Nová kniha: Skull & Bones – Jak řád řídí vzdělávání a Jak řád vytváří války a revoluce

s-and-b-2020-obalSkull and Bones, také známý jako Řád, Řád 322 nebo Bratrstvo smrti, je vysokoškolská studentská společnost na Yale University v New Haven v Connecticutu. Nejstarší společnost vyšší třídy na univerzitě, Skull and Bones, se stala kulturní institucí známou svými silnými absolventy a různými konspiračními teoriemi. Je to jedna ze společností "velké trojky" na Yale, další dvě jsou společnost Scroll and Key a Wolf's Head Society. Podle autora je tato společnost napojena na další tajné společenství a to Ilumináty nebo třeba na rodinu Rockefellerů.

Mezi prominentní absolventy patří bývalý prezident a hlavní soudce William Howard Taft (syn zakladatele); bývalí prezidenti a otec a syn George H. W. Bush a George W. Bush; Chauncey Depew, prezident newyorského centrálního železničního systému a další.

"Zdá se, že připravují děti pro politické cíle, které jsou také shodou okolností cíle Řádu. Důraz je kladen na globální žití, přípravu na globální společnost. Je to zřejmé, že školský establishment nezajímá, že děti neumí číst, neumí psát a neumí dělat elementární matematiku..., ale budou připraveny pro skvělý nový svět."

K zakoupení za 229 Kč zde: http://www.bodyartbook.cz/product/knihy/historie/skull-_amp_-bones---jak-rad-ridi-vz/169
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!