Jak rozpustit EGREGORA Covidu?

corona-virus-monster-vector-30137819Během loňského roku byl vytvořen největší Egregor za staletí. Můžeme ho nazývat Covidem Egregorem. Je denně vyživován a zmocněn řízenou a pečlivě koordinovanou činností jeho tvůrců, kteří využívají mentální a emoční složku osobnosti široké celosvětové populace.

Co je EGREGOR a jak vzniká?
Egregor je energetická ′′ entita ′′ s určitým stupněm naprogramované inteligence. Je uměle vytvořen cíleným, koordinovaným a opakovaným úsilím uzavřené skupiny jednotlivců, kteří iniciují a programují její vznik a účel. Potřebují však dostatečnou hromadu neinformovaných jedinců, kteří slouží jako zdroj jeho energetické energie a pravidelné výživy. Stačí nastavit funkce egregoru, něco jako programový kód a svázat na konkrétní a jasně definovanou a zobraditelnou formu. Aktuálně je zvolen jako program Covidu-19 se svými svatyněmi ve formě denně aktualizovaných čísel a zpráv každému médiu, které se synchronně podílí na této egregor výživě.
Opakuje se jako ′′ náboženská mantra a obřad ′′ několikrát denně, pořád dokola to samé, aby opakovaně přitahovala mentální složku lidí tím, že upozorňuje a vytváří určité hustší emoce jako je strach a hněv, které slouží jako zdroj energie pro egregor výživa.

Tvůrci Egregora mají možnost vědomě řídit a využívat tuto uměle vytvořenou nemateriální inteligenci, existující v energetické informační rovině, aby efektivněji dosáhli svých cílů v hmotném světě. Čím je egregor silnější, tím větší síla na tomto světě. Čím více lidí pečuje o egregor, tím větší moc má.

Jaký je typický projev spoutání Egregoru?

Člověk ztrácí hluboký kontakt se svou vlastní vnitřní podstatou, ztrácí kontakt se Stvořitelem, Čistým Univerzálním vědomím a Bytím, ztrácí kontakt s Pravdou a skutečnou realitou.

To vede k tomu, že duševní složka (mysl) člověka není ovládána ′′ vyšším principem ′′ a přijímá program Egregor. Tím Egregor mění myšlení a následně chování člověka, aby uvolnil co nejsilnější emocionální projevy v člověku na úrovni primárního strachu a hněvu.

Následně to vede k postupnému hlubokému desintegraci jedince, který se stane otrokem Egregoru, a tedy nástrojem pro jeho výživu. Egregor zde pracuje jako parazit, aby co nejvíce bral za svou existenci.
Jak rozpustit vytvořený Egregor?

Jednoduše. Stačí zastavit kohoutek pro jeho výživu. Egregor bez výživy oslabuje a postupně mizí. Takhle se to stalo mnoha velkým Egregorům starých náboženství, politických a jiných zájmových skupin. Stačilo jen ukončit jeho fanklub
11 Komentářů k Jak rozpustit EGREGORA Covidu?

 1. petr366 napsal:

  Přesně! Když na něco myslíš, tak to přivoláš. Ignoruj to a zmizne to samo. Nejúčinnější zesměšni to dělej si z toho legraci.

 2. weissbach napsal:

  Škoda, že to nevěděli sověti v roce 1941. Stačilo se Paulusovi ve Stalingradu vysmát....
  Tyhle blbiny jsem slyšel před 10 lety, když jsem známým říkal o zavádění globální tyranie. Prý to posiluju, když o tom mluvím...

  • boleslav napsal:

   Paulus nebyl egregor ale člověk z masa a kostí. A to je zásadní rozdíl. A navíc, největší trik ďábla byl v tom, že dokázal přesvědčit lidi, že neexistuje. Jak praví lidová moudrost.
   Ve vašem případě se to evidentně povedlo.

   Kromě toho, egregor nacizmu byl posilovaný miliony krvavých obětí války a koncentráků. Tak musel mít o dost větší sílu než třeba egregor krvavého Jahveho který je posilován jen krví obřízky.

   Egregory jsou ale ten nejmenší problém. Proti sajrajtu co se vyskytuje v astrálu.

   Třeba takoví Archonti, to už jsou temné bytosti se vším všudy. A vlastně jsou zdrojem zvěrstev co se tu dějí posledních pár tisíc let. Ačkoliv samy o sobě nemají žádnou sílu, tak dokážou manipulovat nevědomými a zlými lidmi.

   Stačí když začnete být pro tuhle temnotu jen o něco nebezpečnější než tady Admin. A hned se nestačíte divit jak se kolem vás začnou rojit zlí lidé co vám naprosto bezdůvodně chtějí co nejvíc uškodit. Ikdyž z toho sami nic nemají, kolikrát na to sami doplatí.

   Tak se pozná člověk nevědomě ovládaný temnou entitou.

   To je zákon vesmíru. Podobné se přitahuje. Zlý a nevědomý člověk přitahuje temné entity které jeho prostřednictvím škodí a dodávají mu zpětně sílu.
   Heydrich a řada dalších "neprůstřelných" esesáků budiž typickým příkladem.

   • proud napsal:

    Nejsem si az tak jistej ze je to tak jaks to podal,ledaze jsi chtel bejt co nejstrucnejsi. Ne pro nic a za nic nam byla dana svobodna vule,takze ne kazdej se hodi pro vsechno. Podobny se sice pritahuje,ale zijeme ve svete duality a snahy o rovnovahu,takze pri onom pritahovani dochazi zaroven i k naprosto opacnymu efektu. Je to cely krapet slozitejsi,krapet dost :-)

  • Eschatolog napsal:

   kdyby se paulusovi vysmáli vojáci wehrmachtu, tak by to fungovalo, jde o polaritu, jak zmiňuje proud, ti co nemají s libovolným egregorem vnitřně nic společného, nemají takovou moc změny, to je jako byste chtěl po člověku, který se nebojí pavouků aby se nabál pavouků - tady se výsledek snížení egregoru arachnofobie dostaví těžko, až pomůžete pochopit posranému vyděšenci, že c19 ho zabije nejpozději ve 100 letech, tak ať ze sebe přestane dělat debila a on to skutečně pochopí a odhodí znamení otroka, tak potom egregor oslabil

  • Guybrush Ulysses Threepwood napsal:

   To, že niečomu nerozumieš ešte neznamená, že to tak nie je. Máš sa ešte čo učiť.

 3. Maroš napsal:

  INFORMAČNÉ EMBARGO NA SMRTIACU VAKCÍNU V KOŠICKOM DOMOVE DÔCHODCOV!

  "V pečovatelském domě v Košicích začali 2 dny po zahájení očkování hromadně umírat senioři, kteří do té doby byli negativní a celou dobu byli v izolaci! Celými Košicemi se šíří zpráva, že zabíjela vakcína a vedení zařízení rozhodlo okamžitě očkování přerušit poté, co zemřelo již 36 klientů v pečovatelském centru! Slovenský Covid Automat falšuje statistiky a jednoho pozitivního člověka ve věku 65+ počítá jako 4 nakažené! Potvrzuje to oficiální dokument! Takhle se vyrábí pandemie na Slovensku v přímém přenosu, zatímco staří a často opuštění lidé v domovech důchodců umírají jako laboratorní myši jen pár dní po vakcinaci! Jen shoda náhod?"

  "Na celou událost je vyhlášeno informační embargo a Facebook byl již instruován, že má monitorovat slovenské uživatele a mazat “nekorektní” informace o této události. V tomto pečovatelském domě zahájili 21. ledna/januára očkování seniorů [2], podle našich informací jde o vakcínu Comirnaty 500 od Pfizer-BioNTech. Ihned poté začali senioři umírat a 23. ledna všichni zaměstnanci a klienti centra podstoupili PCR testy, přičemž do té doby byli všichni negativní.

  Dne 26. ledna přišly výsledky a bylo zjištěno, že 51 zaměstnanců a 102 klientů pečovatelského centra je pozitivních [3]. Od té chvíle v centru zemřelo v rozmezí pár dnů 36 seniorů a situace je natolik dramatická, že vedení centra se rozhodlo, že s okamžitou platností zastavuje proces očkování [4], podle našich informací hlavně kvůli tomu, že senioři se bojí, že zemřou a vedení Košického kraje, které je zřizovatelem centra, má obavy z politických dopadů celé kauzy. Podle informací slovenských médií se první případy pozitivních testů a nákazy objevily v zařízení již 10. ledna/januára před počátkem vakcinace, ale krize a hromadná úmrtí se spustila až po 21. lednu po zahájení očkování.
  V pečovatelském domě v Košicích zemřelo pár dní po zahájení vakcinace už 36 seniorů, desítky dalších seniorů jsou nakaženy, to samé zaměstnanci"

  "Nemyslete si, že důchodci dostali přednost jen tak pro nic za nic při vakcinaci. Big Pharma to má moc dobře spočítané od koho nejméně hrozí žaloby a litigace – od opuštěných seniorů, kteří už nikoho nemají. A falšování Covidového automatu, počítání jednoho pozitivního seniora 65+ celkem 4x do statistiky? To je prostě součást plánu globalistů na budování hysterie při realizaci Velkého resetu a s ním spojeného modelu Total Control na řízení a brutální omezení svobody pohybu a práv populace."

  https://aeronet.cz/news/v-pecovatelskem-dome-v-kosicich-zacali-2-dny-po-zahajeni-ockovani-hromadne-umirat-seniori-kteri-do-te-doby-byli-negativni-a-celou-dobu-byli-v-izolaci-celymi-kosicemi-se-siri-zprava-ze-zabijela/
  -------------------------------------------------------------
  Vakcinačná genocída, pokusy na ľuďoch, odľudštenie, transhumanizácia - medicínsky zločin!
  https://ulozto.net/file/ikp16KIp7Uhc/dr-carrie-madej-urgentni-informace-o-vakcine-proti-covidu-19-mp4
  ------------------------------------------------------------
  VÝZVA SLOVENSKÝCH VOJAKOV V ZÁLOHE VÁŽENÉMU PSYCHOPATOVI?!

  "Ste tí, ktorí, podľa vašich slov, vstúpia do dejín.

  Máte pravdu. Vstúpite.

  My, ľudia neľahostajní k sebe a svojim blížnym, vieme, že právnymi prostriedkami nemožno bojovať proti bezpráviu.

  My, vojaci, poddôstojníci, práporčíci a dôstojníci v zálohe, sme neprisahali NATO, ale našej vlasti!

  My, spravodliví, majúc na pamäti slávnu históriu našej krajiny, vážiac si našich šľachetných predkov a činy, vďaka ktorým tu stále žijeme, pripomíname vám, nezrelej vláde, že sociálny experiment sa skončil.

  Okrem skladania účtov pred cudzinou ich budete skladať aj u nás doma. Je to tiež súčasťou dejín.

  A preto vás, ako priamych a zodpovedných

  vyzývame

  na okamžité zrušenie všetkých reštrikcií a nariadení, ktoré ste vydali od prvého dňa vášho pokusu o vládnutie. Krajinu ste priviedli na pokraj bankrotu, rodiny na pokraj zúfalstva, školstvo do doby kamennej, obmedzením fungovania nemocníc ste mnohých vystavili riziku úmrtia a svojimi chybnými opatreniami a rozhodnutiami ste spôsobili a naďalej spôsobujete dotknutým ľuďom smrť."

  NWO reality
  2021-02-10 22:45:58

  Co to je?
  Vážený pán premiér Mgr. Igor Matovič, vážení členovia vlády

  https://www.infovojna.sk/article/vyzva-matovicovej-vlade-od-obcanov-slovenska-milujucich-svoju-vlast-zarty-skoncili-hra-je-pred-koncom-pravda-zvitazi
  -----------------------------------------------------------------------------------------------
  PŠM - politické školenie mužstva

  https://ulozto.net/file/sWqVFFTLzxk5/v-m-velicko-fasizmus-system-nenavidiaci-cloveka-mp4

  https://ulozto.net/file/bSDDe20Tfar5/v-m-velicko-od-klanoveho-elitarstva-k-najomnemu-statu-mp4

  https://ulozto.net/file/kQYNFudhAci5/v-zaznobin-o-vysokom-psychosocialnom-riadeni-mp4

  https://ulozto.net/file/TZNmAatFnIXC/grigorij-klimov-prekliati-progresivci-liberasti-mp4

  Zlatá miliarda... Viď likvidačné komando "Popolovej" vlády sociopatov na Slovensku!
  https://ulozto.net/file/vbhzaBuhd28t/nikolaj-starikov-na-ukrajinu-vyslali-likvidacni-komando-mp4

  https://ulozto.net/file/xXog9yKP9IUA/kriminalnici-na-cele-ukrajiny-mp4

  https://ulozto.net/file/s4X9i9zAmR3p/sodoma-zakazany-rusky-film-lgbt-a-gender-agenda-mp4

  https://ulozto.net/file/dUZfSRmY6FqA/grigorij-klimov-masonstvo-tajne-spolocenstvo-homosexualov-mp4

  Marx si vydržiaval milenca Engelsa za peniaze svojej manželky!
  https://ulozto.net/file/ktKZy7cNvIfQ/grigorij-klimov-o-homosexualnom-vztahu-marxa-a-engelsa-mp4

  Zlatá miliarda...
  https://ulozto.net/file/SMJQ8kFPWBMY/harvardsky-a-houstonsky-projekt-plan-na-likvidaciu-slovanov-mp4

  Zlatá miliarda...
  https://ulozto.net/file/WbM4R9UjDmlK/lockdown-hladomor-na-ukrajine-mp4

  Zlatá miliarda...
  https://ulozto.net/file/AZnQLSNiI5BP/v-v-pjakin-proc-chteji-nahradit-puvodni-evropske-obyvatelstvo-mp4

  "25.06.2011 09:30
  BRATISLAVA - Ministerstvu obrany (MO) SR sa podarilo zbaviť vyše 90.000 prebytočných československých samopalov. Kam zbrane poputujú, zatiaľ nie je známe. Bezpečnostný analytik tvrdí, že cieľovou krajinou môže byť niektorý z afrických štátov tretieho sveta.

  "Celkom sa podarilo odpredať 90.183 kusov SA vz 58 P (V) za celkovú cenu 1.092.537 eur. Výsledok vzišiel z elektronickej aukcie. Výsledná suma bude príjmom do štátneho rozpočtu," "

  Ku.va! Predať za 11 eur trofejnú zbraň Američanov vo vietnamskej vojne - vyľahčený čs. "kalašnikov" /AK 47 je dodnes dokonalá zbraň!!!/ - tak aké "zastaralé" zbrane ku.va! Tu sa už s mobilizáciou a obranou štátu nepočíta?!/ - to je vlastizrada! Takto nás protinárodní zmrdi rozkrádajú a odzbrojujú už od r. 1990! Blbá vzduchovka stojí najmenej 60 eur!
  https://www.topky.sk/cl/10/1278502/MO-predalo-90-tisic-samopalov-za-milion-eur
  https://ulozto.net/file/pWI0gabX2SLd/rozborka-a-zborka-samopal-vzor-58-mp4

  https://ulozto.net/file/YNtCBPM21DiR/rozhovor-lekarky-s-janem-palachem-mp4

  Zastavme SA v Duchu vízie bratia - nech žije naše krásne Slovensko a slovenský ľud - veď tyrani sa stratia - už ich nieto! Je z nich rozfúkaný popol. Amen!
  https://ulozto.net/file/lV7B6y8itXBh/myslienka-ma-ovela-vacsiu-moc-ako-si-myslite-mp4

 4. Louis napsal:

  Posilaji lidi do karanteny a huntuji hospodarstvi a zdravi lidi na zaklade neprukazneho PCR testu.
  Ten se da nastavit tak, ze je vse co meri pozitivni! Tenhle skandal pro politiky a epidemiology zrejme neexistuje, nechteji ho videt. Dulezitejsi je prosazeni agendy NWO.
  Tady je video o tom:
  https://rumble.com/vcvrzr-dr.-bailey-co-je-ppad-covidu-19-problm-s-definic-a-diagnz.html

 5. Maroš napsal:

  VÝZVA SLOVENSKÝCH VOJAKOV V ZÁLOHE - VÁŽENÉMU PSYCHOPATOVI?!

  VÝZVA "SLOVENSKÝCH VOJAKOV V ZÁLOHE"?!

  Podpisy tu:
  https://www.peticie.com/a/293384

  - treba zvážiť, pretože:

  1/ Je to opäť výzva "nosatých umelcov" - nie našich vojakov doboha!!!

  Za všetkých občanov Slovenska, ktorí milujú svoju vlasť:

  Ing.Oskár Cvengrosch – technik a spisovateľ

  NEOCHRONOLÓG?! Newspeaker?!

  "Blažena Ovsená: OC vytvára slová spôsobom, akým ich v slovenčine vôbec nevytvárame. Opidum ako opevnený dom? Je to znásilnené. Potom posekané drevo je podrevo? A suchá tráva je sutráva? Ďalšie úvahy v článku o slove dom sú bezvýznamné."

  Poznámka - všimnite si podsunutý anglosasský názov - SCLABONIA - zem Otrokov! Nie Slavónia - zem tých ktorí Slávia Stvoriteľa!
  https://sclabonia.sk/2013/01/kriticke-poznamk-blazeny-ovsenej-na-clanok-oskara-cvengroscha-o-marave-a-markomanoch/
  ---
  Ing.Peter Kohút, CSc. - vedec a publicista

  Peko, Author Hlavné správy - Blog
  [Prehľadávať doménu blog.hlavnespravy.sk/author/peko/] https://blog.hlavnespravy.sk/author/peko/
  Peter Kohút . O AUTOROVI. Mojou záľubou okrem kybernetiky, z ktorej mám kandidatúru vied, je teoretická fyziky a filozofia. Objav dialektického princípu jednoty bytia mi umožnil položiť nové základy kozmológie a časticovej fyziky. V poslednom čase zameriavam svoju pozornosť aj na štúdium podstaty vedomia.

  Poznámka - Hegel je presne to, čo je základom nášho kontrolingu zo strany elitárskych psychopatov!
  Hegelova filozofia - Wikipédia
  [Prehľadávať doménu sk.wikipedia.org/wiki/Hegelova_filozofia] https://sk.wikipedia.org/wiki/Hegelova_filozofia
  Hegelova filozofia. Hegelova filozofia je súbor G. W. F. Hegelom vytvorených filozofém . Podľa Jána Kollára sa vyznačuje abstraktným odborníctvom a odtrhnutosťou od života.
  ---
  Mgr.Vlado Bálint – spisovateľ, dramatik a hudobný skladateľ

  "Vlado Bálint (* 1960, Michalovce, Slovensko) vystudoval kulturologii na Univerzitě P. J. Šafáříka v Košicích. Působil v profesionálním divadle, televizi, rozhlase, dabingu a jako pedagog. V současnosti se kromě psaní věnuje i fotografii a komponování hudby. Je zapsaný v Who is Who v Slovenské republice, II. edition, 2003."
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Vlado_B%C3%A1lint

  Kto je kto na Slovensku = Who is who. (Journal, magazine ...
  [Prehľadávať doménu http://www.worldcat.org/title/kto-je-kto-na-slovensku-who-is-who/oclc/224596590 https://www.worldcat.org/title/kto-je-kto-na-slovensku-who-is-who/oclc/224596590
  Note: Citations are based on reference standards. However, formatting rules can vary widely between applications and fields of interest or study. The specific requirements or preferences of your reviewing publisher, classroom teacher, institution or organization should be applied.

  Takže - vitaj na Slovensku!!! Viera Bálintová podmanivo predčítala za mojich detských čias rozprávky v Slovenskom rozhlase - takže toto meno vnímam podprahovo! A za prvej Slovenskej republiky sa poznala aj s mojím dedom - krásnym chlapom - ako kolegyňa z Tatrabanky - svetaznalým riaditeľom konkrétnej pobočky. Za komančov v 50-tych rokoch už vyhodený prišiel po menovej reforme 1953 O VŠETKO! - pretože ho nútili predať vilu - inak by mu ju zabrali "pre nadrozmernosť" na objekt MNV - nakoniec ju po dohode predal vysokému funkcionárovi KSČ - a v priebehu týždňa prišiel o všetko! Keby počkal 7 dní! No - kto nie je s vlkmi - nemá tie správne informácie v predstihu - čo vlci chystajú. Starý otec bol z toho psychicky na dne do konca života - že sa to stalo práve jemu - finančníkovi.
  ---
  Dagmar Weissabelová, aktivistka

  Dagmar Weissabelová - kandidát pre VOĽBY 2020 | Aktuality
  [Prehľadávať doménu volby.aktuality.sk/volby-2020/kandidat/dagmar-weissabelova/hlasludu-9/] https://volby.aktuality.sk/volby-2020/kandidat/dagmar-weissabelova/hlasludu-9/
  Pozrite si profil Dagmar Weissabelová - kandidáta do parlamentných volieb 2020. Dagmar Weissabelová kandiduje v parlamentných voľbách 2020 za stranu HLAS ĽUDU.

  Čiže - Marčekova aktivistka. Zhodou okolností je v článku od Ringier Axel /Rotschield/ Springer o archeológii /ako bola náhodou aj Martina Kušnírová/. Sorosovská banda Vagovič a Bárdy z Aktuality.sk, ktorá tu masírovala vraždu Kuciaka a pripravovala informačné pole na zvrhnutie Ficovej vlády a poťažmo slovenský Majdan! A náhodou to je Weissabelovej článok o ezoterike a o anjeloch. Spasiteľský komplex = mocenský komplex.

  https://diva.aktuality.sk/clanok/50152/vsetko-co-by-ste-chceli-vediet-o-anjeloch-s-angeologickou-dagmar/

  https://t.aimg.sk/magaziny/BlO8BUYHRVSzxUUIMZxwAQ.1280.jpg?t=L2ZpdC1pbi83MjB4MA&h=pa66BBFdh6Wut5_VZI7Z7A&e=2145916800&v=1
  -------------------------------
  "Vážení signatári,

  text tejto petície bol upravovaný, takže ak ste petíciu už podpísali, znova si ju prosím prečítajte, ak s ňou nesúhlasíte, môžete svoj podpis odobrať.

  Skontrolujte si prosím v maily, či ste petíciu potvrdili a aj či ste vyplnili kompletnú adresu s popisným číslom, lebo inak ..." - pokračovanie identifikácie.

  Dagmar Weissabelová, asistentkamieru@protonmail.com

  Poznámka k "Bielej Ábelovej"- "svetový mier" je deklarovaným cieľom NWO!

  Takže kto tu čo chystá?!
  ---
  2/ Mne sa veľmi veľmi nepáči to ich servilné oslovenie "Vážený pán Hitler" - ultimatívne je to nekozistentné!!! Signál spolupatričnosti? Provokácia idiotov, ktorí majú skočiť na lep? Ako si v Turecku Erdogan zosnoval puč proti sebe - aby mohol odchytať v armáde opozíciu? Lebo príprava vojenského puču síce potrebuje vybudovať informačné pole na spoluprácu s verejnosťou - ale jeho zúčastnené osoby určite nemôžu byť jeho verejne známou súčasťou! Čiže opäť - nespoliehať sa na to, že niekto niečo za nás vyrieši, ale treba prebrať - prebudiť čo najviac ľudí - INFORMÁCIAMI!!! Tam, kde nefungujú fakty - fungujú EMÓCIE! A emócie sú hnacím motorom každej vojny! Na to, aby začali fungovať fakty - ľudia si musia začať klásť otázky! Sebe - nie tým permanentným luhárom a podvodníkom! Tak nech idú "odhrnúť sneh" do tých Košíc!
  ---------------------------
  Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice

 6. Maroš napsal:

  INFORMAČNÉ EMBARGO NA SMRTIACU VAKCÍNU V KOŠICKOM DOMOVE DÔCHODCOV!

  "V pečovatelském domě v Košicích začali 2 dny po zahájení očkování hromadně umírat senioři, kteří do té doby byli negativní a celou dobu byli v izolaci! Celými Košicemi se šíří zpráva, že zabíjela vakcína a vedení zařízení rozhodlo okamžitě očkování přerušit poté, co zemřelo již 36 klientů v pečovatelském centru! Slovenský Covid Automat falšuje statistiky a jednoho pozitivního člověka ve věku 65+ počítá jako 4 nakažené! Potvrzuje to oficiální dokument! Takhle se vyrábí pandemie na Slovensku v přímém přenosu, zatímco staří a často opuštění lidé v domovech důchodců umírají jako laboratorní myši jen pár dní po vakcinaci! Jen shoda náhod?"

  "Na celou událost je vyhlášeno informační embargo a Facebook byl již instruován, že má monitorovat slovenské uživatele a mazat “nekorektní” informace o této události. V tomto pečovatelském domě zahájili 21. ledna/januára očkování seniorů [2], podle našich informací jde o vakcínu Comirnaty 500 od Pfizer-BioNTech. Ihned poté začali senioři umírat a 23. ledna všichni zaměstnanci a klienti centra podstoupili PCR testy, přičemž do té doby byli všichni negativní.

  Dne 26. ledna přišly výsledky a bylo zjištěno, že 51 zaměstnanců a 102 klientů pečovatelského centra je pozitivních [3]. Od té chvíle v centru zemřelo v rozmezí pár dnů 36 seniorů a situace je natolik dramatická, že vedení centra se rozhodlo, že s okamžitou platností zastavuje proces očkování [4], podle našich informací hlavně kvůli tomu, že senioři se bojí, že zemřou a vedení Košického kraje, které je zřizovatelem centra, má obavy z politických dopadů celé kauzy. Podle informací slovenských médií se první případy pozitivních testů a nákazy objevily v zařízení již 10. ledna/januára před počátkem vakcinace, ale krize a hromadná úmrtí se spustila až po 21. lednu po zahájení očkování.
  V pečovatelském domě v Košicích zemřelo pár dní po zahájení vakcinace už 36 seniorů, desítky dalších seniorů jsou nakaženy, to samé zaměstnanci"

  "Nemyslete si, že důchodci dostali přednost jen tak pro nic za nic při vakcinaci. Big Pharma to má moc dobře spočítané od koho nejméně hrozí žaloby a litigace – od opuštěných seniorů, kteří už nikoho nemají. A falšování Covidového automatu, počítání jednoho pozitivního seniora 65+ celkem 4x do statistiky? To je prostě součást plánu globalistů na budování hysterie při realizaci Velkého resetu a s ním spojeného modelu Total Control na řízení a brutální omezení svobody pohybu a práv populace."

  https://aeronet.cz/news/v-pecovatelskem-dome-v-kosicich-zacali-2-dny-po-zahajeni-ockovani-hromadne-umirat-seniori-kteri-do-te-doby-byli-negativni-a-celou-dobu-byli-v-izolaci-celymi-kosicemi-se-siri-zprava-ze-zabijela/
  -------------------------------------------------------------
  Vakcinačná genocída, pokusy na ľuďoch, odľudštenie, transhumanizácia - medicínsky zločin!
  https://ulozto.net/file/ikp16KIp7Uhc/dr-carrie-madej-urgentni-informace-o-vakcine-proti-covidu-19-mp4

  Odľudštenie - strata svedomia a súcitu začína apatiou voči utrpeniu druhých.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!