KDO VLASTNĚ VYHRÁL ?

MAN67RVRBJBTZGFC6OYQJ3INKQ14. prosince vybrali volitelé Joea Bidena za prezidenta USA. Ač globální elity počítaly i s touto variantou, je to pro ně a zároveň i pro občany USA ta horší varianta. Neobejde se bez násilí, které ostatně tam opanuje ulice už delší dobu. Na sociálních sítích se nyní stále skloňuje výraz "občanská válka". Netroufám si odhadnout, jestli se Trumpovi podaří ještě dosáhnout zvratu a zneplatnit volby, ale někteří bloggeři a youtubeři tuto možnost nevylučují.

"Výhra" Bidena však už ovlivnila dění ve světě:
1. dochází ke zvýšené aktivizaci podpindosníků
2. covidová situace se opět "zhoršuje"

Ad 1.

Podpindosníci v Rusku, povzbuzeni zprávami o "výhře Bidena”, vzkázali svým páníčkům v zámoří, že jsou připraveni Rusko zradit. 8. prosince se objevila zpráva, která byla dost medializována, že v Taganrogském vědecko-technickém avia komplexu byl vykraden letoun ruské armády Iljušin Il-80, z něhož by v případě jaderné války měli vysoce postavení činitelé země velet vojskům.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-letadlo-loupez-armada.A201208_221044_zahranicni_kzem?

Na tento vzkaz přišlo hned několik odpovědí, které určitě zchladily horké hlavy:

- Ruské ministerstvo obrany ukázalo video z instalace mezikontinentální balistické střely Avandgard a sdělilo, že tato hypersonická raketa účinně doplní zbraňové systémy strategických raketových sil.
https://tass.ru/armiya-i-opk/10267947

– Ministerstvo obrany 12. prosince informovalo, že raketonosná ponorka Vladimir Monomach vystřelila čtyři balistické rakety R-30 Bulava z Ochotského moře. Vzdálenost doletu činila více než 5,5 tisíc km. Rakety proletěly téměř nad celým územím Ruska z místa severně od Japonska do místa vedle Finska. Podle informací Popular Mechanics mohou rakety vystřelené z Ochotského moře zasáhnout většinu území USA na západ od Mississippi, zatímco rakety vystřelené z Bílého moře mohou zasáhnout území USA na východ od této řeky.
https://tass.ru/armiya-i-opk/10267947
https://ren.tv/news/v-mire/782894-chetyre-rossiiskie-bulavy-vyzvali-perepolokh-v-iaponii-i-ssha

– Ministerstvo obrany rozhodlo o instalaci raket Bastion v Kaliningradské oblasti
https://kaliningrad.rbc.ru/kaliningrad/14/12/2020/5fd71b7a9a794790e96e7301

– 12. prosince byla také z fregaty v Bílém moři odpálena hypersonická protilodní střela Zirkon.
https://cz.sputniknews.com/svet/2020121212910478-rusti-vojaci-znovu-otestovali-cirkon-video/

Zprávy o "vítězství" Bidena byly popudem i k rozvíření situace kolem Navalného. Podle analýzy zveřejněné investigativním týmem serverů Bellingcat, CNN a The Insider za otravou Navalného stojí agenti ruské Federální služby bezpečnosti. Navalný sám v rozhovoru na CNN obvinil prezidenta Putina ze zosnování pokusu o vraždu.

V našem prostoru je zase silně slyšet Senát, který vyzývá vládu, aby vyloučila ze soutěže o dostavbu jaderné elektrárny Rusko a Čínu.

 

Ad 2.

S "vítězstvím" Bidena opět přichází z různých koutů světa hlášení o "zhoršení" covidové situace. Německo, Francie, Dánsko, Slovensko a další země zavádějí tvrdá opatření. V Itálii srovnávají letošní úmrtnost na covid s úmrtností za druhé světové války.

I z Ruska přicházejí zprávy o nelehké situaci. Vladimír Putin dnes na velké tiskové konferenci, která trvala několik hodin, mimo jiné prohlásil, že Rusko je jedním ze tří světových lídrů v oblasti testování. Pokud jde o potřebu rozsáhlého očkování, podle prezidenta musí být provedeno. Vakcinace podle něj pomůže překonat pandemii a vytvoří celonárodní imunitu. Sám slíbil, že se určitě nechá očkovat. https://cz.sputniknews.com/svet/2020121712935598-vysledky-a-vyhledy-velka-tiskova-konference-vladimira-putina-v-novem-formatu----/

Někteří "snaživí" čeští vědci mluví o tom, že v přípravě očkování zaostáváme. Nevidí dostatečnou aktivitu české vlády v této oblasti, nevidí známky toho, že by byla připravována očkovací centra tak jako v Německu nebo v jiných zemích.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vyzva-vedcu-v-priprave-ockovani-zaostavame-neopakujme-chyby-z-leta-134008

K tomu já dodávám - hraje se o čas. Hraje se ale i o to, aby se vylákaly všechny krysy z nor. Vakcinaci podpořil i prezident Trump, ač sám měl od počátku k "pandemii" velmi osobitý přístup. Označoval koronavirové onemocnění jako „kung-flu“ nebo prohlásil, že nákaza je jen dočasná a jednoho dne zmizí jako zázrakem.

Covid se stal nástrojem boje státních elit proti Trumpovi ( ale i Putinovi a dalším státníkům ) a sledování chování jednotlivých "elit" v souvislosti s koronavirem a očkováním pomůže odhalit, kdo stojí na čí straně, aby poté mohly být kádry "bažiny" globálními elitami "likvidovány", odstaveny, odřezávány od zdrojů.

Na závěr video s jednou symbolickou událostí, která se stala před pár lety
2 Komentářů k KDO VLASTNĚ VYHRÁL ?

  1. Pepan napsal:

    Jediný kdo vyhrál je podvod jenž se tímto zlegalizoval, nyní se to rozšíří po celém tzv západě a je v každých volbách vymalováno.
    Yankees DEMOkracie zvítězila nad pravdou a láskou. Škoda že se toho nedožil Václav Lahváč Veškrna, ten by jásal.

  2. Vaska napsal:

    kdyby mohly volby něco změnit tak už by je zakázali

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!