Už vám to došlo?

Georgijské poradní kameny: "Udržujte počet lidí pod hranicí 500 000 000"

Georgijské poradní kameny: "Udržujte počet lidí pod hranicí 500 000 000"

Vážení spoluobčané, dokud se nezbavíte vlastizrádné vlády, zaprodaných médií, zkorumpovaného soudního systému, ekonomiky založené na parazitování a diktatury nedemokratického politického systému, nezbavíte se ani koronaviru a pseudopandemie. Je čas si přestat nalhávat, že žijeme ve svobodném demokratickém státě, že lidé v institucích, které řídí tento stát, pracují pro naše dobro. Je třeba přestat si nalhávat i to, že to nakonec nebude tak hrozné, že nás přece nechají nás přežívat. Vždyť přeci potřebují zákazníky, kterým by prodávali své lži. Opravdu?

Zapomeňte na to a proberte se. Již jsme se všichni stali otroky a vězni Nového světového pořádku. Žijeme v časech orwelovské diktatury a korporátního fašismu. A pokud to někde ještě tak zjevně nevypadá, brzy bude. Stačí se podívat do některých blízkých zemí, třeba do Velké Británie, která je v tomto zotročování občanů v první linii.

Zapomeňte především na to, že se situace nějak zlepší a to sama od sebe. Jestli se k vám to ještě nedoneslo, tak dlouhodobým cílem globálních mafiánů je snížení populace planet Země na cca jednu miliardu (někdo říká, že půl miliardy, jiný, že dvě), aby jim měl kdo sloužit. A vy a vase děti rozhodně nejsou mezi vyvolenými. Akcí koronavirus začala aktivní fáze této globální genocidy. Je likvidována ekonomika, kultura, školství, zdravotnictví, právo a to podstatně rychleji, než doposud. Máte nějaké majetky? Zapomeňte na to, že vám zůstanou, pokud nejste poskoci globální mafie. V této fázi probíhá likvidace především relativně kulturně uvědomělé populace Evropy a USA, která je potenciálně stále schopná této genocidě cílevědomě odolávat. Posilována je Čína, jako budoucí centrum globálního řízení a spolu s tím čínský model společnosti, ve které člověk a jeho individualita nemají žádnou cenu. Rusko jako jediné úspěšně bojuje o suverenitu, ale vítězství je velmi nejisté. Jsou spuštěny procesy, které dovedou lidstvo do postapokalyptické budoucnosti, na jakou si diváci začali zvykat prostřednictvím filmů Potomci lidí, Elysium, Hladové hry, Divergence, Blade runner, Krásný nový svět, Šílený max, 1984 a mnohé další.

Přestaňte si nalhávat, že to nemůže být tak strašné. Jak známo, židé také nevěřili, že jedou rovnou do plynu, když nastupovali do vlaků do Osvětimi. Globální mafiáni nemají lidské myšlení, cítění a vědomí. Mají pouze lidská těla, ale jinak jsou nelidští, nemají soucit ani svědomí.

Ano, stále na tom nejsme tak strašně, stále u nás probíhají volby, stále dostáváte důchody a můžete si jít nakoupit. Vzpomínáte si na to, jak socialističtí autoři líčili optimistickou budoucnost plnou skvělých a užitečných technologií, kde budou mít lidé spoustu volného času na osobní rozvoj a budou pracovat jen pár hodin denně pár dní v týdnu? Taková budoucnost je stále možná, ale pouze ve světě, kterému nebudou vládnout parazité z podstaty, ale lidé sami. Musíme vybudovat občany řízenou společnost, která bude pracovat pro sebe a nikoliv pro místní a globální parazity. V současné době vedou k takovému cíli v naší zemi pouze dva projekty, které předpokládají budoucí spolupráci. Jedná se o projekty Kulatý stůl: www.kulaty-stul.cz a Občanské hnutí 2020 www.obcanskehnuti.info.

Spolupráce na těchto projektech je nyní jedinou možností, jak odvrátit budoucí likvidaci českého a moravského národa. Jestli na tom nemůžete pracovat vy, udělejte tu nejužitečnější věc: Řekněte o tom vašim dětem, přátelům, příbuzným známým.

Dokud je čas a ten se kvapem krátí!!!

 
15 Komentářů k Už vám to došlo?

 1. proud napsal:

  Ty zlodejce a lharce bych i s tim zlodejem prolhanym "Marnym,zablokoval hlavne dejchani,bejt po mym!

 2. Lukáš napsal:

  proude.
  Pěkný a štědrý vánoce přeji.
  Všechno je marno,všechno je pod kontrolou chazarů,ještě jim schází podmanit si Rusko,Čínu,Irán,ty další státy,ty se podají bez boje.
  Také přeji radostné vánoce Adminovi i celému kolektivu kolem NWOO.
  Do příštího roku 2021,ať se daří aspoň podobně jako letos.

 3. Dobroděj napsal:

  Přeji také všem hezké Vánoce a úspěšný Nový rok. Dávám zde k lepšímu "slušný" komentář na Novinkách, který zde "vydržel" cca minutu , cenzor nespí!!V článku se psalo, jak se Petříček "postaral" o české řidiče, kteří jsou uvěznění ve změti kamionů na letišti v Doveru a mnozí z nich se nedostanou domů ani na Silvestra!!!!

  Těžce alibistický článek!! Snad o těchto všech problémech úřady věděly o hodně dříve a nestalo se nic, teď když už to hrozilo velkým politickým průšvihem, kdy se tam řidiči střetli s policií, protože je tam nechali bez základních potřeb k životu, tak se něco začalo dít!!! Co ty čtyři dni předtím? O podmínkách Brexitu se "dohodnou" dva dny před uplynutím doby a měli na to roky!!!! Asi někomu šňůry kamionů politicky vyhovaly ,ale lidé mají paměť! Takhle funguje EU a duševní trubci v Bruselu!!!!! Všechny tyto problémy , které stojí těžké miliony, padají na hlavu byrokracie v Bruselu, která je naprosto nefunkční a zadarmo drahá!!!! A zase mě můžete smazat, už jste jenom pro smích a všeho do času, také se budete zpovídat!!

 4. Lukáš napsal:

  Dobroděj.
  Správně a výstižně napsané,díky.
  Známí má autodopravu a tak tam uvízl jeden jeho řidič,tak budu mít dobré informace,co se tam dělo.
  Vůbec to smrdí šílenstvím,idiocii.
  Podle mne,který nezná kolik vlastně denně přijíždí kamionů do Anglie,tak ten počet kamionů,snad 7 tisic,tak to obrovské množství zboží a jen kamiony.

 5. .lak napsal:

  Karkulci, šťastné a veselé vánoce všem bez vyjímky i pobouchaným jakkoliv.
  A politické kosmetiky uhnie vykostit jak makrelu.
  https://www.youtube.com/watch?v=srVR39inBBc
  https://www.youtube.com/watch?v=vVjZOfjZFbk

 6. proud napsal:

  Honziku,k tomu clanku,jak to vidim ja.Mozna nekoho prekvapim.Osobne souhlasim s tim,ze je nas na planete moc a jsme jejim morem,pri takovym mnozstvi.Prekazime sami sobe a omezujeme se navzajem,krome prirody samozrejme kde se nechovame uz ani jako predatori,ale jako terminatori. Jsem uplne v klidu pro onu miliardu,nejlip jen pod jeji pulku. S cim ale nikdy nebudu souhlasit je zpusob,jakym se to chce dosahnout!!! Porad tvrdim a neprestanu tvrdit,ze k tomu museji dojit obcani dobrovolne,svejma hlavama na zaklade PRAVDIVEJCH pouceni odborniku svoji ukaznenosti. Ovcani k tomu dojit nikdy nemuzou,proste na to nemaji! A vybijet lidi protoze jsou ovcani,navic zamerne ovcansky vychovavany,drzeny pod prikazama a restrikcema,rozdelovanim a panovanim,cukrem a bicem,to mluvi samo za sebe. Kdo neco jinyho rika a neco jinyho dela,pije vino a kaze vodu,musi zmizet z povrchu zemskyho!!! Proto vidim jedinou cestu v tom za co se porad beru. Vychovavat nase deti a sebe sami v obcany,pomahat ovcanum v premene zpatky v obcany.Vzit vladu nad sebou do vlastnich rukou pomoci referend.Zamestnat v nasich sluzbach nejlepsi odborniky,pokud mozno se jima vedome stavat v poradnim telese,a to ze vsech oboru! Vladu a politiky nepotrebujeme,potrebujeme jen vykonavatele nasi vule,kterou referendama ke vsem otazkam ,pravidlum a problemum vyjadrime! Vsechno je ve vychove a sebevychove. Presne tak muzeme i zredukovat prirozene nase pocty a ne se schovavat za valky a pandemie,aby si na nas navic jeste nahrabali nasi paraziti, vedli si nas na snurce pomoci poovcanstovani,penez,inflaci,obchodovani a valek,kterejch je potreba se zbavit vsema prostredkama,i kdyby to mela bejt nase posledni vlna nasilnosti v historii!!! To vsechno dluzime nasim detem,nam i budoucnosti. Je to na nas a vzdycky bylo,ne na tech par parazitech vydrzujicich si zase jen nas jako svoje birice a hnupy delajici spinavou praci a ohejbajici nam hrbety.Je to jen na nas,cim driv to pochopime a poucime se,tim driv se osvobodime!

  • proud napsal:

   "– Vieš prečo som ťa zoznámil s volchvom Velemirom? – Čerdyncev ma prebodol očami. – Pretože je priamym potomkom najväčšieho vojenského vodcu na planéte. Ten, ktorého Číňania nazývali Džingischán. Nie ja, ale on nech ti vysvetlí mechanizmus riadenia gigantickej ríše jeho vzdialeného predka, v ktorej neboli absolútne žiadne peniaze – a zlato ani žiadne ďalšie poklady na jeho území sa necenili. Bude to oveľa presvedčivejšie, – dokončil svoj krátky príhovor strážca." https://www.biosferaklub.info/chram-velkej-tartarie/

  • admin napsal:

   Ano, souhlas. Stále mám jako jednu podobu ideálu, kterého se nikdo nedožijeme, tohleto: http://online.sktorrent.eu/video/14405/n%C3%A1dhern%C3%A1-zelen%C3%A1-1996
   Aneb nesmrtelná klasika "Nádherná zelená"

   • proud napsal:

    Jj,jen je potreba chapat ze je to tam hodne nadneseny,nejspis pro lepsi pochopeni....

   • proud napsal:

    Zijeme v dualite a meli bysme spet k jednote,ale dualita je i dobro a zlo,jedno bez druhyho nemuze existovat jako nemuze bejt svetlo bez tmy a obracene,jedno i druhy by ztratou opaku ztracelo smysl a nabejvalo jinej,novej.My se pro zacatek musime i tu dualitu ucit,aby bylo vic dobra,je treba se naucit obrusovat zlu hrany a ucit se ho ovladat,aby skodilo co mozna nejmin a prece vyvazovalo ono zamerny dobro......Gp se to evidentne naucil,nebo uz je v tom hodne daleko,jenze jenom pro sebe,bere si to dobro,nam nechava vetsinu zla,aby neporusil zakony Universa,umi v tom chodit ale zamerne nas to neuci,taji nam to. Nu coz,musime tedy sami,prece mu to nenechame :-)

 7. .lak napsal:

  Každé srovnání kulhá, buďto je to zmar a beznaděj (záměrný) nebo rozvoj a naděje ale to si musíte vzít. To vám nikdo nedá zadarmo omezenci a po dobrém. Kdo se chová jako ovce bude sežrán. Amerika měla dobré prezidenty ale teď nevím který to řekl.

  • .lak napsal:

   Když panáčci jdou po palmálre od zájmových úžerů není to vaše vláda ale prachprostí kejklíři na váše úbytě kteří se ověnčí návíc někteří víkendovými tituly. profesor klaun

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!