Trumpova skrytá válka proti hlubokému státu po celém světě – přestřelka ve Frankfurtu?

titel-fergef281120Právě teď průměrný americký spotřebitel zpráv 100%-ně ignoruje realitu. Netuší, že zrádní spiklenci po celé Americe jsou vytěžováni, prováděny „lety vydávání“ soukromými kontraktory a vyslýcháni za letu, dokud se nepřiznají ke svým rolím ve snaze svrhnout Spojené státy americké. To se děje každou hodinu každého dne, právě tu minutu. Víme to z letových záznamů, což jsou informace OSINT (Open Source Intelligence). Víme také, že milost pro generála Michaela Flynna dále potvrdila, že zaměstnanci DoD (ministerstva obrany) dostanou možnost „národní obrany“, která bude spuštěna, když SCOTUS (Supreme Court Of The US = Nejvyšší soud USA) ) nebude respektovat právní stát. Zfalšované, podvodné volby, které právě probíhaly, byly aktem mezinárodní kybernetické války proti Spojeným státům americkým, což agentuře umožňuje vypořádat se s volebními podvody mimo soudy a dokonce i mimo SCOTUS.

Vzhledem k tomu, že narušení voleb bylo způsobeno kybernetickým válečným útokem na deklarovanou kritickou infrastrukturu USA, má prezident Trump možnost zareagovat prostředky národní obrany, které zahrnují použití SOF (Special Operations Forces) v tuzemsku. Použití zákona o povstání zahrnuje i ustanovení 14. dodatku, která nezohledňují hlasy států zapojených do povstání.

Trump se také může dovolávat NDAA* a ve spojení s jeho exekučním příkazem ze dne 12. září 2018 může osoby zapojené do koordinované volební manipulace označit za „nepřátelské bojovníky“, kteří mohou být zcela vyjmuti z občanského práva, uvězněni a vyslýcháni.

*) National Defense Authorization Act (česky přibližně zákon schvalující národní obranu, zkratka NDAA) je americký federální zákon specifikující především rozpočet a výdaje amerického ministerstva obrany. Dělí se do vícero sekcí, které se mohou zabývat i dalšími tématy a efektivně tak odrážejí americkou zahraniční politiku, energetickou strategii, vztahy k ostatním zemím a organizacím, jimiž jsou USA členem.

Tento zákon se schvaluje jednou za fiskální rok a každý rok se trochu liší, neboť se uzpůsobuje aktuální situaci. (https://cs.wikipedia.org/wiki/National_Defense_Authorization_Act)

Tato vládnoucí moc je mimochodem mimořádně nebezpečná a je třeba ji zrušit, ale v současné době je v rukou prezidenta Trumpa roky poté, co ji zrádce Barack Obama podepsal a učinil zákonem. Trump by měl tuto moc využít proti Deep State, aby ji potom trvale zrušil ( pokud Trump dokáže přivést volby do Kongresu, je zajištěno vítězství - Obama hrozí Americe vojenským pučem - Soros byl zapojen do amerických voleb ).

 

Ministerstvo obrany proti CIA: přestřelky ve Frankfurtu jako skrytá válka proti hlubokému státu po celém světě

V tuto chvíli zuří po celém světě skrytá válka, ve které Trumpovy DoD (Ministerstvo obrany) a DIA (Defense Intelligence Agency) soutěží s frakcí Black Hat Depth, která řídí CIA ( americký volební thriller: útoky na speciální jednotky ve Frankfurtu nad Mohanem) vedlejší server zabaven kvůli podezření na volební manipulaci (videa) ).

Dobrá zpráva je: Trump vyhrává.

Jak nyní víte, ministerstvo obrany zahájilo útok na serverovou farmu provozovanou CIA ve Frankfurtu, aby zajistilo servery, které obsahují důkazy o selhání CIA ve volbách v roce 2020 (tj. manipulace výsledků voleb volebními automaty Dominion přes zadní vrátka).

Nyní se však objevují nové informace, které naznačují, že na serverové farmě došlo k přestřelce mezi jednotkami speciálních sil americké armády a polovojenskými jednotkami vyškolenými CIA, které byly přesunuty z Afghánistánu za účelem bránit zařízení v případě nouze.

Při přestřelce byl zabit jeden důstojník CIA, který je nyní v hromadných sdělovacích prostředcích uváděn jako „zabit v Somálsku“. Zahynulo také pět vojáků americké armády, zatímco podle MSM údajně zahynuli při „havárii vrtulníku“ v Egyptě.

Navzdory těmto obětem byly servery úspěšně získány ministerstvem obrany a tyto servery byly předány soukromé zpravodajské skupině prezidenta Trumpa, nyní opět vedené generálem Michaelem Flynnem, který byl nedávno omilostněn a od té doby mu bylo umožněno zpracovávat přísně tajné informace - jeho bezpečnostní prověrka byla obnovena.

Zde to bude dobré:

Advokátka Sidney Powellová právě přivádí odborníky na soudní spory v Georgii a Michiganu. Jeden z těchto svědků získal podrobnosti o krádeži voleb, které byly získány dvěma způsoby:

1) programem Kraken vytvořeným pro kybernetický boj řízený ministerstvem obrany a

2) informacemi o serverech získaných během několika razií. Došlo také k nájezdům na serverové farmy v Berceloně a Torontu.

Jedním z těchto svědků je Dr. Keshavarz-Nia, známý vyšetřovatel počítačové kriminality, který dlouho pracoval pro americkou vojenskou kontrarozvědku, stejně jako pro NSA a CIA.

Nyní Sidney Powellová zveřejnila čestné prohlášení, které si můžete prohlédnout na tomto odkazu:

https://www.courtlistener.com/recap/gov.uscourts.mied.350905/gov.uscourts.mied.350905.1.19.pdf

Mezi její výroky patří:

Dříve jsem objevila velké „zneužitelné“ bezpečnostní mezery v DVS a ES&S, které umožňují hanebnému operátorovi provádět citlivé funkce prostřednictvím zabudovaných skrytých zadních vrátek. Operátor má přístup k aktualizacím a testům systému přes internet zadními dveřmi bez detekce.

Lze je však také použít k provádění nelegálních činností, jako je přesun hlasů, mazání hlasů nebo přidávání hlasů v reálném čase.

S velkou důvěrou docházím k závěru, že ve volbách 2020 byly změněny datumy ve všech swingových státech, což mělo za následek, že stovky tisíc hlasů pro Trumpa byly převedeny viceprezidentovi Bidenovi.

Tím se kruh uzavírá: ozbrojené síly DoD používají k získávání fyzických serverů zbraně pro kybernetickou válku („Kraken“) a kinetické jednotky (speciální síly pod americkou armádou).

Veškeré informace odvozené z těchto operací získávají forenzní analytici DIA. Poté budou předány různým odborníkům, kteří jsou připraveni svědčit pod přísahou, což povede k tomu, že soudy zruší podvodné volby ve státech, kde probíhá boj o hlasy voličů.

Tímto způsobem Trump získá více než 300 hlasů volitelů a zajistil si druhé funkční období v úřadu prezidenta. Pokud budou úspěšná, tato odhalení také zcela zničí Demokratickou stranu a budou mít za následek uvěznění tisíců zrádných aktérů za jejich roli v pokusu o krádež hlasů během kybernetické války za účelem svržení vlády Spojených států.

 

Sidney Powellová podala žalobu: „Volební podvod ve všech swingových státech“

Advokátka Sidney Powellová podala v Georgii a Michiganu žaloby, které dokumentují volební podvody na 180 stránkách, včetně svědectví a čestných prohlášení. Cílem bylo „zajistit manipulací s počtem hlasů, že Joe Biden bude zvolen prezidentem USA“.

„Podle odborníků ke stejnému schématu volebních podvodů došlo ve všech swingových státech - v Georgii, Michiganu, Pennyslvanii, Arizoně a Wisconsinu,“ uvedla Powellová. „Věříme například, že Joe Bidenovi bylo v Arizoně nezákonně připočteno 35 000 hlasů.“

„Systematické uplatňování staré metody podvodu při hlasování“ bylo „zesíleno a zakryto“ „počítačovým softwarem používaným pro volební podvody domácími a zahraničními aktéry,“ podle žaloby v Georgii na republikánského guvernéra Briana Kempa a státního sekretáře Brada Raffenspergera, jakož i proti volební komisi.

To by mohlo vysvětlit, proč Trumpův právník Rudy Giuliani v neděli 22. listopadu uvedl, že Powellová „nebyla součástí Trumpova týmu“: Soudní proces je namířen také proti členům Republikánské strany. Ve čtvrtek 19. listopadu Giuliani uspořádal s Powellovou tiskovou konferenci.

Kemp a Raffensperger prosadili v Georgii nákup softwaru a hardwaru od společnosti Dominion Voting Systems, který se také používal v Michiganu. „Software Dominion pochází od Smartmatic Corporation, která byla v USA přejmenována na Sequoia." ( bývalý poradce Trumpa může prásknout bombu: Microsoft navrhl podvodný volební software od Billa Gatese - "Je to ošklivější než peklo ..." )

Michiganské úřady podepsaly s Dominionem smlouvu ve výši 25 milionů USD na 10 let, bez ohledu na obrovské bezpečnostní obavy z auditu softwaru v Texasu v roce 2018. V čele týmu Dominion Michigan byla Kelly Garrettová, bývalá místopředsedkyně Demokratické strany v Michiganu.

Smartmatic má obrat kolem 100 milionů dolarů a zaměřuje se na trhy mimo USA, jako je Venezuela. Zakladatel společnosti Smartmatic Anthony Mugica, důvěrník venezuelských diktátorů Chaveze a Madura, po prodeji společnosti Sequoia v roce 2006 uvedl, že obě společnosti budou i nadále spolupracovat.

Powellová v obou soudních sporech uvádí čestné prohlášení bývalého zaměstnance zesnulého venezuelského diktátora Huga Cháveze, který si od roku 2004 chtěl zajistit, že už volby nikdy neprohraje.

„Pro Chaveze bylo velmi důležité, aby Smartmatic navrhl systém tak, aby mohl nepozorovaně změnit každý hlas, aniž by zanechal jakékoli důkazy,“ říká oznamovatel, který se údajně podílel na vývoji softwaru Smartmatic od samého začátku.

Existují „nevyvratitelné, spolehlivé důkazy o tom, že došlo k ohrožení fyzické bezpečnosti těchto hlasovacích strojů a softwaru“, které byly v rozporu s federálními a státními zákony, podle žaloby, nelegálně připojeny k internetu.

Software Dominion neumožňuje sledovat všechny změny a zásahy a zaznamenat je pomocí časového razítka. Deníky zařízení bylo možné kdykoli změnit, aniž by to bylo registrováno, podle soudního řízení v Michiganu.

Ve svém auditu expert na data Russell James Ramsland zjistil, že systém Dominion v Michiganu byl zodpovědný za vytvoření 289 866 nelegálních hlasů, téměř dvakrát tolik, než bylo údajné vedení Joe Bidena v Michiganu. Bez všech dalších nesrovnalostí jsou tyto hlasy zfalšované Dominionem dostatečným důvodem k odmítnutí výsledku voleb v Michiganu.

V Georgii se podvod týká „desítek tisíc hlasů“, s nimiž „byly zfalšovány volby pro Joea Bidena.“ Kromě toho bylo v Georgii započítáno nejméně 96 600 poštovních hlasů, které nebyly zaregistrovány u volebního orgánu, a jsou tedy neplatné.

Datový expert Russell Navid Keshavarez-Nia také identifikoval vážné bezpečnostní chyby softwaru Dominion, takže jsou zde dvě žaloby. „Dochází k závěru, že stovky tisíc hlasů pro prezidenta Trumpa byly ve volbách převedeny na Joe Bidena.“

„Bývalý analytik 305. vojenské zpravodajské služby uvádí, že software Dominion byl používán agenty jednajícími ve prospěch Číny a Íránu k monitorování a manipulaci voleb, včetně těchto prezidentských voleb,“ uvedly obě žaloby. Dodatek rovněž obsahuje „kopii patentových záznamů systému Dominion uvádějící příznivce Antify, Erica Coomera, jako jednoho z prvních vynálezců hlasovacího systému Dominion.“

Dr. Eric Coomer se v roce 2010 stal viceprezidentem amerického inženýrství Dominion Votig Systems, poté byl povýšen na ředitele strategie a bezpečnosti. Reportér Colorada Joe Oltmann řekl reportérce Fox Michelle Malkin, že natočil videokonferenci Antify, kde Coomer řekl: „Nebojte se, Trump tyto volby nevyhraje. O to jsme se postarali. “Coomer pohrozil prezidentovi násilím v několika příspěvcích na sociálních sítích. Jeho jméno od té doby zmizelo z webu Dominion Voting Systems , stejně jako samotný Coomer.

Nebylo to však jen digitální podvádění, ale také „klasické“ padělání hlasovacích lístků, takže byla podána stížnost: Při sčítání poštovních hlasů volební pracovníci v Georgii a Michiganu nekontrolovali podpisy a obálky a nedovolili přístup žádným volebním pozorovatelům. Všechna tři pochybení jsou nezákonná a zneplatnila by tyto hlasy. V Georgii to ovlivňuje asi 50 000 hlasů, v Michiganu několik desítek tisíc.

V obou státech mají úřady neautorizovaná pravidla, která jsou v rozporu s volebními zákony, uvedla Powellová. Nejsou k tomu oprávněni, pouze parlamenty příslušných států.

Svědkové pod přísahou svědčili také o tom, že viděli, že Trumpovy hlasy se počítají pro Bidena, že byly přidány velké počty poštovních hlasů, které nebyly řádně označeny vodoznakem, jejich podpisy nebyly ověřeny a že „byly cítit jinak“. Tyto „panenské“ balíčky hlasovacích lístků byly pro Joe Bidena obvykle naplněny až do 100%.

Voličům, kteří se zúčastnili voleb, bylo řečeno, že již hlasovali poštovním hlasováním, i když to odmítli. Republikánští volební pozorovatelé byli obtěžováni, uráženi, vyhnáni z budovy a bylo jim zabráněno ve sledování voleb ve městech ovládaných demokraty.

Pokud volební komise ignoruje toto množství nesrovnalostí ve volbách, bude „velmi obtížné“ se voleb vzdát, uvedl prezident Donald Trump na své první tiskové konferenci od voleb. "Pokud to uděláš, je to chyba. Tyto volby byly podvod.“

"ZPRÁVA: Bidenův projev ke Dni díkůvzdání obdrží online pouze 1000 zhlédnutí, což je rekordní minimum."Pozorovatelé tvrdí, že kandidát s „80 000 000“ hlasy by získal mnohem více online diváků. Čísla nelžou ani nedávají smysl! “

"Právě jsem viděl volební tabulky." Neexistuje způsob, jak by Biden mohl mít 80 000 000 hlasů !!! To byla 100% MANIPULOVANÁ VOLBA. “

Zdroj: https://www.pravda-tv.com/2020/11/trumps-verdeckter-krieg-gegen-den-tiefen-staat-auf-der-ganzen-welt-feuergefecht-in-frankfurt/
11 Komentářů k Trumpova skrytá válka proti hlubokému státu po celém světě – přestřelka ve Frankfurtu?

 1. Pozorovatelka napsal:

  Letošní korespondenční hlasování v USA a souvislost s koronavirem- tady malá informace:
  "V Pensylvánii dříve platila povinnost mít závažný důvod, aby byla žádost o možnost hlasovat poštou schválena. Toto pravidlo však bylo před volbami v roce 2020 zrušeno s ohledem na bezpečnost voličů v době pandemie."
  https://www.novinky.cz/specialy/dokumenty/clanek/korespondecni-hlasovani-ve-volbach-v-usa-40341420

  A všechno kolem voleb v USA se mi jeví jako obdoba 100 dnů Napoleona. Když se vrátil z Elby, nechali ho žít s tím, že staré časy jsou zpět, ve skutečnosti však šlo o to, aby byli odhaleni všichni, kteří se k Napoleonovi (a ke starým časům) vrátili. Napoleonův osud však byl zpečetěn hned poté, co neuspěl v Rusku (a nevytvořil tak Evropskou unii, zahrnující i ruské zdroje, podobně totéž zopakoval Hitler).

  A světe, div se, Napoleon i moc Francouzské říše skončili u Waterloo. Bitva znamenala konec Napoleonova stodenního císařství a jaká to "náhoda", stalo se tak na území dnešní Belgie.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Waterloo_(Belgie)

  Hned na to v roce 1830 vznikla Belgie jako samostatný stát a jaká to další "náhoda" - přijala vlajku černo-žluto-červené barvy, jakou
  v Evropě má jen Německo (a není nutné zdůrazňovat, že černá je barvou islámu). A tak porážkou Francie vznikl projekt Brusel a byť se to pak na Rusko zkusilo ještě Hitlerem (a jeho spoluprací s muslimy pod společným heslem "Zabíjejte židy, všechny je zlikvidujte), projekt Brusel jede.

  Touto odbočkou chci zdůraznit, proč v touze po návratu starých časů v USA vidím obdobu Sto dnů Napoleona. Přeloženo: Jen se všichni předveďte a odhalte se, ať víme, koho máme následně likvidovat.

  • Pozorovatelka napsal:

   Brusel - hlavní město Belgie i Evropy
   https://www.radynacestu.cz/magazin/brusel/

   A kdo by si dnes spojoval to, že na začátku bylo sto dnů Napoleona
   a Waterloo (tedy kromě Pjakina).

  • .lak napsal:

   Belgie byla koloniální velmoc a rodinky si na tom založili business tak v ní možná? zastřeně pokračují naruby a zase motivy nemusí být vždy tak rozpoznatelné ovšem moc chutná asi především nevyrovnaným a tam to smrdí ne kopýtkem ale čertovou svatbou. :lol:
   A už jsem tady jinam nasoukal tohle:
   V krysím kolečku trha mamona lidí bez zajištění díky sebe "spaseným podlokajníkům to je fakt těžké.

   Dám sem z pp vlákno co jsem vysoukal jak z chlupaté deky.. :lol:

   .lak 28.11.2020 22:23:55 Odpovědět
   Ale no tak, každá sranda něco stojí a jdou dobře po lidských zdrojích přání 2. miliard muslimů s kalergiho plánem bruselu
   https://www.youtube.com/watch?v=GuToJpcUOdc
   s miliardou afričanů marrakéšké smlouvy. Poměru 0,15 ku 1 co mají “oslit.

   .lak 28.11.2020 22:24:53 Odpovědět
   promuslimskou osn

   .lak 28.11.2020 22:26:26 Odpovědět
   A teď podstatné
   https://www.youtube.com/watch?v=KWFWBWUH0q0

   .lak 28.11.2020 22:39:51 Odpovědět
   Na začátku máte jak to s prachy souvisí.
   https://www.youtube.com/watch?v=bGrttVRfkgo

 2. commit napsal:

  Sionisticka prostitutka Trump bojuje proti "hlubokemu statu". Dobry vtip. System se natolik zdiskreditoval, ze musi vyrabet "proti-sytemove" kandidaty na obou stranach spektra aby se udrzel. Jak volici pseudo-pravice tak pseudo-levice veri, ze jejich kandidati bojuji proti systemu, elitiam, hlubokemu statu atd.

 3. Jéňa napsal:

  Blesková expedice toto pondělí - všasné vydání.
  Nové informace a souvislosti (rusky) umístěny na web alteje:

  «Вопрос — Ответ» от 30 ноября 2020 г.
  https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-30-noyabrya-2020-g
  Valerij Piakin. Otázka-Odpověď z 30. listopadu 2020

  Okruh otázek si musí zatím odvodit každý sám z obrázku, zatím nejsou k dispozici. Ale na obrázku dominuje Biden s Henrym Kissingerem.
  Tolik prozatím...

  • Jéňa napsal:

   Valerij Piakin. Otázka-Odpověď z 30. listopadu 2020

   00: 01: 15 Pokud je Kissinger zástupcem GP, tak proč radí Bidenovi?
   00: 20: 35 Torpédoborec „John McCain“ porušil hranice RF
   00: 24: 02 Nerušte Erdogana…
   00: 40: 00 Atentát na íránského jaderného fyzika Mohsena Fahrizada
   00: 47: 10 Smrt Maradony a Falklandy/Malvíny
   00: 51: 58 Knihy o revolucích 1917 roku

 4. proud napsal:

  Příběh o slepých mužích a slonu

  Kdysi žilo ve vesnici šest slepých mužů. Jednoho dne jeden z vesničanů řekl: „Hej, dnes je ve vesnici slon! Neměli ponětí, co je slon. Rozhodli se jít slona poznat, ačkoli nemohli slona vidět. Když přišli ke slonovi, začali se ho dotýkat.
  „Hej, slon je jako sloup,“ řekl první muž, který se dotkl nohy.
  „Ach ne! Je jako provaz, „řekl druhý muž, který se dotkl ocasu.
  „Ach ne! Je to jako hustá větev stromu, „řekl třetí muž, který se dotkl hřbetu slona.
  „Je to jako velký ventilátor,“ řekl čtvrtý muž, který se dotkl ucha slona.
  „Je jako obrovská zeď,“ řekl pátý muž, který se dotkl břicha slona.
  „Je jako pevné potrubí,“ řekl šestý muž, který se dotkl chobotu.
  Začali argumentovat o tom, jaký je slon, kde je pravda o slonu a všichni z nich trvali na tom, že mají pravdu. Vypadalo to, že se nikdy nedohodnou na tom, jaký je skutečně slon, každý tvrdošíjně trval na svém poznání. Moudrý muž prošel kolem a uviděl je. Zastavil se a zeptal se:
  „Co se děje?“
  Řekli:
  „Nemůžeme se dohodnout na tom, co je to slon.“
  Každý z nich řekl, co si myslí, že je slon. Moudrý muž jim klidně vysvětlil:
  „Všichni máte pravdu. Důvod, proč každý z vás říká něco jiného je, že se každý z vás dotkl různých částí slona. Takže ve skutečnosti má slon všechny ty rysy, které jste všichni řekli. “
  „Děkujeme,“ řeklo šest slepců. „Pokud budeme trpělivě naslouchat vzájemnému pohledu, můžeme získat mnohem lepší kolektivní představu o tom, jak slon skutečně vypadá.“

  • Jéňa napsal:

   @ "Příběh o slepých mužích a slonu"

   Dopadlo to jako vždycky. :-)
   Občas se stává, že někdo nechápe podstatu toho, o čem píše:

   indukuje si mýlné výklady,
   dedukuje si bez dostatečné mozkové kapacity,
   rozvádí mýlky v NET sítích po světě,
   přifázovává se k blůdným proudům,
   zasahuje svými bleskovými výboji,
   narušuje průběžný tok informačního proudu,
   pokouší se o elektromagnetický impuls...

   A tak dál, to vše, aniž by obecně řečeno pochopil základy, aspoň ze svého oboru.
   To už je viditelně moc, žádá-li se, aby chápal pointu. Ne, to ne, debilně přebere zdeformovaný "Příběh o slepých mužích a slonu" pěkně s ovčí stádovitosti a je hotovo – vymalováno.

   No, snad mu napoví obrázek - v čem pointa, o čem je příběh , o čem se vede řeč.
   https://images.squarespace-cdn.com/content/v1/547e053ae4b04768d95052b5/1449545907243-AHKE1H7G260OO4WJ9L3C/ke17ZwdGBToddI8pDm48kA4OTh10Ye8gZQM8UPYYQJFZw-zPPgdn4jUwVcJE1ZvWQUxwkmyExglNqGp0IvTJZUJFbgE-7XRK3dMEBRBhUpxpL5WijoIxxArGLpk2nP4rt_mQiHA3qkdw2IvdSifHurtFUlA4zHqOnDqw0hNJllc/image-asset.jpeg?format=1000w

   A možná se mu v hlavě rozsvítí, až nahlédne třeba jen do pouhopouhé wikipedie, co všechno dokáže to svou prdou zprasit:
   https://en.wikipedia.org/wiki/Blind_men_and_an_elephant#cite_note-JainWorld-2
   Slepí muži a slon...a citace z příběhu:

   Podobenství slepců a slona vzniklo ve starověkém indickém subkontinentu, odkud bylo široce rozptýleno. Je to příběh skupiny nevidomých mužů, kteří nikdy předtím nenarazili na slona a kteří se učí a konceptualizují, jaký je slon, tím, že se ho dotýkají. Každý slepý člověk cítí jinou část těla slona, ale pouze jednu část, jako je strana nebo kel. Poté popisují slona na základě svých omezených zkušeností a jejich popisy Slona se od sebe liší. V některých verzích mají podezření, že druhá osoba je nečestná a přecházejí k úderům :-o
   Morálka podobenství spočívá v tom, že lidé mají tendenci tvrdit Absolutní Pravdu na základě své omezené, subjektivní zkušenosti, protože ignorují omezené, subjektivní zkušenosti jiných lidí, které mohou být stejně pravdivé.
   Konec citace.

   • proud napsal:

    Funguje to:-))))))))))))))))))))))))))). O ty potrefeny huse.......... :-)))))))))))))))))))))).Diky ;-)

    • Justass napsal:

     Proude, Proude - Tady nemáš proti Jéňovi, Pozorovatelce a jim podobným se svojí mozkovou kapacitou nejmenší šanci. Konečně se "dostavili" kvalitní diskutéři " O NĚČEM " nikoliv "o ničem".
     Takže býti tebou chlapíku - šel bych raději o dům dál a neprudil, resp. neproudil a netrolil bych tady.

     • proud napsal:

      To si delas prdel :-))))))))))))))))))))))))))))). Ale "Hoxacky" bych se nedivil,kdybys tu pitomost myslel vazne ;-) Vy jste vazne vsichni "nacaty",KSB uz nese ovoce,narust bezmozku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!