Zaměstnankyně Dominionu předala Kongresu operační příručku k volebním a sčítacím strojům obsahující pasáže k zapínání funkcí na falšování výsledků voleb

133718977_1227145747725934_6586315885118023566_oPřed Vánoci vypovídal před Kontrolním výborem Kongresu státu Michigan generální ředitel firmy Dominion Voting Systems John Poulos (obrázek 1). Pod přísahou zákonodárcům tvrdil, že volební a sčítací přístroje této firmy neumožňují „překlápění“ hlasů odevzdaných jednomu kandidátovi na hlasy počítané jinému kandidátovi. Při výslechu rovněž popřel, že by přístroje bylo možné připojit k internetu a takto odesílat hlasy ke „zpracování“ mimo volební místnosti.
Zaměstnankyně firmy Melissa Carone (obrázek 2) jej však veřejně usvědčila ze lži. Během své výpovědi, k níž se dobrovolně přihlásila, předala kongresmanům operační příručku k volebním strojům, která v kapitole 11 obsahuje návod k nastavení stroje, aby „překlápěl“ hlasy odevzdané voliči pro úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa na hlasy započítané pro kandidáta „Demokratické“ strany Joea Bidena. Podle sítě amerických lokálních novin The Epoch Times během svého svědectví předložila i videozáznam, který natočila ve sčítacím centrum TFC v Detroitu, v němž byly počítány korespondenční hlasy, a který dokládá, že přístroje byly připojeny k internetu. Na videu, který svědkyně natočila, je zachycen techniky firmy Dominion při zapojování sčítacího stroje do internetové sítě.

134036576_1227145241059318_2623168739584757167_n

Těchto operačních příruček vytiskla firma před prezidentskými volbami desítky tisíc a byly distribuovány do všech 24 států USA, které používají hlasovací a sčítací stroje od Dominionu. Výpověď zaměstnankyně firmy učinila z generálního ředitele Dominionu žhavého kandidáta na pětiletý pobyt ve federální věznici. Lhaní pod přísahou před soudem nebo vyšetřovacím orgánem Kongresu je podle federálního Trestního zákoníku závažný zločin.
Pasáže o funkcích umožňujících falšování voleb se přesně shodují s tím, co o přístrojích během jejich forenzního vyšetřování zjistil soudní znalec Russell Ramsland, kterého prověřením strojů pověřil soud v okrese Antrim. Jeho znalecký posudek odevzdaný soudu počátkem prosince popisuje, jak stoj přetvářel hlasy odevzdané voliči pro Donalda Trumpa na hlasy započítaně pro Joea Bidena.

Při forenzním zkoumání přístrojů použitých v okrese Maricoba v Arizoně znalecký ústav prokázal, že stroje odesílaly data o odevzdaných hlasech z volební místnosti do německé pobočky firmy Dominion ve Frankfurtu nad Mohanem, kde byly data pozměněna tak, aby vytvářela dojem, že více lidí hlasovalo pro Bidena.




6 Komentářů k Zaměstnankyně Dominionu předala Kongresu operační příručku k volebním a sčítacím strojům obsahující pasáže k zapínání funkcí na falšování výsledků voleb

 1. Dobroděj napsal:

  A jak se "sčítá" u nás a náhle tam vypadne proud a sčítání se zastaví, jako kdyby snad nebyly záložní zdroje!!! A USA náš přítel nejvěrnější a s USA a Havlem na věčné časy a nikdy jinak!! Už si z toho můžeme dělat tak akorát srandu a v USA to vypadá na veliký malér!!

 2. Vaska napsal:

  jak by řekl chrchla - pravda a láska opět zvítězila nad lží a nenávistí - chacha - ať žije demokracie - démos v starořečtině je ten kdo vlastní otroky - takže demokracie je otrokářský řád

  • Louis napsal:

   To cemu se rika na zapade demokracie neni skutecnou vladou lidu. Je to vlada volenych zastupcu lidu, kteri okamzite po nastupu do uradu zacnou zemi rozkradat, ji skodit a prosazovat ne zajmy lidi, ale svych oligrachu a naseho kolonizatora za Atlantikem, driv byl na vychode. Jejich cinnost nesmeji media rizena kolonizatorem uverejnovat a kritizovat.
   Primou demokracii jako maji ve Svycarsku odmitaji, potrebuji volit prezidenta na pissoiru poslanecke snemovny, kde se dohaduji prebendy za volbu kandidata. Proto jsou proti prime volbe prezidenta a moznosti referenda, kterym mohou obcane zvratiti rozhodnuti parlamentu i vlady. Vedle toho maji Svycari i moznost vyvolani referenda na zaklade iniciativy.
   Export teto demokracie pouzivali zapadni staty proti autoritativnim rezimum, ktere se nechteji stat jejich vazalem. Provedeni je statnim prevratem zapadnimi sluzbami nebo primo valecnou agresi. Cilem je dosazeni svych loutek do vlady a vykradani zdroju zeme.
   Jako vazal USA nemame sanci neco na tom zmenit.

 3. proud napsal:

  "Jako vazal USA nemame sanci neco na tom zmenit."...............a to je prave ta blbost vstepovana lidem aby nevzali vladu do vlastnich rukou a nechavali se hnat jako stado ovci. Staci jen rict ne a zavist si to po svym,je nas 10 milionu,jich jen desitky,mozna par tisic s tema nepitomejsima policajtama a par zblblejma vojakama co delaji vrahy v zahranici,ostatnim jeste trocha slusnosti zbyla..........Takze ano,MAME SANCI NECO ZMENIT!!!Nebejt linou a hloupou verbezi uspavajici a umyslne se omlouvajici se onou opsanou prvni vetou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!