Když chce někdo zkazit národ, tak začne u dětí

 

noo9U dětí a u mladistvých se také nejsnadněji začíná. Nemají v sobě ještě tu všudypřítomnou kritičnost starších a zkušenějších, snadno si idealizují každou situaci a i cizí lidi a romantické či fantastické vysvětlení je jim bližší, než strohá skutečnost. Mnozí jsou z domu zvyklí, že sourozenci, nebo rodiče dokážou napravit všecko, co pokazili a jiní nevidí zítřek pro zářivé klady dneška, kdy se nemusí o nic starat, všechno je pro ně vyřízeno a připraveno a když musí jednou za měsíc utírat nádobí, tak to prohlašují za nespravedlivé.

Hodně mladých lidí je dnes lákáno na změnu pohlaví. Notná dávka propagandy na správných místech a děvčata chtějí být chlapci a chlapci chtějí být děvčata. Neváhají podstoupit chirurgické zákroky, hormonovou léčbu a mytí mozků bláznivými psychiatry, aby docílili svého. Postupem času, až z toho bludu vyrostou, tak těžce oplakávají každou chirurgicky odstraněnou část těla.

Ovšem kažení dětí začíná už v ranném dětství a to hračkami, knihami, televizními pořady. Z hraček jsou chlapcům předkládány na hraní figurky vojáků, špionů, teroristů, všecko se zbraněmi. Děvčata mohou mít panenky, které dovedou rodit, ale hlavně ty hračky jsou škaredé, vždycky něčím odpudivé, nebo morbidní, asi aby byla v dětech udupána estetika a smysl pro všecko pěkné. Škaredými hračkami počínaje, je pak snadnější děti přesvědčit, že špína a bahno nejsou zas tak špatné. Později přijde lidské bahno a přece ani na tom zas tak moc špatného není, každý jsme jiný, každý jsme zvláštní – „lidé se musí nějak poučit, musí všecko zažít na vlastní kůži, aby měli správné zkušenosti.“ Běžná výmluva těch nerozumných.

Přikládám některé ukázkové hračky, jak jsou dnes pro děti vyráběny po celém světě.

hracky1

Rageddy Ann a Andy – hadrová Anna byla vytvořena v r. 1915 Johnny Gruellem, který psal pro časopisy dětské příběhy a ilustroval je. Panenku vytvořil podle své dcery, která zemřela v 11 letech na následky očkování proti obrně. GI Joe vojenské figurky vznikly v r. 1965. GI znamená „Government Issue,“ neboli „Vládní vydání.“ Jako voják, člověk zjevně přestává být člověkem.

 hracky7 hracky6 hracky5 hracky4 hracky3 hracky2

 

 
8 Komentářů k Když chce někdo zkazit národ, tak začne u dětí

 1. Eschatolog napsal:

  to je panoptikum jak u parlamentniho bufetu

 2. .lak napsal:

  Tam ty hejble povznesených trubek začínají sebeadorací úžerů.

  Z PL
  Asi tak, eš, 28.11.2020 11:03:43
  Dnes sedí úžeři na drátech snad všude. Zkusme věřit na happy end :lol: Z ae Kdo jí tvaroh vidí Solární záblesk bude, to je tutovka. V současné době probíhá boj o časové osy. NWO bude samozřejmě brutálně zaváděn a naším úkolem je nepodvolit se, i za cenu toho, že nás systém odetne od zdrojů, materiálního konzumismu, a zaklekne na nás. Doba trvání NWO bude omezená, na přesně stanovenou dobu. Potom dojde k rozštěpení časových linií. Tyhle nesnesitelné porodní bolesti jsou vlastně takovým tříděním. Pan VK v podstatě popisuje budoucnost těch, kteří zůstanou v časové linii současných správců (budoucích vlastníků?) planety. Sám jsem zvědavý, jak v této zkoušce, každý jeden, obstojíme. V minulosti odcházeli (mizeli) ti, co byli vibračně na vyšších frekvencích. Dnes je planeta nachystána a realizuje přechod a v tom autobusu sedíme všichni. Odcházet (mizet) do své reality NWO, budou ti nízko vibrující.
  Reagovat

  Re: Asi tak, eš, 28.11.2020 11:05:38
  1OdpovězLis 28, 2020 9:57 Co dodat Návštěvník Co dodat Očekovaní či očipovaní i luciferázou / příhodný název. Tedy očkovaní s negativními prekurzory ovšem jimi zamýšleně nikoliv a je otázkou jestli si jistí chemtrails. Temnáři nám cvakají svěračem mezi půlkami 8. roxor. :-)) Aneb vše jsou vibrace, tedy frekvence energie na oscilaci prvků. A někde na 36. místě za nulou je něco jako hmota. Viz elekrický vesmír. Spodní světy neuvěřitelných požerů s bolestmi kterými se živí a “chechtáci druhým trpí jen když jim kapitálový trh s obětmi klekne.
  https://www.youtube.com/watch?v=F1obf0TnPdU
  https://www.youtube.com/watch?v=vjnStgobZto
  No, nevím kdo považuje čínu a irán za tržníky upíry okolí? Asi nedožratelní. Dejte se vymagořit, budete mít životní cíl a nepřítele který vás naporcuje za živa na což se vysloveně těší. :-))) Sami bojují třeba s pomníky před třičtvrtě stoletím a smějí se pominutým, plátcům životy. 0OdpovězUpravLis 28, 2020 10:44
  Reagovat

  Naprosto výstižné!!!, Supman, 28.11.2020 10:59:14
  Snad dodat jen “Amen” pane Vyorale. Nové náboženství pod značkou “Great reset” je již na pochodu a pod jeho modernistickým pláštíkem se nám vrátí feudalismus. Až ovečky zjistí o co v této hře na pandemii šlo – bude pozdě…
  Reagovat

  .lak 28.11.2020 11:29:26 Odpovědět
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Protektoratni-vecerku-mate-misto-v-devet-az-v-jedenact-A-klan-se-nam-luzo-Komentator-nastinil-kdo-pry-vydelava-na-udrzovani-koronakrize-645386/diskuse
  Dokud jsem komp nevzal bee doctor tak jsem to sem nedostal. :whistle:

  • .lak napsal:

   Tak asi potřebují nenasytní budulínci a omezenci dělat omezence z choutek a vášní arogance a korupce moci, znudění perverti. A ano, na děti si obstarají machrujícího amorálního odpadu podružných a odrtržených workoholických fachidiotů od životů dost, plácajících oběti jak retardi plastelínu v ohanbí. :lol:

   Z ae
   Jarmila
   No a proč ti radní, kterým kdosi, kdo se za své „veledílo“ vlastně stydí, že se pod něj ani nepodepsal- tak proč ty přihlouplé a nelogické kecy napsané na tom betonu, tvářícím se za žulu, prostě nezboří? To jako vůbec nechápu. On ten blázen jim to veledílo přece zdarma věnoval, ne? Tak ho mohou zbořit a bude pokoj a po záhadě.
   A my tady zde nad tou betonovou kravinou budeme sáhodlouze přemýšlet, jako idioti? Radši přemýšlejme nad tím, že ten kdo nechal zbořit pomník maršála Koněva by měl jít sedět. Statisíce mladých ruských kluků za naše osvobození položilo své životy, ale přijde nějaký hnus slizký a nechá beztrestně zbořit Koněva? A nikdo s tím nic jako nenadělá?
   Takže pouze 500 milionů lidí na planetě se jim zachtělo, jo? Tak ať jdou příkladem a hodí si oni sami mašli a neotravují donekonečna nás, slušné lidi a tu naši krásnou modrou planetu, která klidně unese třeba 50 miliard lidí a né že ne. Projeďte se letadlem třeba z Řecka do Česka a uvidíte na vlstní oči, jak je většina Země stále prázdná a neobydlená. To je stejný nesmysl, jako by někdo na ty kameny napsal, že na planetě jsou stovky biliard mravenců, takže taky zatěžují planetu. Hovada!

   11 OdpovězLis 28, 2020 11:05

 3. Louis napsal:

  Kdyz chce nekdo zabijet deti a nicit jejich zdravi, zacne je ockovat. Protoze se nezadouci ucinky podarilo utajit, zacnou ted hromadne ockovat vsechny. Znami imunologove uz nekolikrat prohlasili, ze nejzdravejsi deti a bez alergii jsou ty, ktere nebyly ockovane.

  Tady jsou dve videa (nekolik minut).
  - Velka Britanie uz predpoklada velky narust nezadoucich ucinku po ockovani proti COVID-19 a hleda software pro vyhodnocovani:
  https://www.facebook.com/otevrisvoumysl/videos/492759241662540/

  - Fakta o zamlcovani mrtvych a poskozenych po ockovani:
  https://ac24.cz/en/-/21-faktu-o-vakcinach-o-tomto-jste-nejspise-nevedeli-z-dobreho-duvodu-?redirect=%2Fen%2Fweb%2Fac24%2Fuvod

  Lide! Zatim stale jeste nejste ockovani nevyzkousenou uspechanou vakcinou. Mate stale sve zdravi v ruce. Chystaji se z nas udelat zkusebni kraliky.
  Rusove zacali dodavat Sputnik V do Afriky. U nas nechava vlada obcany umirat. Ceka se na zapadni vakciny, protoze vse ruske musime odmitat. Jako rusky plyn a NS-2, ruske technologie a investice pri vystavbe atomovych elektraren u nas.
  Ne Cina a Rusko jsou pro nas nebezpecne, ale nas kolonizator USA. Je proti nasim narodnim zajmum. On obklicuje Rusko a neustale ho provokuje strelbami dalekonosnych raketometu v Rumunsku do Cerneho more, kde US lode porusuji teritorialni vody Ruska. USA chteji 3. svetovou valku v Evrope a my jsme jeho spojenci. Nasi tankiste s tanky odjeli provokovat Rusko na Balt. To Rusko, ktere nas osvobodilo, kdyz nam bylo nejhure v r. 1945! Jsme v uplne riti jako slouha USA, protoze my obcane proti tomu nemuzeme nic delat. A ta pakaz co nam vladne to schvaluje!!!!

 4. proud napsal:

  " my obcane proti tomu nemuzeme nic delat"..............tak my nemuzeme??????????? Tomu teda rikam jinak,mimo jine i "prizdisracstvi". Prave jenom my,obycejny lidi, muzeme neco delat!!!!

 5. proud napsal:

  "Když chce někdo zkazit národ, tak začne u dětí"...........z toho logicky plyne,ze kdyz nekdo chce narod spasit,musi jima zacit taky,jinak jsou sance mensi a cas se prodlouzi,ovsem zaroven s nima je potreba pracovat i s jejich rodicema!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!