A dobře nám pak (se lží), bude na zemi

unnamed (2)Úkol rozněcovat nevraživost našich lidí vůči Rusku, udělat z něho v našich očích ďábla, z Rusů bandu satanů a z Putina Belzebuba, předepsaný naší vrchnosti ještě vyšší vrchností euroatlantickou, naráží u nás na potíže a jeho plnění neprobíhá zdaleka tak hladce, jak by bylo třeba a jak by si euroatlantická vrchnost představovala. Ale je to v nás, jako v krávě tele, namísto abychom k ruské hranici v pevném šiku mašírovali, tak se kroutíme, namísto hymny EU bychom raději zpívali Hej Slované, v hlavě nám namísto nenávisti k Rusku straší představa o Rusi jako o matičce všech Slovanů a tedy i nás Čechů, kterou nám tam natloukli nešťastní národní buditelé Kollár, Šafařík a další, nedaří se tak, jak by bylo třeba, vyhnat z našich hlav vzpomínku na smrt 12 milionů rudoarmějců, bez níž bychom zde nebyli, zkrátka a dobře nejsme vůbec a dokonce ani v nejmenším tak spolehlivým článkem euroatlantické nenávisti k Rusku, jakým bychom měli být a jaký se od nás očekává. A to i vzdor výjimkám z tohoto neutěšného obrazu, jakými jsou např. starosta Prahy 6 Ondřej Kolář, starosta Řeporyjí Pavel Novotný, primátor Prahy Zdeněk Hřib či Karel Schwarzenberg.

Co s tím?

Je nás třeba převychovat, to je jasné. A jak? Též jasné. Co nejúčinnější propagandou.

Obrátili se tedy naši propagandisté na uznávaného teoretika a praktika obracení lidu na pravou víru Josefa Goebbelse a na jeho tři zásady nejúčinnější propagandy, kterými jsou:

-Nelhat (Gobbels považoval lež za nevýhodnou. A to proto že jakmile je lež jednou prohlédnuta, stává se hlasatel této prohlédnuté lži už trvale nedůvěryhodným. Goebbels navíc považoval lež za zbytečnou, protože uplatňování dalších dvou zásad ji dokáže plnohodnotně nahradit).

-Zakrývat

-Odvádět pozornost

S uplatňováním zásady druhé a třetí nemají naši propagandisté, hlavně ti v naší instituci nejvlivnější, čili ČT, žádné problémy, a v celé jejich šiři ji už roky bohatě uplatňují. Avšak vzdor Goebbelsově výstraze už roky pošilhávají i směrem k jeho zásadě první. A to ne snad s úmyslem ji uplatňovat, ale naopak vyvrátit. Čili nikoli nelhat, jak hlásil Goebbels, ale lhát, pokud se ovšem ta lež podá občanstvu tak rafinovaně, že bude mít šanci zůstat neprokouknuta.

Zrovna včera večer právě tento druh lži, kterou se propagátoři ČT rozhodli zmistrovat i proslulého mistra Goebbelse, z obrazovek našich televizorů zazněl. A to v pořadu Události. Mluvilo se v něm o Janu Palachovi a o vstupu vojsk na půdu naší země v r. 1968, a jen tak jakoby mimohodem utrousil moderátor větu, že mnohé země „ruskou okupaci Československa tehdy tvrdě odsoudily“.

Jestliže v ten okamžik máte za to, že lživé vyjádření „ruská okupace“, jež ruskou okupaci nebyla , protože šlo o nešťastný a politováníhodný čin zemí Varšavské smlouvy, který by se s přivřením obou očí dal snad označit nanejvýš za „okupaci sovětskou“, vypadla z vašeho televizoru jen nějakým nedopatřením, omylem či překlepem redaktora, který onu informaci připravoval, jste na hlubokém omylu. Protože ono ve skutečnosti šlo o výrok, pronesený s nadgoebbelsovsky promyšleným záměrem možná jen propagandistů ČT, ale možná, kdo ví, i o výrok, šířeji vycházející z nové ideologické západní platformy, jež káže označovat vše sovětské a neblahé nikoli už za sovětské, ale za ruské, a tímto trikem přesměrovávat nevraživost lidí k někdejšímu sovětskému k dnešnímu ve sta ohledech odlišnému ruskému. Smísit zkrátka obé tak, aby to dnešní ruské už provždy do sebe nasávalo ono bývalé a někdy nenáviděné sovětské, a v očích světa se tak stalo nenáviděným otloukánkem už jen ono samo.

Že se přitom lže a překonává i pověstné tabu velmistra pokoutní nacistické propagandy, zjevně nikomu nevadí. Účel světí prosrředky a cíl světového zla světí lež. Aneb: Pravdomluvnost často bolí, avšak lež se lehce volí (jehlaspichlas). A čím obelhávanější a tím i hloupější budeme, tím nesnadněji budeme schopni lži rozpoznávat.

A věřte tomu, dobře nám pak bude na zemi.
59 Komentářů k A dobře nám pak (se lží), bude na zemi

 1. abzur napsal:

  Uz davno sa to prejavuje aj na pracovistiach kde som doteraz pracoval .Kto negúúgli,je podozrivý,kto nefasbúkuje,je podozrivý,kto netwittuje je podozrivý,kto necvičí vbposilovni je podozrivý, kto má svoj vlastný názor na niečo,je terorista .

  • Hoch napsal:

   Jak Hebroni vyrábí postraní cesty pro zamoření rodin, rodů a celých národů?
    
   Žid, co je v jeho genech?
   Více čtěte tlusté knihy a vyplyne Vám že židi se vetřely do vůdčích rodů proradností, pokradly těmto rodům dívky, nadělaly jím děti které geneticky formovaly, chlapce osmý den obřezaly, obřiska je zastaví ve vývoji, stanou se bezcitnými zloduchy, děvčátka sloužila jako prstitutky a po dobu desetilet jím cepovaly nenávist ke všem v rodině, následně je pokud dítě zdědilo obličej, vlasy, zorničky očí po matce z původního rodu vracely i s mtkami spátky, materiálně je podporovaly a čekaly i několik generací na změny postojů v kultůře kterou tam vnesly bezcitní chamtiví podvrženci. Jedině u těch si mohly koupit ochranu a kontrolu nad zbytkem rodu a celého pak národa, následně pro židy začal ráj národ rozdělily, vydrancovaly a totálně vysály. Mezi tím již nasadily do okolních národů svoje kukačky a popojely jinam.

   • proud napsal:

    ctes tlusty knihy a vymatlavas si vlastni mozek,protoze zidi se vetreli!!! Takze se radeji lip divej kolem sebe,uc se a hlavne pouzivej vlastni mysleni,tlusta kniho siopjakinova!

    • proud napsal:

     Ono je jedno na kterou stranu je ovcan ovcanem,porad je to jen ovcan,obzvlast ten sectelej,co mu louskani volovin stejne nic neda,NAUC SE POUZIVAT VLASTNI HLAVU,teprv potom mas sanci stat se obcanem! Neznam nikoho kdo by si precetl x tlustejch matematik a stal se nejlepsim matematikem..........obzvlast tech psanejch mizerne.

    • Eschatolog napsal:

     nezáviď proude, má informace a pravdu, blbé co

 2. .lak napsal:

  To přiblblo tam nacintá kvanta a zasírá diskuzi od témat pravidelně a určuje co si musí diskutující myslet po brutopýrovi další fakt na webech nevídaný exot hulvátství bez hranic.:lol:
  Administrator
  Něco jiného je být příznivcem na základě reality, a něco jiného je být svědkem Trumpovým, Okamurovým, Covidovým, prostě být fanatikem, který žije v prostoru VR. To, co se dělo po 13. lednu, když unikl na veřejnost oběžník z Pentagonu, kde všichni velitelé gen. štábu podepisují, že 20. ledna se stane vrchním velitelem Biden, to bylo úplné šílenství.

  Pan VK to říkal jasně, jakmile je venku takový dokument, tak je konec, protože to znamená, že Trump nemá už podporu ani armády.

  https://aeronet.cz/news/video-donald-trump-symbolicky-u-mesta-alamo-skoncil-beznadejny-boj-proti-obrovske-presile-nepritele-stejne-jako-obranci-stejnojmenne-pevnosti-v-roce-1836-padli-uplne-vsichni-ale-jejich-odpor/

  Jenže dalších 7 dní se jely na alternativě bláboly o plánu, o QAnon, dokonce i Alex Jones ještě včera tuším o tom měl pořad, že je všechno součástí plánu Q, nebo tak nějak. Něco jiného je podpora Trumpovi, a něco jiného je popření reality. Ještě dnes ráno nám do redakce chodily emaily, ať se díváme, že Trump bude dnes inaugurován a Biden zatčen. Opravdu mi to začalo připomínat některé voliče SPD, úplně jako na talíři. SPD může udělat jakoukoliv sviňárnu, ale svědci se budou do krve bít za Okamuru. Takové chucpe. A s Trumpem to bylo poslední týden podobné.

  2OdpovězLed 20, 2021 22:24
  Administrator
  Admin
  Administrator
  Ještě dodatek, neobviňujte pana VK, ten už více jak týden dopředu varoval, že bude zvolen Biden, že Trump přišel definitivně o podporu armády, na základě toho uniklého oběžníku z Pentagonu. Naše redakce podporovala Trumpa do poslední chvíle, kdy reálně měl cesty k vítězství otevřené. Už v prosinci pan VK psal, že Trumpovi zůstane nakonec jen jediná možnost, armáda, jako poslední šance. A armáda 13. ledna odtajnila oběžník, ve stejný den, kdy Trump přijel do Alama, do symbolického města marného boje a hrdinství.

  Ty slátaniny, které publikovaly některé jiné servery o zázračném zvratu, o zatýkání Bidena, abdikaci Bidena, který přitom ještě ani nebyl inaugurovaný, takových slátanin se šířilo na alternativě tolik, že si z toho mainstream bude dělat srandu ještě za několik let. Alternativa má vést ke konceptuální gramotnosti a k chápání reality, ne k vytváření oltářů model, virtuálních nadějí a spolků virtuální reality.

  7OdpovězLed 20, 2021 22:33
  Země bez intelektu
  Návštěvník
  Země bez intelektu
  Pro ně je pravda čemu věří a vaše závěry a gramotnost je popřením jak vzdělání tak i realizací boot robota akismet arogance chtěného na kývače. Jste demagog a ani příliš bystrý jako spíš manipulativní. Když nepřinášite informace formou Nosné myšlenky přestaňtE soplat vzdělané lidi bosingem a stalkingem odpudlivého šmíráka.

  0OdpovězUpravLed 20, 2021 23:41

 3. Jéňa napsal:

  USA na Středním východě: jaká rozhodnutí Bidena určí osud regionu

  https://cf.kizlarsoruyor.com/q5551985/0c0f9bb7-ef4b-4404-bb21-42e2c53bb15c.jpg

  Inaugurace Joe Bidena a Kamaly Harris 20. ledna 2021, jakož i převedení kontroly nad americkým Senátem do Demokratické strany do konce ledna povede k situaci, kdy demokraté budou mít úplnou kontrolu nad americkou zahraniční politikou.

  Jaké výzvy čekají na správu nového amerického prezidenta Joe Bidena na Středním východě - v materiálu Borise Rožina, autora blogu Colonel Cassad.
  https://riafan.ru/1373246-ssha-na-blizhnem-vostoke-kakie-resheniya-baidena-opredelyat-sudbu-regiona

 4. Jéňa napsal:

  Viktor Aleksejevič Jefimov hovoří o fázi (školení), kterou prošel, spojenou s uvězněním.

  https://www.youtube.com/watch?v=zhPgBbjxoFk&feature=emb_logo
  Jefimov V. A. _ Vězeňské lekce duši

  - - - souvislosti - - -

  V. A. Jefimov je na svobodě!

  / http://www.nwoo.org/2021/01/14/rozdelene-staty-americke-aneb-pad-hegemona/#comment-2168215 /

 5. proud napsal:

  Tajná smlouva

  Dokument byl údajně nalezen v historii tiskárny zakoupené v bazaru. Na původu až tak nezáleží. Podstatné je, že dokument popisuje, o co v téhle době jde a jak jsou lidé manipulováni. Když se nad každou větou zamyslíte, zjistíte, zajímavé věci...

  Iluze, která nastane, bude tak obrovská, že unikne jejich vnímání.
  Ti, kdož uvidí, budou považováni za blázny.
  Vytvoříme oddělená vzezření, aby zabránila možnosti vidět spojení mezi námi.
  Budeme se chovat, jako kdybychom nebyli spojeni, abychom udržovali iluzi naživu.
  Našim cílem bude vykonat jeden krok za čas, aby nikdy nepadlo na nás samotné podezření. To jim také zabrání vidět změny tak, jak budou nastávat.
  Budeme vždy stát nad relativním polem jejich zkušeností, neboť my známe tajemství absolutna.
  Vždy budeme pracovat společně a zůstaneme spojeni krví a utajením. Toho, kdo promluví, postihne smrt.
  Ponecháme jim krátkou dobu života a jejich mysle slabé, i když budeme předstírat, že děláme opak.
  Budeme využívat znalostí vědy a technologie lstivými způsoby, takže nikdy neuvidí, co se děje.
  Budeme používat měkké kovy, urychlovače stárnutí a sedativa v jídle a vodě a také ve vzduchu.
  Budou pokryti jedy kamkoli se otočí.
  Měkké kovy budou způsobovat, že budou ztrácet své mysli. Budeme slibovat z našich mnoha stran najít lék, přestože je budeme zahrnovat stále větším jedem.
  Jedy budou absorbovány prostřednictvím pokožky a úst, budou ničit mysl a reprodukční systém.
  Z toho všeho se budou rodit mrtvé děti, ale tuto informaci budeme skrývat.
  Jedy budou schovány ve všem, co je obklopuje, v tom co pijí, jedí, dýchají a nosí.
  Musíme být důmyslní v dávkování jedů, neboť mohou dohlédnout daleko.
  Naučíme je, že jedy jsou dobré, s veselými obrázky a hudebními tóny.
  To pomůže k vůli pomáhat. Získáme je, aby prosazovaly naše jedy.
  Uvidí, jak se naše produkty používají ve filmu, postupně si na ně zvyknou a nikdy nepoznají jejich skutečný účinek.
  Když zplodí dítě, vstříkneme jedy do krve jejich dětí a přesvědčíme je, že to je pro jejich dobro.
  Začneme s tím brzy, když bude jejich mysl mladá, zaměříme se na to, co děti milují nejvíce, na sladkosti.
  Když budou mít zubní kazy, vyplníme jim zuby kovy, které usmrtí jejich mysl a ukradne jim budoucnost.
  Až bude jejich schopnost učit se narušena, vytvoříme lékařství, které je učiní nemocnějšími a způsobí další nemoci, na které vytvoříme ještě další léky.
  Uděláme z nich naší mocí poddajné a slabé před námi.
  Budou vyrůstat deprimovaní, pomalí a otylí, a když si k nám přijdou pro pomoc, zahrneme je ještě většími jedy.
  Zaostříme jejich pozornost na peníze a materiální statky, takže se mnozí z nich nikdy nespojí s vnitřním já. Rozptýlíme je sexem, vnějšími lákadly a hrami, takže nikdy nebudou sami v souladu s všeobjímající jednotou.
  Jejich mysli budou patřit nám a oni udělají, co řekneme. Jestliže odmítnou, najdeme způsoby, jak implementovat mysl měnící technologie do jejich životů. Strach budeme využívat jako svou zbraň.
  Ustanovíme jejich vlády a uvnitř nich založíme opozici. Budeme vlastnit obě strany.
  Vždy budeme skrývat svůj cíl, ale provedeme náš plán.

  Naše rodiny se nikdy nebudou mísit s jejich. Naše krev musí zůstat vždy čistá, to je ta cesta.

  Donutíme je zabíjet se navzájem, pokud nám to bude vyhovovat.

  Budou nám poskytovat svou práci a my budeme prosperovat z jejich dřiny.

  Budeme je prostřednictvím dogmat a náboženství držet oddělené od Jednoty.
  Budeme kontrolovat každý aspekt jejich životů, říkat jim, co si mají myslet a jak.
  Jemně a mírně je povedeme, ale necháme je si myslet, že se vedou sami.
  Skrze naše frakce mezi nimi bude rozdmýchávat nepřátelství.
  Když se mezi nimi rozsvítí světlo, uhasíme ho výsměchem, či smrtí, tím, co nám bude nejlépe vyhovovat.
  Donutíme je vytrhávat si navzájem svá srdce a zabíjet své vlastní děti.
  Toho dosáhneme využitím nenávisti jako svého spojence, hněvu jako svého přítele.
  Nenávist je zcela zaslepí a nikdy neprohlédnou, že z jejich konfliktů se vynořujeme jako jejich vládci. Budou vytíženi zabíjením se mezi sebou.
  Budou zalití svou krví a budou zabíjet své sousedy, pokud nám to bude vyhovovat.
  Budeme z toho obrovsky těžit, neboť nás neuvidí, neboť nás vidět nemohou.
  Budeme prosperovat z jejich válek a umírání.
  Budeme to opakovat stále znovu a znovu, dokud nebude dosaženo našeho konečného cíle.
  Budeme pokračovat v nucení, aby žili ve strachu a zlosti, prostřednictvím obrazů a zvuků.
  Použijeme všechny prostředky, abychom toho dosáhli.
  Prostředky budou poskytovány díky jejich práci.
  Donutíme je nenávidět sama sebe a své sousedy.
  Vždy před nimi budeme skrývat božskou pravdu, že všichni jsme jeden. To se nesmí nikdy dozvědět!
  Nikdy nesmí poznat, že barva pleti je iluze, vždy si musí myslet, že si nejsou rovni.
  Krok po kroku, krok po kroku se budeme blížit svému cíli.
  Převezmeme jejich půdu, zdroje a bohatství, abychom nad nimi vykonali naprostou kontrolu.
  Donutíme je akceptovat zákony, které jim ukradnou poslední zbytky svobody, které mají.
  Postavíme finanční systém, který je navždy uvězní, bude udržovat je samotné i jejich děti zadlužené.
  Když budou společně klít, nařkneme je ze zločinů a světu prezentujeme jinou verzi, neboť budeme vlastnit všechna média.
  Budeme používat média ke kontrole toků informací a jejich vyznění v náš prospěch.
  Když proti nám povstanou, rozmačkáme je jako hmyz, neboť nic jiného nejsou.
  Budou bezbranní cokoli udělat, neboť nebudou mít žádné zbraně.
  Rekrutujeme některé z nich, aby uskutečnili naše vlastní plány, slíbíme jim život věčný, ale žádný takový nebude, neboť nejsou jedni z nás.
  Rekrutové budou nazýváni "zasvěcenci" a budou indoktrinováni věřit falešným obřadům průchodů do vyšších sfér.

  Členové těchto skupin, kteří se budou domnívat, že jsou s námi v jednom celku, nikdy nepoznají pravdu. Tu pravdu se nesmí nikdy dozvědět, neboť by ji obrátili proti nám.
  Za svou práci budou odměněni pozemskými věcmi a skvělými tituly, ale nikdy se nestanou nesmrtelnými a nepřipojí se k nám, nikdy nepřijmou světlo a nebudou cestovat ke hvězdám.
  Nikdy nedosáhnou vyšších realit, neboť zabíjení svého vlastního druhu bude blok k přechodu k osvícení. Tohle nikdy nepoznají.
  Ach ano, iluze svobody bude tak obrovská, že nikdy nezjistí, že jsou našimi otroky.
  Pravda bude ukryta v jejich tváři, tak blízko se nebudou schopni zaměřit, dokud nebude příliš pozdě.
  Až bude vše hotovo, realitu, kterou jsme pro ně stvořili, je bude vlastnit. Tato realita bude jejich vězením. Budou žít v sebe-klamu.
  Až bude náš cíl splněn, začne nové éra tyranie.
  Jejich mysli budou spoutány jejich vírami, vírami, které jsme ustanovili za pradávných časů.
  Ale pokud by někdy zjistili, že jsou rovnocenní, zahyneme. TOHLE SE NESMÍ DOZVĚDĚT.
  Pokud někdy zjistí, že by nás společně mohli porazit, uskuteční akci.
  Nesmí se nikdy dozvědět ani to, co jsme udělali, neboť pokud by se to dozvěděli, nebudeme mít prostor utíkat, neboť bude snadné vidět, kdo jsme, až závoj spadne. Naše akce odhalí, kým jsme a oni nás uloví a nikdo nám neposkytne úkryt.
  Toto je tajná smlouva, kterou budeme žít zbytek svých současných a budoucích životů, neboť tato realita transcenduje mnoho generací a životních období.
  Tato smlouva je zpečetěna krví, naší krví. Námi, těmi, kteří přišli z nebe na Zemi.
  O této smlouvě se NIKDY NIKDO nesmí dozvědět, že existuje. Nesmí být NIKDY zapsána či řečena kýmkoli z nás, vědomí toho by bylo příčinou uvolnění hněvu PRVOTNÍHO STVOŘITELE nad námi a my bychom byli vrženi do hlubin, odkud jsme přišli a zůstali tam až do konce času nás samotných.

 6. Jéňa napsal:

  V Rusku se konaly nepovolené demonstrace za propuštění Alexeje Navalného. 
  Proti režimu Vladimira Putina se demonstrovalo i v Praze.

  Britské ministerstvo zahraničí vyzvalo Rusko k respektování mezinárodních závazků ohledně lidských práv a vyjádřilo hluboké znepokojení nad zadržením mírumilovných protestujících.

  Také Spojené státy vyzvaly Moskvu k propuštění zadržených demonstrantů a novinářů. Policie podle Washingtonu použila „brutální metody“.
  https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3258968-svoboda-pro-navalneho-demonstrace-se-chystaji-v-93-mestech-na-vychode-uz-policie píšou hafající podpindosnici z ČT.

  Bidenovští státní pindosi programují demostrace v Rusku již otevřeně, dirigují a koordinují přímo ze své ambasády v Rusku https://ru.usembassy.gov/demonstration-alert-u-s-mission-russia-5/

  Ani se nesnaží se skrýt, nestydí se otevřeně demonstrovat zapojení, jak píše zdroj zprávy, v článku s titulkem:

  Americká ambasáda v Rusku: zítra demonstranti půjdou na Kreml
  https://obetomnegovoryat.ru/posolstvo-ssha-v-rossii-zavtra-protestuyushhie-pojdut-na-kreml/
  - - -
  Po 20 tým bidenčikům pěkně orazilo...

 7. Jéňa napsal:

  KPRF podpořila vzpouru

  Komunistická strana RF podpořila účastníky dnešních nepokojů v Moskvě a neobviňovala stoupence Alexeje Navalného, útočit na policejní kordony a bezpečnostní složky.

  To je uvedeno v prohlášení moskevské pobočky Komunistické strany, v jejímž čele stojí zástupce Státní dumy Valerij Raškin, píše PolitNavigator.

  Komunisté obviňují vládu z toho, že brání protestům, a proto musí být shromáždění organizována nelegálně.

  "Komunisté zároveň apelují na demonstranty, aby nepodlehli trikům ve hře dvou neoliberálních skupin, ale aby šli na třídní protest pod červenými prapory.
  Nejbližší taková akce se uskuteční přesně za měsíc, 23. února," oznamuje Komunistická strana vlastní Majdan.

  • Jéňa napsal:

   O rozhovoru pro Českou televizi informují RIA "Novosti" (nejenom):

   Praha vyzývá k dalším sankcím proti Rusku kvůli Navalnému

   Na schůzce vedoucích ministerstev zahraničních věcí zemí EU naplánované na 25. ledna bude Česká republika podporovat rozšíření sankcí proti osobám v Rusku, které souvisejí se zatčením Alexeje Navaľného, ​​uvedl šéf Ministerstva zahraničí Tomáš Petříček. (zaprodanec)

   Francouzský ministr zahraničí Jean-Yves Le Drian dříve požadoval „účinné“ sankce proti Rusku v souvislosti se zatčením bloggera Alexeje Navalného.

   Minulý čtvrtek připravil Evropský parlament návrh usnesení, které požaduje, aby EU zastavila výstavbu plynovodu Nord Stream 2 kvůli zatčení Navalného. https://vz.ru/news/2021/1/24/1081692.html

   • Jéňa napsal:

    @"...požaduje, aby EU zastavila výstavbu plynovodu Nord Stream 2 kvůli zatčení Navalného"

    Fortuna začíná pokládat "Severní proud 2" v dánských vodách

    "Plavidlo Fortuna ve stavebním koridoru v dánských vodách zahájilo práce na obnovení výstavby plynovodu Nord Stream 2. Práce jsou prováděny v souladu s přijatými dohodami," píše agentura TASS.

    23. ledna dorazilo do německého přístavu Vismar trubko pokladačské plavidlo "Akademik Čerskij", které se může podílet na výstavbě plynovodu Nord Stream 2.
    https://vz.ru/news/2021/1/24/1081702.html

 8. Jéňa napsal:

  @"25. ledna bude Česká republika podporovat rozšíření sankcí"

  Zatímco v Rusku:

  Putin plánuje rozhovor s mexickým prezidentem

  Kreml potvrdil plánovaný telefonický rozhovor mezi ruským prezidentem Vladimirem Putinem a mexickým prezidentem Andresem Manuelem Lopezem Obradorem na 25. ledna.

  "Opravdu je. Rozhovor se připravuje," řekl mluvčí ruského vůdce Dmitrij Peskov, informovala agentura RIA Novosti.
  Dříve mexický ministr zahraničí řekl, že v pondělí bude prezident země Andres Manuel Lopez Obrador vést telefonický rozhovor s Putinem.

  To nebude náhoda, jen tak - letem světem, pod pláštíkem corona viru, jeví se mi.

  I když oficiálně se przentuje: "Budeme hovořit o budoucnosti dvoustranných vztahů, stejně jako o dodávkách ruské vakcíny (z koronaviru) do Mexika," citovala Agentura TASS Ebrarda.
  S připomínkou, že podle britské společnosti YouGov, ruská vakcína proti koronaviru je nejoblíbenější u obyvatel Mexika, Indie a Číny.
  https://vz.ru/news/2021/1/24/1081698.html

  Žádná náhoda, ani překvapení...to je řízené, pěkně v předstihu (opět), využití objektivních okolností - Putinem.

  • Jéňa napsal:

   @"využití objektivních okolností"

   Aji v Argentině, tam je Sputnik V též v trendu:

   Dne 20. ledna argentinský regulátor schválil použití ruské vakcíny proti koronaviru Sputnik V k očkování osob starších 60 let.

   Připomeňme, že druhá dávka ruské drogy dorazila do Buenos Aires 16. ledna.
   Předtím bylo oznámeno, že argentinská vláda získala od RFPI 30 milionů dávek vakcíny Sputnik V.
   19 ledna v Argentině začala očkování zdravotníků druhou složkou ruské vakcíny od COVID-19 "Satelitu V".
   https://vz.ru/news/2021/1/24/1081697.html

  • Jéňa napsal:

   @"Putin plánuje rozhovor s mexickým prezidentem"
   /Žádná náhoda, ani překvapení.../

   První telefonát Joea Bidena - s mexickým prezidentem

   Prezident Joe Biden využil v sobotu svého prvního telefonního rozhovoru s mexickým prezidentem Andrésem Manuelem Lópezem Obradorem k potlačení svého předchůdce, prezidenta Donalda Trumpa.
   A aby přezkoumal dvoustrannou spolupráci v řadě dvoustranných a regionálních otázek, zejména v oblasti regionální migrace.

   Obrador spolupracoval s Trumpovou administrativou na potlačování nelegálního přistěhovalectví. V červnu 2019 podepsal Obrador s Trumpem dohodu, podle níž Mexiko souhlasilo s historickými kroky k omezení nelegálního přistěhovalectví; na oplátku Trump stáhl hrozbu uplatňování cel na mexické zboží.
   Podle této dohody nasadilo Mexiko vojáky, aby zabránily migračním tokům, a souhlasilo s tím, že žadatelé o azyl v USA „zůstanou v Mexiku“, nikoli v USA, zatímco jejich nároky byly soudně rozhodovány.
   / viz. Prezident Trump hovoří z Alamo ...z texaského Alamo u hranic s Mexikem http://www.nwoo.org/2021/01/11/doba-post-ustavni/#comment-2167908 /

   Při útocích na Trumpovu politiku proto Biden útočil i na Obradorovu dohodu, která měla Trumpovi pomoci ji realizovat.

   Začátkem tohoto měsíce Obrador bránil prezidenta Trumpa poté, co byl cenzurován a zakázán Twitterem a Facebookem.
   https://www.breitbart.com/politics/2021/01/23/joe-biden-uses-first-call-with-mexico-president-to-bash-trump/

   • Jéňa napsal:

    nasadilo Mexiko vojáky, aby zabránili

   • Jéňa napsal:

    @"Obrador spolupracoval s Trumpovou administrativou na potlačování nelegálního přistěhovalectví."

    Nelítostná přestřelka mezi konkurenčními kartely v severním Mexiku je spojena s objevem 19 zapálených těl kousek od hranic s Texasem.

    Objev strašlivého místa činu nastal po několika dnech násilí, kdy se frakce kartelu Del Noreste z Los Zetas pokoušela převzít koridory pro pašování drog a lidí ovládané kartelem Gulf. Obě zločinecké organizace vysílají konvoje ozbrojenců, aby bojovali na přes 43 mil nezabezpečené hranici mezi Tamaulipas a Texasem známé jako la Riberena. Při přestřelkách ozbrojenci z obou stran používali obrněná vozidla, automatické zbraně a výbušniny.

    Intenzivní boje pokračují navzdory mnoha ujištěním mexické federální vlády o zlepšení bezpečnostních podmínek v Mexiku.
    https://www.breitbart.com/border/2021/01/24/mexican-cartel-gunmen-leave-19-torched-bodies-near-texas-border/

 9. Jéňa napsal:

  @"25. ledna bude Česká republika podporovat rozšíření sankcí proti osobám v Rusku, které souvisejí se zatčením Alexeje Navaľného, ​​uvedl šéf MZ Tomáš Petříček. (zaprodanec)"

  Německý politik předpověděl Evropě osamělost bez Ruska

  Matthias Platzek, bývalý předseda Sociálně demokratické strany Německa a bývalý premiér Braniborska, řekl, že je důležité obnovit vzájemně prospěšné vztahy mezi Ruskem a Evropou.

  Pokud Podle Platzka nebude-li Evropa pracovat na společné bezpečnostní architektuře za stejných podmínek jako Rusko, bude Moskva pokračovat v dalším sbližování s Čínou.

  "Pak, pokud USA opět zvolí "špatného" prezidenta - a to se může stát - my Evropané se můžeme náhle ocitnout úplně sami na tomto světě," řekl mediální skupině RND.

  Platzek poznamenal, že země EU nebudou schopny vyřešit problémy, kterým čelí, bez účasti Ruska. To se týká zejména otázek změny klimatu, boje proti terorismu, odzbrojení, situace na Blízkém východě atd.

  "Mezi námi a Ruskem není žádný oceán. A to samo o sobě stačí k tomu, abychom se postarali o zlepšení vztahů," řekl.
  https://iz.ru/1115802/2021-01-25/nemetckii-politik-predrek-evrope-odinochestvo-bez-rossii

 10. Jéňa napsal:

  Valerij Piakin. Otázka-Odpověď z 25. ledna 2021 (rusky)

  https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-25-yanvarya-2021-g
  «Вопрос — Ответ» от 25 января 2021 г.

  00:00:00 Biden - americký prezident. Jak se bude Pjakin "vymlouvat"?
  00:37:08 Proč GP "spláchl" Trumpa?
  00:40:50 Antifa v Kapitolu
  00:44:44 "Sebevražda" únosce notebooku Pelosi
  00:46:36 Události v USA: je to možné v Rusku?
  00:47:39 Co řeší "ulice"?
  00:55:42 Shromáždění v Rusku 23. ledna 2021

 11. Jéňa napsal:

  @"Události v USA"

  USA Poslední Události 25.1.2021
  https://www.youtube.com/watch?v=M90i3ve1Mls pohledem Martina Dzuriše

 12. proud napsal:

  Odshora az dolu JEEENA :-))))))))))))))).kam vleze,tomu se ostatni vyhejbaj,neni divu :-))))))))))))))))))))))))))))

 13. Jéňa napsal:

  Vladimir Putin měl telefonický rozhovor s prezidentem Spojených států amerických Josephem Bidenem.

  Vladimir Putin poblahopřál Josephovi Bidenovi k začátku jeho práce jako prezidenta Spojených států. Poznamenal, že normalizace vztahů mezi Ruskem a Spojenými státy by splnila zájmy obou zemí a s přihlédnutím k jejich zvláštní odpovědnosti za udržení bezpečnosti a stability ve světě i celého mezinárodního společenství.

  Prezidenti vyjádřili uspokojení v souvislosti s dnes prováděnou výměnou diplomatických nót o dosažení dohody o prodloužení platnosti Smlouvy o strategických útočných zbraních. V nadcházejících dnech strany dokončí všechny nezbytné postupy k zajištění dalšího fungování tohoto důležitého mezinárodního právního mechanismu pro vzájemné omezování arzenálu jaderných střel. http://kremlin.ru/events/president/news/64936

  • Jéňa napsal:

   @"...za udržení bezpečnosti a stability ve světě i celého mezinárodního společenství."

   Putin předložil Státní dumě návrh zákona o rozšíření DSNV

   Ruský prezident Vladimir Putin předložil Státní dumě návrh zákona o ratifikaci dohody o prodloužení platnosti Smlouvy o opatřeních k dalšímu snižování a omezování strategických útočných zbraní (DSNV, START-3).

   "Podle odstavce 2 článku 14 smlouvy je její platnost deset let. Smlouva stanoví možnost prodloužení o pět let, pokud Rusko a Spojené státy učiní takové rozhodnutí. <... V lednu 2021 se strany v zásadě dohodly na prodloužení smlouvy o pět let," cituje TASS výňatek z textu z dokumentu.
   https://vz.ru/news/2021/1/26/1082124.html

 14. Jéňa napsal:

  Zítra, 27. ledna vystoupí Vladimir Putin na zasedání on-line fóra "Davos Agenda 2021" pořádaného Světovým ekonomickým fórem
  http://kremlin.ru/events/president/news/64931

 15. Jéňa napsal:

  @"MMF a Světové ekonomické fórum vedené Klaus Schwabem ... na základě cílů udržitelného rozvoje OSN do roku 2030."

  Generální tajemník OSN vyhlásil nejhorší hospodářskou krizi za sto let

  Generální tajemník OSN Antonio Guterres ve svém projevu na fóru v Davosu vyhlásil nejhorší hospodářskou krizi za poslední století na pozadí pandemie korona viru covid-19.
  https://russian.rt.com/world/news/825761-oon-hudshii-ekonomicheskii-krizis

  • Jéňa napsal:

   @“na fóru v Davosu vyhlásil ... na pozadí pandemie korona viru covid-19“

   Plné znění zvláštního projevu prezidenta Čínské lidové republiky Si Ťin-pchinga během fóra "Davos Agenda 2021" WEF

   PEKING 25. ledna / Xinhua / - Následuje úplné znění zvláštního projevu „Nechť pochodeň multilateralismu osvětlí cestu k budoucnosti lidstva“, který přednesl prezident Si Ťin-pching 25. ledna 2021 během dialogu "Davos Agenda 2021" WEF http://russian.news.cn/2021-01/26/c_139697958.htm

 16. Jéňa napsal:

  Soudce v Texasu zablokoval vymáhání Bidenova zákazu deportací

  Vydáním dočasného zákazu soudce vyhověl státu Texas, který federální vládu zažaloval v pátek, jakmile moratorium vstoupilo v platnost. Opatření se týká většiny deportací a je klíčovou součástí Bidenovy imigrační politiky, píše agentura AP. Záměr pozastavit vyhošťování přistěhovalců nový prezident ohlašoval během předvolební kampaně.
  https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3260762-soudce-v-texasu-zablokoval-vymahani-bidenova-zakazu-deportaci

 17. Jéňa napsal:

  Jacques Attali vítá uzavření světa

  Otevřené spiknutí provedeno

  Tak titulkuje svůj článek Valentin Katasonov (Článek 1)

  Některá odhalení Jacquese Attaliho,která byla zveřejněna v rozhovorech v roce 2020, si zaslouží být citována. https://www.fondsk.ru/news/2021/01/27/zhak-attali-privetstvuet-vsemirnyj-lokdaun-52780.html

  - - -
  Jacques Attali, řazen na seznam Sto nejvlivnějších intelektuálů světa - podle časopisů Prospect a Foreign Policy https://cs.wikipedia.org/wiki/Jacques_Attali

  To je ten, o němž se říká:
  Emnanuela Macrona představil (nabídl) francouzským Rotschildům sám Jacques Attali http://www.nwoo.org/2020/12/01/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-23-11-2020/#comment-2167461

 18. proud napsal:

  Jen spamuj,at kazdej vi,viiiic,at toho siosrace siopjakina vsem poradne znechutis,diky :-)))))))))))))))))))

 19. Jéňa napsal:

  Spamuji Katasonova,

  ten to trefil – panečku!
  http://www.nwoo.org/wp-content/uploads/2021/01/kasonov.jpg

  • proud napsal:

   Az budes davat neco ze svy vlastni hlavy a prestanes spamovat,pak te teprv zacne soudnej clovek brat vazne a premejslet o tom co pises,na sektare a opisovatele s tlustejma knihama je zvedavej leda idiot!

 20. no one napsal:

  @Jéňa

  K tomu, co v Davosu prohlásil Si Ťin-pching, se mi hned vybavily komentáře paní P. zde https://outsidermedia.cz/rozruch-kolem-cestovniho-ruchu/
  a odkazy v nich, aneb "co si nevypěstujeme a nevyrobíme, to si musíme vytisknout ve 3D".

  Tím chci říct, že mi paní P. moc chybí :(

  A chybět bude i tato Dáma (s velkým D): https://www.super.cz/741457-posledni-vystoupeni-hany-maciuchove-ve-viole-byla-silna-oci-a-hlas-ale-prozrazovaly-zle-zpravy.html#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=zPu3zmeRdMt-202101281829&dop_source_zone_name=super.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  A ta první recitovaná báseň s názvem Čas mi připomněla něco jiného, a sice závěr videa Zákon času (https://www.youtube.com/watch?v=JL2SxikvRTo), kde jsou verše Puškina, které se významově velmi podobají veršům, které recituje Paní Maciuchová v tom prvním videu.

  • Jéňa napsal:

   @no one

   Nedokážu teď na Váš komentář narychlo dpovědět, no one, ale vrátím se (k němu).
   Musím ho totiž nejdříve vstřebat. Ale jedeme na stejné vlně.

   Proto nyní zasílám jen co mi blesko hlavou při (po) přečtení, zkrátka - vybavilo se.

   Jedno video...a vím, že Vy porozumíte, komentovat netřeba:

   Drahý světe, pojďme se bavit o čase

   https://www.youtube.com/watch?v=GoW8Tf7hTGA&feature=emb_logo

   • Jéňa napsal:

    @no one

    @"se mi hned vybavily komentáře paní P."
    Díky za připomenutí a zpětné nasměrování.

    @“tato Dáma (s velkým D)“ + “verše Puškina“
    Souhlas, velké souznění recitovaných veršů s https://data12.proshkolu.ru/content/media/pic/std/7000000/6442000/6441368-5c9476cffa7e7f07.jpg
    Máte to dobře seskládané – srovnané (v hlavě), řekl bych.

    @“paní P. moc chybí“
    Aby ne, co si budeme povídat.
    Ale stejně mi furt vrtá hlavou ze pár věcí s touto záležitostí spojenými.
    Dumám o tom, ale moudrý z toho nejsem, něco mi nesedí. Snad časem...

    • no one napsal:

     @Jéňa
     Omlouvám se, že reaguji až po tolika dnech, bohužel mám práce nad hlavu, což bude ještě nějakou dobu pokračovat :(

     K videu srovnání velikosti hvězd se mi vybavilo velmi podobné video, opět od paní P. - Desátá mocnina https://www.youtube.com/watch?v=0fKBhvDjuy0
     Inu, nadhled je krásná věc a ještě lepší je vzájemná podobnost a provázanost makrosvěta v rámci tohoto nadhledu s mikrosvětem.

     Za obrázek děkuji, rusky bohužel neumím, protože ruština už mě ve škole nezastihla, ale předpokládám, že to není nic jiného, než ony zmíněné Puškinovy verše.

     @Ale stejně mi furt vrtá hlavou
     Máte pravdu, je to zvláštní ta náhlá nečekaná odmlka. Poslední dobou se vůbec dějí divné věci.

     Jinak k momentálnímu dění, jistě jste si už všiml, ale souboj pindosů a podpindosníků s GP "pěkně" graduje, a to i na národní úrovni u nás (viz dnešek Rychetský), a to až do té míry, že Schwarzenberg je schopný říct toto: https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/schwarzenberg-vztahy-s-ruskem-je-treba-vyresit-nez-bude-pozde/1990173

     • Jéňa napsal:

      @no one
      Desátá mocnina, přesně tak, vypovídající video, spolu s D. Rudhyarem - srdeční záležitost paní P.
      D. Rudhyar především
      https://outsidermedia.cz/globalni-prediktor-mini-pan-buh-meni-rusko-na-prahu-nove-epochy/ ...mohu "jen" přitakat.

      Stejně kvituji předpoklad s Puškinem a též sledovačku konfrontace boje - jeho gradaci, jak píšete.
      Prostě shoda, krátce řečeno...vždyť jsem psal P, již dříve, že už jsme 3, tenkrát dříve - to když jsem Vaší komunikaci a sdílení informací sledoval na OM.

      Díky

 21. Jéňa napsal:

  Otázka - Odpověď V. V. Pjakina ze dne 25.01.2021 Titulky CZ v překladu Ireny Aneri

  https://www.youtube.com/watch?v=luaZvP_kNkA

  Chronometráž:

  00:00:21 Proč státní „elity“ USA utrpěly z Bidenova vítězství drtivou škodu. Přeformátování Spojených států je nevyhnutelné. Jak Bidenovo vítězství ovlivnilo budoucnost USA a jak by ji ovlivnilo Trumpovo vítězství. Co ukázaly volby prezidenta USA v roce 2016 a v roce 2020. O Bidenově inauguraci. Proč státní „elita“ USA tak potřebuje impeachment Trumpa.

  00:37:08 Globální Prediktor vzdal Trumpa? Jaká je další role Trumpa.

  00:40:51 O účasti provokatérů z "Antify" a BLM při "útoku" na Kapitol.

  00: 44:44 O "sebevraždě" „únosce“ notebooku Pelosi. K čemu byl potřeba tento příběh o krádeži notebooků z Kapitolu?

  00:46:36 Analogie událostí, které se nyní odehrávají v USA a odehrály se v Rusku roku 1991. Pouliční dav nic neřeší.

  00:47:39 Potřebuje politický vůdce vyvést na ulici dav, aby něco podpořil. Jak použili lidi, kteří šli ke Kapitolu podpořit Trumpa. O zavedení provokatérů do pouličních protestů. Pouliční protesty nic neřeší.

  00:55:43 O demonstracích na podporu Navalného, ​​které se konaly v Rusku 23. ledna 2021. O čem hovoří Medveděvův článek. Proč na protesty 23. ledna vyvedli děti. O demonstrantech, kteří profesionálně napadli policisty. Naučte se KOB a DOTU.
  https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-25-yanvarya-2021-g

 22. Jéňa napsal:

  Čínská vojenská letadla simulovala útok na americkou letadlovou loď poblíž Tchaj-wanu

  píše Financial Times. Používaly jako simulovaný cíl skupinu lodí amerického námořnictva pod vedením dopravce USS Theodora Roosevelta.
  https://www.ft.com/content/e6f6230c-b709-4b3d-b9a2-951516e52360

  Není pochyb o tom, že byl prezident Biden informován, a tento incident se ukáže jako obrovská překážka, pokud jde o vyjádření naděje administrativy na zlepšení vztahů s Čínou po Trumpově dlouhodobé nátlakové kampani proti Pekingu.

  Zdroj zprávy https://izwest.livejournal.com/9254599.html

 23. Jéňa napsal:

  Každý, kdo má pozitivní koronavirový test "bude okamžitě povinně umístěn do karantény do určeného vládního zařízení," prohlásil Trudeau.

  Kanaďané vracející se ze zahraničí budou muset poskytnout negativní výsledky testů PCR na koronavirus oznámil kanadský premiér Justin Trudeau v pátek.

  "Každý, kdo obdrží negativní výsledek testu a je oprávněn vstoupit do Kanady, musí ještě dokončit plnou, povinnou 14-denní karanténu. Kanadská vláda "bude dále zvyšovat úsilí o sledování, aby zajistila, že cestující vstupující do Kanady dokončí příslušné povinné 14 denní karanténní období podle zákona o karanténě".

  U Kanaďanů, kteří dostali vakcínu proti koronavirům, nebyly vyhlášeny žádné výjimky.

  Nová kanadská cestovní omezení zahrnují ukončení letů do Mexika a Karibiku nejméně do 30. dubna. https://www.breitbart.com/health/2021/01/30/justin-trudeau-canadian-travelers-positive-coronavirus-tests-must-quarantine-designated-government-facilities/

 24. Jéňa napsal:

  Alžběta II. si před summitem G7 naplánovala přijetí světových lídrů

  Královna Velké Británie Alžběta II přijme nového prezidenta USA Joe Bidena a další světové vůdce v Buckinghamském paláci před summitem skupiny "velké sedmičky" v červnu, informoval deník Sunday Times.

  Buckinghamský palác odmítl zprávu komentovat.

  Velká Británie oznámila, že plánuje uspořádat první, téměř po dvou dvou letech, summit G7 v červnu - v osobním formátu (tváří tvář). Místem konání byl vybrán Cornwall v jihozápadní Anglii.

  V roce 2020 se summit G7 nejprve přesunul na podzim a poté byl zrušen kvůli „pandemii“ korona viru. https://www.interfax.ru/world/748722

  Cornwallští přivítali zprávu o třídenní akci a vítají summit – mají radost.
  https://www.cornwall.gov.uk/council-and-democracy/council-news-room/media-releases/news-from-2021/news-from-january-2021/cornwall-welcomes-government-g7-leaders-conference-announcement/

 25. Jéňa napsal:

  Armáda provedla převrat v Myanmaru

  Dnes armáda provedla státní převrat v Myanmaru. Zatkli prezidenta země Wina Myina, státní poradkyni Aun Schan Su Ťij, která je laureátkou Nobelovy ceny míru, a další vládní činitele.
  Myanmarská národní obranná armáda vyhlásila roční výjimečný stav. Podle čínské tiskové agentury Sin-chua rozhodnutí učinila prezidentská administrativa a podepsal ji viceprezident země Myint Shwe, který je nyní úřadující hlavou státu. Prohlášení také říká, že moc v zemi bude převedena na vrchního velitele ozbrojených sil Min Aung Hlain.

  Armáda označila machinace z loňských listopadových voleb, které označila za "podvod", za důvod k uchopení moci.

  Tisková mluvčí Bílého domu Jen Psaki již vyjádřila znepokojení nad událostmi v zemi.

  Spojené státy jsou znepokojeny zprávami, že myanmarská armáda podnikla kroky k podkopání demokratické transformace země, včetně zatčení státní poradkyně Aun Schan Su Ťij a dalších civilních představitelů.
  https://izwest.livejournal.com/9282303.htm
  - - -
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Myanmar

  • Jéňa napsal:

   @"Spojené státy jsou znepokojeny zprávam"

   Biden pohrozil obnovením sankcí proti Myanmaru

   Moskva 1. února. INTERFAX.RU - Americký prezident Joe Biden pohrozil obnovením sankcí proti Myanmaru, kde se armáda chopila moci,uvedl Bílý dům.

   "Spojené státy v posledních deseti letech zrušily sankce vůči Myanmaru díky pokroku směrem k demokracii. Zrušení tohoto procesu nás povede k určení, jaké příležitosti máme v otázce sankcí. Pak přijmeme vhodná opatření," uvedl Biden v prohlášení zveřejněném na webových stránkách Bílého domu.

   Biden označil uchvácení moci, zadržení státní poradkyně země Aun Schan Su Ťij a dalších představitelů a zavedení stanného práva za přímý útok na přechod země k demokracii a právnímu státu.

   "Mezinárodní společenství by se mělo sjednotit a požadovat, aby barmská armáda(až do roku 1989 byl stát nazýván Barma - IF)okamžitě postoupí moc, propustí aktivisty a úředníky, které zadrželi, zruší všechna telekomunikační omezení a zdrží se násilí proti civilistům," řekl Biden.
   https://www.interfax.ru/world/748921

  • Jéňa napsal:

   @"Myanmarská národní obranná armáda vyhlásila roční výjimečný stav."

   Nezbývá než připomenout v rámci interesů a pozorování převzaté informace:

   Neipyijtoi, 22. ledna / TASS /. Rusko a Myanmar podepsaly dohodu o bezpečnosti letů letadel. Za ruskou stranu dokument podepsal náměstek ministra obrany Ruska generálplukovník Alexander Fomin.

   Dohoda o spolupráci v oblasti bezpečnosti letadel byla podepsána za přítomnosti Ministra obrany Sergeje Šojgu a vrchního velitele ozbrojených sil Myanmaru vrchního generála Mina Aung Hleina během oficiální návštěvy ruského ministra Myanmaru. Dohoda byla pokračováním spolupráce mezi rezorty obrany Ruska a Myanmaru.

   V posledních pěti letech se intenzivně rozvíjí vojenská spolupráce obou států. Jednotky vs Myanmaru se pravidelně účastní vojenských mezinárodních her a bojových výcvikových akcí, včetně loňských jednotek armády republiky, které se zúčastnily СКШУ "Kavkaz-2020". Kromě toho byla v roce 2018 uzavřena mezivládní dohoda o zjednodušeném postupu vstupu válečných lodí do přístavů Ruska a Myanmaru.

   Velení ozbrojených sil Myanmaru projevuje zájem o další moderní ruské zbraňové systémy.
   https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/10521923

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!