Cizí viry nás nemohou infikovat. Jediný způsob, jak získat cizí viry je injekčně.

coronaextra

Takové viry, říkají diskutující v 5-dílném videu, nazvaném „Important Information on Coronavirus,“ které by jen tak lítaly vzduchem, když někdo kýchne a mohly nás infikovat, ty neexistují. Viry nejsou schopny infikovat nikoho. Viry jsou neživé částice, nejsou ani schopné se rozmnožovat, nejsou nakažlivé a také nejsou schopny přeskočit z jednoho živočicha na druhého. Jediný způsob, jak dostat cizí viry do jiného živého tvora je INJEKČNĚ! Již dlouho je známo, že francouzský biolog Louis Pasteur neměl pravdu, když tvrdil, že bakterie jsou původcem všech nemocí a přišel s očkováním, jako s obrannou metodou proti těmto útokům. Pravý opak je pravda a přesto ještě dnes to naše lékařská věda plně nechápe.

Žijeme ve vědeckém středověku. Proto tolik nesmyslných a nic neřešících příkazů, opatření, léků, terapií, očkování, karantén, roušek, strachu jeden z druhého a kdovíčeho jiného.

Náš biologický systém funguje na zcela jiné bázi, než jak nám bylo doposud říkáno. Viry a i bakterie si vyrábíme sami. Jsou součástí našeho systému a nejsou v žádném případě přenosné, ani nakažlivé. Naše vlastní buňky je vyrábí na to, aby s jejich pomocí dostaly cizí škodlivé látky, nebo jedy ven z organismu. Proto jsou pro nás jak viry, tak i bakterie velice prospěšné, protože s jejich pomocí se zbavujeme skutečného ohrožení, které by mohlo vyústit ve vážnou nemoc.

Nemůžeme na příklad spolknout virus, či zvířecí bakterie a poté onemocnět, protože náš trávící systém se postará, ať už pomocí enzymů, nebo žaludečních kyselin a změní je buď na aminové kyseliny, nebo na peptidy.

Ovšem pozor, hygiena a opatrnost jsou naprosto nutné, protože z nečistoty a od zvířat můžeme dostat parazity, což je úplně jiná historka. Paraziti jsou rovněž okem neviditelní a dokážou způsobit všecky nemoci, jak je známe. Je velmi těžké se jich zbavit a nezničíme je ani vařením, ani pečením (přežijí až do 300°C). Jedině správnými hygienickými zásadami můžeme parazitům zvenčí předejít.

 

Bakterie a viry na naši očistu

Náš organismus funguje tak, že když máme v sobě příliš mnoho jedů, ať už z potravy, nebo vlivem ovzduší, prostředí, či vlastního nerozumu, buňky si na své očištění vyrobí bakterie nebo viry, podle potřeby. Při menším zamoření bakterie postačí, ty pak požerou škodlivé látky a vyjdou z těla ven. Když bakterie provádějí očistu těla, pak máme tak zvané nachlazení. To je, kdy zamoření organismu dostoupilo takové výše, že náš systém už nemůže dále správně fungovat a používá tuto cestu ke své očistě. Ovšem bakterie nikdy neinfikují naše vlastní tkáně; nejsou toho schopny.

Čím docílíme takové zamoření? Jednak nevhodnou stravou, plnou chemie a škodlivých látek, jako jsou glutamát, fluor, aspartam a jiná umělá sladidla, umělá barviva, utvrzovače, gumy, látky proti plísni, ale také geneticky změněné potraviny, potraviny ozařované jonizující radiací proti kažení (ano, je to praktikováno i v Evropě), používáním, anebo vystavováním se umělým hnojivům, chemickým postřikům (Roundup aj.), používání plastiku k přípravě jídel, nebo prací s barvami a laky a mnohými jinými způsoby.

Ovšem když se při zamoření organizmu jedná o jedy a anorganické látky, tam bakterie nestačí a náš systém musí použít své vlastní viry na odstranění těchto škodlivin. V takovém případě dostaneme chřipku. Naše tělo dokáže vyrobit až 300 tisíc různých virů na 300 tisíců různých jedů a škodlivých látek. Každá buňka má určité složení a viry musí být upraveny tak, aby odstranily pouze zasaženou část a nezničily celou buňku, anebo aby nenarušily její činnost. Viry opět nejsou infekční a vůbec nepůsobí tak, jak si naši současní lékařští kouzelníci představují.

Bakterie a viry – to jsou naše vlastní látky, naším vlastním systémem vyrobené. Také mikroby jsou naše vlastní a jsou pleomorfní, což znamená, že mohou změnit tvar podle současné potřeby, za účelem odstraněných mrtvých, nebo narušených částí našich buněk. Tak třeba bakterie se může změnit na houbu a dále na její výtrusy. Všichni máme bakterie v krvi. Ale ty jsou tam aby nám pomáhaly a ne aby nám škodily, nebo nás infikovaly. Všecky ty lži kolem škodlivých bakterií, virů si vymyslel farmaceutický průmysl jen aby nám mohli vnutit Pasteurovu nepravdivou a nefunkční teorii.

Při správném klima, většinou během zimních a jarních měsíců se většinou naše tělo čistí. Toto čištění probíhá v cyklech: může to být 6-měsíční cyklus, nebo 2-letý, nebo jiný. To všecko závisí na tom, která část tkáně zrovna čištění potřebuje. Jsou celkem čtyři druhy tkání: spojovací tkáň, epiteliální tkáň, svaly a nervový systém. Tak na příklad, kožní vyrážka je jeden způsob čištění lidského těla. Obrna je očista míchy. Tato očista probíhá rovněž v cyklech, ale tyto jsou velmi dlouhé, protože to trvá několik lidských generací, než vznikne tato potřeba a pak se čistí nejen jednotlivci, ale celá určitá lidská rasa. Mírná obrna se vyskytuje zhruba po 28 letech, ale silná verze se dostaví snad jednou za 240 let.

Poslední vlna obrny zde byla těsně po 2. světové válce. Ovšem málokdo si uvědomil, co jí předcházelo. V té době byly v Americe uvedeny na trh konzervované potraviny. Tím pádem lidé začali konzumovat kovy, což mělo vliv na nervový systém, který používá velké množství kovových minerálů na převádění signálů, pomocí naší vlastní elektřiny. Protože my, lidé, jsme v podstatě elektrické bytosti. A brzy na to vypukla v Americe obrna.

Dnes už potraviny do styku s kovem konzervy nepřicházejí tak často, protože konzervy jsou většinou zevnitř potaženy vrstvou plastiku. To ale není žádná pomoc, protože plastik obsahuje chemikálii Bisfenol A, který má značný škodlivý vliv na mozek, na prostatu, škodí dětem a to i nenarozeným, škodí štítné žláze (zpomaluje, obezita) a kromě toho, že způsobuje rakovinu, je to ještě navíc syntetický (xeno)estrogen.

Takže jedna nevhodná látka byla nahrazena druhou, která je možná ještě horší.

 

Očkování a co je v něm?

Když si uvědomíme, že každé očkování v sobě má aluminium, nikl, rtuť, formaldehyd, ether a saponát, tak už jenom to by mělo každému říct, že očkování je naprosto nežádoucí. Ovšem tyto kovy a chemikálie, všechny velice škodlivé, jsou jen malá část z dalších asi 68 látek, obsažených na příklad v očkování proti obrně. Tyto jsou považovány za „inertní,“ ale jak moc inertní jsou? A inertní vůči čemu? Znamená to, že nejsou jedovaté a škodlivé? A jestliže jsou inertní, tak proč tam vůbec jsou?

Americké CDC (Cetrum pro kontrolu nemocí) dnes přiznává, že v očkování proti obrně byl také živý virus rakoviny, SV-40, který obdrželo asi 98 milionů Američanů. To přiznávají dnes, po tolika letech! Co budou přiznávat za 10-20 nebo více let po naočkování milionů obyvatelů této planety směsí jedů a geneticky škodlivých látek proti nějakému koronaviru?

Na příklad AIDS virus byl vyroben v letech 1961-62 na Universitě v Kalifornii. Byl k tomu použit leukemický virus z krav a lymfonomický virus z ovcí. Toto bylo přidáno do očkování proti obrně a 125 milionů těchto očkování bylo zdarma darováno Afričanům.

Jak se říká, je-li to zdarma a není to ze stromu, dál od toho.

Do roka bylo v Africe 95 milionů případů AIDS a 75 milionů lidí na ně zemřelo. A když celá situace vyvrcholila, tu přišli milionáři ze západu a řekli, že Afričanům dodají léčebné prostředky, čímž mysleli neúčinnou chemoterapii, ale že je to léčba velmi drahá. Afričané se chytili chemoterapie jako se chytá tonoucí stébla a neuvěřitelně se zadlužili. Když nemohli dluh splácet, přišli milionáři znova a nechali si upsat africké minerální zdroje. Takže dnes patří obrovské minerální bohatství Afriky Světové bance (World bank). Všech 27 afrických zemí bylo tímto způsobem hnusně okradeno o své vlastní přírodní bohatství.

 

Obrna a očkování

Když Dr. Salk přišel s očkováním proti obrně, někdy kolem r. 1958, obrna v Americe prakticky neexistovala. A i na samém vrcholku nemoci, kdy řádila nejhůře, bylo pouze jedno úmrtí na každých 100 tisíc nemocných, takže nikdo kvůli tomu nedělal poplach. A pak přišlo Salkovo očkování, které způsobilo další, obrovskou epidemii obrny, kterou museli rychle přejmenovat, aby se nepřišlo na to, že byla způsobena očkováním. Dali jí hned několik názvů, jako na příklad aseptická meningitida, či Guillain-Barré syndrom, nebo flaccidní paralyza. Jiné země epidemii obrny neměly, protože ještě neměly očkování.

Reportér, který z důvodů anonymity ve videu nezveřejňuje své jméno říká, že očkování proti obrně byla na třikrát. (Myslím, že u nás byla na dvakrát.) On sám, když dostal třetí dávku, do několika dní poté měl anginu pectoris a cukrovku. Říká dále, že při studiu mediciny na Sorboně v Paříži zkoušeli různá očkování na zvířatech. Ani jedno očkované zvíře nepřežilo; všecka zahynula následkem anafylaktického šoku, způsobeného očkováním.

Jen pro zajímavost, výskyt obrny v Americe:

obrna

Stejně jako očkování proti obrně, fungují i jiná očkování. I bez přídavných jedů, kovů a škodlivých látek totiž dochází v těle očkovaného jedince nejen k anafylaktickému šoku, ale ještě ke všemu cizí viry patřičné nemoci mu tuto nemoc způsobí. Proto všichni očkovaní onemocní přesně tou nemocí, proti které byli očkováni a infekce v nich může přetrvávat i několik týdnů po očkování. Očkování by mělo být ve skutečnosti zakázáno. Je to jeden z nejhorších lékařských zásahů – je to dokonalé šarlatánství.

Tak na příklad očkování proti prasečí chřipce, to byl další podvod. Rockefeller vnutil lidem očkování a 2,300 starších lidí po něm zemřelo hned během několika následujících dnů. Než byli očkováni, byli naprosto zdraví, ale s očkováním dostali nemoc, proti které byli očkováni a té podlehli. V r. 1976 bylo proti prasečí chřipce očkováno 40 milionů Američanů, než to bylo zastaveno, protože bylo příliš mnoho nemocných a velké množství úmrtí. To nebyla úmrtí na prasečí chřipku, ta vůbec neexistovala! Byla to úmrtí na očkování proti ní, které dopravilo cizí viry skutečné, laboratorně vyvinuté chřipky, do systému očkovaných.

Už Henry Kissinger nám dal jasně najevo o co jde, když v jednom z jeho spisů napsal:

Ten nejlepší způsob, jak snížit populaci na naší planetě je naočkovat lidi nakaženou směsí.“

Jak vůbec jsou vyráběna očkování? Vezme se tkáň z nemocného zvířete, dá se do zamořeného prostředí v laboratorní misce a přidá se dostatečné množství tekutiny, aby tkáň neodumřela. Jednotlivé buňky se začnou skrze činnost virů rozpadat a viry je postupně úplně zničí. Co z tohoto zbyde, je očkovací látka.

Jinak než formou očkování nedokážou zvířecí viry nakazit člověka. Všechny prasečí chřipky, ptačí chřipky a jiné chřipky byly laboratorně vyrobeny a injekčně dopraveny lidem. Jinak by je nikdo „nechytil.“

 

Jak vypadá takový virus?

virus

To je těžké říct, on totiž ještě žádný z nich nebyl izolován, takže ho vlastně ještě nikdo neviděl. Jak již řečeno, viry nejsou živé. Na obrázku vidíte běžné znázornění viru, ovšem to není jak skutečný virus vypadá. To je grafika! Není to nic jiného než umělecký projev nadaného kreslíře, který všecko ještě ke všemu vybarvil. Viry, jak jsou vidět v elektronkovém mikroskopu, totiž barevné nejsou: jsou pouze černobílé.

Všechny viry všech důležitých, tak zvaně nakažlivých nemocí, jako jsou adeno, ebola, herpes, masern, spalničky, HIV, chřipka, obrna, plané neštovice, zika, nemoc šílených krav, SARS – ty všecky viry nebyly ještě nikdy nikým spatřeny! Ty prostě neexistují. A proto ani nemohou být zobrazeny. Všecky obrázky viry znázorňující (viz virus nahoře a obrázky dole) jsou jen fantazie jejich kreslířů a při nejlepším jsou to buňky a v nich jejich typické endogenní částice, které správně mají tyto viry obsahovat.

viry

Ukázky znázornění různých virů

A jako na zavolanou, zrovna z Rakouska hlásí, že poprvé v historii vyfotografovali virus korony (na obrázku níže). Podařilo se jim to s pomocí výzkumu na universitě Tsinghua v Pekingu. Samozřejmě, Čína! Když kliknete na linku zde, máte to tam trojrozměrné a ještě ten virus rozpůlili, aby nám ukázali jak vypadá uvnitř. (Jakýpak asi použili nástroj na to rozpůlení?) A ještě ke všemu to vyfotografovali v barvách, radujme se, i když elektronkový mikroskop ukazuje všecko pouze černobílé. Jsou to opravdoví kouzelníci!

NanographicsFirma, která tento snímek pořídila se jmenuje Nanographics a patří pod Universitu ve Vídni. Název sám napovídá, že asi o žádnou fotografii nejde, ale opět je to další grafika. To je totiž důvod, proč i očkování proti koroně je pouze pokusné, neboli experimentální, protože ještě nikdo tento virus neizoloval a nepředstavil lékařskému světu a lidem.

Takový virus, když je izolován, to se nazývá „zlatý standart.“ Zlatý standart je pak možno použít v PCR testech a srovnávat ho s materiálem, získaným od pacientů. To, co PCR test dnes srovnává a co je používáno namísto zlatého standartu není žádný cizí virus, ale jsou to lidské, neboli naše vlastní buňky. Pochopitelně, když porovnává naše vlastní buňky proti vzorku jiných našich buněk, tak má málem každý koronu! Logicky!

Na základě zlatého standartu rovněž patřičné agentury udělí schválení pro očkování. Ale když zlatý standart chybí, tak nic z toho není možno provést a prakticky se dá říct, že takový virus neexistuje. Existence viru je potvrzena tak zvanými Kochovými předpoklady, což jsou vědecké kroky, skládající se ze tří stupňů.

 1. Mikroorganismus, nebo jiný patogen musí být přítomen ve všech případech té stejné nemoci;
 2. Tento patogen je isolovatelný od nemocného nositele a je možno ho dále pěstovat v laboratorních podmínkách;
 3. Patogen, vypěstovaný v laboratorních podmínkách musí způsobit stejnou nemoc po naočkování zdravému laboratornímu zvířeti.

Nic z toho se doposud nepřihodilo u koronaviru. Takže tento virus prostě neexistuje. Není.

Dr. Stefan Lanka, virolog a molekulární biolog podezříval již dlouhé roky, že virus HIV vůbec neexistuje. Postupem času přišel na šokující objev, že nejen HIV, ale že žádný jiný současný zdravotně závažný virus nebyl nikdy isolován, takže neexistuje.

Vyhlásil proto soutěž, kdy byl ochoten dát 100 tisíc dolarů tomu, kdo mu dodá důkaz existence těchto virů. Do dnešního dne ty peníze nikdo nedostal; nikdo nebyl schopen předložit důkaz o jejich existenci.

Jaktože jsou potom lidé nemocní a proč ta všechna úmrtí na tak zvanou koronu, to se dovíte v pokračování tohoto článku, které se bude jmenovat „Když ne korona virus, co potom způsobuje tolik nemocných a mrtvých?“

 

 
45 Komentářů k Cizí viry nás nemohou infikovat. Jediný způsob, jak získat cizí viry je injekčně.

 1. proud napsal:

  "Pravý opak je pravda a přesto ještě dnes to naše lékařská věda plně nechápe."..........muj osobni pocit je ze to chape velice dobre,ale jen pro "vybrany" jednotlivce,ostatni jsou jen dojny kravy.....navic podle "protokolu" vetsina z nich urcena na "odstrel".A nejhezci na tom je,ze s tim nic nedelame,nebo co delame je jen "ubohy".

 2. Jana napsal:

  Velmi dobře zpracovaný článek, pravdivý a skvěle vysvětlený. Konečně to někdo i u nás uvedl na pravou míru. Děkuji autorovi za to, že napsal to, co já už říkám téměř rok, že ŽÁDNÝ VIRUS NEEXISTUJE!!!!!!
  Říká to u nás také pan Mudr Hrušovský a četla jsem i podobné články a videa od zahraničních lékařů. Pravda konečně vychází pomalu na povrh.
  Mělo by se k tomuto přidat více lékařů, kteří se zúčastňují vědomě tohoto celosvětového podvodu. Jinak KARMA tyto lidi dostihne v tomto nebo až v příštím životě.

  • proud napsal:

   Ja rikam,ze i kdyby existoval,co jim dava pravo nas drzet jak kriminalniky a zbidacovat zemi!!!

  • proud napsal:

   Zadna karma te v pristim zivote nedostihne,co se nestihne v tomhle,z toho jsi venku,u mnohejch bohuzel..............

   • proud napsal:

    Vymlouvani se na karmy je totez jako se spolehat na panbicky,i tema bylo a je lidstvo,nebo jeho velka cast drzena v nicnedelani a ocekavani "spravedlnosti" kohosi fiktivniho,zbavovani se vlastni zodpovednosti,ktera samozrejme nikdy nemuze dorazit!Ne a ne nam porad dojit,ze co si sami neudelame,nenastolime,nezaridime a nebudeme si na to aktivne dohlizet,proste NEBUDEME MIT! Nikoliv fiktivne,nebo na papire,ale zatracene fyzicky,cinama!

  • Eva napsal:

   Ten virus existuje, byl upraven v laboratoři.
   Chcete snad tvrdit, že chřipka neexistuje?

   • proud napsal:

    Virus,bacil,bakterie..............co mate vlastne na mysli a jaky jsou rozdily? ;-)

    • Eva napsal:

     Viry, právě s těmi se v laboratořích už od 60.pracuje. Jsou NEživé, potřebují živou buňku kde se mohou množit.
     Bakterie jsou už složitější organismy, mají obal, množí se dělením samy a potřebujeme je mít v těle ve střevech. Ty pomáhají i koním trávit starší trávu.
     Bez bakterií by nemohly krávy využívat bachor.
     Nebudu hledat na netu odbornější rozdíly.

     • proud napsal:

      Co je mrtvy,je mrtvy a nemuze to ozit!!! Takze nekde udelali soudruzi z NDR chybu,zjevne :-)

      • Eva napsal:

       I pro Jaroše. Nevím kde soudruzi udělali chybu, už dvakrát jsem negativní a to žiju v jednom baráku se synem, jeho přítelkyní a dětmi, kteří pozitivní byli.
       A nakazili ostatní. Všichni mírný průběh.
       Vycházím z informací z před rokem, ze starých videí Pekové. Pracuji z Poláky, kde se používá jistý lék, který je u nás asi zakázaný.
       Více se k tomu nebudu vyjadřovat.

   • Maroš napsal:

    Eva - Podľa mňa je to aj aj.

    "Royal Raymond Rife byl geniální vědec a mikrobiolog, který vyvinul optický mikroskop, poskytující zvětšení a rozlišení, které nebylo do dnešních dní překonáno. Mikroskop byl schopný přes zvláštní křemennou optiku získat velmi vysoké rozlišení. Jeho mikroskopy předčily teoretické limity obyčejného viditelného světla v mikroskopii. Byl dalším z celé řady géniů, jimž se globální systém snažil všemi možnými nátlakovými prostředky znemožnit předat lidstvu jejich úžasné výzkumy. V tomto případě si globálně mocenský systém dal skutečně záležet, protože jeho jméno bylo vyňato ze všech lékařských a vědeckých vyhledávačů. Jeho práce je totiž natolik převratná, že zavedení jeho výzkumu do praxe by prakticky znamenalo vyléčení všech známých virových a bakteriálních nemocí na planetě včetně rakoviny."

    https://celostnivzdelavani.cz/royal-raymond-rife

    V dokumente, v ktorom s ním jednoznačne vyjebali, sa spomína, ako pozoroval baktérie tuberkulózy pod vplyvom antibiotík - že v mŕvej baktérii sa zrazu objavilo obrovské množstvo častíc, ktoré sa pohybovali, avšak dal sa vylúčiť Brownov kmitavý pohyb vďaka kinetickej energii vody, nakoľko išlo o plazmu a tieto častice mali akoby svojský pohyb - cielený. A na tieto častice pacienti umierali - hoci baktérie tuberkulózy boli zlikvidované. Ono to tak pripomína smrteľný anafylaktický šok - okamžitú intoxikáciu, keď sa v ľudskom tele rozpadne cysta pásomnice líščšej
    https://www.stefajir.cz/?q=echinokok-tasemnice-lisci

    Čiže otázka - boli to exozómy intoxikovanej baktérie - alebo bunečné prazity - neskôr nazvané vírusy, ktoré sa po smrti hodtiteľskej baktérie vyrojili do ľudského organizmu - ako zárodky echinokoka?

    Faktom je, že Rife nedokázal ani pri maximálnom optickom zväčšení tieto objekty bližšie popísať - stáleto boli len akési častice - zrniečka. Rozdiel medzi Rifeovým mikoskopom a elektrónovým mikroskopom je v tom, že pod Rifeovým sa dajú pozorovať živé mikroorgnizmi, ale pod elektrónovým mikroskopom - 10 milión krát zvúčšujúcim, sa kvôli prúdu elektrónov všetky mikroorganizmi usmrtia a fakticky deštruujú, a neexistuje ich farebné rozlíšenie, takže je pičovina mím predkladaný tvar morskej ježovky s prísavkami a v rôznom farebnom prevedení, ako nám médiá predkladajú obraz Covid 19!!! To len preto, aby začal existovať v našich hlavách! Rôzne tvary sa dajú odvodiť z atomárneho modelu molekúl a chemicko-fyzikálnych väzieb. Lenže! Tak ako je zemeguľa len matematický model a vizuálny produkt grafiky NSA - tak sú aj tieto štruktúry len teoretické, pretože atomárny model zlúčenín je pičovina, ktorá nerešpektuje tzv. frekvenčný model hmoty!

    Čiže polopate - predstav si vírus kovidu ako rozšliapnutú čiernobielu jahodu. Kto v živote jahodu evidel a neocutnal - nemá šancu vedieť, čo znamená tá sračka.

    Čiže -ak existujú baktérie so svojími viditeľnými orgaickými buňečnými štruktúrami - určite existuje niečo, čo ich dokáže požierať, pretože úplnr na VRCHOLE potravného reťazca sú totálni reducenti, po ktorých z každej organickej hmoty, ktorá má v sebe aspoň štipku využiteľnej energie - po jej rozklade ostane len prach - minerály. A Vírus, ktorý nemá čo žrať sa už rozpadne sám. Pitnú vodu máme v podloží vďaka reducentom - nie kvôli piesku ako filtru. Teda - preto to vidím aj aj.Existujú exozómy - ako tehli z búračky domu, a existujú aj totálni organizovaní reducenti. Treba vedieť, že existujú baktérie pohyblivé aj nepohyblivé.

    Pre mňa je Covid 19 zaklínadlo, ikona materialistického náboženstva. Egyptskí žreci strašili všetkých veriacich hnevom boha - zatmením Slnka, dnes - keďže nastúpil chtonickými židmi organizovaný materialistický odduchovňujúci svetonázor - ateizmus - musia strašiť ľudí niečim "hmotným", čomu dokážu uveriť, keďže Boh je pre nich neexistujúci,keďže je neuchopiteľný vedou. Bez ohľadu na skutočnú náboženskú vieru tu máme dnes nové kovid náboženstvo a kovid veriacich! Opäť duálny systém-rozvrat, keďže Diabolos je ten, ktorý rozdeľuje. Ovládanie ľudstva na 1.priorite podľa Koncepcie sociálnej bezpečnosti KSB - svetonázor, a preto antikrist a satanista pápež podporuje vakcináciu! Satanisti - sluhovia Odporcu Boha povstali na všetkých úrovniach, aby prevzali moc nad naším svetom!

    • Maroš napsal:

     Oprava - NASA - nie NSA. Drobná preklepy neopravujem. Teraz otázka - záhadológia okolo mŕtvolného jedu - lekársky slovník ho definuje len 3 látkami. Lenže človek sa dokáže rozkladať aj zaživa - viď ochorenie pečene - tí ľudia smrdia ako tchor!

     Mrtvolný jed (Wuwejův zápisník)
     [Prehľadávať doménu blog.wuwej.net/2008/06/14/mrtvolny-jed.html?updated=1553115900000] https://blog.wuwej.net/2008/06/14/mrtvolny-jed.html?updated=1553115900000
     Článek 'Mrtvolný jed', publikovaný 14.06.2008 v 18:08 (autor Wu). Slýchal jsem, coby dítě, otřesné zkazky o tom, jak nebezpečné je kopat hroby a že hrobník, když se náhodou poraní o něco v zemi, si raději ruku uřízne, než by se mrtvolným jedem nechal zabít.

     Otázka - prečo je čínska delikatesa - tzv, čierne vajce - zakopané neviem ako dlho v zemi - jedlé?! Prečo Cigáni nemali problém vyhrabať zo zeme a uklohniť uhynuté hospodárske zviera? Prečo poľovníci nechávajú odležať zverinu, bažanty? Podľa všetkého - toxické je pre nás to, čo vzniká len rozkladom ľudského tela - toxické exozómy. Baktérie súiná kapitola - to by nemohli supy a mrchožrúty žrať to, čo žerú. Takže - skúste sa zamyslieť nad mŕtvolným jedom a možno rozlúsknete aj záhadu nákazy, ktorou nás možno denne kŕmia - aj pomocou chemtrails. Prečo dostala posádka izolovanej USA lietadlovej lode na mori Covid 19?!

     Z Veľkého lekárskeho slovníka viete hovno! Treba zohnať väčší!
     http://lekarske.slovniky.cz/pojem/mrtvolne-jedy

 3. Přespolní napsal:

  Jak je uvedeno v článku, chřipka je způsob, jakým náš systém odstraňuje škodlivé látky a jedy. My sami si způsobujeme chřipku. Nepřichází zvenčí. Nemůžete ji od někoho „chytit“. Jediným způsobem, jak získat chřipku zvenčí, je vakcína. Proč existují epidemie, vysvětluje článek:
  http://www.nwoo.org/2021/01/29/ze-by-bylo-jeste-neco-jineho-co-zpusobuje-tolik-onemocneni-a-tolik-umrti/

  Měl to být poslední článek ze série, ale vložili jej jako první. Chci znovu zdůraznit, že si tyto věci nevymýšlím. Píšu jen o tom, co čtu na internetu. Všechny zde uvedené informace mají odkazy na zdroj; neváhejte to zkontrolovat a ověřit obsah na vlastní pěst. A pokud máte pochybnosti o pravdivosti obsahu, adresujte svou stížnost na zdroj informací, ne na mě. Jinými slovy: "don't shoot the messenger."

  • proud napsal:

   Dobra tedy,a jak vysvetlis morovy rany,tyfus,ale i "obycejny" spalnicky,nestovice a podobne.......daly by se vysvetlit stejne,nebejt toho ze jde o hromadny projevy a nepresvedcis me ze ve stejnou chvili na tom byly vsichni lidi zrovna uplne stejne s imunitou,deti s detskejma nemocema a podobne...........toz vysvetluj,doopravdy me to zajima.Podotykam ze nejsem zastancem ockovani,ani chemickejch pilulek,ozarovani a chemek,dokonce jsem jejich nepritelem.

   • proud napsal:

    Podotykam ze i kdyz se zabejvam lecitelstvim,jsem porad pouhej laik. Je mi tedy jedno jak se nemoci sirej a cim,proto klidne verim na vsechny vejs jmenovany,klidne i na viry,ale k cemu mam naprosto negativni pristup jsou zpusoby leceni,lip napsano pestovani nemoci nadnarodnima pharmakofirmama a jejich uplacenejma prejdoktorama!!! Toho ceho jsme uz dlouhou dobu svedkama je zamerny udrzovani lidstva v nemocech,regulovany tak aby se neprestalo makat na nenazrance a umiralo se pokud mozno tesne na zacatku duchodovyho veku!!!

 4. Krokodýl,volič SPD napsal:

  Autor má pravdu ,ovšem jen z cca 20%.Přenos rychle mutujících virů je zcela normální.Některé bakterie a viry jsou PŘENOSNÉ ze zvířat na člověka a navíc u parazitů téměř 100%ně.Bláboly typu že TETANUS NEEXISTUJE a tělo se samo v křečích udusí,jsou z dílny pohádkáře Andersena.

 5. jentak napsal:

  naprostej souhlas!!!!!!!!! ale preci pro sichr se dam na podzim zase ockovat proti chripce, a v unoru druhou anticovid injekci

  ale naprostej souhlas, souhlas, souhla, souhl sou.....

 6. Přespolní napsal:

  Většina všech nemocí včetně rakoviny je způsobena PARAZITY, a to je úplně jiný příběh. Přečtěte si aspoň jednu knihu dr. Huldy Clarkové, vše popisuje. Není to nejlepší spisovatelka, ale její teorie je solidní. Proto byla pronásledována a dokonce uvězněna. Zvířata jsou zamořena parazity. Když vás pes kousne, nebo vás jenom olizuje, přenáší na vás své parazity. Obvykle jdou přímo k srdci, tam se akumulují, ale v některých případech mohou způsobit jiné nemoci. Paraziti jsou všude a všichni je máme. Zmínil jste mor, ten byl způsoben krysami, které zamořily města. Někteří tvrdí, že studny byly otráveny, což může být taky pravda. Hygiena byla tehdy špatná.

  • proud napsal:

   O parazitech bych s tebou polemizoval,tim netvrdim ze nejsou,nebo ze je nemame,ale i ty si umi telo "korigovat"...s tou hygienou jsi to ale trefil.

 7. Frank Zappa napsal:

  V Jěkatěrinburgu byla dneska demočka proti hadrům a další m opatřením vlády a zásah policajt§ů
  Jestli se mi toto video podaří najít bude zejtra ránona "Termitišti u letiště"

  Udača

 8. Přespolní napsal:

  Proud, naše tělo si nedovede s parazitama poradit. Stačí trocha strsu a jsou neudržitelní.To je jeden z důvodů, proč je nám stres v současném časedodáván ve velkých dávkách.

  • proud napsal:

   Dovede,je to zbytecna polemika. Driv,pred erou pharma teroristu zil clovek z dnesniho pohledu v mnohem horsich podminkach a presto se dozival mnohem vyssiho veku,jak s tim souvisej paraziti? Pruserem byla tenkrat hygiena,to od doby kdy se objevily "mesta" a nebyla kanalizace a popelari.......

  • proud napsal:

   Paraziti a nakonec i ten stress jsou s nama (v nas) od doby vzniku nasi existence.Takze rozhodne nejsou primarnim problemem.Dovolim si dokonce i tvrzeni ze tak jako existujou "dobry" a "spatny" bakterie,je to i s parazitama,rozdil je jen ve velikosti.

 9. Hippokrates napsal:

  Uz som len cakal ze sa v clanku objavi teoria o 4 zivotnych stavach v cloveku ktore su v nerovnovahe.toto mi pride ako riadna blbost

 10. .lak napsal:

  Poměrně výbavný a popisný odkaz o čem vakcinace ta je a to poslední o co jim zřejmě jde je váš komfort, svoboda voleb a civilizace spojená s kulturou, bezpečím a se zjevnou snahou vás nebývale zubožit a zotročit zájmovými profity obludné totality předmětných neukojitelných fachidiotských workoholiků vlastních vášní a choutek absolutistických diktátorů vaším zprivatizováním ve věc v rámci exploatací bez hranic.
  https://orgo-net.blogspot.com/2021/01/profesor-jean-bernard-fourtillan-umely.html#more

 11. Louis napsal:

  Nezavisli lekari (nezavisli na sponzorech vyrobcu leku) rikaji stale, ze nejzdravejsi deti jsou ty neockovane.
  Ke clanku: Je tam nepravda. HIV byl po letech konecne objeven a izolovan jako objekt prof. Montaigniem. USA si ho okamzite vyzadaly a spolu s Cinany zacali pomoci netopyru a HIV vyvijet COVID, protoze jejich patentovane SARS a MERS viry neprinesly zadany efekt vzhledem k poctu umrti . Take nakaza rychle zmizela, coz nebylo zadouci.
  Tamiflu proti Ptaci chripce, kterou take vyvinuli v USA a patentovali, se ukazal jako naprosto neucinny a drahy lek jako ted Redemsivir. Na obou ovsem mastickari nesmirne zbohatli!
  Cilem COVIDU je vakcinace drahymi latkami, ktere vic zabiji a skodi, nez nekoho chrani. Podle Svycaru ma ochrana v optimalnim pripade predpokladanou ucinnost 3 mesice, podle Americanu 5 mesicu. To znamena, ze budou ockovat lidi kazdy kvartal. nanovo. Ten vejvar za ty jedy co vam budou pichat do tela! Proto take plati pojistovny za covid pacienty mnohonasobne vic. Politici to vedi, vsichni to vedi, kdo rekne pravdu, zavrou ho do blazince. The show must go on!
  Aby se lide nelecili sami antivirotiky, ktera jsou prukazne ucinne a lacine, protlacuji nevyzkousene vakciny a delaji z nas pokusne kraliky. Staty prostrednictvim politiku zadoni o vakcinu (ruska to nesmi byt, vir je zpolitizovany). Jeji vyrobce odmita pritom nahradu skody pri pouziti, kupni smlouvy s EU jsou tajne a sajrajtovy kokteil je predrazeny.
  Vakcinace nas problem nevyresi. Lockdowny jsou nesmyslem, znici nas existencne a psychicky.
  Co tedy delat? Ochranit slabe a postizene, starsi lidi a nemocne. Ostatni nechat promorit jako pri kazde chripce. Proc to staci? Celkova umrtnost obyvatelstva neni vyssi jak v jinych letech, chripka se nedostavila, vse je humbuk. Preventivne brat vitaminy, hlavne D a C. V pripade nakazy antivirotika.
  Musim rict, ze k tomu, abych to napsal se tim problemem zabyvam intenzivne. A tady to pisu, abych lidem sdelil co vim. Jinak nemam potrebu svuj nazor propagovat.
  Znam jeste minimalne 3 terapie jine na vyleceni nakazy.

  • proud napsal:

   Popsals to hodne zbezne,ale az na malickosti spravne :-).Kde jsi sebral data o HIV? ;-).Tvrdim ze neexistuje.HIV je vlastne stav nasi podtrzeny imunity,pak uz staci jen zjistit jak a kde ,cim je podtrzena a na to "misto" se soustredit..........a je po tobe.Ona je podtrzena prakticky u vsech,je to dany jidlem,pokud se dnesni paskvil tak jeste da nazejvat.Co kolonie,to krapet jinej problem,podle stravovacich zvyku.Traveni=zdravi.

  • Eva napsal:

   Jak se mám nechat promořit, když mé tělo na tento koronavir z vysoka kašle?
   A nejsem sama, nemocných či pozitivních lidí je o dost méně než takových jako já a mí kolegové, či jiní známí.
   Pamatujete na ty výletní lodě, kde bylo okolo 3700 lidí, ale nakažených bylo okolo 370 a mrtvých tuším 12?

   Ministr zdravotnictví to řekl jasně, do obětí koronaviru se počítají všichni pozitivní, kteří zemřeli třeba na dopravní nehodu.
   Ve skutečnosti zemřelo 30% a většina byla třeba po transplantaci, měla nemocné srdce a nebo byla prostě jen stará.
   V naší obci zemřelo během jednoho týdne 6 osob v listopadu, ale žádný neměl problémy s covidem. Nejstarší měl 94 let. Po dlouhých 23 letech máme opět několik devadesátiletých občanů, teď už jen občanek. Prostě se před 80 - 90 lety narodilo více lidí a proto je více lidí starých a víc lidí tedy i zemře

 12. Přespolní napsal:

  Proud, to co píšeš ukazuje, že o parazitech moc nevíš. Nedivím se, je to tajený.

  To, co Louis píše, je dobrá rada, zejména vit.D. Ale žádné očkování !! Očkování je proti přírodě a proti lidské podstatě. Neposkytuje ochranu, způsobuje pouze onemocnění, proti kterému je, a ještě další problémy. Všichni očkovaní obdrží covid a většina testovaných taky, že kovid je v tom testu a v očkování. A po očkování Pfizer a Moderna se čeká, že lidé hromadně zemřou během několika let. Je to pokus na lidech - chceš být pokusné morče? Nedělají pokusy na zvířatech, protože všecka jim uhynula. U zvířat je to 100% smrtelné. My máme asi víc výdrže. Myslíte si, že naše vlády nás tak milují, že chtějí abysme byli všichni tak úžasně zdraví? Co by pak dělali doktoři?

  Vím o Dr. Montagnierovi, říká se, že izoloval HIV. Dr. Mikovits to potvrzuje. Nevím, jak moc je to pravda. Dr. Lanka to popírá, bylo to u soudu v Němeecku a nebylo prokázáno.

  • proud napsal:

   Ne,nevim,ale co pisu dokaze vymyslet kazdej s aspon "normalnim" obecnym prehledem. Bejt to s parazitama tak hrozny,uz davno neexistujeme.Plati to uplne stejne jako o bakteriich.Nebo mi chces vyvratit ze jsou i paraziti co nam pomahaj i s travenim? Napriklad ? ;-)

 13. Jana napsal:

  Největším šokem v genomické vědě bylo zjištění, že lidský genom
  obsahuje více virových než „lidských“ genů. To znamená, že lidský genom
  zahrnuje tisíce virů, kterými byli nakaženi naši vzdálení předci.
  Dostaly se tam tak, že pronikly do vajíčka nebo spermie a vložily do
  nás vlastní DNA.

  Viry jsou zvláštní věci, které při zkoumání pod mikroskopem, mohou, v
  závislosti na druhu viru, vypadat velmi pěkně nebo přímo strašidelně.
  Virus může mít DNA nebo RNA, a typ genetického materiálu závisí na
  funkci a povaze viru. Některé jsou velmi nakažlivé, jiné jsou nezbytné
  pro život. Existuje například gen, který kóduje protein, který umožňuje
  plodům spojit se s matkami během těhotenství – a je to virový gen.

  Největší genetická rozmanitost se nachází ve virových genech. Vědci
  odhadují, že v oceánu je asi 1 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000
  (jeden nonillion = 10^30) virů a geneticky si nejsou v téměř ničem
  podobné s geny z jakéhokoliv mikrobu, zvířete, rostliny nebo jiného
  organismu – dokonce ani z jakéhokoliv jiného známého viru .

  https://naseveru.org/2021/02/05/covid-a-hromadny-ockovaci-experiment-pr
  ipravte-se-na-nejhorsi-s-timto-lecebnym-postupem/

 14. proud napsal:

  Zkratka neni nad pestovani prirozeny imunity,chemicky preparaty ji dlouhodobe jenom oslabujou,nebo nicej uplne...........

  Proc mam pocit ze slavna veda jede opacnym smerem? Ze by na zakazku? A nejen co se tejka zdravi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!