Rusvesna: Přehled zpráv – 1.1.2021

1_mir_luganshchine_opolchency_21; Obráncům Donbasu dovezli něco, co má nevyčíslitelnou hodnotu – vakcínu proti koronaviru. Informuje o tom tisková služba Veřejného hnutí „Mír pro Luganskou oblast“.
2; Byl zveřejněn text novoročního blahopřání nejvyššího představitele Doněcké republiky. Hlavní částí projevu bylo poděkování občanům.
3; List The Washington Post, který vždy kritizoval hlavně Trumpa, se neočekávaně obořil na Bidenův tým s Demokratickou stranu kvůli smrti mnoha Ukrajinců a Syřanů.
4; Nové úkoly a očekávání míru. Velení Doněcké a Luganské armády blahopřáli Donbasu k Novému roku.
5; Spojené státy ve skutečnosti nikdy nebyly demokratickou zemí. Byl zveřejněn působivý příběh o tom, jak dívenka v žertu před několika lety oslovila své kamarády jako „černoušky“, přičemž věta jako celek byla citátem z filmu. Její výrok si tenkrát někdo nahrál na video a na věc se samozřejmě zapomnělo. V den, kdy dívka žádala o přijetí na univerzitu, její někdejší kamarád video vystavil na sociální síti. A dívku na univerzitu z tohoto důvodu nepřijali. V době, kdy výrok zazněl, jej nikdo nepovažoval za problematický, nikdo se jím necítil být uražen. Dívka dokonce zpočátku podporovala protirasistická hnutí. Toto vše jí nebylo nic platné – zveřejnění videa ji připravilo o šanci studovat a vlastně jí zničilo život.
6; Na ruském ministerstvu zdravotnictví varovali před velkou nebezpečností užívání antibiotik při virózách včetně COVID-19. Antibiotika nejsou proti virózám účinná, ale naopak zcela zbytečně ničí imunitu, a když je antibiotik skutečně zapotřebí, nejsou pak již účinná.
7; Obzvláště nebezpečná je pro děti. Krásní dívka se dobrovolně nechala změnit v neuvěřitelnou zrůdu a ještě za to zaplatila svou svobodou. Íránská dívka Fatema Hišvand prošla mnoha plastickými operacemi, aby se co nejvíce podobala americké herečce Angelině Jolie. Výsledky pak pod pseudonymem Sahár Tabar zveřejňovala na sociálních sítích a negativně tím ovlivňovala mnoho mladých lidí. Íránská moc ji za to zavřela na deset let do vězení.
8; Vážné výzvy vzniklé během končícího roku. Ruský ministr obrany oslovil u příležitosti Nového roku ruskou armádu. Ocenil velký krok vpřed, který armáda učinila a díky kterému se stala ještě modernější a technicky vyspělejší.
9; Válka v Donbasu. Velitel brigády vyprávěl, co se děje v ukrajinských ozbrojených silách a armádách Donbasu. Začal řečnickou otázkou: „Co získává armáda tím, že bojuje?“ Každá něco jiného...
10; Ukrajina pokračuje v nekončící sérii čím dál hloupějších schizofrenních výroků o vztazích s Ruskem a postoji Ruska k Ukrajině. Tentokrát s vážnou tváří ukrajinský ministr zahraničí prohlásil, že se Rusko těší na smrt Ukrajiny.
11; Nový rok začíná významným vítězstvím: Srbský prezident Vučić odstartoval provoz ruského plynovodu.
12; Novoroční projev Vladimira Putina se okamžitě rozlétl do celého světa a vyvolal obrovský zájem a většinou i velmi pozitivní reakce.
13; Zelenskij poblahopřál své zemi k novému roku a vyzval Doněck a Krym, aby vrátily čas zpět, tj. dobrovolně se opat staly součástí Ukrajiny.
14; Šašek byl opět ponížen. Mediální expert Anatolij Šaríj komentoval uniklý projev Vladimira Zelenského. Zvláštní pozornost ve svém komentáři věnoval zahraničně politické části.
15; Na Krymu odpověděli na návrh vrátit čas citátem z písně Ally Pugačevové. Pak už jen zopakovali, že Krym se stal součástí Ruska v souladu s mezinárodním právem na základě jednoznačného výsledku referenda a že tato otázka je vyřešena jednou provždy.
16; Válka očima básnířky. Viktorija Semibratskaja se narodila v Doněcku a působí jako básnířka a internetová novinářka.
17; Chmurné prognózy se budou dále naplňovat, dokud národ a vláda se nerozhodnou k protikoronavirové mobilizaci. Prognózám Vladimira Timakova nedávají za pravdu nějaké výpočty, ale žitá praxe.
18; Byly zveřejněny strašlivé záběry z útoku teroristy nožem na policistu v čečenském hlavním městě Groznyj. Ke smrtelnému útoku došlo 28. prosince.
19; Při oslavách nového roku opilí ukrajinští vojáci po sobě vzájemně střílejí. Vyplývá to z poslední zprávy o vojenské situaci v Doněcké republice.
20; Doktorka Smrt (Uljana Suprun) se rozhodla, že bude na ukrajinské obyvatelstvo působit prostřednictvím Facebooku. Vyzvala Ukrajince, aby se nebáli přijímat nepopulární rozhodnutí a brát na sebe odpovědnost za to, co se děje.
21; Babčenko se už dočista zbláznil. Podivné blahopřání k Novému roku. Uprchlý ruský novinář, který žádal o politický azyl v Estonsku, se chlubí svými krádežemi v supermarketech. Na fotografii vystavil například balíček se třemi beraními varlaty.
22; Ve státní dumě navrhli, aby si Ukrajina vzala k srdci vlastní doporučení (Krym a Donbas se má vrátit v čase) a sama se vrátila o sedm let zpět do doby, kdy ještě byla mírumilovnou a stabilní zemí.
23; Byly zveřejněny výňatky z novoročních blahopřání a projevů mnoha světových státníků. Ve všech dominovalo téma koronaviru.
24; Ukrajinci se v podstatě vysmáli novoročnímu projevu Vladimira Zelenského, kde se zvláště věnoval dětem a vnucoval jim naprosté nesmysly, kterým už žádný dospělý Ukrajinec nevěří. Děti jsou poslední skupinou obyvatelstva, která ještě netouží plivnout Zelenskému do tváře.
25; Navždy zůstanu Evropanem. Otec britského premiéra Stanley Johnson v souvislosti s odchodem Velké Británie z Evropské unie požádal o francouzské občanství.
26; Netflix natočí film o fiasku operace na zadržení příslušníků ruské Wagnerovy soukromé armády, říká Porošenko. Bývalý ukrajinský prezident Petr Porošenko prohlásil, že operaci na zadržení wagnerovců připravovaly ukrajinské tajné služby a západní partneři.
27; Mjasnikov informoval o tom, jak vakcína proti koronaviru pomůže hlavně lidem, kteří se očkovat nenechají. Komu prospěje kolektivní imunita? Očkovaní získají imunitu individuální, kolektivní imunita pak ochrání ty neočkované.
28; V Gruzii se zlobí na Rusko, říká bývalá předsedkyně parlamentu. Vysvětlila všechna prohlášení řady politiků, kteří se snaží vytvořit negativní obraz Ruské federace v očích voličů. Chcete-l dnes v Gruzii někoho politicky znemožnit obviňte ho z kontaktů s Ruskem. Věc zašla už tak daleko, že mezi mladou generací je dnes již velmi těžké najít někoho, kdo by neměl k Rusku negativní postoj.
29; V Kyjevě začal každoroční pochodňový průvod nacistů. Záminkou pro každoroční nacistické pochody je oslava narozenin ukrajinského nacistického vůdce Stěpana Bandery.
30; Protispolečenský hráč. V Radě federace komentovali odmítnutí USA hlasovat pro nový rozpočet OSN. Americké zájmy se čím dál častěji rozcházejí s obecně lidskými zájmy. Paradoxní je, že odmítnutí podpořit rozpočet bylo zdůvodněno nesouhlasem d financováním akce na počest výročí schválení Durbanské deklarace Světové konference pro boj proti rasismu. Rozpočet byl nakonec schválen většinou navzdory odporu USA a Izraele.
31; Moskva to ustála, říká starosta Sergej Sobjanin. Bylo soustředěno obrovské množství zdrojů, aby mohla být všem Moskvanům poskytnuta drahá lékařská péče.
32; Poslední bitva: Republikáni v Kongresu napadnou výsledky voleb. Republikáni mohou na společném zasedání obou komor podat námitku proti výsledkům prezidentských voleb, v nichž Joe Biden zvítězil jen za cenu nevídaně rozsáhlých volebních podvodů.
33; Nepřítel zaútočil na ruskou vojenskou základnu v Sýrii. Útok vykazuje mnoho podivných zvláštností. Není tedy tím, čím se chtěl zdát a čím se zpočátku zdál být. Při výbuchu auta nacpaného výbušninami nevznikly prakticky žádné větší škody ani zranění.
34; Ve Světové zdravotnické organizaci prohlásili, že i lidé, kteří prodělali koronavirus, by měli nosit roušky.
35; Senát USA hlasoval pro obranný rozpočet a zlomil tak Trumpovo veto. Pro dokument hlasovaly více než dvě třetiny členů horní komory.
36; Ukrajina s jistotou přijde i o jihovýchodní oblasti, říká nejvyšší představitel Krymu Sergej Aksjonov. Pokusy Kyjeva budovat svou státnost na ideologii zvrhlých a zdivočelých nacistů vedly ke zhroucení státnosti.
37; Je to zvrhlost. Andrej Mjagkov se vyjádřil ke každoročnímu uvádění filmu „Ironie osudu“. Dvaaosmdesátiletý herec (představitel hlavní role) ale zdůraznil, že ctí názor staromilců, kteří touží každý rok v předvečer Nového roku dokola koukat na stále stejné filmy.
38; Je třeba omezovat volební právo? Byl zveřejněn názor na stále častěji se objevující otázku. Elitáři všeho druhu se vztekají, že „přízemní“ pasivní lidé, kterým ke štěstí stačí plný žaludek a teploučko, mají stejný vliv na výsledek voleb jako aktivní menšina, hrdinové a hledači pravdy. Ukázalo se, že aktivisté jsou lidé přeplnění nejrůznějšími úchylkami a komplexy.

Překlady můžete podpořit na účtu číslo:63127359/0800
Pro zahraničí (Slovensko):
IBAN: CZ69 0800 0000 0000 6312 7359
BIC (Swift): GIBACZPX
Pro snazší identifikaci platby uveďte prosím slovo "Svodka".

Za Vaše finanční příspěvky předem srdečně děkuji

B.W.

Zdroj: https://rusvesna.su/news/
11 Komentářů k Rusvesna: Přehled zpráv – 1.1.2021

 1. .lak napsal:

  Ze zvědavce
  Nejen ze věcí zištných a hmotných je člověk živ a přeneseně ve fyzické projekci by jinak člověk bez duše mohl být i třeba krásnou figurínou nebo pro kapitalisty cncéčkem zas jak jinak úžerů, pardón zisků. :lol:

  včera 18:28
  A ještě jednu teorii závěrem.
  qwe 94.?.?.?
  Asi před pěti lety jsem napsal scifi mikropovídku, a teď jsem si uvědomil, že je vlastně velmi aktuální.
  ===================

  Scifi mikropovídka na téma ID (Inteligentní design)

  Dialog doma – kdesi v galaxii.
  „Cos to zase přinesl ze školy?“
  „To je z biologie – mám se o to starat.“
  Nějakou dobu byl klid.
  Až po čase.
  „Přemnožili se ti trilobiti – leze ti to už ven a máma se na tom div nezabila, jak to na podlaze klouže. Koukej s tím něco udělat!“
  Nějakou dobu byl klid.
  Až po čase.
  „Přemnožili se ti dinosauři. Včera máma zašlápla tyranosaura až koutě a dnes jí vletěli do polévky tři pterodaktylové a jeden archeopteryx. Koukej s tím něco udělat!“
  Nějakou dobu byl klid.
  Až po čase.
  „Přemnožili se ti mamuti. Koukej s tím něco udělat!“
  Byl zase klid.
  A po krátkém čase.
  „Přemnožili se ti lidi –“
  „Nojo, něco s tím udělám…“

  385284

  včera 22:19
  Nic moc v tom nehledejte, rétorické cvičení. To není 100% záběr

  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.? Reakce na 385284
  Zní to dobře, Jo. Scifi je dobrá paleta barvitostí ale v základu jsme vtělení do nosiče, lidí, psů, mnoha jiných vědomých forem a tedy primitivnější sklouzávají k řešení svých pocitů k blahobytu omezením okolí a je to dost o tom tam kde jsme a kam to lamy sunou. Zřejmě je to tady dost o škole kde se může každý individualizovaně projevit podle mne v dost primitivním a chybovém matrixu. A předpokládám že mnozí dostanou vejbuch a to bude ran že budou vzpomínat jak se tady blaze váleli v posteli. [chechtot] Včetně a každý tu dostane naloženo tolik co snese či má být praktikábl výcviku a jeho pochopení zvládnutím ale pozor i nezvládnutím. (jestli jsme sem nevlezli dobrovolně a z nudy já blbec do hry věčnosti i strádání "bohatých, tedy jak čím a to bude asi můj případ) Není vše určeno pílí a odhodláním a vzhledem k záměrně omezeným schopnostem není účelem i dost bolavé hry a pochopení smyslu a ten věru spočívá no ano i ve skromnosti a zní to dost blbě ale asi v pokoře. Že mi tu neštimují materiálové, prostorové, časové a energetická projevy je jenom asi tím že mne asi sem nedostatečně neočesali od čidel ale mým rysem bylo odjakživa si vše sychrovat a zálohovat a něco jsem si asi nějak protáhl v tomhle dost podivném panoptiku dost nesmyslných blbostí [velký smích] a mi nevychytali. Dokonce některé scény ze scifi považuji za samozřejmost dění ale scénaristé to dost neuměle "projetkly. Ale radši nestraším po mnoha udivených mými postoji a vidím i třeba "elektrony, mnozí jiní aury a kdoví co a taky se tím nechlubí. Rád sedám na místech kde vylétávají ze země a ostatní nevidí ty blesky, či to jsou jiné xy než elektrony, asi jo bez akustického projevu zahřátí plazmatu. Nicméně si odjakživa pamatují blbosti kdo ví proč a na to jsem expert tak si pamatují porod i předtím že sem nechtěl ven a povědomí o pekle i celoživotního fyzického handicapu jsem měl a dokonce pamatuji konec minulého života/děs a lekci jsem jistě nesplnil a tak mytologicky zas za ukradení ohně (přeneseně kdesi cosi) mi bude klovat orel játra zas. Možná že by byl i lepší rodičovský nářez než se tady v tom nudném násilném primitivismu motat zas. [překvapení] I když si docela zase lebedím a zdaleka se mnou už nezmítají choutky a v okolí se divím i jinak docela bystrým a schopným co je pudí k výkonům. Sebedestrukcí, I když to částečně tuším a je to výchova posedlými a poslušnost. Takhle nedospějete v svébytnost a možná se sami ponižujete i uvádíte v opovržení těch z nadhledu. A jsou. Předpokládám že s tou vlastností pokud neztratím rozum bych zrovna před boha nelezl vyjma toho /telepatie/ že by byl zrovna v mimořádně dobrém rozmaru a rozhodl by se absurditě chechtat. [mrknutí jedním okem]

  385290

 2. proud napsal:

  "1; Obráncům Donbasu dovezli něco, co má nevyčíslitelnou hodnotu – vakcínu proti koronaviru. "............jo no,podobne jako kdysi dovezli chlast indianum,trojana kartagincum a podobne............

 3. Louis napsal:

  Proc Rusko se zucastnuje toho silenstvi a vakcinace, nepracuje s medikamenty proti viru namisto vakciny? Podle smrtnosti na vir je to prece bezna chripka.
  Jsou vsechny vlady koupene chazary?
  Vypustili vir, zabili vsechny vedce co na vyvoji pracovali a znali mozna protilek. Zavedli PCR test, ktery se da falsovat poctem cyklu, aby vsichni byli pozitivni, sli do karanteny a hospodarstvi znicili, vyvolali krizi. Jako protilek vyvinuli v nekolika mesicich vakcinu, ktera se zkousi na zviratech nejdrive 5 let. Ted ji zkousi na lidech. Je tam polyethylenglykol a jiny sajrajt, meni lidem DNA. Ucinky na zdravi nejsou predvidatelne.
  Je to dusledek pripravy lidstva na NWO a jeho zaniku.

  • proud napsal:

   Tezko rict jak to skutecne je. Vybit lidstvo prece neni resenim.Kazdej normalni vi ze resenim nejsou ani vakciny.Nejak se zatim marne snazim prijit na to jak chteji dosahnout toho co chteji,paklize je to ona pul miliarda az miliarda,protoze jim musi bejt jasny,ze tohle nemuze fungovat. Da se ale premejslet dal,jen na rozjeti situace jim ale tohle staci,lidstvo se pak na tu miliardu vymlati samo.Vsimni si ze nezasahujou jinak,nez jen zpovykavanim ostatnich co jim to zerou.Kdybych chtel prece zlikvidovat lidstvo,pak zlikviduju i sebe,na co potom nejaky tanecky,proste si to slehnu sam a je vyresino,logicky.Takze v tom to nejspis nebude.Ale ono usporadani mi prijde jako cil,onen NWO,ale podle jejich gusta,aby nikde nemuseli "doplacet" a meli naprosto perfektni kontrolu..........Nejde o zniceni,ale o naprosty ovladnuti a kontrolu.Proc by meli platit duchody a podpory,jakykoliv..........staci udrzovat co maji aby se to vyplacelo,co se prestane,okamzite eliminovat.Pravy otroctvi,dokud delas,zij,prestanes,chcipni,nastoupi jinej. Aspon tak to pripada me,jako slepice v kurniku,dokud nesou,ok,prestanes nyst,nakrmim tebou ty co nesou,zadarmo zrat nebudes..........

 4. .lak napsal:

  To jsou věci po dvou deci. :lol:

  mor á lez
  Vexláci si udělali další celnice ve fema lágru rychle a snadno.

  0 OdpovězUpravLed 6, 2021 20:26

  https://aeronet.cz/news/ceska-vlada-oficialne-oznamila-zavedeni-apartheidu-v-cr-pomoci-covidovych-hlidek-u-dveri-hospod-kdo-nebude-ockovany-nebo-cerstve-pred-par-hodinami-testovany-do-restaurace-ho-nepusti/

  • .lak napsal:

   Jaryn I
   Nevidím důvod k panice. Majitel sundá nápis restaurace, odhlásí živnost a v hospodě si udělá soukromý klub, kam si pustí koho chcem neodvede daně a vymalováno. Cizí mají smůlu, ale dobře jim tak, měli mít svojí nálevnu.

   6 OdpovězLed 6, 2021 19:55
   mor á lez
   Návštěvník
   mor á lez
   Správně ale jestli potom nebudou kontrolovat povolené kouření jen na místech k tomu určených na náměstích vedle mírových ohňů očisty kacířů a rouhačů inkvizicí konqisty.
   Jinak covid devatenácti agend nepovoluje už teď návštěvu více osob jak dvou místo pěti? Kdo se má v těch stupních vyhlášek aportací psů vyznat, kruci.

   0OdpovězUpravLed 6, 2021 20:44

   • .lak napsal:

    Klecek v Ježi
    No, to mi připomíná případ známého, který neměl na výběr, a vlastně se ocitl v neřešitelné situaci….dostal těžký zánět slinivky (což může mít fatální důsledky), a v okresní nemocnici mu řekli, že se musí nechat 2x štourat v nose, jinak ho jak nevyšetří, tak ani nepřijmou na léčení….že prostě nemá na výběr a v každé nemocnici dělají stejné podmínky. On jako odpůrce nejen testování prostě neměl na výběr…slinivka prostě nepočká….tak musel….není to prostě vydírání či útlak?

    5 OdpovězLed 6, 2021 19:48
    mor á lez
    Návštěvník
    mor á lez
    Dvakrát třeba proto aby na ostrově doktora moreau lehl hned a dal pokoj s otravováním toho co má zaplacené z povinného pojištění a …zhebnul?
    To je něco jako podmíněná spravedlnost, tedy rozumějte žádná. Předpokládám že Pol Pot to tak daleko nedotáhl veřejně a dělal to za zavřenými dveřmi.
    Tihle vyznavači vůní a krás se fakt nestydí. Holt intelekt

    0OdpovězUpravLed 6, 2021 20:55

    • .lak napsal:

     nicema
     A tatíci budou vykastrovaní vakcínou. Juchů!

     1OdpovězLed 6, 2021 20:04
     mor á lez
     Návštěvník
     mor á lez
     Ale mohou se uplatnit v harému jako eunuši v otočené no gou zóně eu.

     0OdpovězUpravLed 6, 2021 21:10

     • .lak napsal:

      Vau. Pak do sebe narvěte injekci mengelovku mRNA změny DNA což je rozstřižená šroubovice genetického kódu nebo jeho část která se tam v buňce nacizopasí, no a jak řekl brazilský prezident bolsonáro že nechce být krokodýl.

 5. .lak napsal:

  :-) :lol:
  Slovan
  Jeden článek a je to v diskuzi jak na jehovistickém kongresu.

  0 OdpovězLed 6, 2021 12:08
  zazracne_dieta
  Návštěvník
  zazracne_dieta
  roMANia sa premenovala na roWOMANia
  comment image

  4 OdpovězLed 6, 2021 11:59
  marunka
  Návštěvník
  marunka
  A Ukraine na Vprostredke.

  1OdpovězLed 6, 2021 14:20
  4fun
  Návštěvník
  4fun
  Český židovský prežident Zeman a Zewoman

  3OdpovězLed 6, 2021 15:10
  mor á lez
  Návštěvník
  mor á lez
  Nesežrals tu “rozlícenou draku? :-))) Jsme co jíme. puf
  Tady to s těmi sójovými ludrami sedí.

  Buněčné a mozkové podvýživy.
  Holt ty proteiny – bílkoviny/aminokyseliny jsou nutné pro fungování světelného těla DNA. Tělo jede v symbióze harmonického určení sebeovládání i znalostí a mozek je jen přijímač vědomí vesmíru. Nebo také existují bohapustí omezení blbci násilí. Ale nedeformovaní jsou kosmická bytost.
  https://www.youtube.com/watch?v=5ZLeHlUm3pc
  V posledních dílech to máte a scifi není pustá utopie nemožnosti ale skládá střípky indicií.
  https://uloz.to/hledej?q=the+100

  0OdpovězUpravLed 6, 2021 21:58

 6. .lak napsal:

  Toho si nevšímejte, alkoholik to dělá víc jak půl století. :lol:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!