ROZDĚLENÉ STÁTY AMERICKÉ ANEB PÁD HEGEMONA

5cfd736f-5a05-4e96-a925-150889e8b560-biden_buttonsNež začneš číst, drahý čtenáři, tak si prosím zkus přečíst nejdříve můj text o „volbách“ v USA z 20.11. 2020, ve kterém bych vypíchl větu: „Díváme se na PROCES, který má za cíl zcela zdiskreditovat USA a to na ideologické i konceptuální úrovni (!!!) v očích celého světa a nějaký Trump a Biden jsou pouze herci v této divadelní hře.“
Pokud se zabýváte Koncepcí společné bezpečnosti (KSB), tak jste jistě narazili na desítky zmínek mých kolegů o tom, že Trump určitě vyhraje, protože je kádrem Globálních elit (GE) a jeho cílem je odstavit od řízení US státní elity, tedy neokony a zbavit tak USA světové hegemonie. Málokdo si ovšem uvědomuje, že US státní elity byly strukturou, kterou celá desetiletí GE používaly k řízení a ovládání světa a jsou tedy do určité míry stále jejich lokaji. Byly tím pověstným „světovým četníkem“. Jenže když dáte někomu moc a informace pouze potřebné k řízení davů a k dispozici neomezené prostředky technosféry, tak ho časem jeho atrofovaná mravnost přivede ke krizi. V tomto případě k hrozbě jaderné války, kdy jen ti největší pitomci nevěří, že by např. Clintonová svou stupiditou nerozpoutala válku s Ruskou federací. A právě proto musel přijít Trump a tuto „elitu“ odstavit od řízení.
Jenže, když chcete něco ovládat a stojíte v pozadí (nedáváte rozkazy přímo, což je vaše nevýhoda, ale paradoxně i síla, protože jste „neviditelní“), ve stínu a vše řídíte za pomoci konceptuální a ideologické moci, tak potřebujete nějakou strukturu, která bude vykonavatelem vašich cílů. Novým Hegemonem bude a již je, Čína.

Co musel Trump jako prezident směrem k Číně logicky udělat? Může z hlediska průmyslu pracovat nový Hegemon pro toho odcházejícího, může mu dělat jednu velkou montovnu, předvýrobu? Samozřejmě, že ne. Proto Trump začal zpřetrhávat vazby na tuto zemi, provokoval, vytvářel sankce, stahoval výrobu zpět do USA a tím získala Čína nezávislost na USA v této konkrétní a důležité oblasti.

Jaký mají nyní vztah USA, díky Trumpovi, s Čínou? Jedním slovem napjatý a to hlavně kvůli různým sankcím, vypovídání smluv atd. Co ale když bude úkol splněn, Čína již nebude montovnou USA (díky čemuž po celé roky získávala zdarma jejich technologie, což byla příprava na jejich hegemonii)? Může zůstat v čele USA vlastenec, byť kádr GE, ale nenávidějící Čínu? Nového Hegemona nesmí nic brzdit v „rozletu“, tedy žádné sankce, napjaté vztahy, námořní a obchodní blokády, vysoká cla a podobné kratochvíle.

Jaký vztah má k Číně Biden? Jeho syn Hunter (v překladu Lovec) s ním letěl v roce 2013 vládním letadlem (!!!) do Číny, protože je spoluzakladatelem společnosti BHR Partners, čínsko-americké investiční firmy, která má podporu čínské státní banky (!!!) Bank of China. Byl to střet zájmů? Jako hrom a dokonce to tisk tenkrát Bidenovi st. vpálil (ale jen tak zlehka a opatrně). Co tvrdí Biden o Číně? Že nepředstavuje hrozbu ani konkurenci USA (porovnejte s tím, co o ní říká Trump)! Co se šířilo po celou dobu předvolební kampaně americkým pro-trumpovským tiskem? Biden je agent Číny a ta financovala i Demokratickou stranu.

Koho byste tedy, být GE, chtěli mít v Bílém domě, když máte za cíl zvednout Čínu? Jejího nepřítele a nebo naopak slouhu, který se proti ní nikdy nepostaví, už kvůli svým finančním zájmům?

Někteří lidé, co o sobě tvrdí, že „studují“ KSB, neustále hodnotí osoby a vůbec je nezajímají PROCESY, které se odehrávají pouze za jejich přispění. Zajímá vás, jestli vaše auto vyrobil Pepa nebo Karel? Nejde spíše o to, že si kupujete konkrétní značku (výsledek výrobního procesu) s konkrétními vlastnostmi? Vůbec vás nezajímá jaké konkrétní ruce to auto vyrobily, ne? GE fungují zcela stejně – JFK byl např. jejich kádr a hodil se k zastavení tzv. Kubánské krize, když se ale začal montovat do jejich globálního řízení a ještě jej zkoušel informačně ozvučit, tak nešlo neposlat „vzkaz“ pro ostatní (22.11. 1963).

„Trump je kádr GE a Biden je neokon, tak musí vyhrát ten Trump a hotovo a proto si budu vymýšlet pitomosti, jen aby to „sedělo“. Mluvil o tom kdysi analytik Pjakin a tak to prostě musí být, protože já si přeci utvářím světo-názor jen a pouze na základě jeho pořadů a pak si „svou“ mozaiku jen doplňuji dle toho, aby to korelovalo s ním“ -To je stupidita a nemá to nic společného s KSB. Vždyť ten Pjakin na konci úplně každého pořadu vyzívá ke čtení „tlustých knih“ KSB, aby jeho pořad nebyl zapotřebí! Proč to většina nedělá?

Zpět k „volbám“ v USA. Dochází a i nadále bude docházet, ke změnám středisek koncentrace řízení, tedy těch pověstných Hegemonů, přes které GE provádí své celosvětové řízení. USA neboli „Rozpojené státy americké“ a UK neboli „Velká“ Británie (nástroj úpadku – Brexit + koronavir nového typu) končí a mají nastoupit noví. U Číny se to daří, ale u Íránu nikoliv, protože všechny procesy, které k tomu měly vést byly zlikvidovány Putinem (vojenské angažmá v Sýrii a tím zastavení IS i plánovaná dehonestace sunnitského Islámu i gargantuovská migrace).

Zpozdilec se samozřejmě zeptá: "Cože? Primitivní Írán, jo? Si děláš srandu Novák, ne?" Samozřejmě nejde vůbec o Írán jako území, ale o vystřídání sunny šiítismem, o likvidaci radikálního wahábbismu (tedy o tzv. ideologickou moc). Islámské státy se měly sjednotit pod vlajkou toho „pravého“ Islámu a získat časem díky migraci a servilním politikům EU (vzpomínáte na tu až chorobnou propagaci Islámu ve školách na Západ od nás?), vliv nad Západní Evropou. Představte si země jako SA, Katar, Emiráty, Turecko (!) pod jednou ideologií. Že na to nemají svou technosférou? Tu měli získat právě ovládnutím Západu. Zpozdilec si opět představí, jak se snaží „zaostalí“ muslimové převálcovat ekonomicky silnou EU, jenže to je mylná představa. Koronavir, přátelé. Pomocí agendy okolo nemoci C19 jde Evropa mílovými kroky z výsluní a začne se ekonomicky více přibližovat těm „zaostalým“, kde sice C19 také mají, ale nepoužívají ji jako „inFormační pandemii“, tedy nástroj řízení davu, ale jen jako skutečnou nemoc.
Jaký má vztah k Íránu Trump? Nejhorší možný, hlavně poté, co nechal zlikvidovat jejich legendu Sulejmáního (který se již nehodil z hlediska dalšího vývoje). A jaký Biden? Netají se tím, že by znovu obnovil jadernou dohodu s Íránem!!! Co myslíte? Pokud chtějí GE pozvednout Írán, koho potřebují mít v Bílém domě? Jeho zarytého nepřítele, který jako vrah legendy nebude moci nikdy s íránskými představiteli jednat a nebo naopak osobu, co si s nimi sedne k jednacímu stolu jako partner? https://www.israel.cz/lang_cs/aktualita/1/14490/

Pozorný čtenář si jistě položil otázku: Fajn, ale tomu vzestupu Íránu ještě něco brání, ne? Není to Izrael? H. Kissinger, nejvýše postavený kádr GE, který je „vidět“, v minulosti přeci „predikoval“ (ve skutečnosti ohlásil budoucí vývoj, protože pokud se na něčem podílíte, tak rozhodně nepredikujete, protože znáte dopředu záměry a cíle), že stát Izrael zanikne! Víme, že GE si nepřejí jadernou válku (ve které by shořely také), takže rozvrat musí přijít ZEVNITŘ tohoto státu. A začátkem je ekonomicky jej silně poškodit (nemají tam momentálně třetí lockdown a to s nejpřísnějšími pravidly na světě?), neboli 4. Priorita řízení. Pak jej zbavíte spojenců, tedy USA, v tomto případě přesněji Trumpa, kdy i jeho dcera je vyznáním „judaista“ a postavíte do čela Bidena, který si jako poradce přivede do BD tuto osobu, která podporuje zabíjení izraelských civilistů: https://www.israel.cz/lang_cs/aktualita/1/14469/

Myslíte si, že nad Iniciativou Trojmoří budou mít hlavní slovo Poláci se základnou US army na svém území jako podporou? https://www.novinky.cz/volby/usa/clanek/vitezstvim-biden-krute-zklamal-varsavu-40344086

Možná, že je již jasnější, proč musel odejít Trump z Bílého domu. Není to díky tomu, že vyhrály US státní elity, jak vám sofistikovaně „vysvětlí“ osoby, které zapomínají číst ty „tlusté knihy“ KSB, ale proto, že dnes již Trumpa nemohou (alespoň nyní) potřebovat.

Biden navíc podporuje org. Black Lives Matter, klaní se černochům, podporuje homosexuály, je pro regulace, zvyšování daní a chtěl by přijmout 11 miliónů (i toto číslo by mohlo leckomu napovědět pro koho ve skutečnosti pracuje) migrantů. Kdo tedy USA více zakonzervuje, poníží potenciál, zevnitř rozerve a ještě víc zadluží? Evidentní neomarxista a nebo vlastenec Trump? A proč je tedy nutné pro GE, aby byl právě Biden v Bílém domě?

Co je největším problémem? Biden dostane i kufřík s klíčky k odpálení jaderných hlavic. A právě proto, aby je hned nepoužil, bylo nutné ještě na konci Trumpova období, hekticky vyměnit řídící kádry v Pentagonu a rozpoutat akci „Kapitol“, aby Biden zdědil politicky rozdělenou zemi se spoustou problémů a ani ho nenapadlo se dívat/expandovat jinam. Své „studenty Šmídy“ již mají obě strany – v Kapitolu zemřela jak pro-trumpovská veteránka, tak jeden z policistů. Vzpomínáte jak to začalo na Ukrajině? Nejdříve bylo zastřeleno několik demonstrantů a pak vzápětí i policistů. V následném chaosu tenkrát zcela zanikla informace v místním (ale i našem) tisku, že jak jedni, tak druzí, byli zastřeleni ze stejných zbraní.

Jak dokáže váš kůň vždy vyhrát v dostihu? Když jste stínovými majiteli všech jezdeckých klubů a stájí, které se jej zúčastní. Není pak možné, abyste prohráli.

Pokud se díváte na probíhající PROCESY, tak je vše celkem jasné, pokud lpíte pouze na osobách, které jsou k těmto procesům (mnohdy i protichůdným) použity, tak nikdy neuvidíte objektivní realitu, ale jen to, co chcete vidět a co si promítáte do svých „miláčků“.
Rada pro lidi, kteří se chtějí zabývat globální politikou – sledujte Pjakina vždy až několik týdnů zpětně a pouze si porovnávejte svou mozaiku s tou jeho. Jinak jí budete ovlivněni, neuvidíte vlastníma očima a budete si realitu „upravovat“ dle něho a tím svou míru chápání nepozvednete. Pojedete v jeho algoritmu, který nemusí být vždy zcela přesný (z vašeho ne-ruského úhlu pohledu o to více). Dále je nutné vědět, že on pracuje na Putina, zatímco mnozí „naši konceptuálové“ se shlédli v kádrech GE a myslí si, že jsou s tím Pjakinem na stejné lodi. Ne, nejsou. GE i jejich kádry jsou na opačné straně barikády.

Vidíme pád Západu v přímém přenosu. Je jen na nás, jestli se necháme strhnout s ním.

Zkuste ty knihy začít číst, klidně v pořadí, v jakém jsou uvedeny http://leva-net.webnode.cz/prace-vp-sssr/
52 Komentářů k ROZDĚLENÉ STÁTY AMERICKÉ ANEB PÁD HEGEMONA

 1. proud napsal:

  "Clintonová svou stupiditou nerozpoutala válku s Ruskou federací."............vtipna narazka:-)))))))))))))))))))))))),a hloupa,hodne hloupa..........to ty,se vsema ostatnima ovcema, ses drzenej,abys se bal takovy blbiny.

 2. proud napsal:

  "Možná, že je již jasnější, proč musel odejít Trump z Bílého domu. Není to díky tomu, že vyhrály US státní elity, jak vám sofistikovaně „vysvětlí“ osoby, které zapomínají číst ty „tlusté knihy“ KSB, ale proto, že dnes již Trumpa nemohou (alespoň nyní) potřebovat."..............joooonoooo:-))))))))))))))))))))))))),to me vzdycky dojme az k slzam ovcani,nezapomente na tlusty knihy,ale zapomente vlastni hlavy :-))))))))))))))),typickej siozidismus:))))))))))))))))))))))).Budte blbi,my to za vas vyresime :-))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Je to celkem prosty,vazeni,jak neverim na siopjakiny,siozidum ani na astrologii(kdyz uz,tak na tu bych dal spis nez na sionistickyho manipulatora),tak verim na lidsky mysleni,vychcanost,pravdu a lez,manipulaci atd. Je dobry sledovat historii,hledat tu pravou,tu falesnou a porovnavat,jak vime,historie se opakuje,menej se prvky co se casem zdokonalujou a pribejvaj novy,zaklad ale zustava porad stejnej.Pak jde jeste o moznosti,ktery mame podle postaveni a financi,pak je jasny kde jsme rozdeleni my a jednotnej GP vlastnici 95% naprosto VSEHO,vcetne svejch nejlepsich skol jen pro sebe,technologii a podobne.Na to nepotrebuju tlusty knihy plny siozidovskyho zavadeni,ale zdravej rozum,vedomosti a znalost lidi,jejich vychcanosti,umet se vzit do chudaka i miliardare,kazdej mysli jinak. Vsechno co se koelem deje je jen hra,na rozdil od zabavny,tahle je opravdova a skutecne se v ni umira.Takze me nejakej siosektar nikdy nemuze rikat co mam a co nemam delat,myslet si a cim si mam vymejvat palici!!!

   • proud napsal:

    Takze se da rict ze me celkem malo zajimaj drby jak o bidenovi,tak o trumpovi,stejne jako o ostatnich vejs postavenejch otrocich a jejich tanecky,ktery ridi nekdo jinej,a ten me teprv zajima.Nezajima me ani tolik co a jak se deje,na to jsou po staleti porad stejny mustry,ale zajima me co se chce dosahnout a za jakou cenu.Na to vam sektari odpoved nedaji,jen vas zavedou zcela pochopitelne na vedlejsi kolej plnou tlustejch knih,musej vas zamestnat a uspat,vasi pozornost zamerit jinam a tam ji zamestnat. Takze spete dal.

    • Jéňa napsal:

     @“Nezajima me ani tolik co a jak se deje,na to jsou po staleti porad stejny mustry,ale zajima me co se chce dosahnout...“

     Zapojení GP do řízení běžících procesů: ačkoliv je (GP) UZAVŘEN za svou „membránou“, tak se řízení děje přes nadané/tvořivé/myslící/tvůrčí osoby např. pomocí knih a filmů, příklad: Herbert George Wels (Stroj času „The Time Machine“)...nebo další - Maurice Druon!

     Tam to najdeš, proude, tam je to...

     • Jéňa napsal:

      1 komentář k ROZDĚLENÉ STÁTY AMERICKÉ ANEB PÁD HEGEMONA

      Vlastně už ani není potřeba se rozepisovat - podstatné již bylo řečeno - pod autorovým minulým článkem (na nějž se odkazuje).
      V názoru, který pod autorův minulý článek dal jeden komentující s jehož názorem se plně ztotožnuji, neb věc vidím stejně – to jest ve shodě.

      Ladislav napsal:
      „Autor je ještě větší "konceptuál" než jeho vzor Pjakin.
      Ten, na rozdíl od pana Nováka, vidí rozdíl v tom, jestli prezidentem bude Biden nebo Trump: https://www.youtube.com/watch?v=aIR4ulfkD3s
      (Otázka - Odpověď V. V. Pjakina ze dne 16.11.2020 Titulky CZ)
      Pjakin si, na rozdíl od autora, na konceptuála jenom nehraje, ale ví, o čem mluví.“ ©

    • Jéňa napsal:

     @proud “...pak je jasny kde jsme rozdeleni my a jednotnej GP vlastnici 95% naprosto VSEHO...“

     Tož asi takhle, proude, něco k věci rozdělení – a jen heslovitě. - zde struktura:

     Řízení Světa se děje přes GP (koncepční moc, biblická koncece):
     _ cca 350 rodin (358 rodin - finančních struktur řídících Svět)
     _ ne všechny jsou základnou GP
     _ v dnešní časech (nyní) ještě asi +100 (dalším) rodinám bylo „umožněno“ vejít v tento systém/strukturu
     _ na základě/principu fungování KKG (klanově korporátních grupirovek/skupin) a kooptace se děje klasifikace řízení ve světě:(provádí se globální politika) – v ní jsou
     _ tzv. Hostititelé hry (dělají pravidla hry) tzn. GP
     _ tzv. Hráči (hrají podle těchto pravidel) např. Kissinger, Druon a další - řízení globální politiky
     _ Pomocníci těchto Hráčů...např. Soros, Brzezinski (řízení vnější politiky zemí/států...stranovici)
     _ Figury (plní předepsané zadání, ale myslí si, že jednají samostatně) víceméně prezidenti, např. Obama...
     - - -
     Takových jako Maurice Druon, H. G. Wels je hodně... Conan Doyle, třeba...a takových jako Henry Kissinger je málo...on je vykonavatel Hráč (ve smyslu kategorie)...
     - - -
     Ke GP se nedostaneš, nikdo, je uzavřen – oddělen. I pro Hráče je oddělen „membránou“ - uzavřenou membránou. O GP se můžeš přesvědčit/rozeznat jen z jeho působení na jeho periferie...

     Tolik zkráceně, narychlo z hlavy, zdrojem výcucu výše (v mém podání) je V. V. Pjakin, jeho videa, jeho pořady...ber nebo neber, proude, dávám jak jsem nakoupil, klidně nech být... (a zduř) klidně.

 3. Barta napsal:

  Skvěle napsáno Petře.Děláte moc dobrou práci.Není co dodat

 4. Jarda napsal:

  Kdzž to shrnu - Trump pomohl svými sankcemi Číně zbavit se svého hlavního konkurenta a bez války (vojenské) převzít štafetu 1. světové velmoci...a stačily jí k tomu pouhé 4 roky.

 5. Jéňa napsal:

  Z „tituláku“, v pravém sloupci - ENG ZPRÁVY, úvodní stránky NWOO dnes vybráno:

  Federálové přiznávají, že "obléhání" Kapitolu bylo předem naplánováno Trumpovými nenávistníky, ne Trumpovými příznivci
  https://www.naturalnews.com/2021-01-15-feds-admit-capitol-siege-planned-trump-haters.html

 6. Jéňa napsal:

  Z Ruska:

  MOSKVA, 15. / TASS /. Rusko zahajuje domácí postupy pro odstoupení od Smlouvy o otevřeném nebi (DON). Vyplývá to z prohlášení ruského ministerstva zahraničí, které v pátek vydalo ruské ministerstvo zahraničí.

  "Vzhledem k nedostatečnému pokroku při odstraňování překážek pro pokračování smlouvy za nových podmínek je ruské Ministerstvo zahraničí oprávněno oznámit zahájení domácích postupů pro odstoupení Ruska od DONu," zdůraznila diplomatická agentura. "Po dokončení bude příslušné oznámení zasláno vkladatelům."
  https://tass.ru/politika/10469411

 7. Jéňa napsal:

  Otázka - Odpověď V. V. Pjakina ze dne 11.01.2021 Titulky CZ v překladu Ireny Aneri

  https://www.youtube.com/watch?v=-kGGrc4y0SU

  Obsah: "Útok" na Kapitol

  • Jéňa napsal:

   @"Obsah: "Útok" na Kapitol"

   Chronometráž:
   00:01:14 O „zajetí“ amerického Kapitolu, ke kterému došlo 6. ledna. O skupině VP SSSR. K formování Spojených států jako státu dochází až nyní. Spojené státy jsou projekčně-konstruovaným státem vytvořeným jako nástroj globálního řízení. Proč se státní „elita“ Spojených států rozhodla, že je všemocná. Události, k nimž došlo v USA 6. ledna, jsou srovnatelné s převratem v SSSR v srpnu 1991 (a opatřeními Státního výboru pro mimořádné události) a únorovou revolucí v roce 1917. Proč se státní „elita“ USA vyzbrojuje proti Trumpovi a co zbývá dělat globálním „elitám“. Vznik dvojvládí ve Spojených státech. O beztrestnosti pro fašistické radikály (BLM a Antifa) a potrestání mírumilovných příznivců Trumpa za „zajetí“ Kapitolu. Kdo a proč srežíroval „zajetí“ Kapitolu. Proč jsou naděje ruských liberálů na Bidena marné?
   O blokování Trumpových účtů na sociálních sítích. Nancy Pelosi zkusila přimotat se ke kontrole jaderného potenciálu USA. Prostudujte si práci VP SSSR.
   Zdroj https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-11-yanvarya-2021-g

 8. proud napsal:

  "ROZDĚLENÉ STÁTY AMERICKÉ ANEB PÁD HEGEMONA"............o pad hegemona by slo,kdyby padla Anglie,hlava chobotnice. Staty jsou "jenom" armada............

 9. Jéňa napsal:

  Donald Trump plánuje slavnostní rozloučení před inaugurací Joea Bidena

  Předpokládá se, že prezident opustí Bílý dům buď na palubě Marine One, nebo v koloně aut ve středu ráno před Bidenovou inaugurací.
  Trumpovo rozloučení se uskuteční na základně Andrews, kde je umístěno Air Force One.
  Veškeré podrobnosti obřadu nebyly stanoveny.
  Trump a jeho rodina plánují letět na palubě Air Force One do svého klubu Mar-a-Lago, kde začne své post-prezidenství.

  Trump řekl, že se nezúčastní inaugurac, ale očekává se, že Mike Pence se zúčastní „slavnosti“ spolu s bývalými prezidenty Obamou, G. W. Bushem a Clintonem.
  Bývalý prezident Jimmy Carter (96) se ceremoniálu nezúčastní https://apnews.com/article/jimmy-carter-joe-biden-inauguration-883b9255c96441cd72082cf429b9b331 .
  Carter byl prvním bývalým prezidentem, který potvrdil své plány zúčastnit se Trumpovy inaugurace v roce 2017. Carterovi seděli v uličce vedle bývalého prezidenta Clintona a Hillary a bývalého prezidenta G. W. Bushe a Laury Bushové.

  Starší Bush byl v té době jediným bývalým prezidentem, který se Trumpovy inaugurace nezúčastnil. https://www.breitbart.com/politics/2021/01/15/donald-trump-plans-farewell-ceremony-before-joe-bidens-inauguration/

 10. Jéňa napsal:

  @“...v dnešní časech (nyní) ještě asi +100 (dalším) rodinám bylo „umožněno“ vejít v tento systém/strukturu...“

  Umožněno, ale něco za něco...závazky se musí plnit, pravidla jsou určena - „Hostitelem“ hry.

  Bankéř Benjamin de Rothschild umírá

  Smrt barona Benjamina de Rothschilda, předsedy představenstva společnosti Edmond de Rothschild Holding SA, subjektu, který dohlíží na skupinu Edmond de Rothschild, nastala po infarktu.

  "Ariane de Rothschild a její dcery jsou nesmírně zarmouceni, že oznamují smrt svého manžela a otce Benjamina de Rothschilda po infarktu v rodinném domě ve švýcarském Pregny odpoledne 15. ledna 2021," uvedla rodina v prohlášení.
  Benjaminovi de Rothschildovi, narozeném 30. července 1963, bylo 57 let.
  https://www.latribune.fr/entreprises-finance/banques-finance/deces-du-baron-benjamin-de-rothschild-president-du-conseil-d-edmond-de-rothschild-872627.html

  Dříve byla hlášena smrt britkého miliardáře a spolumajitele médiálního holdingu Telegraph Media Group Davida Barkleye https://russian.rt.com/world/news/821796-vladelec-daily-telegraph-smert

 11. no one napsal:

  @Jéňa
  Snažil jsem se už asi pětkrát odpovědět na Váš komentář výše http://www.nwoo.org/2021/01/14/rozdelene-staty-americke-aneb-pad-hegemona/#comment-2167960, bohužel ani jeden z těch pokusů zdejším systémem z nějakého důvodu neprošel.
  Tak přidám alespoň pár souvisejících odkazů.
  Bojí se, bojí, a tak se snaží, aby inaugurace byla bez oponentů.
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/americke-prezidentske-volby-2020-facebook-inaugurace_2101160733_pj

  A něco z druhé strany. Maďarsko jede:
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/madarsku-dosla-trpelivost-chce-vakciny-z-ciny-40347855

  A EU mu dává volnou ruku (jak pak by mu ji nedávala):
  https://echo24.cz/a/SZtUw/madarsko-ma-volnou-ruku-pro-nakup-cinske-vakciny-uvedla-evropska-unie

  • Jéňa napsal:

   @no one

   Jejda, jsem rád, že Vás vidím, no one.
   Právě jsem dal jeden koment o "pacientovi" a při "kotrole" mých pře+nedoklepů jsem Vás uviděl.

   Nýní jen "na otočku" (mám něco rozposlochané)něco z mé strany
   pro Vás (odpozorované):
   - captcha nemá ráda některé vkládané linky
   - pokud 1 - 2x koment nevezme...vyplatí se pozměnit "úvod" a "zavěr" komentu
   - hodně a převelice záleží na prohlížeči, měl jsem také problémy, mi se osvědčil sem (na NWOO)přispívat z Mozilla Firefox (občas pročistit pamět-historii)
   - na Vaše linkované odkazy kouknu později...vrátím se, určo.

   Nejvíc mne ale trápí, co jse s P. ?!?
   Naposledy jsem ji zde zaznamenal 5.1.2021 a jinde ještě později! Tož nevím...

   Zatím díky za echo, no one, ozvu se, později.

   • Jéňa napsal:

    @no one
    Jo, ještě nedávat do jednoho komentáře více jak 3 linky, odkazy.

    Jak jsou 4, tak to valí captcha rovnou na schvalovačku.
    Max. 3 linky/1 komentář - pravidlo!

   • Jéňa napsal:

    @no one

    "Naposledy jsem ji zde zaznamenal 5.1.2021"
    CHYBA - v datumu...spěchal jsem.

    5.12.2020 je správně!

    • no one napsal:

     @Jéňa
     Děkuji moc za odezvu i za Vaše rady i tipy, vyzkouším.
     "Nejvíc mne ale trápí, co jse s P. ?!?"
     Tak tohohle se přesně týkal můj dotaz v P.S. mého neschváleného komentáře. Právě jsem si myslel, že Vy s paní P. jako "přítel na mailu" v kontaktu jste, ale jak tak koukám, tak asi v tuto dobu nejste. Já s ní diskutoval (pokud se to tak dá nazvat, z mé strany to bylo spíš občasné přispění do pléna) pouze zde a pak ještě dříve na OutsiderM. A jak jsem psal v tom neschváleném komentáři, i když předpokládám, že pro svou odmlku má paní P. jistě opodstatněný důvod, tak přesto doufám, že je v pořádku.

     Zbytek sepíšu znovu během dne.

 12. Jéňa napsal:

  @“Trump a jeho rodina plánují letět na palubě Air Force One do svého klubu Mar-a-Lago, kde začne své post-prezidenství.“

  Trumpovy účty na Facebooku a Instagramu jsou nyní opět k dispozici

  Účty současného amerického prezidenta Donalda Trumpa na sociálních sítích Instagram a Facebook jsou odemčené. Profily úřadujícího prezidenta Spojených států se opět staly plně dostupnými. Zároveň se od Facebooku neuskutečnily žádné oficiální prohlášení o údajném zrušení zákazu.

  Donald Trump ve svém prvním veřejném projevu od 8. ledna nazval obžalobu zahájenou proti němu v Kongresu „pokračováním honu na čarodějnice“
  a jeho blokování na sociálních sítích bylo VELKOU chybou.
  https://rg.ru/2021/01/14/v-videoobrashchenii-tramp-osudil-nasilie-i-prizval-k-primireniiu.html

  "Technologičtí giganti udělali strašnou CHYBU. Způsobilo to spoustu problémů a také velké nebezpečí. Když to udělají, vždy existuje opačný krok," řekl tehdy Trump.
  https://rg.ru/2021/01/16/akkaunty-trampa-v-facebook-i-instagram-vnov-stali-dostupny.html?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop&nw=1610820273000

  • Jéňa napsal:

   @“...na palubě Air Force One do svého klubu Mar-a-Lago, kde začne své post-prezidenství.“

   Existuje podezření v DOBĚ POST ÚSTAVNÍ, která v USA začala už loni 11. prosince http://www.nwoo.org/2021/01/11/doba-post-ustavni/#comment-2167774 s navázností k bodu rozdzvojení vlády USA, započaté provedeným „Šturmem“ Kapitolu 6,1,2021, kterýmž začíná DVOJVLÁDÍ © (V. V. Pjakin, O - O 11.01.2021) v USA, jak už bylo také zmiňováno někde tady http://www.nwoo.org/2021/01/11/doba-post-ustavni/#comment-2167840 (nejenom), že post prezidenství s dvojvládím USA si začne Trump v soukromém sídle ve svém hotelovém a odpočinkovém rezortu Mar-a-Lago.
   Dokonce bude mít účty Facebooku a Instagramu!

   „Chudák“ Biden (nejenom)– to bude dusba :-) ...přes něj se to všechno pohrne, to bude teprve šturm – ŠTURM original.

   Trump říkal, že předávačka proběhne v klidu (bez incidentů),
   ale čeho neřekl: nezmínil ani prezidentskou moc, ani administrativu... jen překvapení už dříve slíbil, že prý: počkejte :-o

 13. Jéňa napsal:

  @"Jo, a ještě něco...dnes se vrací do Ruska berlínský pacient"
  /bez překlepů a nedoklepů/

  Berlínský pacient se vrátil.
  Byl očekáván, hele:

  Letiště Vnukovo, cca. 2,5 hod. do příletu Alexeje Navalného. Do budovy pouští bezpečnostní složky jen cestující s platnými letenkami. Přístup k zóně mezinárodních příletů je ohrazen zátarasy. Nejbližší eskalátory a schody jsou uzavřené.

  Heleme se... :-)

  Pacient přilétá:
  https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3256240-navalnyj-leti-do-moskvy-ruske-urady-nechaly-vyklidit-letiste-vnukovo

 14. Jéňa napsal:

  @"„Chudák“ Biden (nejenom)– to bude dusba :-) ...přes něj se to všechno pohrne, to bude teprve šturm – ŠTURM original."

  ♠ nově zvolený prezident Joe Biden připravuje během prvních deseti dnů v Bílém domě směsici výkonných nařízení a legislativy.

  V sobotu New York Times uvedl, že nově zvolený prezident a jeho tým plánují využít své první dny ve funkci k „signalizaci bodu obratu“ od doby Trumpa. :-)
  Ústředním bodem tohoto úsilí bude příval vydaných výkonných příkazů, po kterém bude následovat širší tlak v Kongresu, aby proběhla nejen ekonomická úleva pro jednotlivce zasažené novou pandemií korona virů, ale také komplexní imigrační reforma.
  https://www.breitbart.com/2020-election/2021/01/16/biden-readying-legislative-executive-blitz-in-administrations-first-10-days/

 15. Jéňa napsal:

  @"pro jednotlivce zasažené novou pandemií korona virů"

  Tutto pronto - první zvonění už zní z Itálie:

  Italské restaurace se otvírají v masovém protestu proti pravidlům uzamčení - Lockdown Rules

  Tisíce restaurací se otevřely v Itálii navzdory přísným předpisům o blokování korona virů v zemi. Masová kampaň občanské neposlušnosti - zahájená pod hashtagem #IoApro (#IOpen) - zaznamenala až 50 000 restaurací navzdory omezením večerního zákazu vycházení.
  https://www.breitbart.com/europe/2021/01/17/italian-restaurants-open-in-mass-protest-at-lockdown-rules/
  - - -
  Prima bella Italy (alias prima bell Italy) byla v Evropě s koronou vždy slyšet v popředí...a nejenom s koronou (v poslední době)...

 16. no one napsal:

  @Jéňa Snažil jsem se odpovědět na Váš komentář výše ale marně, Captcha je asi pěkná mrcha, protože jsem se snažil komentář vložit asi desetkrát jinak a nic. Takže to vzdávám a radši čas využiji lepším způsobem než abych bojoval s Captchou.

  • no one napsal:

   A teď mě napadá možná i proto tu paní P. není dlouho vidět, že ji to prostě odradilo, že měla podobný problém jako já, ono je to totiž hrozně otravné.

   • Jéňa napsal:

    @no one
    Tak to je škoda...ono chvíli trvá než se vychtají captcha mouchy.
    U paní P. v tom bude něco jiného. Už to měla obšláplé...to vím, radili jsme si - jak na tu otravnou captchu, každý s tím má problémy...

    Takže fakt nevím, co se děje :-(
    ...totálné bez informaci

 17. Jéňa napsal:

  @“nově zvolený prezident a jeho tým plánují využít své první dny ve funkci k „signalizaci bodu obratu“ od doby Trumpa. :-) ...přes něj se to všechno pohrne, to bude teprve šturm – ŠTURM original."
  (komplexní imigrační reforma.)

  Signalizaci bodu obratu ala Biden:

  Karavana honduraských migrantů míří do USA

  Kráčející v karavaně citují Bidena:
  „Jdeme hledat lepší budoucnost, práci, abychom mohli poslat domů pár centů. Věříme v Boha, že nám otevře cestu, Biden má dát pracovní příležitosti těm, kteří tam jsou (na americké půdě).“
  https://www.breitbart.com/border/2021/01/17/report-biden-team-to-migrant-caravan-dont-come-you-wont-get-in-yet/

  Připomeňme si, že o jižní hranici USA - mexické zdi, drogových kartelech, migrantech ze Střední Ameriky a dalším, naposledy hovořil (rekapituloval) ve svém projevu Trump z Alamo, z texaského Alamo u hranic s Mexikem http://www.nwoo.org/2021/01/11/doba-post-ustavni/#comment-2167908 .

  Doplňme jen, že proslov byl krátký, trval rovných 22 minut - oznámili to ruští sledovatelé.

 18. Jéňa napsal:

  D. C. se zamyká před Bidenovou inaugurací - ZAVŘENO

  Washington D. C. se uzamkne v následujících dnech před inaugurací nově zvoleného prezidenta Joe Bidena. Uzávěry ulic a mostů dominují městu a vypnou se „hlavní oblasti“ National Mall.
  https://www.breitbart.com/politics/2021/01/18/dc-locks-down-ahead-biden-inauguration-bridges-national-mall-closed/
  Biden „vyhrál“ ©

  Donald Trump odmítá dát "jaderný kufřík“ nově zvolenému americkému prezidentovi Joe Bidenovi

  Washington se stal městem duchů. Betonovými bloky a ploty jsou blokovány celé čtvrti. Ulice jsou prázdné. Je tu víc ozbrojených příslušníků Národní gardy než občanů.

  "Mají skutečné pušky! Nikdy jsme nic takového neviděli!
  Obyvatelé města tvrdí, že k takovým bezpečnostním opatřením nedošlo ani po teroristických útocích z 11.září.

  V den inaugurace Joea Bidena tu bude staženo 21 000 vojáků Národní gardy. To je téměř stejné jako poslední tři inaugurace dohromady a čtyřikrát tolik jako celý americký kontingent v Afghánistánu a Iráku. Stejně jako v Bagdádu, Washington má nyní svou vlastní "zelenou zónu" - můžete projít, ale pod dohledem bezpečnostních sil.
  https://www.1tv.ru/news/2021-01-16/400022-donald_tramp_otkazalsya_otdavat_yadernyy_chemodanchik_izbrannomu_prezidentu_ssha_dzho_baydenu (video z D. C.)

  Donald Trump odmítá dát "jaderný kufřík“ nově zvolenému americkému prezidentovi Joe Bidenovi
  - - -
  Biden „vyhrál“ ©

 19. proud napsal:

  :-))),koukam ze tady ten siopjakinuv idiot spamuje vesele dal,zrejme ho odevsad jinde uz vyhodili....... :-))))))))

  • Jéňa napsal:

   Vážení návštěvníci našich stránek!

   Vydání "Otázka-Odpověď" z 18. ledna 2021 nebude vydáno z technických důvodů.

   https://fct-altai.ru/c/ob-yavleniya-2/ob-yavleniye-o-vykhode-sleduyushchey-peredachi-vopros-otvet-2

  • Jéňa napsal:

   V. A. Jefimov je na svobodě!

   Rozhovor s právníkem po odvolání.
   https://www.youtube.com/watch?v=x8us4B8HHVM

   Dne 18. ledna 2021 odvolací instance změnila verdikt soudu prvního stupně týkajícího se trestu Viktora Aleksejeviče Jefimova na trest odnětí svobody na pět let na podmíněný trest odnětí svobody na stejné období. Omezení v podobě domácího vězení bylo zrušeno od okamžiku, kdy bylo oznámeno rozhodnutí o odvolání, Viktor Aleksejevič je na svobodě a odešel domů, byla zrušena omezení komunikace, pohybu a kontaktů. Obhajoba nezměnila svůj postoj a požadovala osvobozující rozsudek, protože věřila, že obvinění nebylo řádně prokázáno, trvala na nevině V. A. Jefimova. V realitě ruské soudní praxe však lze takové rozhodnutí odvolacího orgánu považovat za jeden z nejúspěšnějších výsledků ze všech možných, ​​protože k osvobozujícím rozsudkům v ruské soudní praxi nedojde téměř nikdy.

  • Jéňa napsal:

   Parler se přestěhoval do Rostova

   Americká sociální síť Parler, oblíbená u příznivců odstupujícího amerického prezidenta Donalda Trumpa, částečně obnovila práci s ruskou pomocí ráno v úterý 19. ledna.

   Internetový expert Ronald Gilmett agentuře Reuters řekl, že Parlerovy internetové adresy nyní vlastní DDos-Guard, kterou provozují dva Rusové. https://colonelcassad.livejournal.com/6487464.html

 20. Jéňa napsal:

  @“Bankéř Benjamin de Rothschild umírá“

  V dnešní časech (nyní), jak už víme http://www.nwoo.org/2021/01/14/rozdelene-staty-americke-aneb-pad-hegemona/#comment-2168058

  A nyní, letos, se zobrazuje podobná situace jako v roce 1996.
  Podobná jako tenkrát, kdy se na pásku oběsil Almschel Rothschild ve věku 41 let.
  https://www.independent.co.uk/news/rothschild-took-his-life-after-death-of-mother-1308817.html

  To bylo také po volbách, ale v Rusku. Odtud také je zdroj zprávy.
  Tehdy ve skutečnosti prý vyhrál Zjuganov, ale prezidentem se stal Jelcin.

  Ruská vláda byla po volbách obviňována, že Jelcinovo vítězství bylo zfalšované. Podle některých zdrojů dokonce v roce 2012 tehdejší ruský prezident Dmitrij Medveděv měl prohlásit, že vítězem voleb byl komunista Zjuganov. Kreml ale tuto tezi popřel. Viz. Následky – zde https://cs.wikipedia.org/wiki/Prezidentsk%C3%A9_volby_v_Rusku_1996

 21. no one napsal:

  @Jéňa
  Ajejej tak to mám trochu strach, navíc pokud Vám neodepisuje ani na e-maily. Snad bude vše OK, a jedná se jen o nějaký druh technického výpadku.

  • Jéňa napsal:

   "no one"
   Přemýšlím o tom stejně...a taký doufám.
   Kdyby to byl technický výpadek, tak by to šlo použít jiný zdroj. Sama mi to jednou doporučila. Aspoň by přišlo krátké avízo, kontroluji to každý den. Snad se vyjasní, nyní je to trápení...

 22. Jéňa napsal:

  Včera se Trump rozloučil:

  Prezident Donald Trump pronesl projev na rozloučenou: "Vzal jsem nejtěžší bitvy"
  Video s úterním projevem Trumpa je v článku https://www.breitbart.com/politics/2021/01/19/president-donald-trump-delivers-farewell-address-i-took-on-the-toughest-battles/

  Prezident Donald Trump v úterý pozdě večer oznámil, že v posledních hodinách svého prezidentského působení omilostnil a zmírnil tresty 143 lidem.
  https://www.breitbart.com/politics/2021/01/19/donald-trump-pardons-americans-last-hours-presidency/
  Udělil také milost svému bývalému stratégovi Bílého domu Stevu Bannonovi.

  Překlad projevu Trumpa na rozloučenou od Martina Dzuriše https://www.youtube.com/watch?v=im97JcsujDA Volby 2020 USA _ Poslední události 19.1.2021 – aktuální (rychlý) překlad z jeho osobní stránky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!