Allen Zhong: V Pensylvánii bylo více než 432 000 hlasů přeneseno z Trumpa na Bidena

PA-data-2Jak oznamuje web Epoch Times bylo analýzou organizace Data Integrity Group prokázáno, že v den amerických voleb bylo v 15 volebních okresech, a to jak ve volbě tradiční tak i ve volbě zprostředkované poštou, více než 432 000 hlasů přeneso z Trumpa na Bidena. Data získaná z voleb dokazují, že počty hlasů odevzdávaných během voleb Trumpovi se v několika časových pásmech začaly náhle zmenšovat namísto toho, aby se zvětšovaly, jak by se za normálních okolností dalo očekávat.

Tento „zázrak“ se odehrál v průběhu hlasovacího procesu v těchto 15 pensylvánských volebních okresech: Lehigh, Chester, Allegheny, Armstrong, Westmoreland, Northampton, Delaware, Montgomerry, Lackawann, Dauphin, Pike, Carbon, Washington, Erie a Luzern.

Z celkového počtu 432 000 hlasů, které byly takto z Trumpa na Bidena přeneseny, šlo ve 213 116 případech o hlasy získané v přímé volbě a v 218 499 případech o hlasy zprostředkované poštou.

Kancelář pensylvánského tajemníka na prosbu webu Epoch Times, aby se k případu vyjádřila, ještě nereagovala.

Zdroj: https://www.theepochtimes.com/exclusive-over-432000-votes-removed-from-trump-in-pennsylvania-data-scientists-say_3642202.html
Jeden komentář na Allen Zhong: V Pensylvánii bylo více než 432 000 hlasů přeneseno z Trumpa na Bidena

  1. michal napsal:

    no a co? Toto je přece v kapitalismu běžné a tady se každý diví, co se to tu stalo. Nic, stalo se jen něco, co už se stalo mnohokrát, je takový nevýznamný podvod na hlupácích. Jako by si hlupák nechtěl pořád přiznat, že je považován za hlupáka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!