Mr.Kubelík Show – Majitel tzv. „Dezinformačního webu“ a konspirátor Jan Korál

kubeliknwoo

Dnes přijal pozvání majitel tzv. "Dezinformačního" webu http://www.nwoo.org/. Je země kulatá, nebo placatá? Proběhl holokaust, nebo je to mýtus? A co současná situace v Americe, obchodují demokráté s dětmi? Na tyto a další otázky jsme hledali odpovědi s Janem Korálem
25 Komentářů k Mr.Kubelík Show – Majitel tzv. „Dezinformačního webu“ a konspirátor Jan Korál

 1. .lak napsal:

  To bila robě cí cvalificucace, ale jdu vylejt kde se vzal tu se vzal trochu octa na balkón co by velkomožný. :-) Zbrblanti, nehnete haksnou pro komu nu.
  http://arkanumlarp2012.wdfiles.com/local--files/dlaci/vlkodlak%2B.jpg

 2. host napsal:

  Klobouk dolů, vážený Admine. Vy pro svobodu a naši budoucnost uděláte vážně všechno :)

  Já bych nedal už ty čilipapričky. Natož toho namachrovaného mladého blbečka.
  Chtělo by to ale pokračování. Nebyl připravený na vaše obšírné vysvětlování, tak se toho moc nestihlo.

  Jen jednu chybu to mělo. Nebyl jste připravený na průměrně ignorantského člověka. Počítal jste s inteligentním a hluboce znalým člověkem vašeho formátu.
  Jenže když jdete mezi průměrné lidi co si myslí že až do Bureše bylo v ČR vše v pořádku, tak tomu musíte přizpůsobit narativ, styl vysvětlování. Protože jinak si myslí že jste z jiného vesmíru. Stejně tak vás nepochopí jeho posluchačstvo.

  • zaknaktel napsal:

   Ten "mladý blbeček" díky bohu samotnému panu Korálovi již před rozhovorem popsal, v jakém duchu se rozhovor vede.. tj. není to seriozní pořad, ale humorný pořad a proto.. jen ignorant není schopen rozeznat nadsázku. Chápu, že máte hlavu v zadnici a jste patrně zapšklej, 40+ týpek buď s hypotékou a faganama na krku, nebo žíjící u své matky.. ale chtělo by to nebejt tak ublížená, ignorantská pí_ča :-)

   • Gottwaldína napsal:

    Trefils hřebík kámo, je to tak, ale musíš pochopit i Korála, že jako majitel nebude říkat vše na rovinu. Musel to vše dát do neutrální roviny, /ani pro, ani proti/ nebo i /spíš pro, spíš proti/.Já na jeho místě asi bych totéž tak. Osovně si cením 1 minuto tohoto videa od 35:00 do 36:00, kde mistr Korál říkal o skutečnem stavu na Ukrajině. Protože nikdo z alternatívy v ČR se tomuto tématu jaksi nevěnuje. Náš soused Ukrajina, a nikdo nemá zájem. To je síla co? Jinak tohle video je perličkou, když vidím že Flagfox mi ukazuje Server Location: Czech Republic.

 3. proud napsal:

  Pekny,ale prekvapils s kulatou Zemi i siopjakinem :-).Toho dal neresim,ale napadlo te nekdy ze muze bejt planeta pochopitelne ne vyslovene placata,ale rozhodne ne kulata,ani sisata,mas nejakou teorii na kulatost kosmickejch teles? ;-).Ze oficialni mapa Zeme vubec nemusi odpovidat skutecnosti? Co kdyz Zem je neco jako ostrov v mori i s tim spodkem,takze vlastne takova vetsi navrchu zplostela hrouda,vlastne ohromnej meteor jak je v kosmu celkem "zvykem",tedy normalni? ;-) :-)Lidi co pili savo nam to uz samozrejme rict nemuzou:-).Nechal ses chytit na holokaust a zidy,nerozdelils ty spatny siozidy a celkem normalni zidy,kam se podeli siozidi a proc jsi holokaust neuvedl na pravou miru ze sice byl,ale povida se jen o nadnesenym cisle zidu(ty dva miliony jsi trefil presne) a nemluvi se o x krat vic utrapenejch Slovanech a Arijcich?.....Pojem "prima demokracie" je nesmysl stejnej jako demokracie za ne dnes vydavana, plynouci uz z toho jak vznikla a co to bylo,respektive je,prachobycejna diktatura tech co "maji".Chytneme,ale tim se dostanes zpatky k siozidum a jejich poskokum,zadna minulost,nerkuli konec,staleti pretrvavajici skutecnost. Ovsem chapu ze se nedalo mluvit naprosto otevrene......."bohuzel".A mimochodem,malem ses vyvratil na tech "pochoutkach":-)))

  • .lak napsal:

   No tak běžné fyzikální zákony platí kromě toho že v nekonečnu možností je možné na bázi jiných parametrů možný i jiný vesmír a mám 100pro důvodů že tenhle primitivní vesmír až metrix je s náhodami tak nenáhodný že je až debil. :lol: ... fakt jsem si ověřil že mám orientaci i bez očí a včera po zhasnutí kdy byla v místnosti tma jak v pr. deli jsem s naprostou jistotou popadl dveře napříč a že jsem k nim trefil a to by byla jinak rána (stalo se mi kdysi že jsem kdysi s kocovinou v mrákotách vyměňoval kolo u auta a od heveru jsem chtěl vstát ale vítr mi je nastavil a já si vrazil dveře mezi oči a ještě měsíc mne brněla hlava a málem jsem zazvonil a v té souvislosti jsem i vzpomněl :lol: jak se poprali skinhýdi a tak se kopali kanadami do hlav až jim duněli opravdu, a potom odešli jako by nic "roboti :-) ) no a které mohli být zavřené, otevřené zavislé na čubíkovi který trajdá sem a tam a neskenuju ho furt.
   Jo odkaz
   https://www.youtube.com/watch?v=zBGYVzk9V0A

 4. .lak napsal:

  Z ae
  I poměrně jinak uvážliví asi mohou ulétnout.
  Slovan
  Tak tím u mně skončil, dobytek Volný. Beztak zkurvenej židák. Proč ten čurák vypasenej neučí, aha to by měl jen 40 000Kč a musel by něco dělat. Za mne je to další vychcanej hajzl.

  1OdpovězLed 24, 2021 10:50

  Návštěvník
  Země bez intelektu
  Tam mají jinou cenovou láci a on o tom hovoří
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-01-21-aktualni-komentare-ans-phdr-vitova-judr-hais-a-poslanec-lubomir-volny/
  a polovina statníků počítající se za pracovníky má 42.t.? Pochybuji že by měli ti co nedělají jen virtuál ve zlomku obyvatel by měli takový mzdový příjem. To není bohulibé.
  A dnes se kašle i na děti jak na seniory trhem komplet takže 2/3 obyvatel dali na lopatu s odpadem. A děti boháčů jsou na tom mizerně, ale zas mohou mít v genech že jsou necitelní také. Takže třeba salám. Loutkáři důsledně drží že z osob závislých krev neteče. Mají posunuté vnímání/blbě jinak by se zazobanci nestali.
  Vždyť někde za Brnem měli výchovné lágry pro děti zbohatlíků z ameriky které tu policie rozprášila pro drastické zacházení s dětmi. A mysleli si že tam na ně šerifové jak v americe nemohou. ... jestli jim nedali tip.
  0OdpovězZrušitLed 24, 2021 21:11

 5. Jaroslav Emerych napsal:

  No nevím.Tazatel mi připomíná člověka,co klidně spojí Napoleona s okurkama ,má spočítaný židle v hospodě ve Slavkově,kde Napoleon spal,ale neví nic o bitvě.A taky tam vzniklo jedno z nejhezčích českých slov.Francoužští vojáci říkali holkám "malé kočičky" tj.petit chat....prostě malilinko zkomoleně píča.To jenom,aby jste věděli.

 6. domino svetík napsal:

  Pán Korál,
  na ten rozhovor ste neboli pripravený a Vaše všeobecné komenty, takmer všetky bez dôkazov, boli - diétne...
  Prvá otázka, keď ste opísali slobodomurársku symboliku a podiel slobodomurárov pri založení USA.
  Moderátor sa opýtal, či máte nejaký dôkaz a Vy ste odpovedali všeobecnými frázami a žiaden dôkaz ste nespomenuli.
  Nuž,jeden z najznámejších obrazov v USA, zobrazuje slobodomurárov
  G. Washingtona, B. Franklina a P. L´Enfanta, pri kladení základného kameňa Kapitolu so slobodomurárskymi insígniami.
  Druhý zobrazuje G. Washingtona, ako majstra lóže.
  Je známe, že základný kameň položili 18. sept.1793, medzi 11:15 a
  12:30.
  Prečo?
  Tento čas vybrali presne spomenutí traja preto, lebo vtedy sa nachádzala tzv. hlava draka (Caput Draconi), teda súhvezdia Draka, v súhvezdí Panny, čo vraj prináša šťastie.
  Viac, ako polovica tvorcov Ústavy USA boli slobodomurári, atď....
  No, nemôžem povedať, že Vaše vystúpenie bolo presvedčivé.
  S úctou
  domino svetík

 7. weissbach napsal:

  Cením si odvahy, že jste to sem dal. Netvrdím, že to tak je, ale ta politická korektnost a frázování ve mně budí dojem, že informační boj pomalu vyměňujete za budoucí politickou kariéru. Ale netvrdím, že to tak je, jen jaký z toho mám dojem.
  Bylo to skoro takové jako když jsme slyšeli Okamuru před a po...

  • proud napsal:

   Vzhledem k nekterejm otazkam bych to spis sacoval jako ochranu pred Chocholouskem v pripade kulaty Zeme a kriminalkou,v pripade siozidu.............Na politickou karieru muze stejne zapomenout a pocitam ze to dobre vi.Zmrdi nezapominaj.

 8. Martin napsal:

  Při shlédnutí videa mne napadá ono známé rčení o perlách a sviních.

  Jakou cenu má pro člověka neznalého odpověď na něco, na co se ani neptá?

  Zásadní odpověď je ta, že alternativní zprávy mají smysl pro ty, kteří potřebují poznávat svět z více pohledů.

  Malá perlička na závěr- Pokud jde o placatou Zemi - každá dostatečně hluboká pravda má jednoduché, všemi pochopitelné - nesprávné řešení. Není jen fyzická Země, je i Země jako svět mezi světy. Vnímáme-li náš svět jako rovinu v řezu (více než tří)rozměrného prostoru, potom je (v tomto pohledu), skutečně placatá - podobně, jako je čtverec placatý v krychli - bez ohledu na svůj další tvar - a krychle je plackou v super-krychli. Tak i koule je plackou - jako řez vyššího rozměru. A náš svět tak, jak se jeví lidem, je ve skutečnosti plackou - protože neví nic o svých dalších dimenzích.

  A o tom to je - nacházet kontext, ve kterém mají některé pravdy smysl. Ale to chce mít trošku větší rozhled. S přáním všeho dobrého do dalších bojů

  Martin

  • proud napsal:

   Z takovyho pohledu by pak Zeme byla nejspis,bez legrace,"hyperkrychle".

   • Martin napsal:

    Ona Země je mnohodimenzionální, když se hovoří o světě jako o placce, tak se tím myslí svět, který vnímáme klasickými (fyzickými) smysly. Naučit se myslet TUTO hmatatelnou Zem jako placku je první krok k tomu, dokázat myslet (a následně i vnímat) další rozměry. Tedy výrok "Země je placatá" je buď z pohledu materialisty nesmírný blábol a nebo je hlubokým výrokem, který vyvádí mimo úroveň klasického materialisty - do dalších (tj. duchovních) rozměrů. Proto jsem se divil, že Jan tak ochotně souhlasil s tím, že Země je samozřejmě kulatá - ačkoliv to je zřejmá lež - protože je to velmi, velmi zúžený pohled, který člověka uzavírá a přímo zavírá oči před tím, co jej může vyvézt mimo "TUTO" plochu. Přičemž pochopitelně jen podotýkám, že touto placatou Zemí se myslí nejen naše Země, ale vůbec celý fyzický vesmír - jak si jej lidé běžně představují. Ten celý je v tomto smyslu jen plackou.

    • admin napsal:

     Geniální a všeobsažná odpověď. Obávám se však, že Mr.Koukolík i 99% diváků by z takové odpovědi nic nemělo a vůbec by to nepochopilo :-D

  • Globalista napsal:

   Martine, Admine, Proude, je to trochu složitější ..
   Země je placatá, kulatá i dutá, na jednu otázku existuje více odpovědí, které jsou pravdivé, záleží ale na pohledu na věc, resp. problém ..
   Země je placatá pro život člověka, vyletíli do Kosmu tak je kulatá, sjedeli do hlubiného dolu tak je dutá ..
   Takže staří mudrci měli větší pravdu než dnešní slepá věda, když uvažovali o Nebi, Pozemském světě a Podsvětí ..
   S tím Vesmírem je to ještě složitější ..
   Náš Vesmír je samozřejmě trojrozměrný, a obsahuje mimo materie i Vědomí - pro křesťany Božího ducha..
   O jediné správné Kosmologii Vesmíru ukryté v alegoriích Křesťanství (ne ale ve Starém zákoně a Kabale) jsem tu už mnohokrát psal ..
   Maxim

   • proud napsal:

    s prominutim,ale krestanstvi je stejny znasilneni lidskyho ducha jako kazdy jiny lidsky dogma.Najde se jak v minulosti,pritomnosti i nedaleky budoucnosti jen malo tech kdo myslej na sebe az skrz ty ostatni,pokud vubec nekdo,a to je jeste otazka jak na ne myslej,ze? Drtiva vetsina na ne mysli jen jako na zpusob mit se lp at se s nima stane cokoliv,to je dalsi nestesti. Takze je jasny ze jsem mel na mysli mit se lip skrz stesti druhejch ktery se mnou budou sdilet a to krestanstvi naprosto urcite nikdy nebylo,neni a nebude! A protoze uz zacinaj tyhle cirkevni svinarny bejt ohrany,prisli siozidi s novinkama,treba se siopjakinem a mnohejma dalsima jejich napadama pod jejich rezii...........

    • proud napsal:

     a vrchol tomu nasadili svym slavnym,vymyslenym covidovym resetem kterej jim ovcani zerou a jdou pod kudlu prave jako ty ovce...........

    • Globalista napsal:

     Proude, ideje ideologií i náboženství se mohou použít pro "lidskou" společnost různým způsobem ..
     Uvědomělí Lidé je využijí ke svému prospěchu, lidské opice správné ideje samozřejmě zprzní a nahradí je opičími ..
     Rovných Lidí uvědomujících si potřebu mravnosti pro vzájemné bezkonfliktní soužití je málo, proto se pořád lidstvo vrací zpátky k opicím ..

     • proud napsal:

      clovek nema s opici pranic spolecnyho,ze z ni vznikl je jedna z prvotnich lzi:-),ale rozumim cos chtel rict.Proc je tech "dobrejch" tak malo? Protoze ovcan nemysli,ale jen kopiruje a posloucha,to je ten zacatek onoho bludnyho kruhu kterej se jisty skupiny snazej uz tisice let udrzovat a zjevne se jim to dari,at jde o jesle,skolku,skoly a pak i "zamestnani".

     • proud napsal:

      Vsimni si jak se kdekdo zabejva tim co by lidi meli delat a jak by to meli delat.....cirkve,pjakinove s tlustejma knihama,ruzny sekty,skoly,vlady a podobne,ale vubec nikoho nezajima co by lidi chteli a jak by to chteli,natoz jeste kdyby to chteli obcani a ne ovcani,naopak,vsichni "vlivni" a jejich poskoci z toho maji panickej strach a hruzu a osypavaji se jen pri predstave,ze by lidi zacli pouzivat vlastni hlavy a prestali se bat zodpovednosti,ale naucili se ji ridit, a ne ty jejich..........

 9. dikmqa napsal:

  Nepodařilo se mi níže uvedené ověřit, takže to berte s rezervou:

  Na Slovenské ministerstvo zdravotnictví se již obrátilo tolik lékařů, že tedy již dalo v praxi vyzkoušený léčebný protokol (vit.C, vit.D, zinek, selén, ivermectin), známý již z poloviny r. 2020, do oficiálních postupů pro léčbu covid19.

  V ČR si asi ještě pár měsíců počkáme.

  "Na základe klinických skúseností, ktoré nie sú podporené veľkými vedeckými štúdiami, ale na pracoviskách sú v tiesni úspešne využívané, je možné podať: U pacienta s potvrdením COVID-19 s potrebou inhalácie kyslíka, NIV (HACOR <5), ale aj pri indikácii UVP: vitamín C v infúzii až do 1 g/kg, druhý deň polovičnú dávku, do 4.-5. dňa 0,25 g/kg. Ivermectin tbl 0,2 mg/kg 2-5 dní do odznenia príznakov. Zinok a selén, vysoké dávky D vitamínu, thiamín, antipyretíká, melatonín. Pri zvýšenom PCT a CRP empiricky Azitromycín (3 -6 dní) alebo ATB podľa citlivosti."

  https://standardnepostupy.sk/_files/200000771-e6f59e6f5b/Zasady_odporucania_diagnostika_liecba_pacientov_covid19_OAIM.pdf

  O schopnosti ivermectinu se vědělo již v dubnu 2020:
  https://denikn.cz/minuta/333983/
  Na výzkumu vakcín pracovalo několik desítek společností a s podporou desítek miliard od vlád.
  Na asanaci ekonomiky poškozené lockdowny se vydaly stovky miliard.
  Kolik miliard se dalo na výzkum toho, jestli lze výše uvedený proces z laboratoře použít i u lidí?

  Zkušenosti s ivermectinem v zaostalých rozvojových zemích, nicméně věrohodnot grafů není jak ověřit, může to klidně být vycucané z prstů:
  https://www.hlavnespravy.sk/rozvojove-krajiny-radikalne-znizuju-umrtnost-na-covid-19-s-tymto-zazracnym-liekom-zaostavame-uz-aj-za-nimi/2394578

 10. Argento napsal:

  Pan Korál bezvadný! Dobré názory, se kterými souhlasím. Jeho protějšek nepřipravený, neobjektivní blbeček, který je přesvědčen o své genitalitě! Ubožák, co si myslí, že jen v USA vychází slunce ze správného směru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!