochopí, i kdyby nakrásně zasedl do prezidentského křesla.

  Shrnuje ve svém vidění předchozí vystoupení Kissingera pro Die Welt, Le Figaro (převzalo), též vyjádření H. K. před několika týdny ve Welt am Sonntag a v New Yorku přes The Economic Club of New York  .Vše ve spojitosti s Bidenem a také s Čínou, o čemž se psalo nyní zde http://www.nwoo.org/2020/11/19/biden-nebo-trump/#comment-2164873 ...a předtím zrovna tak.
  Historik a žurnalista Akopov má „rady“ a vyjádření Henryho Kissingera z poslední doby (nejenom) pěkně shrnuté v jednom článku, který vyšel včera na Protiproudu.

  • pv napsal:

   Prosím tě, proč se pořád hrabeš v tom, co kdo říká a dokonce i roky zpátky, přestože na vlastní oči vidíš jak rychle funguje přeběhlictví, jestli ti to slovo vůbec něco říká..

   Odkazy jsou na hovno, zapoj mozek a diskutuj, pak teprv přestaneš být za blba.

   Klidně se vsadím, že zdejší diskutér proud toho nepřečetl tolik jako ty, ale padají z něj logické a chytré úvahy, což se o tobě říct nedá. Nehraj si na něco co nejsi a neodkopávej od sebe svědomí. Proud ho má a nemá problém uznat, když se zmýlí. Ty ano. Tím se zbytečně shazuješ a je to škoda.

 5. Jéňa napsal:

  @ "Symbolika kolem nás"

  Putin řekl, kdy pogratuluje zvolenému prezidentovi USA k vítězství

  Ruský prezident Vladimir Putin vysvětlil, proč neblahopřeje demokratickému kandidátovi Josephu Bidenu k jeho vítězství ve volbách. Podle Putina je nutné počkat na právní potvrzení výsledků hlasování a zpoždění gratulací nezhorší již tak špatné vztahy mezi Moskvou a Washingtonem.

  "Je to zcela zřejmé - je to jasné pro každého na světě, zdá se mi, že pro Američany je to jasné: ve volebním systému USA jsou problémy. Je nutné tam něco změnit, není to nutné - to není naše věc. Jedná se o věc samotného amerického lidu a jeho zástupců v parlamentu, věc prezidenta, amerického lidu, pokud jsou spokojeni - no, proboha,“ řekl Putin podle agentury TASS.
  https://vz.ru/news/2020/11/22/1071813.html

  V neděli 22.11.2020

 6. Jéňa napsal:

  Hra "Sarkozyho" pokračuje...

  Macron dal ultimátum muslimským vůdcům Francie.
  Na splnění jeho požadavků mají 15 dní.
  https://www.mk.ru/politics/2020/11/20/makron-vydvinul-ultimatum-musulmanskim-lideram-francii.html

 7. Pozorovatelka napsal:

  Přelomová tajná(?)schůzka - Netanjahu v Saúdské Arábii, zúčastnil se i Pompeo
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/izrael-pompeo-premier-netanjahu-saudska-arabie-korunni-princ-muhammad-bin-salman.A201123_112421_zahranicni_jhr

  "Tajná" s otazníkem, protože moc dobře to dnes popsal David Borek
  https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/220411058271123
  kde m.j. zdůraznil velmi významnou věc, která mě od začátku na amerických volbách zajímá: Biden chce navázat na Obamu a tedy obnovit jadernou dohodu s Íránem "5+1", z které USA za Trumpa odstoupily.

  Schůzka by se dala vyhodnotit tak, že Pompeo je člověkem globalizace ala "Pax Americana" (byť je Trumpem dle mého jen trpěný, protože neocony nelze odstavit jedním tahem), ale Biden je plánem na obnovení dohody s Íránem člověkem těch globalistů, kteří si Pax Americana už nepřejí.

  Proto si pořád myslím, že těch 72% amerických židů, kteří volili Bidena
  http://www.christnet.eu/zpravy/30330/vetsina_americkych_zidu_volila_bidena_izraelsky_poslanec_to_ma_za_zradu.url
  bude své volby brzy litovat.

  • Pozorovatelka napsal:

   Čímž vůbec nechci říct, že Biden má vítězství jisté - tomu prozatím pořád odmítám uvěřit. A pořád čekám na 5.12., že v ten den se něco přihodí.

 8. Pozorovatelka napsal:

  @pv
  Odpověděl jste si sám - státní elita USA je PRODUKTEM globalistů. A to není to samé, jako být globalista. Po určitý čas to byl nástroj globalistů, ten čas už ale vypršel. Americký policajt světa a k tomu hlavní vyžírač planetárních zdrojů, které si globální elity chtějí zachovat pro sebe, končí. A Biden na tom nic nezmění - nemluvě o tom, že vyhráno pořád nemá.

  Sekyra se otupila, jak to krásně popsal Pjakin, a říká se tomu také konec sionismu, jak to prosazuje i Kissinger

  https://www.darkmoon.me/uploads/quote-in-10-years-there-will-be-no-more-israel-henry-a-kissinger-65-36-96-768x361.jpg

  A jak je to popsáno v článku, o čem má být třetí světová:
  "Třetí světová válka musí být podnícena využitím rozdílů způsobených agenty Illuminátů mezi politickými sionisty a vůdci islámského světa. Válku bude nutné vést tak, aby se Islám (muslimský arabský svět) a politický sionismus
  vzájemně zničily."
  http://www.nwoo.org/2013/01/04/jak-byly-naplanovany-tri-svetove-valky-aby-pomohly-nastoleni-noveho-svetoveho-radu/

  Jak ale pokračuje Pjakin, i tupá sekera se dá ještě použít, což ovšem velmi dobře ví Putin, proto velmi čekám na datum 5.12. (nemusí se nic stát, ale pokud se v ten den stane, tak to bude dost důležité)

  • pv napsal:

   Výborně, Pozorovatelko. Děkuji za odpověď a za shodu, krůček dopředu.

   Globalisti se rozhodli pro jinou taktiku a dosadili Trumpa, ten je taktéž produktem globalistů. Souhlas?

   Pokud ano, vyvstává otázka, proč ten Trump nevysušil bažinu za 4 roky ani v nejmenším. Mám na to svou odpověď, ale počkám co dozvím od Vás.

   Pak postoupíme k bodu Izrael a Rusko atd, ale postupně. Třetí světová válka nebude, protože není nutná, ale k tomu se dostaneme, pokud vydržíte diskutovat.

  • Jéňa napsal:

   @Si Ťin-pching blahopřeje Bidenovi

   ...synchronizovaně s ním Trump gratuluje Flynnovi.
   Generál Michael T. Flynn dostal plnou milost. Gratulujeme!

   Krocan ušetřen
   Dow Jones rekordní
   Flynn dostal milost
   Administrativa se převádí
   ...opravdu fantastický Den díkůvzdání!

   Sleepy Joe je spokojeně ukolébán ve snění o šípkově růžovo bílém domě, který je možno lehce otočiti v zámek jinačí, taky pro něj slušivý, zámek vězeňský.

   https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3231796-trump-omilostnil-sveho-exporadce-michaela-flynna-ktereho-vyslychala-fbi

   • Pozorovatelka napsal:

    @ "Trump omilostnil svého exporadce M. Flynna" -
    tu informaci jsem také zaregistrovala, protože si pamatuji, jakými fofry musel Trump Flynna zrušit a jak tak učinil především na radu S. Bannona (tehdy ještě rovněž svého poradce).

    Hlavním trnem v oku tehdy byly kontakty Flynna s Ruskem, obzvláště jeho účast na slavnostní večeři k výročí vzniku RT v Moskvě v prosinci 2015 - viz obrázek, kde Flynn sedí vedle Putina (z druhé strany vedle Cyrila Svobody!):

    https://pbs.twimg.com/media/ESeLuf9XQAA6zqm?format=jpg&name=4096x4096

    Otázka ovšem je, co tím omilostněním chce Trump sdělit - je to vzkaz neoconům anebo globalistům? Flynn si totiž dle mého nad sebou podepsal ortel na dvě strany: před neocony kontakty s Ruskem, před globalisty ale tím, že tvrdě zastával protiíránskou politiku. Takový postoj nepřijalo Rusko, pro globalisty je však také nepřijatelné, aby někdo zastával politiku proruskou a současně protiíránskou. I proto dle mého byl Flynn odepsán den předtím, než se měl Trump sejít s Netanjahuem - byly obavy, že by ruské informace o Íránu mohl předat Izraeli.

    Nemyslím si, že Flynn své protiíránské postoje změnil, proto je otázka, co Trump omilostněním Flynna sleduje a kam tím míří. A jako první názor mě prozatím napadá, že to může být vzkaz Bidenovi, který po vzoru Obamy chce obnovit tu jadernou dohodu s Íránem, od které USA za Trumpa odstoupil. A že to může být vzkaz i těm 72% židů, kteří volili Bidena.

    Odkaz na obrázek výše je z článku z roku 2017: "Proč musel rezignovat M. Flynn", kde jsem o tom psala podrobněji
    https://aeronet.cz/news/proc-musel-rezignovat-m-flynn/

    • Jéňa napsal:

     @ „...co tím omilostněním chce Trump sdělit - je to vzkaz neoconům anebo globalistům?“

     Asi - asi, se jedná o sdělení určené neoconům (stranovikům) v plánu globalistů = Trumpa.
     Přes Bidena, bidenovce – myslím si nyní.

     Sleepy Joe (bidenovci) je spokojeně ukolébán (jak už víme) - to je jedna rovina, přesně tak - jak se zpívá..."To se schválně dětem říká, aby s důvěrou šly spát, klidně spát."

     Na konci funkčního období prezidenti většinou udělují omilstnění, že ano. :-)
     A proto Bidene pozor!

     "Nesmíš věřit pohádkám"...Trump klame tělem spolu s globalisty.
     Joe!
     "Nevěř pohádkám, žádný princ už není, musíš tam jít sám" ... (k šípku).

     A potom zde je ještě velké pozdvižení a protesty v táboře Bidena a neokonů. Tak to je asi ta druhá rovina k vyhlášení Flynnova omilostnění, kterou v tom vidím (zatím).
     Zkrátka se provádí očividně chirurgický řez v horizontálním směru oddělujíce navzájem stranoviky a globalisty. Ne řez vertikalni oddělujíce od sebe demokraty a republikány (viz. VVPj).
     To se nám to bude následně začišťovat....šmik – šmik...globalčici se s tím prý nepářou.

     Psalo se přeci o 3 hlavních faktorech naplnění voleb USA: Izolace, Posílení, Začištění.
     A také o tom, že "Americké volby jsou o Číně" _ "Řekni, že to tak není, Steve."
     Tak omilostnění Flynna patří do kolonky „Začištění“ a ještě se přitom ukolébávává Sleepy Joe a časem se zřejmě objeví více dalších souvislostí.
     Tolik prozatím k dněšním Rozděleným státům americkým https://media.tehrantimes.com/d/t/2020/11/10/4/3598338.jpg

 9. Jéňa napsal:

  @J.K.
  Děkuji Vám za radu a výpomoc.
  Problém byl v prohížeči. Změna byla řešením.

  @P.
  Rád sdílím informace - zase už :-)

 10. Jéňa napsal:

  @ Biden: "USA jsou připraveny zaujmout roli globálního lídra"

  Pepe hlásí kontra:

  „Drak letí, orel havaruje na geoekonomických vrcholcích“

  Ano, tak zní karbanický flek Pepeho Escobara přes titulek jeho nejnovějšího článku, v němž popsal aktivity Číny z posledních dnů, tedy to, co „Mistr Sun“ - chystá, radí, informuje.

  Čtyři geoekonomické summity stlačené v jednom týdnu vyprávějí příběh o tom, jak si stojíme v těchto svrchovaně dystopických časech.
  (Virtuálnímu) podpisu RCEP ve Vietnamu následovalo stejně virtuální setkání BRICS pořádané Moskvou, setkání APEC pořádané Malajsií a G20 minulý víkend pořádané Saúdskou Arábií.

  Na summitu G20 prezident Si Ťin-pching nepromarnil šanci – po RCEP, BRICS a APEC – znovu zdůraznit čínské priority: multilateralismus, podporu reformy WTO, bohatou mezinárodní spolupráci v oblasti výzkumu a výroby očkovacích látek. Atd. A mnohem více...jak je uvedeno zde
  https://www.unz.com/pescobar/dragon-flies-eagle-crashes-at-geoeconomic-summits/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!