Nová kniha: Skull & Bones – Jak řád řídí vzdělávání a Jak řád vytváří války a revoluce

s-and-b-2020-obalSkull and Bones, také známý jako Řád, Řád 322 nebo Bratrstvo smrti, je vysokoškolská studentská společnost na Yale University v New Haven v Connecticutu. Nejstarší společnost vyšší třídy na univerzitě, Skull and Bones, se stala kulturní institucí známou svými silnými absolventy a různými konspiračními teoriemi. Je to jedna ze společností "velké trojky" na Yale, další dvě jsou společnost Scroll and Key a Wolf's Head Society. Podle autora je tato společnost napojena na další tajné společenství a to Ilumináty nebo třeba na rodinu Rockefellerů.

Mezi prominentní absolventy patří bývalý prezident a hlavní soudce William Howard Taft (syn zakladatele); bývalí prezidenti a otec a syn George H. W. Bush a George W. Bush; Chauncey Depew, prezident newyorského centrálního železničního systému a další.

"Zdá se, že připravují děti pro politické cíle, které jsou také shodou okolností cíle Řádu. Důraz je kladen na globální žití, přípravu na globální společnost. Je to zřejmé, že školský establishment nezajímá, že děti neumí číst, neumí psát a neumí dělat elementární matematiku..., ale budou připraveny pro skvělý nový svět."

K zakoupení za 229 Kč zde: http://www.bodyartbook.cz/product/knihy/historie/skull-_amp_-bones---jak-rad-ridi-vz/169
4 Komentářů k Nová kniha: Skull & Bones – Jak řád řídí vzdělávání a Jak řád vytváří války a revoluce

 1. Gyorgy Schwartz napsal:

  322 vidíme aj v Georgia Guidestones, otvorený apokalyptický pamätník Rozikruciánov, v 22.3. 1980.Teda March 22= 322, v deň Jarnej ROVNODENNOSTI, od ktorej tieto lóže merajú Velký Precesný rok. Zatiaľčo Ilumináti symbolizujú nový životný cyklus na Zemi, a sú v Harwarde( Hard ward= mužská kozm.brána) , Skull& Bones symbolizujú Apokalypsu sveta a smrť, a sú v Yale( Y- ženská kozm.brána). Podobne je tomu v UK, v Oxforde( z Byka po vysemenení je docasne Ox- vôl/ vůl) a v Cambridge( Cam,Cham je ženská yonicka brána)...3+2+2=7, Orion so 7 hvuezdami v tvare X= presypacich hodín, kam odchádzajú duše po smrti telesnej schránky, do nebeskej RIEKY ŽIVOTA= MLIEČNA DRÁHA....

  • Maroš napsal:

   Zapínatelné titulky - interwiev z 80-tych rokov.
   Prof. Antony C. Sutton DrSc. - Řád Skull & Bones 322 ...
   https://www.youtube.com/watch?v=92Bi7l3BqPk

   Ďalšie tituly "Wall Street a boľševická revoluce", "Peníze koupí každého" - s vloženými titulkami na Mojevideo.sk - treba označiť sutton.

   Inak základ občianskej výchovy v občianskej spoločnosti. Tabu informácie tak za socíku, ako aj teraz, pretože sa pojednáva o plánovitom rozdelení sveta - čo má viac významov.

   https://www.infovojna.sk/article/video-novy-normal-aneb-svet-se-striktnimi-tyranskymi-pravidly-ovladany-centralizovanym-totalitnim-statem

   K debilizácii školstva - USA Brečtanová liga - školstvo pre elity.
   Yale je v podstate liaheň slobodomurárov.

   Nelinkujem - nech to prejde hneď.

   • Maroš napsal:

    Charlotte Iserbyt - Skull & Bones 322 historie a vliv na vzdělávací systém 3.11. 2011 CZ titulky
    https://old.spotter.tv/913909-rad-skull-and-bones.htm#!

    • Maroš napsal:

     K videu "Charlotte Iserbyt – Skull & Bones 322 historie a vliv na vzdělávací systém 3.11. 2011"

     Svedectvo dcéry jedného z členov Skull & Bones 322.

     V prvej časti je najdôležitejšie - ako z pôvodne akademického vzdelávacieho systému - profesných vedomostí - urobili behaviorálny /podnetová psychológia/ systém odmien /budeš lepšie hodnotený, keď splníš úlohu - zadanie/. Nemá to nič s kreativitou. Existujú vzdelávacie trenažéry - vyrobíme problém - určíme správne riešenie. Úlohou je VYCVIČIŤ agilitu - nie samostatné myslenie a konceptuálne schopnosti. Deti mentorujeme a zaťažujeme úlohami. A trestáme, alebo odmeňujeme. Vysokoškolákov učíme plniť úlohy pre korporátne záujmy a globálnu vládu. Viď "vzdelanie" lekárov.

     Nebezpečné na tom celom je to, že akademické vzdelanie možno rozvrátiť LEN púhou implementáciou podnetového vzdelávania do už existujúceho akademického vedomostného vzdelávania. V podstate je to príprava - výchova ku kreditnému sociálnemu systému. Vysvetľuje to, prečo agilní debili zastávajú vysoké štátne funkcie - nič neriadia - oni sú riadení - v systéme hierarchickej podriadenosti. Diplomy - plagiátorské - za deklarovanú ochotu v pozadí urobiť všetko pre udržanie si výhodnej pozície. Aby ani náhodou netrpeli hladom - hlad je najväčším podnetom pre vynútenie si poslušnosti a agility.

     " Obrovské globálne nepokoje vyvolané potravinovou krízou by sa mali v prípade najčernejšieho vývoja udalostí začať v roku 2023. Dôvodom má byť enormné sucho v Číne, Indii, Rusku a na Ukrajine spolu s rastom cien ropy nad 100 dolárov za barel.

     Už v roku 2024 má vraj nastať sucho aj v Európe, čím alarmujúcim spôsobom porastie cena potravín. Podľa CNA by sa mohla vyšplhať až na 395 % dlhodobého priemeru. Ďalšou ranou v tomto katastrofickom scenári je celosvetové spomalenie ekonomiky. "

     " Americká agentúra pre núdzový manažment (FEMA), ktorá si nechala štúdiu o potravinovej globálnej katastrofe u CNA urobiť, by podľa portálu Vice musela pristúpiť k drakonickým opatreniam, aby sa jej podarilo udržať poriadok v USA v prípade, že by ľudia skutočne začali revoltovať pre akútny nedostatok potravín. "
     https://www.parlamentnelisty.sk/arena/177959/potraviny-drahsie-o-takmer-400-caka-nas-vraj-hlad-a-nasilnosti-vlady-sa-uz-pripravuju/

     Čiže - čaká nás ďalší ovládač - potravinový. Preto cielene smerujeme k nesebestačnosti. Potraviny za medzinárodnú "spoluprácu", potraviny za čip a vakcínu, potraviny s nanočasticami - binárne zbrane. Tie ostatné jedy na nás ešte nestačia.

     V druhej časti videa je to o zozname členov rádu Skull & Bones 322 a ich pôsobení v svetovej politike.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!