Modrá „revoluce“: Nástup diktatury pod nadvládou „Demokratů“

138133984_1236713960102446_2636486231902517231_nDemokratura v USA postupuje velmi rychle. Posílila cenzura zablokováním přístupu k veřejnosti nepohodlným politikům v čele s prezidentem Trumpem, pokračuje zatýkání a výzvy k sankcím. V USA je to v celostátním měřítku nové. Kariéristů a lidí připravených si vyřídit účty je vždycky dost. Z videí, která se dosud nepodařilo zablokovat je jasné, že demonstranti se nevlámali do Kapitolu, jak je nám předkládáno, ale byli přímo pozváni dovnitř bočními vchody za asistence policie. Samozřejmě včetně provokatérů. Do ulic nastoupí skutečná agresivní lůza, ne váhaví chaotičtí demonstranti s prapory. Nastupuje tradiční americký soudce lynč. Barevná revoluce v plném proudu. Navrhuji říkat jí „modrá“ podle barvy „Demokratů“. Nikdy jsem nebyl nekritických příznivcem Trumpa, ale ve srovnání s tím, co teď nastupuje…
Ten proces půjde těžko zastavit, tak jako se těžko vrací džin do lahve. Rabující agresory, které jsme viděli na záběrech v akcích BLM hned tak někdo nezastaví. Uvidíme, čemu se v USA říká antifa. Rozbíjejí policejní auta a házejí do nich „molotovovy koktejly“. Zastaví je jen střelba. Policisté se bojí bránit, ale i vláda „Demokratů“ bude muset zastavit řádění. Každá akce vede k reakci, jdu střílet, zabili jste mi bráchu… Další spirála zatýkání. USA má už teď nejvíc občanů ve vězení na počet obyvatel. Budou se stavět další, provizorně provizorní.

A samozřejmě cenzura bude muset přitvrzovat. Média jsou v rukou miliardářů napojených na deep state. Ostatní budou zavírána. Některé knihy už nebudou moci vycházet, tak, jak se to děje už dnes. Omezující opatření se těžko uvolňují, protože příliš mnoho lidí by mohlo mluvit, trvat na odvetě, na odškodnění. Bude obava z vypuštění politických vězňů. Odehraje se všechno, co nastává při převracení demokracie do diktatury. Dosáhnout perverzních cílů nejde po dobrém.

Co na to Evropská unie? Bude se moci hlásit k „pozitivnímu příkladu“ z USA? Určitě to udělá a už začala. „Státníci“ se předhánějí v projevech loajality. Co nám to připomíná? Kam to směřuje? Jaká bude reakce? Na cenzuře se pracuje. Podívám se znovu, kteří europoslanci za ČR pro ní hlasovali. Na Jourovou je spolehnutí.

Kolik „politiků“ se bude třást o křesla? Statečnost je občanská povinnost. Kolik občanů jí dostojí?
3 Komentářů k Modrá „revoluce“: Nástup diktatury pod nadvládou „Demokratů“

  • .lak napsal:

   logo a bonus Je čas rozhodnúť čo chceme my, ako chceme žiť, nie čo pre nás chcú iní. Inak môžu zmeny prebehnúť pomimo nás. . tartaria.sk/dedicstvo-predkov/cesta-duchovneho-vyvoja/691-vojaci-drzavy . Kali s beatles Zase tam někde sedí žába na prameni. Tak ěšťě ten odkaz ….roboti :lol:
   https://uloz.to/file/AOGxVnX5AGvd/help-beatles-avi-cz-avi
   …Tak někde jsem zahlédl že prý po očkování aura postižených okamžitě zešedne. A možná to někdo vidí, každopádně na ni přístroje mají.

 1. .lak napsal:

  https://pravyprostor.cz/nas-zivot-se-nesmi-vzdy-zakladat-pouze-na-poslusnosti-a-plnem-respektovani-autorit/

  Ta obchodní strategie korporátů a okrajově třeba i o tom co si máte myslet i přes socialní sítě twiter, facebok atd. s informacemi je vlastně obchodem s lidmi kdy jim určují co musí a jak se chovat jinak jsou umlčeni. Bačené ovce a nedávno jsem poslouchal že nejvýnosnější je obchod s otroky a vlastně do té role je pravidly tlačí. time 16:20
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-01-06-tvorba-reality-myslenkou-fikce-ne-vlastni-zkusenost/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!