Skoro zapomenutý skandál: v roce 2009 dodala korporace Baxter do České republiky vakcíny infikované smrtelným virem, jen shodou okolností nedošlo ke katastrofě. Následně společnost koupil dnešní „mesiáš“ Pfizer!

pfizer

Kromě toho, že společnost Pfizer, která má dodat vakcíny proti onemocnění covid-19, byla opakovaně ve světě usvědčena z úmyslných pokusů na lidech, tak v roce 2014 koupila firmu Baxter ( https://www.pfizer.cz/press-releases/pfizer-prevzal-vakciny-spolecnosti-baxter ), která v roce 2009 málem vyvolala celosvětovou katastrofu ( https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/do-ceska-se-dostala-vakcina-nakazena-smrtelnym-virem-ptaci-chripky.A090216_212758_domaci_abr ). Baxter je spojována se dvěma velkými skandály. K prvnímu došlo v roce 2006, když se ukázalo, že hemofilové komponenty kontaminované virem HIV byly naočkovány desítkám tisíc lidí včetně tisíců dětí. Baxter pokračoval s prodejem vakcíny kontaminované HIV i potom, kdy se skandál provalil.

Druhý případ byl, že Baxter rozeslal vakcínu proti sezónní chřipce obsahující viry ptačí chřipky do 18 zemí světa. Nepřijít na to, mohlo dojít ke skutečně světové pandemii. Naštěstí všímaví a bystří pracovníci laboratoře v České republice na to přišli včas a spustili poplach dříve, než došlo k celosvětové katastrofě. V únoru 2009 Baxter, farmaceutická společnost se sídlem v Rakousku, rozeslala do 16 laboratoří ve 4 zemích asi 62 kg látky, která měla být přeměněna na sezónní chřipkovou vakcínu. Technik v české laboratoři objevil, že tento materiál obsahoval dva živé viry chřipky, jeden celkem běžný, sezónní typ, který je vysoce nakažlivý, ale je známo, že jeho smrtelnost je nižší než 1%, a druhý, typ chřipky s omezeným potenciálem šíření, ale smrtelný v asi 60% případů. Tato kombinace mohla vytvořit virus jak extrémně přenosný, tak smrtící, a tomuto bystrému technikovi vděčíme za to, že nepropukla žádná epidemie, vzhledem k tomu, že 62 kg této látky mohlo být přeměněno na tisíce dávek pančované vakcíny.

ptacichripka

Jane Burgermeister, rakouská novinářka, zveřejnila vlastní vyšetřování výše uvedeného případu a, na základě zjištění, podala trestní oznámení na Světovou zdravotnickou organizaci (WHO), OSN, a vládní představitele řady zemí. Obvinila Baxter z bioterorismu, ale ačkoliv tato společnost připustila, že děsivá zpráva ohledně vakcíny je pravdivá, odpovídající vyšetřování bylo zastavené WHO a Baxter byla pověřena úkolem vyvinout vakcínu proti chřipce typu A. V roce 2014 koupil rakouskou společnost Baxter AG americký Pfizer, proslulý skandály s pokusy na lidech v zemích třetího světa. V roce 2008 vznikla v Německu experimentální společnost BioNTech, kterou založili vědci z koncernu Bayer a dodnes se v Německu má za to, že jde pouze o „odloučené pracoviště“ nejprovařenější farmaceutické společnosti na světě, která nechtěla být spojována s dalšími experimentálními léčbami poté, co se „proslavila“ jako zaměstnavatel „doktorů smrti“ v koncentračních a vyhlazovacích táborech, včetně Josefa Mengeleho. Bayer AG je německá agrochemická a farmaceutická akciová společnost založená roku 1863 ve městě Barmen (dnes je součástí města Wuppertal). Divize Bayer AG zahrnovaly k 31. prosinci 2017 celkem 301 společností s 99 820 zaměstnanci. Společnost se zabývá vývojem, výrobou a prodejem chemikálií a humánních i veterinárních léčiv. Je nástupce nechvalně proslulé IG Farben, která za druhé světové války vyráběla cyklon B a sprovodila ze světa miliony a miliony lidí.

Takže se nám spojil biologický terorista Baxter s mezinárodními zločinci z Pfizeru, podivně vzniklá německá experimentální firma BioNTech, za níž stojí výrobce Cyklonu B Bayer. A tito všichni nás chtějí zachránit svojí vakcinací, no nekup to! Už jen chybí pověstné „sprchy“ a usměvavý elegán Dr. Mengele, který vám vakcinaci aplikuje. I heslo je podobné: ,,práce osvobozuje“ bylo upraveno na ,,vakcinací ke svobodě“…
11 Komentářů k Skoro zapomenutý skandál: v roce 2009 dodala korporace Baxter do České republiky vakcíny infikované smrtelným virem, jen shodou okolností nedošlo ke katastrofě. Následně společnost koupil dnešní „mesiáš“ Pfizer!

 1. Jane K. napsal:

  Virus HIV je přidán i do nových očkování proti koronavirové chřipce. Přiložený lístek by to měl obsahovat, ale problém je v tom, že jeho text je jiný pro lékaře a pro pacienta. Firmu BioNTech založil Dr. Ugur Sahin s manželkou Özlem Türeci, oba tureckého původu. Podle toho, že chtějí podnikat výzkum hlavně do geneticky-ovlivňujících očkování, tak jsou to bezpáteřní zlatokopové. Lékařská přísaha říká: "Lékařské úkony budu konat v zájmu a ve prospěch nemocného ..." ale ovlivňovat genetiku pacientů NENÍ v jejich zájmu. Obzvláště když uvážíme, že dnes genetice nikdo nerozumí, takže si jen tak namátkově zahrávají. Tím z nás dělají pokusné králíky a ještě to před námi tají. Na takto geneticky změněné tvory (to už nemusí být lidé!) nebudou zabírat žádné současné léky (ne že by které z nich zabíraly) a ještě dlouho nebude nikdo vědět jaké léky by pro ně měly být vyvinuty.

  Smrtelný virus byl opravdu českými biochemiky zachycen a tím byla velká spousta lidí zachráněna. Ovšem škodlivé a přímo smrtící látky jsou v naprosto každém očkování a nikomu to záhadně nevadí. Hlavně když svatý pan doktor to schválil. Nikdo dnes nemyslí sám na svých. Každý potřebuje autoritu, aby mu poklepala na rameno a dala mu souhlas - pak klidně skočí ze skály do propasti. To je, co činí ti, kteří se nechají čímkoliv očkovat. Očkování prostě není ten způsob obrany. Je to proti naší biologii a nedociluje to vůbec nic. Ty vlivy, které jsou přičítány očkování byly způsobeny lepší hygienou, lepší informovaností, zavedením kanalizace a pod. OČKOVÁNÍ JE POUZE NA TO, ABY ZPŮSOBILO PŘESNĚ TU NEMOC, PROTI KTERÉ MÁ ÚČINKOVAT. I očkování proti koroně způsobuje koronu a i lidé bez příznaků jsou infekční a nakažliví ještě i několik týdnů po očkování.

  • proud napsal:

   Tak jednak se nejedna o vakciny a ockovani podle prava,nybrz o latky co by mely snad lecit,tot otazka.Podruhy je celkem jedno jestli je nekdo prenasec "prirodni",nebo po podani sera,dulezity je ze je infekcni.Pak pozbejvaj tyhle pokusy tak nejak na logice......ale,ALE!,ono je otazkou ktera se v tom smyslu nabizi,cim jsem infekcni pro okoli od prirody,ale co ve me zmutuje za potvoru kterou jsem infekcni po podani sera,schvalne nepisu vakciny,protoze tu nemame......Vzapeti nasleduje dotaz dalsi,predeslim vyprovokovanej: Je on vlastne zajem o uzdraveni lidi,nebo naopak o jejich nakazeni,mozna i cimsi jinym,na zaklade RNA????

 2. odkaz napsal:

  „K dispozícii je momentálne 43 vedeckých štúdií – z toho 34 peer reviewed – ktorých 96% potvrdilo ochranný účinok vysokých hladín vitamínu D v krvi a 89% štúdií potvrdilo terapeutický efekt vitamínu D pri liečbe COVID-19 so stredným zlepšením stavu o 76%,“ upozornil v decembri Mesík.

  https://www.hlavnespravy.sk/matovicov-masaker-v-priamom-prenose-analytik-mesik-poukazal-na-to-ze-poslednych-3-tisic-obeti-covidu-na-slovensku-zaznamenali-po-celoplosnom-testovani/2405260

 3. .lak napsal:

  Za to že jsem řekl že očkování nechává ohavné jizvy po vpichu a kdoví co to dělá po těle jsem byl pedagogickým sborem imbecilů exkomunikován na kacíře před půl stoletím. :lol: Kdybych nebyl ubezpečován že jsou učitelé rozumní nikdy bych jim religiózníkům nevěřil ani jako dítě, potom už samozřejmě ne ale pozdě.

  Proto teď vám to zarazí někam ke kosti pod 2.cm tkáně, řezníci.

 4. Jana napsal:

  Je dobré to nyní připomenout, a měli by se k tomu vyjádřit odborníci. Nejlépe z obrazovky ČT a dalších médií.

  Domnívala jsem se, že kontaminované vzorky vakcín byly zaslány z Baxter asi do 15 nebo 16 /zdroje se lišily/ 4 zemí. Možná tato věta není pravdivá.

  "Druhý případ byl, že Baxter rozeslal vakcínu proti sezónní chřipce obsahující viry ptačí chřipky do 18 zemí světa."

  • Jana napsal:

   Oprava - Domnívala jsem se, že kontaminované vzorky vakcín byly zaslány z Baxter asi do 15 nebo 16 /zdroje se lišily/ laboratoří 4 zemí EU.

 5. Jane K. napsal:

  To otrávené očkování bylo opravdu rozesláno do několika zemí. Ale jen u nás na to přišli a ztropili poplach. Podstata veškerého očkování je, že čím nás očkují, tu nemoc dostaneme. Jak moc silnou, to záleží na naší tělesné zdatnosti. Když kolem 1955 v Americe povinně očkovali proti obrně, způsobili tím velké množství ochrnutých a taky mrtvých. Když v dnešní době očkovali hromadně proti obrně v Africe, způsobili tím velké množství ochrnutých a taky mrtvých. Nic se nezměnilo. To proto, že ten přístup je špatný - to není jak zabránit nemocem. A to nemluvíme o škodlivých přísadách, které jsou v každém očkování. Např. očkování proti prasečí chřipce mělo v sobě viry ptačí chřipky a jiných chřipek a ti, kteří se nechali očkovat, většinou zemřeli. Všechna očkování, až (snad) do r. 1960 měla v sobě SV40 virus z opic, rakovinotvorný. Čítalo se s tím, že 25% populace rakovinu dostane. Dnešní očkování mají ještě horší přísady a navíc způsobují neplodnost. Pochopte konečně, toto je genocida a nic jiného. Už mnoho let nás zkoušejí vyhubit. A nečekejte souhlas žádného "odborníka," ti všichni mají ze škol stejným způsobem vymyté mozky a na očkování věří jako jiní na Bibli. Jen někteří ojedinělí z nich, kteří se ještě neodnaučili myslet, to pochopí, ale těch je velmi málo. Čím studovanější člověk, tím míň myslí sám na svých, ale spoléhá na všelijaké formulky, zákony a příkazy, které se kdysi naučil ve škole a ty jsou už jednak zastaralé, aniž by kdy opravdu fungovaly. Můžete spočítat a sestavit co chcete a na papíře to bude vypadat ohromně a pak stačí malá, nezjistitelná materiálová vada a celý agregát se sesype jako domek z karet.

 6. .lak napsal:

  Z AE
  Radek
  https://1.bp.blogspot.com/-stfxT8Vny4w/X-_fw0qgUqI/AAAAAAAEPXI/rtJPJnw08FQjKOdnIafJo-7AgscZjLV-QCNcBGAsYHQ/w384-h400/VIRUS%2BAGENDA%2B%25282%2529.jpg
  Je to o kontrole populace.

  4OdpovězLed 15, 2021 10:17
  ______________________
  O co go
  Nakoupili podlojkajníky v podstatě deep state kteří ududkují neinformované na zmar a beznaděj. Podmíněná svoboda? Od zaměstnavatelů po očkování?
  Tady to máte jak to je a jakou hru s vámi hrají. Time 23:10 / 50:25
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-01-14-aktualni-komentare-ans-phdr-vladimira-vitova-a-judr-karel-hais/.

  0OdpovězUpravLed 15, 2021 17:30

 7. Mároš Fároš napsal:

  V°čera ráno přišla - zu ba tá ! ! ta tá
  povídala ~ vem si kaťa-tá ! ta-tá

  https://youtu.be/YJnvqv-TRC0?t=101

  a po žních k
  zukrberkovi nééé
  a na Twíttru tě ži°ti ta-ky zmažou jag Donalda

  tag leda někam do sklepeních andrgraundu

 8. .lak napsal:

  Ešaelalálaleu mám vždy zívající zubatou při probuzení on line na pár centimetrů, no čelisti a je výbavná ale kolik má zubů hadička honu na lišky se zpátečkou na čtyři ruce s reptiliánským hřebínkem nevím, asi se budu muset podívat do encyklopedie canis sapiens. :lol: Taky ji nerozumím furt telepatce zatracený, jako jo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!