Další důvody pro testování na Koronavirus a i pro ty roušky

 

Lab technician holding swab collection kit,Coronavirus COVID-19 specimen collecting equipment,DNA nasal and oral swabbing for PCR polymerase chain reaction laboratory testing procedure and shipping (Lab technician holding swab collection kit,CoronavirŽe PCR test na koronu je další fraška a podvod, jeden z mnoha, by měl dnes už každý vědět. Tam kde se testuje, tam je korona; tam kde se netestuje, korona není. To proto, že co PCR test hledá je RNA materiál. A pochopitelně, taky ho najde, protože každý z nás ho máme, je to součást našeho biologického systému. Ale i v tom je test pochybný, že sice hledaný materiál najde, ale nerozpozná ho. Vzorek musí být namnožen aspoň 35x aby byl pro tento test rozeznatelný. Vyšší namnožení je nespolehlivé a přesto, hodně laboratoří namnožuje test 45x. Snížení na 35 cyklů docílí snížení „positivních“ výsledků na polovinu a snížení na 30 cyklů dokáže snížit tento počet na třetinu. Tolik o důvěryhodnosti testu, který způsobil celosvětovou karanténu, zničil průmyslovou, zemědělskou a obchodní bázi mnoha států a ohrozil zdraví a budoucnost celé lidské populace.

Dokonce i Dr. Fauci konečně přiznává, že PCR test není bezproblémový a že jakmile projde 35 cykly, jeho výsledky nejsou spolehlivé. A zatím FDA instrukce přímo určují: 40 cyklů! Takže Fauci říká nejvíc 35 cyklů a FDA říká 40 cyklů – to je normální podvod. A všechny ty karantény, roušky, nucená izolace v záchytných táborech a podobné nesmysly byly založeny na bázi takového testu? Tak to je s lidským úsudkem něco hodně v nepořádku.

Další problém je v tom, že test nedokáže vyhodnotit, jestli je zkoumaný virus aktivní, nebo neaktivní. Jinými slovy, je-li živý, nebo mrtvý, neboli – nedokáže zjistit skutečnou infekci!

A když k těmto výsledkům přidáte ještě lidský omyl a výraznou snahu o zkreslování situace, tak se může přihodit, jako se to stalo v Severní Karolině v Americe, že 6,700 lidí obdrželo zprávu, že mají koronu a přitom to nebyla pravda. Prostě a jednoduše, firma, která je testovala měla chybu v počítačovém programu a ten jim všem rozeslal e-mail se špatným textem!

Musíme si uvědomit ten obrovský dosah takových „drobných“ omylů. Nevhodný a nespolehlivý PCR test byl použit jako důvod pro celosvětovou karanténu, roušky, zavírání menších obchodů a celou hromadu dalších nesmyslů. Nejen že takový test je kolosální plýtvání penězi, protože to samo o sobě není není levná záležitost, ale ty ztráty, které byly tím způsobeny daleko předčí jakýkoliv kladný vliv, kdyby by tam kdy byl. A ještě ke všemu to vytváří celkovou paniku, kdy ti z nás, co nevědí o co doopravdy jde, podlehnou o to snadněji vlivu zkreslených výsledků testů, rozkřikovaných do světa neúnavnými medii.

Přitom není čeho se bát. Úmrtnost na Covid je méně než 1% a nejvíce ohroženi jsou ti, kteří nosí roušky a pak ti, kteří se nechávají pravidelně očkovat proti chřipce, protože korona už je v tom očkování. Švédsko nemělo ani roušky, ani karanténu a nejsou na tom o nic hůř než zbytek světa, pouze jejich obchodní a průmyslová báze nebyla těmito nesmysly zničena, jako u nás.

 

PCR test je tím pádem nepoužitelný

Když se nepoužitelnost PCR testu příliš rozkřikla do světa, na což jeho vynálezce upozorňoval hned ze začátku, ale nikdo na něho nedal, přičinliví, ale ne příliš praktičtí vědci zkoušeli přijít s jiným způsobem testování. Nový druh testu, který vyzkoušela Johns Hopkins škola veřejného zdraví, prý spolehlivě rozpozná s naprostou přesností skrze sliny, jestli má člověk dost protilátek proti koroně. Jenže tady jsou hned dva problémy: (1) předně, je to zjevný DNA test (viz vysvětlení později); (2) protilátky nejsou ty, které ochrání člověka proti nemoci. Protilátky dnes jsou, zítra být nemusí. Důležité jsou T-paměťové buňky a jejich zkušenost s patřičnou nemocí.

Jako další, prestižní americká universita MIT (Massachusetts Institute of Technology) vyvinula způsob testování pomocí kašle. Jejich program je možno přidat do mobilu a údajně rozpozná koronavirus pacienta když na mikrofon zakašle. Nikde ale neříkají co s chudáky kuřáky, tuberáky a jinými plicními pacienty. Mnozí z nich kašlou ještě lépe než ti s koronou. A při obyčejné chřipce se taky kašle. Co pak s tím?

Je možné, že postupně budou používat i jiné zvuky, které člověk dokáže vydávat na rozpoznání neexistujícího COVIDu. No, necháme se překvapit; už tady ta snaha byla, ale bylo to zesměšněno.

 

Jiný záměr za testováním na koronavirus

Světem koluje názor, že testování na koronavirus má ještě jiný záměr než vyhodnotit infekci a vyvolat paniku mezi lidmi. Nejen že se povídá, že virus je obsažen v testu samotném, takže testovaní jsou současně infikováni. Další názor je, že komunistická Čína zkouší zmapovat genom všech lidí na této planetě. Proto, ve spolupráci s Dr. Fauci vytvořili lež o nějakém viru a dnes ho „testují.“ Z výsledků testů pak vyhodnotí genetické informace jednotlivých rasových skupin a podskupin, aby na tyto mohli vyvinout specifický způsob jejich vyhubení.

Jiní mají za to, že budou neustále strašit lidi, až celí vylekaní se nechají jak testovat, tak i očkovat a toto budou opakovat stále dokola, až docílí změnu našeho DNA a my přestaneme být lidmi – pokud ovšem dříve na tyto zásahy nezemřeme.

Další názor je, že testování hledá tak zvaný „boží genus,“ což je gen, který je ovlivněn dědičností a tvoří naši spiritualitu. Jeho odstraněním lidé přestanou chápat Boha, přestanou chápat spirituální, nebo mystické záležitosti. Ptala bych se – proč asi jim na tom tak moc záleží?

Joseph P. Farrell, autor, fyzik, mystik a myslitel říká, že jisté očkování, říká se mu FunVax, bylo vyvinuto k tomu účelu, aby zabránilo myšlenkám, nápadům a náboženskému cítění a také aby odstranilo morální a etické zásady u lidí. Údajně mělo toto očkování udělat konec terorismu a učinit Střední Východ mírumilovným.

Takže se zdá, že naši manipulátoři nám tímto zkoušejí vzít tu jedinou oporu, (na kterou si každý z nás vzpomene až je v opravdové tísni, dříve ne), co na tomto světě máme. Potřebují nás všecky dostrašené, bezradné, bojácné a tím pádem dobře ovladatelné. Jak řekl Ježíš Kristus, „království boží je uvnitř vás,“ to není nic politického, to je spirituální záležitost. A to je, co tihle šílenci zkoušejí v nás zničit. Jestli to pak jde (v případě potřeby) obnovit – kdoví! Spíš ne než ano.

Takže boj mezi běžnými lidmi a ilumináty-manipulátory není fyzický, ani politický; je to boj spirituální. Spiritualita je ve všem, co se dnes děje vrcholně důležitá a právě proto je lidstvo hromadně od spirituálního cítění a chápání odváděno, aby toto nerozpoznalo. Spiritualita je dnes zlehčována, je považována za staromódní, jen aby bylo lidstvo odvráceno od pátrání tímto směrem, aby se náhodou něčeho nedopátralo.

 

Proč Nefilimové?

Proč na příklad zkouší americké Státní oddělení najít hrobky Nefilimů? Nefilimové byli padlí andělé, svrženi s nebe, kteří se spojili s lidskou populací tehdejší doby a zplodili potomky. Dnes je nerozpoznáme, až na to, že to jsou nevypočitatelní a zlí tvorové, asi psychopati. A protože vzhledem vypadají stejně jako my, je zde snaha na nejvyšších místech podle jejich pohřbených zbytků získat DNA a porovnáním se DNA lidské populace tyto tvory vyhodnotit.

Američané vyhnali německé a francouzské archeology z Iráku a přivezli tam svoje vlastní. Proč? Co tím zkoušejí docílit? Bojí se, že by Němci a Francouzi přišli na něco, na co by přijít neměli? Proč vůbec potřebovali převzít Irák a učinili tak na bázi směšné teorie, že „Saddam Hussein není dost hodný ke svými lidem a že tam vyhazují miminka z inkubátorů a válejí je po zemi!“ Ne, ten skutečný důvod byl naprosto jiný; byl to důvod spirituální. Nakonec – v Iráku stál kdysi Babylon a jeho zbytky tam stále ještě jsou. Nedávno byla znovu postavena jistá babylonská budova – úplně nová replika té staré – proč? Proč má Evropská unie jednu z budov postavenu ve stylu Babylonské věže (viz obrázek níže)?

 babylon

A podobně je to i s rouškami, jejich spirituální význam nemůže být zatajen. Podle J.P. Farrella, roušky jsou spirituální popření toho, co doopravdy jsme. Nošením roušek se snižujeme na poslušné vazaly, dáváme najevo svoji podřízenost a ve skutečnosti ani nevíme komu, nebo čemu. Prostě se ponižujeme pro všecky, kdo o to stojí. Jsme ochotni poslouchat kohokoliv; nebudeme reptat, nebudeme odmlouvat a protiřečit, nebudeme ani mluvit. Dobrovolně se vzdáváme statusu volných a svobodných tvorů a přecházíme do podřízeného vztahu.

Vždycky, když vidím politiky, nebo reportéry hlásat něco do světa s rouškou přes obličej, tak si v duchu říkám: „jak moc hloupí můžeme být …? Vždyť tito lidé věří svým vlastním lžím!“

Dnes už dobře víme, anebo bychom to vědět měli, že roušky zadržují naše vlastní viry, bakterie a jiné nežádoucí látky, kterých se náš imunitní systém zkouší vydechováním zbavit. Roušky nás nutí tento odpad znovu a znovu vdechovat – recyklovat. Tyto nežádoucí látky se pak dostanou až do mozku, kde spolu s nedostatkem kyslíku (kvůli rouškám) způsobují odumírání buněk. Lidé pak mají demenci a diví se z čeho. Dostanou se do plic, kde způsobují plicní nemoci, jako je zápal plic a jiné. Dostanou se i do očí, protože žádná maska není dost těsná a to nás teprve čeká, dovědět se co způsobují tam.

U dětí je nošení masek přímo zločin. Děti potřebují dýchat čistý vzduch a ne odpad a škodlivé zplodiny. Nemluvě o tom, že děti koronu nedostanou, tak proč je před ní chránit. Vím, někdo by namítl, že byly případy, kdy děti dostaly koronu, na což bych odpověděla – kdoví co jim skutečně bylo. Jako nedávno, 8-letý chlapec zemřel na koronu. Jenže on se chudák zároveň utopil ve vaně a ještě ke všemu měl vážnou dědičnou nemoc a byl invalidní!

Další problém s rouškami je, že žádné z nich nejsou určeny na dlouhodobé nošení. Ne, ani ty chirurgické roušky ne. Nemocniční personál nosí roušky pouze na operačním sále a tyto odkládá při odchodu z místnosti. Navíc je každý operační sál vybaven přídavným přívodem kyslíku, aby byla vyrovnána ztrátu kyslíku, zaviněnou rouškou.

Běžné roušky jsou rovněž pouze na krátkodobé použití a žádný výrobce nečítá s tím, že by je někdo měl na obličeji celý den. Roušky jsou totiž konzervovány jedovatými látkami! Obsahují kysličník etylenu, což je dobře známý rakovinotvorný prostředek. Jsou napuštěny fluoro-karbonem PTFE, což je opět karcinogen. Takže jestli opravdu chcete tu rakovinu dostat, pak noste roušky! Sice vás neochrání od korony, ani od žádné jiné nemoci, ale rakovinu vám zaručí.

Mnohé vědecké studie dokázaly, že roušky jsou nebezpečné. Škodí mozku a celému lidskému organismu. Někdo si dal tu práci, že nashromáždil skoro třicet těchto studií ZDE.

 

 
4 Komentářů k Další důvody pro testování na Koronavirus a i pro ty roušky

 1. podvodný zkurvystát napsal:

  COVID podvod

  Takže protektorátní zmrdi,kteří se nazývají “vládou”,se chystají dát všem otrokům a nevolníkům /lidským zdrojům,jedinému “aktivu” tohohle zlodějského zkurvystátu/ kolonie Čechie vánoční “dárek” : Otestování zdarma!!!! To by se jeden posral!! Řekněme si to nyní srozumitelně: Otrávíme vás “zdarma” za vaše peníze,o které jsme vás okradli na “daních”!!
  Jak jsou starostliví a milí,naši protektoři!! Ale že před tím,pod rouškou podvodu s přejmenovanou chřipkou zlikvidovali veškeré služby,zdravotnictví,ekonomiku,živnostníky,mezilidské vztahy a vůbec všechno,co se minimálně po staletí vyvíjelo,…na to jaksi pozapomněli,zrůdy jedny šibeniční. Jak jsou skromní,jak dojemné!! :-D,neznalému věci by nejedna slzička ukápla!!
  Zajímalo by mě,kdy se nám cíleně likvidovaným konečně rozsvítí,abychom jim opětovali jejich uslzenou “starostlivost” při výběru kandelábrů,aby byly taky zdarma,na “slušnou nabídku” je nutno slušně odpovědět,ne??
  Bestie jedny zkurvené!!!

  • proud napsal:

   Nerozsviti,to uz je ted jasny,naopak,jeste se budeme rezat mezi sebou. Z hladu,ze zavisti,z toho ze nejsme schopny skocit po tech po kterejch to je skutecne potreba,je z nas uz jen uboha banda prizdisracu hledajicich "berlicky" jako je panbicek,pjakin,ufo a podobny nesmysly co nam siozidi nabizeji,nez bysme se proste sebrali a udelali si poradek sami!

   • Eschatolog napsal:

    z hlediska vpm Jana Drdy máš recht, jistě jsi vzal do úvahy 80% dojených debilů do pokladničky, ze které oko sauronovo platí své armády skřetů, aby se chovné stádo při dojení moc nevrtělo a nebučelo, furt čekám na analýzu těch elektrod , co jima osvč v prespurku zavařily tu hvězdou bránu, od slovana Roba, a furt nic, asi nemá čas, studuje egregor špejle v rypáku

    • proud napsal:

     Robik neni spatnej chlap,znam ho z jedny "demosky" pred lety,osobne. Ale jako kazdej taky hleda,nejen pravdy,i sam sebe,to asi delame vsichni a kazdej jdeme jinou cestou,podle vlastni individuality. To vsechno by mi ani moc nevadilo,ani ruzny "boje" co spolu svadime mezitim,jak jsme kazdej jinde daleko a na jinym miste hledani,kdybysme se dokazali sjednotit abysme vyhrali nejdriv tu valku........

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!