Česká stopa v „nesrovnalostech“ při volbě prezidenta USA

hackData, která exkluzivně získal zpravodajský web The American Report dokazují, že prezidentské volby 2020 byly hacknuty z adres v Číně, Rusku, Hongkongu, Německu, Kanadě a České republice. K napadení softwaru volebního systému údajně došlo ve státech Michigan, Georgia, Pensylvánie a Nevada. Hacknutí voleb umožnilo připojení sčítacích stojů k internetu, které zákony těchto států výslovně zakazují.
V článku je uvedeno, že:

Data o internetovém provozu ukazují, že IP adresy vlastněné čínskou společností Huawei Cloud a centrály Huawei hackly 3. listopadu 2020 IP adresy v Pensylvánii. Jedna adresa Huawei hackla i jednu IP adresu v Michiganu.

Další IP adresy vlastněné čínským státem a společností China Unicom, hackly 3. listopadu 2020 IP adresy v Pensylvánii.

Aliyun Computing Co., vlastní několik adres, které se „vlámaly“ do IP adres v Michiganu. Aliyun Computing je také znám jako Alibaba Cloud.

Další IP adresy, které se nabouraly do IP adres v Nevadě, patří čínskému poskytovateli internetu ChinaNet.

Jedna adresa z Ruska, vlastněná firmou Kaspersky Lab, hackla IP adresy v Michiganu. Kaspersky je ruská softwarová a cybersecurity firma. Tato firma byla Trumpovou vládou vyřazena ze všech vládních zakázek kvůli podezření z narušení národní bezpečnosti USA.

Jedna adresa, vlastněná univerzitou ve Stuttgartu, hackla v den voleb IP adresy v Michiganu.

Datová služba Amazonu v Torontu v Kanadě, hackla při volbách IP adresy V Michiganu. Na okraj - společnost Dominion Voting services má sídlo v Torontu.

IP adresy vlastněné vyhledávačem Seznam, stejně tak adresy vlastněné společností O2 Česká republika, poskytující mobilní služby, hackly během voleb prezidenta USA IP adresy v Michiganu.

Čínská „U Cloud Information Technology“ se sídlem v Šanghaji také hackla IP adresy v Michiganu, 3. listopadu 2020.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!