Rusvesna: Přehled zpráv – 21.11.2020

tramp_celuet1; Všechno pak vysvětlíme. Prezident USA prohlásil, že volby vyhrál, ale na otázky novinářů zatím nechce odpovídat.
2; Světlo na konci tunelu. Bill Gates učinil prognózu ohledně koronaviru. Dříve prohlašoval, že v nejoptimističtějším případě pandemie skončí v roce 2022. Nyní připustil, že v nejvyspělejších zemích by mohla skončit ještě v roce 2021.
3; Poslanci za Porošenkovu stranu se pokoušeli vjet do průjezdu činžáku. Bylo zveřejněno video, jak opilí místní poslanci Andrej Židaček a Nikolaj Puščak terénním vozem vyjeli ke vchodu do domu po schodech.
4; V Evropské komisi oznámili, kolik peněz bude potřeba na překonání následků pandemie. Prezidentka Evropské komise prohlásila, že úřad se obrátil na země G20 a požádal o podporu v mobilizaci potřebných fondů.
5; Podivné sympatie. Vatikán vyšetřuje, jak se lajk římského papeže dostal pod choulostivý snímek brazilské modelky Natalie Garibotto na Instagramu.
6; Z Ukrajiny do Polska mířila skupina, která plánovala teroristické akty. Vyplývá to z pravidelné zprávy o vojenské situace v Luganské republice.
7; Dolar může prudce klesnout kvůli obnovování světové ekonomiky v roce 2021. Dolar se během krize těší vysoké poptávce jako „záruka bezpečnosti“. Po jejím skončení může být všechno jinak.
8; Evropská unie proti Turecku. Nadcházející summit EU se chystá nekompromisně kritizovat Turecko.
9; Vyhrožoval smrtí hlavě státu. V Srbsku byl zatčen „facebookový terorista“. Za tímto zdánlivě nedůležitým incidentem se může skrývat ledacos.
10; Děsivé poselství. Biden proti Trumpovi v boji o prezidentské křeslo. Objevuje se stále více důkazů o neuvěřitelně drzých a většinou velmi primitivních falsifikací hlasování.
11; Evropská unie chystá úder proti Bělorusku za účelem výměny moci. Evropští představitelé projednávají nejrůznější kroky.
12; Otroci demokracie. Bývalá republika SSSR Gruzie vyzvala k posílení americké přítomnosti na Kavkazu. Gruzie chce posílit partnerství s USA. Informoval o tom gruzínský premiér Georgij Gacharija.
13; Francie vyhlásila válku islámu a tvrdě nutí největší média k mlčení. Paříž pod záminkou svobody slova tvrdě hájí provokativní karikatury urážející muslimy.
14; Začátek teroru. Běloruští radikálové vyhlásili nefalšovanou válku Lukašenkovi a běloruské policii. Běloruská opozice a jejich patroni v zahraničí zpackali občanský převrat. A nyní kolem sebe kopou.
15; Turecko chce vyslat svá vojska do Karabachu a vyhnat ruské mírové síly. Ankara rozvinula nefalšovanou informační kampaň, aby zdůvodnila případné vyslání svých vojsk do Náhorního Karabachu.
16; Mezi palicí a kovadlinou. Berlín byl zahnán do kouta kvůli „Severnímu proudu – 2“. O osudu ruského projektu se bude rozhodovat v nejbližší době.
17; Střelba v obchodním centru v USA. Mezi zraněnými je i nezletilá osoba. Policie oznámila, že útočníkovi se podařilo zmizet.
18; To je fiasko. Nizozemský novinář se připojil k tajné konferenci ministrů obrany zemí EU. Zamával jim a zase se odpojil. Jde tu o zásadní věc – digitální bezpečnost, prohlásila šéfka zastoupení VGTRK v Bruselu Anastasija Popova.
19; Šojgu přijel do Jerevanu a absolvoval setkání s Pašiňanem. Kromě ministra obrany čekají v Arménii dnes také ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova.
20; Zelenskij kašle na ponížení Ukrajiny, prohlásila bývalá ukrajinská ministryně spravedlnosti Jelena Lukaš. Jak dlouho ještě nechá Ukrajinu ponižovat a prodávat všechny národní zájmy. Kolikrát nás Západ a MMF ještě podvede?
21; Elon Musk informoval, jak budou žít na Marsu první lidé. Přitom sám podnikatel si myslí, že on sám se začátku kolonizace Marsu nedožije.
22; Koronavirus v Rusku: Přírůstek počtu nákaz je stále vyšší. Celkový počet infikovaných v Rusku překročil již 2 miliony a nadále roste.
23; Pašňan děkuje Moskvě za podporu a prosí o prohloubení spolupráce. Byly zveřejněny záběry z jeho setkání se Sergejem Šojgu. Během války jsme cítili podporu prezidenta Ruské federace, premiéra i vaši osobní podporu. Chci vám za to vše poděkovat.
24; Na Ukrajině začali pokutovat nesprávně nasazené roušky. Zaplatit pokutu je třeba okamžitě na místě „spáchání zločinu“.
25; Budeme pokračovat v nelehkém budování svobodné Ukrajiny. Co slibuje Zelenskij v den sedmého výročí začátku majdanu? V prezidentově projevu se to hemží protimluvy. Na jednu stranu mluví o revolucích, na druhé straně o vládě zákona.
26; Online války. Twitter odejme Trumpovi oficiální účty a předá je Bidenovi. Trumpovy příspěvky budou archivovány Národní správou archivů a dokumentace USA.
27; Šojgu přijel do Ázerbajdžánu ráno uskutečnil rozhovory s premiérem Arménie a poté se přesunul z Jerevanu do Baku.
28; Ruské bílé Kamazy jsou už v Karabachu. Druhá kolona zformovaná v Rostovské oblasti se dnes kolem poledne přesouvala po území Krasnodarského kraje. Za dnešek urazila 630 kilometrů.
29; Biden pokračuje ve formování své administrativy. Už byl jmenován státní tajemník. Nedávno Biden provedl jmenování do klíčových funkcí v přechodné administrativě.
30; Spoléhat na Zelenského se neosvědčilo. Rusko se v OBSE obrací už přímo na západní kurátory Ukrajiny. Komunikovat se Zelenským je ztráta času. On o ničem nerozhoduje. V současných podmínkách nestačí jen slovně vyjadřovat podporu politicko-diplomatického řešení krize.
31; Ukrajinská armáda raketami zaútočila na Doněckou republiku. Bylo zveřejněno prohlášení z mimořádné tiskové konference Eduarda Basurina.
32; V Naftogazu se škodolibým zadostiučiněním informovali, jak Rusové zabředli do neperspektivního projektu. V ukrajinské ropné a plynové společnosti pozorně sledují proces realizace projektu ruského plynovodu „Severní proud – 2“.
33; Výbuch a požár na šachtě v Doněcku. Byla nalezena těla všech obětí. Informovala o tom dnes tisková služba Ministerstva pro mimořádné situace Doněcké republiky. Záchranné práce byly komplikovány vysokou koncentrací plynu v podzemních prostorách.
34; Alijev učinil na setkání se Sergejem Šojgu důležité prohlášení ohledně Karabachu. Třístrannou smlouvu označil za tečku za mnohaletým nepřátelstvím. Turecko a Rusko označil za země přátelsky nakloněné Ázerbajdžánu.
35; Před pár dny se na internetu objevilo video o ruské kybernetické vesnici na Marsu, které udivilo i šéfa Roskomosu Rogozina.
36; Chlapci zabitému u Saratova uřízli hlavu. Vyšetřovatelé mají v úmyslu přijmout předběžné opatření v podobě uvalení vazby na zadrženého pachatele.
37; Bývalý ukrajinský ministr dopravy a Porošenkova loutka Vladimir Omeljan se ukázal na dnešním shromáždění u příležitosti sedmého výročí začátku majdanu. Prohlásil, že Zelenskij zabránil výstavbě ukrajinského „hyperloopu“.
38; Nejvyšší čínský představitel navrhl vytvoření globálního QR kódu pro zdraví. Každý by měl povinnost předložit mezinárodně uznávaný QR kód dokládající „zdraví“ města, kde žije.
39; Porošenkova politická banda zadupala Zelenského do asfaltu. Na shromáždění u příležitosti sedmého výročí začátku majdanu na Ukrajině proběhla akce, při které byl Zelenskij symbolicky zasypán hromadou hlíny a asfaltu.
40; S výkřiky adresovanými Alláhovi zahájil útok na Charkovskou administrativu. Muž si počínal na první pohled jako smyslů zbavený.
41; Kyjev chystá pro Donbas plán B. Poradce pro informační politiku ukrajinské delegace v Třístranné kontaktní skupině informoval o existenci Zelenského plánu B. Plán se v podstatě ničím neliší od původního Porošenkova plánu. Jen bude větší důraz kladen na vyslání mírových sil.
42; Výbuch v Kyjevě. Přímo za jízdy začal hořet taxi mikrobus s cestujícími.
43; Peklo mezi teenagery v Moskvě. Kamarádka vyprávěla o čtrnáctileté dívence zabité v Moskvě. Tělo čtrnáctileté školačky s mnohačetnými bodnými poraněními bylo objeveno v bytě na Možajské ulici 20. listopadu. Pachatel, její sedmnáctiletý „přítel“ po činu spáchal sebevraždu. Jeho tělo se našlo poblíž domu.
44; Při vykopávkách v starověkých Pompejích byla objevena další, neuvěřitelně dobře dochovaná těla.
45; Skupina Medvedi patřící k Pravému sektoru dorazila na Donbas a začala zabíjet vojáky ukrajinské armády. Vyplývá to ze zprávy o vojenské situaci v Doněcké republice.
46; Bylo provedeno srovnání postavení studentů v Bělorusku a na Ukrajině. Studenti se v Bělorusku mají jako v bavlnce. Měli by každý den začínat poděkováním Alexandru Lukašenkovi, že mohou bezplatně studovat a že je vždy dostatek studijních míst a ne proti němu demonstrovat. Na Ukrajině naopak velmi prudce ubývá státních míst a ta zbylá jsou přidělována prakticky výhradně na základě korupce. Ani ten nejlepší student s vyznamenáním tak nemá prakticky šanci studovat zadarmo a raději si své studium zaplatí.
47; Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Autor nového velkého státního znaku Ukrajiny za vlády sovětské moci kreslil „proradné banderovce“. Informuje o tom historik Oleg Odnoroženko. Inu - pružní umělci...

Překlady můžete podpořit na účtu číslo:63127359/0800
Pro zahraničí (Slovensko):
IBAN: CZ69 0800 0000 0000 6312 7359
BIC (Swift): GIBACZPX
Pro snazší identifikaci platby uveďte prosím slovo "Svodka".

Za Vaše finanční příspěvky předem srdečně děkuji

B.W.

Zdroj: https://rusvesna.su/news/
2 Komentářů k Rusvesna: Přehled zpráv – 21.11.2020

 1. .lak napsal:

  Z ae :lol:

  https://aeronet.cz/news/pokud-si-nenechate-do-tela-vpichnout-vakcinu-nesmite-do-nasich-letadel-australsky-qantas-jako-prvni-na-svete-zavede-orwellovskou-leteckou-prepravu-jakou-jste-jeste-nikdy-nezazili-a-neprojedete-se/

  Co dodat
  Půjčte si mozek, nevím jestli někde jsou provozovny ale mohl bych je pro velký aplaus a poptávku votevřít i s hlavami. :-))
  Helpervexlové už se těšíte na veliký bál? Kupte si růžové křivolíny a do kabelek kapesníčky na slzy dojetí s vložkami. Po polstrgejtsovy businessmana 1:400 vloženého profit jak se sám proflákl vakcín gejtse-tse (podle mne to slovo vakcin kandiduje na nejsprostější slovo lidstva, úchylové vám promakají i buňky) vás již tu .rutopýr zvočkuje snadno a rychle kádrovák slabikářem.
  https://www.youtube.com/watch?v=E-H0jvWosC8

  0 OdpovězUpravLis 25, 2020 10:28

  Už začínáte pobírat proč je polopravda horší jak lež? Horší může být leda už snad jen anabáze posedlých dobrotrusů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!