Rusvesna: Přehled zpráv – 26.12.2020

erdogan_redzhep1; Erdogan učinil podivné prohlášení o Izraeli, Chce zlepšovat vztahy, ale počínání Izraele k Palestincům považuje za červenou linii.
2; Lidé v USA objevili důkaz, že Trump zvítězil nad Bidenem. Na internetu počty návštěv a lajků na videích s Trumpovými vystoupeními mnohonásobně převyšují Bidenovy ukazatele.
3; Veteráni ATO čekají, kdy „to“ (prezidenta Zelenského) už konečně zlikviduje nějaká nástražná mina, prohlásila jedna z veteránek.
4; Zesnul vojín ducha, který pomáhal Donbasu a zachraňoval nešťastné lidi v Rusku. Igor Strelkov napsal vřelá slova vděčnosti na památku zemřelého dvaapadesátiletého kněze Alexandra Pogudina z Čeljabinského chrámu všech svatých.
5; Trump se chystá vyhlásit válečný stav a zvítězit. Stávající americký prezident nevzdává boj o prezidentské křeslo.
6; Začne „Antiteroristická operace“ proti Skotsku? Co znamená dohoda mezi Velkou Británií o Brexitu a jak se to odrazí například na Ukrajině? Je ta dohoda vítězstvím, zradou? Jak pro koho...
7; Zelenskij hází Putinovi rukavici. Ukrajinský prezident chce budit zdání, že se snaží urovnat situaci v Donbasu. Zneužívá k tomu Putinovo jméno. Prohlásil, že Putinovi nevolá, protože nemá s ním o čem mluvit. Ale kdyby bylo třeba, určitě by Putin rád s ním pohovořil.
8; Koronavirus je smrtící zbraň, která zabíjí lidstvo. Mnoho států se dopustilo té chyby, že se neodvážily zavést dostatečně přísnou karanténu, která by mohla trvat jen pár týdnů. Místo toho schvalují polovičatá opatření, která každou chvíli mění. Snad jen Vietnam dokázal uzavřít hranice a zorganizovat totální lockdown. A výsledky se dostavily.
9; Turecký lid je šokován. Erdogan známý jako horlivý muslim, pil na setkání se zahraničními hosty alkoholické nápoje.
10; Byly zveřejněny informace o událostech na Ukrajinou okupovaném území Luganské republiky posledních dnech. Vše bylo shrnuto do několika velmi vypovídajících čísel.
11; Jde o akt války. Byl odhalen Bidenův protiruský plán. Nedávné kybernetické útoky budou prostě připsány Rusku, budou vyhodnoceny jako akt agrese a následovat budou tvrdé „odvetné“ kroky proti Rusku...
12; Rusko vyhrálo nad USA na juniorském mistrovství světa v ledním hokeji. Turnaj probíhá v kanadském Edmontonu.
13; Zmutovaný COVID-19 se šíří po Evropě. Nový kmen objevený ve Velké Británii už podle očekávání překonal lamanšský průliv.
14; Zelenskij se chystá poslat do vzduchu 16 bojových (útočných) vrtulníků. Evidentně si nevzal k srdci přísloví, že „kuřata se počítají až na podzim“
3 Komentářů k Rusvesna: Přehled zpráv – 26.12.2020

 1. .lak napsal:

  Z ae

  defector
  takže třetí možnost nebo varianta bude možná ta,že když ještě rok počkáte tak se ten vir umutuje na cirkulační sezonní záležitost jako je chřipka.Už dnes není tak dramaticky nebezpečný pro většinu lidí v produktivním věku a v tom holt asi někdo spatřuje problém.Tato třetí možnost se pravděpodobně na jaře stane rovnocenou volbou o které se zde v článku píše.Opravdu co si budem všichní tady namlouvat. Je to chemické svinstvo složení,které přeprogramovává lidské tělo,celý mechanismus a imunitu.Jako když se mění operační systém u počítače.Opravdu lidé jsou naprogramovaný.Zatím v originále přírodou,odedneška umělým zásahem přes modifikaci mRNA.Což je naprosto zásadní zásah do lidského organismu,který může měnit strukturu DNA.To,že se časem můžou rodit debilní děti ve větším počtu mne netrápí,děti jsem stejně neměl nikdy rád,ale je to ohrožení celého genofondu v jednotlivých státech Evropy..Co se děje v USA nebo Asii je mi srdečně jedno.Tam vznikají všechny problémy. A jestli….ANO planeta je přelidněná a jestli je třeba to řešit tak začněte ve výše uvedených oblastech.

  0 OdpovězPro 27, 2020 12:19
  no
  Návštěvník
  no
  Robote, to je o likvidaci těch co mají kulturu celých přístupů k šťastným životům bez strádání v genech protože otrokům tržníkům překáží v zisku úžeru mamona. Omezenci dělají omezence a vakcoš je patrně zamýšlený ovladač k síti 5G a z vytvořených problémů mají rozděl a panuj bez ohledu následků a zřejmě vítaný ohledem výměny obyvatel evropy kalegri se stavěním 14. století neměného systému na roveň ubíjené a užírané přes věky slovanské tvořivosti.
  https://www.youtube.com/watch?v=SO5_QQVYlpA
  https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA
  0OdpovězZrušitPro 27, 2020 12:30

 2. .lak napsal:

  Hmmm, ale jo dám ctrl na cenzůru.

  anonym
  Opakovat az do zblbnuti, ze vakciny nas NEZBAVI rousek a uz vubec nas neuvedou zpet pred rok 2020. To je nejmene bolestivy zpusob boje. A vetsinou to byva to nejdulezitejsi. Dlazdi to cestu zkutecnemu boji, ktery je az to posledni.

  4OdpovězPro 28, 2020 0:04
  no
  Návštěvník
  no
  Čerti už to ví ale jsou líní takže by se mohli humanizovat či zcivilizovat a zkulturnit. Oni ty extrémní útlaky donutili i vojenské chunty ke vzbouření co bylo moc to bylo moc systému proti lidem. Proto pro jistotu zrušili lidovou armádu tedy hned po ozbrojené pěsti pracujících milicích armádu záklaďáků. Vím že brutopýr jako vlajkový idiot to tu se slabikářem ideologicky vede a musím se takové alternativě smát.

  0OdpovězUpravPro 28, 2020 2:43

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!