Jsme lidi, nás nevypnete! Praha 31.1.2021

145415662_10215660103094949_4520996829755301140_o

Demonstrace v Praze 31.1.2021 na Václavském náměstí se zúčastnilo cca 3000 lidí. Vystoupili: M. Bulíř, Lenka Tarabová, A. Minarský, L. Konečný, L. Matejčik, Lubomír Volný, M.N.Svatoš, Ilona Csaková, Ivo Osovský, Luděk Malý, Jiří Černohorský, Marian Bojko, M. Waksmundská, David Tesař, a další
5 Komentářů k Jsme lidi, nás nevypnete! Praha 31.1.2021

 1. michal napsal:

  v publiku byli samí chvilkaři, takže nuda, řvali tam to samé, jako na jejich Letné "demise, demise" co se jim nepodařilo tenkrát, tak to zkoušejí ted´ daleko rafinovanější podobě.

  • proud napsal:

   Skandovani neni ukazka rafinovasti,ale ovcanstvi...........

  • Maroš napsal:

   Totalitnú fašistickú vládu nemožno odvolať - jedine odstrániť!
   Toto sú "papiňákové" organizované akcie pomocou "chartistov" tohto režimu. Systém bŕzd a protiváh. Stádo na gaučoch a pri telke sa upokojí - že niekto niečo za nich rieši. Kurva - povedzte mi jediný príklad, kedy diktátor odišiel s tým, že už má toho plné zuby. Lebo ak by nehral až do konca - ak hrá ako schopný - už by bolo po ňom. Ak je diktátor neschopný - nahradia ho iným.

   Títo šašovia sú náhradníci do vlády a parlamentu pre prípad, že to u vás ruchne - u nás sa tiež formuje nosatá "opozícia" tzv. "Charta spravodlivých právnikov" - už ste niekedy videli právnika - altruistu? A cielene sa akože prenasledujú určité "osobnosti" - aby to bolo autentické, ako kedysi Havel "v base" - s Marllborkami a chlastom a farebným televízorom. Neviem jedine to, kto mu tam vtedy robil děvku.

   Ten čurák na obrázku videa mi nápade pripomína čuráka Pitharta - takže dokument som ani neotvoril. Ozaj - kam sa vám stratila nosatá Lenka Procházková - jej bábkoheci KONEČNE usúdili, že je fakt nepoužiteľná?

 2. .lak napsal:

  Z ae
  Musím to dát sem a není mi jasné proč si tam VK drží cenzora.

  Mara
  Lidi by se možná bránili více, kdyby je někdo vedl. Člověk je od přírody sociální tvor a je tudíž závislý na vedení a aspoň do nějaké míry i na hierarchii, byť se to mnohým zdejším levičákům líbit nebude. V přírodě to tak ale funguje. Z nějakého důvodu se nedostává dostatečně charismatických vůdců (s malým “v” samozřejmě). Degenerace. Dokud bude něco v lednici, lidi budou s brbláním poslouchat. Teprve až nebude co žrát, stane se z nich divá lůza. Ale to už bude pozdě, spousta utrpení, půjdou si po krku navzájem. V konečném důsledku by to sice mohlo překazit jejich plány, bo to, co si představují, nemůže přece dlouhodobě fungovat, jsou to šílení psychopati. Ale za jakou cenu? Přitom by opravdu pomohlo, aby ignorace byla masová.

  ………….

  Vidím tady občas kecy o vakcíně Sputnik: proboha……Sputnik je zase jen projektem Billa Gatese přes Hermana Grefa. Tak jste blbí? Vy máte tak naivní představy o Rusku, že to je hrůza. Trump přece mluvil o tom, jak Biden a spol. podplácí moskevského starostu atd.

  0 OdpovězÚno 2, 2021 1:29
  Země bez intelektu
  Návštěvník
  Země bez intelektu
  Ano.
  http://www.nwoo.org/2021/01/30/cizi-viry-nas-nemohou-infikovat-jediny-zpusob-jak-ziskat-cizi-viry-je-injekcne/
  https://ac24.cz/en/-/silene-video-zachycuje-billa-gatese-kde-popisuje-vstrikovani-geneticky-modifikovanych-organizmum-detem-primo-do-zily
  https://orgo-net.blogspot.com/2021/01/profesor-jean-bernard-fourtillan-umely.html

  0OdpovězUpravÚno 2, 2021 5:17

  :lol: A ještě bonus vypoceného, tedy ne snadno vysypaného do kláves nad ránem. 2.2.2021 05:01:45
  https://pravyprostor.cz/madarsko-evropske-hranice-musime-branit/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!