Rusvesna: Přehled zpráv – 2.1.2021

giperzvukovoy_boevoy_blok_avangard1; V Japonsku si vymysleli způsoby „boje“ s ruskými raketami. Válkám je třeba se vyhýbat, ale čekat se složenýma rukama na smrt také nelze!
2; Na Kubě startuje rozsáhlá reforma. Kubánská vláda hodlá odstranit systém s paralelním oběhem dvou oficiálních měn.
3; Proč ten „prašivej šašek“ (míněn Zelenskij) navrhuje Krymu a Donbasu vrátit čas zpět? Zelenskij zcela v souladu se svou původní profesí pokračuje v rozesmívání lidí, a to nejen na Ukrajině.
4; Voják ukrajinské armády provedl „sebelikvidaci“ a při pádu do zákopu ještě zabil svého kolegu.
5; Schovával se za děti. Ukrajinci ostře zkritizovali novoroční projev Vladimira Zelenského.
6; Ukrajina učinila volbu, která nebyla ve prospěch USA. Medvedčuk kritizoval vládu a prohlásil, že když jde o ochranu a přežití Ukrajinců, musí jít politické hry stranou. Současná moc toho však není schopna. V Evropě i v Rusku začala vakcinace, Ukrajina přešlapuje na místě a řeší se nemožnost nakoupit vakcínu od země-agresora, nákup vakcín či léků, které se na Západě neosvědčily, nebo čekání na to, až někde vzniknou přebytky, které by Evropa Ukrajině darovala nebo levně prodala.
7; V Rusku se rozvinula kampaň varující před mýty o kouření, které zbytečně zabíjejí miliony lidí. Kouření zabije ročně třikrát až čtyřikrát více lidí než koronavirus. Mýty se týkají nejen dopadů samotného kouření, ale i stereotypů šířených o odvykání.
8; Naše vlast musí být opět jednotná, sovětská a socialistická. Byla zveřejněna výzva patriotických levicových sil z Běloruska.
9; Ruský zápasník MMA Šlemenko se podělil o své názory na rodinu. Pomineme-li jeho tvrzení, že za 90% rozvodů může žena, rozhodně si jeho názor zaslouží pozornost. Za hlavní příčinu rozpadu tradiční rodiny označuje přílišnou emancipaci ženy, která se snaží mužům konkurovat i v tradičně mužských záležitostech. Rodinu nejvíc rozvrací hádavá žena bez úcty k manželovi. Děti musí rodinu vnímat jako stabilní přístav, kam se lze kdykoli vracet, a nikoli jako nestabilní a dočasné uskupení osob, které je kdykoli rozbijí, když jim přestane vyhovovat.
10; Provokace století. Kdo sestřelil malajský Boeing? Ukrajiny otevřela novou frontu proti „zemi-agresorovi“ (Rusku). Státní výbor pro otázky televizního a rozhlasového vysílání zakázal dovoz řady knih z Ruska kvůli riziku propagace agresora a ohrožení nezávislosti Ukrajiny. Zákaz se ale týká knih o (ruských) vynálezech, objevech a dalších faktech, které patří k všeobecnému rozhledu. Jakýs takýs „reálný“ důvod se najde jen u nemnoha titulů – například „Někteří neskončí v pekle“ od Zachara Prilepina, „Pan Putin: Názor z Francie“ od Frederika Ponse, „Kdo sestřelil malajský Boeing? Provokace století“ od Jurije Muchina, „Dým nad Ukrajinou“ od Vladimira Žirinovského, „Interview s Vladimirem Putinem“ od Olivera Stonea, „Mstitel Donbasu“ od Alexandrra Peresveta nebo „Antidote. Zkušenosti s kritikou protiruské mytologie“ od Alexeje Konradova či „Návštěvník“ od Michaila Mančenka.
11; Poplach v USA i v Kyjevě. Rusko má veškeré šance vítězit i v roce 2021. V transatlantickém informačním prostoru vzrůstají obavy z toho, že Putin nemá v úmyslu se o čemkoli domlouvat s Bidenem.
12; Sjednocení Běloruska s Ruskem. V důsledku trojího dělení Polska (1772 až 1795) se Bělorusko vymanilo z prostředí násilné polonizace a katolizace, a definitivně se stalo nedílnou součástí „Ruského světa“, což napomohlo společensko-politickému rozvoji země.
13; Srbsko jde proti Ukrajině. Moskva zasadila Kyjevu podpásový úder... V Kyjevě komentují zahájení provozu Balkánského proudu, kterým bude do Východní Evropy (na Balkán) proudit plyn bez tranzitu přes Ukrajinu, což pro tuto zemi samozřejmě znamená ekonomické ztráty.
14; Nejvyšší čínský představitel promluvil o spolupráci s Ruskem. Jsou tu nekonečné možnosti a neexistují žádné „zakázané zóny“. V loňském roce ruské-čínské vztahy prošly „křtem“ v důsledku koronavirové epidemie a ve všech aspektech dosáhly historicky nejvyšší úrovně.
15; Tak trochu schizofrenie... Poslanec Bužanskij vysvětlil, proč je zbytečné zakazovat pochody na Banderovu počest. Alespoň se ukáže, kdo je kdo. Přesně titíž lidé, kteří slaví narozeniny nacistického kolaboranta Bandery, požadují schválení zákona o kolaborantství pro obyvatele Luganské a Doněcké republiky...
16; Na neurčito... V USA znovu odložili hromadnou výrobu stíhaček F-35. Bojové zkoušky stíhacích bombardérů páté generace se odkládají už od roku 2017.
17; V ukrajinských Karpatech (obec Slavskoje v Skolevském okrese) uvízlo 73 turistů na několik hodin na sedačkové lanovce. Mezi postiženými bylo 13 dětí a tři těhotné ženy. Příčinou události byla porucha transformační stanice. Po 16:00 hod. byli už všichni evakuováni.
18; Trump se obořil na Senát za jeho nepoctivé a hloupé rozhodnutí. Podle slov dosavadního prezidenta USA se obranný rozpočet v současném znění stane „dárkem pro Čínu a Rusko“.
19; V New Yorku byla nalezena mrtvá žena působící v diplomatických službách. Tělo bylo nalezeno poté, co nereagovala na telefonát vrátného. Podle prvních zpráv se jednalo o sebevraždu. O národnosti diplomatky nebylo nic zveřejněno. Léky, které byly v jejím bytě nalezeny, byly makedonského původu.
20; Kam se vydá křivka? Koronavirus v Rusku na začátku nového roku: Tendence z prvních dvou dnů letošního roku je spíše optimistická.
21; Armáda na západě Ruska dostane bojové „Terminatory“. Více než 200 kusů vojenské a speciální techniky bude předáno do gardové tankové armády Západního vojenského okruhu během roku 2021.
22; Byly zveřejněny záběry ze střelby v Minneapolisu, při které zahynul černošský narušitel zákona. Incident probudil podobné vášně jako Floydův případ.
23; Ve věku 80 let zemřel národní umělec Ruské federace Vladimir Kornějev.
24; Na ukrajinské ministerstvo zdravotnictví byla podána žádost o registraci ruské vakcíny „Sputnik V“. Charkovský farmaceutický koncern chce vyrábět a distribuovat ruskou vakcínu. Odmítnutí úřadů vakcínu registrovat bude svědčit o zločinném úmyslu současné moci připravit Ukrajince o jejich právo na ochranu před COVID-19.
25; Bývalý šéf Charkovské oblastní stání administrativy a bývalý poslanec Michail Dobkin oznámil, že bude kandidovat na funkci starosty Charkova po úmrtí Gennadije Kernese.
26; Varovné znamení? V Římě došlo na Silvestra k varovnému úkazu: Z nebe pršeli mrtví ptáci. O příčinách jevu se vedou spory.
27; Světová zdravotnická organizace vysoce ocenila profesionalitu ruských lékařů během epidemie COVID-19. Vyplývá to ze společného článku ředitele Evropské regionální kanceláře WHO a zástupce této organizace v Ruské federaci.
28; Vojáci 21. batalionu ukrajinské armády vyhlásili stávku na frontě. Nadále rostou nebojové ztráty nepřítele.
29; Čínský ministr zahraničí zveřejnil nové informace o původu COVID-19. Pandemii vyvolalo několik vzájemně izolovaných ohnisek na různých místech světa.
30; K domu předsedkyně Sněmovny reprezentantů USA Nancy Pelosi hodili neznámí aktivisté prasečí hlavu. Zanechali několik vzkazů a symbol anarchistického hnutí.
31; Estonsko vzneslo teritoriální nároky vůči Rusku. Mírová smlouva z Tartu z roku 1920 mezi RSFSR a Estonskem je podle estonského výkladu platná, podle ruského výkladu byla nahrazena pozdějšími dokumenty. Při vstupu Estonska do Sovětského svazu, byla část území připojena k Rusku.
32; Do arménské obce vstoupili vojáci a předložili ultimátum. Místnímu obyvatelstvu dali termín 5. ledna k vystěhování. Uspořádání po nedávno ukončené válce se řídí mapami sovětského generálního štábu z roku 1942. Podle arménských zdrojů tehdejší hranice tuto obec obcházela, takže vyhánění obyvatelstva je protiprávní.
33; Ve Finsku byl zaregistrován první případ vedlejší reakce na aplikaci vakcíny Pfizer.
34; Skupina Rusů byla propuštěna ze zajetí v Libyi. Letadlo s ruskými občany na palubě, kteří se dostali do zajetí v Libyi se vrátilo domů.
35; Norská společnost Det Norske Veritas (DNV) GL odmítla kvůli hrozbě amerických sankcí certifikovat „Severní proud -2“. Dánská energetická agentura (DEA) už dříve prohlásila, že úsek procházející exkluzivní dánskou ekonomickou zónou může certifikovat libovolní třetí osoba, která má k tomu akreditaci.
36; Křeče a zánět mozku. Lékařka byla hospitalizována po očkování vakcínou Pfizer. Předběžná diagnóza je encefalomyelitida (zánět centrální nervové soustavy).
37; Tranzit ruského plynu přes Ukrajinu prudce poklesl. Informuje o tom tisková služba Plynovodného systému Ukrajiny.
38; Kvůli britskému zmutovanému koronaviru budou muset v mnoha zemích zpřísnit karanténu, tvrdí britští vědci.
39; Jedenáct senátorů napadne výsledky prezidentských voleb v USA. Mluví se o tom ve společném prohlášení, které je citováno listem The Hill.
40; Zelenskij je tvrdě kritizován za to, že svůj novoroční projev natáčel s malými dětmi až do tří hodin v noci. Některým z dětí nebylo ani pět let.
41; Rusko je ochotno předat Ukrajině technologii výroby vakcíny proti koronaviru. Prohlásili to v Ruském fondu přímých investic.
42; Pandemii koronaviru srovnali se „španělskou chřipkou“. Do dosažení kolektivní imunity je velmi daleko. V roce 2021 bude nadnormativní úmrtnost přinejmenším taková jako v roce 2020.
43; Bývalý asistent hlavního vojenského prokurátora Ukrajiny byl nalezen mrtev. Během silvestrovské noci odešel muž z neznámých důvodů do lesa.
44; V Argentině informovali, jak probíhá vakcinace „Sputnikem V“ Vakcinace začala minulý týden.
45; Známá dobrovolnice pomáhající ukrajinským karatelům v Donbasu Alexandra Tarasova zemřela na koronavirus.

 

Překlady můžete podpořit na účtu číslo:63127359/0800
Pro zahraničí (Slovensko):
IBAN: CZ69 0800 0000 0000 6312 7359
BIC (Swift): GIBACZPX
Pro snazší identifikaci platby uveďte prosím slovo "Svodka".

Za Vaše finanční příspěvky předem srdečně děkuji

B.W.

Zdroj: https://rusvesna.su/news/
24 Komentářů k Rusvesna: Přehled zpráv – 2.1.2021

 1. .lak napsal:

  Dám to sem. Trio mrouskalů “tri hvizdy do jednej izby” tam akizmetkuje /vk ztožňujíci se s výklady se sociopatizacemi kauz trablmakerů, administrátor CTRL ista podivuhodných plků tkz. odborníků kdy chce asi taky smrdět jejich chytrostí a ostatní pohledy na situace spolupoplivává a vlajkový idiot webu výheků slabikáře brutopýr. :lol:
  Za mne pologramotní totalisté pololží. A ty jsou horší lží.

  Plumbum
  Máte pravdu,ten jejich podvodný COVID je mimo podvodně přejmenovanou chřipku i vražedné 5G záření,pomocí kterého bude protektorátní “vládnoucí” židovský zločinec dle potřeby “vypínat” ty poslušné blbečky,kteří se nechají vyšťourat v nose /hydrogel do hypofýzy/ a následně napíchat tzv. vakcínou,ve skutečnosti likvidačním genetickým jedem.
  Jednoduchý příklad viz. princip 2 složkového lepidla – hmota (hydrogel,cizorodá látka),iniciátor – jedovatá genetická “vakcína” a definitvní ovladatelný aktivátor 5 G! To je hlavní důvod,proč trvají na rejpání v nose a následném očkování a tzv. covid pasu a evidenci otrávených. Ta injekce-iniciátor ve spojení s ostatními aplikacemi nese číselný QR kód jednotlivých lidí – lidských zombie,které budou zabíjet jednoduše radiovým 5G signálem,pokud se stanou nepohodlnými! Ostatně,s očíslováním otroků QR kódem se už vůbec netají!

  5G již běží,člověk špatně spí,neustálé bolesti hlavy,pískání v uších,deprese,pocit schvácenosti,neklidu,neschopnost uceleného myšlení. V závislosti na síle proudění vražedných 5G vln a frekvencí potíže s dýcháním,posit dechové nedostatečnosti,byť i pouze chvilkové.Na to Vám tvrdí ti zmetci v bílých pláštích,že máte astma,chopn a jiné nesmysly,přitom kapacita plic 100 a více %,vždy v normě,to samé saturace O2,Echo,EKG,RTG srdce,plic bez známek patologie,scintigrafie srdce bez patol. změn,normální zobrazení!!! Pocit dechové nedostatečnosti přichází zcela nenadále,nemá na něj vliv zatížení ani klidový stav,jsou to řádově desítky sekund nebo pár minut!!! To je ten jejich “covid”!
  Je zcela přirozené,když je člověk zasažen silnou dávkou nebo tělesně imunitně indisponován,vyvolá prudký nedostatek zásobení tkání kyslíkem jejich kolaps a z toho plyne skokové navýšení tělesné teploty a dušnost!
  Ti zmrdi z “vlád” nás oficiálně likvidují a “zdravotničtí” zmetci jim ten megapodvod s údajnou chřipkou kryjí a legalizují!!

  4OdpovězLed 3, 2021 22:40

  Návštěvník
  Intrikové znovu?
  Neznalost zabíjí. Vychovali si oběti znovu funkční nevzdělaností? Tenkrát jim to prošlo s business a tak si udělali repete?
  Taky někteří tvrdí že španělská chřipka epidemie byla v interakci s novou vojenskou technologií radary v místech exponovaných toxicitou záření se přesně kryla s úmrtími na místech topologicky a jak jinak v kombinaci světe podrž se s očkováním!
  A BSE, tedy nemoc šílených krav “encefalopatického onemocnění mozku se přesně kryla tedy nejdřív ale ano se škodlivými geopatogenními zónami interakcí s geomagnetickými poli tedy škodlivými interakcemi záření (a bylo tam o vyladění polí “šarlatány třeba orgonity harmonizacemi prostředí záření bez nemoci) ale hlavně s očkováním což se zjistilo po tom že nějaký farmář nedovolil své chovy oočkovat a jeho stáda na rozdíl jiných !! neonemocněla. A když na to poukazoval tak ho do půl roku umlčela rakovina mozku.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vyleceni-z-covidu-nemaji-vyhrano-Bude-zvyseny-pocet-neurodegenerativnich-onemocneni-Mraziva-predpoved-profesorky-a-expertky-na-onemocneni-mozku-649110
  0OdpovězZrušitLed 4, 2021 0:13

  • Vaska napsal:

   v době španělské chřipky radary nebyly , ale začínalo rozhlasové vysílání. Někde jdem dokonce četl, že šlo o důsledek očkování a že umírali pouze očkovaní lidé.
   K tomu BSE viz - https://www.youtube.com/watch?v=5ZLeHlUm3pc

   • .lak napsal:

    Mobily taky nebyli v době mezi WW ale na trh kam tahali po rozbahněných cestách povozY volové protože koně na to byli slabí měli manželky nedalekých zkumáků tlačítkové vysílačky velikosti pudřenky, někde v němec. :-D

 2. Bruťas z Mostu napsal:

  Aeronet.cz, Termitiště u Letiště (Rejkjakvik airport), Éroweb a další podobný lítačský paginy vagíny - jednoznačně taky ssablokovat .laku !

  • .lak napsal:

   Dobře jim tak, nemají kouřit. :lol:
   Tam odsud
   Aldo
   Kdo profituje ze zločinu: bohatství Bezosa, Muska a Zuckerberga vzrostly během „pandemie“ o téměř 1 trilion $!
   ”””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””’comment image?resize=740%2C431&ssl=1

   Mezitím co miliony lidí bojují s chudobou a se obracejí k potravinovým bankám pro příští jídlo, skupina amerických finančních elit zaznamenala jak jejich osobní bohatství dosáhlo nevídaných nových výšin.

   Koronavirus zpustošil svět a rodiny po celém světě žijí na hraně přežívání.

   Ale pro 614 miliardářů v Americe, od doby kdy byl virus poprvé zaznamenán, se jejich bankovní účty rozrostly o 931 miliard dolarů!

   Ve Velké Británii jsou potravinářské banky používány více než kdy jindy – čísla ukazují nárůst distribuovaných balíčků potravin o 61%.

   Pro srovnání, je to šest balíčků hladové rodině každou minutu.

   Mezitím šéfové technologických společností, jako jsou Microsoft, Google a Zoom, zaznamenali, že jejich zisky během uzamčení vzrostly, uvedl UniLad.

   USA Today identifikovala 30 miliardářů, kteří z „pandemie“ měli největší užitek, včetně Elona Muska, Marka Zuckerberga z Facebooku a Amazonu Jeffa Bezose.

   Jejich společný růst bohatství ve výši 90,1 miliard USD představuje téměř 10% z celkového nárůstu, z něhož mají prospěch američtí miliardáři pouze za rok 2020 !

   Od vypuknutí viru se odhadem z 50 vedoucích pracovníků ve zdravotnictví stalo miliardáři, z toho 28 z Číny.
   Patří mezi ně Uğur Şahin, lékař, který spoluzaložil společnost BioNTech, jež pomohla vyvinout vakcínu Pfizer, a Stéphane Bancel, generální ředitel společnosti Moderna se sídlem v Massachusetts.

   Studie ukázaly, že koronavirus způsobil ve Velké Británii prudký nárůst chudoby, přičemž zpráva naznačuje, že počet chudých domácností se kvůli pandemii zvýšil ze 700 000 na 15,2 milionu.

   https://michelduchaine.com/2021/01/03/a-qui-profite-le-crimeles-fortunes-de-bezos-musk-et-zuckerberg-augmentent-de-pres-de-1-trillion-de-dollars-pendant-la-pandemie/

   2 OdpovězLed 4, 2021 11:05
   Jo jo
   Návštěvník
   Jo jo
   Teď jde jen o to že už předtím měli na 50. planet se vším všudy i s produkcí na milénium. Takže se prodáte na jejich na majetek na dluh který nejde zaplatit ani předtím. Hačačá, Ale nějak jim na holar svět už dlouhou dobu pr.. kromě primitivních kapsářů.
   https://www.youtube.com/watch?v=LXrnprlMyB8

   0OdpovězUpravLed 4, 2021 17:25

  • .lak napsal:

   A nemyslete si taky tady všichni že se budete chovat jak urvaný vagón. :lol: ...v fašismu

   Petr
   Nehledě na to, že se vůbec neřeší ta velká skupina lidí (nyní už určitě přes 1 milion), která už Covid prodělala a má v krvi protilátky… Vystaví mi někdo potvrzení, že mám dostatečné množství protilátek, abych mohl být považován za imunní vůči Covidu…?

   0OdpovězLed 4, 2021 23:01
   Jo jo
   Návštěvník
   Jo jo
   Jsou dva druhy testů, pozitivní a negativní. :-))) Ale vážně ano. Jak zrovna potřebují ze pěti žeryků /stupeň psa/ hurvajse, spejbla a máničky po přechodu. Jinak kromě humoru absentují intelekt jako boot roboti, mechanický a organický akismet.

   0OdpovězUpravLed 4, 2021 23:22

  • proud napsal:

   To je jedna vec,ta druha jsou autenticky zabery z obou svetovejch valek,zdalipak jste videli nekdy pri chemickym poplachu vojaky jen s kusem hadru na tlame??? Ani za sociku pri chemickym cviceni,ze? Divim se, ze jim to nepomohlo,kdyz je to tak ucinny...................

 3. Petronel napsal:

  Pane .lak,
  nebuď tolik rozčarován ohledně 5G sítí. U nás tedy teprv rozhodně ne. Zatím jejich účel je pouze pro posílení páteřních vedení. Vzhledem k pásmu, kde se pohybují (5G-éčka), jiný účel ani mít nemohou. Jejich kmitočtové pásmo (pro 5G) začíná někde od 30GHz~300GHz. Důvod je, že velká města si už kapacitně nevystačí. Je to i logické, těch šmoulů co stahují a posílají videa je tolik, že to pak jede pomalu pro všechny. Když jsi na samotě a máš vysílač sám pro sebe + pár chatařů, tak je to lepší jak doma wifi. (Ale za mě 5G není zapotřebí, zbytečně to komplikuje všechno.)
  Pokud zakoupíš telefon a bude psát v řežimu mobilních dat na obrazovce 5G, tak to technicky funkčně znamená, že telefon je "propojen" k páteřní sítí 5G! Nikoliv, že přímo telefon sám o sobě se připojí na toto 5G pásmo... To totiž není reálně možné. To dřív opravdu buď zamrzne peklo, nebo uvidíme zajíce vyskočit na Eifelovku nebo si krkne ta přiblbá socha svobody.
  Však proč se muselo televizní vysílání (slavné DVB-T) odstěhovat na DVB-T2? Aby uvolnily prostor pro 5G, aby se vzájemně nerušili (jeden z důvodů). Tudíš jestli je "nebezpečná" nějaká páteřní linka jakéhosi 5G, co tedy potom teprve takové DVB-T2?
  Třeba vysílač Kleť jede výkonem 100kW = 100.000Wattů pro DVBT-2.
  A zdaleka není pro páteřní účely v nějaké síti. Jeho účel je vyzářit všemi směry výkonem 100kW DVBT-dvojku, aby to každý (přijímač) chytil.

  Jestli můžu jednu konspirační ski-fi teorii, tak pokud bude v té super-hyper bezvadné vag(c)íně nějaký izotop reagující na jistý frekvenční rozsah nebo jistou oscilaci, tak to může opravdu něco udělat, nějak reagovat. Jako potenciální spouštěč by bylo televizní vysílání za mě vhodnější. Jde všemi směry. Vysílačů tolik, aby pokryly kde co. Výkonu dost..
  Však se s tím srali pěkně dlouho s přípravou a nebyli schopni se domluvit jak to bude, pořád se to měnilo atd.. Celá ta věc je také podivná jak lední mědvěd na sibiři.

 4. Petronel napsal:

  Co taková mikrovlnka? Domácí ohřívač potravin a kapalin. Je to bezpečný? Použijeme-li právě ten megatron co je srdcem každé mikrovlnné trouby jako zbraň, tak potěš pánbúh. Umí to během chvíle zabít, případně totálně zničit jakoukoliv elektroniku. Dovede i bezdrátově rozsvítit žárovku 230V 100W. Tak si vezmi, co to je. Když bys chtěl dovést lidskou krev k teplotě varu, stačí Ti na to velká mikrovlnka a pořádný výkon. V krvi se začnou tvořit molekuly kyslíku a je hotovo, uvaří tě to. (Stačí malá část lidského těla vystavená těmto vlivům a kyslíci doputují tam, kam nemají).
  Za druhé světové války se nepříliš, ale používali jakési náklaďáky s obrovským (reprákem). Byla to velká plechová membrána a velkém průměru. Elektromagnetem to přitáhli a pustili. Dělalo to velmi-nizoučké frekvenční oscilace, něco jako basový reproduktor, který rozechvívá molekuly vzduchu. Kromě toho, že cestou to strhávalo omítky ze zdí tak to hlavně trhalo plíce nepřátelských vojáků. (Nikdy jsem to neviděl, jen jsem o tom slyšel - docela unfair)
  Takže mikrovlnku vnímám jako zbraň, která slouží pro dobré účely. 5G spojení mezi vysílači je za mě zbytečné, ale budiž. DVB-T2 je otázkou, zda-li nám to nezahřívá hlavy už teď.
  Divím se, že na nás z nebes nepadají pečení holuby ve formě KFC. Ale říká se, že oni to cítí a letí od toho dál. Kdo by si také nechal dobrovolně zapéct motory na křídlech že.

  Co ta měnová reforma? Bude letos očekávatelná nebo až příští rok?

 5. .lak napsal:

  Z ae :lol:
  Slovan
  Jděte se léčit náboženští fanatici, to už není možné co je mezi námi za debily. Vždy když je nějaký problém se falešní proroci vyrojí jak kobylky a už jedou tu svou mantru. Mám pocit že pan VK někdy dost ujíždí.

  1OdpovězLed 5, 2021 20:56
  mor á lez
  Návštěvník
  mor á lez
  Ten se ztotožňuje s tématy trablmejkrů, kecá a kecá a vylepšuje je svými vydrbávkami zdůvodnění. A tím je to dané, slyšeli jste slovo …. :-))) Staniž se cha chá

  0OdpovězUpravLed 6, 2021 0:10

 6. .lak napsal:

  Taky jo zase psali že o silvestru spadlo mnoho ptáků v . římě? Itálii. Slyšeli jste o to někdy v souvislosti s ohňostroji? Já za šedesát let ne.

  • Majka z Gurunu napsal:

   slyšim jak vedle v Lagru ty humanoidi na něčem usilovně dělaj furt tam ťukaj. Maj na sobě všichni takový modrý jak maj taky mimozemš-ťan-i, a nosej to na nose. Asi to zas něgde bouchlo. Do školy nigdo nechodí. Jeden kluk tam zůstal zašperovanej až doteť ve třídě sám a píše milionkrát na tabluli něco jako nemám si hráttti s aluš. krtkem a roboti... ~ nebo tak něco jesť to z dálky nečitelný jag je NATO blbě vidět. Pak to dycky smaže houbou a jede znowa. To nevim co je, ale v tom Lagru furt na něčem usilovně dělaj. To je hrozný co! Jo Eště prej juš brzo bude rok 2023 řikal mi to jeden Reptiliani na Termititišti u letiště, že jim to ňák přeskakuje a woni to vládni ufoni musej zamas-kowat. Což chápu.
   Zdraví, Majka - Pájka, pa pa.

 7. Zmazanej goj napsal:

  Mažoretky z Rybnika https://www.youtube.com/watch?v=SDf-3zRGjXk
  Todle ale wubec nejsou hezky mažoretky a neuměj ~ Polski tag du do zukrárny k žitu Cukrberkovi a paq posomrovati na terminalos.

 8. .lak napsal:

  Z ae :yahoo:
  Willbr
  A my nesmíme ani do hospody, abychom si o tomto problému alespoň pokecali, když už nemůžeme rozhodovat.

  26 OdpovězLed 7, 2021 9:54
  mor á lez
  Návštěvník
  mor á lez
  Covidové otroctví. Injekci? Bude i bez ptaní, lágr mengele hadr.
  Furt budete kroutit hlavami že se vás to netýká ale v evropě všech kromě privilegiantů €raboafriky. Oni si s rasisty a 7% bílích na planetě poradí.
  Vždyť vám stejně eu kváká co jim pasáci koz a velbloudů nařídí.

  0OdpovězUpravLed 7, 2021 12:08

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!