Lidem rizika očkování, výrobcům dryáků zisk?

HEALTH-VIRUS-BRITAIN-ASTRAZENECAAmerická vláda předpokládá, že dostane mnoho žádostí o odškodnění z rodin, jejichž příslušníci utrpěli škodu na zdraví nebo zemřeli, když dostali novou vakcínou proti Covidu-19. Proto zřídí zvláštní federální soud, který bude rozhodovat, kdo obdrží odškodné, v jaké výši, a kdo nic. Bravo USA, řeknete, to je vzor pro ostatní. Ano a ne, jak se to vezme, protože zmíněný tribunál je svým způsobem zavádějící návnada, jak dál uvidíme; nejdříve však dvě informace. Objevily se zneklidňující zprávy, že výrobci zkracují nebo dokonce šidí klinické zkoušky ve spěchu, aby byli první. A nyní se k těmto obavám přidává snaha velkých farmaceutických společností vyhnout se veškeré odpovědnosti za vedlejší zdraví škodlivé následky očkování. Oba faktory se vzájemně posilují ve svých nežádoucích škodlivých vlivech na lidské zdraví a měly by být vážným varováním.

Ruud Dobber, jeden z ředitelů AstraZeneca, druhé největší britské farmaceutické společnosti, prozradil tiskové agentuře Reuters, že jeho firma obdržela 30. června státní ochranu před jakýmkoli trestním stíháním, když její vakcína poškodí nějakým způsobem lidské zdraví.

Je to výjimečná situace, kdy naše společnost nemůže vzít na sebe žádné riziko, jestliže se třeba za čtyři roky ukáže, že naše vakcína má vedlejší účinky,“ vysvětlil Dobber. „Ve smlouvách, které máme připraveny, žádáme osvobození od odškodění. Pro většinu zemí je přijatelné vzít riziko na svá bedra, protože je to v jejich zájmu.“

Skutečnost, že AstraZeneka a další velcí výrobci si vymiňují trestní ochranu ukazuje, jak malou důvěry mají farmaceutické elity v připravované vakcíny. Ironie spočívá v tom, že Big Pharma nám nabízí cinknutou imunitu a sami pro sebe požadují imunitu opravdovou. Je to příklad par excellence prvního přikázání neoliberální doktríny-- všechen zisk koncernům, všechno riziko společnosti.

===============================================

Není žádný důkaz, že by nějaká vakcína proti chřipce byla účinná. Výrobci protichřipkových vakcín to vědí a přesto je stále prodávají.“

Dr. Anthony Morris, bývalý Hlavní kontrolor vakcín a virolog amerického Úřadu pro potraviny a léky (FDA).

================================================

Zde je třeba si připomenout trochu minulosti. V polovině let osmdesátých byli výrobci vakcín zavaleni lavinou žalob rodičů dětí, kterým očkování proti obrně těžce poškodilo zdraví. Výrobci znervózněli a hrozili, že přestanou dělat tuto bohulibou činnost, která státu vynášela miliardy na daních. To by bývala byla těžká ztráta. A tak americká vláda řekla POČKAT. Konaly se schůze, kuly plány. Výsledkem byl zákon, který zbavoval výrobce povinnosti platit odškodnění. Místo toho rodiče dětí, které vakcína usmrtila, nebo jim způsobila trvalou újmu na zdraví, se mohli obrátit na státní soud a žádat peněžní kompenzaci. Občané museli podstoupit nákladný právní překážkový běh a strpět šikanu úředního šimla, aby od státu vůbec něco dostali.

To je přesně model pro nový zákon o Covidu. Je postaven na stejném nevysloveném přiznání jako v letech osmdesátých: vakcíny působí mnoho ublížení na zdraví a úmrtí. Nahlas se to ovšem neříká. Nahlas se ani nemluví o novém zákoně, který, lze nalézt ve Federálním rejstříku, 4/17/20, pohřbený v sekci 14 dokumentu s dlouhým jménem Declaration Under the Public Readiness and Emergency Preparedness Act for Medical Countermeasures Against COVID-19. Tak se to v USA, a ne jenom tam, dělá: háklivá ustanovení, rozhodnutí, ba i zákony, se dají do dodatku a zahrabou mezi ostatní dodatky jako pejsek, když udělá svoji potřebu, načež odkluše tváříc se já nic, já muzikant.

Sám císař očkovacích látek Bill Gates přiznal, že téměř sedmdesát procent vakcín může mít nežádoucí vedlejší účinky. V jeho laboratoři Moderna v Seattlu vědci vyvíjejí ve spolupráci s koncernem AstraZeneka vakcínu, která má konkurovat ruskému Sputniku. Česká vláda již uvolnila 142 milionů korun na její nákup.

Za dané situace pro našince, zdá se, vzniká otázka, která je v titulku. Bohužel ve skutečnosti žádnou volbu mít nebudeme, protože očkování proti Covidu-19 bude de facto povinné. Buď podle zákona, nebo podle vůle zaměstnavatele, dopravních společností nebo obchodní sítě. Nemáš biometrický pas, nebudeš cestovat, nakupovat, jíst.

I když Covid-19 může být skutečný patogen, nejsou důkazy, které by ospravedlňovaly přehnaná opatření jaká dnes vidíme ve světě. Pandemie paniky C-19 má mnohem větší a ničivější účinek na lidstvo nežli virus samotný. Uprostřed velké virové hysterie si hoví obrovská chobotnice-- korupčnický farmaceutický průmysl, který neustále zvyšuje své zisky a upevňuje nad námi svojí moc.

Nákup vakcín bez ustanovení, že za závažná selhání očkovací látky nese hmotnou a trestní odpovědnost výrobce je vážnou hrozbou zdraví našeho národa. V případě nedobytnosti dohody s výrobci musí tuto odpovědnost převzít vláda. Na to by měl být zákon jako řemen, a ne nástraha, aby se vlk nažral a koza zůstala.

 
9 Komentářů k Lidem rizika očkování, výrobcům dryáků zisk?

 1. .lak napsal:

  Mají to jako přísahu tam kde je branný zákon - *sloužím vlasti, kdo ví jak to ztelpají s uhniji kalergiho přání osn 2. miliard muslimů a miliardy afričanů marrakéše poměru 0,15 : 1 je cálujících *tak oni sloužím bussinessmanům mamona.

 2. pv napsal:

  PRO PROUDA:

  Prosím tě, seš tady dost dlouho, tak asi nejspíš mi můžeš odpovědět:

  Co je za problém s tímto webem?

  Zaprvé je nezabezpečen, zajímá mne proč.

  Dalé, je velký problém ho otevřít, prázdná stránka a svě svislé čárky červené barvy.

  Když napíši příspěvek, nezobrazí se. Po odeslání je čistá plocha a nic tam nevidíš. Co to je?

  Ubezpečuji tě, že jsem v ČR, v kraji Severomoravském, odpadá jakákoliv manipulace s IP přes TOR a nebo jiné sračky.

  NWO neběží normálně a já se ptám proč. Pokud nevíš, mohl bys to zjistit přes admina?

  • proud napsal:

   Zeptat se Honzika muzu,ale je to na nem,jsem tu jako kazdej jinej jenom na navsteve. Domnivam se ze je to kvuli ruznejm spammerum co sem lezli,lezou a otravujou,proto ta "Kaptcha",kdyz neco posles se spravne vyplnenou kaptchou,zobrazi se to,ale ty nemuzes nejakej cas(par minut) na sajtu,jen na tu hlavni........mam to taky tak a pocitam ze asi kazdej.

  • weissbach napsal:

   Mně to dělá taky.

   • proud napsal:

    Jo no,myslim si o tom svoje,minimalne o tom,ze kdyz ji zapomenes napsat,nebo ji opises spatne,ze to nad cim jsi premejslel a daval to dohromady nenavratne zmizi,coz je bezohledna pitomost a vrcholna picovina! Evidentne to ale nikoho krome hostu nejak zvlast nezajima a nesere.......coz me dost mrzi:-(.

 3. Eschatolog napsal:

  autore, proč šíříš ty sračky o POVINNÉ sebevraždě ?!? jsi tak hloupý nebo tak uplacený nebo tak zapálený ? prober se už a celý tento web taky ! jste koťata nebo co ? nebo mrdky ?

 4. proud napsal:

  Jinak si myslim ze nikdo nemuze nikoho prinutit se nechat "ockovat" proti jeho vuli a presvedceni kdyz si mysli,ze mu to nepomuze,ale jenom uskodi. Sam za sebe na rovinku,oockovat me nekdo nasilim proti moji vuli,zacnu u nejvyssiho kterej to naridil a budu je zabijet jednoho po druhym do ty doby nez je bud vybiju vsechny,nebo mi v tom nezabranej...............na kazdej pad dostanu minimalne jednoho!!! Protoze lhat mi,oblbovat e a pak me jeste poskodit,to se rovna vyhlaseni valky!!!

  • proud napsal:

   Ony podminky jsou defakto uz splneny lzi a nicenim kolonie(republiky) covidem a hrou na pandemii,ale omlouvam to jednak svetovou hysterii(umyslne zavedenou) a jednak snad dobrou vuli kdy se necili zamerne extra a konkretne na kazdyho jednoho jednotlivce jmenovite,plus blbosti nas obycejnejch lidi a malosti ve vzdelani a prizdisracstvi v prijimani zodpovednosti a brani se za ni,tim i za sebe......

 5. .lak napsal:

  Z ae
  Enni
  Omlouvám se pane V.K a nevím jestli je tento příspěvek vhodný. Zvažte sám, ale tohle jsem se rozhodla napsat pro ty, co klesají na duchu a nevidí světlo na konci tunelu. Je totiž čím dál více sebevražd, bohužel nejen mladých lidí.

  Nazvala bych to, proč nás někdo pořád straší?

  Kdysi mě doktoři řekli, že umřu. Tři měsíce mám prý na to, abych si uspořádala život, verdikt zněl maligní melanom.. Bylo těsně před vánočními svátky a já probrečela celé vánoce.. Měla jsem dvě malé děti.
  Strach mě úplně paralyzoval! Pak jsem si jak vystrašená ovce, nechala předepsat spousty jedů, které mě možná měli zachránit nebo zabít? Najednou jsem se rozhodla-už to nechci! STOP!

  Pokud mám umřít, tak ano přijímám. Chci být ale do poslední chvíle svobodnou bytostí a rozhodnout se sama, co chci dělat a co ne. Přijetí a smíření se smrti najednou ve mě vyvolalo pocit naprostého klidu a uvolnění. Řílám tomu, že jsem se smířila s Bohem.
  Najednou se moje cesty začaly měnit a já věděla přesně, co mám dělat…..někde jsem to měla v podvědomí. Byla jsem jak ve snu, nic jsem nechápala, ale cesty matky přírody, mě dovedly až do dnešního dne. Už jsem stará žena.

  Proč to píši. Strach zavírá naše dveře a cestu k vyššímu vědomí, které je všude kolem nás. Je to velká databanka informací, do které mají všichni, pokud chtějí přístup. Nepotřebujeme projektor. Skoro všichni jsme napojeni na světlo, lidově tomu říkáme intuice. Jen ji nijak nerozvíjíme a to je škoda. Dokázali by jsme spousty věcí.
  Věřte, že pokud člivěk přijme, co je kolem něj, uvidí kudy jít a kam.

  Naše duše se vlastně pořád, zatím rodí do válek a nepokojů. Víme ale do čeho se narodíme, jen jsme zapomněli. V tomto století jsme tu proto, aby jsme si obhájili lidství- srdeční čakra. Pokud to zvládneme, tak už nás pak čeká jen duchovní rozvoj a mír. Rodíme se pořád dokola, jsme součást celku a univerzálního vědomí. Jen chtít si vzpomenout na t,o co jsme jako děti věděly a zapomněly.

  A proč nás někdo straší?
  No, možná proto, že tím zakrývá svoji hloupost, bezvýznamnost a vlastní prospěch. Možná také proto, že nemá rodinu a lásku, kterou taková rodina dává. Člověk, který má spousty peněz, má kolem sebe i spousty přetvářky a nenávisti, ale chybí mu to hlavní, opravdová rodina a láska. A proto ji nepřeje i těm ostatním.
  Nechápu tedy, proč by jsme takového člověka, měli respektovat a poslouchat. To ať si rozhodne každý sám.

  Věřte, že každý člověk, pokud mu není lhostejný osud lidstva, tu má své místo a svůj úkol. Tak prosím nepdléhat skepsi a panice. Vše zraje jak víno. Hloupí a chamtivý lidé, se jednou stejně požerou navzájem, zpoléhám totiž na jejich ego. Říká se tomu, životní plán duše.

  Je na čase přemoci svůj strach a naučit se říkat NE, každý sám za sebe.

  Kdo uvěří líbivým lžím, že za něj někdo něco vyřeší, nebo že přijde spasitel a bude se za něj obětovat, je mi ho líto. Právě ztratíl svoji cestu lidského vývoje, svoje světlo a utonene v bažině zapomnění.
  I tak někdy končí lidství.

  41 OdpovězLis 25, 2020 19:41
  Co dodat
  Návštěvník
  Co dodat
  Dobrá, ale taky se tu objevil pan J. Chvátal a kdyby znovu a ten by vám možná řekl že mezi negativní prekurzory tvorby argentum astrum (hvězdný oheň jedinečné substance genomu až iluzorních možností lidí) očkování patří a svým svým způsobem by muslimové mohli mít s tímto pravdu: nevěřící prašiví psi.

  Místo toho covid tříštení jádra buněk degenerací za podpory frevenční modulace prostupnosti buněčných stěn patogenům k podstatě organismu DNA + blokování přenosu kyslíku na hemoglobinu nakmitáním molekul O2 podpořené rouškovým šílenstvím hromadění otravami CO2 což je odpadní produkt buněčné výměny v krvi I frekvencemi nově sítě 5G kdy signál přerušovaný nosnou modulací signálu vytváří záření podobnému kosmickému které za normálních okolností stíní van allenovy magnetické pásy a 100.km atmosféry. // kosmetický salón žumpou nejhorších sajrajtů na buněčnou podstatu a vnitřní vesmír organismů-…
  https://www.youtube.com/watch?v=p0TxeMfPbhI

  0OdpovězUpravLis 26, 2020 10:16

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!