„Očkování nezabrání šíření nemoci,“přiznává Dr. Fauci. „Testování je záměrně zkreslené,“ říká Dr. Yeadon.

106593923-faucicontacttracingisnotgoingwellOčkování je jeden z největších podvodů na světě. Nejen že nefunguje proti nemoci, proti které je vyvinuto, ale ještě škodí: přídavné látky jsou tak nebezpečné, že i kdyby už zde nějaký kladný vliv byl, tak by nevyvážil jejich škodlivost. A vpichovat do člověka bakterie nebo viry nebezpečné nemoci, i když údajně oslabené, nemůže být ničím prospěšné. Měli bychom si uvědomit, že to trvá asi 5 let přijít s funkčním a použitelným očkováním. A to ještě nikomu nedošlo, že za 5 let je původní nemoc natolik zmutována, že očkování na ni fungovat ani nemůže? Na příklad taková chřipka, ta zmutuje během pár týdnů a je pryč, načisto pryč. Po ní přijde jiná chřipka, možná obměna té první, možná jiný druh a zase odejde a tak dále, stále dokola. Takže když laboratoře vyrobí očkování proti té první verzi chřipky, může někdo zaručit, že desátá verze toho stejného, anebo zcela jiný druh chřipky bude na toto očkování reagovat?

Vloni jsme měli tři druhy chřipky: napřed chřipku B, pak chřipku A a nakonec koronavirus. Ten už máme asi 17 let a letos vyvrcholil asi v polovině května a pak brzy zmizel. (Ten koronavirus, co jsme měli později a který přetrvává až do současné doby, to je koronavirus mediální, neboli politický, ale ne lékařský.) Jelikož všechny možné laboratoře horlivě vyrábějí očkování proti koroně, tak zjevně by to stejné očkování nefungovalo na ty všecky druhy chřipky. Proč potom vůbec očkovat?

Ještě ke všemu, virus je v každém očkování geneticky upraven. Jestliže se očkovaný člověk dostane do styku s pravým, živým virem, většinou vážně onemocní. V kritických případech, když dojde k tak zvané cytokinové bouři, může i zemřít. Proto pacienti s koronou jsou hlavně (ne-li výhradně) ti, kteří se každoročně nechávají proti chřipce očkovat a tím odvážně riskují Alzheimerovu nemoc.

Jestli se chcete opravdu chránit proti chřipce, kupte si homeopatický lék „Oscillococci.“ Opravdu funguje proti nejrůznějším chřipkám. A jako každý homeopatický lék, je absolutně neškodný, i kdybyste vzali celou krabičku zaráz.

V současné době se údajně vyskytla nová verze korony, prý mnohem nakažlivější, i když ne smrtelnější. Uvědomil si někdo vůbec že právě začíná zima a že podzim je chřipková sezóna? Jistě že se vyskytla nějaká chřipka, jistě že mnozí onemocněli, protože to se stane každý rok touto dobou. Bláznit kvůli tomu, zavírat se doma, balit si obličej do hader – to je snad jen pro hypochondry a bláznivé politiky.

Takže můžeme směle usoudit, že nová, mnohem nakažlivější varianta korony je jenom obyčejná chřipka a její obrovská nakažlivost je záležitostí medií a politiků, ale ne lékařů a zdravotní vědy.

Už to, že současná studie dokázala, že očkované děti jsou více nemocné než děti neočkované. Největší rozdíl je v nemocech jako je astma, alergie, ekzémy, záněty dýchacího ústrojí a infekce, bolesti uší, oční problémy a anemie. A to ještě očkování nemusí vůbec zabrat proti nemoci, proti které je určeno, což není výjimka, ale spíše pravidlo.

Další problém s očkováním leží v tom, že na něm všichni tak horlivě pracují. Proč chtějí očkování? Proč raději nepřijdou s účinným lékem? Hydroxychloroquin zavrhli a dokonce zakázali, i když má za sebou více než padesátileté kladné účinky a proti chřipce opravdu zabírá. Ivermectin nedovolují lékařům používat, i když se osvědčil přesně proti nemocem tohoto druhu. I Isoprinosine musí lékaři používat jaksi na vlastní riziko, protože není zahrnutý v seznamu léků, které smějí předepisovat. Ale očkování – to se stalo jakousi modlou, jakýmsi zlatým teletem spásy, možná právě proto, že nefunguje.

Což o to, zlaté tele to je – pro výrobce. Jsou v tom obrovské peníze a žádné riziko. Proto ta propagace.

Nově vyvinutá očkování proti koroně jsou všecka obzvláště nebezpečná, protože zkouší docílit něco, co ještě nikdy nebylo docíleno: zkouší změnit náš základ, naše DNA. Zkouší z nás udělat něco jiného, než jsme. Takže je možné, že po takovém očkování přestaneme být lidé a budou z nás jacísi polo-roboti, zombie, tvorové ani živí, ani mrtví, bez mozkových funkcí – staneme se geneticky změněnými objekty (GMO, genetically-modified objects).

Na takové tvory pak nebude zabírat žádná současná léčba, protože tato je vyráběna pro nás, pro živé tvory, pro jejich systém, který je známý a poměrně dobře prostudovaný (a přesto vesměs nezabírají). Vyprodukovat léky pro něco úplně nového, neznámého, nebude snadné a nebude to dlouho uskutečnitelné. A co bude dlouhodobý vliv takové změny, to už vůbec nikdo neví.

Americká FDA (Administrace potravin a léčiv) vydala seznam možných následků nového očkování proti koroně:

 • Extrémní alergická reakce, obzvláště u těch, kteří již nějaké alergie mají;
 • Guillain-Barré syndrom (extrémní zesláblost, až k neschopnosti polykat a mluvit, bolesti, obzvláště v noci, problémy s koordinací, abnormální srdeční funkce a krevní tlak);
 • Svalová ochablost, nebo ztuhlost, či křeče;
 • Zánět mozkových blan a míchy, obrna lícního nervu;
 • Křečovité cukání, záchvaty, mozková mrtvice;
 • Narkolepsie, poruchy spánku;
 • Těžké alergické reakce, životu nebezpečné;
 • Srdeční mrtvice;
 • Krevní sraženiny, trombóza a embolie;
 • Artritida;
 • Smrt.

Takže se dá říci, že toto nové očkování způsobuje většinu nám známých nemocí, včetně smrti. To nejsou vedlejší účinky; to je, co očkování způsobuje, pouze každý z nás bude reagovat trošku jinak a každý bude potřebovat jinou časovou délku, než se následky projeví.

Vzniklo rovněž oprávněné podezření, ba dokonce panika, že tato nová očkování způsobují tak zvanou „patogenickou přípravu,“ neboli připravují náš systém k tomu, aby snadno podlehl i jiným nemocem. Toto je zvlášť výrazné u starších lidí a může to způsobit těžké zdravotní potíže na zbytek života. Nemluvě o tom, jak už bylo psáno, že když se očkovaný člověk setká se skutečným, živým virem, reakce na něho může být neúměrně velká, často smrtelná.

A dokonce sám Dr. Fauci varuje, že očkování nezabrání přenosu nemoci mezi lidmi! Takže očkování nezabrání šíření nemoci – na co potom je? No přece na nic, to už bychom měli vědět.

 

Zopakujme to: očkování nezabrání šíření nemoci

Jak to, že nám potom namlouvají, že očkovaní budou imunní a budou moci chodit všude a bez hader přes obličej a budou moci dokonce i cestovat! Vždyť tito lidé budou mnohem více infekční pro všecky jak očkované, tak neočkované ve svém okolí! Co je tady v nepořádku?

Další problém týkající se očkováním je v tom, že jejich testování je podniknuto se záměrem nepřijít na žádné záporné následky. Jinými slovy, je zde zjevná snaha docílit za každou cenu a co nejrychlejší schválení patřičnou organizací, přijetí na trhu a ziskem podmíněný prodej. Není divu, že je k očkováním všeho druhu tento přístup, když jeho výrobci nejsou postižitelní v případě ublížení na těle nebo smrti. Však se taky Gates prvně stará, aby získal uzákonění právní imunity v zemích, kde chce svá očkování na populaci nanutit.

reimerDívka na přiloženém obrázku, Lisa Maria Reimer, se nechala asi v 11. letech očkovat proti rakovině děložního čípku. Tehdy to bylo v Německu populární, i když v některých jiných evropských státech zakázáno, kvůli přílišné úmrtnosti očkovaných žen. Hned na to se jí vytvořil novotvar za levým okem. Vážně onemocněla a trpěla velkými bolestmi. Celé roky brala kortizon, celá opuchla a začala trpět na deprese. Kortizon zničil její tělo a napadl nadledvinky; Lisa Maria už nechtěla dále žít. Přesto, postupem času se stav levého oka zlepšil, ale vznikl zánět očních svalů na pravém oku, který přetrvává až dodnes. Video nahrála, aby varovala ostatní před kterýmkoliv očkováním.

Dr. Michael Yeadon, dříve místoředitel a vědecký ředitel firmy Pfizer, která je jedním z výrobců nových o

kování přímo varuje proti těmto produktům. Říká, že ve snaze dostat očkování co nejdříve na trh, Pfizer odhodil veškerou slušnost. Jejich testy jsou založeny na podvodných diagnostických podkladech, které manipulují získané informace a skrývají jak krátkodobé, tak dlouhodobé škodlivé vlivy.

Dokonce i účinnost očkování je zkreslena, protože toto sice vytvoří dočasné protilátky, ale skutečný vliv proti hrotovým proteinům SARS-CoV-2, které dovedou zabránit infekci, není brán v úvahu, i když je to jediný způsob, jak účinnost očkování zhodnotit. Dále očkování způsobuje neplodnost, potraty a vrozené vady u narozených dětí, o čemž Pfizer neinformuje.

Pfizer rovněž záměrně utajil prokazatelnou a smrtelnou „patogenickou přípravu“ očkovaných (vysvětleno dříve), která způsobuje vytvoření tak zvaných „ne-neutralizujících protilátek,“ které zavinily smrt u pokusných zvířat v předešlých testech.

Dr. Yeadon, spolu s Dr. Wolfgangem Wodargem podali stížnost na Evropskou zdravotní agenturu, kde žádají zastavení výroby očkování, protože jeho testování je založeno na podvodu.

A nemyslete, že jiná očkování, od jiných výrobců budou lepší!

Takže by se dalo říci, že takové očkování je jako časovaná bomba – jakmile je jednou máme, tak dříve nebo později mu podlehneme.

Měli bychom si uvědomit následující skutečnosti:

 • Za 40 let výzkumu se nikomu nepodařilo přijít s očkováním proti HIV;
 • Po 100 letech výzkumu stále ještě nemáme očkování proti rakovině;
 • Celá desetiletí bádání nevyprodukovala očkování proti běžnému nachlazení;

A najednou přijdou s očkováním proti Covidu během načisto pár týdnů! Dělají si z nás snad legraci?

Už ta skutečnost, že žádné očkování nebylo nikdy prozkoumáno, jestli nezpůsobuje rakovinu, jestli nezpůsobí změny DNA a neplodnost. Jako další, na výrobu očkování se vztahují nižší požadavky než na výrobu léků a ani ty nefungují, jinak bychom neměli tolik nemocných. Na příklad, dvojitě slepé studie (kdy ani lékař, ani pacient nevědí kdo dostává testovanou látku a kdo neúčinnou náhražku) nejsou u očkování požadovány. Stejně tak nejsou požadovány dlouhodobé studie, kdy jsou porovnávány části populace, které byly očkovány, s neočkovanými. A přitom každý člověk, který je očkován, utrpí tímto ublížení na těle.

Také přibalené letáčky jsou jiné pro pacienty než pro lékaře. Tyto tiskopisy vystavují zcela veřejně veškeré informace o produktu, ať už kladné, či záporné. S ničím se zde výrobce netají, protože dobře ví, že je lidé nečtou. Přes 80 očkování a veškeré informace o mnohých z nich přímo z FDA stránky jsou k dispozici ZDE.
46 Komentářů k „Očkování nezabrání šíření nemoci,“přiznává Dr. Fauci. „Testování je záměrně zkreslené,“ říká Dr. Yeadon.

 1. Louis napsal:

  Zlodusi celeho sveta jako Fauci, Gates se spojili proti lidstvu. Ovlada je mamon a laska k penezum. Problem je, ze pomoci poskoku jako je Fauci nas dostali COVIDEM tam, kde jsme. Elegantne, bez atomove valky snizuji populaci za pomoci svych slouhu ve vladach a v mediich.
  Je to boj o nasi exitenci, ktery prohravame a prohrajeme, nevzchopime-li se k odporu! 2021 bude rozhodujici pro existenci a budoucnost nas vsech!

  • proud napsal:

   Pravda. Jen ne uplna. GP ma v moci vsechny nadnarodni koncerny a jejich sefy(ty ktery mu nepatrej uplne),krome kazdy vetsi nebo rozhodujici fabriky,dolu,prirodnich zdroju. Je potreba videt ze jsou to penize a bohatstvi ktery nas ovladaji,prachace naprosto. Neni nic lepsiho a ucinnejsiho nez komukoli doprat moc ve forme penez za ktery si muze uzivat a delat si co chce a pak mu nastinit ze se muze vratit zpatky do 1+1 v panelaku,front v retezcich a na pracovni urad. Pak je jako beranek a sam si hlida chyby aby GP vyhovel,jde pro nej pres mrtvoly. Stejny je to se vsema politikama,kterej nevyhovi,ma na krku bombardovani,atentaty,prevraty,valku.Jen vlada vsech a rovnostarstvi se spolecnym veskerym majetkem a prace,prerozdelovanim podle potreb a z toho plynouci svoboda a blahobyt z nich tomu muze zabranit.Bavime se o majetkovym rovnostarstvi a rovnostarstvi ve spoluziti a pravidlech ktery si cela spolecnost urci v referendech.Zadny tajny volby,zadny sefove.Jen prirozeny autority podle schopnosti a moralky pri zachovani rovnostarstvi. Zadny vyhody a kdyz,pak pro vsechny bez ohledu na "zasluhy".VYCHOVA a dobrovolnost jsou zakladem.To je zaklad i pro rozlouceni se s alkoholem.fetem,kriminalitou a podobnejma metlama.Je to beh na dlouhou trat,ale zalozenej na rozumu misto hnani stad,lhani a oblbovani,sefovani,zotrocovani a kradeni. Kazdej muze delat to na co ma a nemusi se za to stydet a stresovat se tim ze na to nestaci a dosahnout na vsechno jako ostatni.Je to na systemu jakej si lidi sami urcej a na kterym si spolu budou pracovat. Jen tak je mozny vyrazit klacek z ruky darebakum.K tomu nas ceka dlouha cesta uvedomovani si kazdyho z nas a uceni se. Znovu opakuju dobrovolnost,cokoliv jinyho je hnani stad.Je potreba seznamovat a vysvetlovat,motivovat pravdou(ne tou od bisexualniho alkoholika a netahla havla,malym pismenem pisu toho siozmetka a sioslouhu umyslne).

   • Lukáš napsal:

    proude.
    Ono je to jednoduché vysvětlení,každý žid,musí poslouchat své nadřízené z USA.Pjakin Ruským říká rosionisté,naši česionisté to samé.Běda,kdyby neposlechl,vyobcují ho ze židovské obce,ztratí mnoho privilegii.ztratí funkci,zabaví mu konto.

 2. Petronel napsal:

  Dobře.. Jenže ovčani jsou ovčani.
  Inteligentní povětšinou bývají prozíravější, druhá polovina se bude dobrovolně dožadovat genocidace.
  Jak proměnit alespoň třetinu ovcí v nasrané vlky?
  Kam až to musí zajít?
  Však jejich plán říká se, že nevyjde. Adolfovi to taky nevyšlo.
  Ale během doby, co mu to vycházelo, toho stihl hodně!
  Ve škole jsme se učili, že na světě je cca 4.5mld obyvatel. Dnes je to skoro 2x tolik a to populace v ČR údajně pomalu vymírá.
  A třeba v Africe si nedělají starosti s tím, jestli uživí 10černoušků.
  Mě z toho plyne, že opravdu je záměr na výměnu bílého obyvatelstva za salámisty a negroidy.
  Pochybuji, že se proměníme v ty vlky a něco změníme. Spíš věřím v to, že se do poloviny 2021 vylíhne nějaký "Fűhrer" ke kterému se postavíme. Který by mimochodem mohl zařídit, aby alespoň kus naší vlády byl také řádně proočkován tou správnou vakcínou. Jsem skromný, vzdal bych se dávky pro sebe, aby zbyla pro některé preventivně dávka dvojitá.
  Otázka na pana prouda:
  Myslí si GP, že jsou nesmrtelní? Do hrobů se jim to veškeré bohatství přece nevejde že? Jenže oni takto zřejmě neuvažují..

  • proud napsal:

   Ne,neuvazuji,jsou to prastary rody(prej jich je 13) dodrzujici zasady pokrevnosti a dedeni. Nemyslim si ze jsou "nesmrtelni",jen se pochopitelne dozivaji pro nas neuveritelnyho veku,nejspis.Ucej se jinak nez my,ucej se pravdu kterou znaji casto jen oni a ktera jim nad nama dava krome pokrocilejch technologii,spolu s jima vypracovanym systemem hierarchie a vlady penez a znalosti moc nad nad nama a svetem.Ucej se jinak,my jsme pro ne jen kus majici jakousi hodnotu,merenou financne.Neznaji svedomi a zodpovednost nikam jinam nez jen vuci sobe.Jsme pro ne "ponozky,fusekle" co slouzej,doslouzej,vymenej je. Na nas se divaji jen jako na ty co pro ne delaji a garantujou jim jejich blahobyt a beztrestnost.Na ne se zakony nevztahujou,jen jejich prani.Je potreba to videt v celoplanetarnim meritku a skladat si ruzny stripky,k tomu je potreba vedet kdo co vlastni a ptat se jak to ze jejich jeden podnik krachuje a taky jejich podnik ho zkrachovat nechal,bezne to nedava smysl,kdyz je majitel ten stejnej,ze? To je jeden priklad. Dalsi,kam se dejou ztraceny nezvestny deti a lidi co se nikdy nenajdou,ani jejich ostatky,podivej se na ty az zarazejici cisla.A tak by se dalo pokracovat do aleluja. Kdyz se nad tim zamyslis,dit se tyhle veci "jen tak" podle zajmu jen ruznejch skupin,neorganizovane,umis si predstavit ten bordel,anarchii a rezby mezi prachacema a skrz ne po celym svete? Nedeje se to.Myslis ze to je dany inteligenci prachacu? Saqmozrejme ze ne. Narazilo se tu na pjakina,kdo si myslis ze to je a pro koho dela,kdyz jeste porad dela??? Pokud vim,kazdej bez vyjimky kdo se nezaprodal,bud skoncil,nebo zmizel,spachal sebevrazdu,stal se obeti nehody,nebo vrazdy..................to vsechno jim tenhle system kterej presne ridej umoznuje.Pro lidi co se nezajimaj to konci jen rozhodnutim radnice a pohledem na vejplatni pasku.Dal nevidej.Nekteri z nas co se zajimaji dohlidnou dal,ale jeste porad je to malo,GP pracuje v radu generaci,ne petiletek,ma casu dost za predpokladu ze dokaze zachovat svuj system.A pomalu a jiste si plni svy dlouhodoby plany kdy otevrene prevezme moc,nacpe pul miliardy az miliardu otroku za ploty kde bude makat a on si bude uzivat celou planetu bez hranic.Blizime se k tomu rychle.U nas ani nepotrebuje valku,jen balamutit ovce,nandat jim kosiky a prozatim jima zakazat vychazet.......tomu rikam vycvik k poslusnosti kterymu jeste spousty blbcu tleska..................a tak by se dalo pokracovat hodne dlouho. Podle rady rid se tlustejma knihama a vypni svuj mozek,"pana" sioslouhy pjakina(taky umyslne s malym pismenem),obzvlast kdyz se najde fanaticka sekta jeho prizdisracu...............

   • proud napsal:

    Proto se priklanim k nazoru ze si lidi maji vladnout vsichni spolecne sami a prevzit za sebe a deni kolem plnou zodpovednost uz od jednotlivcu.Ne si hrat na muzikanty a ukazovat jak za vsechno muzou "ti ostatni"..........

    • Eschatolog napsal:

     ať Tě provází síla proude v 2021, napišu proč tvoje vize v reálu nefunguje, jako šachy mají 64 polí, 32 figur a 5+1 pravidel a umožnuji fakt velké množství alternativních her, přesto od jisteho stavu hry lze již dnes spočítat konec, tedy jak to dopadne, lidi maji 2 druhy figur, 3 pravidla a konečný povrch planety, figury se samy programují podle algoritmu majitele hraciho pole, takže dnes již v pohodě spočítáte výsledek, on Izák Asimov tu Nadaci nepsal z nudy... už je to tak , že si přejí výsledek a podle toho programuji lidské figury, funguje to moc hezky, a požadovaný výsledek važně není ve shodě s tvym či mym zajmem

     • proud napsal:

      Diky,i Tebe at provazi a pomaha. Proto to pisu,protoze jak se tomu nevzepreme,stane se to nasim osudem,kterej muzeme menit,kdyz prestaneme bejt ovcanama a vykaslem se na ruzny navody,napriklad bible,pjakiny a jim podobny co ve skutecnosti vlastne usilujou o zachovani systemu,ktrej potrebujeme novej,naprosto jinej.S ovcanama nedosazitelnej.Rika se ze kdo chce kam,pomozme mu tam,nic jinyho vlastne vrchnost nedela,az na malickost,urcuje si kam a zaonacuje to tak ze ne ona,ale my chceme,tak sikovne,ze tomu ovcanstvo veri,dokonce se za to casto i pere,nerkuli zabiji ve valkach.

  • weissbach napsal:

   „Zájem je překvapivě vysoký, jenom pro ilustraci: je nás tady asi patnáct set, na chřipku se nechává běžně očkovat kolem čtyř set lidí, teď už máme na covid zabukovaných přes devět set lidí”

   https://www.novinky.cz/domaci/clanek/dalsi-kraje-zacinaji-s-ockovanim-proti-koronaviru-zajem-je-veliky-40346676#dop_ab_variant=0&dop_req_id=WLR06XIWf2G-202101021213&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 3. Petronel napsal:

  V tom případě si užijme to co nám zbývá jak nejlépe umíme.
  Škoda, že ty fanatické sekty jim žerou z ruky. Asi se to dostalo na cestu, ze které nevede cesta. Říkám si, jestli by válka neměla méně devastující výsledky než ten tento resetový velkoplán.
  To se možná dozvíme, možná taky ne.

  • proud napsal:

   Je to prosty:"Jaky si to udelame(nebo neudelame),takovy to budeme mit." Neni nad to plakat a hazet zodpovednost kolem sebe,jen ne na sebe,kdyz to za nas nechavame delat druhy a mame na to x vymluv,proc to nedelame sami..............

   • Lukáš napsal:

    proude.
    Výborné příspěvky
    Ať jsou ti globalisté jakýkoliv,musí vždy jít o blaho člověka,každý i pokus o smrt člověka,bude potrestán,proto se nezdařily různé války.Koronavirus je dílo deep state,to není dílo globalistů,také se nezdaří,ale občané se musí o to také snažit,něco činit.

 4. Jane K je naše sluníčko napsal:

  Dotazník pro Janu Karáskovou / informační válka - Debatní klub
  https://www.youtube.com/watch?v=SNthchP95Ts

 5. Petronel napsal:

  Smím se zeptat, co je důvodem, že spousty lidí odmítají uvěřit, že ty vakcíny jsou pofiderní podvod století? Mě totiž zarazilo, že už 4-lidi z mého okolí o kterých jsem měl dojem, že disponují zdravým rozumem se těší na červen 2021 až na ně konečně přijde řada:) Mě to poněkud zarazilo bo jsem to fakt nečekal. Při snaze jim podat opatrnym způsobem informace, aby otevřeli oči a prokoukli tu kovidní maškarádu, tak jsem byl za kreténa.. Přišlo mi to tak jako líto. A to jsou to vzdělanější lidi než já. Vzdělání tedy není zárukou selského rozumu.
  Jinak přeji všem hlavně zdraví ve 2021

  • proud napsal:

   I Tobe hodne zdravi v novym roce. Ono to je s tema vakcinama slozitejsi.Nic dobryho v nich zrejme nebude a jsou podle me zbytecny.Davam si to dohromady s preskupovanim financi a upevnovanim moci jako nastupu k cemusi mnohem vetsimu. Nicmene jsem chytil i informaci o RNA obsazeny v nich a sice takovou,ze ji na nas sypou uz davno v chemtrailsech,coz me nuti k zamysleni ve vice smerech s tim,ze nevim kde je pravda a jestli se o ni vubec jedna.Prave kvuli onomu selskymu rozumu.Naco covid a vakciny v tom smeru,paklize by to slo pres chemtrails a bez ptani,celoplosne? Mozna to proste pres vzduch jenom selhalo a nejde to,musi se to pichat,jedna z moznosti. Ta druha zas muze bejt o RNA ve vakcinach kachna a jde o neco jinyho,ovsem je potreba drzet falesnou stopu.Jenze nejsem v tomhle zadnej odbornik,nebo aspon dobre obeznamenej amater,s DNA a RNA to proste naprosto neumim a ani nevim co je na tech vyrazech vubec pravdy a jestli to ve skutecnosti vubec existuje. Uz jsem mocny tohohle sveta parkrat pristihl,ze kdyz chteji aby se jedny lzi uverilo,obestrou ji jinou lzi ktery se samozrejme neveri a tim ta prvni bejva prijata jako fakt.Takze v tomhle smeru tapu a asi jsem tim nikomu nepomohl.Je faktem ze dnes se proste rekne kriminalnikovi,nebo podezrelymu ze jeho DNA byla nalezena a nikdo ani nepipne,vezme to jako fakt,pritom by se dalo diskutovat nejen o "nalezeni",ale i jeji "existenci".O ty se ale vsimni si nediskutuje,jen o tom jestli tam byla,nebo nebyla a vyjadreni "specialisty" se stava zakonem.Ne pro me po vsech tech zkusenostech treba s vylhavanou a ohebnou historii a podobne.Proto jsem sam jeste nikdy nic neuzavrel a vsechno mam jakoby "otevreny" a porad se k tomu na zaklade novejch veci co se casem objevujou vracim........takovy nekonecny lego co do nej porad pribejvaji dily.

   • proud napsal:

    A to je vlastne jeden z mejch duvodu,proc neresim tolik co se stalo jako to co se stat teprv ma a davam tomu naprostou prioritu,protoze to je neco co muzeme ovlivnit jeste driv nez k tomu vubec dojde.Ovsem to bysme nemsmeli bejt ovce a nesmeli bysme se nechavat hnat jako stado.V tom se nakonec uz trenujou i -cajti na demonstracich,jsou za ne proto vdecni,ucej se v terenu jak na nas a nase reakce v praxi a my jim k tomu dodavame bohate material myslic si ze snad delame neco dobryho ne pro ne,ale pro nas,jak naivni.Proto znovu davam na pretres onen "nenapadnutelnej",ale zatracene ucinnej odboj a zaroven rovnou meneni budoucnosti podle nas jak se rika z domova od gauce,ale nenechte se plist,jde o velice ucinnou zalezitost.Ovsem chce se to organizovat a odsouhlaseny prisne dodrzovat.Tak muzeme a mame v moci nechavat padnout cely retezce,o vladach ani nemluve. Bez jedinyho vystrelu,zbityho,zatcenyho a podobne,za ktery jsou nam -cajti a jejich nadrizeni tak vdecny.Nepotrebujeme k tomu politiku,strany a podobny jejich serepeticky,jen nas a neporusime jedinej zakon,pritom ve finale nemuze bejt jinak nez po nasem,ZAMYSLETE SE NAD TIM! Udelejme si sami skupinu "poradnich odborniku" a naucme se ji pouzivat v praxi,mame dost lidi co se vyznaji v tom ci onom a jsou na nasi strane,nepouzivame je! Pritom staci nechat si poradit co vubec nebudeme kupovat,poslouchat,pouzivat a podle toho se zarizovat...........divili byste se jak ucinna je to zbran.......a nenapadnutelna,jde o vykonavani nasi vule v praxi a tim smerovani veci pristich tam kam chceme!Oranizovat to jde taky "z obyvaku" ;-) :-))))))))))))))

    • proud napsal:

     nevidim totiz jedinej rozumnej duvod proc se zviditelnovat nasemu "nepriteli" a nosit kuzi na trh,kdyz on sam pouziva uplne jinou taktiku! Je nacase se od nej (GP) zacit ucit a pouzivat jeho metody proti nemu! Ma vyhody,technologie,finance,moc.Ale to vsechno mu bude k nicemu,kdyz se my naucime vladnout nasi vuli tim,ze si my budeme vybirat ceho se drzet,co a kde nakupovat a podobne,tim ovlivnime vlastne vsechno,vyrobama a spotrebou pocinaje,chovanim "vrchnosti" k nam pokracujic,a jde o KAZDOU vrchnost,ktera kdyz to posere,bude muset odejit.At jde o statniky,sefy ve fabrikach,az koneckoncu i GP...........Nacrtnul jsem predstavu ktera potrebuje jeste poradne rozpracovat,samozrejme,a o ktery si myslim,ze bysme si ji meli odsouhlasit vsichni,dodatky,zmeny,detaily,muze to bejt zacatek obrovsky spoluprace nas vsech...........naseho sjednocovani se a prosazovani nasi spolecny vule v praxi.

     • proud napsal:

      Ono totiz rezimum,respektive rezimu GP v praxi staci znat lidry kolem jakyhokoliv hnuti,napriklad onoho kulatyho stolu, kterymu verim jeho zatim cisty umysly,jako jsem je veril kdysi piratum,ze? A uz ted si troufnu nastinit jeho budoucnost. Muze se stat ze mu pomuzeme se prosadit,muze se stat ze se dostane az do vlady,pak ale dopadne kdyz se bude chtit udrzet jako pirati a v nejhorsim,kdyz to nepujde a nezacne "spolupracovat" s GP skrz sionisty,satanisty a podobny - isty,neni nic jednodussiho,nez ony znamy tvare proste posbirat a strcit je do teplaku,za cokoliv,kdo chce psa bit....prinejlepsim,muze s nima bejt i hur,po roce po nich pes nestekne a stado jde dal........a tim na chvili koncim at nejsem spammer jako "Jena",i kdyz ten spamuje siopjakinem.

 6. .lak napsal:

  Odborně a to si pište že oko vidí ten na obrázku se od šimpanze na rozdíl lidí neliší dvěmi % DNA ale o/°°milema. Vskutku :lol: reptiliáni.

 7. Jane K. napsal:

  Začali jste tady velmi zajímavou diskuzi. Osobně si bohužel nemyslím, že je možno vytvořit schopnou vládnoucí, nebo dozorčí skupinu za současných podmínek. Každá taková skupina dopadne jako rodičovské sdružení ve škole (PTA na americké škole), kde každý má jiný názor, jen aby předloukl toho druhého a všecko skončí povětšině hádkou. Jako další, každá taková skupina je okamžitě infiltrována lidmi, kteří ji zkoušejí vést jejich směrem. A protože toto je organizovaná snaha, vedená z jednoho centra (pro všechny takové skupiny), tak ten směr je vždycky stejný a pro nás neprospěšný. My to ale zpočátku nepoznáme a dáváme svoji životní energii do něčeho, co se nakonec obrátí proti nám. To je důvod, proč všecky politické skupiny mají v sobě něco záporného, i když začaly velmi dobře. Vzdělanci nejsou pomocní, čím víc vzdělaný člověk, tím víc vymytý mozek má. Až na výjimky, samozřejmě. Je to vina školského systému, který neumí učit a namísto toho znásilňuje mozek každého studenta.

  • proud napsal:

   Neni mozno,ale jenom zatim.Jako dum nepostavis od strechy,tak nemuzes cekat ze ovcan bude hned vsechno chapat a vedet sam jak dal. Musi se od zakladu a postupovat krok za krokem.Jinak pujde porad zase jen o hnani stada.

 8. Jane K. napsal:

  Řešení naší situace je úplně jiné a je to řešení spirituální. My sami, každý z nás máme moc všecko změnit, ale musíme začít sami od sebe. Proto bychom měli usilovat, abychom ve všem viděli příležitost a ne zkázu. I korona by pro nás měla být příležitost! Měli bychom si vážit všeho kladného v druhých lidech kolem nás a ignorovat jejich zápory. Však i oni se časem poučí, obzvláště když budou mít před sebou příklady. Měli bychom mít trpělivost a vyslechnout i zdánlivě hloupý názor druhých a vážit si jejich myšlenkové činnosti natolik, že tento názor bez zaujetí prostudujeme a teprve pak vyslovíme úsudek. A stejně tak bychom si měli vážit i každý sám sebe a vidět v sobě a pěstovat kladné body své povahy. Takové rodičovské sdružení, nebo PTA, kde by jeho členové měli pochopení jeden pro druhého, by se pak nehádalo a bylo by schopné vést i celý národ. A stejně tak by nebylo zkoruptovatelné různými agitátory. Ovšem stejně tak je nutné, aby se jeho členové nezúčastnili jen kvůli penězům, osobnímu zisku či výhodám, nebo aby něco vytunelovali. Sobectví zničí všecko.

  • proud napsal:

   Spiritualitu urcite neodsuzuju,uznavam ji,ale jsme fyzicky bytosti ve fyzickym svete,proto to nejde oddelit,dokonce by se to oddelovat ani nemelo,jinak nemame ve fyzicnu co hledat.Navic je jeste otazkou co si kdo pod spiritualismem predstavuje.Co bylo driv,slepice,nebo vejce?..........

 9. Jane K. napsal:

  Vím, že to zní banálně, ale jedině morálním přístupem a snahou nezištně pomáhat druhým se někam dostaneme. Jen tak na okraj, president Trump je jediný americký president, který odmítl presidentský plat a slouží národu zadarmo. Ovšem pozor, pravidlo "ať neví levice co dává pravice" stále platí. Rovněž by pomohlo, kdyby všichni lidé na světě, tak jak zde jsou pochopili, že název "gojím" se vztahuje na všecky, kteří nepatří k oněm zmiňovaným tajným 13 rodinám, které světu z pozadí vládnou. Celkový počet těchto lidí se údajně pohybuje kolem 300 tisíc a víc ani noha.

  Dnes budu dopisovat nový článek, který se bude jmenovat "Great Reset a co s tím má co společného Covid, roboti a Antifa" a který vysvětluje všecko: koronu, očkování a mnoho jiného. Je to dlouhý článek, musí být rozdělen na 2-3 díly. Pokud mi ho vydají (což není nikdy jisté), pak se Vám všem otevřou oči a pochopíte hodně. Když ho nevydají, dám na tuto stránku linku, kde ho budete moct číst.

  • proud napsal:

   Moralni profil u me banalita neni,radim ho dokonce ke klicovejm vecem. Problem zase vidim v jeho ruznejch vykladech........Kdo uz dneska vlastne vi ktera definice je ta spravna? Wiki?Nenechal bych se s ni vysmat.

  • Jan Kowak napsal:

   Jano K.. po.kud by ti newyšel članek o ROBOTECH & spol.. Zde na nwo~o ?
   .. možeš HO publikowatt - a to zdarma na :

   www Termitiš-ti !

   ps : .lak je kkot : //
   M

 10. Jane K. napsal:

  Proud, souhlasím. Ne každý si pod spiritualitou představuje to stejné. Přiznávám, že sama nejsem těchto záležitostí příliš znalá. Ale podle toho, co jsem až doposud četla, spiritualitou je myšleno povznést se nad současné malichernosti, které nás doposud výhradně zajímaly a zabývat se věcmi vyššími. To zahrnuje hlavně opomíjení drobných nepříjemností, urážek, nebo ponížení a promíjet, neboli odpouštět těm, kteří je vůči nám uplatňují. Říkám odpouštět, což neznamená zapomínat, protože nechceme narážet stále dokola. Další věc je, nikoho nesoudit. I ten, kdo se chová jako hovado, může k tomu mít své důvody. V Americe se říká: nesuď nikoho, dokud jsi v jeho botách nešel aspoň jednu míli (1.6 km). Měli bychom si uvědomit, že jednou tam, za čárou, na onom světě, až budeme pouze duše, která je naprosto čistá, pravdivá a spravedlivá, pak se budeme posuzovat, neboli soudit každý sám na svých přesně tak, jak jsme soudili druhé tady na zemi. Jinak to ani nebudeme umět. Toto jsou nesmírně obtížné podmínky, i když se to nezdá. A jako ultimativní je, brát všecky jako sobě rovné a milovat svého bližního jako sebe samého. To je zapeklitá rada nejen kvůli "milování svého bližního," ale kvůli tomu "jako sebe samého." Kdo miluje sám sebe? Málokdo. Sand jen politikové. Zkuste se podívat sám sobě do očí v zrcadle a říct si nahlas: "mám tě rád." A další trik je jak to všecko uplatňovat a přitom neinzerovat? Nic z tohoto není dobré dávat veřejně najevo tam těm supům venku, kteří kdyby zjistili, že jim všecko projde, tak se na nás vrhnou jako psi.

  • proud napsal:

   Jak rikam,je to slozitejsi,z kazdyho znas se muze stat a stane sup,podle okolnosti,kazdej jsme predatorem.Rozdil je jen v tom kdy a za jakejch okolnosti se kterej z nas "premeni". Je to nase prirozenost. O tom milovani se a odpousteni by sla napsat kniha,rozeznas koho milovat a komu odpustit na prvni pohled? Ja ne a nez cekat az mi dokaze se pletu a je predatorem nikdy nehodlam,kdo prvni utoci,vetsinou bud vyhrava,nebo si aspon zachrani kuzi.Ti milujici padaj po prvnich ranach,nebo vystrelech.To je tvrda realita. Neni proto lepsi se vychovavat,aby k ni vubec nedochazelo? Az pak teprv lze jednat o laskach a odpousteni............

   • proud napsal:

    Co se duse tejka,nevim o nic vic nez ostatni plus co jsem si k ni poskladal sam.Z toho plyne,ze duse si z fyzickyho zivota nevezme vubec nic s sebou,ani vjemy,proste nic.Z toho plyne zdanlive "nespravedlivy",ze si je duse nejhodnejsiho cloveka sveta rovna s dusi seriovyho vraha a mucitele. A ja s tim souhlasim,ze to tak je,respektive pravdepodobne je. Neverim na ony prastary a zkuseny duse a podobne.To uz jsou podle me zase a opet ony lidsky "zvyhodnovacky". Na nekoho se ukaze,rekne se ze je to prastara nejlepsi duse,malem Jezis a je zase nad lidskym rodem vymalovano.Typicky ovci jednani,ovce potrebuje bejt podrizena,potrebuje svyho bacu,nebo aspon berana..........a kohokoliv na koho hazet zodpovednost a spinu a az po dlouhy dobe co umrel z nej udelat hrdinu,opevovat ho a na jeho misto dosadit dalsiho vycuranka,a tak porad dokola.Zakony stad.

 11. Jane K. napsal:

  Podle mne, v současné situaci je skoro nemožné něco takového docílit než tím, že pomáháme nezištně druhým, aniž by tito věděli, odkud ta pomoc přichází. Tím ovšem nemíním vrážet peníze do UNESCA, což jsou zloději, kteří většinu fondů zpronevěří. V tom směru si každý musí najít svou příležitost sám. Osobně si myslím, že musí přijít nějaká velká katastrofa, která všecky lidi doleká natolik, že si začnou vážit zcela jiných hodnot než doposud a budou mít úctu i k žebrákovi na ulici.

  • proud napsal:

   A v tom se prave pletes.Ocenuj lidskou dobrotu,ale never v ni! Kdyz prijde katastrofa mas 3 moznosti: 1/sama se naucis jak se uzivit a prezit v divocine tak,abys nemusela pachat "zverstva".V nejlepsim pripade se vas najde vic takovejch a udelate komunitu, 2/Budes sezrana,3/Budes zrat ty ostatni. I to v komunitach. Jedna bude okradat,zneuzivat a nakonec zrat tu druhou.Az se to vyvine do spolecnosti jak ji zname ted,kdy si par tech nejhorsich gauneru zotroci dost tech co na ne budou delat a zivit je,povstane nova "civilizace",protoze nikdo nestihl udelat z ovci obcany a casem budou jedni gauneri posilat svoje ovcany na ty druhy,aby meli jeste vic. Neboj se podivat realite do tvare,jinak te zaskoci.

   • Jan Kowak napsal:

    Pod-le mě je maj~le.. aa asi tag 1.666 metruch , czi
    tag ně.jag..

    A děku-ju za ODBLOKOWANI muoj ADRESS & za REGISTRA-CY
    ! ! ! !

    carsten w.r.
    R

 12. Jane K. napsal:

  Jsou různé druhy katastrof. To, co píšeš určitě sedí na jednu z nich a je zcela možné, že se právě v takové situaci nacházíme - jeden by nejradši požral druhého a ti největší gauneři posílají své lidi, aby za ně válčili s druhými. Ovšem jsou taky katastrofy, kdy nejde přímo o obživu, ale třeba o psychologický nátlak, což může být někdy i horší. Když není jídlo, člověk zemře a má to za sebou. Ale při dlouho trvajícím psychologickém nátlaku (do jisté míry i karanténa do toho spadá), mnoho lidí podlehne za strašného utrpení s jiní přežijí a ještě je to posílí.

  • proud napsal:

   Kdyz jsem psal o pozirani,myslel jsem to doslova,ze jeden bude zrat druhyho,fyzicky,aby prezil.Jak je to s psychikou je uz veci kazdyho jedince na co se dokaze a nedokaze pripravit a jak to zvladne,nebo nezvladne,to jsou ale veci co jdou naucit,nebo vymyslet. Co se deje ted presne nevim,pritahuje me ono rceni "poradek z chaosu" kdesi popsanej postup ke konecnymu zotroceni lidstva a stavu potom.Nicmene na budoucnost lidstva se prilis netesim,pokud to lidstvo nezvladne odspoda nahoru a popravde na to vlastne ani nic neukazuje.A to nejsem pesimista a snazim se jim nebejt i vedome,ale ani optimista,snazim se bejt nezaujatym "pozorovatelem",jenze obrazy kolem me mi moc na vyber nedavaji.

  • proud napsal:

   .......a jinak.......o obzivu jde vzdycky predevsim,pokud se bavime o katastrofach svetovyho vyznamu.......s tou vsechno pada.Voda a jidlo je zaklad,pak teplo,pristresek atd.o bezpeci ani nemluve.

 13. Dr. Orálová - národní centrum boje proti Covid 19 napsal:

  Kowide , máme vagcínu proti tobě - přijď k nám do ordináce v Růž. zahradě hned ráno na 8, SStřičky tak krásně píchaj že to ani nebolí !

  • proud napsal:

   ....ze bych si teda prisel zapichat? :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 14. Jane K. napsal:

  Počkej na další psaní. Uvidíš o co jde. Věřím, že je to pravda, ten zdroj je dobrý.

 15. Bum bum Žabža napsal:

  Peter Gabriel with Paula Cole HD Don t Give Up
  https://www.youtube.com/watch?v=98lNKjwYtaU

 16. proud napsal:

  Ujasneme si to :-) Ockovani obecne neni zasypavaci prasek kdy se s nim posypete a kazdej bacil co na vas "sedne" chcipne :-)))))))) Ockovani neni ani rouska ktera "chrani tebe" i kdyz v jejim pripade jednak nesmyslne,podruhy na ukor myho zdravi! Ockovani ma chranit pouze toho kdo je ockovan pricemz pak ochrana spolecnosti by mela z ockovani vyplynout tak,ze kdyz je kdekdo chranenej,nema se virus kde replikovat vyhyne,vymizi. To ockovani by byla skutecne bezvadna vec,kdyby kolem nej nebylo tolik kdyby a nezmocnili se ho hramdni vrazi!!! Ovsem muselo by fungovat na nemoc na kterou je urceny bez absolutne zadnejch vedlejsich priznaku. Takze SCI-FI.

  • proud napsal:

   oprava : "...nezmocnili se ho hromadni vrazi!!!" Coz farmaceuti samozrejme jsou,pouha masinerie na prachy,naprosto bezohledna! Ne tak babky bilinkarky.

  • proud napsal:

   Je zajimavy,ze kdyz jsem se ucil o Pasteurovi,nikdo mi nerekl,ze pred svou smrti sam povedel,ze se mylil a jeste zajimavejsi je,ze se soucasna veda chova,jako by jeho omyl ignorovala...........a pak by chtela aby nekdo jejim zvastum dokonce snad i uveril.Zijeme v kine vazeni,a to tak presvedcivym,ze na co si nesahnete a neuvidite to vlastnima ocima,tomu proste neverte,je to past!

 17. Petronel napsal:

  Já to vnímám jako válku. Jenže ostatní když neslyší zbraně, tak se o to nezajímají a slepě věří co je jim vmasírováváno do hlav. Chci žít dál v míru a pokoji jako doposud. Lidem s dobrou duší a morálkou pomáhám již delší dobu na úkor svého blaha. Ale asi se přemnožili ti, kteří potřebují vyvakcínovat. Jenže to zřejmě vnímám špatně..
  Má někdo nějaké vize? Prý je objednáno 7mil. vakcín. Co budou dělat s přebytky? Může to dopadnout tak, že bez "Ausweis" na kovida si nekoupíme rohlík? Četl jsem, že v nějaké etapě pokud rodič odmítne vyočkovat dítě, bude mu odebráno (gestapem s doktorem). To mi přišlo už hodně ski-fi unreal.
  Mimochodem pro paní Jane K: Mc'Donald Tramp není jediný kdo se vzdává státní mzdy. U nás pan premier to samé. Tím nechci chválit, jen připomenout. Ale ať mě vezmete třeba kamenem, tak náš premier byl zvolen relativně poctivou cestou a oproti Slovensku to tu zatím máme ještě dobré. Slováci se divím, že jim nerupnou nervy. Co tam se děje to je síla a to to teprve začíná. Plány Resetů jsem četl. V Čr se mi zdá, že plán má poněkud zpoždění, než jak je dáno. Jaký je reálný postup všeho na tento rok u nás? Co lze očekávat? Může být letos i měnová reforma?

  • proud napsal:

   ...........a uz jsi nekdy videl bandu ciganu se nejak zorganizovat? My ciste bili s tim mame neskutecnej problem,natoz oni(smeska)...

 18. Petronel napsal:

  Jo Proude, to jsem několikrát poznal na vlastní kůži, jak se cikáni dovedou na jednoho dobře zorganizovat:) Modřin jsem měl tehda dost. Proto jsem v té době opěvoval pana M.Sládka. Jestli cikorky něco umí, tak táhnout za jeden provaz. A číst umí akorát zákony kolem sociálního štědrého systému. Ale je zvláštní, že menšina se spojí proti většině a ta většina ustoupí. Tohle umění by bylo dobré jednou ovládnout.

  • proud napsal:

   Njn,tim to ale taky hasne,delat bordel jeden pred druhym a porvat se je to jediny co jakz takz svedou,obzvlast kdyz nevis co s nima.Staci si vybrat ne toho nejslabsiho,poslat ho k zemi a jit po dalsim......budes prekvapenej......z cikorek se stanou sykorky.....kdyz ne,pak se naucej predcasne umirat. Je zajimavy jak se dneska ucej delat si co chtej,za komancu museli do prace a kdyz nekoho z bilejch napadli,chodili pak tejdny kanalama.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!