„VOLBY“ V USA

images (3)Stále platí to, co jsem napsal 4.11. v 7 hodin 59 minut, v bodě č. 5 na své zdi, tedy v době, kdy bylo v USA spočítáno teprve malé množství hlasů a o manipulacích se teprve říkalo, že by nějaké být "asi" mohly.
"Volby" v USA nejsou událostí, ale procesem. INFORMAČNÍM PROCESEM. Protože se ale většina lidí na tento proces dívá jako na událost, tak ztrácejí svůj čas a energii stupidními debatami o tom, jestli zvítězil Trump či Biden a který z nich je lepší alternativou a který horší a tak jim zcela uniká informační základna, kterou celý tento proces nese/přinesl a který je tou JEDINOU a hlavní globální operací, kterou již většina světa ve svých hlavách automaticky přijala, ale jen na nevědomé úrovni, tak moc je to kvalitní manipulace.
Hlasy ještě nebyly ani zdaleka spočítány a z alternativních médií v USA se již nesly hlasy o "ukradených" volbách a to i s konkrétními čísly "mrtvých duší", s překročenými počty hlasujících oproti registrovaným voličům, záměrným započtením Trumpových hlasů Bidenovi atd. Prakticky okamžitě poté vše podpořil Trump svými tweety, pak to podpořil svými tvrzeními Pompeo, následně přišel právník Giuliani s prvními žalobami a dalšími "siláckými" řečmi. A do toho opět alternativní média s dalšími "důkazy" o manipulacích, které se nesly, okamžitě otitulkované snad ve všech jazycích světa, po virtuálním světě. Zajímavé je, že alternativní média od sebe jednotlivé informace nekopírovala, ale doslova vytvářela své vlastní (takže se jednalo o předem připravenou akci) a tvořila tak velmi silné informační pole: VOLBY JSOU ZMANIPULOVANÉ, DÍVÁTE SE NA PUČ!!! Skoro první kdo zareagoval oficiálně nějakým komentářem byl představitel nového HEGEMONA, tedy Číny, prezident Si, který prohlásil něco v tom smyslu, že je zajímavé, že s demokracií má nejvíce potíží země, která ji nejvíc propaguje. Komu to řekl? Lidem u nich doma, protože i tam je obrovské množství osob, které roky spolupracovali s US státními elitami, díky nim vydělaly miliardy a proto ve spolupráci chtějí pokračovat. Co si z toho výroku měli odnést po Západu volající lidé? Něco v duchu: tihle ubožáci co se hádají o průběh voleb, podvádí a špiní se navzájem, jsou vašimi páníčky? Chceme tady "demokracii"? A jakou vlastně? Vždyť v USA ukazují, že "existovala" jen do té doby, kdy všichni svorně papouškovali stejné lži!!!

A co se děje v RF? Totéž co v Číně. Tamní mainstream převzal informace hlavně z alternativních zdrojů USA a od Trumpa (proč také ne, když je stále prezidentem USA?) a říká totéž, čím naprosto decimuje jakékoliv snahy po "majdanu" volajících nebožáků, kteří se shlédli ve "velikosti" USA a kteří by za pohlazení po hlavě od svých páníčků klidně utopili Rusko v krvi jeho občanů. "Tohle chcete? Těmhle šaškům, kteří neuměj spočítat férově hlasy (a to kdysi obvinili nás z manipulací v jejich volbách) věříte? Tohle jsou ti vaši páníčci? Tuto "demokracii" chcete nastolit u nás? Děláte si legraci? Nestydíte se, vy naivní pitomci, co pro pár dolarů prodáte vlastní národ i se svou duší?" Je to vynikající nástroj jak vzít potenciál všem vlastizrádcům a jejich užitečným idiotům.

Ve Spojených státech nevyhlásila vítěze volební komise, ale média, přesněji mainstream, tedy hlavní proud (dez)informací, stále ovládaný neokony a jdoucí proti Trumpovi, což je pro mnohé opět důkaz manipulací, protože takový postup je prostě podivný a do očí bijící.
Díváme se na PROCES, který má za cíl zcela zdiskreditovat USA a to na ideologické i knceptuální úrovni (!!!) v očích celého světa a nějaký Trump a Biden jsou pouze herci v této divadelní hře. Nejde o to, kdo z nich je "vítěz", jde o to, že záměrem je celá tato nastolená situace a její okolnosti, nikoliv "jen" nějaké "volby". Vždyť je to dokonalý útok na státní zřízení USA. Kým jsou USA bez té jejich (vylhané) "demokracie"? Kým? Bez ideologie a hodnot a bez koncepce jak ovčany řídit, ztrácíte nad řízením kontrolu a ztrácíte STÁTNOST!!! Volby jsou základním pilířem fungování demokratického státu a zde se doslova řve o tom, že tato země tento pilíř vůbec nemá!!! Jaký vnitřní pocit máte, když se nyní řekne: Demokratické volby v USA? Jaký? A přesně podobný pocit mají i lidé v jiných zemích, proto jsem v úvodu psal o "dokonalé manipulaci", o úplné změně vnímání paradigmatu. Vždyť o falši a podvodech hovoří přímo nynější prezident USA!

Proč Trump na poslední chvíli odstavuje vedení Pentagonu proto, aby mohl hekticky stáhnout US army ze světa? Vždyť Biden může za několi týdnů vše znovu obnovit, vše vetovat, nebo snad ne? Proč taková snaha? Protože pokud se Biden (ve skutečnosti klany co za touto nulou, s uměle nastřelenými vlasy, stojí) ujme moci, tak mu bude nějakou dobu trvat, než vše znovu personálně obsadí svými lidmi, než vše zastabilizuje a na to bude potřebovat měsíce. Co se během té doby má přihodit v USA než to dokáže? Není to snaha Globálních elit, jejichž je Trump kádr, získat čas na to, aby svou pitomostí nemohl Biden rozjet válečnou katastrofu hned první dny v úřadu? Evidentně se nepředpokládá, že bude mít Biden čas vůbec něco takového udělat.

Další kádr GE Zeman, již Trumpa ve svém rozhovoru pro Parlamentní listy odepsal. Pochopil, že v nadcházející hře se s ním nepočítá a že pád bývalého Hegemona se bude odehrávat rukama Bidena? Znalec KSB generál Petrov již v 90-tých letech tvrdil, že USA čeká naprosto stejný osud jako SSSR. Vidíte tu paralelu? Nejdříve přijde likvidátor systému, tedy velmi schopný rozvraceč Gorbačov (Trump) a po něm přijde ubohá loutka, ochlasta Jelcin (Biden). Asi je to jasné, byť Biden asi nepije, ale za to moc rád děti.

Proč myslíte, že právě v této době, se Zeman veřejně snaží zlikvidovat šéfa BIS, který za svou lokajskou službu získal ocenění od USA, jehož přijetím prokázal, že nepracuje pro naše zájmy, ale cizí? Proč právě teď, když se mění celosvětový obraz vnímání USA?
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/zeman-predal-babisovi-material-na-koudelku-40342489

Máte pocit, že "problémy" okolo ČT, tedy hlásné trouby US státních elit u nás, právě v této době, jsou také náhoda?
https://www.novinky.cz/kultura/clanek/vedeni-rady-ct-konci-reditel-dvorak-mluvi-o-destrukci-40342675

Vždy se opakují metody, které již jednou fungovaly. "Volby" v USA mají za cíl těžce poškodit tuto zemi, zcela zpochybnit jejich řád, ideologii "demokracie" a hodnoty, které prosazovaly. Díváme se na proces, který stále pokračuje a bude pokračovat, ať už bude v Bílém domě jakákoliv osoba, s jakoukoliv mírou chápání. Je naprostou ztrátou času řešit, kdo je z obou kandidátů lepším nástrojem GE, protože i člen US státních elit, se může v rozvratu hegemonie dokonale hodit. Vždyť i ten jinak tupý Jelcin, za sebe sehnal náhradu - Putina, o kterém byl hluboce přesvědčen, že to bude jen další nástroj liberalismu a neokonů v RF. "Volby" v USA ve skutečnosti vyhrály Globální elity a to ještě v době, kdy se pořádně nezačalo počítat a proto jsem o tom psal tak brzy.
5 Komentářů k „VOLBY“ V USA

 1. Louis napsal:

  Ze Jelcin za sebe sehnal nahradu v Putinovi? Vy mate ale predstavy! Nevite, kdo tyhle rosady dela?
  Situace v USA je dost neprehledna a i infos jsou neverohodne. Jako ze pry Trump nechal volicske listky opatrit vodoznakem, ci udaji jako u Blockchainu. Giuliani mluvi jen o podvodech pri scitani, ne o manipulacich vysledku softwarem z Nemecka.
  Vse co prichazi z Juesej je jedna velka sracka a vetsinou lez, dezinformace. Clovek nemuze verit ani lidem, kterym fandi. Je to dost deprimujici.
  US jurisdikci ovladaji chazari, proto to ticho. A jestli SCOTUS zafunguje, bude to zazrak.
  Ale mozna je vse nastaveno tak, aby doslo k pozaru VRSR, ktera vezme majetek lidem, kteri poslali USA ke dnu po dobe Eisenhowera a JFK. Ti lidi varovali o tom co se deje a co prijde. Nadarmo. Zmena nebude dobrovolna, ale nasilna, jednani nic neprinesou. V tomhle boji ma Trump zvitezit? Nikdo neveri. Biden uz je oficialne bran jako POTUS.

  • pv napsal:

   Odpřemýšlejte si, pokud chcete, moji verzi"

   Trump nemá nejmenší zájem se rvát s tzv. deep state, ani je trestat, na to měl 4 roky a nic. Dále jeho zeť jede ve vakcinách kvůli zisku, takže?

   Celé je to sehrané divadlo, je úplně jedno, co kdo říká.

   Záměrem divadla Trump-Biden je vyvolání občanské války v USA, protože postavit USA na nohy bez zbudování průmyslu nelze, a tak je potřeba, aby se značná část lidi v USA vylikvidovala buď mez sebou nebo vakcínami.

   Trump je podprůměrný herec, a může kecat co chce, na to mu naletí tak akorát hloupí amíci, kteří stále nechápou, že jsou to ni, kdo musí vysušit tu bažinu kompletně celou, jak dtvz. demokraty, tak republikány, to není podstatné, podstatné je začít s bankstery bez ohledu na stranickou příslušnost.

   Na to nemají, aby si to uvědomili a spojili se proti skutečnému nepříteli, paradoxně na to mají ale zbraně, jenže jsou jim na prd.

 2. Louis napsal:

  Ze Jelcin za sebe sehnal nahradu v Putinovi? Vy mate ale predstavy! Nevite, kdo tyhle rosady dela?
  Situace v USA je dost neprehledna a i infos jsou neverohodne. Jako ze pry Trump nechal volicske listky opatrit vodoznakem, ci udaji jako u Blockchainu. Giuliani mluvi jen o podvodech pri scitani, ne o manipulacich vysledku softwarem z Nemecka.
  Vse co prichazi z Juesej je jedna velka sracka a vetsinou lez, dezinformace. Clovek nemuze verit ani lidem, kterym fandi. Je to dost deprimujici.
  US jurisdikci ovladaji chazari, proto to ticho. A jestli SCOTUS zafunguje, bude to zazrak.
  Ale mozna je vse nastaveno tak, aby doslo k pozaru VRSR, ktera vezme majetek lidem, kteri poslali USA ke dnu po dobe Eisenhowera a JFK. Ti lidi varovali o tom co se deje a co prijde. Nadarmo. Zmena nebude dobrovolna, ale nasilna, jednani nic neprinesou. V tomhle boji ma Trump zvitezit? Nikdo neveri. Biden uz je oficialne bran jako POTUS.Uboha figurka, ktera v navalu demence na videu prohlasuje, ze jeho strana udelala nejvetsi volebni podvod, plete si sve vnuky a mysli si, ze kandiduje do senatu. Opravdu kandidat-loutka pro tuto dobu.

 3. Ladislav napsal:

  Autor je ještě větší "konceptuál" než jeho vzor Pjakin. Ten, na rozdíl od pana Nováka, vidí rozdíl v tom, jestli prezidentem bude Biden nebo Trump:

  https://www.youtube.com/watch?v=aIR4ulfkD3s

  (Otázka - Odpověď V. V. Pjakina ze dne 16.11.2020 Titulky CZ)

  Pjakin si, na rozdíl od autora, na konceptuála jenom nehraje, ale ví, o čem mluví. Brát vážně vyjádření Zemana je podle mě problematické. Myslím, že Zeman už je poněkud mimo realitu a je možné, že se Trumpovi chtěl pomstít za to, že nepřijal jeho pozvání do ČR.
  To, že autor článku nerozlišuje mezi volbou Trumpa a Bidena, považuji za pózu, která má ukázat, jak do toho "vidí".
  O tom, že jde o to, odstavit USA, pochybovat nelze, ale pokud se jim podaří do Bílého domu protlačit Bidena, tak to pocítíme i u nás. Proto držím palce Trumpovi. Uvidíme, co dokáží jeho právníci:

  https://www.youtube.com/watch?v=uP93MyP0EPw&feature=emb_logo

 4. Krokodýl,volič SPD napsal:

  Jde o to postavit jůesej na nohy....momentálně hodně šmatlavé,předlužené,technologicky v ....však víte kde.Trumpeta alespoň vrátil část výroby do států.Mimochodem,bolševismus u nás trval 40 let a mrtvých,zavražděných ovšem díky ozbrojené pěsti dělnické třídy bylo také dost.Jenže toto je vyzbrojená emerika,tedy občané a bude to dost ostré.Levičáci budou stříleni jako krocani na Marianách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!