Na Slovensku byl ve vazbě zasebevražděn generál policie Milan Lučanský

a2726aef-7318-40da-a04e-6bb08f69837d_p7d-milan-lucansky-rozhovorPodle současné ministryně spravedlnosti Márie Kolíkové za stranu Za ĺudí (původně Kiska) se prý bývalý policejní prezident rozhodl oběsit na teplákové bundě. Před svou rezignací si stěžoval na politizaci policie. Ministryně prý zřídí nezávislou komisi. Nic nenasvědčovalo, že by měl v úmyslu spáchat sebevraždu. Již jednou si při údajně sebevražedném pokusu poranil oko. (Jaká pokus to asi mohl být?) Byl obviněn z korupce. Jak je těžké někoho obvinit z korupce? Vzpomeňme příkladně na starostu Budišova. Ministryně vnitra Denisa Saková (soc.dem.-Pellegrini) vyjádřila upřímnou soustrast.
Na sebevraždu nevěřím. Pamatuji si z pitevny na vězně pokrytého pruhovitými podlitinami. Jako příčina smrti byl uveden "zánět mozkových blan". Generál příliš mnoho věděl. To je nejpravděpodobnější příčina smrti. Moc psát se o tom nebude, nebyl to novinář. Protivládní demonstrace tentokrát také nikdo nezorganizuje. Přikládám vyjádření bývalého premiéra Fica. Demokracie jako řemen.
6 Komentářů k Na Slovensku byl ve vazbě zasebevražděn generál policie Milan Lučanský

 1. .lak napsal:

  https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Jeste-mrazivejsi-zacatek-roku-Lucanskeho-pry-na-cele-zbili-malem-vykopli-oko-z-hlavy-To-nejhorsi-se-teprve-melo-odehrat-V-nemocnici-648985/diskuse

  Naprosto a zcela vážně fejeton, eš, 01.01.2021 22:09:50
  Sice je to popisně neaktuální ale když tam místo špenátu vrazíte aktuální černát galérky nebo antigalérky ví buch už víte o profesním průmyslu objetí dost. . youtube.com/watch?v=q3QUHHpWKwk
  Reagovat

  Re: Naprosto a zcela vážně fejeton, eš, 01.01.2021 22:20:43
  Jo to s těmi květinami jsem tam morbidně nedal a tak teď substituci. . youtube.com/watch?v=9t9AIzgbkCA
  Reagovat

 2. Monika Ikema napsal:

  Předem bylo již připraveno že se živí ven nedostane ! Normálně ho zabili na AE News je více nežli přes 200 komentářů ! Nevěřim že by se pro tento případ nepojistil a vše venku kde pobýval před návratem na Slovensko nesepsal a nepředám do rukou komu věřil ! Na Slovensku momentálně vládne teror a Makovička bez mozečku to vede ! Probuďte se prosím národě Janošika !

  • Maroš napsal:

   Do prdele aj s gangstrami Jánošíka! Si najprv naštuduj úlohu agenta Jánošíka pri zásobovaní Rákocziho protihabsburgských vojsk peniazmi a zbraňami! V podstate to bola teroristická buňka riadená tými, ktorí pripravovali rozvrat pevných rodinných dynastií po celej Európe. Kult Jánošíka je kult mafie a permanentnej sion revolúcie! So spravodlivosťou to má prd spoločné!

   Na smrť gen. Lučanského sa treba pozerať z pohľadu nadnárodného riadenia, ktoré vlastní všetkých politických hráčov na Slovensku! Teraz ide len o to, ktorá klika dokáže lepšie presadiť plán toto globalistického riadenia - podľa toho budú padať, či ostávať figúrky v hre Človeče - nezlob se! Smrť Lučanského udržiava v hre - a v rovnováhe dve - len zdanlivo oportunistické strany - matovičovcov aj ficovcov - obe nemôžu byť bez toho druhého. Keďže chýbajú kádre - Lučanského výpoveď by mohla odkryť a odinštalovať tie špinavé figúrky, ktoré keby neboli špinavé - nemohli by fungovať ako figúrky. Taký čistič Lipstein napr.

   Chybu urobili vďaka časovej tiesni tým, že sa skrátilo trasovanie príkazu na odstránenie Lučanského - zrejme priamo zasiahlo "vrchné" velenie Syndikátu na Slovensku naviazané priamo na hlavy mimo SR. Lučanského nemohol dať dole väzeň, pretože bol vo vyšetrovacej väzbe. Normálne by ho odpratali v base vydieratelní, alebo podplatení väzni, bachári by boli mimo, potom by sa to zamlžilo bežným incidentom a aktérov vraždy by tiež dali dole väzni. Takto v tom lietajú bachári! Zrejme nemohli odmietnuť, pretože by im išlo - a stále ide - o kejhák, keďže sú svedkami kompromitácie osoby, ktorá im dala na výber - iba z jednej možnosti. Ak začnú zomierať bachári - bude to jasné!

   • Maroš napsal:

    Aj Pellegriniho MASÓNSKA frakcia - ktorá sa teraz drží bokom - je len vyčlenená záloha toho istého riadenia! Keby Lučanský odinštaoval smerákov - ich agendu by prevzal Pele. Ak by Lučanský odinštaloval matovičovcov - ich agendu by prevzal Pelé. Problém riadenia je v tom, že nemá kádre na nižších straníckych pozíciách - viď čo figúrka - to nesamostatný idiot!

    Teraz je najlepší čas hodiť do toho celého vidly!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!