Proč je svět tak zabedněný a krutý

typy

10-ti minutové video ruského autora s českými titulky. Každý vnímavý a myslící člověk se snaží přijít na to, jak a proč hrstka mocichtivců ovládá miliardy lidí na Zemi a proč se lidé proti nadvládě parazitů nevzbouří. Autor popisuje čtyři (resp. pět) základní typy lidské psychiky dle Koncepce společné bezpečnosti. Jak fungují lidé se zvířecím, biorobotockým, démonickým a lidským typem psychiky a jak na sebe tyto typy vzájemně působí?
21 Komentářů k Proč je svět tak zabedněný a krutý

 1. .lak napsal:

  Z ae
  r.m.
  Už jsem se těšil, že pokračuje náš už 14. normální měsíc co se počasí týče a hele zvuky ze zastřený oblohy nelhaly:comment image
  Klídek u kafe a TV obrazovky s nikotýnovou tyčinkou (absolutně bez cholesterolu a živočišných surovin) mi pokazila tahle věta docela vysoko v článku.
  https://translate.google.com/translate?hl=cs&sl=en&u=https://www.hindawi.com/journals/cripe/2020/8886800/&prev=search&pto=aue
  “Je popsán případ ženy, která přišla o své zdravé dítě v 5. měsíci během akutního onemocnění covidem”
  Co to zase tihle zoufalci na mRNA tahají ?? Zas nějaké medvídky u bran vakcinačních center? Kolem porodnic spíš, tam nás konspirátoři naženou?
  Z nejednoho odkazu to vypadá, že pokud Pfizerem očkovaná žena chytí skutečný Covid 19 a má v sobě druhou dávku po 21 – 28 dnech, má 40% pravděpodobnost že v 5. měsíci onemocní zánětem placenty pokud znovu chytí Covid 19. přesněji: https://sites.kowsarpub.com/ijhrba/articles/105178.html
  Novorozenec narozený matce (29let) s diagnózou podezření na intraamniotickou infekci versus COVID-19 nebo obojí

  Nebo: Fetální úmrtí v těhotenství s infekcí SARS-CoV-2 v Brazílii: Série případů
  https://translate.google.com/translate?hl=cs&sl=en&u=https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2214911220300734&prev=search&pto=aue

  Pět případů úmrtí plodu u žen s potvrzeným COVID-19 bez jakýchkoli dalších významných klinických nebo porodnických poruch naznačuje, že smrt plodu může být výsledkem infekce SARS-CoV-2 v těhotenství. Intenzivní zánětlivá reakce placenty ve všech pěti případech zvyšuje možnost přímého účinku SARS-CoV-2 na placentu.

  Jestli jsem se do toho zapletl, sorry, ale leze na mne únava z tý skvělý perspektivy povánoční Ladovy poetiky za voknem.

  4 OdpovězÚno 13, 2021 1:07
  Země bez intelektu
  Návštěvník
  Země bez intelektu
  Prodělají takhle lehkou formou nákazu očkováním aby se imunizovali a je to jasný. Aspoň takhle kvákali že nevolnosti po očkování jsou tím dané před ostrou formou nemoci. Už neví jak by slintali když dělají očkování jak u dobytka na pastvě místo toho aby léčili nemoc s léky které jsou. Navíc za zlomek ceny ale to by nebyl kšeft skořápkářů.

  0OdpovězUpravÚno 13, 2021 13:41

 2. příliš laciné napsal:

  příliš zjednodušující, odpovídajicí věku šiřitele...
  většina lidí má v sobě vše od alkoholika, zvířete, robozombie, démona a člověka. pravda, někdy má jednoho výrazně víc, ale často se to střídá podle aktuálních okolností.
  ale asi nic lepšího pro maldé není. nový zákon či kanta už čte málokdo, na studium psychologie není čas, tak aspoň taková zjednoušující videa

 3. martin bareš napsal:

  Je to fakt příliš laciné. Přelidnění, největší problém od kterého se vše odvíjí, pro mluvčího neexistuje. Potěš koště.

  • Pavel Laskavec napsal:

   Protože prostě přelidnění doopravdy neexistuje. Stačí na to kalkulačka a IQ alespoň zapnuté automatické pračky.

   • Eschatolog napsal:

    jinak, je nějaký důvod bezmezného zvyšování počtu homo na planetě ?
    autor se vyjádřil zcela průzračně, jednoduše a efektivně, ani se nedivim zviřatům že bučí nespokojeností, Sokrates byl jediný a jak dopad' :-)

 4. M.T. napsal:

  Stávající úroveň se bude za každou cenu udržovat těmi, kdo ji tvoří, neboť jim hrozí totální ztráta svého díla, tím i své existence v téhle úrovni. V opačném případě nastane redukce populace na minimum a nová iluze o stvoření člověka.
  Tenhle cyklus není první ani poslední, stalo se to již dřive, je to jako chov nižší formy života dle představ a životních potřeb chovatele. Většina populace to ani nevnímá nebo nechce vnímat, neboť iluze této formy života se jeví jako skutečná a bez pochybností. Pěstované charakterové vlastnosti jsou jako potrava chovatele, které se snaží co nedéle udržet ve svůj prospěch.

 5. proud napsal:

  "....Jak fungují lidé se zvířecím, biorobotockým, démonickým a lidským typem psychiky..."........a to mi zase z KSB jako myslicimu cloveku uplne staci.......takze se omlouvam,ale vymejvat palici blbinama si nechavat nehodlam...........divim se ze to jete vic nezasmodrchal a tech typu u naprosto identickejch lidi s rozdilama jen ve vychove a vnejsich podminkach nezplodil pri masturbaci jeste vic,ten idiot. Mozna by pak neexistovali tlusty knihy,kdyby se to zjednodusilo,jenze ouha,napsat to i srozumitelne a jednoduse,to by tomu pak mohl kazdej rozumet,ale sionisti nechtej aby se rozumelo,ale presne obracene,proto i ruzny strany,aby se rozdelovalo a panovalo,proto ksb sekty a siopjakinove..........

 6. starej pes napsal:

  Ahoj, článek se jmenuje:
  Proč je svět tak zabedněný a krutý?

  Mám odpověď. Je tu zabednění u admina těchto stránek kam se normálně nedá dostat. Pořád trváte na nějakých blokacích a čeho jste dosáhli. Asi nějaká uzavřená sekta.
  Minule jste mi poradili abych Vám dal ÍP adressu ale to nemohu ani dnes ani jindy, vysvětlil mi to kamarád.
  Dobrý večer zabedněnci je to škoda nemyslíte.

  • proud napsal:

   Mozna kdybys se zamyslil a vedel vic o netu,nenapsal bys cos napsal..........taky se mi to nelibi,ale dokud existujou svine,neda se nic delat.Kdo doopravdy chce,dostane se,i kdyz je to kvuli debilum otravny.

 7. proud napsal:

  Neexistuje??? :-)))))))))))))))),uz se ani neuseres abys nekoho nepotkal a neotravoval te aspon tim ze ti leze pod nohama :-))). Prelidneni existuje,uz tomu ani ak nejde rikat,uz je to invaze zabijejici samu sebe! Problem je jen v tom,ze se chce "odlidnit" nasilim a ne rozumem a spolupraci............

  • proud napsal:

   Celosvetove potrebujeme rodiny maximalne s jedinackama tak dlouho,dokud se nedostaneme na unosnou mez a pak se domluvit na tom jak ji udrzet. Jenze to chce obcany a ne ovcany-pitomce.Natoz pobouchany rvouny s jejich "vymiranim". Ovsem zase narazime na nutnou zmenu systemu,bez ty to nebude mozny,tak nas budou vybijet nasilim,respektive platit,abysme se navzajem vybijeli a likvidovali nemocema ;-)

 8. Louis napsal:

  Varovani obyvatelstva pred ockovanim mRNA vakcinami (napr. ASTRA ZENECA, Pfizer Biontech).
  Vedci v USA poukazuji na tzv. ADE Syndrom, ktery muze po ockovani novou nakazou vzniknout a ma smrtelny ucinek. Uz pri pokusech se zviraty vedci zjistili, ze po ockovani vede nova nakaza COVIDem k jejich umrti. Totez se ukazuje pri ockovani senioru. Masova umrti nam media zamlcuji.
  Tato informace je lidem zatajovana, nebo ji politici, ani lekari neznaji a vystavuji obyvatelstvo smrtelnemu riziku!
  Jak k ADE syndromu dochazi popisuje vedecky casopis Nature, tady anglicky
  https://www.nature.com/articles/s41564-020-00789-5
  Cesky ho uvedl portal Aeronet:
  https://aeronet.cz/news/americti-lekari-varuji-pred-syndromem-ade-zpusobenym-vakcinami-na-bazi-mrna-kdy-vakcina-ve-skutecnosti-zesiluje-ucinky-viru-v-tele-a-po-aplikaci-vakciny-ockovane-osoby-okamzite-onemocni/
  Dovedete si jiste predstavit, k jakemu skandalu dojde, az se to verejnost dozvi!

 9. Jéňa napsal:

  Vláda vyhlásila nový nouzový stav, navázat by měl o půlnoci

  Vláda na žádost hejtmanů vyhlásila na 14 dní v celé ČR nouzový stav. Potvrdil to vícepremiér Jan Hamáček (ČSSD). O půlnoci z neděle na pondělí tak naváže na nynější nouzový stav. Hejtmani k tomu v neděli vládu vyzvali. :-)
  https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3269576-jednani-o-nouzovem-stavu-bude-pokracovat-konecne-rozhodnuti-ucini-vlada-odpoledne
  - - -
  :-) To už je jak u Leva, slepýše od vody: vypínám – nevypínám – vypínám – nic se vypínat nebude. https://www.konceptualcz.cz/post/projekt-mezimori-a-trojmori-38

  NeverEnding Story řeklo by (po svém) orákulum z 9/11 jež "neobchčaž" :-)
  http://www.nwoo.org/2021/02/01/texas-se-pripravuje-na-referendum-o-odtrhnuti-od-usa-a-nejen-to/#comment-2169936

 10. Maroš napsal:

  Proč je svět tak zabedněný a krutý.

  Ten článok sa množí na internete ako želvou prcaná helma - ale tú správnu kundu nie a nie nájsť. Nakoniec som sa v zúfalstve odprcal na You Tube - a tam mi to stiahnuť nejde - 1/ You Tube ma nemá rad, lebo sa mu nedovolím hrabať sa mi v PC rozkroku.
  2// You Tube mi ponúka už len 4 skurvené formáty ADP, na ktoré mi nejde nainštalovať na Linux pomocný sťahovač, lebo inštalačný riadok je nedostupný a predtým bol nefunkčný. Kto chcete - aspoň si to pozrite tu.
  https://www.youtube.com/watch?v=9yskhoxRNsM

  Čiže otázka - Proč je svět tak zabedněný a krutý - keď už každý debil vie, že platforma You Tube vyraďuje a blokuje videá s protikonšpiračným obsahom, a potom ide celé autorské úsilie do prdele?!

  Za túto informáciu ma admin po 2.captche vydrbne tak, že ak sa chcem vrátiť, musím zavrieť celú belasú kartu, vymazať históriu a znovu otvoriť novú kartu na stránku nwoo.org, pretože prioritou je obmedziť mobilitu - a teda aj mobilitu komentárov na nwoo. Takže keď sem vpália mimoni - budem sa tváriť, že k vám oprcaným zeleným gumáckym helmám nepatrím.

 11. proud napsal:

  Ale povim ti,ze v tom videu borec pekne bleje,aspon mistama,treba zrovna o populaci...............

  • proud napsal:

   Ono to neni jen o tom ze o sebe zakopavame,ale co takova masa vyvadi planete..............a az prestane,jestli prestane,bude problem ji uzivit,on je to problem uz ted i s tim umelym svinstvem,natoz bez nej........

 12. JAri napsal:

  Ztracené video najdete zde https://youtu.be/9yskhoxRNsM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!