PÁR STŘÍPKŮ K UDÁLOSTEM 6. LEDNA

ErHv-wmW8AAsxcoJe o prezidentovi USA rozhodnuto? Mnozí si řeknou: "co to je za otázku, vždyť přece volitelé 14. prosince vybrali Bidena a 6. ledna ho potvrdil jako vítěze voleb Kongres." Je tu však několik ALE:
1. Trump před 6. lednem vyzval své příznivce, aby přišli protestovat proti podvrženým volbám do Washingtonu.
V davu příznivců byli objeveni provokatéři - členové Antify.
Mainstream píše: Dav několika stovek lidí se dostal přes bezpečnostní zábrany a po potyčkách s ochrankou a policií se někteří dostali až do zasedacích sálů.
Člověk by se měl ptát, jestli se nedaly provokace na takové akci předpokládat. Copak nemají v USA s provokacemi dost zkušeností? Pokud svoláš shromáždění na dobu před schůzí, kde chceš předložit velmi důležité důkazy, tak lze očekávat, že dojde k nějakému narušení akce.
Americké noviny píší, že ještě před středečními nepokoji americké bezpečnostní orgány předpokládaly, že demonstranti ve Washingtonu budou možná chtít obsadit budovu Kongresu, ale v této věci nebyly vydány žádné příkazy z Bílého domu.

Podle zdroje Newsweek v FBI měl úřad dostatek informací o tom, kdo stojí v čele protestu, kdo a v jakém počtu se ho zúčastní.
https://cz.sputniknews.com/svet/2021010713027530-novy-vyvoj-v-kauze-utoku-na-kapitol-pentagon-vedel-ze-se-neco-chysta-facebook-mezitim-zablokoval/

Existují videa, kde je jasně vidět, že policie dokonce pouštěla demonstranty dovnitř:
https://twitter.com/KassandraK.../status/1346947029583486977
https://twitter.com/OzraeliAvi/status/1347648885120933889

Kongresmani se museli evakuovat a k jednání se vrátili až po několika hodinách, kde potvrdili Bidena jako vítěze voleb.
Donald Trump odsoudil násilí během nepokojů v Kapitolu. Dodal, že z bezpečnostních důvodů a kvůli zvládnutí nepokojů a rozehnání protestujících okamžitě nařídil povolání Národní gardy a federálních donucovacích orgánů. Dříve se však uvádělo, že právě Národní garda byla povolána na příkaz amerického viceprezidenta Mikea Pencea.

Trump vzkázal také svým příznivcům, že jejich cesta je teprve na začátku.
https://cz.sputniknews.com/svet/2021010813028207-trump-odsoudil-nasili-behem-nepokoju-v-kapitolu-deni-v-usa-si-vyzadalo-jiz-patou-obet/

Poté se objevily informace, že během doby, kdy lidé vtrhli do budovy Kongresu, byly ukradeny notebooky několika kongresmenů, včetně předsedkyně Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiové.
https://www.nbcnews.com/politics/congress/live-blog/2021-01-08-capitol-riots-electoral-vote-count-n1253384/ncrd1253513

Tři zahraniční komentátoři mluví o pasti na Demokraty.
https://www.youtube.com/watch?v=-R6q70LTidY&feature=emb_logo

Nancy Pelosiová ve čtvrtek vyzvala viceprezidenta Mikea Pence k okamžitému odvolání prezidenta Donalda Trumpa prostřednictvím 25. ústavního dodatku. Uvedla přitom, že prezident podnítil středeční vpád svých stoupenců do sídla Kongresu.

Ministerstvo spravedlnosti odmítá Trumpa obvinit z podněcování k obsazení Kapitolu.

„Neočekáváme (sdělení) takového obvinění,“ odpověděl mluvčí ministerstva na otázku, zda bude Trump nebo kdokoli vystupující na mítinku na jeho podporu obviněn z podněcování k výtržnictví nebo násilí.
https://cz.sputniknews.com/.../2021010813032006.../

2. Důležitou informací, kterou jsem na našem mainstreamu nezachytila, je to, že 5. ledna Trump podepsal zákon o boji proti pandemickým podvodům z roku 2020
https://www.whitehouse.gov/brie.../bill-announcement-010521/

3. Trump si během své činnosti postupně podřídil silové složky. Ještě v listopadu odvolal ministra obrany Espera, kterého nahradil Christopher Miller.

Americký velitel vesmírných sil dnes napsal vzkaz: "Připrav si popcorn, baby!" Get your popcorn ready baby!
https://twitter.com/US_SpaceComCSEL/status/1347739267435429890

Mezinárodní den popcornu je 19. ledna.

Odehraje se ještě něco do 20. ledna, kdy má dojít k inauguraci zvoleného prezidenta?

Uvidíme.

Ač globální zákulisí plánuje vždy mnohovariantně, výhra Bidena je pro něj ta horší varianta, protože to znamená větší závislost na Rusku, na Putinovi, znamená to odstavovat okamžitě podpindosníky po celém světě, aby se zabránilo vypuknutí války.

Urychlí poslední události rozpad USA? Rozpadnou se USA na část zemí kolem Texasu, kam se podle nepotvrzených zpráv Trump odstěhoval a kam se také odstěhoval Musk a "Silicon valley" a na zbytek USA, kterému budou vládnout Demokrati?

Otázek je mnoho, odpovědi budeme znát zanedlouho.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!