Někdo z vlády, by měl jít za koronavirus bručet !!!

Je to tak, Babiš, Hamáček, Blatný a spol. prudí s nutností nouzového stavu, který stále dokola vyhlašují již rok úplně k ničemu. Navíc lidi pomocí médií neustále oblbují počtem pozitivně testovaných lidí, což v žádném případě není počet nemocných, jak si někteří lidé bohužel myslí. Z celkového počtu pozitivně testovaných, je nemocných cca pouhých 20 % a ostatní jsou naprosto fyzicky v pořádku a bez jakýchkoli příznaků !!! Z těch 20% nemocných, jich 2/3 trochu zakašle, zabolí je svaly a mají zvýšenou teplotu kolem 38 stupňů. Ta poslední třetina, tedy cca 7% z celkového počtu pozitivně testovaných má bohužel vážnější průběh. Teď, si ale musíme říci proč a vyvodit z toho důsledky pro vládu !!!

Lidé si neuvědomují, že kdyby se k nim lékaři chovali stejně při chřipkách a jiných „starších“ respiračních onemocněních, tak by to vypadalo úplně stejně, jako při koronaviru !!! V případě, že jste pozitivně testovaní na Covid, nebo, že má doktor na Covid jen podezření, Vás totiž nechají doma bez jakékoli léčby !!! Řeknou Vám, ať zobete Paralen a doufáte, že patříte k té valné většině, která to bez větších problémů prostě jenom tak ustojí !!! Pokud to neustojíte, máte prostě smůlu a v lepším případě skončíte na JIPCE, kde Vás z toho možná dostanou, v horším případě bohužel „natáhnete bačkory“.

Teď se dostáváme k tomu, proč by si měl za to jít někdo z vlády sednout !!! Oni nám totiž lžou, že neexistují pro nemocné s koronavirem léky !!! Místo toho, aby nemocní dostali při prvních příznacích od doktorů léky na tuto nemoc, které by zabránili propuknutí těžší formy, se zaklínají Paralenem, rouškami a omezováním osobní svobody, aby VŠEM vnutili očkování, na kterém se prostě nejvíc vydělá, protože je plošné !!! Již dávno se ví, že japonský lék Favipiravir, původně vyvinutý před dobou koronavirou na nové formy chřipkových onemocnění, funguje, dokud je pacient ještě v lehkém stadiu nemoci a jeho zdokonalená formy Avifavir, která vznikla na základě japonsko – ruské spolupráce přímo proti koronaviru, funguje při střední formě, tedy vysokých teplotách a zadýchávání. Lidem na ventilátorech, již bohužel tolik nepomůže, ale pokud se léky nasadí včas, tak na těch ventilátorech, nemusí být nikdo !!!

Další, dle mého záměrně zamlčovanou věcí, je prevence !!! Lidem v domovech důchodců, na odděleních LDN a vůbec všem starším a ohroženým, se totiž může v době vysokého rozmachu „pandemie“ aplikovat účinný lék podporující buněčnou imunitu jménem Isoprinosine, který zvýší imunitu buněk proti proniknutí koronaviru a zabrání propuknutí těžké formy nemoci. Tohle všechno ví spoustu lidí a já osobně vůbec nepochybuji, že si to dokáží zjistit i ministři, jejich poradci a předseda Babiš !!! Jistě existují i jiné léky, které jsem v tomto článku neuvedl, a které by mohli pomoci nemocným, které naše vláda a doktoři nechávají hrát doma ruskou ruletu na Paralenu !!! O co jde vládě, snad o prachy od farmaceutických firem ??? O co jde doktorům, snad o prachy od vlády za hospitalizované s Covidem ???

Proč nikdo nekoupí tyto léky, nebo nevyjedná licenci a nevyrábí je přímo u nás??? Proč vláda v tomto směru nepodniká žádné kroky a pořád se jen zaklíná nouzovým stavem a zakazuje zdravým lidem normálně žít ???!!! Trvá to již rok, času tedy bylo dost !!!

Nevím, proč se tu nemocní lidé neléčí, nevím, co přesně za tím je, ale jedno vím jistě … NĚKDO BY ZA TO MĚL JÍT NA SAKRA DLOUHO BRUČET !!!
12 Komentářů k Někdo z vlády, by měl jít za koronavirus bručet !!!

 1. proud napsal:

  Co myslis Kasuko............co dostavaji tzv.tezky kriminalnici za vrazdu,natoz serie vrazd? Neni to nahodou s coronou naprosto to stejny?...........Ne tedy na sakra dlouhou dobu,ale na dozivoti a at doufaj,ze se v kriminale nesetkaj s nejakym pribuznym toho,koho zabili................Takovej by mel bejt spravedlivej postup,aspon jen napul,kdyz jsme debilne ustoupili od trestu smrti. Jenze co cekat od ovcanu...............

 2. PCRT napsal:

  podle Blatného se utratilo za PCR testy přes 20 miliard Kč

  pokud by se léčilo ivermectinovým protokolem (ivermectin+vitamíny), nebylo by tolik těžkých hospitalizací, pandemie by měla charakter trochu silnější chřipky, a žádné testy by se dělat nemusely
  (lidi by covid chytili, v případě nastupujících problémů si vzali léky; malý zbytek, kde by lék nepomohl, tam by byla hospitalizace)

 3. Barta napsal:

  Naprostý souhlas s p. Kašukou. Sám jsem kovid prodělal a léčba byla paralén+vitamíny.Díky tomuto neléčení jsem měl přes týden čtyřicítky a jsem rád,že jsem se z toho vyhrabal.

 4. Jarda napsal:

  A to se už vůbec nemluví o Isoprinosine, který vláda zakázala a nechala zlikvidovat. Na Ostravsku si ho lidé vozí potají z Polska, kde je volně prodejný...!!!

 5. Ivermectin napsal:

  vlády se vymlouvají, na ivermecin existuje studii ohledne covidu dost
  https://zemavek.sk/video-slovenska-lekarnicka-komora-klame-o-ivermectine/

 6. Louis napsal:

  Varovani obyvatelstva pred ockovanim mRNA vakcinami (napr. ASTRA ZENECA, Pfizer Biontech).
  Vedci v USA poukazuji na tzv. ADE Syndrom, ktery muze po ockovani novou nakazou vzniknout a ma smrtelny ucinek.
  Tato informace je lidem zatajovana, nebo ji politici, ani lekari neznaji a vystavuji obyvatelstvo smrtelnemu riziku!
  https://www.nature.com/articles/s41564-020-00789-5

 7. Bohumil napsal:

  Andrej Babiš si akci Covid určitě nevymyslel. Nebyl, ani nemohl být tím, kdo může zásadním způsobem změnit běh věcí. Ta kampaň je řízena (informačně i strukturně) z úrovní mnohem vyšších, než je vláda malé země s vysoce omezenou suverenitou. A v rámci svých reálných možností si, podle mého pohledu na věc, vede velice slušně.

  • proud napsal:

   Z myho pohledu si rozhodne nevede ani slusne,dokonce hur nez neslusne,ale to je vec nazoru,co taky cekat od loutek sionistu. S tim covidem s tebou naprosto souhlasim.

   • proud napsal:

    Navic,neni to tak zdaleka jen o covidu,ale o vsem,za to dostane prejvlada urcity mantinely ke kradeni do vlastni kapsy v rozkradani majetku zeme.

  • Kancelar napsal:

   jedna vec je, ze nemohol spravit to co spravili v Bielorusku ci vo Svedsku, na druhej ale odopieranie liecby uz je cisto na jeho vlade. A to iste robia na Slovensku...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!