POTVRZENO: COVID-19 je podvod; je to politický podvod

J0X2RV3uY2j4oj1K3XFKqmOp_640x360Dr. Roger Hodkinson, ředitel Královského sdružení lékařů a chirurgů, ředitel soukromé laboratoře v Edmontonu (Kanada) a předseda firmy „Lékařská biotechnologie“ (Medical Biotechnology), která prodává PCR testy na Covid-19, prohlásil:

Zde se jedná o naprosto nepodloženou hysterii veřejnosti, kterou vedou media a politikové. Toto je největší podvod, jaký kdy byl na nic netušící lidstvo uvalen. Neexistuje absolutně nic, co by dokázalo tento virus zadržet. A přitom se nejedná o nic jiného, než o běžnou sezónní chřipku. Ale je to politika, která si hraje na medicínu a to je velmi nebezpečná hra. A přitom v tom není co dělat – roušky jsou naprosto zbytečné. Nejsou vůbec žádné důkazy, že jsou účinné. Je to něco naprosto nesmyslného, vidět všecky tyhle nebohé, nevzdělané lidi chodit kolem dokola jako lemmingy,* poslouchat příkazy, aniž by měli nejmenší důkazy. Společenské distancování je rovněž nesmyslné. Kladné testy NEZNAMENAJÍ, že člověk má infekci. Jsou pouze na to, aby podporovaly veřejnou hysterii a proto by mělo všecko testování OKAMŽITĚ SKONČIT. S posouzením oficiálních statistik je zjevné, že nebezpečí úmrtí těch, kteří jsou pod 65 let je jedno ze 300,000. Takže ten rozsah opatření je naprosto nesmyslný … nejrůznější podniky jsou zavřeny, sebevraždy … vodí vás všecky za nos!“ (Zvýraznění autorovo)

A je to naprostá pravda. Vodí nás všecky za nos. Masky nejen že nejsou na nic, proti infekcím nás nejsou schopny ochránit, protože na to by musely být neprodyšné a pak bychom se zadusili. Nejen že i tak zabraňují přístupu kyslíku, nutí nás vdechovat svůj vlastní odpad a své vlastní viry a ještě jsou napuštěny nebezpečnými chemikáliemi, které prokazatelně způsobují rakovinu.

Zrovna nedávno, malé 4 leté dítě málem zemřelo na bakteriální zánět plic, který dostalo z nošení roušky. Ošetřující lékař, Dr. Eric Nepute se ptá: „jak dlouho budou ještě rodiče dávat roušky svým dětem, čímž jim nesmírně ubližují a ohrožují jejich životy.“

Zbývá vědět, jak moc škodlivý dlouhodobý vliv budou tyto roušky mít na náš celkový zdravotní stav a na stav našich mozků, když nedostatek kyslíku způsobuje odumírání mozkových buněk. Stejně tak vdechování vlastního odpadu, kterého se tělo zbavuje právě vydechováním, je možno takto dostat až do mozku, kde rovněž ničí mozkové buňky. Takže až si na něco nebudete moci vzpomenout, je možné, že vám to rouška vymazala z hlavy a přitom před chřipkou (před žádnou chřipkou a celkově před ničím) vás nemohla nikdy ochránit.

A ještě ke všemu, všecko, co se týká korony je vylhané. Korona je politická a hospodářská epidemie, ale ne epidemie zdravotní. Všecko je zešvindlováno: množství případů, množství úmrtí, nutnost a účinnost očkování a způsoby ochrany. Za koronu je už dnes považováno málem každé onemocnění, včetně úrazů a úmrtí na nehody. Tuhle člověk spadl ze žebříku a samozřejmě, zemřel na koronu. Obyčejná chřipka už prakticky neexistuje a mnohde ji ani nevedou v evidenci. Všecko je dnes korona. A psychopati, kteří vlastní patent na tuto nemoc a na její identifikaci se v tichosti radují a celí šťastní počítají peníze, jak se jim ze všech světových stran denně hrnou na bankovní účet.

Nejhorší na tom je, že prostí lidé, jejichž mozková činnost nesahá dále, než k večerním zprávám v televizi, toto neví a dál se příšerně bojí obyčejné chřipky, čímž si velmi ubližují.

 

Ochrana proti epidemii a její cena

Testy na zjištění korony jsou prakticky nefunkční a je možné, že některé jsou infikovány virem samotným, snad i záměrně. Už příliš mnohokrát se stalo, že test byl otevřen a zase uzavřen, aniž by koho testovali a výsledky byly pozitivní. V Ghaně testovala pozitivní na koronu i papaya a ještě jakési jiné ovoce. Takže tam, kde se testuje, tam je i chřipka. Ovšem testování není bez ještě dalšího rizika – stalo se, že byla lidem propíchnuta membrána mezi nosem a mozkem a došlo k vážným poruchám, včetně výtoku mozkové tekutiny.

Je rovněž vážné podezření, že testování je prováděno za jiným účelem a to je sbírání našeho DNA. Pomocí DNA je pak možno vyhodnotit lidstvo na takové a na makové, na náchylné k těm nemocem a k jiným nemocem, na vyskytující se dědičné vlivy a na mnoho jiného. Dokonce i na vyvinutí rasově-zaměřeného způsobu usmrcení je možno využít DNA informace, jak říká známý fyzik a spisovatel Joseph P. Farrell, který toto přímo podezřívá.

Karanténa nás stojí neuvěřitelně mnoho a nejen peněz, ale i jiných životně-důležitých cenností. Tak na příklad cena, kterou platíme v mentálním zdraví národa, je prakticky nevyčíslitelná. Daleko větší množství lidí než kdy předtím myslí na sebevraždu a hodně z nich ji opravdu spáchá. Ti, co nepodlehnou, skončí často na alkoholu nebo na drogách. Prudce se zvyšuje násilí proti nejslabším členům rodiny, což jsou hlavně děti. Děti vyrůstající ve strachu a panice nemají před sebou dobrou budoucnost. A to, že to u nás v televizi nehlásí neznamená, že se to neděje.

Cena, kterou platíme ve zničené ekonomii je opět nevyčíslitelná. Lidé ztrácejí zaměstnání, malí podnikatelé ztrácejí obživu, davy nezaměstnaných vzrůstají. Produkce klesá, morálka pracujících klesá s ní, pracovní příležitosti mizí. Vzdělání je na úrovní prvotně pospolné společnosti a snad ještě níže. Cestování, rekreace, dovolené a zábava prakticky vymizely. Restaurace a zábavní podniky zanikají lavinovitým stylem a dobrá nálada a spokojenost už dávno neexistují.

Zdravotnictví je hotová spoušť, většina nemocných se musí spokojit s vlastní péčí. Zuby nám za chvíli budou vytrhávat potulní řezníci, namísto aby nám je zubaři odborně spravili. Vždycky se zeptají: „kterej?“ Vy ukážete prstem na bolavý zub a barbar vám ho vyrve obyčejnými kleštěmi.

ALE POJISTKU MUSÍME PLATIT POŘÁD DÁLE, TAKŽE – JAK TO? Za co to platíme, když ošetření nedostáváme málem žádné? Měli bychom správně žádat odstraněni povinnosti toto pojištění platit. Vždyť nám na nic není!

Jako další hrozba, kriminalita neuvěřitelně stoupá po celém světě. Tomu samozřejmě nepřispívá neustálý příliv více-méně negramotných a nezaměstnatelných parazitů ze zemí třetího světa, kteří se zločinem živí, baví a chlubí.

V poslední době toto začala chápat i zrádná WHO organizace (Organizace pro světové zdraví) a dnes její mluvčí, David Nabarro doslova prosí vedoucí osobnosti jednotlivých států aby skončili s jakoukoliv formou karantény. „Nejen že ze zdravotního hlediska se karanténou vůbec nic nedocílí,“ říká, „ale ještě navíc zvyšujeme celosvětovou chudobu, dětskou podvýživu a úmrtnost. Je to neuvěřitelná, strašidelná globální katastrofa. A proto žádáme světové představitele, aby přestali používat karanténu na kontrolu šíření nemoci. Navrhněte lepší systém. Spolupracujte jeden s druhým a přijděte s lepším řešením.“

Je odhadováno, že pouze v Americe zemře letos na následky karantény 75 tisíc lidí na zoufalství a sebevraždy; 265 milionů lidí nebudou mít dostatek jídla a 125 tisíc dětí zemřou na následky podvýživy. A to všecko kvůli nesmyslné, ničím neopodstatněné a zbytečné karanténě.

 

Studie na zjištění účinnosti opatření proti koroně

Novo-Anglický žurnál mediciny (New England Journal of Medicine) zveřejnil studii, která zjišťovala, jestli karanténa je schopna zastavit rozšiřování viru. Tato studie potvrdila, že ani ta nejpřísnější karanténa neovlivní v žádném směru procento úmrtnosti na danou nemoc.

Přesto byla navržena další studie, která použila 1,848 mladých a zdravých vojáků-námořníků, kteří byli vystaveni těm nejpřísnějším podmínkám:

  • Všichni z nich museli nosit roušky ze dvojité látky, ať už se zdržovali doma, nebo venku a pouze na noc a na jídlo je směli odložit.
  • Společenské distancování aspoň 2 metrů bylo povinné.
  • Museli si často mýt ruce.
  • Nesměli s nikým komunikovat.
  • Neměli přístup k počítačům, ani k jiné elektronice a nesměli používat nic, kde by na povrchu mohla přetrvávat nákaza.
  • Spali v místnostech po dvou a denně museli tyto místnosti uklízet s použitím silných desinfekčních prostředků. Stejně tak uklízeli společné koupelny. Všechno zařízení bylo neustále desinfikováno.

Soudě podle PCR testů, za 2 týdny tohoto přísně hlídaného pokusu se virus přesto mezi nimi rozšířil: 2% z celku ho dostala, i když pouze jeden jediný případ měl skutečné příznaky chřipky. Personál, který na ně dohlížel a také pomocný personál, kteří podléhali o trošku mírnějším podmínkám rovněž zaznamenali rozšíření viru, ale v menším rozsahu (neuvedeném) než ti, kteří byli přísně izolováni.

Takže se dá říct, že extrémní dodržování karantény, nošení roušek, mytí rukou, desinfekce a společenské distancování spolu s častějším testováním a izolací produkovalo větší množství infikovaných. Což je pravý opak toho, co je nám nalháváno.

Ale světové vlády pořád doufají, že když na své občany nanutí povinné roušky, distancování, karanténu, zákazy shromažďování, zákazy cestování, že tím zastaví postup nějaké chřipky! Něco takového nebylo nikdy na lidi uvaleno; nebylo to nikdy vyzkoušeno – jak si mohou myslet, že tím něco docílí?

A když někdo s tím nesouhlasí, tak jako třeba německý lékař, Dr. Andreas Noack, který tyto karantény kritizuje, tak mu může policie vtrhnout do bytu stejně jak se stalo jemu a zatknout ho. Sbalili ho přímo při nahrávání videa, takže je to částečně zachyceno na kameře, ZDE.

Podobně je persekuován David Icke v Anglii, kterému byl zrušen youtube kanál, zablokován přístup ke společenským mediím a všelijak je šikanován, jen aby nemohl říct lidem jeho názor. Což samozřejmě svědčí o tom, že má pravdu a globalistům a jiným manipulátorům, kteří nás ovládají, se to absolutně nehodí.

Jak píše Dr. Denis G. Rancourt, PhD. ve své meta-studii,** vlády, které nemají dostatečné znalosti nemají mít možnost uvalovat na občany zákony, kterým nerozumí a které mohou být pro ně škodlivé. Nošení roušek rozhodně škodlivé je. Už jen to, že použité masky se stanou sbírkou nejrůznějších virů, bakterií a odpadních látek, které ve své nahromaděné formě mohou být velice nebezpečné. Nikdo neví, jestli větší kapičky, které údajně přenášejí viry, vyschnou a jsou znovu vdechovány. A co tak reakce vydechovaných látek s prachem okolí a s nečistotami v ovzduší? Nikdo také nepátral, jestli v roušce nahromaděné látky nepodléhají plesnivění, nebo množení bakterií, které potom zpátky vdechujeme. A co drobná vlákna, která ze všech roušek neustále odpadávají a která jsou nasycena rakovinotvornými chemikáliemi a my je vdechujeme?

Dr. Rancourt dále píše, že ani společenské distancování, ani roušky nemají nejmenší vliv na zastavení průběhu infekce. Ve všech 18 studiích, jejichž výsledky vyhodnotil, ani jedna nepřišla se sebemenším kladným vlivem nošení roušek a společenského distancování. A ve skutečnosti ani žádná studie nebyla udělána, která by ukazovala výhody nošení roušek na veřejnosti. To proto, že takovou studii není možno nezaujatě vypracovat. Nošení roušek je podmíněno strachem a ten by zkresloval výsledky.

Je zajímavé, že nikdo z vědeckých „odborníků“ nebral v úvahu jednu podstatnou věc a to je vlhkost ovzduší, neboli procento relativní humidity. Vlhkost ovzduší totiž ovlivňuje to, jak se viry chovají. Při vyšší vlhkosti zvyšují svoji váhu a tím pádem i sedimentaci, takže snadno padají na zem a necirkulují ve vzduchu. Samozřejmě, když mrzne a vlhkost vzduchu je podstatně nižší, pak jsou viry více nebezpečné, jenže protože všecky tyto látky jsou závislé také na teplotě, mráz je velmi brzy zničí.

VYSVĚTLIVKY:

* Lemming (česky lumík) je arktický hlodavec, který se vyznačuje tím, že celá skupina dokáže sledovat jednoho vedoucího člena, i když je zavede do záhuby.

** Meta-studie je shromáždění a vyhodnocení výsledků mnoha jiných studií.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!